Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Ankaran 2018

Triatlon Tekma:Triatlon Ankaran 2018 Datum:26.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi Rezultat Licenca
CM0-M
1 . 3 JESENKO Florian Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:34
2 . 13 Žagar Filip Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:56
3 . 9 Koritnik Kristijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:04:01
CZ0-Ž
1 . 7 Franjga Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:04:31
TRIATLON ZA VSAKOGAR - MOšKI-M
1 . 35 Koren Rok Moški SLO Brezmejni 0:04:33 (0:48) 0:19:41 (0:44) 0:10:01 0:35:49
2 . 205 Stenta Lorenzo Moški ITA 0:04:18 (0:56) 0:21:09 (0:29) 0:09:04 0:35:59
3 . 209 FURLANIČ Zmagoslav Moški SLO 0:06:20 (1:42) 0:24:13 (0:38) 0:11:52 0:44:47
TRIATLON ZA VSAKOGAR - žENSKE-Ž
1 . 51 Lavrič Lara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:04:11 (0:32) 0:19:21 (0:19) 0:09:14 0:33:39
2 . 45 Ovnik Malačič Vesna Ženski SLO ŠD 3Šport 0:04:58 (0:50) 0:20:56 (0:28) 0:10:13 0:37:27 /
4 . 208 Galina Vanesa Ženski SLO ŠD 3Šport 0:04:47 (0:58) 0:21:04 (0:43) 0:11:23 0:38:57
5 . 142 Stopar Jerneja Ženski SLO ŠD 3Šport 0:04:58 (0:52) 0:23:57 (0:29) 0:14:10 0:44:28
6 . 34 Salotto Silvia Ženski ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:06:58 (1:08) 0:24:29 (0:37) 0:13:28 0:46:42
7 . 44 Makovini Martina Ženski SLO ŠD 3Šport 0:05:58 (0:59) 0:26:15 (0:37) 0:13:24 0:47:15 /
CICIBANI-M
1 . 18 Prpić Luka Moški CRO TK Matulji 0:02:48
2 . 26 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:02:59 2018TZS273
3 . 24 Rihar Val Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:11 2018TZS589
4 . 28 Smole Martin Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:46 2018TZS275
CICIBANKE-Ž
1 . 25 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:02:51 2018TZS274
2 . 27 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:05 2018TZS280
3 . 19 Saračević Una Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 0:03:21 2018-0430
4 . 33 Kok Tara Ženski SLO 0:03:27
5 . 14 Babin Ema Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 0:03:46 2018-0449
6 . 11 Štefanc Taja Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:54
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 202 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:18 20018
2 . 16 ČIKOVIĆ Neo Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:07:44 2018-0437
3 . 30 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:58 2018TZS269
4 . 23 Bregar Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:08:20 2018TZS521
5 . 2 FLORIAN Luca Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:08:42
6 . 31 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:05 2018TZS268
7 . 10 Pleše Žan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:09:58 2018TZS093
8 . 12 Štefanec Žan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:10
9 . 20 VUJASIN Ante Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:10:11 2018-0435
10 . 8 Koritnik Aleksander Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:54 2018TZS065
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 1 Colombo Maya Ženski ITA GO TRI Team ASD 0:07:17
2 . 4 JESENKO Hannah Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:07:24
3 . 5 RITTER Kathrin Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:07:32
4 . 15 BAN Elena Ženski CRO TK Matulji 0:07:58
5 . 21 Debelić Dora Ženski CRO TK Rab 0:08:01
6 . 6 WUKSCH Sophie Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:09:06
7 . 17 NESTOROVSKI Bruna Ženski CRO TK Matulji 0:09:57
8 . 22 Šerkinić Nika Ženski CRO TK Rab 0:10:12
