Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 12. maraton Alpe Scott 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:12. maraton Alpe Scott 2018 Datum:08.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Licenca
MASTER F*-M
1 . 256 Bojanc Branko Moški SLO KD Sprint Novo mesto 3:42:14.7 191
2 . 674 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ Team 3:50:55.0 216
3 . 530 Pograjc Zvone Moški SLO KK Zagorska dolina 4:09:22.4 1097
4 . 424 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO Bam.Bi 4:21:25.3 535
5 . 298 Detiček Edvard Moški SLO ŠD Turbo M 4:28:43.0 333
6 . 624 Tiefengraber Igor Moški SLO KD Alpe SiS 4:57:32.5 277
DNF7 . 696 Ugovšek Lojze Moški SLO KD Alpe SiS DNF 340
MASTER G*-M
1 . 295 Debenec Bojan Moški SLO ŠD Peklenk 4:41:18.9 1474
MASTER H*-M
1 . 338 Hafner Franc Moški SLO Bam.Bi 4:37:04.9 524
2 . 468 Mihovilović Ivan Moški SLO KK Izvir Vipava 4:45:50.7 1099
ŽENSKE A-Ž
1 . 603 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 3:50:29.8 267
2 . 576 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 4:09:22.1 214
3 . 482 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 4:11:03.5 412
4 . 312 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:17:08.2 1246
5 . 608 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 4:28:59.6 360
ŽENSKE B-Ž
1 . 268 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 3:59:16.1 271
2 . 606 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 4:00:03.5 1280
3 . 527 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4:35:31.7 621
4 . 528 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 5:11:04.8 268
AMATERJI -M
1 . 602 Šetrajčič Grega Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:42:20.3 1247
2 . 396 Kos Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:43:27.4 1067
3 . 496 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:43:27.8 1077
4 . 260 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:43:28.4 731
5 . 654 Vrhovnik Luka Moški SLO KD Rog 3:44:11.5 1042
6 . 656 Vrtnik Timotej Moški SLO ŠD BAM.BI 3:46:20.5 540
7 . 531 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:46:58.4 460
8 . 372 Karba Žan Moški SLO KK TROPOVCI 3:46:58.5 418
9 . 810 Jerman Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 3:47:35.5 481
10 . 370 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 3:48:33.1 1211
11 . 466 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:49:01.9 1080
12 . 361 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 3:50:02.5 1102
13 . 467 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:50:56.0 218
14 . 400 Kotnik Klemen Moški SLO KD ALPE SiS 3:51:25.7 868
15 . 418 Kržmanc Miha Moški SLO KAMEN KOCIPER 3:52:24.7 1476
16 . 344 Horvat Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:54:08.5 1075
16 . 841 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 3:54:08.5 1250
18 . 845 Šmid Jakob Moški SLO KK Bled 3:59:15.7 555
19 . 422 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 4:01:46.3 258
20 . 710 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 4:01:49.2 957
21 . 390 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 4:01:49.9 1124
22 . 323 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 4:05:23.8 276
23 . 269 Breznik Mark Moški SLO ŠD Metek 4:16:34.1 1343
24 . 495 Osvald Florjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:34:59.3 1147
MASTER A-M
1 . 413 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:36:15.0 221
2 . 254 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 3:36:15.9 338
3 . 302 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 3:36:16.1 864
4 . 533 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 3:36:16.4 531
5 . 842 Modic Aleš Moški SLO KK PANTAL 3:42:13.5 971
6 . 458 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS 3:46:52.2 256
7 . 523 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS 3:49:40.3 269
8 . 570 Sajko Mario Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:50:55.8 1148
9 . 382 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 3:54:09.1 1212
10 . 565 Rozman Anže Moški SLO ŠD Koloka 3:57:49.0 1346
11 . 539 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4:00:44.5 879
12 . 410 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS 4:01:49.2 259
13 . 333 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 4:05:38.6 1043
14 . 651 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 4:08:49.7 169
15 . 419 Kulovec Aljaž Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 4:13:24.5 193
16 . 294 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4:20:40.3 751
17 . 416 Krivec Bojan Moški SLO BikeRepublic 4:26:46.0 1277
DNF18 . 423 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA DNF 1477
