Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL MR. BO 2018 + OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL MR. BO 2018 + OMR Datum:02.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Točke Več
DEČKI D-M
1 . 35 MERVAR Tim
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 10 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 10
2 . 36 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 5 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 5
3 . 32 Urbanc Gašper
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DEČKI E-M
1 . 17 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 10 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 10
2 . 9 Kalan Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 5 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 5
3 . 19 JAKŠE Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 5 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 5
4 . 5 Muhič Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 2 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 2
5 . 11 Novak Janez
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
6 . 12 Kovačič Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DEKLICE D-Ž
1 . 31 Tompa Julija
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 100 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
DEKLICE E-Ž
1 . 13 Peterlin Laura
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
2 . 2 TOMPA Veronika*
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 100 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
3 . 1 Gonza Rebeka
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 100 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
DEČKI C (U13)-M
1 . 51 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 12 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 12
2 . 53 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 9 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 9
3 . 54 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 6 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 6
4 . 52 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 2 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 2
5 . 57 Jakomini Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 2 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 2
6 . 43 HORAK Sandro
ARBO RAPSO KNITTELFELD
Moški AUT ARBO RAPSO KNITTELFELD 100 1 >
Klub ARBO RAPSO KNITTELFELD
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 1
7 . 58 Zajc Matevž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
8 . 59 Vidic Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
9 . 47 RIEDLER Florian
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
10 . 8 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
11 . 7 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
12 . 61 Gregorčič Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
13 . 56 Pečnik Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
14 . 49 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
15 . 50 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
16 . 42 Golob Nik
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
17 . 41 Makuc Maks
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 _-1 krog >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: _-1 krog
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 108 ČUK Enej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 10 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 10
2 . 81 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 9 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 9
3 . 74 Stocker Marco
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 7 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 7
4 . 87 Omrzel Jurij
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 5 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 5
5 . 95 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 4 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 4
6 . 97 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 4 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 4
7 . 85 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 3 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 3
8 . 92 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 1 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 1
9 . 101 Krevs Marcel
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 1 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 1
10 . 73 Sarwari Shayan
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
11 . 100 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
12 . 89 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
13 . 102 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
14 . 106 Oblak Domen
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
15 . 78 WALCHER Georg
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
16 . 86 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
17 . 96 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
18 . 104 Žagar Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
19 . 71 Sužnik Julijan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
20 . 80 SCHÖNHERR Florian
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
21 . 94 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
22 . 72 Moharič Dino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DNF 79 SERTIC Jakob
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DNF 107 Juvan Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DNS 103 Zupan Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 112 Trstenjak Matija
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 100 20 >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 20
2 . 153 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 12 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 12
3 . 128 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 8 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 8
4 . 118 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 6 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 6
5 . 150 Gregorčič Natan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 6 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 6
6 . 121 Lumpert Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 2 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 2
7 . 154 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 1 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 1
8 . 144 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
9 . 129 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
10 . 140 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
11 . 133 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
12 . 117 šen Tilen
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
13 . 119 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
14 . 122 Kogovšek Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
15 . 127 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
16 . 126 Robič NAL JURE
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
17 . 130 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
18 . 147 Muha Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
19 . 142 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
20 . 149 Jagarinec Žan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
21 . 152 Copot Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
22 . 151 Debevec Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
23 . 148 Jeraj Nikolas
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
24 . 134 Dolinšek Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
25 . 125 Ambrožič Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
26 . 139 Poberaj Mark
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 100 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
27 . 124 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DNF 141 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 170 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 26 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 26
2 . 162 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 15 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 15
3 . 171 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 14 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 14
4 . 169 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 9 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 9
5 . 186 DRAŠLER ANŽE
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 7 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 7
6 . 161 Ornik Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 6 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 6
7 . 188 Sluga Matevž
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 6 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 6
8 . 189 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 3 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 3
9 . 175 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 1 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 1
10 . 183 JOVAN TIM
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
11 . 163 Gorza Gaj
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 _-1krog >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: _-1krog
12 . 177 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 _-1krog >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: _-1krog
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 14 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 20 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 20
2 . 15 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 16 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 16
3 . 58 Avbelj Blaž
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 11 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 11
4 . 24 Skok Anže
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 8 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 8
5 . 18 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 7 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 7
6 . 54 Jeretina Marko
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 5 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 5
7 . 41 Jurišević Carlo
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 5 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 5
8 . 21 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 4 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 4
9 . 17 Murn Boštjan
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 100 4 >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 4
10 . 33 Kostelec Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 3 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 3
11 . 32 Pirih Aleš
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 2 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 2
12 . 38 Pajek Benjamin
KK BLED
Moški SLO KK BLED 100 1 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 1
13 . 13 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 1
14 . 20 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 1 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke: 1
15 . 22 Teržan Jakob
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
16 . 16 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
17 . 35 Trotovšek Jan
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
18 . 19 Pušnik Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
19 . 12 VOVKO Tim
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
20 . 27 Jovan Jan
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
21 . 55 Dragar Luka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
22 . 42 Ravbar Jan
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 100 >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
23 . 57 Čemažar Jaka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
24 . 56 Čuk Tjaž
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DNF 1 Petelin Karli
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DNF 39 Kovačič Rok
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 100 >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DNS 23 Skuk Luka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Točke:
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 62 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 100 5 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke: 5
2 . 6 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 4 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke: 4
3 . 33 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
4 . 21 Špringer Zoja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 55 Smrdel Tina
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 1 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke: 1
2 . 46 Hočevar Lucija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
3 . 48 Bleyer Laura
RC RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
4 . 45 Špringer Tia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 75 Klicnik Verena
RC RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
2 . 99 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
3 . 98 Kostelec Tina
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
4 . 77 Galof Pija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
5 . 76 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
6 . 83 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 _-1 krog >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke: _-1 krog
7 . 82 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 _-2 kroga >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke: _-2 kroga
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 114 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
2 . 137 Sušnik Tjaša
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
3 . 136 Žibert Ema
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
4 . 138 Ahačič Ana
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
5 . 111 Hamler Tajda
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
6 . 116 WALCHER Viktoria
Friesis Bikery Junior Racing Team
Ženski AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
7 . 135 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
8 . 113 Trstenjak Ida
BK Mura Avantura
Ženski CRO BK Mura Avantura 100 >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
9 . 155 Rotar Rebeka
KK Bled
Ženski SLO KK Bled 100 _-1krog >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke: _-1krog
DNS 115 Mikuž Metka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 164 Jančič Nika
zlatorog
Ženski SLO zlatorog 100 1 >
Klub zlatorog
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke: 1
2 . 174 Mohorič Tajda
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Točke:

Komentarji

 

Mobile content