Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 12. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE

Cestno kolesarstvo Tekma:12. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE Datum:20.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079744387 01:02:29 12 -- 00:04:43
2 . 1 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 01:04:27 12 00:01:58 00:05:08
3 . 2 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 01:05:53 12 00:03:24 00:05:07
4 . 4 Maček Tina Ženski SLO KD LPP 10080441474 01:02:49 11 -1 00:05:31
ŽENSKE B-Ž
1 . 7 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:02:31 12 -- 00:04:45
2 . 6 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 01:02:32 12 00:00:01 00:04:46
3 . 5 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:02:47 11 -1 00:05:07
ŽENSKE C-Ž
1 . 8 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:03:50 11 -- 00:05:34
2 . 10 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:07:39 11 00:03:49 00:05:54
3 . 9 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10002275339 01:05:04 10 -1 00:06:09
4 . 11 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:02:58 7 -4 00:08:32
AMATERJI -M
1 . 15 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:25:45 18 -- 00:04:20
2 . 28 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 01:25:48 18 00:00:03 00:04:22
3 . 21 Karba Žan Moški SLO KK TROPOVCI 10073908223 01:25:49 18 00:00:04 00:04:22
4 . 124 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 10079880490 01:25:50 18 00:00:05 00:04:24
5 . 12 Vrhovnik Luka Moški SLO KD Rog 10077657978 01:25:50 18 00:00:05 00:04:25
6 . 23 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:25:57 18 00:00:12 00:04:27
7 . 27 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 01:24:58 17 -1 00:04:32
8 . 132 Berlot Gašper Moški SLO KD ALPE SiS 795 01:25:02 17 -1 00:04:31
9 . 19 Peloz Tomaž Moški SLO KK PANTAL 10077186318 01:25:44 17 -1 00:04:40
10 . 16 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 01:25:51 17 -1 00:04:35
11 . 22 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 2018TZS005 01:24:58 16 -2 00:04:49
12 . 25 Osvald Florjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017633873 01:25:19 16 -2 00:04:48
13 . 131 Kravanja Jan Moški SLO KK SOČA 100 175 686 03 01:24:28 15 -3 00:05:16
14 . 17 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 10073137980 01:24:28 15 -3 00:04:50
DNF 26 Bratkovič Aljaž Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10078947876 00:09:53 2 -16 00:04:46
DNS 30 Avguštin Simon Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 01:16:25 4 -14 00:04:57
MASTER A-M
1 . 31 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 01:24:16 18 -- 00:04:21
2 . 32 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 01:25:47 18 00:01:31 00:04:21
3 . 36 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 01:25:48 18 00:01:32 00:04:22
4 . 39 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 01:25:49 18 00:01:33 00:04:23
5 . 41 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 01:25:50 18 00:01:34 00:04:24
6 . 33 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS 10017562640 01:25:54 18 00:01:38 00:04:26
7 . 37 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 01:24:40 17 -1 00:04:27
8 . 40 Rozman Anže Moški SLO ŠD Koloka 10080722875 01:25:47 17 -1 00:04:43
MASTER B-M
1 . 45 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 01:25:45 18 -- 00:04:20
2 . 54 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017587494 01:25:46 18 00:00:01 00:04:21
3 . 56 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 01:25:49 18 00:00:04 00:04:23
4 . 49 Melihen Miha Moški SLO KK KRANJ 10080410354 01:25:49 18 00:00:04 00:04:28
5 . 53 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 10017553849 01:25:51 18 00:00:06 00:04:25
6 . 46 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 01:25:52 18 00:00:07 00:04:27
7 . 51 Jackson Simon Peter Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10060653373 01:25:53 18 00:00:08 00:04:27
8 . 122 Zavodnik Boris Moški SLO BAM.BI 10081019338 01:25:58 18 00:00:13 00:04:28
9 . 47 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636907 01:25:01 17 -1 00:04:34
10 . 52 Šalamun Darko Moški SLO KD LPP 10078571394 01:25:44 17 -1 00:04:41
11 . 44 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017583151 01:25:45 17 -1 00:04:43
12 . 50 BabŠek Peter Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 10080878176 01:24:29 15 -3 00:05:13
MASTER C-M
1 . 61 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 01:25:46 18 -- 00:04:20
