Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP

Tek - gorski Tekma:TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP Datum:06.10.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 Čas Licenca
Z1-M
5 . 105 Blatnik Kiara Moški SLO OŠ Blanca 0:04:42
Z1-Ž
1 . 69 Rotar Nina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:04:14
2 . 76 Bilban Sara Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:04:17
3 . 168 MLEKUŽ MANCA Ženski SLO TD Bovec 0:04:27
4 . 132 leban jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE 0:04:42
6 . 63 Gorenčič Eliza Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:05:02
7 . 64 Gorenčič Mirjam Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:05:04
8 . 81 Rupnik Eva Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:05:06
9 . 185 ŽERJAV SARA Ženski SLO TK Šm. Naveza 0:05:39
10 . 79 Novak Lena Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:06:03
11 . 65 Gorenčič Rozalina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:06:16
Z2-Ž
1 . 172 Mihevc Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:03:52 2018TZS162
2 . 166 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA 0:04:10
3 . 131 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD Posočje 0:04:14
4 . 83 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:04:16
5 . 136 Luznar Anja Ženski SLO Šd Tabor Žiri 0:04:24
6 . 165 Slapšak Ajda Ženski SLO AK SEVNICA 0:04:25
7 . 143 Podgoršek Ana Ženski SLO AK MEDVODE 0:04:38
8 . 184 ŽERJAV LAURA Ženski SLO TK Šm. Naveza 0:05:07
Z3-Ž
1 . 139 Medja Lucija Ženski SLO AK Radovljica 0:13:56
2 . 68 Rotar Loti Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:14:19
3 . 134 Levec Zoja Ženski SLO AK Postojna 0:14:51
4 . 49 TODOROVA Viktoria Ženski 0:16:34
Z4-Ž
1 . 55 Gonza Špela Ženski SLO 0:36:02 0:58:16
2 . 56 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE 0:36:08 1:00:08
3 . 113 Dolinar Ana Meta Ženski SLO AD MASS LJ 0:44:27 1:12:40
Z5-Ž
1 . 23 MURIGI WAMBUI Lucy Ženski 0:29:13 0:47:51
2 . 2 MAYR Andrea Ženski AUT 0:29:19 0:48:02
3 . 8 MCCORMACK Sarah Ženski 0:31:37 0:51:48
4 . 18 SHORNA PAVLA Matyasova Ženski 0:32:36 0:53:03
5 . 164 Trunkelj Barbara Ženski SLO 0:32:54 0:53:19
6 . 17 MARŠANOVA Lucie Ženski 0:33:47 0:54:38
7 . 67 Kozjek Tina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:35:25 0:58:41
8 . 58 Klinar Tina Ženski SLO 0:37:04 1:01:35
9 . 24 BEZZINA Lisa Ženski Malta team 0:40:51 1:03:26
10 . 197 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:45:30 1:14:11
11 . 137 Mali Maja Ženski SLO ŠD Divji Zajci 0:47:50 1:17:43
Z6-Ž
1 . 48 MIHAYLOVA Milka Ženski 0:40:35 1:04:09
2 . 70 Trontelj Marija Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 0:41:28 1:07:53
3 . 25 HIL Carmen Ženski Malta team 0:42:08 1:08:53
4 . 135 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO 0:49:27 1:20:48
5 . 128 Kutnjak Tina Ženski SLO 1:03:47 1:49:11
Z7-Ž
1 . 160 žlogar Ivica Ženski SLO Ljubljana 0:43:25 1:11:35
2 . 133 Lenaršič Irena Ženski SLO / 0:53:34 1:30:28
M1-M
1 . 122 Klemenc Karel Moški SLO 0:03:55
2 . 126 Krašovec Timotej Moški SLO AK SEVNICA 0:04:03
3 . 154 Trček Luka Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:04:04
4 . 104 SLEMENŠEK URBAN Moški SLO OŠ Blanca 0:04:13
5 . 103 SLEMENŠEK DAVID Moški SLO OŠ Blanca 0:04:21
6 . 169 MELIHEN KIMI Moški SLO TD Bovec 0:04:22
7 . 84 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:04:32
8 . 100 Golob Erik Moški SLO Brez kluba 0:04:34
9 . 112 Černe David Moški SLO 0:04:35
10 . 99 GOLOB Maks Moški SLO AK DOMŽALE 0:04:36
11 . 75 Demšar Potza Jon Moški SLO TK Šm. Naveza 0:04:42
12 . 190 Furlan Nerad Jure Moški SLO Ak Olimpija 0:04:51
13 . 110 Bregar šipek Nejc Moški SLO kgt papež kamnik 0:04:59
14 . 101 PRAŠNIKAR Tai Moški SLO AK DOMŽALE 0:05:06
15 . 188 Furlan Nerad Jaka Moški SLO Ak Olimpija 0:05:14
M2-M
