Rezultati za: Ciklokros Pantal 2017-2018 - zimska liga

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma: Ciklokros Pantal 2017-2018 - zimska liga Datum:10.12.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Tip kolesa Čas vožnje Licenca
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 20 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt CX 2.1770833333333 1
2 . 2 Obal Primož Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan CX 1
3 . 19 Mervig Danijel Moški ITA KI.CO.SYS TEAM Ostali 1
4 . 22 Lavrenčič Mihael Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM CX 1
5 . 1 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. CX 1
6 . 5 Mugerli Matej Moški SLO KK PANTAL CX -1 1
7 . 15 Bitenc Jure Moški SLO PRIPOROCAM.SI CX -1 č
8 . 14 Vogrin Aljoša Moški SLO CX -1 č
9 . 17 T. Černic Jan Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -1 Č
10 . 21 Zajc Robert Moški SLO Ostali -1
11 . 18 Šajn Marko Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -2 č
12 . 12 Čeh Bor Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -2 1
DNF 7 Kerkez Vladimir Moški SLO KD ŠENČUR CX DNF 1
DNF 11 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL CX DNF 1
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 41 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL CX 1
2 . 43 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA CX -1 1
3 . 53 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM CX -1 1
4 . 44 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA CX -1 1
5 . 58 Simonič Erik Moški SLO IZVIR VIPAVA CX -1
6 . 60 GRISOTTO MAURIZIO Moški ITA A.D.S. TEAM 1971 CX -1 1
7 . 51 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO CX -1 1
8 . 50 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna CX -1 1
9 . 61 ŽNIDARŠIČ Roman Moški SLO CRK Ostali -1 č
10 . 57 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA CX -1 č
11 . 55 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK CX -2 100 647 652 64
DNF 52 Slejko Simon Moški SLO Rajd Funsports CX DNF 100 175 608 22
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 126 Michieletto Giovanna Ženski ITA ASD Libertas Scorze CX 1
2 . 127 DAGOSTIN Nicole Ženski ITA TEAM WILIER BREGANZE CX -1 1
3 . 125 Oro Angela Ženski ITA ASD Libertas Scorze CX -1 1
4 . 123 Kerpan Katja Ženski ITA TEAM WILIER BREGANZE MEBLOJOGI Ostali -1 1
5 . 124 Berto Antonia Ženski ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 CX -2 1
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 96 Celi Filippo Moški ITA ASD Libertas Scorze CX 1.7305555555556 1
2 . 84 Chiandussi Michele Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASS. SPO. DIL. CX 1
3 . 98 Busatto Andrea Moški ITA ASD Libertas Scorze CX 1
4 . 93 Semenzato Paolo Moški ITA ASD Libertas Scorze CX 1
5 . 92 Tagliapietra Edoardo Moški ITA ASD Libertas Scorze CX 1
6 . 91 Trabacchin Lorenzo Moški ITA ASD Libertas Scorze CX 1
7 . 90 Chiandussi Alessandro Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 CX 1
8 . 81 Skok Anže Moški SLO Rog AS CX 1
9 . 87 Godnič Jan Moški ITA Cycling Team Friuli Ostali 1
10 . 94 Lakhchai Hassan Moški ITA ASD Libertas Scorze CX -1 1
11 . 85 Avbelj Blaž Moški SLO Rog AS CX -1 1
12 . 88 Chenda Peter Moški ITA Cycling Team Friuli Ostali -1 1
13 . 99 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -3 1
DNF 95 Esposito Riccardo Moški ITA ASD Libertas Scorze CX DNF 1
DNF 97 Caenaro Raffaele Moški ITA ASD Libertas Scorze CX DNF 1
DNF 86 Skerl Daniel Moški ITA Cycling Team Friuli CX DNF 1
DNF 82 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL CX DNF 1
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 151 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si Ostali 1.2326388888889 1
2 . 150 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si Ostali 1
3 . 141 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ CX 1
4 . 142 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX 1
5 . 143 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ Ostali 1
6 . 145 Kovač Pij Moški SLO Triatlon klub AJdovščina Ostali č
7 . 146 RENCELJ Filip Moški ITA Cycling Team Friuli Ostali 1
8 . 149 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ Ostali -1 1
9 . 147 RENCELJ Jakob Moški ITA Cycling Team Friuli Ostali -1 1
10 . 144 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ Ostali -1 1
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 172 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ Ostali -1 1
2 . 174 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -2 1

Komentarji