Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Kamnik 2012 CROSS COUNTRY

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kamnik 2012 CROSS COUNTRY Datum:23.06.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Najhitrejši krog
HOBI-M
1 . Žnidar Aljoša Moški SLO Kolesarski klub Završnica 6 0:25:53 0:00:00 0:03:48
2 . Car Sašo Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:26:01 0:00:08 0:03:46
3 . Maroh Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:22:21 - 1 krog. 0:04:01
4 . Bojkovič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:22:47 - 1 krog. 0:03:52
5 . Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:23:12 - 1 krog. 0:04:06
6 . Makuc Aleš Moški SLO PEDAL CULT TEAM 5 0:23:16 - 1 krog. 0:04:03
7 . Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:24:34 - 1 krog. 0:04:05
8 . Puškar Boštjan Moški SLO Energijateam.com 5 0:25:20 - 1 krog. 0:03:47
9 . Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:25:33 - 1 krog. 0:03:58
10 . Kranjec Frane Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:22:29 - 2 krog. 0:04:55
11 . Bastič Damjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:22:36 - 2 krog. 0:04:56
HOBI-Ž
1 . Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:23:10 0:00:00 0:05:01
2 . Sitar Bojkovič Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:24:19 0:01:09 0:05:09
ELITE-M
1 . BRZOZKA PIOTR Moški POL JBG-2 Professional MTB T 7 1:22:43 0:00:00 0:10:58
2 . BRZOZKA ADRIAN Moški POL JBG-2 Professional MTB T 7 1:23:06 0:00:23 0:11:08
3 . PECHENIN EVGENIY Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 7 1:23:31 0:00:48 0:11:43
4 . OSICKI KORNEL Moški POL JBG-2 Professional MTB T 7 1:24:16 0:01:33 0:11:37
5 . Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 7 1:24:50 0:02:07 0:11:28
6 . SAMPARISI LORENZO Moški SLO CANOSSA MERIDA 7 1:25:01 0:02:18 0:11:42
7 . WAWAK BARTLOMIEJ Moški POL JBG-2 Professional MTB T 7 1:25:20 0:02:37 0:11:09
8 . Lovše Matej Moški SLO UNI TEAM - CULT 7 1:25:33 0:02:50 0:11:46
9 . Ramšak Borut Moški SLO Ganesha Team 7 1:25:47 0:03:04 0:11:48
10 . BATSUTSA MYKHAYLO Moški UKR Ukraine National Team 7 1:27:35 0:04:52 0:11:47
11 . Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 1:27:45 0:05:02 0:11:22
12 . Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 1:29:35 0:06:52 0:11:45
13 . SEEHOFER SIMON Moški AUT SKYWORKERS-SPORTS 7 1:29:39 0:06:56 0:12:10
14 . Šujević Robi Moški ITA TEAM PROTEK 7 1:29:59 0:07:16 0:12:12
15 . SYMONENKO SERGIY Moški ITA Cycling club Roma 7 1:31:03 0:08:20 0:11:44
16 . KOROLEV ANTON Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 7 1:31:06 0:08:23 0:12:36
17 . Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 7 1:31:30 0:08:47 0:12:27
18 . Krivonog Nace Moški SLO Kolesarski klub Ravne 7 1:31:54 0:09:11 0:12:24
19 . VOBECKY ZDENEK Moški CZE KRABCYCLES SPECIALI 7 1:32:53 0:10:10 0:11:41
20 . VIDOVIC SAŠA Moški CRO BK BUZET 7 1:33:19 0:10:36 0:12:38
21 . LOISL MARKUS Moški AUT O-POISER BIKETEAM WI 7 1:34:15 0:11:32 0:12:20
22 . SIMCIC ÐANI Moški CRO BGK TUŠKANAC 7 1:34:38 0:11:55 0:12:01
23 . Vrankar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 1:35:18 0:12:35 0:12:29
24 . Šimnovec Klemen Moški SLO Ganesha Team 7 1:36:29 0:13:46 0:13:12
25 . SKUZIN MATEJ Moški CRO LUKS RACING TEAM 7 1:37:21 0:14:38 0:12:52
26 . Vogrin David Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 1:23:25 - 1 krog. 0:13:26
27 . SHEPEL MYKOLA Moški ITA Cycling club Roma 6 1:23:37 - 1 krog. 0:12:26
28 . OLIVA VITTORIO Moški ITA BI&ESSE-INFORTE PRO 6 1:23:42 - 1 krog. 0:13:27
29 . Černilogar Nejc Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 6 1:24:13 - 1 krog. 0:12:48
30 . Uršič Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 6 1:24:41 - 1 krog. 0:13:29
