Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon za pokal Istre 2018

Triatlon Tekma:Triatlon za pokal Istre 2018 Datum:02.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca
ČLANI 1 -SPRINT-M
1 . 206 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:58:03 2018TZS230
2 . 277 FRANCESCHET Giulio Moški ITA Liger team -- 1:02:01
3 . 197 Zobec Nik Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:02:28
4 . 168 FUK Andrea Moški ITA Pool Sport Trieste -- 1:04:37
5 . 399 BANJAC Duško Moški SLO -- 1:11:16
6 . 218 BROOK Alastair Moški -- 1:28:20
7 . 219 HAJNŠEK Vid Moški SLO -- 1:39:27
ČLANI 2 -SPRINT-M
1 . 236 REMUALDO Riccardo Moški ITA -- 1:05:14
2 . 169 Stefanini Matteo Moški ITA Pool Sport Trieste -- 1:08:29 FITRI 106332
3 . 239 Marolt Klemen Moški SLO / -- 1:10:14 /
4 . 237 CARBONI Marco Moški ITA -- 1:11:22
5 . 240 GALOPIN Nicola Moški ITA -- 1:12:59
6 . 186 Obretan Aleš Moški SLO ŠD Akson -- 1:14:02 2018TZS145
7 . 188 Lasič Martin Moški SLO ŠD Riba -- 1:14:19
8 . 243 CIMPRIČ Darjan Moški SLO -- 1:14:25
9 . 201 Hafner Uroš Moški SLO TK Ljubljana -- 1:15:34 2018TZS543
10 . 214 MAHKOVIČ Marko Moški SLO Vaterpolo klub Gorica -- 1:17:01
11 . 242 GUDIČ Josip Moški SLO -- 1:29:16
ČLANICE 1 -SPRINT-Ž
1 . 161 Biffis Daniela Ženski ITA Liger team -- 1:12:55
2 . 179 GRANDOVEC Anja Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:23:38
3 . 203 VUKADINOVIĆ Nataša Ženski SLO TK Ljubljana -- 1:24:30
ČLANICE 2 -SPRINT-Ž
1 . 165 DE JACKLIN Marchi Ženski ITA Polisportiva Fossaltina -- 1:13:21
2 . 134 Varesano Caterina Ženski ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 1:23:39
3 . 178 KATERN Ana Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:24:16
4 . 229 BALOG TINA Kotnik Ženski SLO -- 1:36:44
5 . 232 TRAVNIK Kaja Ženski SLO -- 1:45:34
6 . 181 Ceric Sabina Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:54:02
STAREJŠE MLADINKE -SPRINT-Ž
2 . 207 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 1:10:12 2018TZS235
VETERANI 1 -SPRINT-M
1 . 187 Krohne Aljoša Moški SLO ŠD Akson -- 1:08:39
2 . 204 Povhe Tadej Moški SLO TK Ljubljana -- 1:12:21 2018TZS585
3 . 177 SKOK Darko Moški SLO ŠD 3Šport -- 1:13:23
4 . 135 Fornasaro Alex Moški ITA Federclub Trieste -- 1:17:30
5 . 176 PODGORELEC SAMO Moški SLO ŠD 3Šport -- 1:21:06
6 . 231 Zupančič Andrej Moški SLO -- 1:21:19
7 . 221 JEHART Mitja Moški SLO -- 1:21:57
8 . 129 Bajić Miha Moški SLO 3K Šport -- 1:23:37 2018TZS284
9 . 172 WOŹNIAK Artur Moški POL Swim2tri -- 1:24:31
10 . 222 LAKOTIČ Branko Moški SLO -- 1:30:16
VETERANI 2 -SPRINT-M
1 . 196 Kromar Damijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:02:11 2018TZS068
2 . 148 Virgilio Paolo Moški ITA Federclub Trieste -- 1:04:16
3 . 190 Kojc Jože Moški SLO ŠK Triatlon Lajf -- 1:05:31 2018TZS028
4 . 193 Majcen Boris Moški SLO ŠRK Celje -- 1:10:54
5 . 233 Habič Aleš Moški SLO -- 1:14:31
6 . 235 MORGANTI Luca Moški ITA -- 1:14:57
7 . 202 Završnik Rok Moški SLO TK Ljubljana -- 1:15:50 2018TZS617
8 . 155 Favento Stefano Moški ITA Federclub Trieste -- 1:16:03
9 . 154 Gulich Danijel Moški ITA Federclub Trieste -- 1:16:14
10 . 153 COCIANCICH Massimo Moški ITA Federclub Trieste -- 1:17:05
11 . 241 VOZZA Francesco Moški ITA -- 1:18:23
12 . 152 Bratina Raffaele Moški ITA Federclub Trieste -- 1:18:33
13 . 164 Gliebe Boris Moški SLO PK Fužinar -- 1:18:52 2018TZS626
14 . 160 ULIAN Simone Moški ITA Jalmicco Triathlon -- 1:19:12
15 . 191 Penna Luca Moški ITA ŠD 3Šport -- 1:19:53 2018TZS354
16 . 150 Salci Attila Kaan Moški ITA Federclub Trieste -- 1:20:24
17 . 210 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska -- 1:20:38 2018TZS128
18 . 223 Vehar Boštjan Moški SLO -- 1:20:42
19 . 227 TORKAR Aleš Moški SLO -- 1:23:21
20 . 163 Ognjanovič Dušan Moški SLO PK Fuzinar -- 1:27:26
21 . 149 ROSSI Giuseppe Moški ITA Federclub Trieste -- 1:27:52
VETERANI 3 -SPRINT-M
