Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Pokljuko 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Pokljuko 2018 Datum:21.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
1. NEKATEGORIZIRANI - CESTNA KOLESA - M (DO 35 LET)-M
1 . 255 EJUP DAMIR MIKEC
TOPFIT TEAM
Moški SLO TOPFIT TEAM 00:38:25 -- >
Klub TOPFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:38:25
Zaostanek: 00:00:00
2 . 250 ALIČ Klemen
Moški SLO 00:40:06 00:01:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:06
Zaostanek: 00:01:41
3 . 206 Potisk Tilen
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:40:33 00:02:08 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:33
Zaostanek: 00:02:08
4 . 211 Ljubič Luka
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 00:40:39 00:02:14 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:39
Zaostanek: 00:02:14
5 . 210 Obreza Anže
INFINITI
Moški SLO INFINITI 00:40:39 00:02:14 >
Klub INFINITI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:39
Zaostanek: 00:02:14
6 . 249 Pavšič Tilen
CROC.SI
Moški SLO CROC.SI 00:40:40 00:02:15 >
Klub CROC.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:40
Zaostanek: 00:02:15
7 . 202 Kosmač Miha
TOPFIT TEAM
Moški SLO TOPFIT TEAM 00:42:00 00:03:35 >
Klub TOPFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:42:00
Zaostanek: 00:03:35
8 . 267 černe Gregor Matija
KK BLED
Moški SLO KK BLED 00:42:25 00:04:00 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:42:25
Zaostanek: 00:04:00
9 . 262 POKLIKAR Luka
TOPFIT TEAM
Moški SLO TOPFIT TEAM 00:45:01 00:06:36 >
Klub TOPFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:01
Zaostanek: 00:06:36
10 . 207 Heredero Zorzo David
Moški ESP 00:53:39 00:15:14 >
Klub
Država ESP
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:53:39
Zaostanek: 00:15:14
11 . 266 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 00:56:17 00:17:52 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:17
Zaostanek: 00:17:52
15. PONY - M (51 LET IN STAREJšI)-M
1 . 259 Valant Frenk
ŠD GORJE
Moški SLO ŠD GORJE 01:14:43 -- >
Klub ŠD GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:14:43
Zaostanek: 00:00:00
2. NEKATEGORIZIRANI - CESTNA KOLESA - M (36 DO 50)-M
1 . 265 JAVK Marjan
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 00:38:24 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:38:24
Zaostanek: 00:00:00
2 . 230 Palamin Diego
DREAM TEAM
Moški ITA DREAM TEAM 00:38:25 00:00:01 >
Klub DREAM TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:38:25
Zaostanek: 00:00:01
3 . 244 Komac Uroš
MIZARSTVO BUKI
Moški SLO MIZARSTVO BUKI 00:38:26 00:00:02 >
Klub MIZARSTVO BUKI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:38:26
Zaostanek: 00:00:02
4 . 243 Bulovec Grega 
MIZARSTVO BUKI
Moški SLO MIZARSTVO BUKI 00:40:05 00:01:41 >
Klub MIZARSTVO BUKI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:05
Zaostanek: 00:01:41
5 . 254 GALIČIČ Žiga
Moški SLO 00:40:07 00:01:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:07
Zaostanek: 00:01:43
6 . 248 Mlačnik Gašper
Moški SLO 00:40:41 00:02:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:41
Zaostanek: 00:02:17
7 . 242 BULOVEC Blaž
MIZARSTVO BUKI
Moški SLO MIZARSTVO BUKI 00:43:13 00:04:49 >
Klub MIZARSTVO BUKI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:13
Zaostanek: 00:04:49
8 . 253 ŠTRUM Grega
TOPFIT TEAM
Moški SLO TOPFIT TEAM 00:43:34 00:05:10 >
Klub TOPFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:34
Zaostanek: 00:05:10
9 . 229 Unterköfler Norbert
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 00:45:29 00:07:05 >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:29
Zaostanek: 00:07:05
10 . 240 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:45:36 00:07:12 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:36
Zaostanek: 00:07:12
11 . 245 Pajek Franci
KK BLED
Moški SLO KK BLED 00:46:42 00:08:18 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:46:42
Zaostanek: 00:08:18
12 . 239 POKLIKAR Matjaž
MINČK TIM
Moški SLO MINČK TIM 00:47:23 00:08:59 >
Klub MINČK TIM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:23
Zaostanek: 00:08:59
3. NEKATEGORIZIRANI - CESTNA KOLESA - M (NAD 50 LET)-M
1 . 215 Pertl Gebhard
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 00:39:55 -- >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:39:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 218 Gross Rudolf
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 00:41:45 00:01:50 >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:41:45
Zaostanek: 00:01:50
3 . 217 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:42:00 00:02:05 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:42:00
Zaostanek: 00:02:05
4 . 214 Žnidarič Franci
Moški SLO 00:44:10 00:04:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:44:10
Zaostanek: 00:04:15
5 . 247 Kobentar Marjan
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:47:23 00:07:28 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:23
Zaostanek: 00:07:28
6 . 213 Schabus Wolfgang
