Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 5. kolesarska dirka Slap-Lože 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:5. kolesarska dirka Slap-Lože 2018 Datum:25.03.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najboljši krog Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Galuf Lucija
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079744387 01:15:37 9 -- 00:07:30 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079744387
Time: 01:15:37
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:30
2 . 1 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 01:16:02 9 00:00:25 00:07:33 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017602753
Time: 01:16:02
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:00:25
Najboljši krog: 00:07:33
3 . 3 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 01:17:54 9 00:02:17 00:07:44 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Time: 01:17:54
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:02:17
Najboljši krog: 00:07:44
ŽENSKE B-Ž
1 . 5 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:15:35 9 -- 00:07:29 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Time: 01:15:35
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:29
2 . 182 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 00271 01:15:35 9 -- 00:07:29 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 00271
Time: 01:15:35
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:29
3 . 173 Patajac Kosmac Julija
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 00366 01:21:05 9 00:05:30 00:08:12 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 00366
Time: 01:21:05
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:05:30
Najboljši krog: 00:08:12
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:23:52 9 -- 00:09:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Time: 01:23:52
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:09:05
2 . 191 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 01106 01:24:02 9 00:00:10 00:09:06 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 01106
Time: 01:24:02
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:00:10
Najboljši krog: 00:09:06
3 . 8 Veršnik Zdenka
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:16:41 5 -4 00:13:41 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017563549
Time: 01:16:41
Št. krogov: 5
Zaostanek: -4
Najboljši krog: 00:13:41
AMATERJI -M
1 . 302 KIENZL Mario
ARBO ASKORLMOMYA VILLACH
Moški AUT ARBO ASKORLMOMYA VILLACH 01:41:01 15 -- 00:06:29 >
Klub ARBO ASKORLMOMYA VILLACH
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:41:01
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:06:29
2 . 19 Murko Vid
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 10079880490 01:41:03 15 00:00:02 00:06:24 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079880490
Time: 01:41:03
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:02
Najboljši krog: 00:06:24
3 . 26 Homan Gregor
BAM.BI
Moški SLO BAM.BI 10013966970 01:41:04 15 00:00:03 00:06:25 >
Klub BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013966970
Time: 01:41:04
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:03
Najboljši krog: 00:06:25
4 . 314 Vrhovnik Luka
KD Rog
Moški SLO KD Rog 10077657478 01:41:08 15 00:00:07 00:06:28 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077657478
Time: 01:41:08
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:07
Najboljši krog: 00:06:28
5 . 24 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:41:28 15 00:00:27 00:06:27 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Time: 01:41:28
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:27
Najboljši krog: 00:06:27
6 . 27 Šetrajčič Grega
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079792180 01:45:17 15 00:04:16 00:06:33 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079792180
Time: 01:45:17
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:04:16
Najboljši krog: 00:06:33
7 . 171 Prelc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 01:46:06 15 00:05:05 00:06:47 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051249326
Time: 01:46:06
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:05
Najboljši krog: 00:06:47
8 . 31 Kos Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059008316 01:46:06 15 00:05:05 00:06:46 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059008316
Time: 01:46:06
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:05
Najboljši krog: 00:06:46
9 . 301 LESJAK Martin
ARBO ASKORLMOMYA VILLACH
Moški AUT ARBO ASKORLMOMYA VILLACH 01:46:10 15 00:05:09 00:06:27 >
Klub ARBO ASKORLMOMYA VILLACH
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:46:10
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:09
Najboljši krog: 00:06:27
10 . 315 Božnar Kristjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:46:13 15 00:05:12 00:06:48 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Time: 01:46:13
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:12
Najboljši krog: 00:06:48
11 . 37 Galun Dejan
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 01:46:14 15 00:05:13 00:06:41 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622557
Time: 01:46:14
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:13
Najboljši krog: 00:06:41
12 . 28 Podlesnik Anže
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017647314 01:46:15 15 00:05:14 00:06:38 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647314
Time: 01:46:15
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:14
Najboljši krog: 00:06:38
13 . 38 Avguštin Simon
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 01:40:28 14 -1 00:07:00 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745718
Time: 01:40:28
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:00
14 . 12 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:40:39 14 -1 00:06:30 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574966
