Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XC Kamnik 2012 CROSS COUNTRY

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kamnik 2012 CROSS COUNTRY Datum:23.06.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Najhitrejši krog Več
HOBI-M
1 . Žnidar Aljoša
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 6 0:25:53 0:00:00 0:03:48 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:25:53
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:03:48
:
2 . Car Sašo
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:26:01 0:00:08 0:03:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:26:01
Zaostanek: 0:00:08
Najhitrejši krog: 0:03:46
:
3 . Maroh Uroš
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:22:21 - 1 krog. 0:04:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:22:21
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:01
:
4 . Bojkovič Rok
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:22:47 - 1 krog. 0:03:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:22:47
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:03:52
:
5 . Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:23:12 - 1 krog. 0:04:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:23:12
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:06
:
6 . Makuc Aleš
PEDAL CULT TEAM
Moški SLO PEDAL CULT TEAM 5 0:23:16 - 1 krog. 0:04:03 >
Klub PEDAL CULT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:23:16
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:03
:
7 . Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:24:34 - 1 krog. 0:04:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:24:34
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:05
:
8 . Boštjan Puškar
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 0:25:20 - 1 krog. 0:03:47 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:25:20
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:03:47
:
9 . Babnik Primož
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:25:33 - 1 krog. 0:03:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:25:33
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:03:58
:
10 . Kranjec Frane
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:22:29 - 2 krog. 0:04:55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:22:29
Zaostanek: - 2 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:55
:
11 . Bastič Damjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:22:36 - 2 krog. 0:04:56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:22:36
Zaostanek: - 2 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:56
:
HOBI-Ž
1 . Kranjec Žagar Mira
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:23:10 0:00:00 0:05:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:23:10
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:05:01
:
2 . Sitar Bojkovič Tina
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:24:19 0:01:09 0:05:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:24:19
Zaostanek: 0:01:09
Najhitrejši krog: 0:05:09
:
ELITE-M
1 . BRZOZKA PIOTR
JBG-2 Professional MTB T
Moški POL JBG-2 Professional MTB T 7 1:22:43 0:00:00 0:10:58 >
Klub JBG-2 Professional MTB T
Država POL
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:22:43
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:10:58
:
2 . BRZOZKA ADRIAN
JBG-2 Professional MTB T
Moški POL JBG-2 Professional MTB T 7 1:23:06 0:00:23 0:11:08 >
Klub JBG-2 Professional MTB T
Država POL
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:23:06
Zaostanek: 0:00:23
Najhitrejši krog: 0:11:08
:
3 . PECHENIN EVGENIY
FORWAED-UDMURTIA
Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 7 1:23:31 0:00:48 0:11:43 >
Klub FORWAED-UDMURTIA
Država RUS
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:23:31
Zaostanek: 0:00:48
Najhitrejši krog: 0:11:43
:
4 . OSICKI KORNEL
JBG-2 Professional MTB T
Moški POL JBG-2 Professional MTB T 7 1:24:16 0:01:33 0:11:37 >
Klub JBG-2 Professional MTB T
Država POL
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:24:16
Zaostanek: 0:01:33
Najhitrejši krog: 0:11:37
:
5 . Budin Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 7 1:24:50 0:02:07 0:11:28 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:24:50
Zaostanek: 0:02:07
Najhitrejši krog: 0:11:28
:
6 . SAMPARISI LORENZO
CANOSSA MERIDA
Moški SLO CANOSSA MERIDA 7 1:25:01 0:02:18 0:11:42 >
Klub CANOSSA MERIDA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:25:01
Zaostanek: 0:02:18
Najhitrejši krog: 0:11:42
:
7 . WAWAK BARTLOMIEJ
JBG-2 Professional MTB T
Moški POL JBG-2 Professional MTB T 7 1:25:20 0:02:37 0:11:09 >
Klub JBG-2 Professional MTB T
Država POL
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:25:20
Zaostanek: 0:02:37
Najhitrejši krog: 0:11:09
:
8 . Lovše Matej
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 7 1:25:33 0:02:50 0:11:46 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:25:33
Zaostanek: 0:02:50
Najhitrejši krog: 0:11:46
:
9 . Ramšak Borut
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 7 1:25:47 0:03:04 0:11:48 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:25:47
Zaostanek: 0:03:04
Najhitrejši krog: 0:11:48
:
10 . BATSUTSA MYKHAYLO
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 7 1:27:35 0:04:52 0:11:47 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:27:35
Zaostanek: 0:04:52
Najhitrejši krog: 0:11:47
:
11 . Ferenčak Urban
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 1:27:45 0:05:02 0:11:22 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:27:45
Zaostanek: 0:05:02
Najhitrejši krog: 0:11:22
:
12 . Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 1:29:35 0:06:52 0:11:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:29:35
Zaostanek: 0:06:52
Najhitrejši krog: 0:11:45
:
13 . SEEHOFER SIMON
SKYWORKERS-SPORTS
Moški AUT SKYWORKERS-SPORTS 7 1:29:39 0:06:56 0:12:10 >
Klub SKYWORKERS-SPORTS