31 . ROSET PAVAO Moški CRO BK KALORIJA 6 1:24:42 - 1 krog. 0:13:47
32 . Gams Primož Moški SLO ORBEA GEAX 6 1:25:36 - 1 krog. 0:13:05
33 . GUNDA DMYTRO Moški UKR Ukraine National Team 6 1:25:40 - 1 krog. 0:13:16
34 . BELOKRYLOV ALEXEI Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 6 1:25:59 - 1 krog. 0:13:35
35 . Vogrin Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 1:27:03 - 1 krog. 0:13:10
36 . ŠIMCIK BRUNO Moški CRO LUKS RACING TEAM 6 1:28:11 - 1 krog. 0:13:31
37 . Blaž Podričnik Moški SLO ORBEA GEAX 6 1:31:20 - 1 krog. 0:13:53
38 . Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 1:31:51 - 1 krog. 0:12:56
39 . Drašler Aleš Moški SLO KD RAJD TREK 6 1:31:53 - 1 krog. 0:14:04
40 . SIROTIC SANJIN Moški CRO BGK TUŠKANAC 6 1:34:37 - 1 krog. 0:13:50
41 . Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 1:34:38 - 1 krog. 0:13:59
42 . KATALENIC TOMISLAV Moški CRO Klub koturaša Jastrebarsk 6 1:38:33 - 1 krog. 0:14:48
DNF GANTNER ROLAND Moški AUT URC Laßnitzhöhe 0:12:31
DNF Rudolf Borut Moški SLO ORBEA GEAX 0:12:11
DNF LIYUBUY ANTON Moški UKR Ukraine National Team 0:12:02
DNF FUCHS ANDREAS Moški ITA TEAM PROTEK 0:13:40
DNF PETRENKO SERGIY Moški ITA Cycling club Roma 0:14:09
ELITE-Ž
1 . POPOVA IRYNA Ženski ITA Cycling club Roma 5 1:17:47 0:00:00 0:14:21
2 . KIRŠIC ANDREA Ženski CRO BGK TUŠKANAC 5 1:18:01 0:00:14 0:15:17
3 . KONOVALOVA ANNA Ženski RUS FORWAED-UDMURTIA 5 1:18:23 0:00:36 0:14:39
4 . Zupan Ana Ženski SLO Energijateam.com 5 1:23:15 0:05:28 0:14:59
U19-M
1 . Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com 5 1:03:53 0:00:00 0:11:59
2 . Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:04:40 0:00:47 0:12:15
3 . Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:06:15 0:02:22 0:12:20
4 . Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com 5 1:07:02 0:03:09 0:12:17
5 . Pušnik Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne 5 1:08:11 0:04:18 0:12:34
6 . RIGO PAOLO Moški CRO BGK TUŠKANAC 5 1:10:05 0:06:12 0:13:17
7 . GROMKO DENYS Moški UKR Ukraine National Team 5 1:11:19 0:07:26 0:13:28
8 . Mihalič Luka Moški SLO Energijateam.com 5 1:13:17 0:09:24 0:13:02
9 . PONOMAREV SERGEI Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 5 1:14:33 0:10:40 0:13:51
10 . Kotnik Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne 5 1:15:28 0:11:35 0:14:02
11 . Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com 5 1:16:23 0:12:30 0:13:52
12 . Vodenik Žiga Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 4 1:08:05 - 1 krog. 0:14:55
13 . RUSAN ANTONIO Moški CRO LUKS RACING TEAM 4 1:08:32 - 1 krog. 0:14:53
14 . RADOŠ MARKO Moški CRO LUKS RACING TEAM 4 1:09:47 - 1 krog. 0:15:41
15 . BANOVIC KREŠIMIR Moški CRO LUKS RACING TEAM 4 1:09:59 - 1 krog. 0:15:22
16 . MUZAFAROV RUSLAN Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 3 0:49:42 - 2 krog. 0:12:33
17 . RACKI MIROSLAV Moški CRO Klub koturaša Jastrebarsk 2 1:12:45 - 3 krog. 0:13:55
U19-Ž
1 . Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:06:19 0:00:00 0:15:10
2 . GORLOVA ALISA Ženski RUS FORWAED-UDMURTIA 4 1:14:31 0:08:12 0:16:32
3 . Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:58:14 - 1 krog. 0:17:11
4 . PAVICIC DEA Ženski CRO LUKS RACING TEAM 3 1:10:42 - 1 krog. 0:22:14
AMATERJI-M
1 . Kukovec Tit Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:53:19 0:53:19 0:13:01
2 . Curk Benjamin Moški SLO ORBEA GEAX 4 0:54:15 0:54:15 0:13:14
3 . Belak Jure Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 4 0:55:27 0:55:27 0:13:17
4 . Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:58:54 0:58:54 0:13:20
5 . Cernatič Nejc Moški SLO DEŠ FLEŠ 4 0:59:45 0:59:45 0:14:18
6 . Špehar Luka Moški CRO BK “Maraton” Novi Marof 4 1:00:09 1:00:09 0:14:37
7 . Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com 4 1:00:53 1:00:53 0:14:55