1 . 147 BARACANI ROBERTO Moški ITA Eastsidetriathlon -- 1:05:39 31757
2 . 143 GRATTON Andrea Moški ITA C.s.a. Gorizia triathlon -- 1:09:29
3 . 401 KAMPJUT GREGOR Moški SLO -- 1:09:35
4 . 146 FURINI Giuseppe Moški ITA CUS Padova triathlon -- 1:13:41
5 . 130 DA LUCIO Rodda Moški SLO A3 triathlon 1770 -- 1:26:57
6 . 205 Mohorič Matjaž Moški SLO TK Ljubljana -- 1:27:32 2018TZS576
VETERANI 4 -SPRINT-M
1 . 238 HOČEVAR Metod Moški SLO -- 1:12:43
2 . 166 BRADASCHIA Maurizio Moški ITA Pool Sport Trieste -- 1:13:46
3 . 189 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD Turbo M -- 1:13:58 2018TZS115
4 . 226 IVANOVIĆ Ivan Moški SLO -- 1:18:44
5 . 141 MAGGI Adriano Moški ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 1:20:09
6 . 234 ŠMID Igor Moški SLO -- 1:24:13
7 . 230 CSIKÓS Attila Moški HUN -- 1:24:28
8 . 151 GIBERNA Paolo Moški ITA Federclub Trieste -- 1:27:53
9 . 212 Knap Bojan Moški SLO trisport -- 1:29:35 2018TZS192
10 . 136 Biviano Giacomo Moški ITA Asd Pool Sport Trieste -- 1:30:11
11 . 139 ROZMAN Dušan Moški SLO BAM.Bi -- 1:30:27
VETERANI 5 -SPRINT-M
1 . 156 CEVRO RENZO Vukovic Moški ITA fiamme cremisi -- 1:20:25
2 . 192 Kravos Roberto Moški ITA ŠD 3Šport -- 1:28:27 2018TZS355
VETERANI 6 -SPRINT-M
1 . 157 MONNO GUIDO Antonio Moški ITA Go Tri Team -- 1:33:29
VETERANKE 1 -SPRINT-Ž
1 . 209 KOMPARA Karmen Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:22:29
2 . 208 Mikuž Vidmar Alenka Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:23:18 2018TZS489
3 . 228 Cvar Tina Ženski SLO -- 1:23:21
4 . 244 Jamšek Mateja Ženski SLO -- 1:24:01
5 . 175 ŁUKASZEWSKA Anna Ženski POL Swim2tri 3lggns -- 1:24:41
6 . 183 Stopar Jerneja Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:36:19
7 . 182 Makovini Martina Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:49:15 /
VETERANKE 2 -SPRINT-M
1 . 144 Moški ITA C.s.a. Gorizia triathlon -- 1:20:25
VETERANKE 2 -SPRINT-Ž
2 . 180 Ovnik-Malačič Vesna Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:22:10 /
3 . 194 BLIMEN ANDREJA Majcen Ženski SLO ŠRK Celje -- 1:22:36
4 . 215 DESCOVICH Valentina Ženski ITA Venezia triathlon -- 1:25:12
5 . 185 Galina Vanesa Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:28:33
6 . 158 SAFFER Samantha Ženski ITA Go Tri Team -- 1:31:07
7 . 224 Rupena Eva Ženski SLO -- 1:38:42
8 . 225 ŠUŠTERŠIČ Nataša Ženski SLO -- 1:43:18
9 . 184 ČELIGO Nataša Ženski SLO ŠD 3Šport -- 1:59:12
VETERANKE 4 -SPRINT-Ž
1 . 162 Pintar Romana Ženski SLO Olimpija triatlon klub -- 1:24:59 2018TZS322
CICIBANI-M
1 . 10 FINK Aleksej Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:04:39
2 . 23 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto -- 0:04:40 2018TZS185
3 . 42 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIp -- 0:04:55 2018TZS371
4 . 51 Brecelj Brin Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:05:10 2018TZS506
5 . 1 UKMAR Žan Moški SLO Ekipca -- 0:05:11
6 . 20 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo mesto -- 0:05:16 2018TZS190
7 . 32 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:05:18 2018TZS273
8 . 14 PRELESNIK France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:05:24
9 . 63 CASAGRANDE Tommaso Moški ITA -- 0:05:32
10 . 396 COLJ Erazem Moški SLO -- 0:05:40
11 . 59 Rihar Val Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:05:52 2018TZS589
12 . 50 Vidmar Maks Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:05:57 2018TZS487
13 . 19 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto -- 0:06:05 2018TZS191
14 . 40 Smole Martin Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:07 2018TZS275
15 . 22 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO -- 0:06:34 2018TZS187
16 . 16 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana -- 0:06:38 2018TZS533
17 . 21 Šepec Jaka Moški SLO TK Novo mesto -- 0:06:42 2018TZS189
18 . 38 Uršič Rok Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:45 2018TZS281
