Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. kolesarska dirka Slap-Lože 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:5. kolesarska dirka Slap-Lože 2018 Datum:25.03.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najboljši krog
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079744387 01:15:37 9 -- 00:07:30
2 . 1 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 01:16:02 9 00:00:25 00:07:33
3 . 3 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10059932139 01:17:54 9 00:02:17 00:07:44
ŽENSKE B-Ž
1 . 5 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:15:35 9 -- 00:07:29
2 . 182 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SIS 00271 01:15:35 9 -- 00:07:29
3 . 173 Patajac Kosmac Julija Ženski SLO IZVIR VIPAVA 00366 01:21:05 9 00:05:30 00:08:12
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:23:52 9 -- 00:09:05
2 . 191 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM 01106 01:24:02 9 00:00:10 00:09:06
3 . 8 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:16:41 5 -4 00:13:41
AMATERJI -M
1 . 302 KIENZL Mario Moški AUT ARBO ASKORLMOMYA VILLACH 01:41:01 15 -- 00:06:29
2 . 19 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 10079880490 01:41:03 15 00:00:02 00:06:24
3 . 26 Homan Gregor Moški SLO BAM.BI 10013966970 01:41:04 15 00:00:03 00:06:25
4 . 314 Vrhovnik Luka Moški SLO KD ROG 10077657478 01:41:08 15 00:00:07 00:06:28
5 . 24 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:41:28 15 00:00:27 00:06:27
6 . 27 Šetrajčič Grega Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079792180 01:45:17 15 00:04:16 00:06:33
7 . 171 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 01:46:06 15 00:05:05 00:06:47
8 . 31 Kos Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059008316 01:46:06 15 00:05:05 00:06:46
9 . 301 LESJAK Martin Moški AUT ARBO ASKORLMOMYA VILLACH 01:46:10 15 00:05:09 00:06:27
10 . 315 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:46:13 15 00:05:12 00:06:48
11 . 37 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 01:46:14 15 00:05:13 00:06:41
12 . 28 Podlesnik Anže Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017647314 01:46:15 15 00:05:14 00:06:38
13 . 38 Avguštin Simon Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 01:40:28 14 -1 00:07:00
14 . 12 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:40:39 14 -1 00:06:30
15 . 22 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 10049110070 01:41:34 14 -1 00:06:58
16 . 34 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 01:43:45 14 -1 00:06:52
17 . 25 Trejić Đulaga Moški SLO BK BIHAć 10009025428 01:45:31 14 -1 00:06:59
18 . 15 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 01:32:02 13 -2 00:06:42
19 . 17 Ambrožič Aljaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:40:19 13 -2 00:07:12
20 . 316 MARCUZZI Federico Moški SLO IZVIR VIPAVA 10056549304 01:46:10 11 -4 00:08:38
21 . 29 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 01:02:53 9 -6 00:06:47
22 . 307 CAUZ Francesko Moški ITA LIGER TEAM 00:55:48 8 -7 00:06:45
23 . 33 Beg Uroš Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10007513844 00:20:53 3 -12 00:06:50
DNF 189 Klobasa Darjan Moški SLO KD SELCE 01003 00:07:11 1 -14 00:07:11
DNF 18 Peloz Tomaž Moški SLO KK PANTAL 10077186318 01:34:27 11 -4 00:07:04
DNS 36 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 02:00:07 1 -14 02:00:07
DNS 32 Horvat Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017628621 02:00:05 1 -14 02:00:05
DNS 9 Kurnik Michael Moški AUT RC FELD AM SEE 10014485013 02:00:02 1 -14 02:00:02
MASTER A-M
1 . 42 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 01:39:49 15 -- 00:06:22
2 . 51 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017589922 01:41:00 15 00:01:11 00:06:24
3 . 304 Čefuta Tomaž Moški ITA EPPINGER TEAM 10054926030 01:41:04 15 00:01:15 00:06:24
4 . 50 Draksler Andrej Moški SLO ŠD KOLOKA 10058635470 01:41:05 15 00:01:16 00:06:29
5 . 48 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 01:41:07 15 00:01:18 00:06:23
6 . 305 Bole Miran Moški ITA EPPINGER TEAM 10030711695 01:41:14 15 00:01:25 00:06:25
7 . 53 Klavora Mitja Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017590528 01:41:43 15 00:01:54 00:06:25
8 . 44 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 01:44:25 15 00:04:36 00:06:29
