Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 21. kolesarski vzpon na Kal 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:21. kolesarski vzpon na Kal 2018 Datum:30.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 146 Trotovšek Jan
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 00:27:41 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:27:41
Zaostanek: 00:00:00
MTB NAD 30 LET (LETNIK 1987 IN STAREJšI)-M
1 . 148 Vovk Janez
KT EMO
Moški SLO KT EMO 00:40:50 -- >
Klub KT EMO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:50
Zaostanek: 00:00:00
2 . 149 GNUS Anton
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 01:00:33 00:19:43 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:33
Zaostanek: 00:19:43
3 . 134 Oblak Emil
IPA KLUB LJUBLJANA
Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 01:00:37 00:19:47 >
Klub IPA KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:37
Zaostanek: 00:19:47
ŽENSKE A-Ž
1 . 136 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10058899390 00:32:37 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058899390
Čas vožnje: 00:32:37
Zaostanek: 00:00:00
2 . 135 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:35:08 00:02:31 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas vožnje: 00:35:08
Zaostanek: 00:02:31
ŽENSKE B-Ž
1 . 138 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 00:34:40 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017557687
Čas vožnje: 00:34:40
Zaostanek: 00:00:00
2 . 143 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 00:46:32 00:11:52 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063461424
Čas vožnje: 00:46:32
Zaostanek: 00:11:52
ŽENSKE C-Ž
1 . 141 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:43:35 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:35
Zaostanek: 00:00:00
2 . 142 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:44:26 00:00:51 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas vožnje: 00:44:26
Zaostanek: 00:00:51
3 . 140 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:46:38 00:03:03 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 00:46:38
Zaostanek: 00:03:03
AMATERJI -M
1 . 11 Vrhovnik Luka
KD Rog
Moški SLO KD Rog 10077657978 00:27:19 -- >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077657978
Čas vožnje: 00:27:19
Zaostanek: 00:00:00
2 . 1 Šetrajčič Grega
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079792180 00:27:54 00:00:35 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079792180
Čas vožnje: 00:27:54
Zaostanek: 00:00:35
3 . 2 Avguštin Simon
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 00:28:54 00:01:35 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745718
Čas vožnje: 00:28:54
Zaostanek: 00:01:35
4 . 6 Kangler Matej
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10055360308 00:29:02 00:01:43 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10055360308
Čas vožnje: 00:29:02
Zaostanek: 00:01:43
5 . 144 Ravnak David
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 100 176 190 22 00:29:04 00:01:45 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 190 22
Čas vožnje: 00:29:04
Zaostanek: 00:01:45
6 . 15 Ambrožič Aljaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:29:08 00:01:49 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:29:08
Zaostanek: 00:01:49
7 . 5 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:29:16 00:01:57 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 00:29:16
Zaostanek: 00:01:57
8 . 3 Kos Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059008316 00:31:20 00:04:01 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059008316
Čas vožnje: 00:31:20
Zaostanek: 00:04:01
9 . 4 Murn Matic
Moški SLO 00:31:24 00:04:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:31:24
Zaostanek: 00:04:05
10 . 145 Četina Nejc
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:32:01 00:04:42 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:32:01
Zaostanek: 00:04:42
11 . 14 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:32:29 00:05:10 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 00:32:29
Zaostanek: 00:05:10
12 . 150 MAUSSER Maks
Moški SLO 00:39:20 00:12:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:39:20
Zaostanek: 00:12:01
MASTER A-M
1 . 17 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:29:04 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Čas vožnje: 00:29:04
Zaostanek: 00:00:00
2 . 20 Kurinčič Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:29:12 00:00:08 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082529907
Čas vožnje: 00:29:12
Zaostanek: 00:00:08
3 . 19 Kočnik Simon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 00:30:53 00:01:49 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612958
Čas vožnje: 00:30:53
Zaostanek: 00:01:49
MASTER B-M
1 . 30 Stibilj Jernej
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI 10017587090 00:28:13 -- >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Čas vožnje: 00:28:13
Zaostanek: 00:00:00
2 . 24 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584767 00:28:53 00:00:40 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017584767
Čas vožnje: 00:28:53
Zaostanek: 00:00:40
3 . 31 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636095 00:29:27 00:01:14 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636095
Čas vožnje: 00:29:27
Zaostanek: 00:01:14
4 . 22 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:29:32 00:01:19 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Čas vožnje: 00:29:32
Zaostanek: 00:01:19
5 . 26 Udovč Tomaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017611847 00:30:05 00:01:52 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611847
Čas vožnje: 00:30:05
Zaostanek: 00:01:52
6 . 25 Mihovec Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:33:07 00:04:54 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050631657
Čas vožnje: 00:33:07
Zaostanek: 00:04:54
7 . 28 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:34:05 00:05:52 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017601945
Čas vožnje: 00:34:05
Zaostanek: 00:05:52
8 . 152 Grindžan Marko
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:35:43 00:07:30 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:35:43
Zaostanek: 00:07:30
9 . 21 Loboda Peter
IPA klub Ljubljana
Moški SLO IPA klub Ljubljana 00:41:15 00:13:02 >
Klub IPA klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:41:15
Zaostanek: 00:13:02
MASTER C-M
1 . 41 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 00:26:35 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas vožnje: 00:26:35