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 36 Berlot Sebastian Moški ITA GO TRI Team ASD 0:03:17 (0:24) 0:16:36 (0:20) 0:07:43 0:28:22
2 . 40 HAUSER Jonas Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:14 (0:30) 0:17:18 (0:19) 0:07:28 0:28:50
3 . 72 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:09 (0:22) 0:16:56 (0:25) 0:08:40 0:29:33 2018TZS250
4 . 61 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:22 (0:30) 0:17:35 (0:20) 0:08:07 0:29:56 2018TZS518
5 . 77 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:49 (0:26) 0:18:05 (0:27) 0:07:11 0:30:00 2018TZS251
6 . 38 Poberai Luca Moški ITA GO TRI TEAM ASD 0:04:10 (0:38) 0:19:02 (0:24) 0:08:09 0:32:25
7 . 80 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:22 (0:29) 0:18:15 (0:22) 0:09:10 0:32:40 2018TZS254
8 . 71 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:01 (0:30) 0:19:12 (0:21) 0:08:55 0:33:02 2018TZS255
9 . 66 Medved Jure Moški SLO Športno društvo Tek je lek 0:04:43 (0:31) 0:18:50 (0:44) 0:08:59 0:33:49 2018TZS571
10 . 54 Žagar Jurij Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:05:19 (0:36) 0:20:11 (0:20) 0:07:23 0:33:51 2018TZS090
11 . 69 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:47 (0:41) 0:19:33 (0:25) 0:09:46 0:34:13 2018TZS614
12 . 79 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:29 (0:31) 0:19:39 (0:23) 0:10:14 0:34:18 2018TZS264
13 . 203 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:56 (0:35) 0:20:27 (0:24) 0:09:10 0:34:34 2018TZS258
14 . 81 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:16 (0:36) 0:20:12 (0:23) 0:09:14 0:34:43 2018TZS260
15 . 53 Žagar Matic Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:05:20 (0:36) 0:20:39 (0:20) 0:07:55 0:34:51 2018TZS089
16 . 55 Žagar Taj Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:05:00 (0:52) 0:20:15 (0:23) 0:08:26 0:34:57 2018TZS091
17 . 49 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:24 (0:49) 0:20:47 (0:23) 0:10:54 0:37:19 2018TZS502
18 . 60 Šurlina Roko Moški CRO Triatlon klub Rab 0:06:40 (0:47) 0:21:53 (0:26) 0:09:03 0:38:50
19 . 74 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:03 (0:58) 0:22:07 (0:24) 0:10:57 0:39:30 2018TZS259
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 56 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 0:03:24 (0:29) 0:17:12 (0:24) 0:08:20 0:29:53 2018TZS162
2 . 83 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:22 (0:28) 0:17:14 (0:21) 0:08:38 0:30:05 2018TZS249
3 . 43 RITTER Stephanie Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:48 (0:36) 0:18:40 (0:33) 0:09:19 0:32:58
4 . 37 Kovic Urska Ženski SLO GO TRI TEAM ASD 0:03:27 (0:38) 0:19:31 (0:25) 0:10:08 0:34:11
5 . 63 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:04:38 (0:39) 0:20:48 (0:23) 0:09:40 0:36:10 2018TZS545
6 . 85 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:05:04 (0:33) 0:22:26 (0:25) 0:10:03 0:38:34 2018TZS262
7 . 62 Bregar Živa Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:05:18 (0:59) 0:23:05 (0:31) 0:09:10 0:39:04 2018TZS522
8 . 57 Kurelić Doris Ženski CRO TK Rab 0:05:27 (0:39) 0:23:22 (0:23) 0:09:38 0:39:31
DNF9 . 58 Macolić Petra Ženski CRO TK Rab 0:05:50 (0:42) 0:38:53 () DNF
KADETI-M
1 . 65 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:07 (0:20) 0:15:56 (0:25) 0:07:00 0:26:49 2018TZS566
2 . 52 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:04 (0:23) 0:16:10 (0:20) 0:07:01 0:27:00 2018TZS085
3 . 75 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:09 (0:23) 0:16:15 (0:23) 0:07:02 0:27:15 2018TZS240
4 . 70 Zalar Patrik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:06 (0:23) 0:15:55 (0:21) 0:07:46 0:27:32 2018TZS616
