Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 26. skok na Roglo 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:26. skok na Roglo 2018 Datum:18.08.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
E-BIKE-M
1 . 93 Polegek Branko
Moški SLO 00:40:50 00:40:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:50
Zaostanek: 00:40:50
2 . 114 Polegek Iztok
Moški SLO 00:45:14 00:45:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:14
Zaostanek: 00:45:14
MTB MOšKI LETNIK 1978 IN STAREJšI-M
1 . 171 SKAZA Slavko
Moški SLO 01:12:57 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:12:57
Zaostanek: 00:00:00
2 . 161 Cerar Igor
GAMSI ..........
Moški SLO GAMSI .......... 01:18:25 00:05:28 >
Klub GAMSI ..........
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:18:25
Zaostanek: 00:05:28
MTB MOšKI LETNIK 1979 IN MLAJšI-M
1 . 193 Jazbec Matic
KK 2SIMPL
Moški SLO KK 2SIMPL 00:58:32 -- >
Klub KK 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 166 Vitasovič Aleš
KK LAŠKO
Moški SLO KK LAŠKO 01:03:19 00:04:47 >
Klub KK LAŠKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:03:19
Zaostanek: 00:04:47
3 . 172 Kukolj Rok
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 01:33:14 00:34:42 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:33:14
Zaostanek: 00:34:42
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10058899390 00:51:52 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058899390
Čas vožnje: 00:51:52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 2 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:55:57 00:04:05 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas vožnje: 00:55:57
Zaostanek: 00:04:05
3 . 1 Zorman Eva
Ženski SLO 00:56:56 00:05:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:56
Zaostanek: 00:05:04
4 . 5 Galuf Lucija
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079744387 01:04:48 00:12:56 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079744387
Čas vožnje: 01:04:48
Zaostanek: 00:12:56
5 . 229 ROBIČ Eva
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10079970521 01:06:39 00:14:47 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079970521
Čas vožnje: 01:06:39
Zaostanek: 00:14:47
6 . 4 Kvas Špela
ŠD TINJE
Ženski SLO ŠD TINJE 01:17:34 00:25:42 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:17:34
Zaostanek: 00:25:42
ŽENSKE B-Ž
1 . 9 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:53:26 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007144436
Čas vožnje: 00:53:26
Zaostanek: 00:00:00
2 . 10 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 00:54:53 00:01:27 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017557687
Čas vožnje: 00:54:53
Zaostanek: 00:01:27
3 . 12 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:00:40 00:07:14 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas vožnje: 01:00:40
Zaostanek: 00:07:14
4 . 228 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 01:15:14 00:21:48 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063461424
Čas vožnje: 01:15:14
Zaostanek: 00:21:48
5 . 7 Kačičnik Nataša
ANDBYANDRAŽ
Ženski SLO ANDBYANDRAŽ 01:17:01 00:23:35 >
Klub ANDBYANDRAŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:17:01
Zaostanek: 00:23:35
6 . 6 Polutnik Alja
KD Rog
Ženski SLO KD Rog 01:23:24 00:29:58 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:23:24
Zaostanek: 00:29:58
7 . 13 Saksida Katarina
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10052342493 01:30:44 00:37:18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10052342493
Čas vožnje: 01:30:44
Zaostanek: 00:37:18
ŽENSKE C-Ž
1 . 188 Žakelj Rada
SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Ženski SLO SLAŠČIČARNA MAGUŠAR 01:04:14 -- >
Klub SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:14
Zaostanek: 00:00:00
2 . 15 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:13:03 00:08:49 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 01:13:03
Zaostanek: 00:08:49
AMATERJI -M
1 . 170 Grünfeld Kristian
ŠD RUDNIK LJUBLJANA
Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 10081021555 00:43:53 -- >
Klub ŠD RUDNIK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10081021555
Čas vožnje: 00:43:53
Zaostanek: 00:00:00
2 . 29 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:45:15 00:01:22 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 00:45:15
Zaostanek: 00:01:22
3 . 22 Glamočak Anže
Moški SLO 00:45:33 00:01:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:33
Zaostanek: 00:01:40
4 . 21 Goričar Blaž
Moški SLO 00:46:08 00:02:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:46:08
Zaostanek: 00:02:15
5 . 25 Frim Davorin
