Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Argonavtski maraton 2018 PSLO

Cestno kolesarstvo Tekma:Argonavtski maraton 2018 PSLO Datum:24.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ŽENSKE A-Ž
1 . 196 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 214 2:06:12.9
2 . 108 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 412 2:06:13.4
3 . 117 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 1246 2:09:40.4
4 . 147 Maček Tina Ženski SLO KD LPP 1330 2:10:35.1
5 . 209 Verdel Nina Ženski SLO BikeRepublic 416 2:21:36.5
ŽENSKE B-Ž
1 . 124 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 271 2:01:27.6
2 . 116 Dolinar Nina Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 1071 2:22:53.6
3 . 114 Patajac Kosmac Julija Ženski SLO IZVIR VIPAVA 366 2:23:21.5
ŽENSKE C-Ž
1 . 139 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 44 2:19:22.8
2 . 198 MARFOGLIA Susanna Ženski ITA US BORMIESE A141851 2:21:36.6
3 . 170 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 1206 2:31:49.6
4 . 184 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 328 2:34:30.1
DNF5 . 172 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 534 DNF
AMATERJI -M
1 . 190 Marina Marco Moški AUT TUS CASKA FELDBACH 1:48:42.4
2 . 152 Vrhovnik Luka Moški SLO KD Rog 1042 1:48:43.7
3 . 142 Alič Miha Moški SLO KD LPP 76 1:50:14.2
4 . 195 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 218 1:51:09.1
5 . 206 GRUNDNER Gerald Moški AUT AUTOHOME RACING TEAM 1:51:09.8
6 . 122 Šetrajčič Grega Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1247 1:51:09.9
7 . 187 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 460 1:52:10.3
8 . 110 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 731 1:52:10.8
9 . 168 Karba Žan Moški SLO KK TROPOVCI 418 1:52:14.1
10 . 123 Kržmanc Miha Moški SLO KAMEN KOCIPER 1476 1:53:35.4
11 . 154 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 1250 1:53:55.3
12 . 127 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 1102 1:54:38.2
13 . 129 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 258 1:54:38.3
14 . 159 Peloz Tomaž Moški SLO KK PANTAL 980 1:55:58.8
15 . 166 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 1481 1:55:59.2
16 . 162 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 1438 1:56:00.9
17 . 153 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 957 1:58:07.6
18 . 126 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 276 2:01:39.4
MASTER A-M
1 . 174 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 864 1:48:42.9
2 . 180 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 338 1:49:40.8
3 . 193 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 221 1:49:47.2
4 . 171 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 531 1:51:11.9
5 . 101 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 203 1:53:35.3
6 . 155 Polak Marko Moški SLO KD SELCE 1007 1:53:51.3
7 . 177 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 1043 1:55:59.5
8 . 163 Grbec Gregor Moški SLO KK Postojna 1437 1:56:00.8
9 . 175 Rozman Anže Moški SLO ŠD Koloka 1346 1:57:34.4
10 . 105 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 207 1:57:38.8
11 . 141 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP Lenart 587 1:58:07.2
MASTER B-M
1 . 203 Jackson Simon Peter Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1162 1:49:46.0
2 . 128 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 263 1:50:42.8
3 . 148 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 73 1:51:25.0
4 . 189 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 452 1:51:25.1
5 . 178 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 376 1:52:05.5
6 . 157 Melihen Miha Moški SLO KK KRANJ 1304 1:55:04.8
7 . 200 Dolenc Marko Moški SLO KZS 1341 1:57:35.9
8 . 208 Beč Boris Moški SLO KD LPP 75 1:57:40.5
9 . 192 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 217 1:57:45.5
10 . 103 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 205 2:00:06.3
11 . 146 Jamnik Matej Moški SLO KD LPP 2:10:35.0
DNF12 . 179 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 377 DNF
MASTER C-M
1 . 106 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 211 1:48:42.8
2 . 169 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 158 1:48:43.0
3 . 191 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 215 1:49:47.4
4 . 125 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 270 1:50:45.7
5 . 165 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 969 1:52:06.1
6 . 173 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 532 1:54:40.2
7 . 132 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 52 1:56:29.5
8 . 119 Krohne Aljoša Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1072 2:22:54.1
DNF9 . 158 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 973 DNF
MASTER D-M
1 . 145 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 72 1:50:48.2
2 . 186 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 446 1:51:29.8
3 . 205 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 47 1:53:32.8
4 . 112 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 350 1:54:10.3
5 . 137 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 31 1:54:53.0
6 . 150 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1038 1:56:00.1
7 . 111 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 200 1:57:32.2
8 . 109 Žnidaršič Anton Moški SLO KZS 427 2:05:18.7
9 . 118 Golob Jurij Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1076 2:05:23.0
10 . 156 Pukšič Franc Moški SLO KD SELCE 1274 2:06:12.8
11 . 188 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 451 2:25:22.5
MASTER E-M
1 . 194 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 219 1:52:14.2
2 . 204 Premuzic Boris Moški SLO ŠD BAM.BI 1527 1:55:59.0
3 . 143 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 71 1:57:32.3
4 . 135 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 28 1:57:33.3
5 . 207 MARINA Mario Moški AUT TUS RADSPORT CASKA 2:00:06.7
6 . 161 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 967 2:01:39.5
7 . 151 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1034 2:06:11.6
8 . 136 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30 2:06:13.4
9 . 140 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 43 2:06:13.6
10 . 199 STARC Paolo Moški ITA US BORMIESE A141858 2:23:24.2
11 . 202 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 459 2:31:44.0
MASTER F-M
1 . 197 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 216 1:54:04.2
2 . 144 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 70 1:55:05.0
3 . 133 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26 2:06:14.4
4 . 182 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 333 2:19:21.9
MASTER G-M
1 . 102 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 204 1:57:32.5
2 . 149 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 68 1:57:32.6
3 . 131 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 53 2:03:16.4
4 . 185 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 327 2:22:45.6
DNF5 . 164 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 1129 DNF
MASTER H-M
1 . 104 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 206 2:03:16.4
2 . 113 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1099 2:19:22.0
3 . 107 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 210 2:22:44.8
MASTER I-M
1 . 134 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27 2:19:24.0
2 . 138 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 40 2:23:20.2
3 . 160 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1203 2:31:47.8

Komentarji