5 . 39 Suglia Francesco Moški ITA GO TRI TEAM ASD 0:03:12 (0:24) 0:16:40 (0:20) 0:07:18 0:27:56
6 . 46 Pregelj Mark Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:02:58 (0:25) 0:16:32 (0:23) 0:07:53 0:28:14 2018TZS359
7 . 86 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 0:03:16 (0:20) 0:16:23 (0:26) 0:09:17 0:29:44 2018TZS383
8 . 48 Kovic Januš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:10 (0:22) 0:17:20 (0:23) 0:09:14 0:30:32 2018TZS649
9 . 67 Rihar Mai Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:03:46 (0:22) 0:16:48 (0:27) 0:10:25 0:31:49 2018TZS590
10 . 82 Rutar Jon Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:57 (0:30) 0:18:33 (0:21) 0:08:51 0:32:14 2018TZS242
11 . 42 KARASIN Marcel Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:53 (0:33) 0:20:30 (0:20) 0:11:46 0:37:05
12 . 73 Hribar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:08 (0:25) 0:23:04 (0:50) 0:12:37 0:41:06 2018TZS247
DNF13 . 87 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 0:03:13 (0:22) () DNF 2018TZS384
KADETINJE-Ž
1 . 50 Bartol Monika Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:12 (0:23) 0:17:17 (0:19) 0:07:41 0:28:54 2018TZS057
2 . 41 HAUSER Leonie Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:15 (0:32) 0:18:04 (0:18) 0:09:17 0:31:28
3 . 76 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:44 (0:24) 0:18:17 (0:26) 0:08:48 0:31:41 2018TZS246
4 . 78 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:11 (0:23) 0:17:23 (0:27) 0:11:06 0:32:32 2018TZS241
5 . 84 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:37 (0:32) 0:19:57 (0:29) 0:08:31 0:33:07 2018TZS248
6 . 210 VODOPIJA VITA Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 0:04:12 (0:38) 0:21:55 (0:26) 0:10:33 0:37:46 2018TZS360
7 . 59 Španjol Pandelo Lara Ženski CRO TK Rab 0:05:11 (0:47) 0:23:48 (0:29) 0:12:28 0:42:44
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 162 Gašparič Nande Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:12:08 (0:23) 0:29:15 (0:29) 0:19:49 1:02:06 2018TZS538
2 . 166 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:12:04 (0:26) 0:31:14 (0:25) 0:23:25 1:07:36 2018TZS570
DNF3 . 167 Medved Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:12:07 (0:22) () DNF 2018TZS572
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 154 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:11:27 (0:22) 0:29:33 (0:22) 0:19:40 1:01:27 2018TZS083
2 . 151 Dečman Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:17 (0:23) 0:31:21 (0:21) 0:19:52 1:02:15 2018TZS061
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 172 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:13:36 (0:22) 0:34:06 (0:27) 0:24:58 1:13:31 2018TZS235
ČLANI 1-M
1 . 149 Meden Matija Moški SLO TK 3KM 0:10:20 (0:22) 0:27:15 (0:23) 0:16:48 0:55:09 2018TZS457
2 . 164 Klenovšek Urh Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:10:22 (0:20) 0:27:15 (0:22) 0:18:00 0:56:22 2018TZS554
3 . 174 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:15:17 (0:42) 0:24:46 (0:24) 0:18:43 0:59:55 2018TZS230
4 . 182 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:12:06 (0:23) 0:28:48 (0:24) 0:18:52 1:00:35 2018TZS229
5 . 217 Krašek Martin Moški SLO TK Ljubljana 0:13:13 (0:28) 0:30:08 (0:33) 0:19:45 1:04:09 2018TZS562
6 . 179 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:15:01 (0:27) 0:29:37 (0:22) 0:18:53 1:04:21 2018TZS227
7 . 175 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:11:59 (0:31) 0:32:41 (0:27) 0:21:56 1:07:37 2018TZS231
8 . 218 FUK Andrea Moški ITA Pool Sport Trieste 0:15:14 (0:45) 0:32:02 (0:39) 0:19:05 1:07:46
