Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon za pokal mesta Celje 2018

Triatlon Tekma:Triatlon za pokal mesta Celje 2018 Datum:12.08.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Letnik Plav. T1 Kolo Vmesni T2 Tek Rezultat Zaost.
OSTALE ŽENSKE / TRIATLON ZA VSAKOGAR-Ž
1 . 58 Prša Anja Ženski SLO 1985 7:56(2) 1:07 21:51(1) 30:55(1) 0:58 11:28(1) 0:43:23 --
2 . 96 Ninković Saša Ženski SLO 1978 7:35(1) 0:52 26:23(2) 34:50(2) 0:36 14:41(2) 0:50:09 +6:46
OSTALI MOšKI / TRIATLON ZA VSAKOGAR-M
1 . 89 Kovač Klemen Moški SLO 1974 6:09(4) 0:39 18:51(2) 25:41(1) 0:37 09:19(1) 0:35:38 --
2 . 59 Rak Silvester Moški SLO TANIN SEVNICA 1973 5:33(1) 1:04 19:07(3) 25:45(4) 0:30 10:13(2) 0:36:28 +0:50
3 . 22 Hudovornik Rok Moški SLO 1977 5:42(2) 0:25 19:37(4) 25:44(3) 0:30 10:36(4) 0:36:52 +1:13
4 . 27 Jurko Matija Moški SLO RCI SPORT / 1982 6:14(5) 0:38 19:51(5) 26:44(5) 0:37 10:54(5) 0:38:16 +2:38
5 . 80 ZAGORŠEK Klemen Moški SLO 1992 5:47(3) 1:08 21:25(7) 28:21(6) 0:21 10:18(3) 0:39:01 +3:22
6 . 90 Kovač Štefan Moški SLO 2002 6:26(7) 0:31 18:44(1) 25:41(2) 0:23 17:55(10) 0:44:00 +8:21
7 . 10 Černe Andrej Moški SLO DVA OGENJčKA 1969 9:17(10) 1:33 20:54(6) 31:45(8) 0:57 11:24(6) 0:44:07 +8:28
8 . 106 Knap Bojan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS192 1960 7:10(8) 0:43 23:05(8) 30:59(7) 0:51 12:56(8) 0:44:47 +9:09
9 . 98 VIDMAR Gaj Moški SLO 1968 7:39(9) 0:53 24:38(9) 33:12(9) 0:42 13:08(9) 0:47:03 +11:25
10 . 107 KUNA Diego Moški SLO 1991 6:17(6) 1:17 28:23(10) 35:58(10) 0:31 11:25(7) 0:47:55 +12:17
CICIBANI-M
1 . 93 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2018TZS371 2009 1:03 (1.) 2:57 (3.) 0:04:01 --
2 . 25 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD POSAVJE 2018TZS652 2009 1:12 (3.) 2:55 (2.) 0:04:08 +00:07
3 . 20 Hudovornik Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS283 2011 1:11 (2.) 3:01 (4.) 0:04:12 +00:11
4 . 99 VIDMAR Mik Moški SLO 2009 1:32 (4.) 3:06 (7.) 0:04:39 +00:38
5 . 46 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 2010 1:34 (5.) 3:05 (6.) 0:04:39 +00:38
6 . 57 POHLEN KRISTJAN Moški SLO 2010 1:52 (6.) 3:04 (5.) 0:04:57 +00:56
7 . 11 Černe David Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 2009 2:12 (8.) 2:54 (1.) 0:05:06 +01:05
8 . 104 KORENJAK Črt Moški SLO 2010 1:55 (7.) 3:17 (8.) 0:05:13 +01:12
9 . 26 Jurko Brin Moški SLO RCI SPORT / 2010 2:27 (10.) 3:21 (9.) 0:05:49 +01:48
10 . 105 KORENJAK Juš Moški SLO 2012 2:26 (9.) 3:36 (10.) 0:06:03 +02:02
DNS 78 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS187 2010 () () DNS
CICIBANKE-Ž
1 . 82 VALIČ Lia Ženski SLO 2010 1:48 (1.) 3:23 (1.) 0:05:12 --
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 23 ILAR Lun Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS267 2007 3:06 (1.) 5:05 (1.) 0:08:12 --
2 . 21 Hudovornik Erik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS265 2007 3:25 (2.) 5:39 (4.) 0:09:04 +00:52
3 . 69 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS269 2008 4:19 (4.) 5:26 (2.) 0:09:45 +01:33
4 . 65 Strniša Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS178 2007 4:18 (3.) 5:36 (3.) 0:09:55 +01:43
5 . 42 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS477 2008 4:33 (5.) 6:50 (5.) 0:11:24 +03:12
6 . 79 PJANIČ Denis Moški SLO 2007 5:29 (6.) 5:09 (6.) a.k. +02:27
DNS7 . 55 POHLEN ARIAN Moški SLO 2007 () () DNS +85:12
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 30 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS508 2008 4:36 (1.) 5:52 (1.) 0:10:29 --
