Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Kočevje 2018

Triatlon Tekma:Triatlon Kočevje 2018 Datum:09.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca
SM3-M
1 . 83 Arko Bogdan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:36 (0:39) 0:20:39 (0:35) 0:09:04 0:37:34
2 . 68 PETERKA Jan Moški SLO SCC Chemnitz Triathlon 0:04:15 (0:21) () DNF
SZ3-Ž
1 . 101 PETERKA Monika Ženski SLO SCC Chemnitz Triathlon 0:06:11 (0:20) 0:16:12 (0:20) 0:06:51 0:29:56
2 . 43 MIKUŽ Maruša Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:06:05 (0:36) 0:18:47 (0:22) 0:10:08 0:36:00
3 . 127 LASIČ Ana Ženski SLO ŠD Riba 0:06:26 (1:00) 0:19:17 (0:41) 0:11:57 0:39:23
CICIBANI-M
1 . 75 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 0:02:12 2018TZS185
2 . 63 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 0:02:27 2018TZS371
3 . 93 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:02:32 2018TZS273
3 . 19 Prelesnik France Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:02:32
5 . 72 Rihar Val Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:02:41 2018TZS589
6 . 88 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 0:02:47 2018TZS190
7 . 76 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 0:02:58 2018TZS191
8 . 12 Križan Bor Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:05 2018TZS653
9 . 53 KAJTAZOVIĆ Lian Moški SLO 0:03:07
10 . 21 Rus Nik Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:09
11 . 24 Turšič Luka Moški SLO TK UTRIP 0:03:13 2018TZS390
12 . 15 Podobnik Matevž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:14
13 . 36 Lulik Nai Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:18 2018TZS503
14 . 17 Mihajlovič Svit Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:21
15 . 66 SCHIAVON Adam Moški SLO Triathlon Trieste 0:03:29
16 . 107 ŠEKONJA Jakob Moški SLO ŠD AKSON 0:03:38
17 . 106 ŠEKONJA Ožbej Moški SLO ŠD AKSON 0:03:56
18 . 16 Mlakar Oskar Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:13
19 . 9 KAUČIČ Timotej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:37
20 . 85 Žagar Filip Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:05:35
CICIBANKE-Ž
1 . 46 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:02:18 2018TZS274
2 . 1 Kromar Urša Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:02:37 2018TZS070
3 . 11 Križan Ela Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:02:41 2018TZS067
4 . 34 Lulik Mei Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:56 2018TZS499
5 . 2 Mihelič Maša Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:03:00 2018TZS075
6 . 30 PAJNIČ Hana Ženski SLO 0:03:11
7 . 13 Franjga Tinkara Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:24
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 102 Denša Tian Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:05:54 2018TZS528
2 . 98 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 0:05:58 2018TZS396
3 . 77 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 0:06:07 2018TZS183
4 . 48 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:06:13 2018TZS271
5 . 71 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:06:47 2018TZS269
6 . 89 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 0:07:22 2018TZS176
7 . 40 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:07:45 2018TZS477
8 . 14 Dejak David Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:08:09
9 . 7 Pleše Žan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:09:44 2018TZS093
10 . 94 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:10:17 2018TZS270
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 108 POJE LANA Mihelič Ženski SLO 0:05:53