1 . 152 Šubic Žan Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:03:40
2 . 115 Fatur Tanej Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:03:49
3 . 177 ŽERJAV DOMEN Moški SLO AK Postojna 0:03:51
4 . 85 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:04:02
5 . 163 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA 0:04:07
6 . 145 Pritržnik Jon Moški SLO TSK LiMa 0:04:14
7 . 72 Češnovar Jure Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:04:28
M3-M
1 . 114 Erznožnik Drejc Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:13:10
2 . 86 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:13:37
3 . 156 Velkavrh Jon Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:13:47
4 . 146 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LiMa 0:14:31
5 . 159 Vogrič Jan Moški SLO / 0:16:32
M4-M
1 . 39 COSTA Isacco Moški ITA G.S. Quantin 0:28:55 0:47:16
2 . 59 ŠPANRING Klemen Moški SLO ŠD TINJE 0:30:39 0:52:01
3 . 82 Hren Tine Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:32:17 0:54:03
4 . 60 Luznar Aljaž Moški SLO Šd Tabor Žiri 0:32:48 0:54:54
5 . 88 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:33:34 0:55:57
6 . 89 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:33:36 0:56:10
7 . 78 Trontelj Luka Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:34:16 0:56:26
8 . 87 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:33:45 0:56:48
M5-M
1 . 1 BUGGE Johan Moški 0:26:31 0:42:33
2 . 40 DEMATTEIS Bernard Moški ITA 0:26:11 0:42:43
3 . 20 NDUNGU GIKUNI Geoffrey Moški 0:26:12 0:42:47
4 . 19 JANU Jan Moški 0:26:23 0:42:51
5 . 5 ABRAHAM Filimon Moški ERI 0:26:15 0:42:56
6 . 11 DOUGLAS Andrew Moški 0:26:57 0:43:30
7 . 96 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 0:26:59 0:44:23
8 . 21 KIRUI KIMUTAI Timothy Moški 0:26:58 0:44:37
9 . 9 ARTHUR Chris Moški 0:27:41 0:45:12
10 . 41 DEMATTEIS Martin Moški ITA 0:28:06 0:45:18
11 . 13 GOLLAN Ross Moški 0:28:22 0:46:02
12 . 10 Hanna Zak Moški 0:28:26 0:46:06
13 . 22 KOECH Benard Moški 0:27:16 0:46:32
14 . 52 Raschupkin Sergii Moški UKR Ukraine national team 0:28:23 0:46:55
15 . 94 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:28:24 0:47:03
16 . 32 LEONI Marco Moški ITA GS CSI Morbegno 0:29:04 0:47:14
17 . 38 COSTA Elia Moški ITA G.S. Quantin 0:29:15 0:47:35
18 . 12 ESPIE James Moški 0:29:10 0:47:41
19 . 6 DOMVILLE Rory Moški 0:29:10 0:47:51
20 . 42 CAGNATI Luca Moški ITA 0:28:46 0:47:58
21 . 66 Plaznik Matic Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:29:12 0:47:59
22 . 7 DAVIDSON Callum Moški 0:29:15 0:48:14
23 . 34 ROVEDATTI Guido Moški ITA GS CSI Morbegno 0:30:15 0:49:23
24 . 62 Rezai Bashir Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:30:06 0:49:35
25 . 14 PRIESTLEY Gary Moški 0:30:16 0:49:41
26 . 26 MICALLEF Luke Moški Malta team 0:30:04 0:49:54
27 . 36 DELLA DAVIDE MINA Moški ITA Team Valtellina 0:30:38 0:50:15
28 . 50 VASILEV Aleksandar Moški 0:30:52 0:50:30
29 . 30 TACCHINI Giovanni Moški ITA GS CSI Morbegno 0:30:24 0:50:41
30 . 147 Rakovec Mark Moški SLO AD Olimpik 0:31:16 0:51:24
31 . 175 Ambrožič Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:32:24 0:51:45
32 . 192 ŠALL JIRI Moški Eleven Run Team 0:31:47 0:52:17
33 . 187 Žitnik Urban Moški SLO 0:32:25 0:52:35
34 . 27 AZZOPARDI Stefan Moški Malta team 0:32:14 0:52:54
35 . 162 Rak Gašper Moški SLO 0:32:10 0:53:10
36 . 95 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:31:48 0:53:14
37 . 31 BULANTI Fabio Moški ITA GS CSI Morbegno 0:32:46 0:54:08
38 . 138 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Bled 0:33:47 0:54:11
39 . 173 Maretić Marijan Moški CRO AK Solin 0:33:09 0:57:26
40 . 144 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:36:09 0:59:00
41 . 191 Gorenc Aleš Moški SLO 0:35:59 0:59:03
42 . 157 Vivod Jernej Moški SLO 0:34:54 0:59:15
43 . 90 Razpotnik Simon Moški SLO KGT Papež 0:35:59 0:59:19
