Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018

Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 Datum:13.06.2018 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE-M
1 . 85 CONSONNI Simone Moški UAD 10007890730 3:32:05
2 . 5 PELUCCHI Matteo Moški BOH 10005390352 3:32:05
3 . 22 BONIFAZIO Niccolo Moški BAHRAIN - MERIDA 10007500710 3:32:05
4 . 65 Mezgec Luka Moški Mitchelton-Scott 10005560710 3:32:05
5 . 15 ZABEL Rick Moški TKA 10007506366 3:32:05
6 . 127 ENGER HOLST Sondre Moški ICA 10050012069 3:32:05
7 . 46 ROOSEN Timo Moški Team LottoNL - Jumbo 10008854464 3:32:05
8 . 213 Korošec Rok Moški My Bike - Stevens 10007386128 3:32:05
9 . 32 MODOLO Sacha Moški EFD 10004613948 3:32:05
10 . 207 COLNAGHI Luca Moški SMV 10015513920 3:32:05
11 . 204 TOTÒ Paolo Moški SMV 10009318549 3:32:05
12 . 91 BALLERINI Davide Moški ANS 10008661777 3:32:05
13 . 132 KUREK Adrian Moški CCC Sprandi Polkowice 10004608995 3:32:05
14 . 51 CAVENDISH Mark Moški DDD 10003292324 3:32:05
15 . 25 Mohoric Matej Moški BAHRAIN - MERIDA 10008686332 3:32:05
16 . 92 BELLETTI Manuel Moški ANS 10003073062 3:32:05
17 . 186 KAŇKOVSKÝ Alois Moški ELA 10002510563 3:32:05
18 . 73 HINDLEY Jai Moški SUN 10010982909 3:32:05
19 . 106 CANOLA Marco Moški NIP 10005397224 3:32:05
20 . 12 DOWSETT Alex Moški TKA 10004881508 3:32:05
21 . 35 SCULLY Thomas Moški EFD 10005968615 3:32:05
22 . 21 Bole Grega Moški BAHRAIN - MERIDA 10002833188 3:32:05
23 . 126 Turek Daniel Moški ICA 10007523342 3:32:05
24 . 137 Tratnik Jan Moški CCC Sprandi Polkowice 10006486452 3:32:05
25 . 66 KLUGE Roger Moški Mitchelton-Scott 10003301620 3:32:05
26 . 146 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 3:32:05
27 . 45 Roglič Primož Moški Team LottoNL - Jumbo 10008888921 3:32:05
28 . 142 Golčer Jure Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 3:32:05
29 . 136 SISR Frantisek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007503134 3:32:05
30 . 116 ROVNY Ivan Moški GAZ 10003270904 3:32:05
31 . 47 BOOM Lars Moški Team LottoNL - Jumbo 10002833491 3:32:05
32 . 184 POLNICKÝ Jiří Moški ELA 10004771976 3:32:05
33 . 121 ANDEMESKEL Awet Moški ICA 10022516007 3:32:05
34 . 167 Finkšt Tilen Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 3:32:05
35 . 161 Pogačar Tadej Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 3:32:05
36 . 26 Novak Domen Moški BAHRAIN - MERIDA 10009372406 3:32:05
37 . 163 Ručigaj Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 3:32:05
38 . 144 Katrašnik Gašper Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 3:32:05
39 . 84 RIABUSHENKO Aleksandr Moški UAD 10008692594 3:32:05
40 . 56 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel Moški DDD 10009583883 3:32:05
41 . 2 FORMOLO Davide Moški BOH 10007518591 3:32:05
42 . 102 Company Company Moški NIP 10014739940 3:32:05
43 . 201 DI ANTONIO SANTE Moški SMV 10009787583 3:32:05
44 . 16 Kišerlovski Robert Moški TKA 10003257160 3:32:05
45 . 143 Grošelj Žiga Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 3:32:05
46 . 124 Niv Guy Moški ICA 10007882242 3:32:05
47 . 112 ARSLANOV Ildar Moški GAZ 10008661272 3:32:05
48 . 82 LAENGEN STAKE Vegard Moški UAD 10006535356 3:32:05
49 . 194 Rumac Josip Moški MKT 10007822729 3:32:05
50 . 193 Kišerlovski Emanuel Moški MKT 10002725579 3:32:05
51 . 52 BERHANE Natnael Moški DDD 10007240325 3:32:05
52 . 113 NYCH Artem Moški GAZ 10008687847 3:32:05
53 . 104 TIZZA Marco Moški NIP 10009788189 3:32:05
54 . 135 SCHLEGEL Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10008659050 3:32:05
55 . 117 FIRSANOV Sergey Moški GAZ 10002652528 3:32:05
56 . 153 Drinovec Matej Moški KK Kranj 10010968862 3:32:05
57 . 211 Kuen Maximilian Moški My Bike - Stevens 10007510612 3:32:05
58 . 166 Grošelj Matic Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 3:32:05
59 . 86 ĐURASEK Kristijan Moški UAD 10003269688 3:32:05
60 . 43 JANSEN GRØNDAHL Amund Moški Team LottoNL - Jumbo 10008676632 3:32:05
61 . 141 Brajkovic Jani Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002731845 3:32:05
62 . 214 KUSZTOR Peter Moški My Bike - Stevens 10003214724 3:32:05
63 . 157 Veber Matic Moški KK Bled 10013807023 3:32:05
64 . 96 MASNADA Fausto Moški ANS 10008912563 3:32:05
65 . 93 FRAPPORTI Marco Moški ANS 10004501891 3:32:05
66 . 103 CIMA Damiano Moški NIP 10008924384 3:32:05
67 . 11 KITTEL Marcel Moški TKA 10004502400 3:32:05
68 . 187 OTRUBA Jakub Moški ELA 10015093079 3:32:05
69 . 17 BIERMANS Jenthe Moški TKA 10008663393 3:32:05
70 . 74 STORER Michael Moški SUN 10010203572 3:32:05
71 . 81 MIRZA YOUSIF AL-HAMMADI Moški UAD 10010992508 3:32:05
72 . 171 CANECKY Marek Moški DKB 10004611625 3:32:05
73 . 165 Penko Izidor Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 3:32:05
74 . 147 Bozic Jon Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009640770 3:32:05
75 . 154 Lavrič Martin Moški SLO 10015081662 3:32:05
76 . 155 Primožič Jaka Moški KK KRANJ 10014992241 3:32:05
77 . 203 GAZZARA Michele Moški SMV 10010970478 3:32:05
78 . 55 VENTER Jaco Moški DDD 10004508258 3:32:05
79 . 72 HAMILTON Christopher Moški SUN 10011087686 3:32:05
80 . 122 GOLDSHTEIN Omer Moški ICA 10009246710 3:32:05
81 . 125 PLAZA RUBEN Molina Moški ICA 10001457610 3:32:05
82 . 183 KUKRLE Michael Moški ELA 10008680470 3:32:05
83 . 185 HAČECKÝ Vojtěch Moški ELA 10004627587 3:32:05
84 . 181 BÁRTA Jan Moški ELA 10003245945 3:32:05
85 . 97 BISOLTI Alessandro Moški ANS 10005390958 3:32:05
86 . 6 POLJANSKI Pawel Moški BOH 10005866662 3:32:05
87 . 94 SOSA IVAN CUERVO Moški ANS 10016277792 3:32:05
88 . 134 PLUCINSKI Leszek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007994194 3:32:05
89 . 111 FOLIFOROV Alexander Moški GAZ 10006887283 3:32:05
90 . 114 LAGUTIN Sergey Moški GAZ 10002302015 3:32:05
91 . 105 NISHIMURA Hiroki Moški NIP 10008687342 3:32:05
92 . 182 ČERNÝ Josef Moški ELA 10007523241 3:32:05
93 . 202 GAFFURINI Nicola Moški SMV 10007855667 3:32:05
94 . 196 Baniček Deni Moški MKT 10006053992 3:32:05
95 . 205 PUCCIONI Dario Moški SMV 10014033456 3:32:05
96 . 195 Frankovic Mateo Moški MKT 10009065642 3:32:05
97 . 156 Pavlič Marko Moški Meblojogi PRO- CONCRETE 10007974087 3:32:05
98 . 101 BAGIOLI Nicola Moški NIP 10010085859 3:32:05
99 . 37 LANGEVELD Sebastian Moški EFD 10002833794 3:32:05
100 . 83 NIEMIEC Przemyslaw Moški UAD 10001426890 3:32:05
101 . 174 BELLAN Juraj Moški DKB 10008625506 3:32:05
102 . 4 BENEDETTI Cesare Moški BOH 10004694073 3:32:05
103 . 13 MATHIS Marco Moški TKA 10007751694 3:32:05
104 . 107 PONZI Simone Moški NIP 10003263325 3:32:05
105 . 71 CURVERS Roy Moški SUN 10001428106 3:32:05
106 . 75 VERVAEKE Louis Moški SUN 10007970249 3:32:05
107 . 131 Kump Marko Moški CCC Sprandi Polkowice 10004611726 3:32:05
108 . 27 AGNOLI Valerio Moški BAHRAIN - MERIDA 10002910586 3:32:05
109 . 191 RABOTTINI Matteo Moški MKT 10006919013 3:32:05