Država AUT
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:29:39
Zaostanek: 0:06:56
Najhitrejši krog: 0:12:10
:
14 . Šujević Robi
TEAM PROTEK
Moški ITA TEAM PROTEK 7 1:29:59 0:07:16 0:12:12 >
Klub TEAM PROTEK
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:29:59
Zaostanek: 0:07:16
Najhitrejši krog: 0:12:12
:
15 . SYMONENKO SERGIY
Cycling club Roma
Moški ITA Cycling club Roma 7 1:31:03 0:08:20 0:11:44 >
Klub Cycling club Roma
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:31:03
Zaostanek: 0:08:20
Najhitrejši krog: 0:11:44
:
16 . KOROLEV ANTON
FORWAED-UDMURTIA
Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 7 1:31:06 0:08:23 0:12:36 >
Klub FORWAED-UDMURTIA
Država RUS
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:31:06
Zaostanek: 0:08:23
Najhitrejši krog: 0:12:36
:
17 . Pristovnik Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 7 1:31:30 0:08:47 0:12:27 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:31:30
Zaostanek: 0:08:47
Najhitrejši krog: 0:12:27
:
18 . Krivonog Luka
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 7 1:31:54 0:09:11 0:12:24 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:31:54
Zaostanek: 0:09:11
Najhitrejši krog: 0:12:24
:
19 . VOBECKY ZDENEK
KRABCYCLES SPECIALI
Moški CZE KRABCYCLES SPECIALI 7 1:32:53 0:10:10 0:11:41 >
Klub KRABCYCLES SPECIALI
Država CZE
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:32:53
Zaostanek: 0:10:10
Najhitrejši krog: 0:11:41
:
20 . VIDOVIC SAŠA
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 7 1:33:19 0:10:36 0:12:38 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:33:19
Zaostanek: 0:10:36
Najhitrejši krog: 0:12:38
:
21 . LOISL MARKUS
O-POISER BIKETEAM WI
Moški AUT O-POISER BIKETEAM WI 7 1:34:15 0:11:32 0:12:20 >
Klub O-POISER BIKETEAM WI
Država AUT
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:34:15
Zaostanek: 0:11:32
Najhitrejši krog: 0:12:20
:
22 . SIMCIC ÐANI
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 7 1:34:38 0:11:55 0:12:01 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:34:38
Zaostanek: 0:11:55
Najhitrejši krog: 0:12:01
:
23 . Vrankar Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 7 1:35:18 0:12:35 0:12:29 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:35:18
Zaostanek: 0:12:35
Najhitrejši krog: 0:12:29
:
24 . Šimnovec Klemen
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 7 1:36:29 0:13:46 0:13:12 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:36:29
Zaostanek: 0:13:46
Najhitrejši krog: 0:13:12
:
25 . SKUZIN MATEJ
LUKS RACING TEAM
Moški CRO LUKS RACING TEAM 7 1:37:21 0:14:38 0:12:52 >
Klub LUKS RACING TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 7
Čas Vožnje: 1:37:21
Zaostanek: 0:14:38
Najhitrejši krog: 0:12:52
:
26 . Vogrin David
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 1:23:25 - 1 krog. 0:13:26 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:23:25
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:26
:
27 . SHEPEL MYKOLA
Cycling club Roma
Moški ITA Cycling club Roma 6 1:23:37 - 1 krog. 0:12:26 >
Klub Cycling club Roma
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:23:37
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:12:26
:
28 . OLIVA VITTORIO
BI&ESSE-INFORTE PRO
Moški ITA BI&ESSE-INFORTE PRO 6 1:23:42 - 1 krog. 0:13:27 >
Klub BI&ESSE-INFORTE PRO
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:23:42
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:27
:
29 . Černilogar Nejc
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 6 1:24:13 - 1 krog. 0:12:48 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:24:13
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:12:48
:
30 . Uršič Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 6 1:24:41 - 1 krog. 0:13:29 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:24:41
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:29
:
31 . ROSET PAVAO
BK KALORIJA
Moški CRO BK KALORIJA 6 1:24:42 - 1 krog. 0:13:47 >
Klub BK KALORIJA
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:24:42
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:47
:
32 . Gams Primož
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 6 1:25:36 - 1 krog. 0:13:05 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:25:36
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:05
:
33 . GUNDA DMYTRO
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 6 1:25:40 - 1 krog. 0:13:16 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:25:40
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:16
:
34 . BELOKRYLOV ALEXEI
FORWAED-UDMURTIA
Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 6 1:25:59 - 1 krog. 0:13:35 >
Klub FORWAED-UDMURTIA
Država RUS
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:25:59
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:35
:
35 . Vogrin Domen
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 1:27:03 - 1 krog. 0:13:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:27:03
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:10
:
36 . ŠIMCIK BRUNO
LUKS RACING TEAM
Moški CRO LUKS RACING TEAM 6 1:28:11 - 1 krog. 0:13:31 >
Klub LUKS RACING TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:28:11
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:31
:
37 . Blaž Podričnik
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 6 1:31:20 - 1 krog. 0:13:53 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:31:20
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:53
:
38 . Nejc Valentinčič
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 1:31:51 - 1 krog. 0:12:56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:31:51
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:12:56
:
39 . Drašler Aleš
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK 6 1:31:53 - 1 krog. 0:14:04 >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:31:53