9 . 177 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:14:24 (0:40) 0:32:31 (0:43) 0:19:38 1:07:57 2018TZS225
10 . 161 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 0:14:23 (0:40) 0:31:54 (0:27) 0:22:08 1:09:34 2018TZS173
11 . 112 Sakoparnig Marcel Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 0:15:07 (0:42) 0:34:25 (0:40) 0:20:05 1:11:01 114414
12 . 124 Gradišek Aljoša Moški SLO Fakulteta za farmacijo 0:11:57 (0:29) 0:35:05 (0:35) 0:26:02 1:14:09
13 . 168 Mohorič Jan Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:16:29 (1:31) 0:34:40 (0:51) 0:23:42 1:17:16 2018TZS575
14 . 123 Kugonič Blaž Moški SLO Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in inf. 0:13:18 (0:42) 0:41:22 (0:29) 0:26:02 1:21:55
ČLANICE 1-Ž
1 . 134 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 0:11:43 (0:33) 0:33:48 (0:25) 0:22:30 1:09:01 2018TZS470
2 . 160 Bedene Pia Ženski SLO TK NOVO MESTO 0:14:48 (0:40) 0:32:37 (0:29) 0:23:26 1:12:01 2018TZS165
3 . 133 Biffis Daniela Ženski ITA Liger Team Keyline 0:17:29 (0:45) 0:33:40 (0:31) 0:22:38 1:15:05
4 . 152 Nakrst Ana Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:16:03 (0:49) 0:44:45 (0:44) 0:32:08 1:34:31 2018TZS097
ČLANI 2-M
1 . 150 Abrahamsberg Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:13:02 (0:36) 0:30:05 (0:31) 0:18:20 1:02:35 2018TZS055
2 . 143 TERČELJ ROK Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:13:47 (0:22) 0:30:34 (0:32) 0:20:02 1:05:19 2018TZS339
3 . 100 Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:16:12 (0:26) 0:30:57 (0:27) 0:19:28 1:07:33 0
4 . 214 Štrus Luka Moški SLO 15. PVL 0:13:54 (0:41) 0:31:05 (0:43) 0:21:49 1:08:14
5 . 94 Medessi Stefano Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:16:51 (0:54) 0:30:51 (0:37) 0:19:49 1:09:04 FITRI ITALY
6 . 137 Stefanini Matteo Moški ITA Pool Sport Trieste 0:15:14 (0:45) 0:32:23 (0:28) 0:20:16 1:09:08 FITRI 106332
7 . 158 Babin Marin Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:13:43 (0:30) 0:31:34 (0:51) 0:23:05 1:09:45 2018-0448
8 . 197 Martinuzzi Davide Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:15:35 (0:54) 0:32:07 (0:41) 0:22:06 1:11:24
9 . 155 Škulj Miha Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:19:06 (0:48) 0:31:50 (0:41) 0:20:01 1:12:28 2018TZS088
10 . 196 Marolt Klemen Moški SLO / 0:17:05 (0:40) 0:33:01 (0:31) 0:22:29 1:13:48 /
11 . 138 Terreni Luca Moški ITA Pool Sport Trieste 0:17:13 (0:36) 0:35:28 (0:45) 0:20:36 1:14:39
12 . 163 Hafner Uroš Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:16:26 (0:52) 0:34:01 (0:57) 0:24:42 1:17:00 2018TZS543
13 . 185 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 0:20:29 (1:12) 0:35:52 (1:01) 0:20:33 1:19:09 2018TZS426
14 . 95 Peluso Stefano Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:16:22 (0:47) 0:38:01 (0:51) 0:28:29 1:24:32 Fi.tri Italy
15 . 117 Saražin Jaša Moški SLO Biotehniška fakulteta - Univerza v Ljubljani 0:17:48 (2:18) 0:40:47 (0:36) 0:28:50 1:30:22
16 . 194 Jamšek Jure Moški SLO 0:19:42 (2:30) 0:41:00 (1:20) 0:30:25 1:35:00
ČLANICE 2-Ž
1 . 118 Pinzelli Valentina Ženski ITA C. AZ Fincantieri Wartsila 0:17:17 (0:46) 0:37:49 (0:45) 0:23:48 1:20:26
2 . 165 Kovač Anja Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:18:59 (0:51) 0:36:11 (0:41) 0:25:20 1:22:03 2018TZS558
3 . 110 Varesano Caterina Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:16:21 (0:53) 0:42:07 (0:57) 0:30:28 1:30:49
4 . 127 Randiakova Jana Ženski ITA GO TRI Team ASD 0:19:41 (0:52) 0:41:46 (0:43) 0:28:25 1:31:30
VETERANI 1-M
1 . 141 Harnold Peter Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:12:28 (0:32) 0:32:37 (0:25) 0:19:11 1:05:15 2018TZS338