110 . 34 URAN Rigoberto Moški EFD 10004641836 3:32:05
111 . 133 PALUTA Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10007946506 3:32:05
112 . 33 VAN TOM Asbroek Moški EFD 10007914170 3:32:05
113 . 164 HILL Benjamin Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10007745634 3:32:05
114 . 151 Čotar Luka Moški KK KRANJ 10013815713 3:32:05
115 . 41 GROENEWEGEN Dylan Moški Team LottoNL - Jumbo 10007293269 3:32:05
116 . 206 VIVIANI Attilio Moški SMV 10009501132 3:32:05
117 . 42 EENKHOORN Pascal Moški Team LottoNL - Jumbo 10009334515 3:32:05
118 . 24 Per David Moški BAHRAIN - MERIDA 10008689766 3:32:05
119 . 95 VENDRAME Andrea Moški ANS 10009392412 3:32:05
120 . 31 CARDONA JULIAN TABARES Moški EFD 10009689371 3:32:05
121 . 173 MAHDAR Martin Moški DKB 10005989934 3:32:19
122 . 123 LEMUS LUIS DAVILA Moški ICA 10006893145 3:32:19
123 . 162 Jerman Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 3:32:05
124 . 3 KOLÁR Michal Moški BOH 10007856475 3:32:05
125 . 215 PELIKAN Janos Moški My Bike - Stevens 10008689665 3:32:57
126 . 76 WALSCHEID RICHARD Maximilian Moški SUN 10045463375 3:32:05
127 . 192 PUGLIESE SCHILLACI Antonino Moški MKT 10013834709 3:33:03
128 . 172 CULLY ANDREJ Jan Moški DKB 10011240462 3:33:03
129 . 217 MASTALLER Stefan Moški My Bike - Stevens 10009486984 3:33:13
130 . 64 IMPEY Daryl Moški Mitchelton-Scott 10002916448 3:32:05
131 . 61 BAUER Jack Moški Mitchelton-Scott 10004439449 3:33:19
132 . 23 Božič Borut Moški BAHRAIN - MERIDA 10001464781 3:32:05
133 . 87 BONO Matteo Moški UAD 10003199970 3:32:05
134 . 44 MARTENS Paul Moški Team LottoNL - Jumbo 10002839151 3:33:33
135 . 115 SHALUNOV Evgeny Moški GAZ 10006795337 3:33:33
136 . 1 MAJKA Rafal Moški BOH 10005380450 3:32:05
137 . 63 HAYMAN Mathew Moški Mitchelton-Scott 10001297457 3:34:06
138 . 152 Čemažar Nik Moški KK Kranj 10015332246 3:34:17
139 . 177 OROS Samuel Moški DKB 10009770611 3:34:17
140 . 175 Haring Martin Moški DKB 10005540195 3:34:17
141 . 54 VAN JOHANN ZYL Moški DDD 10006487058 3:34:17
142 . 212 FIDLER Gerd Moški My Bike - Stevens 10009781927 3:34:17
143 . 7 SELIG Rüdiger Moški BOH 10006004280 3:32:05
144 . 145 Rajović Dušan Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 3:32:05
145 . 216 Bajc Andi Moški My Bike - Stevens 10004610312 3:32:05
146 . 62 EWAN Caleb Moški Mitchelton-Scott 10007809490 3:32:05
147 . 67 DURBRIDGE Luke Moški Mitchelton-Scott 10006291240 3:32:05
148 . 53 RENSHAW Mark Moški DDD 10002259777 3:32:05
149 . 176 VLCAK Martin Moški DKB 10011075865 3:36:44
150 . 36 MCLAY Daniel Moški EFD 10006384196 3:32:05
151 . 14 POLITT Nils Moški TKA 10008722607 3:32:05
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 Datum:14.06.2018 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 41 GROENEWEGEN Dylan Moški Team LottoNL - Jumbo 10007293269 3:35:43
2 . 5 PELUCCHI Matteo Moški BOH 10005390352 3:35:43
3 . 62 EWAN Caleb Moški Mitchelton-Scott 10007809490 3:35:43
4 . 85 CONSONNI Simone Moški UAD 10007890730 3:35:43
5 . 92 BELLETTI Manuel Moški ANS 10003073062 3:35:43
6 . 51 CAVENDISH Mark Moški DDD 10003292324 3:35:43
7 . 145 Rajović Dušan Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 3:35:43
8 . 103 CIMA Damiano Moški NIP 10008924384 3:35:43
9 . 213 Korošec Rok Moški My Bike - Stevens 10007386128 3:35:43
10 . 204 TOTÒ Paolo Moški SMV 10009318549 3:35:43
11 . 91 BALLERINI Davide Moški ANS 10008661777 3:35:43
12 . 207 COLNAGHI Luca Moški SMV 10015513920 3:35:43
13 . 206 VIVIANI Attilio Moški SMV 10009501132 3:35:43
14 . 23 Božič Borut Moški BAHRAIN - MERIDA 10001464781 3:35:43
15 . 65 Mezgec Luka Moški Mitchelton-Scott 10005560710 3:35:43
16 . 131 Kump Marko Moški CCC Sprandi Polkowice 10004611726 3:35:43
17 . 76 WALSCHEID RICHARD Maximilian Moški SUN 10045463375 3:35:43
18 . 106 CANOLA Marco Moški NIP 10005397224 3:35:43
19 . 214 KUSZTOR Peter Moški My Bike - Stevens 10003214724 3:35:43
20 . 162 Jerman Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 3:35:43
21 . 33 VAN TOM Asbroek Moški EFD 10007914170 3:35:43
22 . 25 Mohoric Matej Moški BAHRAIN - MERIDA 10008686332 3:35:43
23 . 46 ROOSEN Timo Moški Team LottoNL - Jumbo 10008854464 3:35:43
24 . 184 POLNICKÝ Jiří Moški ELA 10004771976 3:35:43
25 . 127 ENGER HOLST Sondre Moški ICA 10050012069 3:35:43
26 . 15 ZABEL Rick Moški TKA 10007506366 3:35:43
27 . 11 KITTEL Marcel Moški TKA 10004502400 3:35:43
28 . 186 KAŇKOVSKÝ Alois Moški ELA 10002510563 3:35:43
29 . 14 POLITT Nils Moški TKA 10008722607 3:35:43
30 . 84 RIABUSHENKO Aleksandr Moški UAD 10008692594 3:35:43
31 . 163 Ručigaj Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 3:35:43
32 . 201 DI ANTONIO SANTE Moški SMV 10009787583 3:35:43
33 . 133 PALUTA Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10007946506 3:35:43
34 . 155 Primožič Jaka Moški KK KRANJ 10014992241 3:35:43
35 . 43 JANSEN GRØNDAHL Amund Moški Team LottoNL - Jumbo 10008676632 3:35:43
36 . 56 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel Moški DDD 10009583883 3:35:43
37 . 104 TIZZA Marco Moški NIP 10009788189 3:35:43
38 . 136 SISR Frantisek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007503134 3:35:43
39 . 121 ANDEMESKEL Awet Moški ICA 10022516007 3:35:43
40 . 2 FORMOLO Davide Moški BOH 10007518591 3:35:43
41 . 161 Pogačar Tadej Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 3:35:43
42 . 216 Bajc Andi Moški My Bike - Stevens 10004610312 3:35:43
43 . 132 KUREK Adrian Moški CCC Sprandi Polkowice 10004608995 3:35:43
44 . 211 Kuen Maximilian Moški My Bike - Stevens 10007510612 3:35:43
45 . 193 Kišerlovski Emanuel Moški MKT 10002725579 3:35:43
46 . 142 Golčer Jure Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 3:35:43
47 . 32 MODOLO Sacha Moški EFD 10004613948 3:35:43
48 . 165 Penko Izidor Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 3:35:43
49 . 73 HINDLEY Jai Moški SUN 10010982909 3:35:43
50 . 141 Brajkovic Jani Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002731845 3:35:43
51 . 4 BENEDETTI Cesare Moški BOH 10004694073 3:35:43
52 . 146 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 3:35:43
53 . 143 Grošelj Žiga Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 3:35:43
54 . 196 Baniček Deni Moški MKT 10006053992 3:35:43
55 . 126 Turek Daniel Moški ICA 10007523342 3:35:43
56 . 82 LAENGEN STAKE Vegard Moški UAD 10006535356 3:35:43
57 . 47 BOOM Lars Moški Team LottoNL - Jumbo 10002833491 3:35:43
58 . 102 Company Company Moški NIP 10014739940 3:35:43
59 . 157 Veber Matic Moški KK BLED 10013807023 3:35:43
60 . 116 ROVNY Ivan Moški GAZ 10003270904 3:35:43
61 . 45 Roglič Primož Moški Team LottoNL - Jumbo 10008888921 3:35:43
62 . 72 HAMILTON Christopher Moški SUN 10011087686 3:35:43
63 . 16 Kišerlovski Robert Moški TKA 10003257160 3:35:43
64 . 167 Finkšt Tilen Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 3:35:43