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:46:32 00:02:39 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084203256
Čas vožnje: 00:46:32
Zaostanek: 00:02:39
6 . 213 Vrhovnik Luka
KD Rog
Moški SLO KD Rog 10077657478 00:46:50 00:02:57 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077657478
Čas vožnje: 00:46:50
Zaostanek: 00:02:57
7 . 18 Kangler Matej
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10055360308 00:47:28 00:03:35 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10055360308
Čas vožnje: 00:47:28
Zaostanek: 00:03:35
8 . 178 Četina Nejc
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19910524 00:48:21 00:04:28 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910524
Čas vožnje: 00:48:21
Zaostanek: 00:04:28
9 . 205 Ravnak David
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 100 176 190 22 00:49:00 00:05:07 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 190 22
Čas vožnje: 00:49:00
Zaostanek: 00:05:07
10 . 32 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:49:54 00:06:01 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 00:49:54
Zaostanek: 00:06:01
11 . 162 Murko Vid
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 1007988049 00:51:10 00:07:17 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1007988049
Čas vožnje: 00:51:10
Zaostanek: 00:07:17
12 . 27 Prelc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 00:51:13 00:07:20 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051249326
Čas vožnje: 00:51:13
Zaostanek: 00:07:20
13 . 30 Klinec Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10077185611 00:51:39 00:07:46 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077185611
Čas vožnje: 00:51:39
Zaostanek: 00:07:46
14 . 197 Podlesnik Anže
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017647314 00:51:40 00:07:47 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647314
Čas vožnje: 00:51:40
Zaostanek: 00:07:47
15 . 24 Čibej Aleš
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10015836646 00:53:14 00:09:21 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015836646
Čas vožnje: 00:53:14
Zaostanek: 00:09:21
16 . 17 Penezić Zvonimir
Moški CRO 00:53:57 00:10:04 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:53:57
Zaostanek: 00:10:04
17 . 164 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 1004911007 00:54:54 00:11:01 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1004911007
Čas vožnje: 00:54:54
Zaostanek: 00:11:01
18 . 35 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:54:57 00:11:04 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:57
Zaostanek: 00:11:04
19 . 236 ZGONIK Lucijan
Moški SLO 00:56:35 00:12:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:35
Zaostanek: 00:12:42
20 . 31 Zolar Gregor
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 00:57:50 00:13:57 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:57:50
Zaostanek: 00:13:57
21 . 200 PADARIČ Marko
Moški SLO 00:57:51 00:13:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:57:51
Zaostanek: 00:13:58
22 . 16 Žurbi Jure
Moški SLO / 00:59:18 00:15:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Čas vožnje: 00:59:18
Zaostanek: 00:15:25
23 . 26 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 01:01:02 00:17:09 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 01:01:02
Zaostanek: 00:17:09
24 . 192 CELAN Boštjan
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 01:01:35 00:17:42 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:01:35
Zaostanek: 00:17:42
25 . 240 PLAHUTA Mitja
Moški SLO 01:04:24 00:20:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:24
Zaostanek: 00:20:31
26 . 36 Jereb Andraz
/
Moški SLO / 01:04:37 00:20:44 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:37
Zaostanek: 00:20:44
27 . 19 Kac Domen
KOŠTRUNI
Moški SLO KOŠTRUNI 01:05:43 00:21:50 >
Klub KOŠTRUNI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:05:43
Zaostanek: 00:21:50
28 . 33 Rutnik Rok
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 01:13:53 00:30:00 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:13:53
Zaostanek: 00:30:00
29 . 20 Gričnik Jaša
KOŠTRUNI
Moški SLO KOŠTRUNI 01:14:02 00:30:09 >
Klub KOŠTRUNI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:14:02
Zaostanek: 00:30:09
MASTER A-M
1 . 40 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017609524 00:44:17 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017609524
Čas vožnje: 00:44:17
Zaostanek: 00:00:00
2 . 45 Ljubič Luka
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 2018TZS437 00:44:44 00:00:27 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS437
Čas vožnje: 00:44:44
Zaostanek: 00:00:27
3 . 182 EJUP DAMIR MIKEC
