Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ETAPNA DIRKA PO DOLENJSKI 29.6.-1.7.2018

Cestno kolesarstvo Tekma:ETAPNA DIRKA PO DOLENJSKI 29.6.-1.7.2018 Datum:29.06.2018 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Točke Bonifikacija
DEČKI C (U13)-M
1 . 154 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100 00:11:40 25 10''
2 . 167 Mernik Sven Aleksander Moški BIKEREPUBLIC 100 00:11:40 20 6''
3 . 144 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:16 16 4''
4 . 169 VERWEJ Leander Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:12:59 14
5 . 160 Jenko Tine Moški ROG AS 100 00:13:25 10
6 . 147 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:25 12
7 . 168 Lukić Leon Moški BK RIJEKA 100 00:13:25 9
8 . 146 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:47 8
9 . 151 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:09 7
10 . 145 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:18 6
11 . 148 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:26 5
12 . 155 Gonza Tomaž Moški KK TBP LENART 100 00:14:30 4
13 . 163 Zajc Matevž Moški ROG AS 100 00:14:37 3
14 . 153 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100 00:14:54 2
15 . 159 Gregorčič Luka Moški ROG AS 100 00:14:58 1
16 . 157 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:14:58
17 . 136 Črešnar Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:15:22
18 . 162 Vidic Luka Moški ROG AS 100 00:15:22
19 . 150 ŠKRBEC Lukas Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:15:31
20 . 158 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:15:31
21 . 134 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:15:53
22 . 143 Novak Janez Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:16:20
23 . 200 Pečnik Rene Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:16:45
24 . 142 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:17:06
25 . 164 Pondelak Dino Moški KK TBP LENART 100 00:17:31
26 . 161 Križman Miha Moški ROG AS 100 00:18:01
27 . 149 SKRABL Roko Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:23:18
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 106 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:20:53 25 10''
2 . 102 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:08 20 6''
3 . 104 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:08 16 4''
4 . 98 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:08 14
5 . 127 Stocker Marco Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:21:21 12
6 . 109 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100 00:22:00 10
7 . 110 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100 00:22:20 9
8 . 118 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:22:25 8
9 . 113 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100 00:22:56 7
10 . 126 SARWARI Shajan Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:22:56 6
11 . 108 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100 00:23:33 5
12 . 117 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:23:33 4
13 . 99 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:23:33 3
14 . 131 Sertic Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:23:40 2
15 . 116 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:23:43 1
16 . 132 Walcher Georg Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:23:55
17 . 105 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:17
18 . 103 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:34
19 . 115 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 100 00:24:49
20 . 133 HAMPTON Cian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:24:58
21 . 129 Tisaj Jan Moški BK ROTOR KOPRIVNICA 100 00:24:58
22 . 120 Čuk Enej Moški ROG AS 100 00:25:00
23 . 111 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 100 00:25:12
24 . 101 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:25:26
25 . 112 Uvodič Jan Moški KK KRANJ 100 00:25:26
26 . 130 Schönherr Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:26:05
27 . 123 Vidrih Teodor Moški ROG AS 100 00:27:01
28 . 121 Juvan Jakob Moški ROG AS 100 00:32:56
29 . 114 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 100 00:35:02
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 85 Gregorčič Natan Moški ROG AS 100 00:19:20 25 10''
2 . 91 Percic Mark Moški Serbian national team 100 00:19:45 20 6''
3 . 65 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:19:50 16 4''
4 . 88 Muha Luka Moški ROG AS 100 00:19:55 14
5 . 75 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 100 00:19:57 12
6 . 95 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 100 00:20:03 10
7 . 86 Jagarinec Žan Moški ROG AS 100 00:20:06 9
8 . 96 MUSIZZA Gabriel Moški Cycling Team Friuli 100 00:20:41 8
9 . 81 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:20:58 7
10 . 66 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:20:58 6
11 . 94 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 100 00:21:00 5
12 . 93 STOLIĆ Mihaljo Moški Serbian national team 100 00:21:48 4
13 . 74 Križnar Žan Moški KK KRANJ 100 00:21:48 3
14 . 78 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:21:48 2
15 . 72 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 100 00:21:48 1
16 . 59 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:22:21
17 . 62 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:22:21
18 . 89 Mutec Martin Moški ROG AS 100 00:22:39
19 . 77 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:22:58
20 . 84 Debevec Jakob Moški ROG AS 100 00:22:58
21 . 76 Poberaj Mark Moški MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 00:23:08
22 . 82 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:23:48