9 . 54 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP LENART 10017575067 01:46:04 15 00:06:15 00:06:42
10 . 56 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 01:46:08 15 00:06:19 00:06:45
11 . 45 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SIS 10017562640 01:46:08 15 00:06:19 00:06:43
12 . 47 Polak Marko Moški SLO KD SELCE 10077289984 01:46:16 15 00:06:27 00:06:43
13 . 41 Miko Dejan Moški SLO 01:40:35 14 -1 00:06:56
14 . 40 Rozman Anže Moški SLO 01:40:35 14 -1 00:07:00
15 . 39 Štamfelj Primož Moški SLO 01:41:20 14 -1 00:06:40
16 . 43 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 01:45:30 14 -1 00:07:09
DNF 46 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 02:00:09 1 -14 02:00:09
DNF 52 Sajko Mario Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017608413 02:00:10 1 -14 02:00:10
DNS 308 GALASSI Fabio Moški ITA 01:10:17 10 -5 00:06:44
MASTER B-M
1 . 60 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 01:40:59 15 -- 00:06:25
2 . 57 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003894431 01:41:00 15 00:00:01 00:06:26
3 . 317 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 01:41:03 15 00:00:04 00:06:27
4 . 69 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 10017553849 01:41:05 15 00:00:06 00:06:25
5 . 190 Dessoni Marco Moški ITA CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM AM821312 01:41:16 15 00:00:17 00:06:28
6 . 65 Jackson Simon Peter Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10060653373 01:41:50 15 00:00:51 00:06:30
7 . 63 Gulja Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017596588 01:44:43 15 00:03:44 00:06:30
8 . 74 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 01:46:06 15 00:05:07 00:06:43
9 . 58 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553344 01:46:12 15 00:05:13 00:06:36
10 . 181 Melihen Miha Moški SLO KK KRANJ 01:46:22 15 00:05:23 00:06:30
11 . 61 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636907 01:41:15 14 -1 00:06:58
12 . 68 Šalamun Darko Moški SLO KD LPP 10078571394 01:41:27 14 -1 00:06:59
13 . 62 Mikuš Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593053 01:01:22 8 -7 00:07:13
DNF 66 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017652970 02:00:11 1 -14 02:00:11
DNF 71 Jagarinec Alan Moški SLO KD LPP 10076922091 02:00:15 1 -14 02:00:15
DNF 72 Beč Boris Moški SLO KD LPP 10017611544 02:00:16 1 -14 02:00:16
DNF 73 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017587494 02:00:19 1 -14 02:00:19
DNS 64 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017610736 01:31:39 8 -7 00:07:33
MASTER C-M
1 . 75 Vidoni Roberto Moški ITA ASD SC I FALCHI DI TUXON 10074364628 01:40:58 15 -- 00:06:28
2 . 82 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 01:40:59 15 00:00:01 00:06:25
3 . 91 Bratuš Dean Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017598309 01:41:04 15 00:00:06 00:06:27
4 . 303 PALAMIN Diego Moški ITA DREAM TEAM SPEZZOTO 01:41:14 15 00:00:16 00:06:26
5 . 80 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:41:37 15 00:00:39 00:06:29
6 . 84 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 01:41:49 15 00:00:51 00:06:24
7 . 83 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 01:44:46 15 00:03:48 00:06:26
8 . 321 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 969 01:44:58 15 00:04:00 00:06:31
9 . 87 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 01:46:09 15 00:05:11 00:06:45
10 . 85 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 01:48:29 15 00:07:31 00:07:01
DNF 86 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 10017590326 00:31:15 4 -11 00:07:37
DNF 79 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 02:00:22 2 -13 00:57:26
DNF 76 Orehovec Zoran Moški CRO BK DINAMO 10028437552 02:00:20 1 -14 02:00:20
DNF 77 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 2018TZS578 02:00:21 1 -14 02:00:21
DNF 88 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017616695 02:00:24 1 -14 02:00:24
DNF 89 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 02:00:25 1 -14 02:00:25
DNS 90 Štendler Roman Moški SLO KK SOČA 00:16:57 2 -13 00:08:13
MASTER D-M
1 . 96 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 01:45:56 15 -- 00:06:37
2 . 95 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 01:46:02 15 00:00:06 00:06:40