2 . 68 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 01:25:48 18 00:00:02 00:04:22
3 . 59 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:25:50 18 00:00:04 00:04:25
4 . 63 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 01:25:52 18 00:00:06 00:04:27
5 . 57 Levstik Robert Moški SLO ŠD Metek 10054716569 01:25:54 18 00:00:08 00:04:28
6 . 60 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 01:25:55 18 00:00:09 00:04:25
7 . 58 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 01:26:24 18 00:00:38 00:04:27
8 . 66 Polovič Janez Moški SLO ŠD Kostanjevica 01:24:42 17 -1 00:04:27
9 . 62 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 01:24:58 17 -1 00:04:28
10 . 65 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 10017590326 01:25:50 17 -1 00:04:40
11 . 64 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 01:25:51 17 -1 00:04:36
MASTER D-M
1 . 71 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:26:11 18 -- 00:04:28
2 . 73 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 01:24:57 17 -1 00:04:27
3 . 72 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 01:24:57 17 -1 00:04:28
4 . 69 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 01:24:58 17 -1 00:04:32
5 . 126 Pukšič Franc Moški SLO KD SELCE 10080020839 01:25:14 16 -2 00:04:48
MASTER E-M
1 . 78 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:02:25 12 -- 00:04:41
2 . 87 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 01:02:27 12 00:00:02 00:04:42
3 . 127 Murgelj Matjaž Moški SLO BikeRepublic 10017627712 01:02:28 12 00:00:03 00:04:42
4 . 84 Šeme Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075554694 01:02:30 12 00:00:05 00:04:46
5 . 77 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:02:30 12 00:00:05 00:04:45
6 . 123 Škerget Lovrenc Moški SLO KD SELCE 10017574865 01:02:30 12 00:00:05 00:04:46
7 . 82 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:02:31 12 00:00:06 00:04:45
8 . 80 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017562438 01:02:31 12 00:00:06 00:04:45
9 . 125 ŠPANDL Mirko Moški SLO KD SELCE 10017575572 01:02:31 12 00:00:06 00:04:45
10 . 81 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:02:32 12 00:00:07 00:04:46
11 . 85 Škrinjar Aleksander Moški SLO KK PANTAL 10077186924 01:02:33 12 00:00:08 00:04:47
12 . 79 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 01:02:37 12 00:00:12 00:04:49
13 . 83 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 01:06:22 12 00:03:57 00:05:06
14 . 86 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:03:16 11 -1 00:05:29
MASTER F-M
1 . 88 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:02:24 12 -- 00:04:41
2 . 93 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10002576847 01:02:27 12 00:00:03 00:04:42
3 . 96 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 01:02:34 12 00:00:10 00:04:49
4 . 90 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 01:02:35 12 00:00:11 00:04:48
5 . 92 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 10017592548 01:02:38 12 00:00:14 00:04:51
6 . 91 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:03:18 12 00:00:54 00:05:03
7 . 121 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 01:05:42 12 00:03:18 00:05:07
8 . 95 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 10017593457 01:07:48 12 00:05:24 00:05:08
DNF 89 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 00:26:56 5 -7 00:05:06
MASTER G-M
1 . 99 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:02:29 12 -- 00:04:44
2 . 98 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:02:32 12 00:00:03 00:04:46
3 . 106 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:03:32 12 00:01:03 00:05:04
4 . 108 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 01:03:35 12 00:01:06 00:05:06
5 . 100 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:06:22 12 00:03:53 00:05:07
6 . 104 Kozjek Anton Moški SLO KK KRANJ 10017611746 01:02:45 11 -1 00:05:09
7 . 105 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:03:39 11 -1 00:05:40
8 . 101 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:06:26 11 -1 00:05:50
9 . 102 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:03:51 10 -2 00:05:53
10 . 97 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 10078233817 01:05:04 10 -2 00:06:15
DNF 103 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 351 86 00:21:02 4 -8 00:05:07
MASTER H-M
1 . 112 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:02:45 11 -- 00:05:31
2 . 111 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:02:47 11 00:00:02 00:05:33