8 . Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:01:00 1:01:00 0:14:19
9 . Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 4 1:02:21 1:02:21 0:15:09
10 . Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:03:55 1:03:55 0:15:40
11 . PLANINŠEK VEDRAN Moški CRO BK KALORIJA 4 1:04:18 1:04:18 0:15:19
12 . Zagorc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:04:42 1:04:42 0:15:41
13 . Potočin Mitja Moški SLO KD HRASTNIK 4 1:09:22 1:09:22 0:15:33
14 . CRVARIC KARLO Moški CRO B.K. TIMUN 4 1:09:30 1:09:30 0:16:12
15 . Nicoletti Klemen Moški SLO Energijateam.com 4 1:09:34 1:09:34 0:15:08
16 . Foršek Duško Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:14:57 1:14:57 0:18:19
17 . Haberman Blaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne 3 0:53:45 0:53:45 0:17:32
18 . Boh Matic Moški CRO Kolesarski klub Ravne 3 0:55:22 0:55:22 0:17:09
19 . BRAJKOVIC ROBERT PIERINO Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 3 1:16:47 1:16:47 0:21:49
20 . Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1 0:13:10 0:13:10 0:13:10
21 . Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team 1 0:27:23 0:27:23 0:27:23
MASTER 1-M
1 . Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com 5 1:05:46 1:05:46 0:12:18
2 . Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:06:18 1:06:18 0:12:20
3 . Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX 5 1:08:52 1:08:52 0:13:14
4 . Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 1:09:23 1:09:23 0:13:04
5 . Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 1:09:34 1:09:34 0:13:17
6 . Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com 5 1:11:09 1:11:09 0:12:54
7 . Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:12:50 1:12:50 0:13:52
8 . Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com 5 1:14:21 1:14:21 0:14:08
9 . Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com 5 1:15:11 1:15:11 0:13:51
10 . BABIC DALIBOR Moški CRO BK BUZET 5 1:16:11 1:16:11 0:14:04
11 . Jakšič Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:17:42 1:17:42 0:13:44
12 . Slavić Paulo Moški CRO BK Opatija-2010 5 1:17:57 1:17:57 0:14:12
13 . Černe Aljaž Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 5 1:23:23 1:23:23 0:15:16
14 . Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team 4 1:05:53 1:05:53 0:12:35
15 . Orel Daniel Moški CRO BK KALORIJA 4 1:06:48 1:06:48 0:16:07
16 . KNEŽEVIC NIKOLA Moški CRO B.K. TIMUN 4 1:07:59 1:07:59 0:16:22
17 . BALENOVIC GORAN Moški CRO BKK OTOK KRK 4 1:11:28 1:11:28 0:16:38
18 . CIŽMEK ALEN Moški CRO BGK TUŠKANAC 4 1:11:39 1:11:39 0:17:20
19 . Zajc Uroš Moški SLO KRK SOVA KRANJ 4 1:12:14 1:12:14 0:16:32
20 . ÐURIC GORAN Moški CRO Klub koturaša Jastrebarsk 3 0:54:39 0:54:39 0:17:36
21 . Curk David Moški SLO ORBEA GEAX 2 0:28:32 0:28:32 0:13:42
22 . ŠUFLAJ IGOR Moški CRO BKK GROŽNJAN 1 0:15:22 0:15:22 0:15:22
MASTER 2-M
1 . Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:14:54 0:00:00 0:13:50
2 . FRANIC KREŠIMIR Moški CRO BK Opatija 2010 5 1:15:26 0:00:32 0:14:46
3 . Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:16:26 0:01:32 0:13:31
4 . RADULOVIC SINIŠA Moški CRO BK KALORIJA 5 1:18:46 0:03:52 0:14:30
5 . Cornacchini Igor Moški SLO KRK SOVA KRANJ 5 1:18:51 0:03:57 0:14:06
6 . Šinigoj Jernej Moški SLO Kolesarski klub Ravne 4 1:05:47 - 1 krog. 0:15:25
MASTER 3-M
1 . Zupan Tine Moški SLO KRK SOVA KRANJ 5 1:12:14 0:00:00 0:13:48
2 . PODSEDNIK RICHARD Moški CRO BGK TUŠKANAC 2 1:16:40 - 3 krog. 0:33:55
U17-M
1 . ANTONOV STANISLAV Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 4 0:53:32 0:00:00 0:12:31
2 . BAŽON SANDI Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 4 0:55:24 0:01:52 0:12:40
3 . Naglič Rok Moški SLO Kolesarski klub Ravne 4 0:55:35 0:02:03 0:13:43