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 00:47:26 00:07:31 >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:26
Zaostanek: 00:07:31
7 . 261 SLAK Leon
Moški SLO 01:04:03 00:24:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:03
Zaostanek: 00:24:08
8 . 256 JAN Jože
Moški SLO 01:40:35 01:00:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:40:35
Zaostanek: 01:00:40
5. NEKATEGORIZIRANI - MTB KOLESA - M (OD 36 DO 50 LET)-M
1 . 260 Udovic Ales
Moški SLO 00:45:11 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:11
Zaostanek: 00:00:00
6. NEKATEGORIZIRANI - MTB KOLESA - M (NAD 50 LET)-M
1 . 238 Kunšič Matevž
TOPFIT TEAM
Moški SLO TOPFIT TEAM 00:48:18 -- >
Klub TOPFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:48:18
Zaostanek: 00:00:00
7. NEKATEGORIZIRANI - CESTNA KOLESA - Ž (35 LET IN MLAJšI)-Ž
1 . 233 Logar Kaja
Ženski SLO 00:48:19 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:48:19
Zaostanek: 00:00:00
9. NEKATEGORIZIRANI - CESTNA KOLESA - Ž (51 LET IN STAREJšI)-Ž
1 . 234 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:56:17 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:17
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE A-Ž
1 . 224 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:47:26 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas vožnje: 00:47:26
Zaostanek: 00:00:00
2 . 222 Galuf Lucija
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079744387 00:50:44 00:03:18 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079744387
Čas vožnje: 00:50:44
Zaostanek: 00:03:18
3 . 223 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:00:14 00:12:48 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas vožnje: 01:00:14
Zaostanek: 00:12:48
ŽENSKE B-Ž
1 . 225 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:48:28 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas vožnje: 00:48:28
Zaostanek: 00:00:00
2 . 246 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 01:00:16 00:11:48 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063461424
Čas vožnje: 01:00:16
Zaostanek: 00:11:48
ŽENSKE C-Ž
1 . 226 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:58:41 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 00:58:41
Zaostanek: 00:00:00
2 . 227 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:01:42 00:03:01 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas vožnje: 01:01:42
Zaostanek: 00:03:01
AMATERJI -M
1 . 100 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:40:07 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 00:40:07
Zaostanek: 00:00:00
2 . 117 Kurnik Michael
ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE
Moški AUT ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE 10014485013 00:40:07 -- >
Klub ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014485013
Čas vožnje: 00:40:07
Zaostanek: 00:00:00
3 . 111 Vrhovnik Luka
KD Rog
Moški SLO KD Rog 10077657978 00:40:07 -- >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077657978
Čas vožnje: 00:40:07
Zaostanek: 00:00:00
4 . 119 Avguštin Simon
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 00:40:07 -- >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745718
Čas vožnje: 00:40:07
Zaostanek: 00:00:00
5 . 115 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:41:38 00:01:31 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 00:41:38
Zaostanek: 00:01:31
6 . 108 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:41:39 00:01:32 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078430039
Čas vožnje: 00:41:39
Zaostanek: 00:01:32
7 . 109 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:45:00 00:04:53 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 00:45:00
Zaostanek: 00:04:53
8 . 118 Kravanja Jan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:47:25 00:07:18 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568603
Čas vožnje: 00:47:25
Zaostanek: 00:07:18
MASTER A-M
1 . 258 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017609524 00:37:50 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017609524
Čas vožnje: 00:37:50
Zaostanek: 00:00:00
2 . 122 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:38:17 00:00:27 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Čas vožnje: 00:38:17
Zaostanek: 00:00:27
3 . 124 špilak Mitja
Ocean Orchids Cycling Team
Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 10059231618 00:40:38 00:02:48 >
Klub Ocean Orchids Cycling Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059231618
Čas vožnje: 00:40:38
Zaostanek: 00:02:48
4 . 123 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017562640 00:40:40 00:02:50 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562640
Čas vožnje: 00:40:40
Zaostanek: 00:02:50
5 . 125 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:40:40 00:02:50 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Čas vožnje: 00:40:40
Zaostanek: 00:02:50
6 . 126 Rozman Anže
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10080722875 00:44:08 00:06:18 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080722875