Time: 01:40:39
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:30
15 . 22 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 10049110070 01:41:34 14 -1 00:06:58 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049110070
Time: 01:41:34
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:58
16 . 34 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 784 300 39 01:43:45 14 -1 00:06:52 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 784 300 39
Time: 01:43:45
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:52
17 . 25 Trejić Đulaga
BK Bihać
Moški BIH BK Bihać 10009025428 01:45:31 14 -1 00:06:59 >
Klub BK Bihać
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10009025428
Time: 01:45:31
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:59
18 . 15 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 778 871 42 01:32:02 13 -2 00:06:42 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 778 871 42
Time: 01:32:02
Št. krogov: 13
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:06:42
19 . 17 Ambrožič Aljaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:40:19 13 -2 00:07:12 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:40:19
Št. krogov: 13
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:07:12
20 . 316 MARCUZZI Federico
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10056549304 01:46:10 11 -4 00:08:38 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056549304
Time: 01:46:10
Št. krogov: 11
Zaostanek: -4
Najboljši krog: 00:08:38
21 . 29 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 01:02:53 9 -6 00:06:47 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017646001
Time: 01:02:53
Št. krogov: 9
Zaostanek: -6
Najboljši krog: 00:06:47
22 . 307 CAUZ Francesko
LIGER TEAM
Moški ITA LIGER TEAM 00:55:48 8 -7 00:06:45 >
Klub LIGER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:55:48
Št. krogov: 8
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 00:06:45
23 . 33 Beg Uroš
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10007513844 00:20:53 3 -12 00:06:50 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007513844
Time: 00:20:53
Št. krogov: 3
Zaostanek: -12
Najboljši krog: 00:06:50
DNF 189 Klobasa Darjan
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 01003 00:07:11 1 -14 00:07:11 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 01003
Time: 00:07:11
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 00:07:11
DNF 18 Peloz Tomaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10077186318 01:34:27 11 -4 00:07:04 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077186318
Time: 01:34:27
Št. krogov: 11
Zaostanek: -4
Najboljši krog: 00:07:04
DNS 36 Alič Miha
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10071639433 02:00:07 1 -14 02:00:07 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10071639433
Time: 02:00:07
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:07
DNS 32 Horvat Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017628621 02:00:05 1 -14 02:00:05 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017628621
Time: 02:00:05
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:05
DNS 9 Kurnik Michael
RC FELD AM SEE
Moški AUT RC FELD AM SEE 10014485013 02:00:02 1 -14 02:00:02 >
Klub RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014485013
Time: 02:00:02
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:02
MASTER A-M
1 . 42 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 01:39:49 15 -- 00:06:22 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577895
Time: 01:39:49
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:06:22
2 . 51 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017589922 01:41:00 15 00:01:11 00:06:24 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589922
Time: 01:41:00
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:01:11
Najboljši krog: 00:06:24
3 . 304 Čefuta Tomaž
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 10054926030 01:41:04 15 00:01:15 00:06:24 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10054926030
Time: 01:41:04
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:01:15
Najboljši krog: 00:06:24
4 . 50 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 01:41:05 15 00:01:16 00:06:29 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Time: 01:41:05
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:01:16
Najboljši krog: 00:06:29
5 . 48 Bogša Uroš
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 01:41:07 15 00:01:18 00:06:23 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622052
Time: 01:41:07
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:01:18
Najboljši krog: 00:06:23
6 . 305 Bole Miran
ASD Gruppo Generali Trieste
Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 10030711695 01:41:14 15 00:01:25 00:06:25 >
Klub ASD Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030711695
Time: 01:41:14
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:01:25
Najboljši krog: 00:06:25
7 . 53 Klavora Mitja
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017590528 01:41:43 15 00:01:54 00:06:25 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590528
Time: 01:41:43
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:01:54
Najboljši krog: 00:06:25
8 . 44 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 01:44:25 15 00:04:36 00:06:29 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552940
Time: 01:44:25
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:04:36
Najboljši krog: 00:06:29
9 . 54 ADEMOVIĆ Tadej
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 10017575067 01:46:04 15 00:06:15 00:06:42 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575067
Time: 01:46:04
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:06:15
Najboljši krog: 00:06:42