2 . 85 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK UTRIP 2018TZS366 2007 4:49 (2.) 6:05 (3.) 0:10:55 +00:25
3 . 73 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS509 2007 5:28 (3.) 5:56 (2.) 0:11:24 +00:55
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 2 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS518 2005 4:25(2) 0:22 19:22(2) 24:10(2) 0:22 09:52(1) 0:34:25 --
2 . 7 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS250 2005 4:23(1) 0:21 18:51(1) 23:35(1) 0:26 10:43(2) 0:34:45 +0:19
3 . 32 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS497 2006 5:12(3) 0:34 20:56(3) 26:43(3) 0:25 12:40(5) 0:39:50 +5:24
4 . 40 Medved Jure Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS571 2006 5:43(4) 0:28 22:11(4) 28:22(4) 0:31 10:58(3) 0:39:52 +5:26
5 . 102 TOPOLE Nal Moški SLO 2006 9:01(6) 1:03 26:52(5) 36:57(5) 0:33 11:26(4) 0:48:57 +14:31
6 . 87 ZALOŽNIK Jaša Moški SLO 2008 7:16(5) 1:59 28:47(6) 38:03(6) 0:27 12:56(6) 0:51:27 +17:01
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 64 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS478 2005 4:55(1) 0:30 21:01(1) 26:27(1) 0:19 10:52(2) 0:37:39 --
2 . 4 Andrejič Vanesa Ženski SLO TK UTRIP 2018TZS364 2006 4:59(2) 0:32 22:55(2) 28:27(2) 0:22 13:28(3) 0:42:18 +4:38
3 . 95 MIKUŽ Maruša Ženski SLO 2005 6:39(4) 0:40 24:01(3) 31:21(3) 0:20 14:58(5) 0:46:40 +9:00
4 . 88 Založnik Eva Ženski SLO 2005 7:32(5) 1:41 27:36(4) 36:50(5) 0:39 10:32(1) 0:48:03 +10:23
5 . 70 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS262 2006 6:31(3) 0:30 27:50(5) 34:52(4) 0:24 14:31(4) 0:49:49 +12:09
6 . 108 OMERZU Ula Ženski SLO 2006 8:13(6) 1:33 28:18(6) 38:04(6) 0:25 15:23(6) 0:53:52 +16:12
KADETI-M
1 . 35 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS566 2003 4:24(2) 0:21 18:35(1) 23:21(1) 0:21 08:40(1) 0:32:23 --
2 . 71 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS085 2004 4:23(1) 0:19 18:49(2) 23:32(2) 0:23 09:10(2) 0:33:05 +0:42
3 . 24 Jurček Jure Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS551 2003 5:06(4) 0:29 19:46(3) 25:22(3) 0:23 10:16(3) 0:36:03 +3:39
4 . 83 Čop Aljaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS060 2004 4:42(3) 0:29 20:33(4) 25:46(4) 0:15 11:23(4) 0:37:25 +5:02
5 . 29 Karbič Enej Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS501 2003 5:59(5) 0:35 23:06(5) 29:42(5) 0:21 13:55(5) 0:43:59 +11:36
KADETINJE-Ž
1 . 31 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS510 2004 4:56(2) 0:30 21:02(2) 26:29(2) 0:19 11:52(2) 0:38:41 --
2 . 53 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS241 2003 4:21(1) 0:23 20:54(1) 25:40(1) 0:32 13:02(3) 0:39:15 +0:33
3 . 68 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS248 2004 4:58(3) 0:31 22:59(3) 28:28(3) 0:27 11:44(1) 0:40:40 +1:59
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 39 Medved Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS572 2002 10:59(2) 0:18 36:01(1) 47:18(1) 0:22 17:08(1) 1:04:50 --
2 . 38 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS570 2001 10:56(1) 0:17 36:06(2) 47:20(2) 0:19 17:53(2) 1:05:33 +0:42
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 36 Marič Alja Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS567 1999 11:34(1) 0:20 39:19(2) 51:14(2) 0:21 18:19(1) 1:09:55 --
2 . 1 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS235 2000 11:43(2) 0:22 39:07(1) 51:13(1) 0:21 20:59(2) 1:12:35 +2:39
