Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. vzpon na Areh 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:3. vzpon na Areh 2018 Datum:07.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
NEKATEGORIZIRANI - MOšKI-M
1 . 285 Mentes Attila
OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Moški HUN OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:47:00 -- >
Klub OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 289 Pušnik Nejc
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 00:51:50 00:04:50 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:50
Zaostanek: 00:04:50
3 . 288 Kukolj Tine
Moški SLO 00:53:39 00:06:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:53:39
Zaostanek: 00:06:39
4 . 303 KITAK Žan
Moški SLO 00:54:36 00:07:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:36
Zaostanek: 00:07:36
5 . 287 Ganc Matic
Moški SLO 00:56:19 00:09:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:19
Zaostanek: 00:09:19
6 . 295 Bezjak Marko
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 01:02:57 00:15:57 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:02:57
Zaostanek: 00:15:57
7 . 301 Završki Luka
Moški SLO 01:04:21 00:17:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:21
Zaostanek: 00:17:21
8 . 284 Gašparič Jernej
Moški SLO 01:07:07 00:20:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:07:07
Zaostanek: 00:20:07
9 . 296 ŠLOSER Janez
Moški SLO 01:20:29 00:33:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:29
Zaostanek: 00:33:29
DNF 286 Bratuša Marko
Moški SLO 01:20:45 00:33:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:45
Zaostanek: 00:33:45
NEKATEGORIZIRANI - žENSKE-Ž
1 . 283 Adam Mateja
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 01:07:29 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:07:29
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE A-Ž
1 . 290 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10058899390 00:54:53 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058899390
Čas vožnje: 00:54:53
Zaostanek: 00:00:00
2 . 305 ROBIČ Eva
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 799 705 21 01:07:36 00:12:43 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 799 705 21
Čas vožnje: 01:07:36
Zaostanek: 00:12:43
3 . 291 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:18:52 00:23:59 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas vožnje: 01:18:52
Zaostanek: 00:23:59
ŽENSKE B-Ž
1 . 292 Mohorič Matejka
BAM.BI
Ženski SLO BAM.BI 10052471627 01:08:02 -- >
Klub BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10052471627
Čas vožnje: 01:08:02
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 294 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:11:38 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 01:11:38
Zaostanek: 00:00:00
2 . 293 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 01:14:00 00:02:22 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:14:00
Zaostanek: 00:02:22
AMATERJI -M
1 . 214 Frim Davorin
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 842 032 56 00:46:52 -- >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 842 032 56
Čas vožnje: 00:46:52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 211 Avguštin Simon
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 00:46:59 00:00:07 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745718
Čas vožnje: 00:46:59
Zaostanek: 00:00:07
3 . 206 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:47:19 00:00:27 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 00:47:19
Zaostanek: 00:00:27
4 . 299 Četina Nejc
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19910524 00:48:01 00:01:09 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910524
Čas vožnje: 00:48:01
Zaostanek: 00:01:09
5 . 213 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:48:06 00:01:14 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 00:48:06
Zaostanek: 00:01:14
6 . 210 Kangler Matej
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10055360308 00:48:16 00:01:24 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10055360308
Čas vožnje: 00:48:16
Zaostanek: 00:01:24
7 . 201 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 10049110070 00:51:27 00:04:35 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049110070
Čas vožnje: 00:51:27
Zaostanek: 00:04:35
8 . 202 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:54:48 00:07:56 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 00:54:48
Zaostanek: 00:07:56
DNF 207 Galun Dejan
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 01:20:33 00:33:41 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622557
Čas vožnje: 01:20:33
Zaostanek: 00:33:41
MASTER A-M
1 . 298 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 100 176 095 24 00:44:22 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 095 24
Čas vožnje: 00:44:22
Zaostanek: 00:00:00
2 . 217 Bogša Uroš
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 00:46:47 00:02:25 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622052
Čas vožnje: 00:46:47
Zaostanek: 00:02:25
3 . 218 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017562640 00:48:49 00:04:27 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562640
Čas vožnje: 00:48:49
Zaostanek: 00:04:27
4 . 215 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:49:55 00:05:33 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Čas vožnje: 00:49:55