10 . 56 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 01:46:08 15 00:06:19 00:06:45 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051616411
Time: 01:46:08
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:06:19
Najboljši krog: 00:06:45
11 . 45 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017562640 01:46:08 15 00:06:19 00:06:43 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562640
Time: 01:46:08
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:06:19
Najboljši krog: 00:06:43
12 . 47 Polak Marko
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 10077289984 01:46:16 15 00:06:27 00:06:43 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077289984
Time: 01:46:16
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:06:27
Najboljši krog: 00:06:43
13 . 41 Miko Dejan
Moški SLO / 01:40:35 14 -1 00:06:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Time: 01:40:35
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:56
14 . 40 Rozman Anže
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 100 807 228 75 01:40:35 14 -1 00:07:00 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 807 228 75
Time: 01:40:35
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:00
15 . 39 Štamfelj Primož
Moški SLO 01:41:20 14 -1 00:06:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:41:20
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:40
16 . 43 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 01:45:30 14 -1 00:07:09 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Time: 01:45:30
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:09
DNF 46 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 02:00:09 1 -14 02:00:09 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636604
Time: 02:00:09
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:09
DNF 52 Sajko Mario
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017608413 02:00:10 1 -14 02:00:10 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017608413
Time: 02:00:10
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:10
DNS 308 GALASSI Fabio
Moški ITA 01:10:17 10 -5 00:06:44 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:10:17
Št. krogov: 10
Zaostanek: -5
Najboljši krog: 00:06:44
MASTER B-M
1 . 60 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 01:40:59 15 -- 00:06:25 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564054
Time: 01:40:59
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:06:25
2 . 57 Lovše Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003894431 01:41:00 15 00:00:01 00:06:26 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003894431
Time: 01:41:00
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:01
Najboljši krog: 00:06:26
3 . 317 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 01:41:03 15 00:00:04 00:06:27 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Time: 01:41:03
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:04
Najboljši krog: 00:06:27
4 . 69 Maček Marjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017553849 01:41:05 15 00:00:06 00:06:25 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553849
Time: 01:41:05
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:06
Najboljši krog: 00:06:25
5 . 190 Dessoni Marco
CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM
Moški ITA CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM AM821312 01:41:16 15 00:00:17 00:06:28 >
Klub CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM821312
Time: 01:41:16
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:17
Najboljši krog: 00:06:28
6 . 65 Jackson Simon Peter
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10060653373 01:41:50 15 00:00:51 00:06:30 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060653373
Time: 01:41:50
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:51
Najboljši krog: 00:06:30
7 . 63 Gulja Simon
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017596588 01:44:43 15 00:03:44 00:06:30 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017596588
Time: 01:44:43
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:03:44
Najboljši krog: 00:06:30
8 . 74 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 01:46:06 15 00:05:07 00:06:43 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745011
Time: 01:46:06
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:07
Najboljši krog: 00:06:43
9 . 58 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553344 01:46:12 15 00:05:13 00:06:36 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553344
Time: 01:46:12
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:13
Najboljši krog: 00:06:36
10 . 181 Melihen Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 804 103 54 01:46:22 15 00:05:23 00:06:30 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 804 103 54
Time: 01:46:22
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:23
Najboljši krog: 00:06:30
11 . 61 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636907 01:41:15 14 -1 00:06:58 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636907
Time: 01:41:15
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:58
12 . 68 Šalamun Darko
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10078571394 01:41:27 14 -1 00:06:59 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078571394
Time: 01:41:27
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:59
13 . 62 Mikuš Tomaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593053 01:01:22 8 -7 00:07:13 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017593053
Time: 01:01:22
Št. krogov: 8
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 00:07:13
DNF 66 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017652970 02:00:11 1 -14 02:00:11 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652970
Time: 02:00:11
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:11
DNF 71 Jagarinec Alan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10076922091 02:00:15 1 -14 02:00:15 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076922091