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:27:30 00:00:55 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas vožnje: 00:27:30
Zaostanek: 00:00:55
3 . 47 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:27:47 00:01:12 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas vožnje: 00:27:47
Zaostanek: 00:01:12
4 . 45 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:29:22 00:02:47 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 00:29:22
Zaostanek: 00:02:47
5 . 33 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631550 00:29:30 00:02:55 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631550
Čas vožnje: 00:29:30
Zaostanek: 00:02:55
6 . 39 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:29:55 00:03:20 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Čas vožnje: 00:29:55
Zaostanek: 00:03:20
7 . 35 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 00:30:10 00:03:35 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563953
Čas vožnje: 00:30:10
Zaostanek: 00:03:35
8 . 38 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 00:30:16 00:03:41 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017570623
Čas vožnje: 00:30:16
Zaostanek: 00:03:41
9 . 32 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 00:30:51 00:04:16 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017561832
Čas vožnje: 00:30:51
Zaostanek: 00:04:16
10 . 42 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:31:15 00:04:40 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Čas vožnje: 00:31:15
Zaostanek: 00:04:40
11 . 40 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:33:06 00:06:31 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:33:06
Zaostanek: 00:06:31
MASTER D-M
1 . 55 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:28:00 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006240720
Čas vožnje: 00:28:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:29:19 00:01:19 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009024
Čas vožnje: 00:29:19
Zaostanek: 00:01:19
3 . 59 Dovnik Miran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10073768480 00:29:25 00:01:25 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073768480
Čas vožnje: 00:29:25
Zaostanek: 00:01:25
4 . 58 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:30:08 00:02:08 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas vožnje: 00:30:08
Zaostanek: 00:02:08
5 . 66 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:30:19 00:02:19 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Čas vožnje: 00:30:19
Zaostanek: 00:02:19
6 . 65 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:31:42 00:03:42 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Čas vožnje: 00:31:42
Zaostanek: 00:03:42
7 . 67 Kurnik Miran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10034735882 00:31:47 00:03:47 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10034735882
Čas vožnje: 00:31:47
Zaostanek: 00:03:47
8 . 60 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 00:32:25 00:04:25 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563650
Čas vožnje: 00:32:25
Zaostanek: 00:04:25
9 . 54 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 10017622254 00:32:50 00:04:50 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622254
Čas vožnje: 00:32:50
Zaostanek: 00:04:50
10 . 56 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2018TZS439 00:33:05 00:05:05 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS439
Čas vožnje: 00:33:05
Zaostanek: 00:05:05
11 . 52 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 00:33:06 00:05:06 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631651
Čas vožnje: 00:33:06
Zaostanek: 00:05:06
12 . 153 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:34:43 00:06:43 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas vožnje: 00:34:43
Zaostanek: 00:06:43
13 . 50 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586989 00:36:08 00:08:08 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586989
Čas vožnje: 00:36:08
Zaostanek: 00:08:08
14 . 64 Golob Jurij
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059598400 00:36:34 00:08:34 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059598400
Čas vožnje: 00:36:34
Zaostanek: 00:08:34
15 . 151 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017568094 00:38:33 00:10:33 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568094
Čas vožnje: 00:38:33
Zaostanek: 00:10:33
16 . 147 Jazbec Tomaž
RUDIS-
Moški SLO RUDIS- 00:46:09 00:18:09 >
Klub RUDIS-
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:46:09
Zaostanek: 00:18:09
MASTER E-M
1 . 80 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:30:49 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas vožnje: 00:30:49
Zaostanek: 00:00:00
2 . 79 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:30:57 00:00:08 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas vožnje: 00:30:57
Zaostanek: 00:00:08
3 . 68 Murgelj Matjaž
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017627712 00:31:25 00:00:36 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627712
Čas vožnje: 00:31:25
Zaostanek: 00:00:36
4 . 74 Širaj Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567892 00:31:28 00:00:39 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567892
Čas vožnje: 00:31:28
Zaostanek: 00:00:39
5 . 75 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:32:27 00:01:38 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:32:27
Zaostanek: 00:01:38
6 . 156 ALAUF Damijan
Moški SLO 00:34:51 00:04:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:34:51
Zaostanek: 00:04:02
7 . 70 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:34:56 00:04:07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 00:34:56
Zaostanek: 00:04:07
8 . 73 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 00:35:38 00:04:49 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas vožnje: 00:35:38
Zaostanek: 00:04:49
9 . 82 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017562438 00:36:15 00:05:26 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562438
Čas vožnje: 00:36:15
Zaostanek: 00:05:26
10 . 72 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:37:26 00:06:37 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555869
Čas vožnje: 00:37:26
Zaostanek: 00:06:37
11 . 76 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:41:05 00:10:16 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 00:41:05
Zaostanek: 00:10:16
12 . 83 Bartelj Dušan
IPA klub Ljubljana
Moški SLO IPA klub Ljubljana 00:41:14 00:10:25 >