Zaostanek: 00:05:33
5 . 222 Polak Marko
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 10077289984 00:50:29 00:06:07 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077289984
Čas vožnje: 00:50:29
Zaostanek: 00:06:07
6 . 219 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 00:58:10 00:13:48 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051616411
Čas vožnje: 00:58:10
Zaostanek: 00:13:48
7 . 221 Rebernak Sebastjan
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 881 04 00:58:25 00:14:03 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 881 04
Čas vožnje: 00:58:25
Zaostanek: 00:14:03
8 . 304 Petovar Jernej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 176 016 42 01:05:09 00:20:47 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 016 42
Čas vožnje: 01:05:09
Zaostanek: 00:20:47
MASTER B-M
1 . 223 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:46:59 -- >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745011
Čas vožnje: 00:46:59
Zaostanek: 00:00:00
2 . 229 Paher Marko
Moški SLO 00:47:05 00:00:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:05
Zaostanek: 00:00:06
3 . 227 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:54:04 00:07:05 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017601945
Čas vožnje: 00:54:04
Zaostanek: 00:07:05
4 . 226 Hrašovec Simon
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 00:54:53 00:07:54 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075466384
Čas vožnje: 00:54:53
Zaostanek: 00:07:54
5 . 225 Juvančič Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:54:55 00:07:56 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017640846
Čas vožnje: 00:54:55
Zaostanek: 00:07:56
6 . 297 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 176 009 35 01:02:31 00:15:32 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 009 35
Čas vožnje: 01:02:31
Zaostanek: 00:15:32
DNF 224 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 01:20:35 00:33:36 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Čas vožnje: 01:20:35
Zaostanek: 00:33:36
DNF 230 Stibilj Jernej
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI 10017587090 01:20:39 00:33:40 >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Čas vožnje: 01:20:39
Zaostanek: 00:33:40
MASTER C-M
1 . 236 Murshed Alen
RIDERPRO
Moški SLO RIDERPRO 100 621 835 49 00:47:08 -- >
Klub RIDERPRO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 835 49
Čas vožnje: 00:47:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 234 Erjavec Rok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 00:49:16 00:02:08 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604773
Čas vožnje: 00:49:16
Zaostanek: 00:02:08
3 . 232 VERSTOVŠEK Stanko
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017616695 00:49:22 00:02:14 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017616695
Čas vožnje: 00:49:22
Zaostanek: 00:02:14
4 . 233 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:50:55 00:03:47 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Čas vožnje: 00:50:55
Zaostanek: 00:03:47
5 . 235 Zupančič Leon
Moški SLO 00:56:02 00:08:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:02
Zaostanek: 00:08:54
6 . 237 Bernard Omar
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 00:58:36 00:11:28 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585878
Čas vožnje: 00:58:36
Zaostanek: 00:11:28
MASTER D-M
1 . 242 Dovnik Miran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10073768480 00:47:02 -- >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073768480
Čas vožnje: 00:47:02
Zaostanek: 00:00:00
2 . 245 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:47:09 00:00:07 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009024
Čas vožnje: 00:47:09
Zaostanek: 00:00:07
3 . 238 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:47:09 00:00:07 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas vožnje: 00:47:09
Zaostanek: 00:00:07
4 . 244 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:49:06 00:02:04 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Čas vožnje: 00:49:06
Zaostanek: 00:02:04
5 . 243 Kurnik Miran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10034735882 00:51:56 00:04:54 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10034735882
Čas vožnje: 00:51:56
Zaostanek: 00:04:54
6 . 246 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2018TZS439 00:52:19 00:05:17 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS439
Čas vožnje: 00:52:19
Zaostanek: 00:05:17
7 . 240 Ketiš Dominik
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2018TZS436 00:52:54 00:05:52 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS436
Čas vožnje: 00:52:54
Zaostanek: 00:05:52
8 . 239 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017568094 01:02:36 00:15:34 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568094
Čas vožnje: 01:02:36
Zaostanek: 00:15:34
MASTER E-M
1 . 249 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:51:40 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas vožnje: 00:51:40
Zaostanek: 00:00:00
2 . 248 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:52:32 00:00:52 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas vožnje: 00:52:32
Zaostanek: 00:00:52
3 . 307 Robič Iztok
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 054 80 00:53:55 00:02:15 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 054 80