23 . 61 Ivnik Tilen Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:23:50
24 . 83 Copot Luka Moški ROG AS 100 00:24:09
25 . 60 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:31
26 . 68 Kolar Matej Moški KK GORJE 100 00:24:31
27 . 67 Robič Nal Jure Moški KK BLED 100 00:24:31
28 . 80 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:24:31
29 . 63 Lumpert Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:31
30 . 70 Eržen Martin Moški KK KRANJ 100 00:26:49
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 41 Miholjević Fran Moški HRVATSKA 100 00:17:36 25 10''
2 . 12 Maček Matic Moški KK KRANJ 100 00:17:39 20 6''
3 . 2 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:17:41 16 4''
4 . 52 GRIEßER Lukas Moški Austria National 100 00:17:42 14
5 . 51 BUSCHEK Paul Moški Austria National 100 00:17:49 12
6 . 21 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:17:49 10
7 . 20 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 100 00:17:49 9
8 . 16 Kralj Fabijan Moški KK PANTAL 100 00:17:49 8
9 . 46 Marbler Stefan Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:18:13 7
10 . 56 WAFLER Tim Moški Austria National 100 00:18:13 6
11 . 42 Paškalin Bruno Moški HRVATSKA 100 00:18:13 5
12 . 37 Gojković Oliver Moški HRVATSKA 100 00:18:13 4
13 . 55 Schachner Alexander Moški Austria National 100 00:18:13 3
14 . 1 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:13 2
15 . 5 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:13 1
16 . 54 Lube Bernhard Moški Austria National 100 00:18:28
17 . 35 LUKOVIĆ David Moški Serbian national team 100 00:18:43
18 . 23 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:18:50
19 . 33 Sluga Matevž Moški TANIN SEVNICA 100 00:18:52
20 . 57 WERANI Lica Moški Austria National 100 00:19:15
21 . 10 Durkov Gregor Moški KK KRANJ 100 00:19:35
22 . 14 Tkalec Urban Moški KK KRANJ 100 00:19:35
23 . 36 SELEČANIN Lazar Moški Serbian national team 100 00:19:35
24 . 47 Pramberger Patrick Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:19:35
25 . 18 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART 100 00:19:35
26 . 50 Rinnofner Markus Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:19:51
27 . 45 Kerschbaumer Leo Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:19:54
28 . 30 Tomšič Dan Andrej Moški ROG AS 100 00:19:57
29 . 15 Ziherl Luka Moški KK KRANJ 100 00:20:01
30 . 13 Škrlec Erik Moški KK KRANJ 100 00:20:01
31 . 53 Hofbauer Philipp Moški Austria National 100 00:20:05
32 . 58 Prihal Jonas Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:20:11
33 . 4 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:20:16
34 . 6 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:20:16
35 . 92 Nadoveza Igor Moški Serbian national team 100 00:20:25
36 . 32 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 100 00:20:29
37 . 22 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:20:51
38 . 19 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 100 00:20:51
39 . 39 Okmažić Luka Moški HRVATSKA 100 00:21:01
40 . 44 Gutenbrunner Paul Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:21:01
41 . 38 Juras Josip Moški HRVATSKA 100 00:21:06
42 . 43 Peričić Duje Moški HRVATSKA 100 00:21:06
43 . 27 JOVAN TIM Moški ROG AS 100 00:21:06
44 . 34 BAJEVIĆ TEODOR Stanković Moški Serbian national team 100 00:21:10
45 . 9 Cvjetičanin Maks Moški KK KRANJ 100 00:21:10
46 . 8 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:21:14
47 . 26 DRAŠLER ANŽE Moški ROG AS 100 00:21:14
48 . 3 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:21
49 . 25 Dekleva Jan Moški ROG AS 100 00:21:37
50 . 48 ROSEGGER Paul Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:21:37
51 . 196 ČERGOBJA Doroteja Moški BK RIJEKA 100 00:22:03
52 . 29 PAULIČ GAŠPER Moški ROG AS 100 00:22:09
53 . 7 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:26:21
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 195 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100 00:14:22
2 . 194 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100 00:16:18
3 . 191 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 100 00:16:38
4 . 189 KOTNIK Lia Ženski KK ADRIA MOBIL 100 00:19:54
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 188 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:15:06
2 . 187 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:16:33
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 186 Klicnik Verena Ženski ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:22:56
2 . 184 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 100 00:25:07
3 . 183 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:26:44
4 . 185 Kostelec Tina Ženski KK KRANJ 100 00:29:32
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 175 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 100 00:21:55
2 . 179 Walcher Viktoria Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:22:52
3 . 173 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 100 00:23:31
4 . 178 PACUCA Sara Ženski Serbian national team 100 00:24:31
5 . 170 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:24:31
6 . 176 Žibert Ema Ženski KK KRANJ 100 00:25:27
7 . 174 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 100 00:26:49
8 . 180 Hellebart Lena Ženski ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:26:49
9 . 177 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 100 00:27:22
Cestno kolesarstvo Tekma:ETAPNA DIRKA PO DOLENJSKI 29.6.-1.7.2018 Datum:30.06.2018 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Točke Bonifikacija
DEČKI C (U13)-M
1 . 144 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:25 25 10''