3 . 109 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:04:45 11 00:02:00 00:05:38
MASTER I-M
1 . 116 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:06:15 12 -- 00:05:07
2 . 118 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:06:15 12 -- 00:05:06
3 . 113 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:03:40 11 -1 00:05:34
4 . 117 Ravbar Rudi Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 01:03:43 11 -1 00:05:34
5 . 115 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:05:55 11 -1 00:05:45
6 . 114 Bahar Milan sr. Moški SLO KK Postojna 10017570017 01:06:29 11 -1 00:05:51
DEČKI C (U13)-M
1 . 159 Mernik Sven Aleksander Moški SLO BikeRepublic 10061206879 00:24:15 4 -- 00:05:39
2 . 167 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:24:17 4 00:00:02 00:05:41
3 . 149 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:24:17 4 00:00:02 00:05:41
4 . 148 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:24:18 4 00:00:03 00:05:42
5 . 140 Wrolich Manolo Moški AUT da 00:24:21 4 00:00:06 00:05:44
6 . 169 Murer Jakob Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 10058430760 00:24:22 4 00:00:07 00:05:42
7 . 142 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071 00:25:13 4 00:00:58 00:05:56
8 . 151 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:25:17 4 00:01:02 00:05:49
9 . 173 Lukić Leon Moški CRO BK Rijeka 100 582 862 70 00:25:27 4 00:01:12 00:06:06
10 . 174 POZNIĆ Marcel Moški CRO BK STUBAKI 10081223639 00:25:30 4 00:01:15 00:05:58
11 . 163 Zajc Matevž Moški SLO Rog AS 10049254661 00:25:32 4 00:01:17 00:06:07
12 . 162 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:26:07 4 00:01:52 00:06:14
13 . 161 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:26:14 4 00:01:59 00:06:22
14 . 164 Vidic Luka Moški SLO Rog AS 10073740289 00:26:43 4 00:02:28 00:06:21
15 . 145 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 00:27:11 4 00:02:56 00:06:17
16 . 166 Gregorčič Luka Moški SLO Rog AS 10050150394 00:27:35 4 00:03:20 00:06:37
17 . 143 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 00:27:52 4 00:03:37 00:06:52
18 . 154 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:28:01 4 00:03:46 00:06:52
19 . 165 Križman Miha Moški SLO Rog AS 10073389473 00:28:26 4 00:04:11 00:06:41
20 . 156 Črešnar Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059732681 00:28:38 4 00:04:23 00:06:54
21 . 150 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:28:43 4 00:04:28 00:06:57
22 . 153 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 00:30:21 4 00:06:06 00:07:27
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 177 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:47:44 8 -- 00:05:05
2 . 175 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:47:45 8 00:00:01 00:05:07
3 . 199 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:47:46 8 00:00:02 00:05:06
4 . 183 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:47:48 8 00:00:04 00:05:07
5 . 185 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 00:47:50 8 00:00:06 00:05:11
6 . 202 Stocker Marco Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 10064192156 00:47:50 8 00:00:06 00:05:09
7 . 201 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:47:51 8 00:00:07 00:05:11
8 . 194 Čuk Enej Moški SLO Rog AS 10017564256 00:47:51 8 00:00:07 00:05:09
9 . 182 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:47:53 8 00:00:09 00:05:11
10 . 195 Bevc Jakob Moški SLO Rog AS 10049257388 00:47:53 8 00:00:09 00:05:12
11 . 206 Cigic Parcetic Dario Moški SRB Biciklisticki klub S Team Sombor SRB20050506 00:47:54 8 00:00:10 00:05:13
12 . 200 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:47:54 8 00:00:10 00:05:10
13 . 192 Oblak Domen Moški SLO Rog AS 10049257590 00:47:54 8 00:00:10 00:05:12
14 . 186 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017624880 00:47:56 8 00:00:12 00:05:13
15 . 196 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 00:47:59 8 00:00:15 00:05:19
16 . 179 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 00:48:13 8 00:00:29 00:05:35
17 . 209 SCHÖNHERR Florian Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 00:48:32 8 00:00:48 00:05:43
18 . 208 SERTIC Jakob Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 00:50:33 8 00:02:49 00:05:52
19 . 187 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:50:34 8 00:02:50 00:05:46
20 . 198 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 10017615483 00:50:39 8 00:02:55 00:05:48
21 . 204 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP Lenart 10059603652 00:51:04 8 00:03:20 00:05:55