Time: 02:00:15
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:15
DNF 72 Beč Boris
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611544 02:00:16 1 -14 02:00:16 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611544
Time: 02:00:16
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:16
DNF 73 Velički Trajče
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017587494 02:00:19 1 -14 02:00:19 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587494
Time: 02:00:19
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:19
DNS 64 Šinkovec Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017610736 01:31:39 8 -7 00:07:33 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017610736
Time: 01:31:39
Št. krogov: 8
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 00:07:33
MASTER C-M
1 . 75 Vidoni Roberto
ASD SC I FALCHI DI TUXON
Moški ITA ASD SC I FALCHI DI TUXON 10074364628 01:40:58 15 -- 00:06:28 >
Klub ASD SC I FALCHI DI TUXON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10074364628
Time: 01:40:58
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:06:28
2 . 82 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 01:40:59 15 00:00:01 00:06:25 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Time: 01:40:59
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:01
Najboljši krog: 00:06:25
3 . 91 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 01:41:04 15 00:00:06 00:06:27 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Time: 01:41:04
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:06
Najboljši krog: 00:06:27
4 . 303 PALAMIN Diego
DREAM TEAM SPEZZOTO
Moški ITA DREAM TEAM SPEZZOTO 01:41:14 15 00:00:16 00:06:26 >
Klub DREAM TEAM SPEZZOTO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:41:14
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:16
Najboljši krog: 00:06:26
5 . 80 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:41:37 15 00:00:39 00:06:29 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003788943
Time: 01:41:37
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:39
Najboljši krog: 00:06:29
6 . 84 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 01:41:49 15 00:00:51 00:06:24 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Time: 01:41:49
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:51
Najboljši krog: 00:06:24
7 . 83 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 01:44:46 15 00:03:48 00:06:26 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017561832
Time: 01:44:46
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:03:48
Najboljši krog: 00:06:26
8 . 321 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 969 01:44:58 15 00:04:00 00:06:31 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 969
Time: 01:44:58
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:04:00
Najboljši krog: 00:06:31
9 . 87 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017598107 01:46:09 15 00:05:11 00:06:45 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Time: 01:46:09
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:05:11
Najboljši krog: 00:06:45
10 . 85 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 01:48:29 15 00:07:31 00:07:01 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051266100
Time: 01:48:29
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:07:31
Najboljši krog: 00:07:01
DNF 86 Jerončič Bojan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10017590326 00:31:15 4 -11 00:07:37 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590326
Time: 00:31:15
Št. krogov: 4
Zaostanek: -11
Najboljši krog: 00:07:37
DNF 79 Mahorič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 02:00:22 2 -13 00:57:26 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10001464377
Time: 02:00:22
Št. krogov: 2
Zaostanek: -13
Najboljši krog: 00:57:26
DNF 76 Orehovec Zoran
BK Dinamo
Moški CRO BK Dinamo 10028437552 02:00:20 1 -14 02:00:20 >
Klub BK Dinamo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437552
Time: 02:00:20
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:20
DNF 77 Mori Mitja
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 2018TZS578 02:00:21 1 -14 02:00:21 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS578
Time: 02:00:21
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:21
DNF 88 VERSTOVŠEK Stanko
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017616695 02:00:24 1 -14 02:00:24 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017616695
Time: 02:00:24
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:24
DNF 89 Omahen Blaž
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 175 980 06 02:00:25 1 -14 02:00:25 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 980 06
Time: 02:00:25
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:25
DNS 90 Štendler Roman
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 784 299 38 00:16:57 2 -13 00:08:13 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 784 299 38
Time: 00:16:57
Št. krogov: 2
Zaostanek: -13
Najboljši krog: 00:08:13
MASTER D-M
1 . 96 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 01:45:56 15 -- 00:06:37 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Time: 01:45:56
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:06:37
2 . 95 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 01:46:02 15 00:00:06 00:06:40 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Time: 01:46:02
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:06
Najboljši krog: 00:06:40
3 . 93 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:46:09 15 00:00:13 00:06:39 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Time: 01:46:09
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:13
Najboljši krog: 00:06:39
4 . 92 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 01:46:09 15 00:00:13 00:06:41 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563650
