Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 12. maraton Alpe Scott 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:12. maraton Alpe Scott 2018 Datum:08.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Licenca Več
MASTER F*-M
1 . 256 Bojanc Branko
KD Sprint Novo mesto
Moški SLO KD Sprint Novo mesto 3:42:14.7 191 >
Klub KD Sprint Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:14.7
Licenca: 191
2 . 674 Žavbi Andrej
TUŠ Team
Moški SLO TUŠ Team 3:50:55.0 216 >
Klub TUŠ Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:50:55.0
Licenca: 216
3 . 530 Pograjc Zvone
KK Zagorska dolina
Moški SLO KK Zagorska dolina 4:09:22.4 1097 >
Klub KK Zagorska dolina
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:09:22.4
Licenca: 1097
4 . 424 Kutnar Frančišek Brane
Bam.Bi
Moški SLO Bam.Bi 4:21:25.3 535 >
Klub Bam.Bi
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:21:25.3
Licenca: 535
5 . 298 Detiček Edvard
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M 4:28:43.0 333 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:28:43.0
Licenca: 333
6 . 624 Tiefengraber Igor
KD Alpe SiS
Moški SLO KD Alpe SiS 4:57:32.5 277 >
Klub KD Alpe SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:57:32.5
Licenca: 277
DNF7 . 696 Ugovšek Lojze
KD Alpe SiS
Moški SLO KD Alpe SiS DNF 340 >
Klub KD Alpe SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: DNF
Licenca: 340
MASTER G*-M
1 . 295 Debenec Bojan
ŠD Peklenk
Moški SLO ŠD Peklenk 4:41:18.9 1474 >
Klub ŠD Peklenk
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:41:18.9
Licenca: 1474
MASTER H*-M
1 . 338 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 4:37:04.9 524 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:37:04.9
Licenca: 524
2 . 468 Mihovilović Ivan
KK Izvir Vipava
Moški SLO KK Izvir Vipava 4:45:50.7 1099 >
Klub KK Izvir Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:45:50.7
Licenca: 1099
ŽENSKE A-Ž
1 . 603 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 3:50:29.8 267 >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 3:50:29.8
Licenca: 267
2 . 576 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 4:09:22.1 214 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 4:09:22.1
Licenca: 214
3 . 482 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 4:11:03.5 412 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 4:11:03.5
Licenca: 412
4 . 312 Galuf Lucija
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:17:08.2 1246 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 4:17:08.2
Licenca: 1246
5 . 608 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 4:28:59.6 360 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 4:28:59.6
Licenca: 360
ŽENSKE B-Ž
1 . 268 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 3:59:16.1 271 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 3:59:16.1
Licenca: 271
2 . 606 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 4:00:03.5 1280 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 4:00:03.5
Licenca: 1280
3 . 527 Podpečan Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4:35:31.7 621 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 4:35:31.7
Licenca: 621
4 . 528 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 5:11:04.8 268 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 5:11:04.8
Licenca: 268
AMATERJI -M
1 . 602 Šetrajčič Grega
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:42:20.3 1247 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:20.3
Licenca: 1247
2 . 396 Kos Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:43:27.4 1067 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:43:27.4
Licenca: 1067
3 . 496 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:43:27.8 1077 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:43:27.8
Licenca: 1077
4 . 260 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:43:28.4 731 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:43:28.4
Licenca: 731
5 . 654 Vrhovnik Luka
KD Rog
Moški SLO KD Rog 3:44:11.5 1042 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:44:11.5
Licenca: 1042
6 . 656 Vrtnik Timotej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 3:46:20.5 540 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:46:20.5
Licenca: 540
7 . 531 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:46:58.4 460 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:46:58.4
Licenca: 460
8 . 372 Karba Žan
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 3:46:58.5 418 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:46:58.5
Licenca: 418
9 . 810 Jerman Žiga
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 3:47:35.5 481 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:47:35.5
Licenca: 481
10 . 370 Kangler Matej
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 3:48:33.1 1211 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:48:33.1
Licenca: 1211
11 . 466 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:49:01.9 1080 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:49:01.9
Licenca: 1080
12 . 361 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:50:02.5 1102 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:50:02.5
Licenca: 1102
13 . 467 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:50:56.0 218 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:50:56.0
Licenca: 218
14 . 400 Kotnik Klemen
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:51:25.7 868 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:51:25.7
Licenca: 868
15 . 418 Kržmanc Miha
KAMEN KOCIPER
Moški SLO KAMEN KOCIPER 3:52:24.7 1476 >
Klub KAMEN KOCIPER
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:52:24.7
Licenca: 1476
16 . 344 Horvat Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:54:08.5 1075 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:54:08.5
Licenca: 1075
16 . 841 Murko Vid
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 3:54:08.5 1250 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:54:08.5
Licenca: 1250
18 . 845 Šmid Jakob
KK Bled
Moški SLO KK Bled 3:59:15.7 555 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:59:15.7
Licenca: 555
19 . 422 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 4:01:46.3 258 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:01:46.3
Licenca: 258
20 . 710 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 4:01:49.2 957 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:01:49.2
Licenca: 957
21 . 390 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 4:01:49.9 1124 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:01:49.9
Licenca: 1124
22 . 323 Golob Urban
