Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Argonavtski maraton 2018 PSLO

Cestno kolesarstvo Tekma:Argonavtski maraton 2018 PSLO Datum:24.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 196 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 214 2:06:12.9 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 214
Čas vožnje: 2:06:12.9
2 . 108 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 412 2:06:13.4 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 412
Čas vožnje: 2:06:13.4
3 . 117 Galuf Lucija
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 1246 2:09:40.4 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1246
Čas vožnje: 2:09:40.4
4 . 147 Maček Tina
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 1330 2:10:35.1 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1330
Čas vožnje: 2:10:35.1
5 . 209 Verdel Nina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 416 2:21:36.5 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 416
Čas vožnje: 2:21:36.5
ŽENSKE B-Ž
1 . 124 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 271 2:01:27.6 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 271
Čas vožnje: 2:01:27.6
2 . 116 Dolinar Nina
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 1071 2:22:53.6 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1071
Čas vožnje: 2:22:53.6
3 . 114 Patajac Kosmac Julija
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 366 2:23:21.5 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 366
Čas vožnje: 2:23:21.5
ŽENSKE C-Ž
1 . 139 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 44 2:19:22.8 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 44
Čas vožnje: 2:19:22.8
2 . 198 MARFOGLIA Susanna
US BORMIESE
Ženski ITA US BORMIESE A141851 2:21:36.6 >
Klub US BORMIESE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: A141851
Čas vožnje: 2:21:36.6
3 . 170 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 1206 2:31:49.6 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1206
Čas vožnje: 2:31:49.6
4 . 184 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 328 2:34:30.1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 328
Čas vožnje: 2:34:30.1
DNF5 . 172 Ušeničnik Tina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 534 DNF >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 534
Čas vožnje: DNF
AMATERJI -M
1 . 190 Marina Marco
TUS CASKA FELDBACH
Moški AUT TUS CASKA FELDBACH 1:48:42.4 >
Klub TUS CASKA FELDBACH
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:48:42.4
2 . 152 Vrhovnik Luka
KD Rog
Moški SLO KD Rog 1042 1:48:43.7 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1042
Čas vožnje: 1:48:43.7
3 . 142 Alič Miha
KD LPP
Moški SLO KD LPP 76 1:50:14.2 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 76
Čas vožnje: 1:50:14.2
4 . 195 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 218 1:51:09.1 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 218
Čas vožnje: 1:51:09.1
5 . 206 GRUNDNER Gerald
AUTOHOME RACING TEAM
Moški AUT AUTOHOME RACING TEAM 1:51:09.8 >
Klub AUTOHOME RACING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:51:09.8
6 . 122 Šetrajčič Grega
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1247 1:51:09.9 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1247
Čas vožnje: 1:51:09.9
7 . 187 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 460 1:52:10.3 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 460
Čas vožnje: 1:52:10.3
8 . 110 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 731 1:52:10.8 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 731
Čas vožnje: 1:52:10.8
9 . 168 Karba Žan
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 418 1:52:14.1 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 418
Čas vožnje: 1:52:14.1
10 . 123 Kržmanc Miha
KAMEN KOCIPER
Moški SLO KAMEN KOCIPER 1476 1:53:35.4 >
Klub KAMEN KOCIPER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1476
Čas vožnje: 1:53:35.4
11 . 154 Murko Vid
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 1250 1:53:55.3 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1250
Čas vožnje: 1:53:55.3
12 . 127 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 1102 1:54:38.2 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1102
Čas vožnje: 1:54:38.2
13 . 129 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 258 1:54:38.3 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 258
Čas vožnje: 1:54:38.3
14 . 159 Peloz Tomaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 980 1:55:58.8 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 980
Čas vožnje: 1:55:58.8
15 . 166 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 1481 1:55:59.2 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1481
Čas vožnje: 1:55:59.2
16 . 162 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1438 1:56:00.9 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1438
Čas vožnje: 1:56:00.9
17 . 153 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 957 1:58:07.6 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 957
Čas vožnje: 1:58:07.6
18 . 126 Golob Urban
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 276 2:01:39.4 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 276
Čas vožnje: 2:01:39.4
MASTER A-M
1 . 174 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 864 1:48:42.9 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 864
Čas vožnje: 1:48:42.9