2 . 167 Mernik Sven Aleksander Moški BIKEREPUBLIC 100 00:12:25 20 6''
3 . 147 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:25 16 4''
4 . 154 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100 00:12:25 14
5 . 145 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:25 10
6 . 151 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:25 12
7 . 163 Zajc Matevž Moški ROG AS 100 00:12:25 9
8 . 146 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:25 8
9 . 168 Lukić Leon Moški BK RIJEKA 100 00:12:25 7
10 . 169 VERWEJ Leander Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:12:25 6
11 . 160 Jenko Tine Moški ROG AS 100 00:12:25 5
12 . 159 Gregorčič Luka Moški ROG AS 100 00:12:25 4
13 . 153 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100 00:12:25 3
14 . 157 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:12:25 2
15 . 158 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:12:25 1
16 . 162 Vidic Luka Moški ROG AS 100 00:12:25
17 . 161 Križman Miha Moški ROG AS 100 00:12:25
18 . 148 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:12:30
19 . 155 Gonza Tomaž Moški KK TBP LENART 100 00:12:30
20 . 134 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:21
21 . 136 Črešnar Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:21
22 . 200 Pečnik Rene Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:13:25
23 . 142 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:49
24 . 164 Pondelak Dino Moški KK TBP LENART 100 00:14:49
25 . 150 ŠKRBEC Lukas Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:49
26 . 143 Novak Janez Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:15:49
27 . 149 SKRABL Roko Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:19
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 127 Stocker Marco Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:18:25 25 10''
2 . 106 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:18:25 20 6''
3 . 104 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:25 16 4''
4 . 120 Čuk Enej Moški ROG AS 100 00:18:25 14
5 . 118 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:18:25 12
6 . 98 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:25 10
7 . 108 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100 00:18:25 9
8 . 130 Schönherr Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:18:25 8
9 . 110 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100 00:18:25 7
10 . 133 HAMPTON Cian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:18:25 6
11 . 117 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:18:25 5
12 . 102 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:25 4
13 . 99 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:25 3
14 . 113 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100 00:18:25 2
15 . 109 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100 00:18:25 1
16 . 105 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:25
17 . 131 Sertic Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:18:25
18 . 103 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:25
19 . 129 Tisaj Jan Moški BK ROTOR KOPRIVNICA 100 00:18:25
20 . 111 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 100 00:18:25
21 . 123 Vidrih Teodor Moški ROG AS 100 00:18:25
22 . 116 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:18:25
23 . 126 SARWARI Shajan Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:18:25
24 . 115 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 100 00:18:25
25 . 112 Uvodič Jan Moški KK KRANJ 100 00:18:39
26 . 101 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:19:07
27 . 132 Walcher Georg Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:19:07
28 . 114 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 100 00:19:49
29 . 121 Juvan Jakob Moški ROG AS 100 00:24:49
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 91 Percic Mark Moški Serbian national team 100 00:23:32 25 10''
2 . 93 STOLIĆ Mihaljo Moški Serbian national team 100 00:24:05 20 6''
3 . 85 Gregorčič Natan Moški ROG AS 100 00:24:05 16 4''
4 . 81 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:24:05 14
5 . 95 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 100 00:24:05 12
6 . 78 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:24:05 10
7 . 75 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 100 00:24:05 9
8 . 74 Križnar Žan Moški KK KRANJ 100 00:24:05 8
9 . 72 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 100 00:24:05 7
10 . 65 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:05 6
11 . 63 Lumpert Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:05 5
12 . 62 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:05 4
13 . 94 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 100 00:24:05 3
14 . 77 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:24:05 2
15 . 88 Muha Luka Moški ROG AS 100 00:24:05 1
16 . 96 MUSIZZA Gabriel Moški Cycling Team Friuli 100 00:24:05
17 . 89 Mutec Martin Moški ROG AS 100 00:24:05
18 . 86 Jagarinec Žan Moški ROG AS 100 00:24:05
19 . 82 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:24:05
20 . 68 Kolar Matej Moški KK GORJE 100 00:24:05
21 . 76 Poberaj Mark Moški MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 00:24:05
22 . 67 Robič Nal Jure Moški KK BLED 100 00:25:05
23 . 70 Eržen Martin Moški KK KRANJ 100 00:26:05
24 . 66 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:27:05
25 . 59 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:27:05
26 . 60 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:27:05
27 . 83 Copot Luka Moški ROG AS 100 00:27:05