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:14:04
:
40 . SIROTIC SANJIN
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 6 1:34:37 - 1 krog. 0:13:50 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:34:37
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:50
:
41 . Lavtar Boštjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 1:34:38 - 1 krog. 0:13:59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:34:38
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:59
:
42 . KATALENIC TOMISLAV
Klub koturaša Jastrebarsk
Moški CRO Klub koturaša Jastrebarsk 6 1:38:33 - 1 krog. 0:14:48 >
Klub Klub koturaša Jastrebarsk
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 1:38:33
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:14:48
:
DNF GANTNER ROLAND
URC Laßnitzhöhe
Moški AUT URC Laßnitzhöhe 0:12:31 >
Klub URC Laßnitzhöhe
Država AUT
Spol: Moški
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 0:12:31
:
DNF Rudolf Borut
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:12:11 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 0:12:11
:
DNF LIYUBUY ANTON
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 0:12:02 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 0:12:02
:
DNF FUCHS ANDREAS
TEAM PROTEK
Moški ITA TEAM PROTEK 0:13:40 >
Klub TEAM PROTEK
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 0:13:40
:
DNF PETRENKO SERGIY
Cycling club Roma
Moški ITA Cycling club Roma 0:14:09 >
Klub Cycling club Roma
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 0:14:09
:
ELITE-Ž
1 . POPOVA IRYNA
Cycling club Roma
Ženski ITA Cycling club Roma 5 1:17:47 0:00:00 0:14:21 >
Klub Cycling club Roma
Država ITA
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:17:47
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:14:21
:
2 . KIRŠIC ANDREA
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 5 1:18:01 0:00:14 0:15:17 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:18:01
Zaostanek: 0:00:14
Najhitrejši krog: 0:15:17
:
3 . KONOVALOVA ANNA
FORWAED-UDMURTIA
Ženski RUS FORWAED-UDMURTIA 5 1:18:23 0:00:36 0:14:39 >
Klub FORWAED-UDMURTIA
Država RUS
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:18:23
Zaostanek: 0:00:36
Najhitrejši krog: 0:14:39
:
4 . Tancik Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 5 1:23:15 0:05:28 0:14:59 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:23:15
Zaostanek: 0:05:28
Najhitrejši krog: 0:14:59
:
U19-M
1 . Dimic Gregor
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 1:03:53 0:00:00 0:11:59 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:03:53
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:11:59
:
2 . Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:04:40 0:00:47 0:12:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:04:40
Zaostanek: 0:00:47
Najhitrejši krog: 0:12:15
:
3 . Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:06:15 0:02:22 0:12:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:06:15
Zaostanek: 0:02:22
Najhitrejši krog: 0:12:20
:
4 . Kadivec Blaž
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 1:07:02 0:03:09 0:12:17 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:07:02
Zaostanek: 0:03:09
Najhitrejši krog: 0:12:17
:
5 . Pušnik Luka
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 5 1:08:11 0:04:18 0:12:34 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:08:11
Zaostanek: 0:04:18
Najhitrejši krog: 0:12:34
:
6 . RIGO PAOLO
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 5 1:10:05 0:06:12 0:13:17 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:10:05
Zaostanek: 0:06:12
Najhitrejši krog: 0:13:17
:
7 . GROMKO DENYS
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 5 1:11:19 0:07:26 0:13:28 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:11:19
Zaostanek: 0:07:26
Najhitrejši krog: 0:13:28
:
8 . Mihalič Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 1:13:17 0:09:24 0:13:02 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:13:17
Zaostanek: 0:09:24
Najhitrejši krog: 0:13:02
:
9 . PONOMAREV SERGEI
FORWAED-UDMURTIA
Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 5 1:14:33 0:10:40 0:13:51 >
Klub FORWAED-UDMURTIA
Država RUS
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:14:33
Zaostanek: 0:10:40
Najhitrejši krog: 0:13:51
:
10 . Kotnik Tomaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 5 1:15:28 0:11:35 0:14:02 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:15:28
Zaostanek: 0:11:35
Najhitrejši krog: 0:14:02
:
11 . Tepina Rok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 1:16:23 0:12:30 0:13:52 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:16:23
Zaostanek: 0:12:30
Najhitrejši krog: 0:13:52
:
12 . Vodenik Žiga
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 4 1:08:05 - 1 krog. 0:14:55 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:08:05
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:14:55
:
13 . RUSAN ANTONIO
LUKS RACING TEAM
Moški CRO LUKS RACING TEAM 4 1:08:32 - 1 krog. 0:14:53 >
Klub LUKS RACING TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:08:32
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:14:53
:
14 . RADOŠ MARKO
LUKS RACING TEAM
Moški CRO LUKS RACING TEAM 4 1:09:47 - 1 krog. 0:15:41 >
Klub LUKS RACING TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:09:47
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:15:41
:
15 . BANOVIC KREŠIMIR
LUKS RACING TEAM
Moški CRO LUKS RACING TEAM 4 1:09:59 - 1 krog. 0:15:22 >
Klub LUKS RACING TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:09:59
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:15:22
:
16 . MUZAFAROV RUSLAN
FORWAED-UDMURTIA
Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 3 0:49:42 - 2 krog. 0:12:33 >
Klub FORWAED-UDMURTIA
Država RUS
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:49:42
Zaostanek: - 2 krog.