2 . 10 Križan Mia Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:06:52 2018TZS066
3 . 35 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:06:57 2018TZS508
4 . 18 Prelesnik Tinkara Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:07:03
5 . 84 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK UTRIP 0:08:09 2018TZS366
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 56 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:04:24 (0:29) 0:14:17 (0:17) 0:06:53 0:26:22 2018TZS518
2 . 131 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:09 (0:21) 0:14:44 (0:23) 0:07:14 0:26:54 2018TZS250
3 . 129 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:47 (0:23) 0:15:03 (0:25) 0:06:51 0:27:31 2018TZS251
4 . 82 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:05:03 (0:33) 0:15:41 (0:22) 0:07:27 0:29:07 2018TZS614
5 . 104 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:08 (0:28) 0:15:55 (0:22) 0:07:25 0:29:19 2018TZS255
6 . 160 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:54 (0:30) 0:15:52 (0:19) 0:08:09 0:29:45 2018TZS254
7 . 47 DEŽMAN ANŽE Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:54 (0:28) 0:16:09 (0:22) 0:07:58 0:29:52 2018TZS258
8 . 130 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:29 (0:26) 0:16:37 (0:22) 0:08:07 0:30:03 2018TZS264
9 . 151 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:27 (0:29) 0:16:58 (0:20) 0:08:10 0:30:27 2018TZS252
10 . 55 Medved Jure Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:05:43 (0:27) 0:16:42 (0:30) 0:07:26 0:30:51 2018TZS571
11 . 41 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:05:15 (0:32) 0:16:21 (0:25) 0:08:27 0:31:02 2018TZS497
12 . 96 Žagar Taj Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:06:20 (0:37) 0:16:47 (0:23) 0:07:07 0:31:16 2018TZS091
13 . 168 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:13 (0:32) 0:17:43 (0:23) 0:07:49 0:31:43 2018TZS260
14 . 42 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:05:58 (0:44) 0:17:00 (0:20) 0:08:02 0:32:06 2018TZS502
15 . 87 Žagar Jurij Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:06:50 (0:35) 0:17:26 (0:20) 0:07:11 0:32:24 2018TZS090
16 . 86 Žagar Matic Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:07:10 (0:37) 0:18:03 (0:18) 0:07:29 0:33:39 2018TZS089
17 . 133 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:40 (0:37) 0:18:47 (0:27) 0:09:06 0:34:39 2018TZS259
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 95 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 0:04:26 (0:22) 0:15:03 (0:22) 0:06:33 0:26:48 2018TZS162
2 . 25 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:12 (0:26) 0:15:13 (0:17) 0:07:43 0:27:51 2018TZS249
3 . 38 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:53 (0:36) 0:15:46 (0:19) 0:07:09 0:28:46 2018TZS478
4 . 167 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:05:10 (0:32) 0:16:40 (0:20) 0:07:18 0:30:01 2018TZS263
5 . 39 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:54 (0:33) 0:16:21 (0:23) 0:08:07 0:30:21 2018TZS484
6 . 175 Andrejič Vanesa Ženski SLO TK UTRIP 0:05:14 (0:28) 0:16:52 (0:20) 0:08:21 0:31:16 2018TZS364
7 . 67 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:05:31 (0:41) 0:17:31 (0:22) 0:07:28 0:31:35 2018TZS545
7 . 90 Kotnik Zoja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:05:39 (0:37) 0:17:28 (0:23) 0:07:26 0:31:35 2018TZS557
9 . 158 POROVNE LANA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:05:52 (0:39) 0:19:41 (0:35) 0:09:24 0:36:13 2018TZS257
10 . 80 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:06:22 (0:36) 0:20:18 (0:26) 0:09:18 0:37:03 2018TZS262
KADETI-M
1 . 58 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana () () 0:24:02 2018TZS566