Čas vožnje: 00:53:55
Zaostanek: 00:02:15
4 . 251 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 00:54:51 00:03:11 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas vožnje: 00:54:51
Zaostanek: 00:03:11
5 . 247 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:56:40 00:05:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 00:56:40
Zaostanek: 00:05:00
6 . 252 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2018TZS114 01:02:42 00:11:02 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS114
Čas vožnje: 01:02:42
Zaostanek: 00:11:02
7 . 250 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:09:32 00:17:52 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 01:09:32
Zaostanek: 00:17:52
MASTER F-M
1 . 265 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:51:03 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552637
Čas vožnje: 00:51:03
Zaostanek: 00:00:00
2 . 258 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:52:09 00:01:06 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 00:52:09
Zaostanek: 00:01:06
3 . 259 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:52:35 00:01:32 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas vožnje: 00:52:35
Zaostanek: 00:01:32
4 . 260 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:57:01 00:05:58 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas vožnje: 00:57:01
Zaostanek: 00:05:58
5 . 262 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:37 00:07:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 00:58:37
Zaostanek: 00:07:34
6 . 254 Žbontar Sašo
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 00:58:40 00:07:37 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632964
Čas vožnje: 00:58:40
Zaostanek: 00:07:37
7 . 255 Antolin Zoran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584666 01:01:03 00:10:00 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017584666
Čas vožnje: 01:01:03
Zaostanek: 00:10:00
8 . 261 Bogataj Igor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 10017592548 01:01:12 00:10:09 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Čas vožnje: 01:01:12
Zaostanek: 00:10:09
9 . 253 Gričnik Hinko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10080078938 01:03:18 00:12:15 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080078938
Čas vožnje: 01:03:18
Zaostanek: 00:12:15
10 . 256 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 01:09:55 00:18:52 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631449
Čas vožnje: 01:09:55
Zaostanek: 00:18:52
MASTER G-M
1 . 273 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:53:01 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas vožnje: 00:53:01
Zaostanek: 00:00:00
2 . 269 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 00:55:05 00:02:04 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas vožnje: 00:55:05
Zaostanek: 00:02:04
3 . 274 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:55:46 00:02:45 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587696
Čas vožnje: 00:55:46
Zaostanek: 00:02:45
4 . 267 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 321 56 00:57:35 00:04:34 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 321 56
Čas vožnje: 00:57:35
Zaostanek: 00:04:34
5 . 272 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 01:02:07 00:09:06 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633469
Čas vožnje: 01:02:07
Zaostanek: 00:09:06
6 . 270 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:02:47 00:09:46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas vožnje: 01:02:47
Zaostanek: 00:09:46
7 . 266 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:03:00 00:09:59 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 01:03:00
Zaostanek: 00:09:59
8 . 268 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:15:49 00:22:48 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas vožnje: 01:15:49
Zaostanek: 00:22:48
MASTER H-M
1 . 275 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:58:42 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017634075
Čas vožnje: 00:58:42
Zaostanek: 00:00:00
2 . 279 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:59:07 00:00:25 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Čas vožnje: 00:59:07
Zaostanek: 00:00:25
3 . 276 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:11:14 00:12:32 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas vožnje: 01:11:14
Zaostanek: 00:12:32
4 . 278 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 01:14:54 00:16:12 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552738
Čas vožnje: 01:14:54
Zaostanek: 00:16:12
DNF 277 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:20:43 00:22:01 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas vožnje: 01:20:43
Zaostanek: 00:22:01
MASTER I-M
1 . 280 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:01:15 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 01:01:15
Zaostanek: 00:00:00
2 . 282 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:05:18 00:04:03 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631247
Čas vožnje: 01:05:18
Zaostanek: 00:04:03
3 . 281 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:10:48 00:09:33 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631853
Čas vožnje: 01:10:48
Zaostanek: 00:09:33

Komentarji

 

Mobile content