Najhitrejši krog: 0:12:33
:
17 . RACKI MIROSLAV
Klub koturaša Jastrebarsk
Moški CRO Klub koturaša Jastrebarsk 2 1:12:45 - 3 krog. 0:13:55 >
Klub Klub koturaša Jastrebarsk
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 1:12:45
Zaostanek: - 3 krog.
Najhitrejši krog: 0:13:55
:
U19-Ž
1 . Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:06:19 0:00:00 0:15:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:06:19
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:15:10
:
2 . GORLOVA ALISA
FORWAED-UDMURTIA
Ženski RUS FORWAED-UDMURTIA 4 1:14:31 0:08:12 0:16:32 >
Klub FORWAED-UDMURTIA
Država RUS
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:14:31
Zaostanek: 0:08:12
Najhitrejši krog: 0:16:32
:
3 . Sitar Tamara
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:58:14 - 1 krog. 0:17:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:58:14
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:17:11
:
4 . PAVICIC DEA
LUKS RACING TEAM
Ženski CRO LUKS RACING TEAM 3 1:10:42 - 1 krog. 0:22:14 >
Klub LUKS RACING TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 1:10:42
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:22:14
:
AMATERJI-M
1 . Kukovec Tit
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:53:19 0:53:19 0:13:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:53:19
Zaostanek: 0:53:19
Najhitrejši krog: 0:13:01
:
2 . Curk Benjamin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 4 0:54:15 0:54:15 0:13:14 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:54:15
Zaostanek: 0:54:15
Najhitrejši krog: 0:13:14
:
3 . Belak Jure
BREZ BREMZ 2SIMP
Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 4 0:55:27 0:55:27 0:13:17 >
Klub BREZ BREMZ 2SIMP
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:55:27
Zaostanek: 0:55:27
Najhitrejši krog: 0:13:17
:
4 . Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:58:54 0:58:54 0:13:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:58:54
Zaostanek: 0:58:54
Najhitrejši krog: 0:13:20
:
5 . Cernatič Nejc
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 4 0:59:45 0:59:45 0:14:18 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:59:45
Zaostanek: 0:59:45
Najhitrejši krog: 0:14:18
:
6 . Špehar Luka
BK “Maraton” Novi Marof
Moški CRO BK “Maraton” Novi Marof 4 1:00:09 1:00:09 0:14:37 >
Klub BK “Maraton” Novi Marof
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:00:09
Zaostanek: 1:00:09
Najhitrejši krog: 0:14:37
:
7 . Globočnik Uroš
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4 1:00:53 1:00:53 0:14:55 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:00:53
Zaostanek: 1:00:53
Najhitrejši krog: 0:14:55
:
8 . Korošec Martin
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:01:00 1:01:00 0:14:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:01:00
Zaostanek: 1:01:00
Najhitrejši krog: 0:14:19
:
9 . Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 4 1:02:21 1:02:21 0:15:09 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:02:21
Zaostanek: 1:02:21
Najhitrejši krog: 0:15:09
:
10 . Spruk Miha
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:03:55 1:03:55 0:15:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:03:55
Zaostanek: 1:03:55
Najhitrejši krog: 0:15:40
:
11 . PLANINŠEK VEDRAN
BK KALORIJA
Moški CRO BK KALORIJA 4 1:04:18 1:04:18 0:15:19 >
Klub BK KALORIJA
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:04:18
Zaostanek: 1:04:18
Najhitrejši krog: 0:15:19
:
12 . Zagorc Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:04:42 1:04:42 0:15:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:04:42
Zaostanek: 1:04:42
Najhitrejši krog: 0:15:41
:
13 . Potočin Mitja
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 4 1:09:22 1:09:22 0:15:33 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:09:22
Zaostanek: 1:09:22
Najhitrejši krog: 0:15:33
:
14 . CRVARIC KARLO
B.K. TIMUN
Moški CRO B.K. TIMUN 4 1:09:30 1:09:30 0:16:12 >
Klub B.K. TIMUN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:09:30
Zaostanek: 1:09:30
Najhitrejši krog: 0:16:12
:
15 . Nicoletti Klemen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4 1:09:34 1:09:34 0:15:08 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:09:34
Zaostanek: 1:09:34
Najhitrejši krog: 0:15:08
:
16 . Foršek Duško
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:14:57 1:14:57 0:18:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:14:57
Zaostanek: 1:14:57
Najhitrejši krog: 0:18:19
:
17 . Haberman Blaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 3 0:53:45 0:53:45 0:17:32 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:53:45
Zaostanek: 0:53:45
Najhitrejši krog: 0:17:32
:
18 . Boh Matic
Kolesarski klub Ravne
Moški CRO Kolesarski klub Ravne 3 0:55:22 0:55:22 0:17:09 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:55:22
Zaostanek: 0:55:22
Najhitrejši krog: 0:17:09
:
19 . BRAJKOVIC ROBERT PIERINO
MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 3 1:16:47 1:16:47 0:21:49 >
Klub MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 1:16:47
Zaostanek: 1:16:47
Najhitrejši krog: 0:21:49
:
20 . Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1 0:13:10 0:13:10 0:13:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:13:10
Zaostanek: 0:13:10
Najhitrejši krog: 0:13:10
:
21 . Rogina Domen
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 1 0:27:23 0:27:23 0:27:23 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:27:23
Zaostanek: 0:27:23
Najhitrejši krog: 0:27:23
:
MASTER 1-M
1 . Tancik Mitja
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 1:05:46 1:05:46 0:12:18 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:05:46
Zaostanek: 1:05:46
Najhitrejši krog: 0:12:18
:
2 . Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:06:18 1:06:18 0:12:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:06:18