19 . 393 VIDMAR Mik Moški SLO -- 0:06:46
20 . 3 TRBIŽAN Luka Moški SLO PK Ilirija -- 0:06:48
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:05:11 2018TZS274
2 . 12 Kromar Urša Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:05:30 2018TZS070
3 . 58 Lulik Mei Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:05:33 2018TZS499
4 . 15 Martinšek Enja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:05:44 2018TZS568
5 . 54 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:06:13 2018TZS504
6 . 9 KATERN Katarina Ženski SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:06:26
7 . 39 Jokič Tija Atalija Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:07:09 2018TZS276
8 . 395 ŠKRLJ Vida Ženski SLO -- 0:07:42
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 43 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIp -- 0:08:26 2018TZS396
2 . 33 Dežman Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:08:37 2018TZS271
3 . 37 Hudovornik Erik Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:08:58 2018TZS265
4 . 24 Špoljar Marko Moški SLO TK Novo mesto -- 0:09:06 2018TZS183
5 . 26 Strniša Lovro Moški SLO TK Novo mesto -- 0:09:09 2018TZS178
6 . 34 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:09:13 2018TZS269
7 . 18 Bregar Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:09:26 2018TZS521
8 . 49 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:09:29 2018TZS488
9 . 53 Krapež Lovro Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:09:33 2018TZS495
10 . 17 Martinšek Tian Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:10:05 2018TZS569
11 . 35 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:10:11 2018TZS268
12 . 27 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK Novo mesto -- 0:10:33 2018TZS176
13 . 25 Zamida Mark Moški SLO TK Novo mesto -- 0:10:38 2018TZS516
14 . 48 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:11:14 2018TZS477
15 . 397 COLJA Oskar Moški SLO -- 0:11:15
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 13 PRELESNIK Tinakra Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:09:40
2 . 55 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:09:52 2018TZS508
3 . 46 VOHAR Ela Ženski SLO TK 3KM -- 0:10:35
4 . 41 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK UTRIP -- 0:10:47 2018TZS366
5 . 52 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:11:16 2018TZS509
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 80 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:29:07 2018TZS518
2 . 95 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:29:53 2018TZS250
3 . 94 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:30:14 2018TZS251
4 . 92 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:31:47 2018TZS254
5 . 29 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:31:50 2018TZS264
6 . 81 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:32:05 2018TZS614
7 . 77 Medved Jure Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:32:22 2018TZS571
8 . 90 DEŽMAN ANŽE Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:32:28 2018TZS258
9 . 108 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:33:29 2018TZS497
10 . 93 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:33:38 2018TZS252
11 . 75 Žagar Jurij Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:33:49 2018TZS090
12 . 76 Žagar Taj Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:33:52 2018TZS091
13 . 88 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:34:13 2018TZS260
14 . 74 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:34:57 2018TZS089
15 . 67 GIOIA Jacopo Moški ITA Pool Sport Trieste -- 0:35:43
16 . 89 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:37:25 2018TZS259
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 96 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:30:34 2018TZS249