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 00:45:46 00:01:29 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:46
Zaostanek: 00:01:29
4 . 46 Artenjak Andrej
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10053743741 00:46:12 00:01:55 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053743741
Čas vožnje: 00:46:12
Zaostanek: 00:01:55
5 . 41 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 00:46:27 00:02:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636604
Čas vožnje: 00:46:27
Zaostanek: 00:02:10
6 . 52 Mentes Ati
Ocean Orchids Cycling Team
Moški HUN Ocean Orchids Cycling Team 00:47:20 00:03:03 >
Klub Ocean Orchids Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:20
Zaostanek: 00:03:03
7 . 39 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017562640 00:47:28 00:03:11 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562640
Čas vožnje: 00:47:28
Zaostanek: 00:03:11
8 . 54 Obreza Anže
Infiniti
Moški SLO Infiniti 00:48:39 00:04:22 >
Klub Infiniti
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:48:39
Zaostanek: 00:04:22
9 . 190 ROBIČ Peter
ŠD MONTPREIS
Moški SLO ŠD MONTPREIS 00:49:42 00:05:25 >
Klub ŠD MONTPREIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:49:42
Zaostanek: 00:05:25
10 . 224 Pavšič Tilen
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 331 66 00:49:45 00:05:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 331 66
Čas vožnje: 00:49:45
Zaostanek: 00:05:28
11 . 47 Kosmač Miha
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 00:51:18 00:07:01 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:18
Zaostanek: 00:07:01
12 . 44 Kočnik Simon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 00:51:24 00:07:07 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612958
Čas vožnje: 00:51:24
Zaostanek: 00:07:07
13 . 51 špilak Mitja
Ocean Orchids Cycling Team
Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 10059231618 00:52:27 00:08:10 >
Klub Ocean Orchids Cycling Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059231618
Čas vožnje: 00:52:27
Zaostanek: 00:08:10
14 . 38 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:52:33 00:08:16 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Čas vožnje: 00:52:33
Zaostanek: 00:08:16
15 . 238 JAVORNIK Gašper
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 00:54:08 00:09:51 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:08
Zaostanek: 00:09:51
16 . 217 Marot Gregor
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:54:10 00:09:53 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:10
Zaostanek: 00:09:53
17 . 42 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:55:11 00:10:54 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:11
Zaostanek: 00:10:54
18 . 168 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 00:55:16 00:10:59 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051616411
Čas vožnje: 00:55:16
Zaostanek: 00:10:59
19 . 242 Strmšek Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 063 89 00:56:38 00:12:21 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 063 89
Čas vožnje: 00:56:38
Zaostanek: 00:12:21
20 . 175 TAKAČS ADAM
K3SE
Moški HUN K3SE 00:59:49 00:15:32 >
Klub K3SE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:59:49
Zaostanek: 00:15:32
21 . 50 Štesl Marko
Ocean Orchids Cycling Team
Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 01:00:41 00:16:24 >
Klub Ocean Orchids Cycling Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:41
Zaostanek: 00:16:24
22 . 53 Mašič Dejan
Ocean Orchids Cycling Team
Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 01:02:45 00:18:28 >
Klub Ocean Orchids Cycling Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:02:45
Zaostanek: 00:18:28
23 . 239 MAROT Aleš
Moški SLO 01:06:03 00:21:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:06:03
Zaostanek: 00:21:46
MASTER B-M
1 . 64 Lovše Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003894431 00:43:05 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003894431
Čas vožnje: 00:43:05
Zaostanek: 00:00:00
2 . 62 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:43:36 00:00:31 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017609726
Čas vožnje: 00:43:36
Zaostanek: 00:00:31
3 . 63 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:43:37 00:00:32 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059836149
Čas vožnje: 00:43:37
Zaostanek: 00:00:32
4 . 174 Grahelj Luka
Moški SLO 00:45:59 00:02:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:59
Zaostanek: 00:02:54
5 . 58 Paher Marko
Moški SLO 00:46:07 00:03:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:46:07
Zaostanek: 00:03:02
6 . 65 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636095 00:47:18 00:04:13 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636095