2 . 180 Bogša Uroš
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 338 1:49:40.8 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 338
Čas vožnje: 1:49:40.8
3 . 193 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 221 1:49:47.2 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 221
Čas vožnje: 1:49:47.2
4 . 171 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 531 1:51:11.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 531
Čas vožnje: 1:51:11.9
5 . 101 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 203 1:53:35.3 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 203
Čas vožnje: 1:53:35.3
6 . 155 Polak Marko
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 1007 1:53:51.3 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1007
Čas vožnje: 1:53:51.3
7 . 177 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 1043 1:55:59.5 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1043
Čas vožnje: 1:55:59.5
8 . 163 Grbec Gregor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1437 1:56:00.8 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1437
Čas vožnje: 1:56:00.8
9 . 175 Rozman Anže
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 1346 1:57:34.4 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1346
Čas vožnje: 1:57:34.4
10 . 105 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 207 1:57:38.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 207
Čas vožnje: 1:57:38.8
11 . 141 ADEMOVIĆ Tadej
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 587 1:58:07.2 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 587
Čas vožnje: 1:58:07.2
MASTER B-M
1 . 203 Jackson Simon Peter
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1162 1:49:46.0 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1162
Čas vožnje: 1:49:46.0
2 . 128 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 263 1:50:42.8 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 263
Čas vožnje: 1:50:42.8
3 . 148 Maček Marjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 73 1:51:25.0 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 73
Čas vožnje: 1:51:25.0
4 . 189 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 452 1:51:25.1 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 452
Čas vožnje: 1:51:25.1
5 . 178 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 376 1:52:05.5 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 376
Čas vožnje: 1:52:05.5
6 . 157 Melihen Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 1304 1:55:04.8 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1304
Čas vožnje: 1:55:04.8
7 . 200 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 1341 1:57:35.9 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1341
Čas vožnje: 1:57:35.9
8 . 208 Beč Boris
KD LPP
Moški SLO KD LPP 75 1:57:40.5 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 75
Čas vožnje: 1:57:40.5
9 . 192 Kovačec Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 217 1:57:45.5 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 217
Čas vožnje: 1:57:45.5
10 . 103 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 205 2:00:06.3 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 205
Čas vožnje: 2:00:06.3
11 . 146 Jamnik Matej
KD LPP
Moški SLO KD LPP 2:10:35.0 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 2:10:35.0
DNF12 . 179 Velički Trajče
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 377 DNF >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 377
Čas vožnje: DNF
MASTER C-M
1 . 106 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 211 1:48:42.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 211
Čas vožnje: 1:48:42.8
2 . 169 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 158 1:48:43.0 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 158
Čas vožnje: 1:48:43.0
3 . 191 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 215 1:49:47.4 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 215
Čas vožnje: 1:49:47.4
4 . 125 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 270 1:50:45.7 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 270
Čas vožnje: 1:50:45.7
5 . 165 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 969 1:52:06.1 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 969
Čas vožnje: 1:52:06.1
6 . 173 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 532 1:54:40.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 532
Čas vožnje: 1:54:40.2
7 . 132 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 52 1:56:29.5 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 52
Čas vožnje: 1:56:29.5
8 . 119 Krohne Aljoša
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1072 2:22:54.1 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1072
Čas vožnje: 2:22:54.1
DNF9 . 158 Jerončič Bojan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 973 DNF >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 973
Čas vožnje: DNF
MASTER D-M
1 . 145 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 72 1:50:48.2 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 72
Čas vožnje: 1:50:48.2
2 . 186 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 446 1:51:29.8 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 446
Čas vožnje: 1:51:29.8
3 . 205 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 47 1:53:32.8 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 47
Čas vožnje: 1:53:32.8