Čas vožnje: 00:44:08
Zaostanek: 00:06:18
MASTER B-M
1 . 134 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 00:39:54 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017618820
Čas vožnje: 00:39:54
Zaostanek: 00:00:00
2 . 252 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584767 00:40:38 00:00:44 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017584767
Čas vožnje: 00:40:38
Zaostanek: 00:00:44
3 . 129 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:41:57 00:02:03 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Čas vožnje: 00:41:57
Zaostanek: 00:02:03
MASTER C-M
1 . 143 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 00:37:48 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas vožnje: 00:37:48
Zaostanek: 00:00:00
2 . 141 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:38:24 00:00:36 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas vožnje: 00:38:24
Zaostanek: 00:00:36
3 . 144 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:40:02 00:02:14 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585676
Čas vožnje: 00:40:02
Zaostanek: 00:02:14
4 . 142 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 00:40:03 00:02:15 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563953
Čas vožnje: 00:40:03
Zaostanek: 00:02:15
5 . 138 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:40:09 00:02:21 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 00:40:09
Zaostanek: 00:02:21
6 . 137 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:42:05 00:04:17 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051266100
Čas vožnje: 00:42:05
Zaostanek: 00:04:17
7 . 140 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:44:10 00:06:22 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Čas vožnje: 00:44:10
Zaostanek: 00:06:22
MASTER D-M
1 . 154 Gubert Markus
ENDURANCE SPORTS CLUB CARINTHIA
Moški AUT ENDURANCE SPORTS CLUB CARINTHIA 10035038202 00:38:11 -- >
Klub ENDURANCE SPORTS CLUB CARINTHIA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035038202
Čas vožnje: 00:38:11
Zaostanek: 00:00:00
2 . 156 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:40:38 00:02:27 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas vožnje: 00:40:38
Zaostanek: 00:02:27
3 . 153 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:40:52 00:02:41 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Čas vožnje: 00:40:52
Zaostanek: 00:02:41
4 . 157 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:41:38 00:03:27 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009024
Čas vožnje: 00:41:38
Zaostanek: 00:03:27
5 . 147 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:42:00 00:03:49 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas vožnje: 00:42:00
Zaostanek: 00:03:49
6 . 236 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100175636650 00:42:52 00:04:41 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100175636650
Čas vožnje: 00:42:52
Zaostanek: 00:04:41
7 . 149 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:42:57 00:04:46 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567993
Čas vožnje: 00:42:57
Zaostanek: 00:04:46
8 . 251 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:44:10 00:05:59 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563347
Čas vožnje: 00:44:10
Zaostanek: 00:05:59
9 . 155 Pristavec Miran
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 10017605177 00:44:11 00:06:00 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017605177
Čas vožnje: 00:44:11
Zaostanek: 00:06:00
10 . 158 Golob Jurij
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059598400 00:49:59 00:11:48 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059598400
Čas vožnje: 00:49:59
Zaostanek: 00:11:48
11 . 146 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017568094 00:50:44 00:12:33 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568094
Čas vožnje: 00:50:44
Zaostanek: 00:12:33
MASTER E-M
1 . 159 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:40:39 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas vožnje: 00:40:39
Zaostanek: 00:00:00
2 . 160 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:41:39 00:01:00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas vožnje: 00:41:39
Zaostanek: 00:01:00
3 . 161 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 00:41:56 00:01:17 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10001189848
Čas vožnje: 00:41:56
Zaostanek: 00:01:17
4 . 169 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:43:14 00:02:35 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas vožnje: 00:43:14
Zaostanek: 00:02:35
5 . 163 Murgelj Matjaž
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017627712 00:43:40 00:03:01 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627712
Čas vožnje: 00:43:40
Zaostanek: 00:03:01
6 . 168 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:48:17 00:07:38 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 00:48:17
Zaostanek: 00:07:38