Čas vožnje: 00:47:18
Zaostanek: 00:04:13
7 . 57 Rožan Igor
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10079741357 00:47:42 00:04:37 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079741357
Čas vožnje: 00:47:42
Zaostanek: 00:04:37
8 . 75 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:49:03 00:05:58 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745011
Čas vožnje: 00:49:03
Zaostanek: 00:05:58
9 . 220 Udovč Tomaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017611847 00:49:27 00:06:22 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611847
Čas vožnje: 00:49:27
Zaostanek: 00:06:22
10 . 59 Hartman Jože
Moški SLO 00:49:29 00:06:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:49:29
Zaostanek: 00:06:24
11 . 72 Šalamun Darko
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10078571394 00:49:47 00:06:42 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078571394
Čas vožnje: 00:49:47
Zaostanek: 00:06:42
12 . 61 Kutoša David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644482 00:50:45 00:07:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644482
Čas vožnje: 00:50:45
Zaostanek: 00:07:40
13 . 185 Šturm Grega
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 00:51:14 00:08:09 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:14
Zaostanek: 00:08:09
14 . 183 BAŠELJ Matej
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10017642967 00:51:45 00:08:40 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642967
Čas vožnje: 00:51:45
Zaostanek: 00:08:40
15 . 74 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:52:13 00:09:08 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Čas vožnje: 00:52:13
Zaostanek: 00:09:08
16 . 73 Maček Marjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017553849 00:52:22 00:09:17 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553849
Čas vožnje: 00:52:22
Zaostanek: 00:09:17
17 . 60 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 10017608110 00:53:54 00:10:49 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017608110
Čas vožnje: 00:53:54
Zaostanek: 00:10:49
18 . 173 BULOVEC Blaž
MIZARSTVO BUKI
Moški SLO MIZARSTVO BUKI 00:54:01 00:10:56 >
Klub MIZARSTVO BUKI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:01
Zaostanek: 00:10:56
19 . 71 Potočnik Rok
ŠD Elektro Ljubljana
Moški SLO ŠD Elektro Ljubljana 00:54:26 00:11:21 >
Klub ŠD Elektro Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:26
Zaostanek: 00:11:21
20 . 70 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:55:31 00:12:26 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017601945
Čas vožnje: 00:55:31
Zaostanek: 00:12:26
21 . 68 Hrašovec Simon
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 00:55:36 00:12:31 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075466384
Čas vožnje: 00:55:36
Zaostanek: 00:12:31
22 . 199 GORENJAK Anže
Moški SLO 00:58:08 00:15:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:08
Zaostanek: 00:15:03
23 . 69 Horvat Damijan
Kolesarski Klub Lendava
Moški SLO Kolesarski Klub Lendava 00:58:42 00:15:37 >
Klub Kolesarski Klub Lendava
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:42
Zaostanek: 00:15:37
24 . 66 Trošt Andrej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10082167165 01:00:28 00:17:23 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082167165
Čas vožnje: 01:00:28
Zaostanek: 00:17:23
25 . 226 SAJE Matjaž
KD Gorenje Ponikve
Moški SLO KD Gorenje Ponikve 01:07:48 00:24:43 >
Klub KD Gorenje Ponikve
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:07:48
Zaostanek: 00:24:43
26 . 241 BERGLEZ Rok
ŠP ŠENTJUR
Moški SLO ŠP ŠENTJUR 01:17:38 00:34:33 >
Klub ŠP ŠENTJUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:17:38
Zaostanek: 00:34:33
27 . 235 Zgonik Staš
Moški SLO 01:18:07 00:35:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:18:07
Zaostanek: 00:35:02
28 . 194 LORGER Andrej
KK TRNOVLJE
Moški SLO KK TRNOVLJE 01:34:55 00:51:50 >
Klub KK TRNOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:34:55
Zaostanek: 00:51:50
29 . 55 Smogavec Mirko
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 01:43:29 01:00:24 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:43:29
Zaostanek: 01:00:24
MASTER C-M
1 . 89 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 00:43:27 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas vožnje: 00:43:27
Zaostanek: 00:00:00
2 . 211 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017627914 00:44:32 00:01:05 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627914
Čas vožnje: 00:44:32
Zaostanek: 00:01:05
3 . 88 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:44:53 00:01:26 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 00:44:53