44 . 108 Bergant Matic Moški SLO ŠD Koloka 0:36:55 1:01:18
45 . 180 Simoncic Simon Moški SLO 0:37:40 1:01:53
46 . 178 MIHELIČ Blaž Moški SLO Pub Crawlers 0:37:04 1:02:26
47 . 182 MOČIVNIK JURE Moški SLO Ljubljana 0:37:38 1:02:56
48 . 181 Belec Nejc Moški SLO Poljčane 0:39:27 1:03:53
49 . 195 Bitenc Jure Moški SLO Mezare 0:38:43 1:04:07 SLO19910107
50 . 203 Zoubek Blaž Moški SLO ŠD PEKLENK 0:39:26 1:05:09
51 . 130 Kutoša David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:41:20 1:06:36 100 176 444 82
52 . 201 Zoubek Miha Moški SLO ŠD PEKLENK 0:39:58 1:07:10
53 . 153 Tacar Pino Moški SLO 0:41:51 1:08:34
54 . 196 Keršmanc Jernej Moški SLO Formatisk 0:43:57 1:12:49
55 . 93 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:47:09 1:17:24
56 . 204 ZOUBEK JURE Moški SLO 0:53:26 1:30:16
DNF57 . 202 LE NICOLAS BIHAN Moški FRA DNF
M6-M
1 . 4 TEKLAY Azarya Moški ERI 0:28:22 0:45:59
2 . 107 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:30:15 0:50:05 100 062 407 20
3 . 174 Duka Marinko Moški CRO AK Solin 0:32:51 0:52:34
4 . 35 BONGIO Fabio Moški ITA GS CSI Morbegno 0:31:53 0:52:44
5 . 28 Miyachi Fujio Moški 0:33:29 0:53:54
6 . 33 MANENTI Mauro Moški ITA GS CSI Morbegno 0:32:46 0:54:08
7 . 198 Juvan Miha Moški SLO ŠD Metek 0:32:56 0:54:29
8 . 167 Trpin Sindi Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:33:20 0:54:56
9 . 161 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:32:58 0:55:09
10 . 73 Krnc Matjaž Moški SLO AK DOMŽALE 0:34:19 0:56:51
11 . 183 Kocjančič Primož Moški SLO 0:34:37 0:57:33
12 . 151 Štiglic Boštjan Moški SLO ŠD BSH 0:35:04 0:57:41
13 . 37 RUFFONI Amos Moški ITA GP Santi Nuova Olonio 0:35:37 0:58:02
14 . 179 TROBIŠ BOŠTJAN Moški SLO Gednep d.o.o. 0:36:04 0:58:40
15 . 170 Napast Frančišek Moški SLO 0:37:45 1:01:20
16 . 111 Černe Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 0:39:46 1:05:16
17 . 120 Jercic Vasja Moški SLO 0:40:11 1:05:50
18 . 193 Hočevar Primož Moški SLO Artstone 0:40:07 1:06:03
19 . 155 Trobec Marjan Moški SLO ŠD Divji Zajci 0:40:54 1:06:33
20 . 117 Glogovšek Robert Moški SLO 0:42:00 1:09:37
21 . 127 Kutnjak Leon Moški SLO 0:44:28 1:13:20
22 . 205 Ferlež Danilo Moški SLO Grmada Team 0:45:03 1:14:39
23 . 199 POTOČNIK PETER Moški SLO 0:51:20 1:23:21
24 . 51 KOEV Darin Moški 0:50:16 1:23:46
M7-M
1 . 98 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:27:35 0:45:07
2 . 57 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:32:47 0:52:42 SLO19670520
3 . 158 Vivod Milan Moški SLO 0:32:12 0:52:53
4 . 3 Stitz Andreas Moški AUT 0:34:23 0:55:21
5 . 54 Mraz Zdenko Moški SLO 0:34:18 0:57:36 100 176 284 19
6 . 125 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA 0:35:22 0:58:06
7 . 171 šebenik Marjan Moški SLO Team Grmada 0:39:01 1:03:22
8 . 74 Vrečar Branko Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:41:29 1:07:53
9 . 200 Macuh Peter Moški SLO ŠD GRMADA 0:41:48 1:08:51
10 . 97 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:40:52 1:09:16
11 . 150 Šipec Robert Moški SLO 0:42:02 1:12:16
12 . 194 Cvelbar Igor Moški SLO Akademski alpinistični odsek 0:41:42 1:13:04
13 . 142 Pirc Franci Moški SLO TF 0:45:48 1:15:40
14 . 119 Hrabar Tomaž Moški SLO ŠD AS Inštrukcije 0:47:36 1:18:09
15 . 124 Kos Boštjan Moški SLO ŠD Sij 0:48:09 1:20:33
M8-M
1 . 116 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:35:55 0:59:50
2 . 141 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 0:40:33 1:06:47
3 . 186 MARSIMOVIĆ VITOMIR Moški SLO Adria Transport 0:43:25 1:11:57
4 . 123 Knavs Anton Moški SLO Kljuka 0:44:37 1:13:37
5 . 176 Derganc Anton Moški SLO RK Revoz NM 0:44:42 1:13:57
6 . 102 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 0:45:05 1:14:24
DSQ 189 Florjančič Ivan Moški SLO ŠD Medicus -- -
Z8-Ž
1 . 140 Meža Boža Ženski SLO TOP ATLET 0:45:28 1:14:29

Komentarji