2 . 180 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:13:32 (0:44) 0:30:56 (0:38) 0:20:52 1:06:45 2018TZS217
3 . 97 Zotti Massimo Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:15:19 (0:41) 0:31:39 (0:44) 0:23:29 1:11:54 Fi.tri Italy
4 . 108 Rotti Manuele Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:17:34 (0:28) 0:32:22 (0:31) 0:21:25 1:12:22 10029771506
5 . 220 PACAK LUKAS Moški SLO ŠD TURBO M 0:13:39 (1:15) 0:33:29 (0:55) 0:24:17 1:13:36 2018TZS108
6 . 92 Luis Daniele Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:16:54 (0:58) 0:33:21 (0:56) 0:23:46 1:15:56 FITRI n. 75182
7 . 183 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:14:01 (1:06) 0:34:52 (1:04) 0:24:59 1:16:04 2018TZS218
8 . 211 ANTONIOTTI Claudio Moški ITA 0:21:51 (0:53) 0:35:23 (0:50) 0:20:11 1:19:10
9 . 199 Perme Rok Moški SLO 0:20:20 (1:08) 0:35:18 (1:17) 0:24:38 1:22:43
DNF10 . 153 Pleše Goran Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:17:47 () () DNF 2018TZS092
VETERANKE 1-Ž
1 . 189 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 0:16:23 (0:39) 0:36:51 (0:52) 0:23:31 1:18:18 2018TZS456
2 . 173 Bertoncelj Helena Ženski SLO TK Gorenjska 0:18:31 (0:53) 0:40:54 (0:52) 0:26:08 1:27:20 2018TZS117
3 . 195 Jamšek Mateja Ženski SLO 0:19:30 (2:15) 0:39:38 (1:38) 0:24:59 1:28:02
VETERANI 2-M
1 . 111 Virgilio Paolo Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:13:12 (0:26) 0:30:05 (0:28) 0:20:18 1:04:31
2 . 188 Maček Uroš Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 0:13:41 (0:32) 0:29:30 (0:29) 0:20:29 1:04:41 2018TZS455
3 . 128 Zara Davide Moški ITA GO TRI TEAM ASD 0:12:05 (0:28) 0:31:13 (0:33) 0:21:46 1:06:07
4 . 104 Marino Andrea Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:14:54 (0:25) 0:32:19 (0:25) 0:19:00 1:07:06
5 . 181 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:17:03 (0:34) 0:30:31 (0:29) 0:20:06 1:08:45 2018TZS208
6 . 90 Brumat Fausto Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:16:24 (0:46) 0:31:09 (0:35) 0:20:57 1:09:54 52187
7 . 148 Štabuc Roman Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 0:17:22 (1:02) 0:32:35 (0:42) 0:22:50 1:14:33 2018TZS040
8 . 88 Flajs Rok Moški SLO 3K Šport 0:14:35 (0:46) 0:35:20 (0:40) 0:24:48 1:16:12 2018TZS289
9 . 113 Sakoparnig Ernst Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 0:15:45 (0:52) 0:34:45 (0:45) 0:24:10 1:16:19 368620
10 . 201 Pustišek Matevž Moški SLO 0:18:05 (1:09) 0:31:37 (0:53) 0:24:49 1:16:34
11 . 135 Leitinger Luka Moški SLO Pedagoška fakulteta 0:16:02 (0:46) 0:35:32 (1:03) 0:24:37 1:18:02
12 . 126 Kenda Marco Moški ITA GO TRI TEAM ASD 0:15:35 (0:54) 0:36:41 (0:54) 0:24:05 1:18:10
13 . 103 Loi Antonluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:16:33 (0:34) 0:35:14 (0:46) 0:26:03 1:19:12
14 . 193 Basile Vincenzo Moški ITA 0:18:38 (0:56) 0:34:43 (0:39) 0:24:43 1:19:40
15 . 102 Favento Stefano Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:19:36 (0:32) 0:37:34 (0:49) 0:22:28 1:21:02
16 . 96 Sinigoi Stefano Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:17:00 (0:54) 0:36:46 (0:43) 0:26:50 1:22:16
17 . 98 Bratina Raffaele Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:18:57 (1:09) 0:37:34 (0:55) 0:23:45 1:22:21
18 . 129 FLORIAN Gerald Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:16:34 (0:43) 0:37:04 (1:10) 0:28:17 1:23:50
19 . 109 Salci Attila Kaan Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:19:35 (0:51) 0:36:43 (0:55) 0:26:06 1:24:12
20 . 171 Završnik Rok Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:14:12 (1:20) 0:38:18 (2:25) 0:29:03 1:25:20 2018TZS617