Zaostanek: 00:01:26
4 . 84 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:45:53 00:02:26 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585676
Čas vožnje: 00:45:53
Zaostanek: 00:02:26
5 . 82 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631550 00:47:37 00:04:10 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631550
Čas vožnje: 00:47:37
Zaostanek: 00:04:10
6 . 85 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 00:47:45 00:04:18 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563953
Čas vožnje: 00:47:45
Zaostanek: 00:04:18
7 . 86 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:47:58 00:04:31 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas vožnje: 00:47:58
Zaostanek: 00:04:31
8 . 87 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:51:25 00:07:58 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Čas vožnje: 00:51:25
Zaostanek: 00:07:58
9 . 204 Kralj Alen
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10064358571 00:51:44 00:08:17 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10064358571
Čas vožnje: 00:51:44
Zaostanek: 00:08:17
10 . 189 Šimenc Simon
Moški SLO 00:52:59 00:09:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:52:59
Zaostanek: 00:09:32
11 . 179 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:53:45 00:10:18 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:53:45
Zaostanek: 00:10:18
12 . 83 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:54:19 00:10:52 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569310
Čas vožnje: 00:54:19
Zaostanek: 00:10:52
13 . 216 LESKOVAR Andrej
Moški SLO 00:58:40 00:15:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:40
Zaostanek: 00:15:13
14 . 209 BRAČKO Aleksander
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 00:59:43 00:16:16 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:59:43
Zaostanek: 00:16:16
15 . 208 KOLAR Matjaž
Moški SLO 01:00:19 00:16:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:19
Zaostanek: 00:16:52
16 . 80 Kos Boris
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 01:00:49 00:17:22 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:49
Zaostanek: 00:17:22
17 . 77 Sodin Rok
Moški SLO 01:02:06 00:18:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:02:06
Zaostanek: 00:18:39
18 . 231 POLEGER Matej
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 01:04:06 00:20:39 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:06
Zaostanek: 00:20:39
19 . 79 Krašovec Gregor
Moški SLO 01:05:00 00:21:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:05:00
Zaostanek: 00:21:33
20 . 196 MARKOVIČ Mitja
Moški SLO 01:11:36 00:28:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:11:36
Zaostanek: 00:28:09
21 . 167 OČKO Uroš
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 01:12:30 00:29:03 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:12:30
Zaostanek: 00:29:03
22 . 202 Kovačič Miha
Moški SLO 01:14:55 00:31:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:14:55
Zaostanek: 00:31:28
23 . 233 MUSTAFI Feti
Moški SLO 01:17:19 00:33:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:17:19
Zaostanek: 00:33:52
24 . 198 ŠTEFANE Dejan
Moški SLO 01:21:29 00:38:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:21:29
Zaostanek: 00:38:02
25 . 186 GERMEK Matej
PALOMA
Moški SLO PALOMA 01:23:24 00:39:57 >
Klub PALOMA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:23:24
Zaostanek: 00:39:57
26 . 78 Mihelič Denis
Moški SLO SLO 1975 0505 01:31:15 00:47:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO 1975 0505
Čas vožnje: 01:31:15
Zaostanek: 00:47:48
27 . 195 JUSTINEK Gorazd
Moški SLO 01:39:12 00:55:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:12
Zaostanek: 00:55:45
28 . 81 Beranic Maksi
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 01:44:49 01:01:22 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:44:49
Zaostanek: 01:01:22
MASTER D-M
1 . 100 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:45:25 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006240720
Čas vožnje: 00:45:25
Zaostanek: 00:00:00
2 . 101 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:47:26 00:02:01 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas vožnje: 00:47:26
Zaostanek: 00:02:01
3 . 102 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 2018TZS491 00:48:28 00:03:03 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS491
Čas vožnje: 00:48:28
Zaostanek: 00:03:03
4 . 104 Gajser Leon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:48:29 00:03:04 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063621573
Čas vožnje: 00:48:29
Zaostanek: 00:03:04