2 . 33 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 0:04:05 (0:21) 0:13:24 (0:19) 0:05:57 0:24:08 2018TZS383
3 . 122 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 0:03:51 (0:18) 0:13:42 (0:22) 0:06:03 0:24:19 2018TZS052
4 . 44 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:01 (0:20) 0:13:29 (0:20) 0:06:16 0:24:28 2018TZS085
5 . 185 Pregelj Mark Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:03:43 (0:25) 0:13:41 (0:18) 0:06:27 0:24:35 2018TZS359
6 . 32 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 0:04:06 (0:20) 0:13:26 (0:28) 0:06:39 0:25:00 2018TZS384
7 . 57 Zalar Patrik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:03:53 (0:18) 0:13:41 (0:21) 0:06:52 0:25:07 2018TZS616
8 . 117 Denša Ul Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:04:30 (0:21) 0:14:24 (0:24) 0:07:04 0:26:45 2018TZS529
9 . 59 Jurček Jure Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:05:12 (0:20) 0:14:13 (0:25) 0:06:47 0:27:00 2018TZS551
10 . 73 Rihar Mai Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:04:19 (0:26) 0:14:29 (0:24) 0:07:21 0:27:01 2018TZS590
11 . 103 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 0:05:04 (0:35) 0:15:25 (0:19) 0:06:44 0:28:09 2018TZS397
12 . 145 Mlakar Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 0:05:12 (0:25) 0:15:51 (0:25) 0:06:52 0:28:47 2018TZS174
13 . 27 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:14 (0:21) 0:15:38 (0:26) 0:08:10 0:28:51 2018TZS240
14 . 26 Rutar Jon Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:06 (0:31) 0:17:46 (0:24) 0:07:34 0:31:23 2018TZS242
15 . 49 Hribar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:05:11 (0:24) 0:17:47 (0:34) 0:10:47 0:34:45 2018TZS247
KADETINJE-Ž
1 . 123 Bartol Monika Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:04:22 (0:21) 0:15:06 (0:19) 0:06:21 0:26:31 2018TZS057
2 . 28 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:53 (0:27) 0:15:40 (0:23) 0:07:49 0:29:15 2018TZS246
3 . 79 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:52 (0:25) 0:16:53 (0:25) 0:07:27 0:30:05 2018TZS248
4 . 74 Ovčar Lara Ženski SLO TK Velenje 0:04:18 (0:28) 0:17:04 (0:28) 0:08:23 0:30:44 2018TZS417
5 . 132 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:26 (0:26) 0:16:06 (0:23) 0:10:01 0:31:23 2018TZS241
6 . 37 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:05:16 (0:30) 0:16:24 (0:22) 0:09:23 0:31:57 2018TZS510
7 . 62 Mandič Tara Ženski SLO TK UTRIP 0:05:02 (0:24) 0:19:05 (0:32) 0:08:51 0:33:56 2018TZS372
8 . 23 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIP 0:04:14 (0:20) 0:21:37 (0:28) 0:07:47 0:34:28 2018TZS377
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 31 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:37 (0:15) 0:36:21 (0:16) 0:17:19 1:03:49 2018TZS236
2 . 121 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 0:09:39 (0:17) 0:36:18 (0:20) 0:17:43 1:04:18 2018TZS051
3 . 60 Medved Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:10:55 (0:20) 0:37:33 (0:21) 0:17:54 1:07:05 2018TZS572
4 . 20 Škufca Elias Moritz Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:57 (0:18) 0:37:36 (0:20) 0:18:13 1:07:25 2018TZS082
5 . 153 Berlec Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:10:53 (0:19) 0:37:40 (0:20) 0:19:35 1:08:48 2018TZS237
6 . 137 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:10:55 (0:20) 0:37:39 (0:24) 0:21:11 1:10:31 2018TZS570
7 . 182 Gašparič Nande Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:10:54 (0:19) 0:39:36 (0:20) 0:21:22 1:12:34 2018TZS538
8 . 69 Perc Jan Moški SLO TK Velenje 0:10:23 (0:21) () DNF 2018TZS410