DNF18 . 715 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 DNF 1266
MASTER B-M
1 . 441 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:38:00.2 220
2 . 852 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 3:41:34.7 1279
3 . 351 Jackson Simon Peter Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:42:12.1 100 606 533 73
4 . 471 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 3:42:12.4 533
5 . 717 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 3:44:11.6 376
5 . 363 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 3:45:38.0 263
7 . 815 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 3:46:57.3 73
8 . 462 Melihen Miha Moški SLO KK KRANJ 3:49:39.8 1304
9 . 600 Šalamun Darko Moški SLO KD LPP 3:53:53.4 1136
10 . 772 BAŠELJ Matej Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 3:55:22.4 192
11 . 239 Beč Boris Moški SLO KD LPP 3:55:25.5 75
12 . 283 Cipot Boštjan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:58:47.1 449
13 . 403 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:59:19.3 217
14 . 299 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 4:00:02.2 1281
15 . 297 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4:07:02.9 756
16 . 300 Dolenc Marko Moški SLO KZS 4:08:12.9 1341
17 . 293 Čučič Martin Moški SLO DEŠ FLEŠ 4:12:02.6 146
19 . 814 Miglič Borut Moški SLO ŠRK CELJE 4:21:33.4 58
19 . 320 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 5:05:10.2 55
MASTER C-M
1 . 264 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 3:36:17.1 158
2 . 538 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 3:38:54.5 211
3 . 358 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:41:33.2 215
4 . 779 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 3:42:11.1 414
5 . 335 Habič Boštjan Moški SLO ŠD Metek 3:42:11.3 717
6 . 800 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 3:42:12.7 1318
7 . 510 Petrič Dejan Moški SLO MBK SportR.Si 3:42:12.9 162
8 . 310 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 3:42:13.0 270
9 . 389 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 3:50:02.9 955
10 . 226 Andrejc Sebastjan Moški SLO KK RAVNE 3:51:24.0 1194
11 . 308 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:52:04.6 363
12 . 364 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 3:55:15.6 1039
13 . 340 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 3:55:22.7 52
14 . 625 Todorovič Darko Moški SLO ŠD Metek 3:59:16.9 719
15 . 744 Zupančič Rok Moški SLO ŠD BAM.BI 4:05:52.2 875
16 . 792 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:07:05.0 358
17 . 450 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 4:09:22.4 213
18 . 741 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 4:09:24.2 963
19 . 262 BRAČKO ALEKSANDER Moški SLO ŠD SUPERSNURF 4:26:21.3 1153
MASTER D-M
1 . 718 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 3:43:32.8 72
2 . 339 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:46:56.8 446
3 . 755 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3:49:37.5 655
4 . 280 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 3:51:24.4 1038
5 . 319 Golob Grega Moški SLO ŠD Metek 3:55:21.3 718
6 . 492 Oražem Aleš Moški SLO KD ALPE SiS 3:56:25.7 260
7 . 768 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 4:00:04.1 965
8 . 678 Žnidaršič Anton Moški SLO KZS 4:06:36.9 427
9 . 547 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 4:15:54.4 451
10 . 288 Čanželj Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:30:38.0 1081
11 . 321 Golob Jurij Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:39:37.6 1076
12 . 653 Vozelj Mitja Moški SLO KD RAJD 4:48:34.9 19
13 . 383 Koderman Marjan Moški SLO KD ALPE SiS 4:53:46.1 1082
DNF14 . 571 SAJOVEC ANDREJ Moški SLO ŠD BAM.BI DNF 553
DNF14 . 541 Pristavec Miran Moški SLO TopFit Team DNF 1254
DNF14 . 357 Jauk Marjan Moški SLO GANESHA TEAM DNF 1278
MASTER E-M
1 . 267 Brelih Boštjan Moški SLO MBK SportR.Si 3:42:13.8 159
2 . 461 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:43:29.0 219
3 . 330 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SiS 3:53:15.7 273
4 . 607 Škrinjar Aleksander Moški SLO KK PANTAL 4:07:04.0 981
5 . 605 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna 4:08:55.9 970
6 . 233 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 4:20:58.4 967
7 . 601 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 5:20:54.7 459

 

Opombe:

Rezultati so samo za Pokal Slovenije. Za PSLO se točkuje kategorije: Ženske A, B in Master A, B, C, D, E.

Komentarji

Simon Peter

Why am I not on the results again for the second year? My start number 351 and I was 4th in master b but you made me disappear again. How can this happen?
objavil Simon Peter, 4 mesecev