5 . 97 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 00:49:40 00:04:15 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563650
Čas vožnje: 00:49:40
Zaostanek: 00:04:15
6 . 103 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:50:05 00:04:40 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Čas vožnje: 00:50:05
Zaostanek: 00:04:40
7 . 191 Marinko Grega
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19711113 00:50:16 00:04:51 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19711113
Čas vožnje: 00:50:16
Zaostanek: 00:04:51
8 . 96 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:51:50 00:06:25 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567993
Čas vožnje: 00:51:50
Zaostanek: 00:06:25
9 . 99 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:52:00 00:06:35 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas vožnje: 00:52:00
Zaostanek: 00:06:35
10 . 106 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2018TZS439 00:52:28 00:07:03 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS439
Čas vožnje: 00:52:28
Zaostanek: 00:07:03
11 . 95 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 00:54:41 00:09:16 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631651
Čas vožnje: 00:54:41
Zaostanek: 00:09:16
12 . 108 Kurnik Miran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10034735882 00:54:44 00:09:19 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10034735882
Čas vožnje: 00:54:44
Zaostanek: 00:09:19
13 . 107 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586989 00:57:31 00:12:06 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586989
Čas vožnje: 00:57:31
Zaostanek: 00:12:06
14 . 91 štor Simon
Moški SLO 00:59:29 00:14:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:59:29
Zaostanek: 00:14:04
15 . 94 Cvenk Tomaž
Moški SLO 01:00:35 00:15:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:35
Zaostanek: 00:15:10
16 . 111 Golob Jurij
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059598400 01:00:38 00:15:13 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059598400
Čas vožnje: 01:00:38
Zaostanek: 00:15:13
17 . 207 BURJA Borut
Moški SLO 01:04:36 00:19:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:36
Zaostanek: 00:19:11
18 . 90 Teršek Mitja
KK LAŠKO
Moški SLO KK LAŠKO 01:06:36 00:21:11 >
Klub KK LAŠKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:06:36
Zaostanek: 00:21:11
19 . 180 LOZEJ Istok
Moški SLO 01:11:49 00:26:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:11:49
Zaostanek: 00:26:24
20 . 113 Muhič Zvone
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10017644987 01:27:13 00:41:48 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644987
Čas vožnje: 01:27:13
Zaostanek: 00:41:48
MASTER E-M
1 . 119 Grudnik Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017558091 00:48:15 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558091
Čas vožnje: 00:48:15
Zaostanek: 00:00:00
2 . 117 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:49:18 00:01:03 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas vožnje: 00:49:18
Zaostanek: 00:01:03
3 . 124 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:49:23 00:01:08 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas vožnje: 00:49:23
Zaostanek: 00:01:08
4 . 129 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:50:16 00:02:01 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:50:16
Zaostanek: 00:02:01
5 . 122 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:52:15 00:04:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas vožnje: 00:52:15
Zaostanek: 00:04:00
6 . 120 Murgelj Matjaž
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017627712 00:52:18 00:04:03 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627712
Čas vožnje: 00:52:18
Zaostanek: 00:04:03
7 . 215 ČAVS Aleš
KROPA
Moški SLO KROPA 00:54:31 00:06:16 >
Klub KROPA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:31
Zaostanek: 00:06:16
8 . 123 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:55:03 00:06:48 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555869
Čas vožnje: 00:55:03
Zaostanek: 00:06:48
9 . 128 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 00:56:23 00:08:08 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas vožnje: 00:56:23
Zaostanek: 00:08:08
10 . 201 Hribar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:56:41 00:08:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:41
Zaostanek: 00:08:26
11 . 121 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:58:16 00:10:01 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 00:58:16
Zaostanek: 00:10:01
12 . 176 RAZBORNIK Tone
LUŠNIC REISING TIM
Moški SLO LUŠNIC REISING TIM 00:58:24 00:10:09 >