65 . 66 KLUGE Roger Moški Mitchelton-Scott 10003301620 3:35:43
66 . 171 CANECKY Marek Moški DKB 10004611625 3:35:43
67 . 96 MASNADA Fausto Moški ANS 10008912563 3:35:43
68 . 7 SELIG Rüdiger Moški BOH 10006004280 3:35:43
69 . 55 VENTER Jaco Moški DDD 10004508258 3:35:43
70 . 3 KOLÁR Michal Moški BOH 10007856475 3:35:43
71 . 194 Rumac Josip Moški MKT 10007822729 3:35:43
72 . 42 EENKHOORN Pascal Moški Team LottoNL - Jumbo 10009334515 3:35:43
73 . 153 Drinovec Matej Moški KK KRANJ 10010968862 3:35:43
74 . 135 SCHLEGEL Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10008659050 3:35:43
75 . 6 POLJANSKI Pawel Moški BOH 10005866662 3:35:43
76 . 181 BÁRTA Jan Moški ELA 10003245945 3:35:43
77 . 101 BAGIOLI Nicola Moški NIP 10010085859 3:35:43
78 . 1 MAJKA Rafal Moški BOH 10005380450 3:35:43
79 . 93 FRAPPORTI Marco Moški ANS 10004501891 3:35:43
80 . 52 BERHANE Natnael Moški DDD 10007240325 3:35:43
81 . 164 HILL Benjamin Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10007745634 3:35:43
82 . 182 ČERNÝ Josef Moški ELA 10007523241 3:35:43
83 . 183 KUKRLE Michael Moški ELA 10008680470 3:35:43
84 . 137 Tratnik Jan Moški CCC Sprandi Polkowice 10006486452 3:35:43
85 . 202 GAFFURINI Nicola Moški SMV 10007855667 3:35:43
86 . 203 GAZZARA Michele Moški SMV 10010970478 3:35:43
87 . 134 PLUCINSKI Leszek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007994194 3:35:43
88 . 97 BISOLTI Alessandro Moški ANS 10005390958 3:35:43
89 . 53 RENSHAW Mark Moški DDD 10002259777 3:35:43
90 . 107 PONZI Simone Moški NIP 10003263325 3:35:43
91 . 166 Grošelj Matic Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 3:35:43
92 . 115 SHALUNOV Evgeny Moški GAZ 10006795337 3:35:43
93 . 147 Bozic Jon Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009640770 3:35:43
94 . 26 Novak Domen Moški BAHRAIN - MERIDA 10009372406 3:35:43
95 . 117 FIRSANOV Sergey Moški GAZ 10002652528 3:35:43
96 . 21 Bole Grega Moški BAHRAIN - MERIDA 10002833188 3:35:43
97 . 124 Niv Guy Moški ICA 10007882242 3:35:43
98 . 205 PUCCIONI Dario Moški SMV 10014033456 3:35:43
99 . 187 OTRUBA Jakub Moški ELA 10015093079 3:35:43
100 . 154 Lavrič Martin Moški KK KRANJ 10015081662 3:35:43
101 . 195 Frankovic Mateo Moški MKT 10009065642 3:35:43
102 . 37 LANGEVELD Sebastian Moški EFD 10002833794 3:35:43
103 . 156 Pavlič Marko Moški Meblojogi PRO- CONCRETE 10007974087 3:35:43
104 . 34 URAN Rigoberto Moški EFD 10004641836 3:35:43
105 . 112 ARSLANOV Ildar Moški GAZ 10008661272 3:35:43
106 . 71 CURVERS Roy Moški SUN 10001428106 3:35:43
107 . 94 SOSA IVAN CUERVO Moški ANS 10016277792 3:35:43
108 . 113 NYCH Artem Moški GAZ 10008687847 3:35:43
109 . 86 ĐURASEK Kristijan Moški UAD 10003269688 3:35:43
110 . 192 PUGLIESE SCHILLACI Antonino Moški MKT 10013834709 3:35:43
111 . 122 GOLDSHTEIN Omer Moški ICA 10009246710 3:35:43
112 . 17 BIERMANS Jenthe Moški TKA 10008663393 3:35:43
113 . 95 VENDRAME Andrea Moški ANS 10009392412 3:35:43
114 . 44 MARTENS Paul Moški Team LottoNL - Jumbo 10002839151 3:35:43
115 . 12 DOWSETT Alex Moški TKA 10004881508 3:35:43
116 . 151 Čotar Luka Moški KK KRANJ 10013815713 3:35:43
117 . 173 MAHDAR Martin Moški DKB 10005989934 3:35:43
118 . 75 VERVAEKE Louis Moški SUN 10007970249 3:35:43
119 . 212 FIDLER Gerd Moški My Bike - Stevens 10009781927 3:35:43
120 . 61 BAUER Jack Moški Mitchelton-Scott 10004439449 3:35:43
121 . 144 Katrašnik Gašper Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 3:35:43
122 . 74 STORER Michael Moški SUN 10010203572 3:35:43
123 . 215 PELIKAN Janos Moški My Bike - Stevens 10008689665 3:35:43
124 . 114 LAGUTIN Sergey Moški GAZ 10002302015 3:35:43
125 . 83 NIEMIEC Przemyslaw Moški UAD 10001426890 3:35:43
126 . 172 CULLY ANDREJ Jan Moški DKB 10011240462 3:35:43
127 . 176 VLCAK Martin Moški DKB 10011075865 3:35:43
128 . 111 FOLIFOROV Alexander Moški GAZ 10006887283 3:35:43
129 . 177 OROS Samuel Moški DKB 10009770611 3:35:43
130 . 123 LEMUS LUIS DAVILA Moški ICA 10006893145 3:35:43
131 . 191 RABOTTINI Matteo Moški MKT 10006919013 3:35:43
132 . 27 AGNOLI Valerio Moški BAHRAIN - MERIDA 10002910586 3:35:43
133 . 174 BELLAN Juraj Moški DKB 10008625506 3:35:43
134 . 81 MIRZA YOUSIF AL-HAMMADI Moški UAD 10010992508 3:35:43
135 . 217 MASTALLER Stefan Moški My Bike - Stevens 10009486984 3:35:43
136 . 54 VAN JOHANN ZYL Moški DDD 10006487058 3:35:43
137 . 125 PLAZA RUBEN Molina Moški ICA 10001457610 3:35:43
138 . 87 BONO Matteo Moški UAD 10003199970 3:35:43
139 . 105 NISHIMURA Hiroki Moški NIP 10008687342 3:35:43
140 . 152 Čemažar Nik Moški KK KRANJ 10015332246 3:35:43
141 . 64 IMPEY Daryl Moški Mitchelton-Scott 10002916448 3:35:43
142 . 31 CARDONA JULIAN TABARES Moški EFD 10009689371 3:35:43
143 . 22 BONIFAZIO Niccolo Moški BAHRAIN - MERIDA 10007500710 3:36:26
144 . 175 Haring Martin Moški DKB 10005540195 3:36:34
145 . 35 SCULLY Thomas Moški EFD 10005968615 3:36:34
146 . 185 HAČECKÝ Vojtěch Moški ELA 10004627587 3:37:00
147 . 24 Per David Moški BAHRAIN - MERIDA 10008689766 3:37:16
148 . 13 MATHIS Marco Moški TKA 10007751694 3:37:21
149 . 63 HAYMAN Mathew Moški Mitchelton-Scott 10001297457 3:37:25
150 . 67 DURBRIDGE Luke Moški Mitchelton-Scott 10006291240 3:37:25
DNF 36 MCLAY Daniel Moški EFD 10006384196 --
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 Datum:15.06.2018 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 34 URAN Rigoberto Moški EFD 10004641836 4:00:56
2 . 64 IMPEY Daryl Moški Mitchelton-Scott 10002916448 4:00:56
3 . 45 Roglič Primož Moški Team LottoNL - Jumbo 10008888921 4:01:00
4 . 1 MAJKA Rafal Moški BOH 10005380450 4:01:00
5 . 112 ARSLANOV Ildar Moški GAZ 10008661272 4:01:02
6 . 16 Kišerlovski Robert Moški TKA 10003257160 4:01:07
7 . 106 CANOLA Marco Moški NIP 10005397224 4:01:08
8 . 74 STORER Michael Moški SUN 10010203572 4:01:10
9 . 2 FORMOLO Davide Moški BOH 10007518591 4:01:10
10 . 25 Mohoric Matej Moški BAHRAIN - MERIDA 10008686332 4:01:13
11 . 161 Pogačar Tadej Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 4:01:13
12 . 95 VENDRAME Andrea Moški ANS 10009392412 4:01:15
13 . 141 Brajkovic Jani Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002731845 4:01:20
14 . 56 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel Moški DDD 10009583883 4:01:20
15 . 73 HINDLEY Jai Moški SUN 10010982909 4:01:24
16 . 116 ROVNY Ivan Moški GAZ 10003270904 4:01:30
17 . 82 LAENGEN STAKE Vegard Moški UAD 10006535356 4:01:31
18 . 142 Golčer Jure Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 4:01:33
19 . 135 SCHLEGEL Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10008659050 4:01:37
20 . 182 ČERNÝ Josef Moški ELA 10007523241 4:01:41
21 . 21 Bole Grega Moški BAHRAIN - MERIDA 10002833188 4:01:45
22 . 111 FOLIFOROV Alexander Moški GAZ 10006887283 4:02:59
23 . 117 FIRSANOV Sergey Moški GAZ 10002652528 4:03:18
24 . 93 FRAPPORTI Marco Moški ANS 10004501891 4:03:23
25 . 191 RABOTTINI Matteo Moški MKT 10006919013 4:03:23