ČLANI 1-M
1 . 8 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS230 1998 9:54(1) 0:15 34:38(1) 44:48(1) 0:20 15:47(1) 1:00:56 --
2 . 67 Suhadolnik Luka Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS603 1989 12:55(5) 0:20 35:42(2) 48:57(4) 0:22 16:46(2) 1:06:06 +5:09
3 . 91 Koželj Simon Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS226 1992 11:48(3) 0:27 36:39(4) 48:55(2) 0:18 17:14(3) 1:06:28 +5:31
4 . 49 Petelinšek Amadej Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS459 1992 11:44(2) 0:19 36:52(5) 48:56(3) 0:18 19:00(4) 1:08:16 +7:19
5 . 60 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS173 1997 12:40(4) 0:25 36:38(3) 49:44(5) 0:21 19:19(5) 1:09:25 +8:28
6 . 72 Urbanc Rok Moški SLO TK Velenje 1997 15:05(7) 0:26 37:36(6) 53:08(6) 0:23 19:48(6) 1:13:20 +12:23
7 . 44 Mohorič Jan Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS575 1995 14:49(6) 1:14 42:10(7) 58:14(7) 0:41 22:38(7) 1:21:34 +20:38
8 . 118 PAPA Luka Moški SLO 1996 22:34(8) 1:24 48:42(8) 1:12:41(8) 0:22 27:46(8) 1:40:50 +39:53
ČLANICE 1-Ž
1 . 111 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 2018TZS470 1990 10:35(1) 0:19 40:17(1) 51:12(1) 0:20 18:56(1) 1:10:30 --
ČLANI 2-M
1 . 14 Dolinar Grega Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS095 1986 11:03(1) 0:17 34:32(1) 45:53(1) 0:21 16:06(1) 1:02:21 --
2 . 120 Povše Vasja Moški SLO ŠRK CELJE 2018TZS021 1988 11:42(2) 0:17 35:17(2) 47:16(2) 0:20 18:29(2) 1:06:07 +3:45
3 . 33 Lepojič Sašo Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS564 1980 14:51(7) 0:40 37:38(4) 53:10(4) 0:39 18:43(3) 1:12:33 +10:11
4 . 18 Hafner Uroš Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS543 1980 14:57(8) 0:38 38:45(6) 54:21(6) 0:34 21:30(8) 1:16:26 +14:04
5 . 100 Košmrlj Andraž Moški SLO ESD 1988 17:18(11) 0:42 (-1) (-1) 20:35(6) 1:16:51 +14:29
6 . 48 Pelko žiga Moški SLO 1988 14:37(6) 1:06 39:58(8) 55:42(9) 1:05 20:14(4) 1:17:02 +14:41
7 . 3 Andolšek Andraž Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS519 1988 13:39(4) 0:39 38:52(7) 53:11(5) 0:45 23:13(10) 1:17:09 +14:48
8 . 84 Valič Andraž Moški SLO 1979 16:44(10) 0:52 38:02(5) 55:40(8) 0:48 21:03(7) 1:17:32 +15:11
9 . 63 Senekovič Niko Moški SLO SD PULZ 1988 15:26(9) 0:39 37:01(3) 53:07(3) 0:35 25:18(11) 1:19:00 +16:39
10 . 19 Herlec Jure Moški SLO 1988 14:37(5) 1:05 40:01(9) 55:44(10) 1:02 23:07(9) 1:19:53 +17:32
11 . 103 JOVANOVIČ Peter Moški SLO 1980 11:52(3) 0:59 42:20(10) 55:12(7) 0:37 29:55(12) 1:25:45 +23:24
12 . 76 Zaloznik Luka Moški SLO 1980 18:44(12) 1:21 49:48(11) 1:09:54(11) 0:27 20:20(5) 1:30:41 +28:20
ČLANICE 2-Ž
1 . 54 Podrecca Tea Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS098 1985 14:19(1) 0:36 42:38(1) 57:34(1) 0:30 20:53(1) 1:18:58 --
2 . 74 Vesel Eva Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS613 1988 17:45(2) 0:48 43:23(2) 1:01:56(2) 0:31 23:31(3) 1:25:59 +7:01
3 . 86 'VALIČ PETRA Hacin Ženski SLO 1979 18:30(3) 1:09 44:52(3) 1:04:33(3) 0:58 23:13(2) 1:28:45 +9:47
VETERANI 1-M
1 . 47 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS217 1977 12:01(1) 0:25 37:22(1) 49:49(1) 0:31 20:14(2) 1:10:35 --
2 . 43 Medvedec Uroš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS476 1976 12:33(3) 0:23 39:07(2) 52:04(2) 0:21 19:19(1) 1:11:45 +1:10
3 . 56 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS218 1978 12:06(2) 1:01 39:08(3) 52:16(3) 0:41 21:13(4) 1:14:12 +3:36
4 . 119 ŠVRLJUGA Ivo Moški SLO 1976 15:50(5) 0:42 39:11(4) 55:44(4) 0:41 20:38(3) 1:17:04 +6:29
