Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 26. skok na Roglo 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:26. skok na Roglo 2018 Datum:18.08.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
E-BIKE-M
1 . 93 Polegek Branko Moški SLO 00:40:50 00:40:50
2 . 114 Polegek Iztok Moški SLO 00:45:14 00:45:14
MTB MOšKI LETNIK 1978 IN STAREJšI-M
1 . 171 SKAZA Slavko Moški SLO 01:12:57 --
2 . 161 Cerar Igor Moški SLO GAMSI .......... 01:18:25 00:05:28
MTB MOšKI LETNIK 1979 IN MLAJšI-M
1 . 193 Jazbec Matic Moški SLO KK 2SIMPL 00:58:32 --
2 . 166 Vitasovič Aleš Moški SLO KK LAŠKO 01:03:19 00:04:47
3 . 172 Kukolj Rok Moški SLO KK ROGLA 01:33:14 00:34:42
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10058899390 00:51:52 --
2 . 2 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:55:57 00:04:05
3 . 1 Zorman Eva Ženski SLO 00:56:56 00:05:04
4 . 5 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079744387 01:04:48 00:12:56
5 . 229 ROBIČ Eva Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10079970521 01:06:39 00:14:47
6 . 4 Kvas Spela Ženski SLO ŠD TINJE 01:17:34 00:25:42
ŽENSKE B-Ž
1 . 9 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:53:26 --
2 . 10 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 00:54:53 00:01:27
3 . 12 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:00:40 00:07:14
4 . 228 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 01:15:14 00:21:48
5 . 7 Kačičnik Nataša Ženski SLO ANDBYANDRAŽ 01:17:01 00:23:35
6 . 6 Polutnik Alja Ženski SLO KD Rog 01:23:24 00:29:58
7 . 13 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10052342493 01:30:44 00:37:18
ŽENSKE C-Ž
1 . 188 Žakelj Rada Ženski SLO SLAŠČIČARNA MAGUŠAR 01:04:14 --
2 . 15 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:13:03 00:08:49
AMATERJI -M
1 . 170 Grünfeld Kristian Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 10081021555 00:43:53 --
2 . 29 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:45:15 00:01:22
3 . 22 Glamočak Anže Moški SLO 00:45:33 00:01:40
4 . 21 Goričar Blaž Moški SLO 00:46:08 00:02:15
5 . 25 Frim Davorin Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:46:32 00:02:39
6 . 213 Vrhovnik Luka Moški SLO KD Rog 10077657478 00:46:50 00:02:57
7 . 18 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 10055360308 00:47:28 00:03:35
8 . 178 Četina Nejc Moški SLO BikeRepublic SLO19910524 00:48:21 00:04:28
9 . 205 Ravnak David Moški SLO BikeRepublic 100 176 190 22 00:49:00 00:05:07
10 . 32 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:49:54 00:06:01
11 . 162 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 1007988049 00:51:10 00:07:17
12 . 27 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 00:51:13 00:07:20
13 . 30 Klinec Blaž Moški SLO KK PANTAL 10077185611 00:51:39 00:07:46
14 . 197 Podlesnik Anže Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017647314 00:51:40 00:07:47
15 . 24 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 00:53:14 00:09:21
16 . 17 Penezić Zvonimir Moški CRO 00:53:57 00:10:04
17 . 164 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 1004911007 00:54:54 00:11:01
18 . 35 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:54:57 00:11:04
19 . 236 ZGONIK Lucijan Moški SLO 00:56:35 00:12:42
20 . 31 Zolar Gregor Moški SLO ŠD TINJE 00:57:50 00:13:57
21 . 200 Padarič Marko Moški SLO 00:57:51 00:13:58
22 . 16 Žurbi Jure Moški SLO / 00:59:18 00:15:25
23 . 26 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 01:01:02 00:17:09
24 . 192 CELAN Boštjan Moški SLO KD SELCE 01:01:35 00:17:42
25 . 240 PLAHUTA Mitja Moški SLO 01:04:24 00:20:31
26 . 36 Jereb Andraz Moški SLO / 01:04:37 00:20:44
27 . 19 Kac Domen Moški SLO KOŠTRUNI 01:05:43 00:21:50
28 . 33 Rutnik Rok Moški SLO ŠD TINJE 01:13:53 00:30:00
29 . 20 Gričnik Jaša Moški SLO KOŠTRUNI 01:14:02 00:30:09
MASTER A-M
1 . 40 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 10017609524 00:44:17 --
2 . 45 Ljubič Luka Moški SLO AD HITROST 2018TZS437 00:44:44 00:00:27