26 . 121 ANDEMESKEL Awet Moški ICA 10022516007 4:03:23
27 . 181 BÁRTA Jan Moški ELA 10003245945 4:03:23
28 . 6 POLJANSKI Pawel Moški BOH 10005866662 4:03:30
29 . 72 HAMILTON Christopher Moški SUN 10011087686 4:03:30
30 . 83 NIEMIEC Przemyslaw Moški UAD 10001426890 4:04:18
31 . 204 TOTÒ Paolo Moški SMV 10009318549 4:04:21
32 . 202 GAFFURINI Nicola Moški SMV 10007855667 4:04:21
33 . 203 GAZZARA Michele Moški SMV 10010970478 4:04:21
34 . 124 Niv Guy Moški ICA 10007882242 4:04:21
35 . 126 Turek Daniel Moški ICA 10007523342 4:04:21
36 . 205 PUCCIONI Dario Moški SMV 10014033456 4:04:21
37 . 104 TIZZA Marco Moški NIP 10009788189 4:04:21
38 . 97 BISOLTI Alessandro Moški ANS 10005390958 4:04:21
39 . 113 NYCH Artem Moški GAZ 10008687847 4:04:25
40 . 94 SOSA IVAN CUERVO Moški ANS 10016277792 4:04:25
41 . 14 POLITT Nils Moški TKA 10008722607 4:04:31
42 . 214 KUSZTOR Peter Moški My Bike - Stevens 10003214724 4:04:37
43 . 102 Company Company Moški NIP 10014739940 4:04:44
44 . 86 ĐURASEK Kristijan Moški UAD 10003269688 4:04:48
45 . 146 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 4:04:48
46 . 65 Mezgec Luka Moški Mitchelton-Scott 10005560710 4:04:59
47 . 61 BAUER Jack Moški Mitchelton-Scott 10004439449 4:04:59
48 . 17 BIERMANS Jenthe Moški TKA 10008663393 4:05:11
49 . 31 CARDONA JULIAN TABARES Moški EFD 10009689371 4:05:22
50 . 26 Novak Domen Moški BAHRAIN - MERIDA 10009372406 4:06:06
51 . 187 OTRUBA Jakub Moški ELA 10015093079 4:06:28
52 . 154 Lavrič Martin Moški KK KRANJ 10015081662 4:06:31
53 . 175 Haring Martin Moški DKB 10005540195 4:06:31
54 . 71 CURVERS Roy Moški SUN 10001428106 4:06:31
55 . 91 BALLERINI Davide Moški ANS 10008661777 4:06:33
56 . 84 RIABUSHENKO Aleksandr Moški UAD 10008692594 4:06:35
57 . 133 PALUTA Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10007946506 4:06:35
58 . 114 LAGUTIN Sergey Moški GAZ 10002302015 4:06:35
59 . 216 Bajc Andi Moški My Bike - Stevens 10004610312 4:06:35
60 . 37 LANGEVELD Sebastian Moški EFD 10002833794 4:06:38
61 . 167 Finkšt Tilen Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 4:06:38
62 . 52 BERHANE Natnael Moški DDD 10007240325 4:06:41
63 . 67 DURBRIDGE Luke Moški Mitchelton-Scott 10006291240 4:06:42
64 . 193 Kišerlovski Emanuel Moški MKT 10002725579 4:06:44
65 . 195 Frankovic Mateo Moški MKT 10009065642 4:06:44
66 . 101 BAGIOLI Nicola Moški NIP 10010085859 4:06:44
67 . 183 KUKRLE Michael Moški ELA 10008680470 4:06:44
68 . 143 Grošelj Žiga Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 4:06:49
69 . 165 Penko Izidor Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 4:06:51
70 . 184 POLNICKÝ Jiří Moški ELA 10004771976 4:06:56
71 . 92 BELLETTI Manuel Moški ANS 10003073062 4:07:06
72 . 134 PLUCINSKI Leszek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007994194 4:07:14
73 . 125 PLAZA RUBEN Molina Moški ICA 10001457610 4:07:27
74 . 44 MARTENS Paul Moški Team LottoNL - Jumbo 10002839151 4:07:27
75 . 201 DI ANTONIO SANTE Moški SMV 10009787583 4:07:38
76 . 157 Veber Matic Moški KK BLED 10013807023 4:07:45
77 . 81 MIRZA YOUSIF AL-HAMMADI Moški UAD 10010992508 4:07:45
78 . 166 Grošelj Matic Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 4:07:45
79 . 156 Pavlič Marko Moški Meblojogi PRO- CONCRETE 10007974087 4:08:10
80 . 27 AGNOLI Valerio Moški BAHRAIN - MERIDA 10002910586 4:08:56
81 . 96 MASNADA Fausto Moški ANS 10008912563 4:08:56
82 . 122 GOLDSHTEIN Omer Moški ICA 10009246710 4:08:56
83 . 163 Ručigaj Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 4:08:56
84 . 23 Božič Borut Moški BAHRAIN - MERIDA 10001464781 4:08:56
85 . 63 HAYMAN Mathew Moški Mitchelton-Scott 10001297457 4:08:56
86 . 35 SCULLY Thomas Moški EFD 10005968615 4:08:56
87 . 107 PONZI Simone Moški NIP 10003263325 4:08:56
88 . 153 Drinovec Matej Moški KK KRANJ 10010968862 4:09:18
89 . 213 Korošec Rok Moški My Bike - Stevens 10007386128 4:09:27
90 . 33 VAN TOM Asbroek Moški EFD 10007914170 4:11:34
91 . 32 MODOLO Sacha Moški EFD 10004613948 4:11:34
92 . 155 Primožič Jaka Moški KK KRANJ 10014992241 4:12:14
93 . 123 LEMUS LUIS DAVILA Moški ICA 10006893145 4:12:14
94 . 132 KUREK MOBIL ADRIA Moški CCC Sprandi Polkowice 10004608995 4:12:14
95 . 115 SHALUNOV Evgeny Moški GAZ 10006795337 4:12:14
96 . 137 Tratnik Jan Moški CCC Sprandi Polkowice 10006486452 4:12:28
97 . 185 HAČECKÝ Vojtěch Moški ELA 10004627587 4:13:05
98 . 172 CULLY ANDREJ Jan Moški DKB 10011240462 4:13:05
99 . 174 BELLAN Juraj Moški DKB 10008625506 4:13:05
100 . 164 HILL Benjamin Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10007745634 4:13:05
101 . 103 CIMA Damiano Moški NIP 10008924384 4:13:05
102 . 105 NISHIMURA Hiroki Moški NIP 10008687342 4:13:05
103 . 15 ZABEL Rick Moški TKA 10007506366 4:13:05
104 . 207 COLNAGHI Luca Moški SMV 10015513920 4:13:05
105 . 171 CANECKY Marek Moški DKB 10004611625 4:13:05
106 . 85 CONSONNI Simone Moški UAD 10007890730 4:13:05
107 . 87 BONO Matteo Moški UAD 10003199970 4:13:05
108 . 212 FIDLER Gerd Moški My Bike - Stevens 10009781927 4:13:05
109 . 131 Kump Marko Moški CCC Sprandi Polkowice 10004611726 4:13:05
110 . 186 KAŇKOVSKÝ Alois Moški ELA 10002510563 4:13:05
111 . 144 Katrašnik Gašper Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 4:13:05
112 . 55 VENTER Jaco Moški DDD 10004508258 4:13:05
113 . 173 MAHDAR Martin Moški DKB 10005989934 4:13:05
114 . 47 BOOM Lars Moški Team LottoNL - Jumbo 10002833491 4:13:05
115 . 54 VAN JOHANN ZYL Moški DDD 10006487058 4:13:29
116 . 145 Rajović Dušan Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 4:13:29
117 . 162 Jerman Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 4:13:29
118 . 22 BONIFAZIO Niccolo Moški BAHRAIN - MERIDA 10007500710 4:14:03
119 . 127 ENGER HOLST Sondre Moški ICA 10050012069 4:14:08
120 . 152 Čemažar Nik Moški KK KRANJ 10015332246 4:15:15
121 . 62 EWAN Caleb Moški Mitchelton-Scott 10007809490 4:15:15
122 . 4 BENEDETTI Cesare Moški BOH 10004694073 4:15:15
123 . 194 Rumac Josip Moški MKT 10007822729 4:15:15
124 . 3 KOLÁR Michal Moški BOH 10007856475 4:15:15
125 . 176 VLCAK Martin Moški DKB 10011075865 4:15:15
126 . 177 OROS Samuel Moški DKB 10009770611 4:15:15
127 . 147 Bozic Jon Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009640770 4:15:15
128 . 206 VIVIANI Attilio Moški SMV 10009501132 4:15:15
129 . 51 CAVENDISH Mark Moški DDD 10003292324 4:15:15
130 . 42 EENKHOORN Pascal Moški Team LottoNL - Jumbo 10009334515 4:15:15
131 . 211 Kuen Maximilian Moški My Bike - Stevens 10007510612 4:15:15
132 . 53 RENSHAW Mark Moški DDD 10002259777 4:15:15
133 . 215 PELIKAN Janos Moški My Bike - Stevens 10008689665 4:15:15
134 . 5 PELUCCHI Matteo Moški BOH 10005390352 4:15:15
135 . 24 Per David Moški BAHRAIN - MERIDA 10008689766 4:15:15
136 . 41 GROENEWEGEN Dylan Moški Team LottoNL - Jumbo 10007293269 4:15:15
137 . 76 WALSCHEID RICHARD Maximilian Moški SUN 10045463375 4:15:15