5 . 66 Stropnik Klemen Moški SLO ŠRK CELJE 2018TZS022 1976 14:14(4) 0:55 40:35(5) 55:45(5) 0:39 21:17(5) 1:17:43 +7:08
VETERANKE 1-Ž
1 . 116 OSLAK Darinka Ženski SLO 1976 13:18(1) 0:34 39:12(1) 53:05(1) 0:27 25:16(2) 1:18:49 --
2 . 34 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS456 1975 14:17(2) 0:42 42:33(2) 57:33(2) 0:37 21:43(1) 1:19:53 +1:04
VETERANI 2-M
1 . 110 Kovič Primož Moški SLO 1973 15:07(5) 0:44 37:18(1) 53:10(3) 0:22 18:22(1) 1:11:55 --
2 . 52 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS208 1972 14:54(4) 0:29 37:38(2) 53:03(2) 0:26 18:59(3) 1:12:28 +0:33
3 . 16 Gostinčar Robert Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS447 1970 12:48(2) 0:24 39:45(3) 52:57(1) 0:45 18:53(2) 1:12:36 +0:41
4 . 114 Krajnc Boštjan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS453 1972 14:23(3) 0:45 40:37(4) 55:46(5) 0:43 21:08(4) 1:17:39 +5:43
5 . 77 Završnik Rok Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS617 1971 12:12(1) 1:03 41:57(5) 55:13(4) 0:52 24:24(5) 1:20:29 +8:34
VETERANKE 2-Ž
1 . 17 Gradišar Andreja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS212 1973 16:49(1) 0:42 43:46(1) 1:01:18(1) 0:33 22:25(1) 1:24:17 --
2 . 41 Medved Sandra Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 1971 18:02(3) 0:49 48:37(3) 1:07:29(2) 0:42 24:20(3) 1:32:32 +8:15
3 . 75 Vrabl Mojca Ženski SLO TK 3KM 2018TZS468 1972 22:53(4) 1:03 48:18(2) 1:12:15(4) 0:50 23:44(2) 1:36:50 +12:32
4 . 61 Rupena Eva Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 1973 18:00(2) 0:57 52:56(4) 1:11:54(3) 0:57 35:44(4) 1:48:36 +24:18
5 . 62 Scaboro Claudia Ženski ITA 1972 17:56(5) 0:59 43:04(5) 1:02:01(5) 0:47 13:04(5) DSQ -8:24
VETERANI 3-M
1 . 101 CENTA Albin Moški SLO 1968 15:02(1) 0:54 38:29(1) 54:26(1) 0:29 20:55(1) 1:15:51 --
2 . 45 Mohorič Matjaž Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS576 1964 17:08(2) 1:21 46:03(3) 1:04:34(2) 0:45 24:01(2) 1:29:21 +13:30
3 . 5 Bakija Andrej Moški SLO 3K Šport 2018TZS285 1968 20:13(3) 1:18 43:03(2) 1:04:35(3) 1:18 24:12(3) 1:30:07 +14:15
VETERANI 4-M
1 . 37 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS195 1963 13:34(2) 0:41 38:56(2) 53:12(2) 0:30 20:37(1) 1:14:21 --
2 . 50 Petrič Slavko Moški SLO ŠD POSAVJE 2018TZS047 1962 12:51(1) 0:25 38:13(1) 51:30(1) 0:42 25:07(2) 1:17:20 +2:58
3 . 15 Gasparini Paolo Moški ITA 1960 21:05(3) 1:34 49:09(3) 1:11:49(3) 0:22 27:14(3) 1:39:26 +25:05
VETERANI 5-M
1 . 81 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton 2018TZS012 1955 15:28(2) 0:39 39:29(1) 55:37(1) 0:21 20:50(1) 1:16:49 --
2 . 109 Žagar Toni Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS087 1955 15:33(3) 0:34 41:44(3) 57:52(3) 0:44 21:33(2) 1:20:11 +3:21
3 . 92 Erhovnic Tomaž Moški SLO ŠD TURBO M 2018TZS110 1955 15:24(1) 0:45 41:13(2) 57:24(2) 0:37 26:24(3) 1:24:26 +7:36
VETERANKE 5-Ž
1 . 113 Štrukelj Ljuba Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS465 1955 18:28(1) 0:28 44:45(1) 1:03:42(1) 0:42 24:01(1) 1:28:26 --
VETERANI 6-M
1 . 97 Trkman Andrej Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS609 1952 15:01(1) 0:51 44:53(1) 1:00:46(1) 0:53 27:10(2) 1:28:50 --
2 . 6 Blatnik Roman Moški SLO BICIKEL.COM SLO19520905 1952 18:48(3) 0:57 46:35(2) 1:06:21(2) 0:23 25:42(1) 1:32:28 +3:38
3 . 28 Kabaj Milan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS449 1949 17:16(2) 0:49 54:14(3) 1:12:19(3) 1:32 41:39(3) 1:55:31 +26:41

Komentarji