3 . 93 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:46:09 15 00:00:13 00:06:39
4 . 92 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 01:46:09 15 00:00:13 00:06:41
5 . 318 MARINI ALESSIO TOFFUL Moški ITA ASD FEDERCLUB SCAT CAPPONI 10029926302 01:46:31 15 00:00:35 00:06:46
6 . 320 purinani andrea Moški SLO ASD FEDERCLUB SCAT CAPPONI 10031148296 01:41:09 14 -1 00:06:56
7 . 310 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 01:45:41 14 -1 00:07:02
8 . 306 PAPIĆ Emil Moški ITA EPPINGER TEAM A114275 01:48:00 14 -1 00:07:07
9 . 184 Pukšič Franc Moški SLO KD SELCE 01:40:28 13 -2 00:07:17
10 . 98 Verbič Roman Moški SLO KD LPP 10050631152 01:48:43 13 -2 00:07:37
11 . 97 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 2018TZS491 00:48:42 7 -8 00:06:46
DNS 99 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 02:00:27 1 -14 02:00:27
MASTER E-M
1 . 107 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:15:24 10 -- 00:07:10
2 . 179 Murgelj Matjaž Moški SLO BIKEREPUBLIC 01:15:26 10 00:00:02 00:07:16
3 . 132 Šeme Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075554694 01:15:28 10 00:00:04 00:07:11
4 . 100 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:15:30 10 00:00:06 00:07:15
5 . 139 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 01:15:33 10 00:00:09 00:07:13
6 . 126 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:15:36 10 00:00:12 00:07:15
7 . 175 TERPIN Joško Moški ITA ASD GRADOX SPORT A120462 01:15:42 10 00:00:18 00:07:18
8 . 177 KUZMIN Koka Moški SLO HALOZE 01:15:44 10 00:00:20 00:07:14
9 . 135 Škerget Lovrenc Moški SLO KD SELCE 10017574865 01:15:44 10 00:00:20 00:07:11
10 . 134 Škrinjar Aleksander Moški SLO KK PANTAL 10077186924 01:16:06 10 00:00:42 00:07:21
11 . 124 Bajec Franc Moški SLO KK POSTOJNA 10017569108 01:16:20 10 00:00:56 00:07:19
12 . 170 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00043 01:16:31 10 00:01:07 00:07:20
13 . 188 Špandl Mirko Moški SLO KD SELCE 01:20:07 10 00:04:43 00:07:23
14 . 138 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:15:40 9 -1 00:07:18
MASTER F-M
1 . 141 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:15:21 10 -- 00:07:10
2 . 183 CANESIN Daniele Moški ITA ENGINE E BIKE CERVIGNANO 01:15:26 10 00:00:05 00:07:12
3 . 148 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 01:15:29 10 00:00:08 00:07:14
4 . 142 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:17:50 10 00:02:29 00:07:23
5 . 176 Novak Branko Moški SLO BAM.BI 522 01:18:03 10 00:02:42 00:07:31
6 . 146 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 10017593457 01:20:59 10 00:05:38 00:07:25
7 . 143 Bogataj Igor Moški SLO ROG AS 10017592548 01:22:38 10 00:07:17 00:07:33
MASTER G-M
1 . 151 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:15:30 10 -- 00:07:16
2 . 159 Sesar Vlatko Moški CRO BK DINAMO 10028440986 01:15:38 10 00:00:08 00:07:15
3 . 150 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 01:15:48 10 00:00:18 00:07:20
4 . 157 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 01:16:53 10 00:01:23 00:07:22
5 . 152 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:17:22 10 00:01:52 00:07:19
6 . 156 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:21:05 10 00:05:35 00:07:20
7 . 158 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 10017632156 01:15:46 9 -1 00:07:27
8 . 154 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:19:36 9 -1 00:08:12
9 . 153 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:20:02 9 -1 00:08:12
10 . 149 Mikuletič Andrej Moški SLO KK POSTOJNA 10078233817 01:20:47 8 -2 00:09:07
MASTER H-M
1 . 162 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:15:37 10 -- 00:07:14
2 . 164 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 01:17:52 10 00:02:15 00:07:23
3 . 172 CODNIG Lino Moški ITA ASD ENGINE BIKERS CANESIN 01:24:20 10 00:08:43 00:07:36
4 . 163 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:18:25 9 -1 00:07:39
5 . 160 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:22:40 9 -1 00:08:37
MASTER I-M
1 . 168 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:15:37 9 -- 00:07:28
2 . 167 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:15:49 9 00:00:12 00:07:25
3 . 166 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:23:41 9 00:08:04 00:09:05

Komentarji