138 . 46 ROOSEN Timo Moški Team LottoNL - Jumbo 10008854464 4:15:15
139 . 43 JANSEN GRØNDAHL Amund Moški Team LottoNL - Jumbo 10008676632 4:15:15
140 . 151 Čotar Luka Moški KK KRANJ 10013815713 4:15:15
141 . 217 MASTALLER Stefan Moški My Bike - Stevens 10009486984 4:15:15
142 . 12 DOWSETT Alex Moški TKA 10004881508 4:15:41
143 . 13 MATHIS Marco Moški TKA 10007751694 4:15:41
144 . 11 KITTEL Marcel Moški TKA 10004502400 4:15:41
145 . 66 KLUGE Roger Moški Mitchelton-Scott 10003301620 4:15:41
146 . 7 SELIG Rüdiger Moški BOH 10006004280 4:15:41
147 . 136 SISR Frantisek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007503134 4:22:27
148 . 192 PUGLIESE SCHILLACI Antonino Moški MKT 10013834709 4:23:01
DNF 196 Baniček Deni Moški MKT 10006053992 --
DNF 75 VERVAEKE Louis Moški SUN 10007970249 --
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 Datum:16.06.2018 etapa 4
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 45 Roglič Primož Moški Team LottoNL - Jumbo 10008888921 3:44:53
2 . 25 Mohoric Matej Moški BAHRAIN - MERIDA 10008686332 3:45:26
3 . 1 MAJKA Rafal Moški BAHRAIN - MERIDA 10005380450 3:45:26
4 . 161 Pogačar Tadej Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 3:45:26
5 . 34 URAN Rigoberto Moški EFD 10004641836 3:45:26
6 . 74 STORER Michael Moški SUN 10010203572 3:45:26
7 . 112 ARSLANOV Ildar Moški GAZ 10008661272 3:45:26
8 . 72 HAMILTON Christopher Moški SUN 10011087686 3:45:26
9 . 141 Brajkovic Jani Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002731845 3:45:26
10 . 94 SOSA IVAN CUERVO Moški ANS 10016277792 3:45:26
11 . 6 POLJANSKI Pawel Moški BAHRAIN - MERIDA 10005866662 3:45:56
12 . 182 ČERNÝ Josef Moški ELA 10007523241 3:46:31
13 . 106 CANOLA Marco Moški NIP 10005397224 3:46:31
14 . 204 TOTÒ Paolo Moški SMV 10009318549 3:46:31
15 . 73 HINDLEY Jai Moški SUN 10010982909 3:46:31
16 . 116 ROVNY Ivan Moški GAZ 10003270904 3:46:31
17 . 82 LAENGEN STAKE Vegard Moški UAD 10006535356 3:46:31
18 . 191 RABOTTINI Matteo Moški MKT 10006919013 3:46:31
19 . 135 SCHLEGEL Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10008659050 3:46:31
20 . 56 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel Moški DDD 10009583883 3:46:31
21 . 16 Kišerlovski Robert Moški TKA 10003257160 3:46:31
22 . 95 VENDRAME Andrea Moški ANS 10009392412 3:46:31
23 . 142 Golčer Jure Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 3:46:31
24 . 93 FRAPPORTI Marco Moški ANS 10004501891 3:48:33
25 . 117 FIRSANOV Sergey Moški GAZ 10002652528 3:48:33
26 . 121 ANDEMESKEL Awet Moški ICA 10022516007 3:48:33
27 . 97 BISOLTI Alessandro Moški ANS 10005390958 3:48:33
28 . 125 PLAZA RUBEN Molina Moški ICA 10001457610 3:48:33
29 . 187 OTRUBA Jakub Moški ELA 10015093079 3:49:39
30 . 181 BÁRTA Jan Moški ELA 10003245945 3:49:39
31 . 203 GAZZARA Michele Moški SMV 10010970478 3:50:38
32 . 146 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 3:50:43
33 . 143 Grošelj Žiga Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 3:50:43
34 . 26 Novak Domen Moški TBM 10009372406 3:50:43
35 . 2 FORMOLO Davide Moški BAHRAIN - MERIDA 10007518591 3:50:46
36 . 65 Mezgec Luka Moški MTS 10005560710 3:51:44
37 . 96 MASNADA Fausto Moški ANS 10008912563 3:52:12
38 . 111 FOLIFOROV Alexander Moški GAZ 10006887283 3:52:12
39 . 44 MARTENS Paul Moški Team LottoNL - Jumbo 10002839151 3:52:12
40 . 17 BIERMANS Jenthe Moški TKA 10008663393 3:53:30
41 . 54 VAN JOHANN ZYL Moški DDD 10006487058 3:53:30
42 . 156 Pavlič Marko Moški Meblojogi PRO- CONCRETE 10007974087 3:54:12
43 . 83 NIEMIEC Przemyslaw Moški UAD 10001426890 3:54:12
44 . 61 BAUER Jack Moški MTS 10004439449 3:54:12
45 . 43 JANSEN GRØNDAHL Amund Moški Team LottoNL - Jumbo 10008676632 3:54:28
46 . 14 POLITT Nils Moški TKA 10008722607 3:56:38
47 . 175 Haring Martin Moški DKB 10005540195 3:56:58
48 . 84 RIABUSHENKO Aleksandr Moški UAD 10008692594 3:57:01
49 . 42 EENKHOORN Pascal Moški Team LottoNL - Jumbo 10009334515 3:57:01
50 . 213 Korošec Rok Moški My Bike - Stevens 10007386128 3:57:01
51 . 71 CURVERS Roy Moški SUN 10001428106 3:57:01
52 . 67 DURBRIDGE Luke Moški MTS 10006291240 3:57:01
53 . 205 PUCCIONI Dario Moški SMV 10014033456 3:57:01
54 . 46 ROOSEN Timo Moški Team LottoNL - Jumbo 10008854464 3:57:01
55 . 154 Lavrič Martin Moški KK KRANJ 10015081662 3:57:01
56 . 211 Kuen Maximilian Moški My Bike - Stevens 10007510612 3:57:01
57 . 52 BERHANE Natnael Moški DDD 10007240325 3:57:01
58 . 167 Finkšt Tilen Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 3:57:01
59 . 195 Frankovic Mateo Moški MKT 10009065642 3:57:01
60 . 163 Ručigaj Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 3:57:01
61 . 103 CIMA Damiano Moški NIP 10008924384 3:57:01
62 . 212 FIDLER Gerd Moški My Bike - Stevens 10009781927 3:57:01
63 . 184 POLNICKÝ Jiří Moški ELA 10004771976 3:57:01
64 . 133 PALUTA Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10007946506 3:57:01
65 . 4 BENEDETTI Cesare Moški BAHRAIN - MERIDA 10004694073 3:57:01
66 . 91 BALLERINI Davide Moški ANS 10008661777 3:57:01
67 . 27 AGNOLI Valerio Moški TBM 10002910586 3:57:01
68 . 126 Turek Daniel Moški ICA 10007523342 3:57:01
69 . 193 Kišerlovski Emanuel Moški MKT 10002725579 3:57:01
70 . 21 Bole Grega Moški TBM 10002833188 3:57:01
71 . 102 Company Company Moški NIP 10014739940 3:57:01
72 . 122 GOLDSHTEIN Omer Moški ICA 10009246710 3:57:01
73 . 134 PLUCINSKI Leszek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007994194 3:57:01
74 . 214 KUSZTOR Peter Moški My Bike - Stevens 10003214724 3:57:01
75 . 23 Božič Borut Moški TBM 10001464781 3:57:01
76 . 86 ĐURASEK Kristijan Moški UAD 10003269688 3:57:01
77 . 63 HAYMAN Mathew Moški MTS 10001297457 3:57:01
78 . 104 TIZZA Marco Moški NIP 10009788189 3:57:01
79 . 201 DI ANTONIO SANTE Moški SMV 10009787583 3:57:01
80 . 92 BELLETTI Manuel Moški ANS 10003073062 3:57:01
81 . 202 GAFFURINI Nicola Moški SMV 10007855667 3:57:01
82 . 114 LAGUTIN Sergey Moški GAZ 10002302015 3:57:01
83 . 113 NYCH Artem Moški GAZ 10008687847 3:57:01
84 . 87 BONO Matteo Moški UAD 10003199970 3:57:01
85 . 153 Drinovec Matej Moški KK KRANJ 10010968862 4:01:33
86 . 155 Primožič Jaka Moški KK KRANJ 10014992241 4:03:21
87 . 172 CULLY ANDREJ Jan Moški DKB 10011240462 4:03:21
88 . 24 Per David Moški TBM 10008689766 4:03:21
89 . 183 KUKRLE Michael Moški ELA 10008680470 4:03:21
90 . 157 Veber Matic Moški KK Bled 10013807023 4:03:21
91 . 137 Tratnik Jan Moški CCC Sprandi Polkowice 10006486452 4:03:21
92 . 216 Bajc Andi Moški My Bike - Stevens 10004610312 4:03:21
93 . 176 VLCAK Martin Moški DKB 10011075865 4:03:21
94 . 55 VENTER Jaco Moški DDD 10004508258 4:03:21
95 . 124 Niv Guy Moški ICA 10007882242 4:03:21
96 . 194 Rumac Josip Moški MKT 10007822729 4:03:21
97 . 186 KAŇKOVSKÝ Alois Moški ELA 10002510563 4:03:21
98 . 41 GROENEWEGEN Dylan Moški Team LottoNL - Jumbo 10007293269 4:03:21