Zaostanek: 1:06:18
Najhitrejši krog: 0:12:20
:
3 . Blaznik Robert
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 1:08:52 1:08:52 0:13:14 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:08:52
Zaostanek: 1:08:52
Najhitrejši krog: 0:13:14
:
4 . Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 1:09:23 1:09:23 0:13:04 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:09:23
Zaostanek: 1:09:23
Najhitrejši krog: 0:13:04
:
5 . Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 1:09:34 1:09:34 0:13:17 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:09:34
Zaostanek: 1:09:34
Najhitrejši krog: 0:13:17
:
6 . Tancik Jaka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 1:11:09 1:11:09 0:12:54 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:11:09
Zaostanek: 1:11:09
Najhitrejši krog: 0:12:54
:
7 . Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:12:50 1:12:50 0:13:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:12:50
Zaostanek: 1:12:50
Najhitrejši krog: 0:13:52
:
8 . Škarja Marko
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 1:14:21 1:14:21 0:14:08 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:14:21
Zaostanek: 1:14:21
Najhitrejši krog: 0:14:08
:
9 . Dejak Janez
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 5 1:15:11 1:15:11 0:13:51 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:15:11
Zaostanek: 1:15:11
Najhitrejši krog: 0:13:51
:
10 . BABIC DALIBOR
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 5 1:16:11 1:16:11 0:14:04 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:16:11
Zaostanek: 1:16:11
Najhitrejši krog: 0:14:04
:
11 . Jakšič Miha
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:17:42 1:17:42 0:13:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:17:42
Zaostanek: 1:17:42
Najhitrejši krog: 0:13:44
:
12 . Slavić Paulo
BK Opatija-2010
Moški CRO BK Opatija-2010 5 1:17:57 1:17:57 0:14:12 >
Klub BK Opatija-2010
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:17:57
Zaostanek: 1:17:57
Najhitrejši krog: 0:14:12
:
13 . Černe Aljaž
KRK SOVA SCOTT TEAM
Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 5 1:23:23 1:23:23 0:15:16 >
Klub KRK SOVA SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:23:23
Zaostanek: 1:23:23
Najhitrejši krog: 0:15:16
:
14 . Čretnik Marko
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 4 1:05:53 1:05:53 0:12:35 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:05:53
Zaostanek: 1:05:53
Najhitrejši krog: 0:12:35
:
15 . Orel Daniel
BK KALORIJA
Moški CRO BK KALORIJA 4 1:06:48 1:06:48 0:16:07 >
Klub BK KALORIJA
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:06:48
Zaostanek: 1:06:48
Najhitrejši krog: 0:16:07
:
16 . KNEŽEVIC NIKOLA
B.K. TIMUN
Moški CRO B.K. TIMUN 4 1:07:59 1:07:59 0:16:22 >
Klub B.K. TIMUN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:07:59
Zaostanek: 1:07:59
Najhitrejši krog: 0:16:22
:
17 . BALENOVIC GORAN
BKK OTOK KRK
Moški CRO BKK OTOK KRK 4 1:11:28 1:11:28 0:16:38 >
Klub BKK OTOK KRK
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:11:28
Zaostanek: 1:11:28
Najhitrejši krog: 0:16:38
:
18 . CIŽMEK ALEN
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 4 1:11:39 1:11:39 0:17:20 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:11:39
Zaostanek: 1:11:39
Najhitrejši krog: 0:17:20
:
19 . Zajc Uroš
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 4 1:12:14 1:12:14 0:16:32 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:12:14
Zaostanek: 1:12:14
Najhitrejši krog: 0:16:32
:
20 . ÐURIC GORAN
Klub koturaša Jastrebarsk
Moški CRO Klub koturaša Jastrebarsk 3 0:54:39 0:54:39 0:17:36 >
Klub Klub koturaša Jastrebarsk
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:54:39
Zaostanek: 0:54:39
Najhitrejši krog: 0:17:36
:
21 . Curk David
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 2 0:28:32 0:28:32 0:13:42 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:28:32
Zaostanek: 0:28:32
Najhitrejši krog: 0:13:42
:
22 . ŠUFLAJ IGOR
BKK GROŽNJAN
Moški CRO BKK GROŽNJAN 1 0:15:22 0:15:22 0:15:22 >
Klub BKK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:15:22
Zaostanek: 0:15:22
Najhitrejši krog: 0:15:22
:
MASTER 2-M
1 . Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:14:54 0:00:00 0:13:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:14:54
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:13:50
:
2 . FRANIC KREŠIMIR
BK Opatija 2010
Moški CRO BK Opatija 2010 5 1:15:26 0:00:32 0:14:46 >
Klub BK Opatija 2010
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:15:26
Zaostanek: 0:00:32
Najhitrejši krog: 0:14:46
:
3 . Novak Rajko
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 1:16:26 0:01:32 0:13:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:16:26
Zaostanek: 0:01:32
Najhitrejši krog: 0:13:31
:
4 . RADULOVIC SINIŠA
BK KALORIJA
Moški CRO BK KALORIJA 5 1:18:46 0:03:52 0:14:30 >
Klub BK KALORIJA
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:18:46
Zaostanek: 0:03:52
Najhitrejši krog: 0:14:30
:
5 . Cornacchini Igor
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 5 1:18:51 0:03:57 0:14:06 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:18:51
Zaostanek: 0:03:57
Najhitrejši krog: 0:14:06
:
6 . Šinigoj Jernej
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 4 1:05:47 - 1 krog. 0:15:25 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:05:47
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:15:25
:
MASTER 3-M
1 . Zupan Tine
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 5 1:12:14 0:00:00 0:13:48 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 1:12:14
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:13:48
:
2 . PODSEDNIK RICHARD
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 2 1:16:40 - 3 krog. 0:33:55 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 1:16:40
Zaostanek: - 3 krog.