28 . 84 Debevec Jakob Moški ROG AS 100 00:29:05
29 . 80 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:32:05
30 . 61 Ivnik Tilen Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:32:05
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 41 Miholjević Fran Moški HRVATSKA 100 00:17:36 25 10''
2 . 12 Maček Matic Moški KK KRANJ 100 00:17:39 20 6''
3 . 2 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:17:41 16 4''
4 . 52 GRIEßER Lukas Moški Austria National 100 00:17:42 14
5 . 51 BUSCHEK Paul Moški Austria National 100 00:17:49 12
6 . 21 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:17:49 10
7 . 20 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 100 00:17:49 9
8 . 16 Kralj Fabijan Moški KK PANTAL 100 00:17:49 8
9 . 46 Marbler Stefan Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:18:13 7
10 . 56 WAFLER Tim Moški Austria National 100 00:18:13 6
11 . 42 Paškalin Bruno Moški HRVATSKA 100 00:18:13 5
12 . 37 Gojković Oliver Moški HRVATSKA 100 00:18:13 4
13 . 55 Schachner Alexander Moški Austria National 100 00:18:13 3
14 . 1 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:13 2
15 . 5 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:18:13 1
16 . 54 Lube Bernhard Moški Austria National 100 00:18:28
17 . 35 LUKOVIĆ David Moški Serbian national team 100 00:18:43
18 . 23 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:18:50
19 . 33 Sluga Matevž Moški TANIN SEVNICA 100 00:18:52
20 . 57 WERANI Lica Moški Austria National 100 00:19:15
21 . 10 Durkov Gregor Moški KK KRANJ 100 00:19:35
22 . 14 Tkalec Urban Moški KK KRANJ 100 00:19:35
23 . 36 SELEČANIN Lazar Moški Serbian national team 100 00:19:35
24 . 47 Pramberger Patrick Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:19:35
25 . 18 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART 100 00:19:35
26 . 50 Rinnofner Markus Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:19:51
27 . 45 Kerschbaumer Leo Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:19:54
28 . 30 Tomšič Dan Andrej Moški ROG AS 100 00:19:57
29 . 15 Ziherl Luka Moški KK KRANJ 100 00:20:01
30 . 13 Škrlec Erik Moški KK KRANJ 100 00:20:01
31 . 53 Hofbauer Philipp Moški Austria National 100 00:20:05
32 . 58 Prihal Jonas Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:20:11
33 . 4 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:20:16
34 . 6 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:20:16
35 . 92 Nadoveza Igor Moški Serbian national team 100 00:20:25
36 . 32 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 100 00:20:29
37 . 22 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:20:51
38 . 19 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 100 00:20:51
39 . 39 Okmažić Luka Moški HRVATSKA 100 00:21:01
40 . 44 Gutenbrunner Paul Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:21:01
41 . 38 Juras Josip Moški HRVATSKA 100 00:21:06
42 . 43 Peričić Duje Moški HRVATSKA 100 00:21:06
43 . 27 JOVAN TIM Moški ROG AS 100 00:21:06
44 . 34 BAJEVIĆ TEODOR Stanković Moški Serbian national team 100 00:21:10
45 . 9 Cvjetičanin Maks Moški KK KRANJ 100 00:21:10
46 . 8 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:21:14
47 . 26 DRAŠLER ANŽE Moški ROG AS 100 00:21:14
48 . 3 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:21
49 . 25 Dekleva Jan Moški ROG AS 100 00:21:37
50 . 48 ROSEGGER Paul Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:21:37
51 . 196 ČERGOBJA Doroteja Moški BK RIJEKA 100 00:22:03
52 . 29 PAULIČ GAŠPER Moški ROG AS 100 00:22:09
53 . 7 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:26:21
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 195 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100 00:12:28
2 . 194 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100 00:13:05
3 . 189 KOTNIK Lia Ženski KK ADRIA MOBIL 100 00:16:49
4 . 191 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 100 00:16:49
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 188 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:12:25
2 . 187 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:12:25
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 184 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 100 00:18:25
2 . 186 Klicnik Verena Ženski ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:18:25
3 . 183 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:19:07
4 . 185 Kostelec Tina Ženski KK KRANJ 100 00:23:49
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 173 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 100 00:24:05
2 . 178 PACUCA Sara Ženski Serbian national team 100 00:24:05
3 . 175 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 100 00:24:05
4 . 170 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:24:05
5 . 177 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 100 00:26:05
6 . 174 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 100 00:26:05
7 . 179 Walcher Viktoria Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:26:05
8 . 176 Žibert Ema Ženski KK KRANJ 100 00:27:05
9 . 180 Hellebart Lena Ženski ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:29:05
Cestno kolesarstvo Tekma:ETAPNA DIRKA PO DOLENJSKI 29.6.-1.7.2018 Datum:01.07.2018 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Točke Bonifikacija
DEČKI C (U13)-M
1 . 154 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100 00:21:21 25 10''
2 . 144 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:21 20 6''
3 . 169 VERWEJ Leander Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:21:21 16 4''
4 . 167 Mernik Sven Aleksander Moški BIKEREPUBLIC 100 00:21:21 14
5 . 147 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:30 10