Time: 01:46:09
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:13
Najboljši krog: 00:06:41
5 . 318 MARINI ALESSIO TOFFUL
ASD FEDERCLUB SCAT CAPPONI
Moški ITA ASD FEDERCLUB SCAT CAPPONI 10029926302 01:46:31 15 00:00:35 00:06:46 >
Klub ASD FEDERCLUB SCAT CAPPONI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029926302
Time: 01:46:31
Št. krogov: 15
Zaostanek: 00:00:35
Najboljši krog: 00:06:46
6 . 320 purinani andrea
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10031148296 01:41:09 14 -1 00:06:56 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031148296
Time: 01:41:09
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:56
7 . 310 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 01:45:41 14 -1 00:07:02 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Time: 01:45:41
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:02
8 . 306 PAPIĆ Emil
EPPINGER TEAM
Moški ITA EPPINGER TEAM A114275 01:48:00 14 -1 00:07:07 >
Klub EPPINGER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A114275
Time: 01:48:00
Št. krogov: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:07
9 . 184 Pukšič Franc
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 800 208 39 01:40:28 13 -2 00:07:17 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 800 208 39
Time: 01:40:28
Št. krogov: 13
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:07:17
10 . 98 Verbič Roman
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10050631152 01:48:43 13 -2 00:07:37 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050631152
Time: 01:48:43
Št. krogov: 13
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:07:37
11 . 97 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 2018TZS491 00:48:42 7 -8 00:06:46 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS491
Time: 00:48:42
Št. krogov: 7
Zaostanek: -8
Najboljši krog: 00:06:46
DNS 99 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017617709 02:00:27 1 -14 02:00:27 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017617709
Time: 02:00:27
Št. krogov: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 02:00:27
MASTER E-M
1 . 107 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:15:24 10 -- 00:07:10 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10001189848
Time: 01:15:24
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:10
2 . 179 Murgelj Matjaž
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 100 176 277 12 01:15:26 10 00:00:02 00:07:16 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 277 12
Time: 01:15:26
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:02
Najboljši krog: 00:07:16
3 . 132 Šeme Tomaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075554694 01:15:28 10 00:00:04 00:07:11 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075554694
Time: 01:15:28
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:04
Najboljši krog: 00:07:11
4 . 100 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:15:30 10 00:00:06 00:07:15 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Time: 01:15:30
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:06
Najboljši krog: 00:07:15
5 . 139 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 01:15:33 10 00:00:09 00:07:13 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Time: 01:15:33
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:09
Najboljši krog: 00:07:13
6 . 126 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:15:36 10 00:00:12 00:07:15 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Time: 01:15:36
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:12
Najboljši krog: 00:07:15
7 . 175 TERPIN Joško
ASD GRADOX SPORT
Moški ITA ASD GRADOX SPORT A120462 01:15:42 10 00:00:18 00:07:18 >
Klub ASD GRADOX SPORT
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A120462
Time: 01:15:42
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:18
Najboljši krog: 00:07:18
8 . 177 KUZMIN Koka
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 801 324 88 01:15:44 10 00:00:20 00:07:14 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 801 324 88
Time: 01:15:44
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:20
Najboljši krog: 00:07:14
9 . 135 Škerget Lovrenc
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 10017574865 01:15:44 10 00:00:20 00:07:11 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574865
Time: 01:15:44
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:20
Najboljši krog: 00:07:11
10 . 134 Škrinjar Aleksander
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10077186924 01:16:06 10 00:00:42 00:07:21 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077186924
Time: 01:16:06
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:42
Najboljši krog: 00:07:21
11 . 124 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569108 01:16:20 10 00:00:56 00:07:19 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569108
Time: 01:16:20
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:56
Najboljši krog: 00:07:19
12 . 170 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00043 01:16:31 10 00:01:07 00:07:20 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 00043
Time: 01:16:31
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:01:07
Najboljši krog: 00:07:20
13 . 188 ŠPANDL Mirko
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 175 755 72 01:20:07 10 00:04:43 00:07:23 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 755 72
Time: 01:20:07
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:04:43
Najboljši krog: 00:07:23
14 . 138 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:15:40 9 -1 00:07:18 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Time: 01:15:40
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:18
MASTER F-M
1 . 141 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:15:21 10 -- 00:07:10 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Time: 01:15:21