Najhitrejši krog: 0:33:55
:
U17-M
1 . ANTONOV STANISLAV
FORWAED-UDMURTIA
Moški RUS FORWAED-UDMURTIA 4 0:53:32 0:00:00 0:12:31 >
Klub FORWAED-UDMURTIA
Država RUS
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:53:32
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:12:31
:
2 . BAŽON SANDI
MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 4 0:55:24 0:01:52 0:12:40 >
Klub MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:55:24
Zaostanek: 0:01:52
Najhitrejši krog: 0:12:40
:
3 . Naglič Rok
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 4 0:55:35 0:02:03 0:13:43 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:55:35
Zaostanek: 0:02:03
Najhitrejši krog: 0:13:43
:
4 . Kristanc Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:56:59 0:03:27 0:13:21 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:56:59
Zaostanek: 0:03:27
Najhitrejši krog: 0:13:21
:
5 . Čibej Simon
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:58:16 0:04:44 0:13:28 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:58:16
Zaostanek: 0:04:44
Najhitrejši krog: 0:13:28
:
6 . Tratnik Bajc Miha
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:58:44 0:05:12 0:13:25 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:58:44
Zaostanek: 0:05:12
Najhitrejši krog: 0:13:25
:
7 . Štucin Jan
PEDAL CULT TEAM
Moški SLO PEDAL CULT TEAM 4 0:59:36 0:06:04 0:14:10 >
Klub PEDAL CULT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:59:36
Zaostanek: 0:06:04
Najhitrejši krog: 0:14:10
:
8 . Vrankar Matej
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 1:00:50 0:07:18 0:14:00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:00:50
Zaostanek: 0:07:18
Najhitrejši krog: 0:14:00
:
9 . Berger Matej
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4 1:02:48 0:09:16 0:12:33 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:02:48
Zaostanek: 0:09:16
Najhitrejši krog: 0:12:33
:
10 . Žvan Grega
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:05:01 0:11:29 0:14:24 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:05:01
Zaostanek: 0:11:29
Najhitrejši krog: 0:14:24
:
11 . BERTETIC MARKO
MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 4 1:06:01 0:12:29 0:15:06 >
Klub MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:06:01
Zaostanek: 0:12:29
Najhitrejši krog: 0:15:06
:
12 . PRYKHODKO KONSTANTYN
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team 4 1:08:36 0:15:04 0:14:09 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 1:08:36
Zaostanek: 0:15:04
Najhitrejši krog: 0:14:09
:
13 . RUSZKOWSKI JAN
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 3 0:59:01 - 1 krog. 0:17:42 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:59:01
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:17:42
:
14 . Kuret Anže
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 1:07:20 - 1 krog. 0:21:29 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 1:07:20
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:21:29
:
U15-M
1 . Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 6 0:24:07 0:00:00 0:03:22 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:24:07
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:03:22
:
2 . Zupan Ciril
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 6 0:26:25 0:02:18 0:04:13 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:26:25
Zaostanek: 0:02:18
Najhitrejši krog: 0:04:13
:
3 . Košir Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 6 0:26:45 0:02:38 0:04:03 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:26:45
Zaostanek: 0:02:38
Najhitrejši krog: 0:04:03
:
4 . Tratnik Aljaž
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 0:27:16 0:03:09 0:03:46 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:27:16
Zaostanek: 0:03:09
Najhitrejši krog: 0:03:46
:
5 . Ivartnik david
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 6 0:28:06 0:03:59 0:04:04 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:28:06
Zaostanek: 0:03:59
Najhitrejši krog: 0:04:04
:
6 . Mihalič Anže
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 6 0:28:23 0:04:16 0:04:13 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:28:23
Zaostanek: 0:04:16
Najhitrejši krog: 0:04:13
:
7 . BRAJKOVIC KARLO
MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 6 0:29:03 0:04:56 0:04:19 >
Klub MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:29:03
Zaostanek: 0:04:56
Najhitrejši krog: 0:04:19
:
8 . Nemeček Bine
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 5 0:24:42 - 1 krog. 0:04:16 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:24:42