3 . 182 EJUP DAMIR MIKEC Moški SLO TopFit Team 00:45:46 00:01:29
4 . 46 Artenjak Andrej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10053743741 00:46:12 00:01:55
5 . 41 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 00:46:27 00:02:10
6 . 52 Mentes Ati Moški HUN Ocean Orchids Cycling Team 00:47:20 00:03:03
7 . 39 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS 10017562640 00:47:28 00:03:11
8 . 54 Obreza Anže Moški SLO Infiniti 00:48:39 00:04:22
9 . 190 ROBIČ Peter Moški SLO ŠD MONTPREIS 00:49:42 00:05:25
10 . 224 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 331 66 00:49:45 00:05:28
11 . 47 Kosmač Miha Moški SLO TopFit Team 00:51:18 00:07:01
12 . 44 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 00:51:24 00:07:07
13 . 51 špilak Mitja Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 10059231618 00:52:27 00:08:10
14 . 38 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:52:33 00:08:16
15 . 238 JAVORNIK Gašper Moški SLO KD SELCE 00:54:08 00:09:51
16 . 217 Marot Gregor Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:54:10 00:09:53
17 . 42 Černigoj Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:55:11 00:10:54
18 . 168 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 00:55:16 00:10:59
19 . 242 Strmšek Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 063 89 00:56:38 00:12:21
20 . 175 TAKAČS ADAM Moški HUN K3SE 00:59:49 00:15:32
21 . 50 Štesl Marko Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 01:00:41 00:16:24
22 . 53 Mašič Dejan Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 01:02:45 00:18:28
23 . 239 MAROT Aleš Moški SLO 01:06:03 00:21:46
MASTER B-M
1 . 64 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003894431 00:43:05 --
2 . 62 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:43:36 00:00:31
3 . 63 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:43:37 00:00:32
4 . 174 Grahelj Luka Moški SLO 00:45:59 00:02:54
5 . 58 Paher Marko Moški SLO 00:46:07 00:03:02
6 . 65 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636095 00:47:18 00:04:13
7 . 57 Rožan Igor Moški SLO ŠD TINJE 10079741357 00:47:42 00:04:37
8 . 75 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:49:03 00:05:58
9 . 220 Udovč Tomaž Moški SLO KD HRASTNIK 10017611847 00:49:27 00:06:22
10 . 59 Hartman Jože Moški SLO 00:49:29 00:06:24
11 . 72 Šalamun Darko Moški SLO KD LPP 10078571394 00:49:47 00:06:42
12 . 61 Kutoša David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644482 00:50:45 00:07:40
13 . 185 Šturm Grega Moški SLO TopFit Team 00:51:14 00:08:09
14 . 183 BAŠELJ Matej Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10017642967 00:51:45 00:08:40
15 . 74 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:52:13 00:09:08
16 . 73 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 10017553849 00:52:22 00:09:17
17 . 60 Dolenc Marko Moški SLO KZS 10017608110 00:53:54 00:10:49
18 . 173 BULOVEC Blaž Moški SLO MIZARSTVO BUKI 00:54:01 00:10:56
19 . 71 Potočnik Rok Moški SLO ŠD Elektro Ljubljana 00:54:26 00:11:21
20 . 70 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:55:31 00:12:26
21 . 68 Hrašovec Simon Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 00:55:36 00:12:31
22 . 199 GORENJAK Anže Moški SLO 00:58:08 00:15:03
23 . 69 Horvat Damijan Moški SLO Kolesarski Klub Lendava 00:58:42 00:15:37
24 . 66 Trošt Andrej Moški SLO IZVIR VIPAVA 10082167165 01:00:28 00:17:23
25 . 226 SAJE Matjaž Moški SLO KD Gorenje Ponikve 01:07:48 00:24:43
26 . 241 BERGLEZ Rok Moški SLO ŠP ŠENTJUR 01:17:38 00:34:33
27 . 235 Zgonik Staš Moški SLO 01:18:07 00:35:02
28 . 194 LORGER Andrej Moški SLO KK TRNOVLJE 01:34:55 00:51:50
29 . 55 Smogavec Mirko Moški SLO ŠD TINJE 01:43:29 01:00:24
MASTER C-M
1 . 89 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 00:43:27 --
2 . 211 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 10017627914 00:44:32 00:01:05
3 . 88 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:44:53 00:01:26
