Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal Bleda 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal Bleda 2018 Datum:21.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ŽENSKE A-Ž
1 . 300 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:48:22 24 -- 00:01:55
ŽENSKE C-Ž
1 . 301 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 00:47:34 24 -- 00:01:47
2 . 303 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 175 635 49 00:48:34 15 -9 00:02:55
AMATERJI -M
1 . 306 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 100 798 804 90 01:10:11 45 -- 00:01:27
2 . 309 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:10:11 45 -- 00:01:26
3 . 312 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 176 460 01 01:10:13 45 00:00:02 00:01:22
4 . 371 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 01:10:14 45 00:00:03 00:01:28
5 . 370 Oven Jaka Moški SLO KD Rog 10017562135 01:10:15 45 00:00:04 00:01:28
6 . 311 Homan Gregor Moški SLO BAM.BI 100 139 669 70 01:10:16 45 00:00:05 00:01:26
7 . 304 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 100 175 698 15 01:11:26 42 -3 00:01:31
8 . 307 Klobasa Darjan Moški SLO KD SELCE 100 502 117 29 01:11:18 37 -8 00:01:34
DNF 305 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:32:21 20 -25 00:01:33
DNF 308 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 100 491 100 70 00:32:25 18 -27 00:01:32
DNS 310 Trejić Đulaga Moški SLO BK Bihać 100 090 254 28 01:16:02 1 -44 01:16:02
DNS 313 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 176 225 57 01:16:03 1 -44 01:16:03
DNS 314 Avguštin Simon Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 597 457 18 01:16:04 1 -44 01:16:04
MASTER A-M
1 . 319 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 01:10:09 45 -- 00:01:24
2 . 315 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:10:12 45 00:00:03 00:01:27
3 . 320 Klavora Mitja Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 175 905 28 01:10:13 45 00:00:04 00:01:28
4 . 317 Polak Marko Moški SLO KD SELCE 100 772 899 84 01:10:15 44 -1 00:01:29
5 . 318 Rozman Anže Moški SLO ŠD Koloka 100 807 228 75 01:10:15 44 -1 00:01:28
DNF 321 špilak Mitja Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 100 592 316 18 00:35:41 20 -25 00:01:32
DNS 316 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 626 40 01:16:06 1 -44 01:16:06
DNS 322 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 516 164 11 01:16:08 1 -44 01:16:08
MASTER B-M
1 . 326 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 176 529 70 01:10:14 45 -- 00:01:28
2 . 324 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 847 67 01:10:14 44 -1 00:01:27
3 . 329 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 492 232 38 01:10:14 44 -1 00:01:28
4 . 325 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 100 603 779 35 01:10:58 44 -1 00:01:30
DNS 323 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017583151 01:16:10 1 -44 01:16:10
DNS 328 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 175 874 94 01:16:12 1 -44 01:16:12
DNS 330 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 597 450 11 01:16:14 1 -44 01:16:14
MASTER C-M
1 . 331 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 100 175 856 76 01:10:12 45 -- 00:01:27
2 . 332 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 01:10:17 44 -1 00:00:06
DNS 333 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 858 78 01:16:15 1 -44 01:16:15
DNS 334 Palamin Diego Moški ITA DREAM TEAM 01:16:17 1 -44 01:16:17
MASTER D-M
1 . 337 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 160 090 24 01:10:12 45 -- 00:01:28
2 . 335 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 01:11:20 44 -1 00:01:28
3 . 369 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 10017618315 01:10:32 42 -3 00:01:32
4 . 336 Pukšič Franc Moški SLO KD SELCE 10080020839 01:12:04 40 -5 00:01:34
DNS 338 Dovnik Miran Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 737 684 80 01:16:18 1 -44 01:16:18
MASTER E-M
1 . 340 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:47:18 30 -- 00:01:31
2 . 343 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:48:27 30 00:01:09 00:01:31
3 . 345 Škerget Lovrenc Moški SLO KD SELCE 100 175 748 65 00:48:40 30 00:01:22 00:01:31
4 . 372 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:48:02 29 -1 00:01:34
5 . 344 Špandl Mirko Moški SLO KD SELCE 10017575572 00:48:41 29 -1 00:01:32
6 . 342 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:48:42 29 -1 00:01:35
7 . 341 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 624 38 00:48:01 28 -2 00:01:37
8 . 346 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:47:21 26 -4 00:01:38
MASTER F-M
1 . 348 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:48:16 30 -- 00:01:28
2 . 351 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 00:48:17 30 00:00:01 00:01:29
3 . 349 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:48:04 28 -2 00:01:35
4 . 350 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 100 175 925 48 00:48:16 28 -2 00:01:37
MASTER G-M
1 . 353 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:47:23 28 -- 00:01:33
2 . 360 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 100 176 322 57 00:47:23 28 -- 00:01:34
3 . 359 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 00:48:01 28 00:00:38 00:01:34
4 . 361 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 100 176 321 56 00:47:25 26 -2 00:01:42
5 . 357 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:47:34 24 -4 00:01:47
6 . 356 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:47:34 24 -4 00:01:46
7 . 352 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 100 782 338 17 00:48:56 23 -5 00:02:01
MASTER H-M
1 . 363 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 00:48:03 29 -- 00:01:34
2 . 364 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:48:04 27 -2 00:01:39
3 . 362 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 00:48:27 25 -4 00:01:50
MASTER I-M
1 . 368 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 00:48:02 27 -- 00:01:38
2 . 367 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:48:03 27 00:00:01 00:01:39
3 . 373 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 00:48:20 26 -1 00:01:48
4 . 366 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:47:37 24 -3 00:01:49

Komentarji