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:16
:
9 . PENTEK FILIP
BK LASTAVICA
Moški CRO BK LASTAVICA 5 0:26:12 - 1 krog. 0:04:09 >
Klub BK LASTAVICA
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:26:12
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:09
:
10 . Mrak Nejc
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:29:24 - 1 krog. 0:04:06 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:29:24
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:06
:
11 . PINCIN PATRIK
MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 5 0:30:30 - 1 krog. 0:04:25 >
Klub MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:30:30
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:25
:
U15-Ž
1 . Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:27:07 0:00:00 0:04:32 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:27:07
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:04:32
:
2 . Filipović Ema
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 5 0:34:33 0:07:26 0:04:52 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:34:33
Zaostanek: 0:07:26
Najhitrejši krog: 0:04:52
:
3 . Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:24:24 - 1 krog. 0:05:21 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:24:24
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:05:21
:
4 . Černilogar Katja
Kolesarski klub ČRN TRN
Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN 4 0:26:00 - 1 krog. 0:05:14 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:26:00
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:05:14
:
5 . Movrin Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 4 0:27:39 - 1 krog. 0:06:11 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:27:39
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:06:11
:
U13-M
1 . Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 4 0:18:54 0:00:00 0:04:15 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:18:54
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:04:15
:
2 . Šinigoj Tomaž
KK RAVNE NA KOROŠKE
Moški SLO KK RAVNE NA KOROŠKE 4 0:18:59 0:00:05 0:04:09 >
Klub KK RAVNE NA KOROŠKE
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:18:59
Zaostanek: 0:00:05
Najhitrejši krog: 0:04:09
:
3 . Skala Tilen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4 0:19:15 0:00:21 0:04:17 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:19:15
Zaostanek: 0:00:21
Najhitrejši krog: 0:04:17
:
4 . Anže Skok
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:19:29 0:00:35 0:04:19 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:19:29
Zaostanek: 0:00:35
Najhitrejši krog: 0:04:19
:
5 . IVANINIC NINO
MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO MTB ISTRA PAZIN 4 0:19:35 0:00:41 0:04:27 >
Klub MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:19:35
Zaostanek: 0:00:41
Najhitrejši krog: 0:04:27
:
6 . Lahajnar Matej
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:21:29 0:02:35 0:04:43 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:21:29
Zaostanek: 0:02:35
Najhitrejši krog: 0:04:43
:
7 . Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:21:49 0:02:55 0:04:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:21:49
Zaostanek: 0:02:55
Najhitrejši krog: 0:04:48
:
8 . Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:21:57 0:03:03 0:04:55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:21:57
Zaostanek: 0:03:03
Najhitrejši krog: 0:04:55
:
9 . Hvala Mark
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:22:45 0:03:51 0:04:57 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:22:45
Zaostanek: 0:03:51
Najhitrejši krog: 0:04:57
:
10 . Kuncic Beno
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:22:58 0:04:04 0:05:01 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:22:58
Zaostanek: 0:04:04
Najhitrejši krog: 0:05:01
:
11 . Prelovšek Gašper
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4 0:23:01 0:04:07 0:05:05 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:23:01
Zaostanek: 0:04:07
Najhitrejši krog: 0:05:05
:
12 . Hirci Jernej
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:24:03 0:05:09 0:05:15 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:24:03
Zaostanek: 0:05:09
Najhitrejši krog: 0:05:15
:
13 . Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4 0:25:12 0:06:18 0:05:07 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:25:12
Zaostanek: 0:06:18
Najhitrejši krog: 0:05:07
:
14 . Dimic Matic
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 2 0:19:50 - 2 krog. 0:05:04 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:19:50
Zaostanek: - 2 krog.