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:10
2 . 183 CANESIN Daniele
ENGINE E BIKE CERVIGNANO
Moški ITA ENGINE E BIKE CERVIGNANO 01:15:26 10 00:00:05 00:07:12 >
Klub ENGINE E BIKE CERVIGNANO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:15:26
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:05
Najboljši krog: 00:07:12
3 . 148 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017635691 01:15:29 10 00:00:08 00:07:14 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Time: 01:15:29
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:08
Najboljši krog: 00:07:14
4 . 142 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:17:50 10 00:02:29 00:07:23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Time: 01:17:50
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:29
Najboljši krog: 00:07:23
5 . 176 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 522 01:18:03 10 00:02:42 00:07:31 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 522
Time: 01:18:03
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:42
Najboljši krog: 00:07:31
6 . 146 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 10017593457 01:20:59 10 00:05:38 00:07:25 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017593457
Time: 01:20:59
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:05:38
Najboljši krog: 00:07:25
7 . 143 Bogataj Igor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 10017592548 01:22:38 10 00:07:17 00:07:33 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Time: 01:22:38
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:07:17
Najboljši krog: 00:07:33
MASTER G-M
1 . 151 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:15:30 10 -- 00:07:16 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Time: 01:15:30
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:16
2 . 159 Sesar Vlatko
BK Dinamo
Moški CRO BK Dinamo 10028440986 01:15:38 10 00:00:08 00:07:15 >
Klub BK Dinamo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028440986
Time: 01:15:38
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:08
Najboljši krog: 00:07:15
3 . 150 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 01:15:48 10 00:00:18 00:07:20 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Time: 01:15:48
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:18
Najboljši krog: 00:07:20
4 . 157 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 01:16:53 10 00:01:23 00:07:22 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Time: 01:16:53
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:01:23
Najboljši krog: 00:07:22
5 . 152 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:17:22 10 00:01:52 00:07:19 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587696
Time: 01:17:22
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:01:52
Najboljši krog: 00:07:19
6 . 156 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:21:05 10 00:05:35 00:07:20 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633974
Time: 01:21:05
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:05:35
Najboljši krog: 00:07:20
7 . 158 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632156 01:15:46 9 -1 00:07:27 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632156
Time: 01:15:46
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:27
8 . 154 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:19:36 9 -1 00:08:12 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Time: 01:19:36
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:12
9 . 153 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:20:02 9 -1 00:08:12 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Time: 01:20:02
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:12
10 . 149 Mikuletič Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10078233817 01:20:47 8 -2 00:09:07 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078233817
Time: 01:20:47
Št. krogov: 8
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:09:07
MASTER H-M
1 . 162 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:15:37 10 -- 00:07:14 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Time: 01:15:37
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:14
2 . 164 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 01:17:52 10 00:02:15 00:07:23 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017634075
Time: 01:17:52
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:02:15
Najboljši krog: 00:07:23
3 . 172 CODNIG Lino
ASD ENGINE BIKERS CANESIN
Moški ITA ASD ENGINE BIKERS CANESIN 01:24:20 10 00:08:43 00:07:36 >
Klub ASD ENGINE BIKERS CANESIN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:24:20
Št. krogov: 10
Zaostanek: 00:08:43
Najboljši krog: 00:07:36
4 . 163 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:18:25 9 -1 00:07:39 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Time: 01:18:25
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:39
5 . 160 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:22:40 9 -1 00:08:37 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Time: 01:22:40
Št. krogov: 9
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:37
MASTER I-M
1 . 168 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:15:37 9 -- 00:07:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631247
Time: 01:15:37
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:28
2 . 167 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:15:49 9 00:00:12 00:07:25 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Time: 01:15:49
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:00:12
Najboljši krog: 00:07:25
3 . 166 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:23:41 9 00:08:04 00:09:05 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Time: 01:23:41
Št. krogov: 9
Zaostanek: 00:08:04
Najboljši krog: 00:09:05

Komentarji

 

Mobile content