Klub LUŠNIC REISING TIM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:24
Zaostanek: 00:10:09
13 . 165 GOŠNJAK Jože
Moški SLO 00:59:26 00:11:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:59:26
Zaostanek: 00:11:11
14 . 127 Šela Zlatko
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 01:00:16 00:12:01 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:16
Zaostanek: 00:12:01
15 . 212 Tovornik Peter
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 01:02:07 00:13:52 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:02:07
Zaostanek: 00:13:52
16 . 125 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 01:07:34 00:19:19 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633671
Čas vožnje: 01:07:34
Zaostanek: 00:19:19
17 . 115 Kurnik Vili
GAMSI CINKARNA CELJE
Moški SLO GAMSI CINKARNA CELJE 01:10:36 00:22:21 >
Klub GAMSI CINKARNA CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:10:36
Zaostanek: 00:22:21
18 . 126 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:12:32 00:24:17 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 01:12:32
Zaostanek: 00:24:17
19 . 169 KROPIVŠEK Sandi
BAMBI
Moški SLO BAMBI 01:13:45 00:25:30 >
Klub BAMBI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:13:45
Zaostanek: 00:25:30
20 . 221 SLAK Leon
Moški SLO 01:21:05 00:32:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:21:05
Zaostanek: 00:32:50
21 . 177 LUŠNIC Andrej
LUŠNIC REISING TIM
Moški SLO LUŠNIC REISING TIM 01:21:16 00:33:01 >
Klub LUŠNIC REISING TIM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:21:16
Zaostanek: 00:33:01
22 . 184 JAVŠNIK Andrej
ŠD ELEKTRO CELJE
Moški SLO ŠD ELEKTRO CELJE 01:37:30 00:49:15 >
Klub ŠD ELEKTRO CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:37:30
Zaostanek: 00:49:15
23 . 116 Kozel štefan
Moški SLO 01:44:51 00:56:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:44:51
Zaostanek: 00:56:36
MASTER F-M
1 . 139 Bojanc Branko
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10002576847 00:47:25 -- >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002576847
Čas vožnje: 00:47:25
Zaostanek: 00:00:00
2 . 138 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017635691 00:48:43 00:01:18 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Čas vožnje: 00:48:43
Zaostanek: 00:01:18
3 . 132 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:49:12 00:01:47 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552637
Čas vožnje: 00:49:12
Zaostanek: 00:01:47
4 . 181 Štefane Srečko
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 00:50:42 00:03:17 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:50:42
Zaostanek: 00:03:17
5 . 187 HOMEC Zoran
SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Moški SLO SLAŠČIČARNA MAGUŠAR 00:53:58 00:06:33 >
Klub SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:53:58
Zaostanek: 00:06:33
6 . 136 Antolin Zoran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584666 00:58:56 00:11:31 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017584666
Čas vožnje: 00:58:56
Zaostanek: 00:11:31
7 . 223 Glamočak Igor
ŠKD TEŠ
Moški SLO ŠKD TEŠ - 00:59:52 00:12:27 >
Klub ŠKD TEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: -
Čas vožnje: 00:59:52
Zaostanek: 00:12:27
8 . 133 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:00:34 00:13:09 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 01:00:34
Zaostanek: 00:13:09
9 . 137 prah marjan
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 01:01:11 00:13:46 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:01:11
Zaostanek: 00:13:46
10 . 131 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 01:01:40 00:14:15 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas vožnje: 01:01:40
Zaostanek: 00:14:15
11 . 232 CERINŠEK Franc
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 01:01:41 00:14:16 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:01:41
Zaostanek: 00:14:16
12 . 134 Bogataj Igor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 10017592548 01:02:55 00:15:30 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Čas vožnje: 01:02:55
Zaostanek: 00:15:30
13 . 135 Detiček Edvard
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 01:06:53 00:19:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644886
Čas vožnje: 01:06:53
Zaostanek: 00:19:28
14 . 130 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 01:11:46 00:24:21 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631449
Čas vožnje: 01:11:46
Zaostanek: 00:24:21
15 . 219 ZIDANŠEK Drago
Moški SLO 01:39:16 00:51:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:16
Zaostanek: 00:51:51
16 . 227 LAMUT Mirko