7 . 162 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017562438 00:50:43 00:10:04 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562438
Čas vožnje: 00:50:43
Zaostanek: 00:10:04
8 . 166 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2018TZS114 00:53:40 00:13:01 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS114
Čas vožnje: 00:53:40
Zaostanek: 00:13:01
9 . 167 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:56:17 00:15:38 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 00:56:17
Zaostanek: 00:15:38
MASTER F-M
1 . 177 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017635691 00:41:38 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Čas vožnje: 00:41:38
Zaostanek: 00:00:00
2 . 172 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:42:02 00:00:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552637
Čas vožnje: 00:42:02
Zaostanek: 00:00:24
3 . 178 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:43:39 00:02:01 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 00:43:39
Zaostanek: 00:02:01
4 . 174 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:44:35 00:02:57 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas vožnje: 00:44:35
Zaostanek: 00:02:57
5 . 175 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:48:00 00:06:22 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas vožnje: 00:48:00
Zaostanek: 00:06:22
6 . 173 Žbontar Sašo
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 00:48:20 00:06:42 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632964
Čas vožnje: 00:48:20
Zaostanek: 00:06:42
7 . 180 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:48:56 00:07:18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 00:48:56
Zaostanek: 00:07:18
8 . 179 Bogataj Igor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 10017592548 00:50:45 00:09:07 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Čas vožnje: 00:50:45
Zaostanek: 00:09:07
9 . 170 Detiček Edvard
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 00:53:38 00:12:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644886
Čas vožnje: 00:53:38
Zaostanek: 00:12:00
10 . 237 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:55:53 00:14:15 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631449
Čas vožnje: 00:55:53
Zaostanek: 00:14:15
MASTER G-M
1 . 189 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:46:15 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas vožnje: 00:46:15
Zaostanek: 00:00:00
2 . 188 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 00:47:50 00:01:35 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas vožnje: 00:47:50
Zaostanek: 00:01:35
3 . 186 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632156 00:48:33 00:02:18 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632156
Čas vožnje: 00:48:33
Zaostanek: 00:02:18
4 . 191 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:52:49 00:06:34 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 00:52:49
Zaostanek: 00:06:34
5 . 187 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:52:52 00:06:37 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas vožnje: 00:52:52
Zaostanek: 00:06:37
6 . 190 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:59:13 00:12:58 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas vožnje: 00:59:13
Zaostanek: 00:12:58
7 . 181 Golčman Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 10052481832 01:04:37 00:18:22 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052481832
Čas vožnje: 01:04:37
Zaostanek: 00:18:22
MASTER H-M
1 . 195 Varga Joško
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10063872258 00:47:55 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063872258
Čas vožnje: 00:47:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 192 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:48:27 00:00:32 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017634075
Čas vožnje: 00:48:27
Zaostanek: 00:00:32
3 . 194 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:50:43 00:02:48 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Čas vožnje: 00:50:43
Zaostanek: 00:02:48
4 . 196 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:50:47 00:02:52 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas vožnje: 00:50:47
Zaostanek: 00:02:52
5 . 193 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:00:00 00:12:05 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas vožnje: 01:00:00
Zaostanek: 00:12:05
MASTER I-M
1 . 200 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:50:19 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 00:50:19
Zaostanek: 00:00:00
2 . 198 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:54:58 00:04:39 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631853
Čas vožnje: 00:54:58
Zaostanek: 00:04:39
3 . 197 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:58:06 00:07:47 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas vožnje: 00:58:06
Zaostanek: 00:07:47

Komentarji

 

Mobile content