22 . 190 Vidrih Teodor Moški SLO Rog AS 10073876392 00:51:20 8 00:03:36 00:06:01
23 . 184 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 00:51:23 8 00:03:39 00:06:00
24 . 197 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 10017615584 00:51:27 8 00:03:43 00:06:06
25 . 180 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 00:48:13 7 -1 00:06:08
26 . 188 Zupan Luka Moški SLO Rog AS 10064820535 00:48:16 7 -1 00:06:36
27 . 210 Pavlina Rudolf Moški CRO BK STUBAKI 10051925292 00:49:52 7 -1 00:06:55
28 . 193 Juvan Jakob Moški SLO Rog AS 10080723582 00:53:33 7 -1 00:07:02
29 . 178 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 00:22:27 3 -5 00:07:04
30 . 207 WALCHER Georg Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 10064119206 00:12:46 2 -6 00:05:53
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 322 Gregorčič Natan Moški SLO Rog AS 10050151812 00:47:43 8 -- 00:05:04
2 . 336 Stolic Mihajlo Moški SRB Biciklisticki klub S Team Sombor 10049840604 00:47:44 8 00:00:01 00:05:05
3 . 300 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654384 00:47:44 8 00:00:01 00:05:05
4 . 332 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 00:47:45 8 00:00:02 00:05:05
5 . 337 Erdelić Igor Moški CRO BK STUBAKI 10028417344 00:47:45 8 00:00:02 00:05:06
6 . 326 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 10017615382 00:47:45 8 00:00:02 00:05:05
7 . 301 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 00:47:46 8 00:00:03 00:05:06
8 . 319 Muha Luka Moški SLO Rog AS 10017646405 00:47:46 8 00:00:03 00:05:08
9 . 302 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555465 00:47:46 8 00:00:03 00:05:07
10 . 325 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 00:47:47 8 00:00:04 00:05:08
11 . 334 Percic Mark Moški SRB BK Spartak 10049831712 00:47:47 8 00:00:04 00:05:07
12 . 328 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 00:47:48 8 00:00:05 00:05:07
13 . 333 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 00:47:48 8 00:00:05 00:05:07
14 . 303 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620840 00:47:49 8 00:00:06 00:05:09
15 . 305 Kogovšek Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10080379739 00:47:49 8 00:00:06 00:05:09
16 . 312 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614877 00:47:50 8 00:00:07 00:05:11
17 . 307 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555263 00:47:51 8 00:00:08 00:05:10
18 . 335 Ban Antonio Moški CRO BK Rijeka 100 582 805 13 00:47:51 8 00:00:08 00:05:12
19 . 317 Poljanec Jon Moški SLO Rog AS 10017575471 00:47:53 8 00:00:10 00:05:12
20 . 310 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 10017600531 00:47:55 8 00:00:12 00:05:13
21 . 316 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580828 00:47:56 8 00:00:13 00:05:16
22 . 327 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 00:47:57 8 00:00:14 00:05:13
23 . 330 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 00:48:01 8 00:00:18 00:05:19
24 . 323 Debevec Jakob Moški SLO Rog AS 10017573451 00:48:01 8 00:00:18 00:05:16
25 . 311 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 00:48:05 8 00:00:22 00:05:24
26 . 309 Robič Nal Jure Moški SLO KK Bled 10017645189 00:48:06 8 00:00:23 00:05:23
27 . 339 Kucelj Patrik Moški CRO BK STUBAKI 10028419566 00:48:28 8 00:00:45 00:05:41
28 . 313 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580929 00:48:29 8 00:00:46 00:05:47
29 . 320 Jeraj Nikolas Moški SLO Rog AS 10017646304 00:48:30 8 00:00:47 00:05:42
30 . 306 Ivnik Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052984313 00:48:37 8 00:00:54 00:05:45
31 . 308 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 00:50:26 8 00:02:43 00:05:48
32 . 331 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ 10017603157 00:51:26 8 00:03:43 00:05:53
33 . 318 Mutec Martin Moški SLO Rog AS 10079695988 00:51:37 8 00:03:54 00:06:05
34 . 314 Kovačec Blaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050017224 00:51:45 8 00:04:02 00:06:01
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 228 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017587902 01:43:07 1 -- 01:43:07
2 . 229 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585777 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
3 . 239 PAULIČ GAŠPER Moški SLO ROG AS 10017571431 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
4 . 230 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
5 . 268 Miholjević Fran Moški CRO BK RIJEKA 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