Najhitrejši krog: 0:05:04
:
U13-Ž
1 . Lahajnar Klara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:21:57 0:00:00 0:04:59 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:21:57
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:04:59
:
2 . Movrin Vita
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 4 0:24:03 0:02:06 0:05:13 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:24:03
Zaostanek: 0:02:06
Najhitrejši krog: 0:05:13
:
3 . Murovec Polona
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:20:48 - 1 krog. 0:06:04 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:20:48
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:06:04
:
4 . Janežič Šana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 3 0:21:06 - 1 krog. 0:06:44 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:21:06
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:06:44
:
5 . Čibej Barbara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:21:40 - 1 krog. 0:06:12 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:21:40
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:06:12
:
U11-M
1 . Svetličič Peter
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:14:33 0:00:00 0:04:28 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:14:33
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:04:28
:
2 . Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:14:39 0:00:06 0:04:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:14:39
Zaostanek: 0:00:06
Najhitrejši krog: 0:04:41
:
3 . Pečnik Teo
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 3 0:14:57 0:00:24 0:04:32 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:14:57
Zaostanek: 0:00:24
Najhitrejši krog: 0:04:32
:
4 . Žnidar Aljaž
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 3 0:15:33 0:01:00 0:04:51 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:15:33
Zaostanek: 0:01:00
Najhitrejši krog: 0:04:51
:
5 . Govekar Martin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 0:15:37 0:01:04 0:04:40 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:15:37
Zaostanek: 0:01:04
Najhitrejši krog: 0:04:40
:
6 . Dolenšek Anže
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 3 0:16:58 0:02:25 0:05:29 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:16:58
Zaostanek: 0:02:25
Najhitrejši krog: 0:05:29
:
7 . Tratnik Jakob
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:18:06 0:03:33 0:05:37 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:18:06
Zaostanek: 0:03:33
Najhitrejši krog: 0:05:37
:
8 . Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:18:10 0:03:37 0:05:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:18:10
Zaostanek: 0:03:37
Najhitrejši krog: 0:05:35
:
9 . Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 3 0:18:32 0:03:59 0:05:41 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:18:32
Zaostanek: 0:03:59
Najhitrejši krog: 0:05:41
:
10 . Gnezda Nace
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:18:34 0:04:01 0:05:39 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:18:34
Zaostanek: 0:04:01
Najhitrejši krog: 0:05:39
:
11 . Novak David Svit
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:19:31 0:04:58 0:06:07 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:19:31
Zaostanek: 0:04:58
Najhitrejši krog: 0:06:07
:
12 . Prelovšek Jure
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 3 0:19:43 0:05:10 0:06:01 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:19:43
Zaostanek: 0:05:10
Najhitrejši krog: 0:06:01
:
13 . Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2 0:15:00 - 1 krog. 0:07:00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:15:00
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:07:00
:
14 . Langus Luka
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 2 0:17:17 - 1 krog. 0:08:27 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:17:17
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:08:27
:
U11-Ž
1 . Filipović Jana
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 3 0:24:01 0:00:00 0:07:07 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:24:01
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:07:07
:
2 . Golob Iza
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 2 0:15:28 - 1 krog. 0:07:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:15:28
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:07:10
:
U9-M
1 . Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:13:36 0:00:00 0:02:07 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:13:36
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:02:07
:
2 . Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 6 0:14:17 0:00:41 0:02:14 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:14:17
Zaostanek: 0:00:41
Najhitrejši krog: 0:02:14
:
3 . Car Mark
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:16:00 0:02:24 0:02:22 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:16:00
Zaostanek: 0:02:24
Najhitrejši krog: 0:02:22
:
4 . Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:16:04 0:02:28 0:02:29 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:16:04
Zaostanek: 0:02:28
Najhitrejši krog: 0:02:29
:
5 . Skok Marcel
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:13:41 - 1 krog. 0:02:30 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:13:41
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:30
:
6 . Čibej Jure
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:13:52 - 1 krog. 0:02:38 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:13:52
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:38
:
7 . Kerec Matej
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:13:53 - 1 krog. 0:02:39 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:13:53
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:39
:
8 . Bojkovič Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:14:00 - 1 krog. 0:02:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:14:00
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:44
:
9 . Rupnik Žan
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 0:14:03 - 1 krog. 0:02:42 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:14:03
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:42
:
10 . Robič NAL JURE
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 0:14:07 - 1 krog. 0:02:42 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:14:07
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:42
:
11 . Svetličič Jošt
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:14:16 - 1 krog. 0:02:48 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:14:16
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:48
:
12 . Bastič Ožbej
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:14:41 - 1 krog. 0:02:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:14:41
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:46
:
13 . Golob Lovro
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:15:34 - 1 krog. 0:02:43 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:15:34
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:43
:
14 . Ravnik Bor
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:15:40 - 1 krog. 0:02:54 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:15:40
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:54
:
15 . Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:16:12 - 1 krog. 0:02:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:16:12
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:53
:
U9-Ž
1 . Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 6 0:15:30 0:00:00 0:02:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:15:30
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:02:31
:
2 . Čuk Špela
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:13:40 - 1 krog. 0:02:39 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:13:40
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:39
:
3 . Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 5 0:14:21 - 1 krog. 0:02:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:14:21
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:02:49
:
4 . Škarja Eva
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 5 0:17:11 - 1 krog. 0:03:14 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:17:11
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:03:14
:
5 . Movrin Ema
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 4 0:14:20 - 2 krog. 0:03:27 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:14:20
Zaostanek: - 2 krog.
Najhitrejši krog: 0:03:27
:
U7-M
1 . Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 4 0:11:57 0:00:00 0:02:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:11:57
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:02:48
:
2 . Brecelj Job
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4 0:14:14 0:02:17 0:03:28 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:14:14
Zaostanek: 0:02:17
Najhitrejši krog: 0:03:28
:
3 . Sladič Aljaž
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 0:12:02 - 1 krog. 0:03:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:12:02
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:03:46
:
U7-Ž
1 . Langus Ana
Kolesarski klub Završnica
Ženski SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:13:56 0:00:00 0:03:16 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:13:56
Zaostanek: 0:00:00
Najhitrejši krog: 0:03:16
:
2 . Novak Ivana Rosa
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:14:43 - 1 krog. 0:04:27 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:14:43
Zaostanek: - 1 krog.
Najhitrejši krog: 0:04:27
:

Komentarji

 

Mobile content