6 . 168 Lukić Leon Moški BK RIJEKA 100 00:21:35 12
7 . 145 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:42 9
8 . 163 Zajc Matevž Moški ROG AS 100 00:21:42 8
9 . 146 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:46 7
10 . 159 Gregorčič Luka Moški ROG AS 100 00:21:51 6
11 . 160 Jenko Tine Moški ROG AS 100 00:21:51 5
12 . 151 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:21:52 4
13 . 155 Gonza Tomaž Moški KK TBP LENART 100 00:22:06 3
14 . 162 Vidic Luka Moški ROG AS 100 00:22:12 2
15 . 148 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:22:21 1
16 . 153 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100 00:23:28
17 . 134 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:23:28
18 . 158 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:23:28
19 . 157 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:23:28
20 . 161 Križman Miha Moški ROG AS 100 00:24:04
21 . 143 Novak Janez Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:35
22 . 136 Črešnar Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:35
23 . 150 ŠKRBEC Lukas Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:24:43
24 . 164 Pondelak Dino Moški KK TBP LENART 100 00:24:43
25 . 200 Pečnik Rene Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:24:58
26 . 142 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:25:48
27 . 149 SKRABL Roko Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:27:01
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 113 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100 00:32:39 25 10''
2 . 110 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100 00:32:39 20 6''
3 . 104 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:32:39 16 4''
4 . 118 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:32:39 14
5 . 99 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:32:39 12
6 . 102 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:32:39 10
7 . 106 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:32:39 9
8 . 120 Čuk Enej Moški ROG AS 100 00:32:44 8
9 . 108 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100 00:32:44 7
10 . 98 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:32:54 6
11 . 127 Stocker Marco Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:33:01 5
12 . 109 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100 00:33:04 4
13 . 133 HAMPTON Cian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:33:10 3
14 . 131 Sertic Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:33:10 2
15 . 126 SARWARI Shajan Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:33:29 1
16 . 117 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:34:06
17 . 105 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:34:24
18 . 130 Schönherr Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:34:30
19 . 103 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:35:01
20 . 129 Tisaj Jan Moški BK ROTOR KOPRIVNICA 100 00:35:01
21 . 132 Walcher Georg Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:35:41
22 . 116 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:36:01
23 . 115 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 100 00:36:47
24 . 123 Vidrih Teodor Moški ROG AS 100 00:37:45
25 . 111 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 100 00:38:13
26 . 112 Uvodič Jan Moški KK KRANJ 100 00:38:53
27 . 121 Juvan Jakob Moški ROG AS 100 00:42:53
28 . 114 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 100 00:42:53
DNF29 . 101 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 85 Gregorčič Natan Moški ROG AS 100 00:53:54 25 10''
2 . 95 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 100 00:54:01 20 6''
3 . 81 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:54:01 16 4''
4 . 88 Muha Luka Moški ROG AS 100 00:54:01 14
5 . 91 Percic Mark Moški Serbian national team 100 00:54:01 12
6 . 65 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:54:01 10
7 . 66 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:54:01 9
8 . 75 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 100 00:54:01 8
9 . 94 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 100 00:54:03 7
10 . 96 MUSIZZA Gabriel Moški Cycling Team Friuli 100 00:54:03 6
11 . 76 Poberaj Mark Moški MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 00:54:03 5
12 . 74 Križnar Žan Moški KK KRANJ 100 00:54:03 4
13 . 62 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:54:03 3
14 . 86 Jagarinec Žan Moški ROG AS 100 00:54:03 2
15 . 63 Lumpert Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:54:03 1
16 . 78 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:54:03
17 . 93 STOLIĆ Mihaljo Moški Serbian national team 100 00:54:03
18 . 72 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 100 00:54:14
19 . 77 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:54:53
20 . 68 Kolar Matej Moški KK GORJE 100 00:55:20
21 . 67 Robič Nal Jure Moški KK BLED 100 00:55:42
22 . 82 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:55:58
23 . 84 Debevec Jakob Moški ROG AS 100 00:55:58
24 . 70 Eržen Martin Moški KK KRANJ 100 00:55:58
25 . 83 Copot Luka Moški ROG AS 100 00:55:58
26 . 89 Mutec Martin Moški ROG AS 100 00:59:37
27 . 80 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:59:37
28 . 61 Ivnik Tilen Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:00:18
DNF29 . 60 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNF
DNF30 . 59 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 51 BUSCHEK Paul Moški Austria National 100 01:23:35 25 10''
2 . 6 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:23:50 20 6''
3 . 56 WAFLER Tim Moški Austria National 100 01:24:04 16 4''