VETERANKE 2-Ž
1 . 176 Gradišar Andreja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:16:55 (0:44) 0:38:11 (0:38) 0:26:47 1:23:17 2018TZS212
2 . 219 JURIČIČ Ana Ženski SLO ŠD TURBO M 0:19:14 (1:01) 0:36:45 (0:50) 0:27:04 1:24:56
3 . 93 Marega Daniela Ženski ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:19:44 (0:43) 0:39:16 (0:37) 0:26:13 1:26:35 Fi.tri. Italy
4 . 91 colla cristina Ženski ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:18:21 (0:55) 0:39:56 (0:41) 0:29:54 1:29:48
5 . 105 Medved Sandra Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:19:30 (0:57) 0:45:10 (0:38) 0:27:25 1:33:42
6 . 206 Venturini Donatella Ženski ITA Boramultisport B 0:26:13 (1:12) 0:48:38 (0:58) 0:38:45 1:55:47
VETERANI 3-M
1 . 212 Meden Sašo Moški SLO TK 3KM 0:14:03 (0:28) 0:29:14 (0:25) 0:19:06 1:03:18 2018TZS458
2 . 89 BARACANI ROBERTO Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:13:42 (0:31) 0:31:28 (0:24) 0:19:53 1:05:59 31757
3 . 184 Romšak Matija Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:15:06 (0:59) 0:31:57 (0:38) 0:20:05 1:08:47 2018TZS196
4 . 121 De Cillia Alessandro Moški ITA CUS Udine Triathlon 0:16:04 (0:28) 0:31:03 (0:27) 0:21:01 1:09:04
5 . 130 FRIEDRICH Christian Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:17:22 (1:24) 0:39:34 (0:52) 0:13:01 1:12:15
6 . 116 Oberluggauer Ewald Moški AUT ASKÖ ARBÖ RC Feld am see 0:18:53 (1:03) 0:33:41 (0:47) 0:24:30 1:18:56
7 . 106 Passador Stefano Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:16:37 (1:13) 0:33:57 (0:54) 0:27:21 1:20:04 A139053
8 . 122 Musigh Marco Moški ITA CUS Udine Triathlon 0:19:07 (1:06) 0:36:46 (0:44) 0:23:31 1:21:15
9 . 156 Pozvek Jože Moški SLO TK Logatec 0:20:55 (0:47) 0:38:36 (1:05) 0:24:58 1:26:22 2018TZS155
10 . 120 Tittaferrante Renato Moški ITA CUS Udine A.S.D. 0:22:02 (0:58) 0:36:52 (0:51) 0:26:38 1:27:22
11 . 169 Mohorič Matjaž Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:20:21 (1:09) 0:39:09 (1:10) 0:27:42 1:29:32 2018TZS576
12 . 107 Reichenbach Carlo Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:20:04 (0:40) 0:42:51 (0:52) 0:35:36 1:40:05
DNF13 . 101 Del Rosso Stefano Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:17:21 (1:01) 0:38:05 (1:11) DNF
VETERANKE 3-Ž
1 . 119 CIARLA Anna Maria Ženski ITA CUS Udine A.S.D. 0:23:22 (1:03) 0:41:48 (0:35) 0:26:55 1:33:44
VETERANI 4-M
1 . 178 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:14:17 (0:23) 0:30:58 (0:27) 0:19:48 1:05:54 2018TZS193
2 . 136 Candito Gabriele Moški ITA Pool Sport Trieste 0:15:31 (0:58) 0:30:57 (0:45) 0:21:04 1:09:17
3 . 200 Petrič Slavko Moški SLO ŠD POSAVJE 0:14:31 (0:48) 0:32:59 (0:47) 0:24:40 1:13:48 2018TZS047
4 . 114 Wohlfahrt Andreas Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 0:16:28 (0:57) 0:37:51 (0:54) 0:26:17 1:22:30 482678
VETERANI 5-M
1 . 157 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 0:18:11 (0:51) 0:31:39 (0:47) 0:21:06 1:12:36 2018TZS150
2 . 191 Aćimović Radovan Moški SLO 0:17:28 (1:04) 0:32:47 (0:40) 0:22:44 1:14:44 2018TZS012
3 . 145 Erhovnic Tomaž Moški SLO ŠD TURBO M 0:16:23 (1:00) 0:37:56 (0:47) 0:28:47 1:24:55 2018TZS110
VETERANKE 5-Ž
1 . 190 Štrukelj Ljuba Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 0:18:36 (0:55) 0:37:31 (1:00) 0:26:22 1:24:27 2018TZS465
VETERANI 6-M
1 . 132 PICHLER Teodor Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:19:51 (0:59) 0:44:21 (0:38) 0:32:08 1:37:59
2 . 99 Carella Enrico Moški ITA A.S.D. Federclub Trieste 0:19:28 (1:37) 0:47:22 (1:18) 0:38:33 1:48:19 70232
3 . 204 Kabaj Milan Moški SLO TK 3KM 0:19:34 (1:21) 0:54:34 (2:04) 0:43:48 2:01:22 2018TZS449

Komentarji