2 . 109 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:31:21 2018TZS478
3 . 106 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:33:17 2018TZS484
4 . 86 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:33:35 2018TZS263
5 . 44 Andrejič Vanesa Ženski SLO TK UTRIp -- 0:35:36 2018TZS364
6 . 78 Kotnik Zoja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:36:01 2018TZS557
7 . 85 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:39:25 2018TZS262
8 . 79 Bregar Živa Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:39:27 2018TZS522
9 . 110 MIKUŽ Maruša Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:42:15
10 . 84 ŠEPEC OLGA Pia Ženski SLO TK Novo mesto -- 0:42:20
11 . 91 POROVNE LANA Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:43:38 2018TZS257
KADETI-M
1 . 83 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:26:48 2018TZS566
2 . 102 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:26:50 2018TZS240
3 . 68 Pregelj Mark Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:28:12 2018TZS359
4 . 82 Jurček Jure Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:29:20 2018TZS551
5 . 104 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIp -- 0:30:20 2018TZS397
6 . 71 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:30:29 2018TZS085
7 . 73 Čop Aljaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:30:35 2018TZS060
8 . 111 Rihar Mai Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 0:30:37 2018TZS590
9 . 100 Rutar Jon Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:31:39 2018TZS242
10 . 105 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIp -- 0:32:09 2018TZS391
11 . 98 Hribar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:35:16 2018TZS247
12 . 69 MUŽINA Nik Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:35:44
13 . 66 DEMETER Kolos Moški HUN Jászberényi Triatlon Egyesület -- 0:36:42
14 . 65 PISČANC Timotej Moški SLO -- 0:40:03
KADETINJE-Ž
1 . 72 Bartol Monika Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 0:28:58 2018TZS057
2 . 103 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIp -- 0:30:18 2018TZS377
3 . 101 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:30:44 2018TZS241
4 . 99 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:31:02 2018TZS246
5 . 97 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:34:09 2018TZS248
6 . 107 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:34:50 2018TZS510
7 . 70 VODOPIJA VITA Ženski SLO ŠD 3ŠPORT -- 0:36:36 2018TZS360
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 198 Medved Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 1:00:32 2018TZS572
2 . 120 Berlec Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:02:46 2018TZS237
3 . 199 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 1:05:10 2018TZS570
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 312 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 1:55:49 2018TZS083
2 . 308 Dečman Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 1:57:07 2018TZS061
STAREJŠE MLADINKE -SPRINT-Ž
1 . 200 Pluško Lana Ženski SLO TK Ljubljana -- 1:08:34 2018TZS584
ČLANI 1-M
1 . 276 CAUZ Francesco Moški ITA Liger team -- 1:49:29
2 . 339 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:56:56 2018TZS229
3 . 340 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:03:33 2018TZS227
4 . 341 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:07:21 2018TZS225
5 . 258 FELRTIN Luca Moški SLO Asd GP triathlon -- 2:08:29
6 . 360 Boné Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 2:15:24 2018TZS483
7 . 407 Šolar Peter Moški SLO ŠD TURBO M -- 2:32:57 2018TZS111
8 . 370 FONDA Dino Moški SLO -- 2:37:40
9 . 324 Prelec Marko Moški SLO TK Logatec -- 2:47:03
DNF10 . 316 Suhadolnik Luka Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- DNF 2018TZS603
ČLANICE 1-Ž