99 . 123 LEMUS LUIS DAVILA Moški ICA 10006893145 4:03:21
100 . 47 BOOM Lars Moški Team LottoNL - Jumbo 10002833491 4:03:21
101 . 132 KUREK Adrian Moški CCC Sprandi Polkowice 10004608995 4:03:21
102 . 107 PONZI Simone Moški NIP 10003263325 4:03:21
103 . 85 CONSONNI Simone Moški UAD 10007890730 4:03:21
104 . 101 BAGIOLI Nicola Moški NIP 10010085859 4:03:21
105 . 32 MODOLO Sacha Moški EFD 10004613948 4:03:21
106 . 207 COLNAGHI Luca Moški SMV 10015513920 4:03:21
107 . 127 ENGER HOLST Sondre Moški ICA 10050012069 4:03:21
108 . 185 HAČECKÝ Vojtěch Moški ELA 10004627587 4:05:12
109 . 215 PELIKAN Janos Moški My Bike - Stevens 10008689665 4:05:38
110 . 145 Rajović Dušan Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 4:05:44
111 . 147 Bozic Jon Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009640770 4:05:44
112 . 173 MAHDAR Martin Moški DKB 10005989934 4:05:44
113 . 164 HILL Benjamin Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10007745634 4:05:44
114 . 152 Čemažar Nik Moški KK KRANJ 10015332246 4:05:44
115 . 33 VAN TOM Asbroek Moški EFD 10007914170 4:05:44
116 . 206 VIVIANI Attilio Moški SMV 10009501132 4:05:44
117 . 174 BELLAN Juraj Moški DKB 10008625506 4:05:44
118 . 131 Kump Marko Moški CCC Sprandi Polkowice 10004611726 4:05:44
119 . 177 OROS Samuel Moški DKB 10009770611 4:05:44
120 . 151 Čotar Luka Moški KK KRANJ 10013815713 4:05:51
121 . 105 NISHIMURA Hiroki Moški NIP 10008687342 4:05:51
122 . 15 ZABEL Rick Moški TKA 10007506366 4:05:51
123 . 13 MATHIS Marco Moški TKA 10007751694 4:05:51
124 . 144 Katrašnik Gašper Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 4:05:51
125 . 217 MASTALLER Stefan Moški My Bike - Stevens 10009486984 4:05:51
126 . 76 WALSCHEID RICHARD Maximilian Moški SUN 10045463375 4:05:51
127 . 115 SHALUNOV Evgeny Moški GAZ 10006795337 4:05:51
128 . 166 Grošelj Matic Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 4:05:51
129 . 12 DOWSETT Alex Moški TKA 10004881508 4:05:54
130 . 171 CANECKY Marek Moški DKB 10004611625 4:05:54
131 . 11 KITTEL Marcel Moški TKA 10004502400 4:05:54
132 . 51 CAVENDISH Mark Moški DDD 10003292324 4:05:54
133 . 53 RENSHAW Mark Moški DDD 10002259777 4:05:54
134 . 37 LANGEVELD Sebastian Moški EFD 10002833794 4:05:54
135 . 35 SCULLY Thomas Moški EFD 10005968615 4:05:54
136 . 165 Penko Izidor Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 4:05:54
137 . 7 SELIG Rüdiger Moški BAHRAIN - MERIDA 10006004280 4:05:54
138 . 3 KOLÁR Michal Moški BAHRAIN - MERIDA 10007856475 4:05:54
139 . 66 KLUGE Roger Moški MTS 10003301620 4:05:54
140 . 62 EWAN Caleb Moški MTS 10007809490 4:05:54
141 . 5 PELUCCHI Matteo Moški BAHRAIN - MERIDA 10005390352 4:05:54
142 . 81 MIRZA YOUSIF AL-HAMMADI Moški UAD 10010992508 4:08:43
143 . 162 Jerman Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 4:08:44
DNF 136 SISR Frantisek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007503134 --
DNF 192 PUGLIESE SCHILLACI Antonino Moški MKT 10013834709 --
DNF 22 BONIFAZIO Niccolo Moški TBM 10007500710 --
DNF 31 CARDONA JULIAN TABARES Moški EFD 10009689371 --
DNS 64 IMPEY Daryl Moški MTS 10002916448 --
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 Datum:17.06.2018 etapa 5
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 45 Roglič Primož Moški Team LottoNL - Jumbo 10008888921 0:24:46.41
2 . 137 Tratnik Jan Moški CCC Sprandi Polkowice 10006486452 0:25:13.49
3 . 182 ČERNÝ Josef Moški ELA 10007523241 0:25:22.28
4 . 61 BAUER Jack Moški Mitchelton-Scott 10004439449 0:25:24.53
5 . 35 SCULLY Thomas Moški EFD 10005968615 0:25:30.03
6 . 67 DURBRIDGE Luke Moški Mitchelton-Scott 10006291240 0:25:33.16
7 . 66 KLUGE Roger Moški Mitchelton-Scott 10003301620 0:25:33.72
8 . 12 DOWSETT Alex Moški TKA 10004881508 0:25:38.04
9 . 82 LAENGEN STAKE Vegard Moški UAD 10006535356 0:25:39.07
10 . 14 POLITT Nils Moški TKA 10008722607 0:25:42.22
11 . 132 KUREK Adrian Moški CCC Sprandi Polkowice 10004608995 0:25:48.30
12 . 76 WALSCHEID RICHARD Maximilian Moški SUN 10045463375 0:25:48.62
13 . 72 HAMILTON Christopher Moški SUN 10011087686 0:25:50.55
14 . 161 Pogačar Tadej Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 0:26:02.71
15 . 34 URAN Rigoberto Moški EFD 10004641836 0:26:03.27
16 . 13 MATHIS Marco Moški TKA 10007751694 0:26:03.44
17 . 74 STORER Michael Moški SUN 10010203572 0:26:07.06
18 . 25 Mohoric Matej Moški BAHRAIN - MERIDA 10008686332 0:26:08.82
19 . 91 BALLERINI Davide Moški ANS 10008661777 0:26:16.66
20 . 215 PELIKAN Janos Moški My Bike - Stevens 10008689665 0:26:18.29
21 . 181 BÁRTA Jan Moški ELA 10003245945 0:26:20.68
22 . 2 FORMOLO Davide Moški BOH 10007518591 0:26:23.87
23 . 1 MAJKA Rafal Moški BOH 10005380450 0:26:24.23
24 . 73 HINDLEY Jai Moški SUN 10010982909 0:26:30.32
25 . 165 Penko Izidor Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 0:26:31.35
26 . 44 MARTENS Paul Moški Team LottoNL - Jumbo 10002839151 0:26:39.02
27 . 17 BIERMANS Jenthe Moški TKA 10008663393 0:26:40.57
28 . 43 JANSEN GRØNDAHL Amund Moški Team LottoNL - Jumbo 10008676632 0:26:42.11
29 . 113 NYCH Artem Moški GAZ 10008687847 0:26:46.25
30 . 135 SCHLEGEL Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10008659050 0:26:47.21
31 . 42 EENKHOORN Pascal Moški Team LottoNL - Jumbo 10009334515 0:26:48.99
32 . 37 LANGEVELD Sebastian Moški EFD 10002833794 0:26:50.10
33 . 24 Per David Moški BAHRAIN - MERIDA 10008689766 0:26:50.26
34 . 187 OTRUBA Jakub Moški ELA 10015093079 0:26:50.61
35 . 55 VENTER Jaco Moški DDD 10004508258 0:26:51.56
36 . 141 Brajkovic Jani Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002731845 0:26:54.07
37 . 6 POLJANSKI Pawel Moški BOH 10005866662 0:26:56.84
38 . 204 TOTÒ Paolo Moški SMV 10009318549 0:26:58.65
39 . 214 KUSZTOR Peter Moški My Bike - Stevens 10003214724 0:27:01.52
40 . 11 KITTEL Marcel Moški TKA 10004502400 0:27:01.65
41 . 65 Mezgec Luka Moški Mitchelton-Scott 10005560710 0:27:04.71
42 . 95 VENDRAME Andrea Moški ANS 10009392412 0:27:05.14
43 . 51 CAVENDISH Mark Moški DDD 10003292324 0:27:06.21
44 . 33 VAN TOM Asbroek Moški EFD 10007914170 0:27:06.23
45 . 106 CANOLA Marco Moški NIP 10005397224 0:27:08.80
46 . 56 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel Moški DDD 10009583883 0:27:11.71
47 . 112 ARSLANOV Ildar Moški GAZ 10008661272 0:27:12.64
48 . 117 FIRSANOV Sergey Moški GAZ 10002652528 0:27:14.08
49 . 84 RIABUSHENKO Aleksandr Moški UAD 10008692594 0:27:16.19
50 . 152 Čemažar Nik Moški SLO 10015332246 0:27:16.53
51 . 4 BENEDETTI Cesare Moški BOH 10004694073 0:27:18.55
52 . 85 CONSONNI Simone Moški UAD 10007890730 0:27:20.53
53 . 16 Kišerlovski Robert Moški TKA 10003257160 0:27:21.84
54 . 71 CURVERS Roy Moški SUN 10001428106 0:27:21.97
55 . 63 HAYMAN Mathew Moški Mitchelton-Scott 10001297457 0:27:24.03
56 . 122 GOLDSHTEIN Omer Moški ICA 10009246710 0:27:24.56
57 . 93 FRAPPORTI Marco Moški ANS 10004501891 0:27:24.64