Moški SLO 01:43:59 00:56:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:43:59
Zaostanek: 00:56:34
MASTER G-M
1 . 140 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:53:08 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas vožnje: 00:53:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 147 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 00:55:35 00:02:27 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas vožnje: 00:55:35
Zaostanek: 00:02:27
3 . 141 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:56:26 00:03:18 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587696
Čas vožnje: 00:56:26
Zaostanek: 00:03:18
4 . 148 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632156 00:57:10 00:04:02 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632156
Čas vožnje: 00:57:10
Zaostanek: 00:04:02
5 . 149 Sesar Vlatko
BK Dinamo
Moški CRO BK Dinamo 10028440986 00:58:22 00:05:14 >
Klub BK Dinamo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028440986
Čas vožnje: 00:58:22
Zaostanek: 00:05:14
6 . 146 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 01:00:06 00:06:58 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633469
Čas vožnje: 01:00:06
Zaostanek: 00:06:58
7 . 142 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:03:51 00:10:43 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas vožnje: 01:03:51
Zaostanek: 00:10:43
8 . 145 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:05:09 00:12:01 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 01:05:09
Zaostanek: 00:12:01
9 . 230 MAROT Rado
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 01:10:26 00:17:18 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:10:26
Zaostanek: 00:17:18
10 . 237 ŠOŠTERIČ Marjan
Moški SLO 01:14:37 00:21:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:14:37
Zaostanek: 00:21:29
11 . 143 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:16:10 00:23:02 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas vožnje: 01:16:10
Zaostanek: 00:23:02
12 . 144 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:19:42 00:26:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas vožnje: 01:19:42
Zaostanek: 00:26:34
13 . 222 Pečko Zdenko
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 01:33:02 00:39:54 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:33:02
Zaostanek: 00:39:54
14 . 225 FRUMEN Danilo
Moški SLO 01:38:32 00:45:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:38:32
Zaostanek: 00:45:24
MASTER H-M
1 . 155 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:57:26 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017634075
Čas vožnje: 00:57:26
Zaostanek: 00:00:00
2 . 206 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:02:17 00:04:51 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas vožnje: 01:02:17
Zaostanek: 00:04:51
3 . 151 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:02:49 00:05:23 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Čas vožnje: 01:02:49
Zaostanek: 00:05:23
4 . 154 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:04:22 00:06:56 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Čas vožnje: 01:04:22
Zaostanek: 00:06:56
5 . 152 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:06:58 00:09:32 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas vožnje: 01:06:58
Zaostanek: 00:09:32
6 . 153 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 01:13:35 00:16:09 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552738
Čas vožnje: 01:13:35
Zaostanek: 00:16:09
7 . 150 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:21:08 00:23:42 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas vožnje: 01:21:08
Zaostanek: 00:23:42
8 . 218 BEZJAK Ivan
Moški SLO 01:24:59 00:27:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:24:59
Zaostanek: 00:27:33
MASTER I-M
1 . 159 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:02:01 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 01:02:01
Zaostanek: 00:00:00
2 . 160 RAVBAR Rudi
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 01:05:57 00:03:56 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:05:57
Zaostanek: 00:03:56
3 . 156 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:06:25 00:04:24 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631853
Čas vožnje: 01:06:25
Zaostanek: 00:04:24
4 . 158 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:12:50 00:10:49 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas vožnje: 01:12:50
Zaostanek: 00:10:49
5 . 157 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017570017 01:33:58 00:31:57 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017570017
Čas vožnje: 01:33:58
Zaostanek: 00:31:57

Komentarji

 

Mobile content