4 . 12 Maček Matic Moški KK KRANJ 100 01:24:04 14
5 . 41 Miholjević Fran Moški HRVATSKA 100 01:24:04 12
6 . 16 Kralj Fabijan Moški KK PANTAL 100 01:24:04 10
7 . 20 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 100 01:24:04 9
8 . 46 Marbler Stefan Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 01:24:04 8
9 . 4 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:24:04 7
10 . 52 GRIEßER Lukas Moški Austria National 100 01:24:04 6
11 . 54 Lube Bernhard Moški Austria National 100 01:24:04 5
12 . 35 LUKOVIĆ David Moški Serbian national team 100 01:24:04 4
13 . 55 Schachner Alexander Moški Austria National 100 01:24:04 3
14 . 57 WERANI Lica Moški Austria National 100 01:24:04 2
15 . 21 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:24:10 1
16 . 5 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:24:10
17 . 32 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 100 01:24:10
18 . 29 PAULIČ GAŠPER Moški ROG AS 100 01:24:17
19 . 42 Paškalin Bruno Moški HRVATSKA 100 01:24:25
20 . 1 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:24:39
21 . 37 Gojković Oliver Moški HRVATSKA 100 01:24:43
22 . 33 Sluga Matevž Moški TANIN SEVNICA 100 01:25:33
23 . 23 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:25:33
24 . 92 Nadoveza Igor Moški Serbian national team 100 01:25:44
25 . 45 Kerschbaumer Leo Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 01:25:44
26 . 53 Hofbauer Philipp Moški Austria National 100 01:25:59
27 . 15 Ziherl Luka Moški KK KRANJ 100 01:26:54
28 . 36 SELEČANIN Lazar Moški Serbian national team 100 01:27:06
29 . 9 Cvjetičanin Maks Moški KK KRANJ 100 01:27:06
30 . 47 Pramberger Patrick Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 01:27:06
31 . 13 Škrlec Erik Moški KK KRANJ 100 01:27:06
32 . 8 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:27:06
33 . 48 ROSEGGER Paul Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 01:27:06
34 . 22 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:27:10
35 . 30 Tomšič Dan Andrej Moški ROG AS 100 01:27:10
36 . 18 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART 100 01:27:20
37 . 2 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:27:45
38 . 3 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:28:43
39 . 50 Rinnofner Markus Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 01:43:43
40 . 26 DRAŠLER ANŽE Moški ROG AS 100 01:43:43
41 . 19 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 100 01:43:43
42 . 34 BAJEVIĆ TEODOR Stanković Moški Serbian national team 100 01:43:43
43 . 39 Okmažić Luka Moški HRVATSKA 100 01:43:43
44 . 38 Juras Josip Moški HRVATSKA 100 01:53:43
45 . 14 Tkalec Urban Moški KK KRANJ 100 01:53:43
46 . 27 JOVAN TIM Moški ROG AS 100 01:58:43
47 . 58 Prihal Jonas Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 02:03:43
48 . 196 ČERGOBJA Doroteja Moški BK RIJEKA 100 02:03:43
49 . 25 Dekleva Jan Moški ROG AS 100 02:03:43
50 . 7 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 02:03:43
DNF51 . 10 Durkov Gregor Moški KK KRANJ 100 DNF
DNF52 . 43 Peričić Duje Moški HRVATSKA 100 DNF
DNF53 . 44 Gutenbrunner Paul Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 195 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100 00:22:06
2 . 194 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100 00:23:31
3 . 189 KOTNIK Lia Ženski KK ADRIA MOBIL 100 00:25:48
4 . 191 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 100 00:29:04
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 188 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:21:58
2 . 187 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:24:04
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 184 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 100 00:33:10
2 . 186 Klicnik Verena Ženski ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:35:22
3 . 183 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:38:13
4 . 185 Kostelec Tina Ženski KK KRANJ 100 00:38:53
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 175 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 100 00:54:03
2 . 170 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:54:05
3 . 173 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 100 00:54:14
4 . 179 Walcher Viktoria Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 100 00:55:58
5 . 174 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 100 00:58:36
6 . 176 Žibert Ema Ženski KK KRANJ 100 00:58:39
7 . 180 Hellebart Lena Ženski ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 00:59:21
8 . 177 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 100 01:00:18
9 . 178 PACUCA Sara Ženski Serbian national team 100 01:05:18
Cestno kolesarstvo Tekma:ETAPNA DIRKA PO DOLENJSKI 29.6.-1.7.2018 Datum:01.07.2018 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 154 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100 00:45:01 --
2 . 167 Mernik Sven Aleksander Moški BIKEREPUBLIC 100 00:45:09 00:00:08
3 . 144 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:45:47 00:00:46
4 . 169 VERWEJ Leander Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 00:46:41 00:01:40
5 . 147 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:47:15 00:02:14
6 . 168 Lukić Leon Moški BK RIJEKA 100 00:47:25 00:02:24
7 . 160 Jenko Tine Moški ROG AS 100 00:47:41 00:02:40
8 . 146 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:47:58 00:02:57
9 . 145 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:48:25 00:03:24
10 . 151 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:48:26 00:03:25
11 . 163 Zajc Matevž Moški ROG AS 100 00:48:44 00:03:43