1 . 329 Bedene Pia Ženski SLO TK Novo mesto -- 2:20:03 2018TZS165
2 . 376 VIDIC Ana Ženski SLO -- 2:32:06
ČLANI 2-M
1 . 310 Majdič Jure Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 1:50:28 2018TZS072
2 . 309 Abrahamsberg Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 1:57:51 2018TZS055
3 . 307 Dolinar Grega Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:59:48 2018TZS095
4 . 375 KOCJAN KLEMEN Moški SLO -- 2:00:02
5 . 313 Šilc France Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 2:02:29 2018TZS080
6 . 255 Cociani Alessandro Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST -- 2:03:03
7 . 330 Hribar Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:03:34 2018TZS222
8 . 293 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON -- 2:05:53 2018TZS144
9 . 322 Dolinar Jure Moški SLO TK Ljubljana -- 2:06:48
10 . 318 Stranjak Robert Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 2:09:05 2018TZS602
11 . 254 Jamnik Ivan Moški SLO 3K Šport -- 2:09:35 2018TZS292
12 . 296 Gorinšek Jure Moški SLO ŠD PULZ -- 2:10:11
13 . 252 GREGEC Nenad Moški SLO 3K Šport -- 2:11:43
14 . 361 Lulik Dimitrij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 2:14:35 2018TZS490
15 . 378 BRATUN Tomaž Moški SLO -- 2:18:11
16 . 381 BIŠČEVIČ Jasmin Moški SLO TK OLIMPIJA -- 2:19:46
17 . 319 Lepojič Sašo Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 2:20:28 2018TZS564
18 . 356 Logar Primož Moški SLO TK 3KM -- 2:20:39 2018TZS454
19 . 377 slak miha Moški SLO -- 2:20:49
20 . 326 Petrovič Sašo Moški SLO TRIATLON KLUB LOGATEC -- 2:22:19
21 . 373 Zgonc Darko Moški SLO -- 2:23:51
22 . 260 MARGON Borut Moški SLO BM1 PROSPORT -- 2:24:59
23 . 275 Sodin Rado Moški SLO KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ -- 2:25:11
23 . 282 Senekovič Niko Moški SLO SD Pulz Maribor -- 2:25:11
25 . 280 RODI Fabio Moški ITA Pool Sport Trieste -- 2:25:59
26 . 266 RODMAN Urban Moški SLO Ciclisti Goricjani -- 2:27:56
27 . 295 ROŽMAN Rok Moški SLO ŠD HSE -- 2:29:05
28 . 270 SFERCH Luca Moški ITA Federclub Trieste -- 2:30:38
29 . 320 Prestor Aleš Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 2:34:03 2018TZS668
30 . 287 Žitko Jernej Moški SLO ŠD 3Šport -- 2:35:16
31 . 294 ŠTRUBELJ Luka Moški SLO ŠD GEN -- 2:36:09
32 . 327 Pugelj Mitja Moški SLO TK Logatec -- 2:38:00
33 . 259 Gustin Martin Moški ITA Asd Pool Sport Trieste -- 2:39:03
34 . 380 Petek Matic Moški SLO -- 2:39:23
35 . 281 ŠVAJGER Matjaž Moški SLO SD PULZ -- 2:45:37
36 . 374 BOLE Simon Moški SLO -- 3:06:03
ČLANICE 2-Ž
1 . 332 Žnidar Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 2:22:55 2018TZS220
2 . 402 Podrecca Tea Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 2:32:19 2018TZS098
3 . 331 Vrečko Alenka Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 2:32:39 2018TZS221
4 . 264 Pinzelli Valentina Ženski ITA C.AZ. Fincantieri Wartsila -- 2:35:08
5 . 273 MAXWELL Kimberley Ženski International Elite Triathlon club -- 2:35:38
6 . 283 HANCZEWSKA Marta Ženski POL Swim2tri -- 2:40:15
7 . 246 Vovko Barbara Ženski SLO 3K Šport -- 2:40:40 2018TZS308
8 . 369 FONDA Kalindi Ženski SLO -- 2:59:03
VETERANI 1-M
1 . 311 Radivojević Aleksander Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica -- 2:02:50 2018TZS078
2 . 249 Poljanšek Borut Moški SLO 3K Šport -- 2:07:13 2018TZS302
3 . 359 Medvedec Uroš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 2:08:35 2018TZS476
4 . 333 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:08:51 2018TZS217
5 . 289 MUŽINA Aleksij Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:10:44
6 . 250 Bogataj Aleš Moški SLO 3K Šport -- 2:11:43 2018TZS286
7 . 405 CASAGRANDE Maurizio Moški ITA -- 2:13:18
8 . 263 POTENZA Marco Moški ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 2:17:30
9 . 173 BŁONIARZ Mirosław Moški POL Swim2tri -- 2:20:41
10 . 247 LAING Gregor Moški SLO 3K Šport -- 2:20:53
