Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 13. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:13. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2018 Datum:25.08.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
DEčKI-MLADINCI DO 2001 (NELICENCIRANI)-M
1 . 114 AVENELL LEWIS Moški OAKLEY PEDELARS 00:55:00 --
LICENCIRANI - MLADINCI-čLANI-M
1 . 15 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 645 59 00:51:04 --
2 . 99 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 745 62 00:58:09 00:07:05
3 . 100 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 720 37 01:01:56 00:10:52
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 00:55:45 --
2 . 115 Grm Tamara Ženski SLO 00:57:46 00:02:01
3 . 1 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 100 599 321 39 00:59:02 00:03:17
4 . 2 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 01:18:52 00:23:07
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:53:14 --
2 . 5 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SIS 100 175 576 87 01:00:29 00:07:15
3 . 6 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 524 716 27 01:04:52 00:11:38
4 . 7 Meško Mateja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10082919624 01:08:02 00:14:48
5 . 116 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SIS 100 634 614 24 01:18:29 00:25:15
ŽENSKE C-Ž
1 . 8 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 01:16:02 --
2 . 9 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:17:02 00:01:00
3 . 10 Švab Lilijana Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 749 787 58 01:18:28 00:02:26
AMATERJI -M
1 . 111 Grünfeld Kristian Moški SLO ŠD LJUBLJANA RUDNIK 100 810 215 55 00:45:33 --
2 . 22 Šetrajčič Grega Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 797 921 80 00:45:36 00:00:03
3 . 13 Dovžan Damjan Moški AUT UNION CYCLING TEAM NÖ 10011994840 00:46:40 00:01:07
4 . 11 Vrhovnik Luka Moški SLO KD ROG 100 776 579 78 00:48:27 00:02:54
5 . 19 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 755 507 55 00:49:12 00:03:39
6 . 12 Kurnik Michael Moški AUT 10014485013 00:49:14 00:03:41
7 . 118 Avguštin Simon Moški SLO RIKITEAM 100 597 457 18 00:50:22 00:04:49
8 . 18 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 100 780 363 79 00:50:22 00:04:49
9 . 20 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:51:38 00:06:05
10 . 101 Bučar Peter Moški SLO 00:51:57 00:06:24
11 . 119 Murko Vid Moški SLO SELCE TOP DOM 100 798 804 90 00:55:57 00:10:24
12 . 16 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 100 588 937 34 00:56:34 00:11:01
13 . 14 Belehar Luka Moški SLO 01:08:01 00:22:28
MASTER A-M
1 . 28 Ljubič Luka Moški SLO AD HITROST 2018TZS437 00:48:13 --
2 . 26 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 00:49:45 00:01:32
3 . 113 Bauer Klemen Moški SLO 00:50:22 00:02:09
4 . 25 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 626 40 00:51:45 00:03:32
5 . 27 Rozman Anže Moški SLO ŠD KOLOKA 100 807 228 75 00:56:26 00:08:13
6 . 29 Kosmač Miha Moški SLO TOPFIT TEAM 00:59:27 00:11:14
MASTER B-M
1 . 33 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:45:37 --
2 . 34 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SIS 100 176 188 20 00:46:24 00:00:47
3 . 38 Jackson Simon Peter Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 606 533 73 00:51:04 00:05:27
4 . 40 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 492 232 38 00:52:40 00:07:03
5 . 32 Kutoša David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 444 82 00:52:56 00:07:19
6 . 39 Šalamun Darko Moški SLO KD LPP 100 785 713 94 00:53:01 00:07:24
7 . 36 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 408 46 00:58:25 00:12:48
8 . 31 Ajdovec Andrej Moški SLO 01:04:50 00:19:13
MASTER C-M
1 . 50 Bratuš Dean Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 983 09 00:45:24 --
2 . 41 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 00:47:19 00:01:55
3 . 45 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:47:29 00:02:05
4 . 43 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 607 21 00:50:34 00:05:10
5 . 47 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:54:41 00:09:17
6 . 46 Dacar Boštjan Moški SLO ŠD BAM.BI 100 749 936 13 00:55:31 00:10:07
7 . 103 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 380 18 00:57:09 00:11:45
8 . 49 ševo Marko Moški SLO ŠD BAM.BI 10074989569 01:08:02 00:22:38
MASTER D-M
1 . 56 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 062 407 20 00:50:08 --
2 . 57 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:51:21 00:01:13
3 . 59 Marinko Grega Moški SLO ŠD TURBO M SLO19711113 00:52:06 00:01:58
4 . 55 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:53:08 00:03:00
5 . 53 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 00:53:53 00:03:45
6 . 60 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2018TZS439 00:55:59 00:05:51
7 . 110 JERŠIN JAKA Moški SLO ŠD LJUBLJANA RUDNIK 100 839 317 57 00:56:32 00:06:24
8 . 62 SAJOVEC ANDREJ Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 272 07 00:57:46 00:07:38
9 . 51 Potočnik Janez Moški SLO AGP PRO 01:00:07 00:09:59
10 . 63 Golob Jurij Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 595 984 00 01:06:32 00:16:24
11 . 108 MIHALIC JOSIP Moški SLO 01:15:16 00:25:08
MASTER E-M
1 . 65 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:52:40 --
2 . 69 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:54:22 00:01:42
3 . 67 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:55:18 00:02:38
4 . 66 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:59:16 00:06:36
5 . 64 Romšak Matija Moški SLO POSLOVNA CONA KOMENDA 2018TZS196 01:02:09 00:09:29
6 . 70 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:10:57 00:18:17
7 . 117 DOLINŠEK STANE Moški SLO ŠD BAM.BI 01:12:33 00:19:53
MASTER F-M
1 . 78 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 00:51:56 --
2 . 75 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:54:23 00:02:27
3 . 74 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:55:46 00:03:50
4 . 76 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:02:59 00:11:03
5 . 77 Švab Vinko Moški SLO ŠD BAM.BI 100 749 966 43 01:05:05 00:13:09
6 . 105 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 448 86 01:08:55 00:16:59
7 . 102 VERBIČ JOŽA Moški SLO 01:12:32 00:20:36
MASTER G-M
1 . 79 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:56:13 --
2 . 87 Sesar Vlatko Moški CRO BK DINAMO 10028440986 00:59:14 00:03:01
3 . 86 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 100 176 321 56 01:03:10 00:06:57
4 . 84 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 334 69 01:03:22 00:07:09
5 . 112 CVAJNAR BOJAN Moški SLO ŽLEBE 01:04:00 00:07:47
6 . 80 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 01:09:12 00:12:59
7 . 83 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:11:37 00:15:24
8 . 81 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:15:37 00:19:24
9 . 82 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 01:18:12 00:21:59
MASTER H-M
1 . 89 Varga Joško Moški SLO ŠD BAM.BI 100 638 722 58 01:03:08 --
2 . 90 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 01:05:33 00:02:25
3 . 93 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 01:09:54 00:06:46
4 . 91 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 01:11:42 00:08:34
5 . 92 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 527 38 01:13:03 00:09:55
6 . 88 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 01:18:05 00:14:57
MASTER I-M
1 . 98 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:05:37 --
2 . 95 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 01:10:05 00:04:28
3 . 104 Merlak Konrad Moški SLO 01:12:30 00:06:53
4 . 106 KOŽELJ FRANCI Moški SLO ŠD BAM.BI 01:12:47 00:07:10
5 . 97 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:15:25 00:09:48
6 . 96 Otoničar Janez Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 684 01 01:17:24 00:11:47

Komentarji