4 . Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:56:59 0:03:27 0:13:21
5 . Čibej Simon Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:58:16 0:04:44 0:13:28
6 . Tratnik Bajc Miha Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:58:44 0:05:12 0:13:25
7 . Štucin Jan Moški SLO PEDAL CULT TEAM 4 0:59:36 0:06:04 0:14:10
8 . Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:00:50 0:07:18 0:14:00
9 . Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 4 1:02:48 0:09:16 0:12:33
10 . Žvan Grega Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:05:01 0:11:29 0:14:24
11 . BERTETIC MARKO Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 4 1:06:01 0:12:29 0:15:06
12 . PRYKHODKO KONSTANTYN Moški UKR Ukraine National Team 4 1:08:36 0:15:04 0:14:09
13 . RUSZKOWSKI JAN Moški CRO BGK TUŠKANAC 3 0:59:01 - 1 krog. 0:17:42
14 . Kuret Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 1:07:20 - 1 krog. 0:21:29
U15-M
1 . Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 6 0:24:07 0:00:00 0:03:22
2 . Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA KRANJ 6 0:26:25 0:02:18 0:04:13
3 . Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 6 0:26:45 0:02:38 0:04:03
4 . Tratnik Aljaž Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 0:27:16 0:03:09 0:03:46
5 . Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 6 0:28:06 0:03:59 0:04:04
6 . Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 6 0:28:23 0:04:16 0:04:13
7 . BRAJKOVIC KARLO Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 6 0:29:03 0:04:56 0:04:19
8 . Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 5 0:24:42 - 1 krog. 0:04:16
9 . PENTEK FILIP Moški CRO BK LASTAVICA 5 0:26:12 - 1 krog. 0:04:09
10 . Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:29:24 - 1 krog. 0:04:06
11 . PINCIN PATRIK Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 5 0:30:30 - 1 krog. 0:04:25
U15-Ž
1 . Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:27:07 0:00:00 0:04:32
2 . Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC 5 0:34:33 0:07:26 0:04:52
3 . Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:24:24 - 1 krog. 0:05:21
4 . Černilogar Katja Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN 4 0:26:00 - 1 krog. 0:05:14
5 . Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 4 0:27:39 - 1 krog. 0:06:11
U13-M
1 . Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 4 0:18:54 0:00:00 0:04:15
2 . Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE NA KOROŠKE 4 0:18:59 0:00:05 0:04:09
3 . Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 4 0:19:15 0:00:21 0:04:17
4 . Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:19:29 0:00:35 0:04:19
5 . IVANINIC NINO Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 4 0:19:35 0:00:41 0:04:27
6 . Lahajnar Matej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:21:29 0:02:35 0:04:43
7 . Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:21:49 0:02:55 0:04:48
8 . Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:21:57 0:03:03 0:04:55
9 . Hvala Mark Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:22:45 0:03:51 0:04:57
10 . Kuncic Beno Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:22:58 0:04:04 0:05:01
11 . Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 4 0:23:01 0:04:07 0:05:05
12 . Hirci Jernej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:24:03 0:05:09 0:05:15
13 . Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 4 0:25:12 0:06:18 0:05:07
14 . Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com 2 0:19:50 - 2 krog. 0:05:04
U13-Ž
1 . Lahajnar Klara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:21:57 0:00:00 0:04:59
2 . Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 4 0:24:03 0:02:06 0:05:13