11 . 285 VODOPIJA Valter Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:23:18
12 . 351 CASETTA Denis Moški ITA triathlon team pordenone -- 2:26:02
13 . 336 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:26:34 2018TZS218
14 . 362 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 2:30:16 2018TZS486
15 . 292 GUNJAČ Etjen Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:40:49
VETERANKE 1-Ž
1 . 357 Maček Mateja Ženski SLO TK 3KM -- 2:30:17 2018TZS456
2 . 251 Jereb Bogataj Janja Ženski SLO 3K Šport -- 2:32:43 2018TZS294
3 . 342 Bertoncelj Helena Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 2:38:44 2018TZS659
4 . 248 Bole Breznik Mateja Ženski SLO 3K Šport -- 2:46:13 2018TZS287
5 . 354 Rižnar Barbara Ženski SLO TK 3KM -- 2:55:18 2018TZS628
6 . 353 Antonič Urška Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM -- 2:57:37 2018TZS444
VETERANI 2-M
1 . 363 Rizmal Jurij Moški SLO Triatlon klub Krško -- 2:04:06 2018TZS312
2 . 358 Maček Uroš Moški SLO TK 3KM -- 2:04:55 2018TZS455
3 . 288 Ličen Igor Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:06:39 2018TZS349
4 . 269 Marino Andrea Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST -- 2:06:49
5 . 344 Berlisk Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:11:50 2018TZS203
6 . 368 ROSSI Filippo Moški ITA Verona triathlon -- 2:12:18
7 . 352 Gostinčar Robert Moški SLO TK 3KM -- 2:12:48 2018TZS447
8 . 321 Bregar Gorazd Moški SLO TK Ljubljana -- 2:12:55
9 . 346 ŠULIGOJ Gorazd Moški SLO TK Velenje -- 2:13:12
10 . 367 CROVATO Massimiliano Moški ITA Tüber Triathlon -- 2:13:20
11 . 337 Podbevšek Sebastjan Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:16:19 2018TZS207
12 . 303 Štabuc Roman Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF -- 2:17:00 2018TZS040
13 . 305 MONTANARI Manuel Moški ITA T. T. RAVENNA -- 2:18:25
14 . 274 DEMETER Gábor Moški HUN Jászberényi Triatlon Egyesület -- 2:27:44
15 . 262 FOCASSI Fabio Moški ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 2:28:50
16 . 298 Malovič Zoran Moški SLO ŠD SloveniaControl -- 2:30:13 2018TZS014
17 . 257 CRAVERO GIUSEPPE Ranieri Moški ITA ASD CUS UDINE -- 2:34:24
18 . 334 Dobida Frančišek Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:40:12 2018TZS209
19 . 338 TRPIN MATEJ Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:43:25 2018TZS205
VETERANKE 2-Ž
1 . 348 LUKAČ Irena Ženski SLO TRENERT ŠD -- 2:49:44 2018TZS433
VETERANI 3-M
1 . 366 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY -- 2:05:01 2018TZS517
2 . 400 Drobež Andrej Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 2:13:59 2018TZS535
3 . 379 PELLEGRINI Stefano Moški ITA -- 2:14:49
4 . 347 Pezdir Roman Moški SLO TRENERT ŠD -- 2:20:45 2018TZS431
5 . 272 CASONATO Dino Moški ITA G.P. TRIATHLON -- 2:29:07
6 . 253 Mandelj Matjaž Moški SLO 3K Šport -- 2:32:58 2018TZS298
7 . 261 METTA Daniele Moški ITA ASD Bora Multisport Trieste -- 2:39:18
8 . 404 DALLA ALBERTO Nora Moški ITA -- 2:46:36
VETERANKE 3-Ž
1 . 365 Šuligoj Helena Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 2:50:51 2018TZS608
VETERANI 4-M
1 . 343 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:03:20 2018TZS193
2 . 304 Petrič Slavko Moški SLO ŠD POSAVJE -- 2:15:55 2018TZS047
3 . 268 COSULICHE PECINE De Moški ITA Federclub Trieste -- 2:23:50
4 . 335 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 2:27:57 2018TZS195
5 . 290 SKOK Igor Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:59:44
VETERANI 5-M
1 . 317 Debenec Bojan Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana -- 2:19:42 2018TZS526
2 . 328 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj -- 2:24:46 2018TZS012
3 . 291 Černeka Zvone Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 2:55:17 2018TZS342
VETERANI 6-M
1 . 406 REŠČIČ IGOR Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- 3:13:31 2018TZS340

Komentarji