Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: GORSKO - TEKAŠKI KRONOMETER BUKOVCA 2018

Tek - gorski Tekma:GORSKO - TEKAŠKI KRONOMETER BUKOVCA 2018 Datum:08.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca Več
Z1-M
2 . 36 Blatnik Kiara
OŠ Blanca
Moški SLO OŠ Blanca -- >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
Z1-Ž
1 . 20 Rotar Nina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
3 . 15 Bilban Sara
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
4 . 38 RADEJ TJAŠA
OŠ Blanca
Ženski SLO OŠ Blanca -- >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
5 . 26 Gorenčič Mirjam
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
6 . 16 JEŽ VITA LEBAN
AD Posočje
Ženski SLO AD Posočje -- >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
7 . 24 Gorenčič Eliza
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
8 . 30 DROLJC LUISA ŠTAMOL
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
9 . 37 Novak Lena
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
10 . 39 TOMINŠEK JULIJA
TD Savinjčan
Ženski SLO TD Savinjčan -- >
Klub TD Savinjčan
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
Z2-Ž
1 . 51 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 48 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
3 . 49 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
4 . 47 Podgoršek Ana
AK MEDVODE
Ženski SLO AK MEDVODE -- >
Klub AK MEDVODE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
5 . 50 Novak Anka
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
Z3-Ž
1 . 61 Zupanc Korošec Klara
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 59 Levec Zoja
AK Postojna
Ženski SLO AK Postojna -- >
Klub AK Postojna
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
3 . 58 Medja Lucija
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica -- >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
M1-M
1 . 4 Pešovski Bužan Leon
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 8 Trček Luka
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri -- >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
3 . 9 SLEMENŠEK URBAN
OŠ Blanca
Moški SLO OŠ Blanca -- >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
4 . 12 SLEMENŠEK DAVID
OŠ Blanca
Moški SLO OŠ Blanca -- >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
5 . 2 UKMAR LUKA
TD Savinjčan
Moški SLO TD Savinjčan -- >
Klub TD Savinjčan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
M2-M
1 . 41 Fatur Tanej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 45 Šubic Žan
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri -- >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
3 . 124 Bajc Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
4 . 40 Pritržnik Jon
TSK LiMa
Moški SLO TSK LiMa -- >
Klub TSK LiMa
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
5 . 43 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
6 . 46 Dobnik Lan
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
7 . 44 češnovar Jure
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
M3-M
1 . 56 Erznožnik Drejc
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri -- >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 54 Pritržnik Maj
TSK LiMa
Moški SLO TSK LiMa -- >
Klub TSK LiMa
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
3 . 57 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
4 . 53 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
5 . 52 JURHAR NEJC
TD Savinjčan
Moški SLO TD Savinjčan -- >
Klub TD Savinjčan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
6 . 55 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content