58 . 83 NIEMIEC Przemyslaw Moški UAD 10001426890 0:27:28.71
59 . 145 Rajović Dušan Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 0:27:28.96
60 . 126 Turek Daniel Moški ICA 10007523342 0:27:30.15
61 . 26 Novak Domen Moški BAHRAIN - MERIDA 10009372406 0:27:31.94
62 . 166 Grošelj Matic Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 0:27:32.01
63 . 133 PALUTA Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10007946506 0:27:32.17
64 . 142 Golčer Jure Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 0:27:33.95
65 . 127 ENGER HOLST Sondre Moški ICA 10050012069 0:27:35.25
66 . 114 LAGUTIN Sergey Moški GAZ 10002302015 0:27:37.76
67 . 3 KOLÁR Michal Moški BOH 10007856475 0:27:37.99
68 . 116 ROVNY Ivan Moški GAZ 10003270904 0:27:39.17
69 . 131 Kump Marko Moški CCC Sprandi Polkowice 10004611726 0:27:43.44
70 . 183 KUKRLE Michael Moški ELA 10008680470 0:27:44.63
71 . 21 Bole Grega Moški BAHRAIN - MERIDA 10002833188 0:27:44.94
72 . 125 PLAZA RUBEN Molina Moški ICA 10001457610 0:27:49.52
73 . 52 BERHANE Natnael Moški DDD 10007240325 0:27:50.32
74 . 191 RABOTTINI Matteo Moški MKT 10006919013 0:27:51.55
75 . 155 Primožič Jaka Moški KK KRANJ 10014992241 0:27:54.30
76 . 211 Kuen Maximilian Moški My Bike - Stevens 10007510612 0:27:55.59
77 . 186 KAŇKOVSKÝ Alois Moški ELA 10002510563 0:28:00.81
78 . 96 MASNADA Fausto Moški ANS 10008912563 0:28:03.14
79 . 7 SELIG Rüdiger Moški BOH 10006004280 0:28:03.51
80 . 144 Katrašnik Gašper Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 0:28:06.88
81 . 167 Finkšt Tilen Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 0:28:07.45
82 . 202 GAFFURINI Nicola Moški SMV 10007855667 0:28:08.80
83 . 163 Ručigaj Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 0:28:09.13
84 . 46 ROOSEN Timo Moški Team LottoNL - Jumbo 10008854464 0:28:10.15
85 . 86 ĐURASEK Kristijan Moški UAD 10003269688 0:28:10.75
86 . 47 BOOM Lars Moški Team LottoNL - Jumbo 10002833491 0:28:12.06
87 . 111 FOLIFOROV Alexander Moški GAZ 10006887283 0:28:13.67
88 . 177 OROS Samuel Moški DKB 10009770611 0:28:15.28
89 . 216 Bajc Andi Moški My Bike - Stevens 10004610312 0:28:16.04
90 . 203 GAZZARA Michele Moški SMV 10010970478 0:28:16.41
91 . 143 Grošelj Žiga Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 0:28:17.73
92 . 184 POLNICKÝ Jiří Moški ELA 10004771976 0:28:19.57
93 . 146 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 0:28:20.62
94 . 103 CIMA Damiano Moški NIP 10008924384 0:28:24.79
95 . 54 VAN JOHANN ZYL Moški DDD 10006487058 0:28:25.12
96 . 27 AGNOLI Valerio Moški BAHRAIN - MERIDA 10002910586 0:28:25.71
97 . 104 TIZZA Marco Moški NIP 10009788189 0:28:26.06
98 . 15 ZABEL Rick Moški TKA 10007506366 0:28:26.89
99 . 154 Lavrič Martin Moški KK KRANJ 10015081662 0:28:26.94
100 . 97 BISOLTI Alessandro Moški ANS 10005390958 0:28:26.98
101 . 205 PUCCIONI Dario Moški SMV 10014033456 0:28:27.23
102 . 174 BELLAN Juraj Moški DKB 10008625506 0:28:28.32
103 . 53 RENSHAW Mark Moški DDD 10002259777 0:28:31.11
104 . 101 BAGIOLI Nicola Moški NIP 10010085859 0:28:35.17
105 . 121 ANDEMESKEL Awet Moški ICA 10022516007 0:28:36.05
106 . 41 GROENEWEGEN Dylan Moški Team LottoNL - Jumbo 10007293269 0:28:37.11
107 . 134 PLUCINSKI Leszek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007994194 0:28:37.24
108 . 23 Božič Borut Moški BAHRAIN - MERIDA 10001464781 0:28:41.15
109 . 185 HAČECKÝ Vojtěch Moški ELA 10004627587 0:28:41.40
110 . 102 Company Company Moški NIP 10014739940 0:28:45.71
111 . 147 Bozic Jon Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009640770 0:28:48.22
112 . 156 Pavlič Marko Moški Meblojogi PRO- CONCRETE 10007974087 0:28:48.83
113 . 201 DI ANTONIO SANTE Moški SMV 10009787583 0:28:52.64
114 . 115 SHALUNOV Evgeny Moški GAZ 10006795337 0:28:53.64
115 . 172 CULLY ANDREJ Jan Moški DKB 10011240462 0:28:57.82
116 . 5 PELUCCHI Matteo Moški BOH 10005390352 0:28:59.49
117 . 124 Niv Guy Moški ICA 10007882242 0:28:59.71
118 . 175 Haring Martin Moški DKB 10005540195 0:29:03.38
119 . 87 BONO Matteo Moški UAD 10003199970 0:29:03.67
120 . 92 BELLETTI Manuel Moški ANS 10003073062 0:29:04.60
121 . 32 MODOLO Sacha Moški EFD 10004613948 0:29:06.72
122 . 123 LEMUS LUIS DAVILA Moški ICA 10006893145 0:29:07.55
123 . 157 Veber Matic Moški KK BLED 10013807023 0:29:07.98
124 . 171 CANECKY Marek Moški DKB 10004611625 0:29:11.91
125 . 162 Jerman Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 0:29:16.23
126 . 176 VLCAK Martin Moški DKB 10011075865 0:29:17.48
127 . 207 COLNAGHI Luca Moški SMV 10015513920 0:29:25.85
128 . 217 MASTALLER Stefan Moški My Bike - Stevens 10009486984 0:29:30.38
129 . 94 SOSA IVAN CUERVO Moški ANS 10016277792 0:29:35.48
130 . 173 MAHDAR Martin Moški DKB 10005989934 0:29:36.29
131 . 213 Korošec Rok Moški My Bike - Stevens 10007386128 0:29:44.91
132 . 107 PONZI Simone Moški NIP 10003263325 0:29:46.54
133 . 194 Rumac Josip Moški MKT 10007822729 0:29:46.64
134 . 206 VIVIANI Attilio Moški SMV 10009501132 0:29:56.31
135 . 151 Čotar Luka Moški SLO 10013815713 0:29:57.81
136 . 153 Drinovec Matej Moški SLO 10010968862 0:30:08.15
137 . 212 FIDLER Gerd Moški My Bike - Stevens 10009781927 0:30:13.36
138 . 105 NISHIMURA Hiroki Moški NIP 10008687342 0:30:18.13
139 . 195 Frankovic Mateo Moški MKT 10009065642 0:30:35.21
140 . 193 Kišerlovski Emanuel Moški MKT 10002725579 0:30:40.12
141 . 62 EWAN Caleb Moški Mitchelton-Scott 10007809490 0:30:49.41
142 . 164 HILL Benjamin Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10007745634 0:31:16.56
143 . 81 MIRZA YOUSIF AL-HAMMADI Moški UAD 10010992508 0:32:03.11
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 Datum:17.06.2018 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 45 Roglič Primož Moški Team LottoNL - Jumbo 10008888921 --
2 . 34 URAN Rigoberto Moški EFD 10004641836 --
3 . 25 Mohoric Matej Moški BAHRAIN - MERIDA 10008686332 --
4 . 161 Pogačar Tadej Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 --
5 . 74 STORER Michael Moški SUN 10010203572 --
6 . 1 MAJKA Rafal Moški BOH 10005380450 --
7 . 182 ČERNÝ Josef Moški ELA 10007523241 --
8 . 141 Brajkovic Jani Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002731845 --
9 . 112 ARSLANOV Ildar Moški GAZ 10008661272 --
10 . 82 LAENGEN STAKE Vegard Moški UAD 10006535356 --
11 . 73 HINDLEY Jai Moški SUN 10010982909 --
12 . 72 HAMILTON Christopher Moški SUN 10011087686 --
13 . 106 CANOLA Marco Moški NIP 10005397224 --
14 . 95 VENDRAME Andrea Moški ANS 10009392412 --
15 . 135 SCHLEGEL Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10008659050 --
16 . 16 Kišerlovski Robert Moški TKA 10003257160 --
17 . 56 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel Moški DDD 10009583883 --
18 . 142 Golčer Jure Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 --
19 . 116 ROVNY Ivan Moški GAZ 10003270904 --
20 . 6 POLJANSKI Pawel Moški BOH 10005866662 --