4 . 84 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:45:53 00:02:26
5 . 82 Kolenc Damjan Moški SLO KD HRASTNIK 10017631550 00:47:37 00:04:10
6 . 85 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 00:47:45 00:04:18
7 . 86 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:47:58 00:04:31
8 . 87 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:51:25 00:07:58
9 . 204 Kralj Alen Moški SLO IZVIR VIPAVA 10064358571 00:51:44 00:08:17
10 . 189 Šimenc Simon Moški SLO 00:52:59 00:09:32
11 . 179 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 00:53:45 00:10:18
12 . 83 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:54:19 00:10:52
13 . 216 LESKOVAR Andrej Moški SLO 00:58:40 00:15:13
14 . 209 BRAČKO Aleksander Moški SLO ŠD SUPERSNURF 00:59:43 00:16:16
15 . 208 KOLAR Matjaž Moški SLO 01:00:19 00:16:52
16 . 80 Kos Boris Moški SLO ŠD TINJE 01:00:49 00:17:22
17 . 77 Sodin Rok Moški SLO 01:02:06 00:18:39
18 . 231 POLEGER Matej Moški SLO KK ROGLA 01:04:06 00:20:39
19 . 79 Krašovec Gregor Moški SLO 01:05:00 00:21:33
20 . 196 MARKOVIČ Mitja Moški SLO 01:11:36 00:28:09
21 . 167 OČKO Uroš Moški SLO KK ROGLA 01:12:30 00:29:03
22 . 202 Kovačič Miha Moški SLO 01:14:55 00:31:28
23 . 233 MUSTAFI Feti Moški SLO 01:17:19 00:33:52
24 . 198 ŠTEFANE Dejan Moški SLO 01:21:29 00:38:02
25 . 186 GERMEK Matej Moški SLO PALOMA 01:23:24 00:39:57
26 . 78 Mihelič Denis Moški SLO SLO 1975 0505 01:31:15 00:47:48
27 . 195 JUSTINEK Gorazd Moški SLO 01:39:12 00:55:45
28 . 81 Beranic Maksi Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 01:44:49 01:01:22
MASTER D-M
1 . 100 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:45:25 --
2 . 101 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:47:26 00:02:01
3 . 102 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 2018TZS491 00:48:28 00:03:03
4 . 104 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:48:29 00:03:04
5 . 97 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 00:49:40 00:04:15
6 . 103 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:50:05 00:04:40
7 . 191 Marinko Grega Moški SLO ŠD TURBO M SLO19711113 00:50:16 00:04:51
8 . 96 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:51:50 00:06:25
9 . 99 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:52:00 00:06:35
10 . 106 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2018TZS439 00:52:28 00:07:03
11 . 95 Dolenc Gregor Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 00:54:41 00:09:16
12 . 108 Kurnik Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10034735882 00:54:44 00:09:19
13 . 107 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586989 00:57:31 00:12:06
14 . 91 štor Simon Moški SLO 00:59:29 00:14:04
15 . 94 Cvenk Tomaž Moški SLO 01:00:35 00:15:10
16 . 111 Golob Jurij Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059598400 01:00:38 00:15:13
17 . 207 BURJA Borut Moški SLO 01:04:36 00:19:11
18 . 90 Teršek Mitja Moški SLO KK LAŠKO 01:06:36 00:21:11
19 . 180 LOZEJ Istok Moški SLO 01:11:49 00:26:24
20 . 113 Muhič Zvone Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10017644987 01:27:13 00:41:48
MASTER E-M
1 . 119 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SiS 10017558091 00:48:15 --
2 . 117 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:49:18 00:01:03
3 . 124 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:49:23 00:01:08
4 . 129 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:50:16 00:02:01
5 . 122 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:52:15 00:04:00
6 . 120 Murgelj Matjaž Moški SLO BikeRepublic 10017627712 00:52:18 00:04:03
7 . 215 ČAVS Aleš Moški SLO KROPA 00:54:31 00:06:16
8 . 123 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:55:03 00:06:48
9 . 128 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:56:23 00:08:08
10 . 201 Hribar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:56:41 00:08:26
11 . 121 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:58:16 00:10:01