12 . 155 Gonza Tomaž Moški KK TBP LENART 100 00:49:06 00:04:05
13 . 159 Gregorčič Luka Moški ROG AS 100 00:49:14 00:04:13
14 . 148 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:49:17 00:04:16
15 . 162 Vidic Luka Moški ROG AS 100 00:49:59 00:04:58
16 . 153 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100 00:50:47 00:05:46
17 . 157 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:50:51 00:05:50
18 . 158 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:51:24 00:06:23
19 . 134 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:52:42 00:07:41
20 . 136 Črešnar Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:53:18 00:08:17
21 . 161 Križman Miha Moški ROG AS 100 00:54:30 00:09:29
22 . 150 ŠKRBEC Lukas Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:55:03 00:10:02
23 . 200 Pečnik Rene Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:55:08 00:10:07
24 . 142 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:56:43 00:11:42
25 . 143 Novak Janez Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:56:44 00:11:43
26 . 164 Pondelak Dino Moški KK TBP LENART 100 00:57:03 00:12:02
27 . 149 SKRABL Roko Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:08:38 00:23:37
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 106 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:11:38 --
2 . 104 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:12:00 00:00:22
3 . 102 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:12:05 00:00:27
4 . 98 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:12:26 00:00:48
5 . 127 Stocker Marco Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 01:12:34 00:00:56
6 . 110 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100 01:13:16 00:01:38
7 . 109 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100 01:13:27 00:01:49
8 . 118 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:13:29 00:01:51
9 . 113 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100 01:13:50 00:02:12
10 . 99 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:14:37 00:02:59
11 . 108 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100 01:14:42 00:03:04
12 . 126 SARWARI Shajan Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 01:14:50 00:03:12
13 . 131 Sertic Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 01:15:15 00:03:37
14 . 117 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:16:04 00:04:26
15 . 120 Čuk Enej Moški ROG AS 100 01:16:09 00:04:31
16 . 133 HAMPTON Cian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 01:16:33 00:04:55
17 . 105 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:17:06 00:05:28
18 . 103 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:18:00 00:06:22
19 . 116 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:18:09 00:06:31
20 . 129 Tisaj Jan Moški BK ROTOR KOPRIVNICA 100 01:18:24 00:06:46
21 . 132 Walcher Georg Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 01:18:43 00:07:05
22 . 130 Schönherr Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 01:19:00 00:07:22
23 . 115 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 100 01:20:01 00:08:23
24 . 111 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 100 01:21:50 00:10:12
25 . 112 Uvodič Jan Moški KK KRANJ 100 01:22:58 00:11:20
26 . 123 Vidrih Teodor Moški ROG AS 100 01:23:11 00:11:33
27 . 114 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 100 01:37:44 00:26:06
28 . 121 Juvan Jakob Moški ROG AS 100 01:40:38 00:29:00
DNF29 . 101 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNF --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 85 Gregorčič Natan Moški ROG AS 100 01:36:50 --
2 . 91 Percic Mark Moški Serbian national team 100 01:36:57 00:00:07
3 . 65 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:37:52 00:01:02
4 . 75 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 100 01:38:00 00:01:10
5 . 88 Muha Luka Moški ROG AS 100 01:38:01 00:01:11
6 . 95 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 100 01:38:03 00:01:13
7 . 86 Jagarinec Žan Moški ROG AS 100 01:38:14 00:01:24
8 . 96 MUSIZZA Gabriel Moški Cycling Team Friuli 100 01:38:49 00:01:59
9 . 81 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100 0.06875 00:02:10
10 . 94 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 100 01:39:08 00:02:18
11 . 93 STOLIĆ Mihaljo Moški Serbian national team 100 01:39:45 00:02:55
12 . 74 Križnar Žan Moški KK KRANJ 100 01:39:56 00:03:06
13 . 78 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:39:56 00:03:06
14 . 72 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 100 01:40:07 00:03:17
15 . 62 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:40:29 00:03:39
16 . 76 Poberaj Mark Moški MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 01:41:16 00:04:26
17 . 77 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:41:56 00:05:06
18 . 66 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:42:04 00:05:14
19 . 63 Lumpert Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:42:39 00:05:49
20 . 82 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:43:51 00:07:01
21 . 68 Kolar Matej Moški KK GORJE 100 01:43:56 00:07:06
22 . 67 Robič Nal Jure Moški KK BLED 100 01:45:18 00:08:28
23 . 89 Mutec Martin Moški ROG AS 100 01:46:21 00:09:31
24 . 83 Copot Luka Moški ROG AS 100 01:47:12 00:10:22
25 . 84 Debevec Jakob Moški ROG AS 100 01:48:01 00:11:11
26 . 70 Eržen Martin Moški KK KRANJ 100 01:48:52 00:12:02
27 . 61 Ivnik Tilen Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:56:13 00:19:23
28 . 80 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:56:13 00:19:23
DNF29 . 59 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNF --
DNF30 . 60 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNF --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 41 Miholjević Fran Moški HRVATSKA 100 02:15:40 --
2 . 12 Maček Matic Moški KK KRANJ 100 02:15:43 00:00:03
3 . 51 BUSCHEK Paul Moški Austria National 100 02:15:44 00:00:04
4 . 52 GRIEßER Lukas Moški Austria National 100 02:16:16 00:00:36
5 . 16 Kralj Fabijan Moški KK PANTAL 100 02:16:23 00:00:43
6 . 21 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 100 02:16:29 00:00:49
7 . 20 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 100 02:16:35 00:00:55
8 . 5 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 100 02:16:39 00:00:59
9 . 56 WAFLER Tim Moški Austria National 100 02:16:41 00:01:01
10 . 46 Marbler Stefan Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 02:16:47 00:01:07
11 . 54 Lube Bernhard Moški Austria National 100 02:16:52 00:01:12
12 . 55 Schachner Alexander Moški Austria National 100 02:17:03 00:01:23
13 . 35 LUKOVIĆ David Moški Serbian national team 100 02:17:17 00:01:37
14 . 1 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100 02:17:34 00:01:54
15 . 42 Paškalin Bruno Moški HRVATSKA 100 02:17:56 00:02:16
16 . 57 WERANI Lica Moški Austria National 100 02:18:05 00:02:25
17 . 37 Gojković Oliver Moški HRVATSKA 100 02:18:14 00:02:34
18 . 6 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 100 02:18:29 00:02:49
19 . 4 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 02:18:40 00:03:00
20 . 23 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 100 02:19:38 00:03:58
21 . 33 Sluga Matevž Moški TANIN SEVNICA 100 02:19:43 00:04:03
22 . 45 Kerschbaumer Leo Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 02:20:08 00:04:28
23 . 53 Hofbauer Philipp Moški Austria National 100 02:20:34 00:04:54
24 . 2 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 100 02:20:36 00:04:56
25 . 92 Nadoveza Igor Moški Serbian national team 100 02:20:39 00:04:59
26 . 29 PAULIČ GAŠPER Moški ROG AS 100 02:20:56 00:05:16
27 . 30 Tomšič Dan Andrej Moški ROG AS 100 02:21:53 00:06:13
28 . 47 Pramberger Patrick Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 02:21:53 00:06:13
29 . 15 Ziherl Luka Moški KK KRANJ 100 02:22:10 00:06:30
30 . 22 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 100 02:23:10 00:07:30
31 . 48 ROSEGGER Paul Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 02:23:13 00:07:33
32 . 13 Škrlec Erik Moški KK KRANJ 100 02:24:25 00:08:45
33 . 9 Cvjetičanin Maks Moški KK KRANJ 100 02:27:34 00:11:54
34 . 32 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 100 02:27:57 00:12:17
35 . 36 SELEČANIN Lazar Moški Serbian national team 100 02:28:59 00:13:19
36 . 18 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART 100 02:30:13 00:14:33
37 . 3 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 100 02:33:21 00:17:41
38 . 8 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 02:35:38 00:19:58
39 . 26 DRAŠLER ANŽE Moški ROG AS 100 02:46:15 00:30:35
40 . 50 Rinnofner Markus Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 02:46:52 00:31:12
41 . 39 Okmažić Luka Moški HRVATSKA 100 02:48:02 00:32:22
42 . 34 BAJEVIĆ TEODOR Stanković Moški Serbian national team 100 02:48:11 00:32:31
43 . 38 Juras Josip Moški HRVATSKA 100 03:02:07 00:46:27
44 . 14 Tkalec Urban Moški KK KRANJ 100 03:03:36 00:47:56
45 . 58 Prihal Jonas Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 100 03:07:12 00:51:32
46 . 27 JOVAN TIM Moški ROG AS 100 03:10:07 00:54:27
47 . 25 Dekleva Jan Moški ROG AS 100 03:18:38 01:02:58
48 . 196 ČERGOBJA Doroteja Moški BK RIJEKA 100 03:19:04 01:03:24
49 . 7 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 03:23:22 01:07:42
DNF50 . 10 Durkov Gregor Moški KK KRANJ 100 DNF --
DNF51 . 19 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 100 DNF --
DNF52 . 43 Peričić Duje Moški HRVATSKA 100 DNF --
DNF53 . 44 Gutenbrunner Paul Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 100 DNF --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 195 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100 00:48:56 --
2 . 194 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100 00:52:54 00:03:58
3 . 189 KOTNIK Lia Ženski KK ADRIA MOBIL 100 00:59:15 00:10:19
4 . 191 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 100 01:05:47 00:16:51
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 188 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:49:29 --
2 . 187 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 00:53:02 00:03:33
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 184 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 100 01:16:42 --
2 . 186 Klicnik Verena Ženski ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 01:16:43 00:00:01
3 . 183 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:24:04 00:07:22
4 . 185 Kostelec Tina Ženski KK KRANJ 100 01:32:14 00:15:32
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 175 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 100 01:40:03 --
2 . 173 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 100 01:41:50 00:01:47
3 . 170 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100 01:42:41 00:02:38
4 . 179 Walcher Viktoria Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 100 01:44:55 00:04:52
5 . 176 Žibert Ema Ženski KK KRANJ 100 01:51:11 00:11:08
6 . 174 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 100 01:51:30 00:11:27
7 . 177 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 100 01:53:45 00:13:42
8 . 178 PACUCA Sara Ženski Serbian national team 100 01:53:54 00:13:51
9 . 180 Hellebart Lena Ženski ARBÖ RAPSO Knittelfeld 100 01:55:15 00:15:12

Komentarji