Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL MR. BO 2018 + OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL MR. BO 2018 + OMR Datum:02.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Točke
DEČKI D-M
1 . 35 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 10
2 . 36 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 5
3 . 32 Urbanc Gašper Moški SLO KK TBP LENART 100
DEČKI E-M
1 . 17 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 10
2 . 9 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 100 5
3 . 19 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 5
4 . 5 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 2
5 . 11 Novak Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
6 . 12 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
DEKLICE D-Ž
1 . 31 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 100
DEKLICE E-Ž
1 . 13 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100
2 . 2 Tompa Veronika Ženski SLO KK TBP LENART 100
3 . 1 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 100
DEČKI C (U13)-M
1 . 51 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 12
2 . 53 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 9
3 . 54 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 6
4 . 52 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 2
5 . 57 Jakomini Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 2
6 . 43 HORAK Sandro Moški SLO ARBO RAPSO KNITTELFELD 100 1
7 . 58 Zajc Matevž Moški SLO ROG AS 100
8 . 59 Vidic Luka Moški SLO ROG AS 100
9 . 47 RIEDLER Florian Moški SLO FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100
10 . 8 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
11 . 7 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
12 . 61 Gregorčič Luka Moški SLO ROG AS 100
13 . 56 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
14 . 49 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
15 . 50 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
16 . 42 Golob Nik Moški SLO KK TBP LENART 100
17 . 41 Makuc Maks Moški SLO KK TBP LENART 100 _-1 krog
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 108 Čuk Enej Moški SLO ROG AS 100 10
2 . 81 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 9
3 . 74 Stocker Marco Moški SLO ARBO RAPSO KNITTELFELD 100 7
4 . 87 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 5
5 . 95 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 4
6 . 97 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 4
7 . 85 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 3
8 . 92 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 100 1
9 . 101 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 1
10 . 73 Sarwari Shayan Moški SLO ARBO RAPSO KNITTELFELD 100
11 . 100 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
12 . 89 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
13 . 102 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
14 . 106 Oblak Domen Moški SLO ROG AS 100
15 . 78 Walcher Georg Moški SLO FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100
16 . 86 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
17 . 96 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100
18 . 104 Žagar Matic Moški SLO ROG AS 100
19 . 71 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 100
20 . 80 Schönherr Florian Moški SLO FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100
21 . 94 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 100
22 . 72 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 100
DNF 79 Sertic Jakob Moški SLO FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100
DNF 107 Juvan Jakob Moški SLO ROG AS 100
DNS 103 Zupan Luka Moški SLO ROG AS 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 112 Trstenjak Matija Moški SLO BK MURA AVANTURA 100 20
2 . 153 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 12
3 . 128 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 8
4 . 118 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 6
5 . 150 Gregorčič Natan Moški SLO ROG AS 100 6
6 . 121 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 2
7 . 154 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 1
8 . 144 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
9 . 129 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 100
10 . 140 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
11 . 133 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100
12 . 117 Šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
13 . 119 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
14 . 122 Kogovšek Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
15 . 127 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 100
16 . 126 Robič Nal Jure Moški SLO KK BLED 100
17 . 130 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100
18 . 147 Muha Luka Moški SLO ROG AS 100
19 . 142 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
20 . 149 Jagarinec Žan Moški SLO ROG AS 100
21 . 152 Copot Luka Moški SLO ROG AS 100
22 . 151 Debevec Jakob Moški SLO ROG AS 100
23 . 148 Jeraj Nikolas Moški SLO ROG AS 100
24 . 134 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ 100
25 . 125 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
26 . 139 Poberaj Mark Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100
27 . 124 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
DNF 141 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 170 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 26
2 . 162 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 100 15
3 . 171 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 14
4 . 169 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 9
5 . 186 DRAŠLER ANŽE Moški SLO ROG AS 100 7
6 . 161 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 100 6
7 . 188 Sluga Matevž Moški SLO TANIN SEVNICA 100 6
8 . 189 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 100 3
9 . 175 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 1
10 . 183 JOVAN TIM Moški SLO ROG AS 100
11 . 163 Gorza Gaj Moški SLO KK TBP LENART 100 _-1krog
12 . 177 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 _-1krog
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 14 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 20
2 . 15 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 16
3 . 58 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS 100 11
4 . 24 Skok Anže Moški SLO ROG AS 100 8
5 . 18 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 7
6 . 54 Jeretina Marko Moški SLO ROG AS 100 5
7 . 41 JURIŠEVIČ Karlo Moški SLO ROG AS 100 5
8 . 21 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 4
9 . 17 Murn Boštjan Moški SLO ADRIA MOBIL 100 4
10 . 33 Kostelec Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 3
11 . 32 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 100 2
12 . 38 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 100 1
13 . 13 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 1
14 . 20 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 1
15 . 22 Teržan Jakob Moški SLO ROG AS 100
16 . 16 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
17 . 35 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 100
18 . 19 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
19 . 12 VOVKO Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
20 . 27 Jovan Jan Moški SLO ROG AS 100
21 . 55 Dragar Luka Moški SLO ROG AS 100
22 . 42 Ravbar Jan Moški SLO ADRIA MOBIL 100
23 . 57 Čemažar Jaka Moški SLO ROG AS 100
24 . 56 Čuk Tjaž Moški SLO ROG AS 100
DNF 1 Petelin Karli Moški SLO KK TBP LENART 100
DNF 39 Kovačič Rok Moški SLO ADRIA MOBIL 100
DNS 23 Skuk Luka Moški SLO ROG AS 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 62 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 5
2 . 6 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 4
3 . 33 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
4 . 21 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 55 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 1
2 . 46 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
3 . 48 Bleyer Laura Ženski SLO FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100
4 . 45 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 75 Klicnik Verena Ženski SLO ARBO RAPSO KNITTELFELD 100
2 . 99 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 100
3 . 98 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 100
4 . 77 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
5 . 76 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
6 . 83 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 _-1 krog
7 . 82 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 _-2 kroga
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 114 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
2 . 137 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 100
3 . 136 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 100
4 . 138 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 100
5 . 111 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART 100
6 . 116 Walcher Viktoria Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100
7 . 135 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100
8 . 113 Trstenjak Ida Ženski SLO BK MURA AVANTURA 100
9 . 155 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 100 _-1krog
DNS 115 Mikuž Metka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 164 Jančič Nika Ženski SLO BTC CITY 100 1
2 . 174 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 100

Komentarji