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 4:05:23.8 276 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:05:23.8
Licenca: 276
23 . 269 Breznik Mark
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 4:16:34.1 1343 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:16:34.1
Licenca: 1343
24 . 495 Osvald Florjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:34:59.3 1147 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:34:59.3
Licenca: 1147
MASTER A-M
1 . 413 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:36:15.0 221 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:36:15.0
Licenca: 221
2 . 254 Bogša Uroš
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 3:36:15.9 338 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:36:15.9
Licenca: 338
3 . 302 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 3:36:16.1 864 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:36:16.1
Licenca: 864
4 . 533 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 3:36:16.4 531 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:36:16.4
Licenca: 531
5 . 842 Modic Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 3:42:13.5 971 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:13.5
Licenca: 971
6 . 458 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:46:52.2 256 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:46:52.2
Licenca: 256
7 . 523 Plevel Robert
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:49:40.3 269 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:49:40.3
Licenca: 269
8 . 570 Sajko Mario
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:50:55.8 1148 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:50:55.8
Licenca: 1148
9 . 382 Kočnik Simon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 3:54:09.1 1212 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:54:09.1
Licenca: 1212
10 . 565 Rozman Anže
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 3:57:49.0 1346 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:57:49.0
Licenca: 1346
11 . 539 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4:00:44.5 879 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:00:44.5
Licenca: 879
12 . 410 Kramar Miha
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 4:01:49.2 259 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:01:49.2
Licenca: 259
13 . 333 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 4:05:38.6 1043 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:05:38.6
Licenca: 1043
14 . 651 Vodopivec Luka
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 4:08:49.7 169 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:08:49.7
Licenca: 169
15 . 419 Kulovec Aljaž
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 4:13:24.5 193 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:13:24.5
Licenca: 193
16 . 294 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4:20:40.3 751 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:20:40.3
Licenca: 751
17 . 416 Krivec Bojan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 4:26:46.0 1277 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:26:46.0
Licenca: 1277
DNF18 . 423 Kurinčič Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA DNF 1477 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: DNF
Licenca: 1477
DNF18 . 715 Robič Matic
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 DNF 1266 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: DNF
Licenca: 1266
MASTER B-M
1 . 441 Lovše Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:38:00.2 220 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:38:00.2
Licenca: 220
2 . 852 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 3:41:34.7 1279 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:41:34.7
Licenca: 1279
3 . 351 Jackson Simon Peter
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:42:12.1 100 606 533 73 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:12.1
Licenca: 100 606 533 73
4 . 471 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 3:42:12.4 533 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:12.4
Licenca: 533
5 . 717 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 3:44:11.6 376 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:44:11.6
Licenca: 376
5 . 363 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:45:38.0 263 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:45:38.0
Licenca: 263
7 . 815 Maček Marjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 3:46:57.3 73 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:46:57.3
Licenca: 73
8 . 462 Melihen Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 3:49:39.8 1304 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:49:39.8
Licenca: 1304
9 . 600 Šalamun Darko
KD LPP
Moški SLO KD LPP 3:53:53.4 1136 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:53:53.4
Licenca: 1136
10 . 772 BAŠELJ Matej
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 3:55:22.4 192 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:55:22.4
Licenca: 192
11 . 239 Beč Boris
KD LPP
Moški SLO KD LPP 3:55:25.5 75 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:55:25.5
Licenca: 75
12 . 283 Cipot Boštjan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:58:47.1 449 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:58:47.1
Licenca: 449
13 . 403 Kovačec Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:59:19.3 217 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:59:19.3
Licenca: 217
14 . 299 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 4:00:02.2 1281 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:00:02.2
Licenca: 1281
15 . 297 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4:07:02.9 756 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:07:02.9
Licenca: 756
16 . 300 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 4:08:12.9 1341 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:08:12.9
Licenca: 1341
17 . 293 Čučič Martin
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 4:12:02.6 146 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:12:02.6
Licenca: 146
19 . 814 Miglič Borut
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 4:21:33.4 58 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:21:33.4
Licenca: 58
19 . 320 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 5:05:10.2 55 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 5:05:10.2
Licenca: 55
MASTER C-M
1 . 264 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 3:36:17.1 158 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:36:17.1
Licenca: 158
2 . 538 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 3:38:54.5 211 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:38:54.5