3 . Murovec Polona Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:20:48 - 1 krog. 0:06:04
4 . Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 3 0:21:06 - 1 krog. 0:06:44
5 . Čibej Barbara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:21:40 - 1 krog. 0:06:12
U11-M
1 . Svetličič Peter Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:14:33 0:00:00 0:04:28
2 . Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:14:39 0:00:06 0:04:41
3 . Pečnik Teo Moški SLO Kolesarski klub Ravne 3 0:14:57 0:00:24 0:04:32
4 . Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica 3 0:15:33 0:01:00 0:04:51
5 . Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 3 0:15:37 0:01:04 0:04:40
6 . Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica 3 0:16:58 0:02:25 0:05:29
7 . Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:18:06 0:03:33 0:05:37
8 . Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:18:10 0:03:37 0:05:35
9 . Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 3 0:18:32 0:03:59 0:05:41
10 . Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:18:34 0:04:01 0:05:39
11 . Novak David Svit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:19:31 0:04:58 0:06:07
12 . Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com 3 0:19:43 0:05:10 0:06:01
13 . Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2 0:15:00 - 1 krog. 0:07:00
14 . Langus Luka Moški SLO KK Završnica 2 0:17:17 - 1 krog. 0:08:27
U11-Ž
1 . Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 3 0:24:01 0:00:00 0:07:07
2 . Golob Iza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2 0:15:28 - 1 krog. 0:07:10
U9-M
1 . Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:13:36 0:00:00 0:02:07
2 . Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 6 0:14:17 0:00:41 0:02:14
3 . Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:16:00 0:02:24 0:02:22
4 . Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:16:04 0:02:28 0:02:29
5 . Skok Marcel Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:13:41 - 1 krog. 0:02:30
6 . Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:13:52 - 1 krog. 0:02:38
7 . Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:13:53 - 1 krog. 0:02:39
8 . Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:14:00 - 1 krog. 0:02:44
9 . Rupnik Žan Moški SLO ORBEA GEAX 5 0:14:03 - 1 krog. 0:02:42
10 . Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 0:14:07 - 1 krog. 0:02:42
11 . Svetličič Jošt Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:14:16 - 1 krog. 0:02:48
12 . Bastič Ožbej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:14:41 - 1 krog. 0:02:46
13 . Golob Lovro Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:15:34 - 1 krog. 0:02:43
14 . Ravnik Bor Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:15:40 - 1 krog. 0:02:54
15 . Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:16:12 - 1 krog. 0:02:53
U9-Ž
1 . Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:15:30 0:00:00 0:02:31
2 . Čuk Špela Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:13:40 - 1 krog. 0:02:39
3 . Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:14:21 - 1 krog. 0:02:49
4 . Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 5 0:17:11 - 1 krog. 0:03:14
5 . Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com 4 0:14:20 - 2 krog. 0:03:27
U7-M
1 . Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:11:57 0:00:00 0:02:48
2 . Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 4 0:14:14 0:02:17 0:03:28
3 . Sladič Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:12:02 - 1 krog. 0:03:46
U7-Ž
1 . Langus Ana Ženski SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:13:56 0:00:00 0:03:16
2 . Novak Ivana Rosa Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:14:43 - 1 krog. 0:04:27

Komentarji