Klub IPA klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:41:14
Zaostanek: 00:10:25
13 . 69 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2018TZS114 00:41:20 00:10:31 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS114
Čas vožnje: 00:41:20
Zaostanek: 00:10:31
14 . 77 Kurnik Vili
GAMSI CC
Moški SLO GAMSI CC 00:46:12 00:15:23 >
Klub GAMSI CC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:46:12
Zaostanek: 00:15:23
MASTER F-M
1 . 94 Bojanc Branko
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10002576847 00:29:08 -- >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002576847
Čas vožnje: 00:29:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 89 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:32:09 00:03:01 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 00:32:09
Zaostanek: 00:03:01
3 . 91 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:33:18 00:04:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas vožnje: 00:33:18
Zaostanek: 00:04:10
4 . 95 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:35:03 00:05:55 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas vožnje: 00:35:03
Zaostanek: 00:05:55
5 . 86 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:35:55 00:06:47 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 00:35:55
Zaostanek: 00:06:47
6 . 93 Žbontar Sašo
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 00:36:13 00:07:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632964
Čas vožnje: 00:36:13
Zaostanek: 00:07:05
7 . 90 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 00:37:22 00:08:14 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas vožnje: 00:37:22
Zaostanek: 00:08:14
8 . 92 Antolin Zoran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584666 00:37:35 00:08:27 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017584666
Čas vožnje: 00:37:35
Zaostanek: 00:08:27
9 . 155 KASTELIC Edi
Moški SLO 00:38:02 00:08:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:38:02
Zaostanek: 00:08:54
10 . 88 Bogataj Igor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 10017592548 00:39:03 00:09:55 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Čas vožnje: 00:39:03
Zaostanek: 00:09:55
11 . 84 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:43:03 00:13:55 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631449
Čas vožnje: 00:43:03
Zaostanek: 00:13:55
MASTER G-M
1 . 109 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:32:35 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas vožnje: 00:32:35
Zaostanek: 00:00:00
2 . 100 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 00:34:18 00:01:43 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas vožnje: 00:34:18
Zaostanek: 00:01:43
3 . 99 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632156 00:35:47 00:03:12 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632156
Čas vožnje: 00:35:47
Zaostanek: 00:03:12
4 . 113 Sesar Vlatko
BK Dinamo
Moški CRO BK Dinamo 10028440986 00:35:52 00:03:17 >
Klub BK Dinamo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028440986
Čas vožnje: 00:35:52
Zaostanek: 00:03:17
5 . 111 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:36:21 00:03:46 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587696
Čas vožnje: 00:36:21
Zaostanek: 00:03:46
6 . 114 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 00:36:53 00:04:18 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633469
Čas vožnje: 00:36:53
Zaostanek: 00:04:18
7 . 115 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:37:34 00:04:59 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas vožnje: 00:37:34
Zaostanek: 00:04:59
8 . 154 RAPPL Mare
IPA klub Ljubljana
Moški SLO IPA klub Ljubljana 00:38:01 00:05:26 >
Klub IPA klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:38:01
Zaostanek: 00:05:26
9 . 98 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:40:33 00:07:58 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 00:40:33
Zaostanek: 00:07:58
10 . 97 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:43:29 00:10:54 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas vožnje: 00:43:29
Zaostanek: 00:10:54
11 . 108 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 00:49:40 00:17:05 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas vožnje: 00:49:40
Zaostanek: 00:17:05
MASTER H-M
1 . 118 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:36:24 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Čas vožnje: 00:36:24
Zaostanek: 00:00:00
2 . 125 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:36:41 00:00:17 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017634075
Čas vožnje: 00:36:41
Zaostanek: 00:00:17
3 . 126 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:38:18 00:01:54 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Čas vožnje: 00:38:18
Zaostanek: 00:01:54
4 . 122 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:38:27 00:02:03 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas vožnje: 00:38:27
Zaostanek: 00:02:03
5 . 124 Peternel Franc
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:38:44 00:02:20 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:38:44
Zaostanek: 00:02:20
6 . 119 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 00:42:43 00:06:19 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas vožnje: 00:42:43
Zaostanek: 00:06:19
7 . 117 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:43:12 00:06:48 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552738
Čas vožnje: 00:43:12
Zaostanek: 00:06:48
8 . 123 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:43:48 00:07:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas vožnje: 00:43:48
Zaostanek: 00:07:24
MASTER I-M
1 . 130 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:37:15 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 00:37:15
Zaostanek: 00:00:00
2 . 133 RAVBAR Rudi
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 00:39:30 00:02:15 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:39:30
Zaostanek: 00:02:15
3 . 129 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:42:08 00:04:53 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631247
Čas vožnje: 00:42:08
Zaostanek: 00:04:53
4 . 128 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:42:38 00:05:23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas vožnje: 00:42:38
Zaostanek: 00:05:23
5 . 127 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški ITA KD BRDA DOBROVO / 00:55:18 00:18:03 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: /
Čas vožnje: 00:55:18
Zaostanek: 00:18:03

Komentarji

 

Mobile content