Licenca: 211
3 . 358 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:41:33.2 215 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:41:33.2
Licenca: 215
4 . 779 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 3:42:11.1 414 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:11.1
Licenca: 414
5 . 335 Habič Boštjan
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 3:42:11.3 717 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:11.3
Licenca: 717
6 . 800 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:42:12.7 1318 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:12.7
Licenca: 1318
7 . 510 Petrič Dejan
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 3:42:12.9 162 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:12.9
Licenca: 162
8 . 310 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:42:13.0 270 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:13.0
Licenca: 270
9 . 389 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 3:50:02.9 955 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:50:02.9
Licenca: 955
10 . 226 Andrejc Sebastjan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 3:51:24.0 1194 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:51:24.0
Licenca: 1194
11 . 308 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:52:04.6 363 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:52:04.6
Licenca: 363
12 . 364 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 3:55:15.6 1039 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:55:15.6
Licenca: 1039
13 . 340 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 3:55:22.7 52 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:55:22.7
Licenca: 52
14 . 625 Todorovič Darko
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 3:59:16.9 719 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:59:16.9
Licenca: 719
15 . 744 Zupančič Rok
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 4:05:52.2 875 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:05:52.2
Licenca: 875
16 . 792 Žgavc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:07:05.0 358 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:07:05.0
Licenca: 358
17 . 450 Mahorič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 4:09:22.4 213 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:09:22.4
Licenca: 213
18 . 741 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 4:09:24.2 963 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:09:24.2
Licenca: 963
19 . 262 BRAČKO ALEKSANDER
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 4:26:21.3 1153 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:26:21.3
Licenca: 1153
MASTER D-M
1 . 718 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 3:43:32.8 72 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:43:32.8
Licenca: 72
2 . 339 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:46:56.8 446 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:46:56.8
Licenca: 446
3 . 755 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3:49:37.5 655 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:49:37.5
Licenca: 655
4 . 280 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 3:51:24.4 1038 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:51:24.4
Licenca: 1038
5 . 319 Golob Grega
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 3:55:21.3 718 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:55:21.3
Licenca: 718
6 . 492 Oražem Aleš
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:56:25.7 260 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:56:25.7
Licenca: 260
7 . 768 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 4:00:04.1 965 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:00:04.1
Licenca: 965
8 . 678 Žnidaršič Anton
KZS
Moški SLO KZS 4:06:36.9 427 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:06:36.9
Licenca: 427
9 . 547 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 4:15:54.4 451 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:15:54.4
Licenca: 451
10 . 288 Čanželj Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:30:38.0 1081 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:30:38.0
Licenca: 1081
11 . 321 Golob Jurij
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:39:37.6 1076 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:39:37.6
Licenca: 1076
12 . 653 Vozelj Mitja
KD RAJD
Moški SLO KD RAJD 4:48:34.9 19 >
Klub KD RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:48:34.9
Licenca: 19
13 . 383 Koderman Marjan
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 4:53:46.1 1082 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:53:46.1
Licenca: 1082
DNF14 . 571 SAJOVEC ANDREJ
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNF 553 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: DNF
Licenca: 553
DNF14 . 541 Pristavec Miran
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team DNF 1254 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: DNF
Licenca: 1254
DNF14 . 357 Jauk Marjan
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM DNF 1278 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: DNF
Licenca: 1278
MASTER E-M
1 . 267 Brelih Boštjan
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 3:42:13.8 159 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:42:13.8
Licenca: 159
2 . 461 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:43:29.0 219 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:43:29.0
Licenca: 219
3 . 330 Grudnik Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:53:15.7 273 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 3:53:15.7
Licenca: 273
4 . 607 Škrinjar Aleksander
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 4:07:04.0 981 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:07:04.0
Licenca: 981
5 . 605 Širaj Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 4:08:55.9 970 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:08:55.9
Licenca: 970
6 . 233 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 4:20:58.4 967 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 4:20:58.4
Licenca: 967
7 . 601 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 5:20:54.7 459 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 5:20:54.7
Licenca: 459

 

Opombe:

Rezultati so samo za Pokal Slovenije. Za PSLO se točkuje kategorije: Ženske A, B in Master A, B, C, D, E.

Komentarji

Simon Peter

Why am I not on the results again for the second year? My start number 351 and I was 4th in master b but you made me disappear again. How can this happen?
objavil Simon Peter, 4 let

 

Mobile content