6 . 235 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
7 . 246 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
8 . 444 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
9 . 224 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
10 . 233 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580020 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
11 . 223 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
12 . 225 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585171 01:43:32 1 00:00:25 01:43:32
13 . 252 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647415 01:46:53 1 00:03:46 01:46:53
14 . 226 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 01:46:53 1 00:03:46 01:46:53
15 . 249 Maček Matic Moški SLO KK KRANJ 10017620739 01:46:53 1 00:03:46 01:46:53
16 . 256 Kerschbaumer Leo Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10035076796 01:47:19 1 00:04:12 01:47:19
17 . 248 Škrlec Erik Moški SLO KK KRANJ 10064555908 01:48:43 1 00:05:36 01:48:43
DNF 236 Žnidarič Bor Moški SLO ROG AS 10049799376 00:56:04 1 00:47:03 00:56:04
DNF 221 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 00:56:10 1 00:46:57 00:56:10
DNF 245 Brezovšek Nejc Moški SLO ROG AS 10017646203 00:56:13 1 00:46:54 00:56:13
DNF 272 Krizmanic Bruno Moški SLO BK STUBAKI 10028424216 00:56:15 1 00:46:52 00:56:15
DNF 241 Levstik Kristjan Moški SLO ROG AS 10017573855 00:56:17 1 00:46:50 00:56:17
DNF 244 žagar Nejc Moški SLO Rog AS 10063221449 00:56:21 1 00:46:46 00:56:21
DNF 251 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 01:09:57 1 00:33:10 01:09:57
DNF 271 Prihal Jonas Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10075246015 01:10:24 1 00:32:43 01:10:24
DNF 237 Tomšič Dan Andrej Moški SLO ROG AS 10017572138 01:10:56 1 00:32:11 01:10:56
DNF 242 JOVAN TIM Moški SLO ROG AS 10017574057 01:12:04 1 00:31:03 01:12:04
DNF 253 Sluga Matevž Moški SLO TANIN SEVNICA 10077873402 01:12:08 1 00:30:59 01:12:08
DNF 243 DRAŠLER ANŽE Moški SLO ROG AS 10017573249 01:13:31 1 00:29:36 01:13:31
DNF 234 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 02:02:00 1 00:18:53 02:02:00
DNF 254 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 02:02:02 1 00:18:55 02:02:02
DNF 258 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 10017575774 02:02:04 1 00:18:57 02:02:04
DNF 261 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10017565973 02:02:06 1 00:18:59 02:02:06
DNF 270 Nadoveza Igor Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10049827466 02:02:07 1 00:19:00 02:02:07
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 407 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017632358 01:42:41 1 -- 01:42:41
2 . 409 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017632560 01:42:45 1 00:00:04 01:42:45
3 . 421 Skok Anže Moški SLO ROG AS 10017653778 01:42:45 1 00:00:04 01:42:45
4 . 416 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017579515 01:42:45 1 00:00:04 01:42:45
5 . 403 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629227 01:42:45 1 00:00:04 01:42:45
6 . 417 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017579717 01:43:11 1 00:00:30 01:43:11
7 . 410 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017632661 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
8 . 434 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS 10017563448 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
9 . 420 Skuk Luka Moški SLO ROG AS 10017581939 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
10 . 437 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 10017589013 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
11 . 418 Zalar Gašper Moški SLO ROG AS 10017581636 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
12 . 432 Čemažar Jaka Moški SLO ROG AS 10017581737 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
13 . 441 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 10055989996 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
14 . 408 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017632459 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
15 . 439 Kostelec Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10059835038 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
16 . 443 Polzer David Moški AUT Junior Cycling Team Graz ARBO 10055885926 01:43:32 1 00:00:51 01:43:32
17 . 429 Dragar Luka Moški SLO ROG AS 10050149687 01:43:53 1 00:01:12 01:43:53
18 . 419 Teržan Jakob Moški SLO ROG AS 10017561024 01:44:53 1 00:02:12 01:44:53
19 . 426 Jovan Jan Moški SLO ROG AS 10017584060 01:47:25 1 00:04:44 01:47:25