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 119 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 0:10:09 (0:20) 0:43:44 (0:22) 0:22:18 1:16:55 2018TZS363
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 156 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:47 (0:15) 0:37:21 (0:17) 0:18:27 1:06:10 2018TZS233
2 . 199 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:10:56 (0:18) 0:37:38 (0:19) 0:18:07 1:07:20 2018TZS083
3 . 142 Dečman Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:09:39 (0:17) 0:37:31 (0:17) 0:20:25 1:08:11 2018TZS061
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 113 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:10:11 (0:16) 0:42:15 (0:22) 0:20:13 1:13:19 2018TZS234
2 . 138 Hočevar Katja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:10:54 (0:20) 0:42:34 (0:22) 0:21:05 1:15:17 2018TZS546
3 . 159 Marič Alja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:11:28 (0:19) 0:42:33 (0:23) 0:21:27 1:16:13 2018TZS567
4 . 193 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:11:49 (0:20) 0:42:09 (0:26) 0:22:39 1:17:25 2018TZS235
5 . 124 Pevec Hanah Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:13:01 (0:25) 0:40:54 (0:24) 0:23:03 1:17:49 2018TZS100
ČLANI 1-M
1 . 111 Meden Matija Moški SLO TK 3KM 0:09:34 (0:16) 0:36:20 (0:18) 0:16:36 1:03:06 2018TZS457
2 . 136 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:55 (0:19) 0:37:08 (0:20) 0:17:06 1:04:50 2018TZS230
3 . 135 klenovšek urh Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:09:43 (0:17) 0:37:23 (0:19) 0:17:17 1:05:01 2018TZS554
4 . 61 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 0:09:47 (0:17) 0:39:35 (0:19) 0:17:05 1:07:05 2018TZS373
5 . 161 Petelinšek Amadej Moški SLO 74. PEHP 0:11:43 (0:20) 0:37:36 (0:20) 0:19:25 1:09:25 2018TZS459
6 . 97 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:34 (0:15) 0:36:22 (0:17) 0:23:18 1:09:47 2018TZS232
7 . 201 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:12:31 (0:22) 0:38:02 (0:24) 0:18:36 1:09:57 2018TZS227
8 . 157 Suhadolnik Luka Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:12:44 (0:23) 0:39:01 (0:22) 0:18:11 1:10:43 2018TZS603
ČLANICE 1-Ž
1 . 110 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 0:10:27 (0:19) 0:43:04 (0:24) 0:21:11 1:15:26 2018TZS470
2 . 118 Bedene Pia Ženski SLO TK NOVO MESTO 0:13:07 (0:26) 0:45:38 (0:33) 0:22:31 1:22:17 2018TZS165
ČLANI 2-M
1 . 202 Majdič Jure Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:09:37 (0:16) 0:36:20 (0:19) 0:18:52 1:05:25 2018TZS072
2 . 143 Cebin Bojan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:11:01 (0:21) 0:37:22 (0:25) 0:16:49 1:06:01 2018TZS059
3 . 206 Fluher Boris Moški SLO TK Logatec 0:11:38 (0:20) 0:37:38 (0:27) 0:18:09 1:08:16 2018TZS154
4 . 194 Povše Vasja Moški SLO ŠRK CELJE 0:11:39 (0:18) 0:36:47 (0:20) 0:19:21 1:08:27 2018TZS021
5 . 115 Paradiž Matej Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:11:42 (0:27) 0:37:32 (0:34) 0:20:44 1:11:01 2018TZS350
6 . 4 Šilc France Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:13:40 (0:24) 0:39:26 (0:26) 0:18:41 1:12:40 2018TZS080
7 . 180 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 0:12:58 (0:19) 0:38:53 (0:29) 0:20:25 1:13:05 2018TZS144
8 . 139 šekoranja Janez Moški SLO ŠD AKSON 0:13:20 (0:36) 0:39:39 (0:27) 0:20:47 1:14:50 2018TZS149
9 . 52 Lulik Dimitrij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:13:19 (0:26) 0:39:47 (0:29) 0:21:46 1:15:49 2018TZS490
10 . 6 Škulj Miha Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:16:00 (0:34) 0:40:33 (0:41) 0:19:01 1:16:52 2018TZS088
11 . 198 Lovšin Marko Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:15:11 (0:25) 0:39:30 (0:30) 0:21:25 1:17:03 2018TZS071