12 . 176 RAZBORNIK Tone Moški SLO LUŠNIC REISING TIM 00:58:24 00:10:09
13 . 165 GOŠNJAK Jože Moški SLO 00:59:26 00:11:11
14 . 127 Šela Zlatko Moški SLO ŠD TINJE 01:00:16 00:12:01
15 . 212 Tovornik Peter Moški SLO ŠENTJUR POWER 01:02:07 00:13:52
16 . 125 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 01:07:34 00:19:19
17 . 115 Kurnik Vili Moški SLO GAMSI CINKARNA CELJE 01:10:36 00:22:21
18 . 126 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:12:32 00:24:17
19 . 169 KROPIVŠEK Sandi Moški SLO BAMBI 01:13:45 00:25:30
20 . 221 SLAK Leon Moški SLO 01:21:05 00:32:50
21 . 177 LUŠNIC Andrej Moški SLO LUŠNIC REISING TIM 01:21:16 00:33:01
22 . 184 JAVŠNIK Andrej Moški SLO ŠD ELEKTRO CELJE 01:37:30 00:49:15
23 . 116 Kozel štefan Moški SLO 01:44:51 00:56:36
MASTER F-M
1 . 139 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10002576847 00:47:25 --
2 . 138 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:48:43 00:01:18
3 . 132 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:49:12 00:01:47
4 . 181 Štefane Srečko Moški SLO ŠD TINJE 00:50:42 00:03:17
5 . 187 HOMEC Zoran Moški SLO SLAŠČIČARNA MAGUŠAR 00:53:58 00:06:33
6 . 136 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584666 00:58:56 00:11:31
7 . 223 Glamočak Igor Moški SLO ŠKD TEŠ - 00:59:52 00:12:27
8 . 133 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:00:34 00:13:09
9 . 137 prah marjan Moški SLO ŠD TINJE 01:01:11 00:13:46
10 . 131 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 01:01:40 00:14:15
11 . 232 CERINŠEK Franc Moški SLO KK ROGLA 01:01:41 00:14:16
12 . 134 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 10017592548 01:02:55 00:15:30
13 . 135 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 01:06:53 00:19:28
14 . 130 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 01:11:46 00:24:21
15 . 219 ZIDANŠEK Drago Moški SLO 01:39:16 00:51:51
16 . 227 LAMUT Mirko Moški SLO 01:43:59 00:56:34
MASTER G-M
1 . 140 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:53:08 --
2 . 147 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:55:35 00:02:27
3 . 141 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:56:26 00:03:18
4 . 148 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 10017632156 00:57:10 00:04:02
5 . 149 Sesar Vlatko Moški CRO BK Dinamo 10028440986 00:58:22 00:05:14
6 . 146 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 01:00:06 00:06:58
7 . 142 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:03:51 00:10:43
8 . 145 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:05:09 00:12:01
9 . 230 MAROT Rado Moški SLO ŠENTJUR POWER 01:10:26 00:17:18
10 . 237 ŠOŠTERIČ Marjan Moški SLO 01:14:37 00:21:29
11 . 143 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:16:10 00:23:02
12 . 144 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:19:42 00:26:34
13 . 222 Pečko Zdenko Moški SLO Brez kluba 01:33:02 00:39:54
14 . 225 FRUMEN Danilo Moški SLO 01:38:32 00:45:24
MASTER H-M
1 . 155 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:57:26 --
2 . 206 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:02:17 00:04:51
3 . 151 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:02:49 00:05:23
4 . 154 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:04:22 00:06:56
5 . 152 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:06:58 00:09:32
6 . 153 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 01:13:35 00:16:09
7 . 150 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:21:08 00:23:42
8 . 218 BEZJAK Ivan Moški SLO 01:24:59 00:27:33
MASTER I-M
1 . 159 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:02:01 --
2 . 160 Ravbar Rudi Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 01:05:57 00:03:56
3 . 156 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:06:25 00:04:24
4 . 158 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:12:50 00:10:49
5 . 157 Bahar Milan sr. Moški SLO KK Postojna 10017570017 01:33:58 00:31:57

Komentarji