DNF 424 Kogovšek Kancijan Moški SLO ROG AS 10017581535 01:10:28 1 00:32:13 01:10:28
DNF 412 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 10017600026 01:12:06 1 00:30:35 01:12:06
DNF 400 VOVKO Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10075098289 02:02:09 1 00:19:28 02:02:09
DNF 402 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629126 02:02:10 1 00:19:29 02:02:10
DNF 404 Poljšak Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629328 02:02:12 1 00:19:31 02:02:12
DNF 406 Gajšak Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10055863900 02:02:14 1 00:19:33 02:02:14
DNF 413 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017579616 02:02:17 1 00:19:36 02:02:17
DNF 414 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017582040 02:02:19 1 00:19:38 02:02:19
DNF 415 Planinšec Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10077745783 02:02:21 1 00:19:40 02:02:21
DNF 428 Jagodic Filip Moški SLO ROG AS 10017582141 02:02:23 1 00:19:42 02:02:23
DNF 431 Čuk Tjaž Moški SLO ROG AS 10017581434 02:02:25 1 00:19:44 02:02:25
DNF 435 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 10017619123 02:02:27 1 00:19:46 02:02:27
DNF 438 Kušar Jan Moški SLO KK KRANJ 10017601541 02:02:29 1 00:19:48 02:02:29
DNF 442 Petelin Karli Moški SLO KK TBP LENART 10052449294 02:02:31 1 00:19:50 02:02:31
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 346 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:26:52 4 -- 00:06:15
2 . 341 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:27:27 4 00:00:35 00:06:45
3 . 345 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:27:39 4 00:00:47 00:06:31
4 . 348 Percic Nikolina Ženski SRB BK Spartak 10055093455 00:30:41 4 00:03:49 00:07:27
5 . 340 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:30:48 4 00:03:56 00:07:27
6 . 344 KOTNIK Lia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076947050 00:30:56 4 00:04:04 00:07:34
7 . 342 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:31:03 4 00:04:11 00:07:37
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 350 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017554455 00:24:23 4 -- 00:05:47
2 . 349 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063524674 00:24:38 4 00:00:15 00:05:52
3 . 351 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 00:27:56 4 00:03:33 00:06:38
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 354 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 10017612655 00:47:56 8 -- 00:05:13
2 . 355 Klicnik Verena Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 10035039212 00:48:16 8 00:00:20 00:05:33
3 . 357 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063967339 00:50:28 8 00:02:32 00:05:47
4 . 353 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 00:51:01 7 -1 00:07:03
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 362 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 10017612554 00:47:46 8 -- 00:05:05
2 . 360 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 00:47:51 8 00:00:05 00:05:12
3 . 367 Pocuca Sara Ženski SRB Biciklisticki klub S Team Sombor 10049832217 00:47:55 8 00:00:09 00:05:12
4 . 364 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 00:47:55 8 00:00:09 00:05:16
5 . 365 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP Lenart 10017566074 00:47:55 8 00:00:09 00:05:16
6 . 368 WALCHER Viktoria Ženski AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 10035085587 00:48:00 8 00:00:14 00:05:18
7 . 363 Mikuž Metka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10048406721 00:48:02 8 00:00:16 00:05:18
8 . 358 Rotar Rebeka Ženski SLO KK Bled 10075095865 00:50:26 8 00:02:40 00:05:53
9 . 359 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 10080445619 00:51:47 8 00:04:01 00:06:16
10 . 366 Vujasinovic Bojana Ženski SRB Biciklisticki klub S Team Sombor 10049847270 00:54:03 8 00:06:17 00:05:44
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 374 Čargonja Dorotea Ženski CRO BK Rijeka 10028440178 00:34:38 6 -- 00:02:09
2 . 373 Posavec Mateja Ženski CRO BK Rijeka 10055135790 00:34:39 6 00:00:01 00:02:09
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 379 Elsner Tanja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10010969064 01:03:44 12 -- 00:04:42
2 . 377 Stadler Gruber Hannah Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 10015661440 00:55:31 10 -2 00:04:52
3 . 381 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10015663662 00:29:08 5 -7 00:05:26
4 . 375 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10015337094 00:18:52 3 -9 00:06:14

Komentarji