12 . 91 Črešnar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 0:15:09 (0:56) 0:49:29 (0:29) 0:24:47 1:30:52 2018TZS171
ČLANICE 2-Ž
1 . 78 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 0:13:07 (0:27) 0:40:45 (0:30) 0:20:43 1:15:35 2018TZS168
2 . 164 Podrecca Tea Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:14:01 (0:30) 0:48:07 (0:30) 0:22:31 1:25:41 2018TZS098
VETERANI 1-M
1 . 116 Radivojević Aleksander Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:11:40 (0:21) 0:37:42 (0:27) 0:19:56 1:10:07 2018TZS078
2 . 3 Mihelič Dejan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:12:32 (0:26) 0:37:53 (0:27) 0:19:40 1:11:00 2018TZS074
3 . 50 Medvedec Uroš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:12:33 (0:21) 0:40:39 (0:27) 0:21:20 1:15:22 2018TZS476
4 . 51 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:14:41 (0:47) 0:41:41 (0:38) 0:23:26 1:21:16 2018TZS486
5 . 8 Pleše Goran Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:16:32 (0:48) 0:46:33 (0:40) 0:22:00 1:26:35 2018TZS092
VETERANKE 1-Ž
1 . 171 Maček Mateja Ženski SLO TK 3KM 0:13:54 (0:32) 0:48:11 (0:30) 0:22:44 1:25:54 2018TZS456
2 . 70 Perc Jana Ženski SLO TK Velenje 0:14:58 (0:45) 0:46:59 (0:40) 0:25:52 1:29:15 2018TZS413
VETERANI 2-M
1 . 184 Kit Mitja Moški SLO TK 3KM 0:11:41 (0:20) 0:36:45 (0:20) 0:19:06 1:08:14 2018TZS450
2 . 22 Kromar Damijan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:12:16 (0:20) 0:38:15 (0:21) 0:18:19 1:09:33 2018TZS068
3 . 181 Rizmal Jurij Moški SLO Triatlon klub Krško 0:12:35 (0:27) 0:37:53 (0:25) 0:18:32 1:09:53 2018TZS312
4 . 64 Mandič Pero Moški SLO TK UTRIP 0:12:01 (0:28) 0:41:42 (0:28) 0:19:38 1:14:18 2018TZS370
5 . 173 Gostinčar Robert Moški SLO TK 3KM 0:12:59 (0:27) 0:40:52 (0:44) 0:20:09 1:15:13 2018TZS447
6 . 147 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:16:20 (0:32) 0:39:25 (0:28) 0:19:17 1:16:03 2018TZS674
7 . 186 Štabuc Roman Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 0:14:40 (0:32) 0:42:05 (0:41) 0:21:31 1:19:31 2018TZS040
VETERANI 3-M
1 . 112 Meden Sašo Moški SLO TK 3KM 0:12:25 (0:21) 0:38:06 (0:30) 0:18:12 1:09:37 2018TZS458
2 . 105 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:13:08 (0:33) 0:40:26 (0:30) 0:19:46 1:14:25 2018TZS198
3 . 134 Adamič Marko Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:15:26 (0:25) 0:40:23 (0:20) 0:19:22 1:15:57 2018TZS517
4 . 126 Pezdir Roman Moški SLO TRENERT ŠD 0:16:15 (0:29) 0:41:59 (0:30) 0:21:25 1:20:40 2018TZS431
5 . 195 Pozvek Jože Moški SLO TK Logatec 0:18:48 (0:53) 0:48:33 (1:04) 0:24:33 1:33:53 2018TZS155
VETERANI 4-M
1 . 99 Petrič Slavko Moški SLO ŠD POSAVJE 0:13:41 (0:22) 0:39:46 (0:37) 0:22:45 1:17:13 2018TZS047
2 . 174 Rajh Marko Moški SLO TK 3KM 0:15:05 (0:29) 0:41:43 (0:30) 0:21:46 1:19:34 2018TZS460
3 . 205 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD TURBO M 0:15:27 (0:53) 0:41:34 (0:51) 0:23:02 1:21:49 2018TZS115
4 . 169 Knap Bojan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:18:17 (0:37) 0:51:51 (1:05) 0:29:13 1:41:05 2018TZS192
VETERANI 5-M
1 . 92 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 0:17:12 (0:30) 0:43:51 (0:34) 0:20:29 1:22:38 2018TZS150
2 . 189 Žagar Toni Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:15:19 (0:53) 0:45:30 (0:44) 0:23:01 1:25:29 2018TZS087
3 . 120 Erhovnic Tomaž Moški SLO ŠD TURBO M 0:15:41 (1:01) 0:47:17 (0:42) 0:26:54 1:31:37 2018TZS110
VETERANI 6-M
1 . 100 Rogan Franc Moški SLO TK Velenje 0:19:10 (1:07) 0:44:29 (1:01) 0:24:46 1:30:34 2018TZS414
2 . 172 Kabaj Milan Moški SLO TK 3KM 0:18:08 (1:25) 1:04:19 (1:58) 0:41:33 2:07:25 2018TZS449

Komentarji