21 . 191 RABOTTINI Matteo Moški MKT 10006919013 --
22 . 204 TOTÒ Paolo Moški SMV 10009318549 --
23 . 2 FORMOLO Davide Moški BOH 10007518591 --
24 . 117 FIRSANOV Sergey Moški GAZ 10002652528 --
25 . 93 FRAPPORTI Marco Moški ANS 10004501891 --
26 . 181 BÁRTA Jan Moški ELA 10003245945 --
27 . 94 SOSA IVAN CUERVO Moški ANS 10016277792 --
28 . 121 ANDEMESKEL Awet Moški ICA 10022516007 --
29 . 97 BISOLTI Alessandro Moški ANS 10005390958 --
30 . 187 OTRUBA Jakub Moški ELA 10015093079 --
31 . 203 GAZZARA Michele Moški SMV 10010970478 --
32 . 111 FOLIFOROV Alexander Moški GAZ 10006887283 --
33 . 65 Mezgec Luka Moški Mitchelton-Scott 10005560710 --
34 . 125 PLAZA RUBEN Molina Moški ICA 10001457610 --
35 . 146 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 --
36 . 26 Novak Domen Moški BAHRAIN - MERIDA 10009372406 --
37 . 17 BIERMANS Jenthe Moški TKA 10008663393 --
38 . 61 BAUER Jack Moški Mitchelton-Scott 10004439449 --
39 . 143 Grošelj Žiga Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 --
40 . 83 NIEMIEC Przemyslaw Moški UAD 10001426890 --
41 . 21 Bole Grega Moški BAHRAIN - MERIDA 10002833188 --
42 . 14 POLITT Nils Moški TKA 10008722607 --
43 . 44 MARTENS Paul Moški Team LottoNL - Jumbo 10002839151 --
44 . 113 NYCH Artem Moški GAZ 10008687847 --
45 . 214 KUSZTOR Peter Moški My Bike - Stevens 10003214724 --
46 . 126 Turek Daniel Moški ICA 10007523342 --
47 . 96 MASNADA Fausto Moški ANS 10008912563 --
48 . 202 GAFFURINI Nicola Moški SMV 10007855667 --
49 . 104 TIZZA Marco Moški NIP 10009788189 --
50 . 205 PUCCIONI Dario Moški SMV 10014033456 --
51 . 91 BALLERINI Davide Moški ANS 10008661777 --
52 . 86 ĐURASEK Kristijan Moški UAD 10003269688 --
53 . 102 Company Company Moški NIP 10014739940 --
54 . 84 RIABUSHENKO Aleksandr Moški UAD 10008692594 --
55 . 71 CURVERS Roy Moški SUN 10001428106 --
56 . 67 DURBRIDGE Luke Moški Mitchelton-Scott 10006291240 --
57 . 133 PALUTA Michal Moški CCC Sprandi Polkowice 10007946506 --
58 . 156 Pavlič Marko Moški Meblojogi PRO- CONCRETE 10007974087 --
59 . 114 LAGUTIN Sergey Moški GAZ 10002302015 --
60 . 52 BERHANE Natnael Moški DDD 10007240325 --
61 . 167 Finkšt Tilen Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 --
62 . 154 Lavrič Martin Moški KK KRANJ 10015081662 --
63 . 184 POLNICKÝ Jiří Moški ELA 10004771976 --
64 . 134 PLUCINSKI Leszek Moški CCC Sprandi Polkowice 10007994194 --
65 . 92 BELLETTI Manuel Moški ANS 10003073062 --
66 . 122 GOLDSHTEIN Omer Moški ICA 10009246710 --
67 . 201 DI ANTONIO SANTE Moški SMV 10009787583 --
68 . 163 Ručigaj Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 --
69 . 195 Frankovic Mateo Moški MKT 10009065642 --
70 . 27 AGNOLI Valerio Moški BAHRAIN - MERIDA 10002910586 --
71 . 193 Kišerlovski Emanuel Moški MKT 10002725579 --
72 . 23 Božič Borut Moški BAHRAIN - MERIDA 10001464781 --
73 . 175 Haring Martin Moški DKB 10005540195 --
74 . 213 Korošec Rok Moški My Bike - Stevens 10007386128 --
75 . 43 JANSEN GRØNDAHL Amund Moški Team LottoNL - Jumbo 10008676632 --
76 . 124 Niv Guy Moški ICA 10007882242 --
77 . 63 HAYMAN Mathew Moški Mitchelton-Scott 10001297457 --
78 . 54 VAN JOHANN ZYL Moški DDD 10006487058 --
79 . 183 KUKRLE Michael Moški ELA 10008680470 --
80 . 216 Bajc Andi Moški My Bike - Stevens 10004610312 --
81 . 103 CIMA Damiano Moški NIP 10008924384 --
82 . 101 BAGIOLI Nicola Moški NIP 10010085859 --
83 . 42 EENKHOORN Pascal Moški Team LottoNL - Jumbo 10009334515 --
84 . 87 BONO Matteo Moški UAD 10003199970 --
85 . 165 Penko Izidor Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 --
86 . 37 LANGEVELD Sebastian Moški EFD 10002833794 --
87 . 4 BENEDETTI Cesare Moški BOH 10004694073 --
88 . 211 Kuen Maximilian Moški My Bike - Stevens 10007510612 --
89 . 157 Veber Matic Moški KK BLED 10013807023 --
90 . 46 ROOSEN Timo Moški Team LottoNL - Jumbo 10008854464 --
91 . 153 Drinovec Matej Moški KK KRANJ 10010968862 --
92 . 137 Tratnik Jan Moški CCC Sprandi Polkowice 10006486452 --
93 . 166 Grošelj Matic Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 --
94 . 35 SCULLY Thomas Moški EFD 10005968615 --
95 . 132 KUREK Adrian Moški CCC Sprandi Polkowice 10004608995 --
96 . 107 PONZI Simone Moški NIP 10003263325 --
97 . 212 FIDLER Gerd Moški My Bike - Stevens 10009781927 --
98 . 55 VENTER Jaco Moški DDD 10004508258 --
99 . 85 CONSONNI Simone Moški UAD 10007890730 --
100 . 155 Primožič Jaka Moški KK KRANJ 10014992241 --
101 . 32 MODOLO Sacha Moški EFD 10004613948 --
102 . 33 VAN TOM Asbroek Moški EFD 10007914170 --
103 . 186 KAŇKOVSKÝ Alois Moški ELA 10002510563 --
104 . 47 BOOM Lars Moški Team LottoNL - Jumbo 10002833491 --
105 . 123 LEMUS LUIS DAVILA Moški ICA 10006893145 --
106 . 127 ENGER HOLST Sondre Moški ICA 10050012069 --
107 . 207 COLNAGHI Luca Moški SMV 10015513920 --
108 . 172 CULLY ANDREJ Jan Moški DKB 10011240462 --
109 . 131 Kump Marko Moški CCC Sprandi Polkowice 10004611726 --
110 . 145 Rajović Dušan Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 --
111 . 76 WALSCHEID RICHARD Maximilian Moški SUN 10045463375 --
112 . 144 Katrašnik Gašper Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 --
113 . 24 Per David Moški BAHRAIN - MERIDA 10008689766 --
114 . 66 KLUGE Roger Moški Mitchelton-Scott 10003301620 --
115 . 41 GROENEWEGEN Dylan Moški Team LottoNL - Jumbo 10007293269 --
116 . 12 DOWSETT Alex Moški TKA 10004881508 --
117 . 174 BELLAN Juraj Moški DKB 10008625506 --
118 . 15 ZABEL Rick Moški TKA 10007506366 --
119 . 215 PELIKAN Janos Moški My Bike - Stevens 10008689665 --
120 . 171 CANECKY Marek Moški DKB 10004611625 --
121 . 185 HAČECKÝ Vojtěch Moški ELA 10004627587 --
122 . 51 CAVENDISH Mark Moški DDD 10003292324 --
123 . 194 Rumac Josip Moški MKT 10007822729 --
124 . 115 SHALUNOV Evgeny Moški GAZ 10006795337 --
125 . 11 KITTEL Marcel Moški TKA 10004502400 --
126 . 81 MIRZA YOUSIF AL-HAMMADI Moški UAD 10010992508 --
127 . 173 MAHDAR Martin Moški DKB 10005989934 --
128 . 3 KOLÁR Michal Moški BOH 10007856475 --
129 . 13 MATHIS Marco Moški TKA 10007751694 --
130 . 105 NISHIMURA Hiroki Moški NIP 10008687342 --
131 . 7 SELIG Rüdiger Moški BOH 10006004280 --
132 . 53 RENSHAW Mark Moški DDD 10002259777 --
133 . 147 Bozic Jon Moški ADRIA MOBIL (ADR) 10009640770 --
134 . 164 HILL Benjamin Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10007745634 --
135 . 5 PELUCCHI Matteo Moški BOH 10005390352 --
136 . 152 Čemažar Nik Moški KK KRANJ 10015332246 --
137 . 206 VIVIANI Attilio Moški SMV 10009501132 --
138 . 151 Čotar Luka Moški KK KRANJ 10013815713 --
139 . 177 OROS Samuel Moški DKB 10009770611 --
140 . 162 Jerman Žiga Moški Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 --
141 . 217 MASTALLER Stefan Moški My Bike - Stevens 10009486984 --
142 . 62 EWAN Caleb Moški Mitchelton-Scott 10007809490 --
143 . 176 VLCAK Martin Moški DKB 10011075865 --

Komentarji