4 . 112 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 350 1:54:10.3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 350
Čas vožnje: 1:54:10.3
5 . 137 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 31 1:54:53.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 31
Čas vožnje: 1:54:53.0
6 . 150 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1038 1:56:00.1 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1038
Čas vožnje: 1:56:00.1
7 . 111 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 200 1:57:32.2 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 200
Čas vožnje: 1:57:32.2
8 . 109 Žnidaršič Anton
KZS
Moški SLO KZS 427 2:05:18.7 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 427
Čas vožnje: 2:05:18.7
9 . 118 Golob Jurij
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1076 2:05:23.0 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1076
Čas vožnje: 2:05:23.0
10 . 156 Pukšič Franc
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 1274 2:06:12.8 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1274
Čas vožnje: 2:06:12.8
11 . 188 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 451 2:25:22.5 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 451
Čas vožnje: 2:25:22.5
MASTER E-M
1 . 194 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 219 1:52:14.2 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 219
Čas vožnje: 1:52:14.2
2 . 204 Premuzic Boris
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1527 1:55:59.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1527
Čas vožnje: 1:55:59.0
3 . 143 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 71 1:57:32.3 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 71
Čas vožnje: 1:57:32.3
4 . 135 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 28 1:57:33.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 28
Čas vožnje: 1:57:33.3
5 . 207 MARINA Mario
TUS RADSPORT CASKA
Moški AUT TUS RADSPORT CASKA 2:00:06.7 >
Klub TUS RADSPORT CASKA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 2:00:06.7
6 . 161 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 967 2:01:39.5 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 967
Čas vožnje: 2:01:39.5
7 . 151 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1034 2:06:11.6 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1034
Čas vožnje: 2:06:11.6
8 . 136 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30 2:06:13.4 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 30
Čas vožnje: 2:06:13.4
9 . 140 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 43 2:06:13.6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 43
Čas vožnje: 2:06:13.6
10 . 199 STARC Paolo
US BORMIESE
Moški ITA US BORMIESE A141858 2:23:24.2 >
Klub US BORMIESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A141858
Čas vožnje: 2:23:24.2
11 . 202 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 459 2:31:44.0 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 459
Čas vožnje: 2:31:44.0
MASTER F-M
1 . 197 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 216 1:54:04.2 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 216
Čas vožnje: 1:54:04.2
2 . 144 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 70 1:55:05.0 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 70
Čas vožnje: 1:55:05.0
3 . 133 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26 2:06:14.4 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 26
Čas vožnje: 2:06:14.4
4 . 182 Detiček Edvard
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 333 2:19:21.9 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 333
Čas vožnje: 2:19:21.9
MASTER G-M
1 . 102 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 204 1:57:32.5 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 204
Čas vožnje: 1:57:32.5
2 . 149 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 68 1:57:32.6 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 68
Čas vožnje: 1:57:32.6
3 . 131 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 53 2:03:16.4 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 53
Čas vožnje: 2:03:16.4
4 . 185 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 327 2:22:45.6 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 327
Čas vožnje: 2:22:45.6
DNF5 . 164 Mikuletič Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1129 DNF >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1129
Čas vožnje: DNF
MASTER H-M
1 . 104 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 206 2:03:16.4 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 206
Čas vožnje: 2:03:16.4
2 . 113 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1099 2:19:22.0 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1099
Čas vožnje: 2:19:22.0
3 . 107 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 210 2:22:44.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 210
Čas vožnje: 2:22:44.8
MASTER I-M
1 . 134 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27 2:19:24.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 27
Čas vožnje: 2:19:24.0
2 . 138 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 40 2:23:20.2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 40
Čas vožnje: 2:23:20.2
3 . 160 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1203 2:31:47.8 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1203
Čas vožnje: 2:31:47.8

Komentarji

 

Mobile content