Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 4. Triatlon Ljubljana 2018

Triatlon Tekma:4. Triatlon Ljubljana 2018 Datum:26.08.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Čas Več
TRIATLON ZA VSAKOGAR - M-M
1 . 119 Bela Kočar Luka
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 03:41 (0:22) 12:30 (0:49) 08:26 0:25:51 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 03:41 (0:22) 12:30 (0:49) 08:26
Čas: 0:25:51
2 . 113 Verdenik Marko
ŠD Riba
Moški SLO ŠD Riba 03:48 (0:57) 14:10 (1:09) 07:43 0:27:50 >
Klub ŠD Riba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 03:48 (0:57) 14:10 (1:09) 07:43
Čas: 0:27:50
3 . 112 Zennaro Andrea
Moški ITA 04:30 (0:58) 13:44 (1:35) 08:44 0:29:33 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:30 (0:58) 13:44 (1:35) 08:44
Čas: 0:29:33
4 . 117 Berkenjačević Marko
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2018TZS421 04:32 (0:45) 14:14 (1:09) 09:39 0:30:21 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS421
Časi: 04:32 (0:45) 14:14 (1:09) 09:39
Čas: 0:30:21
5 . 116 Kuna Diego
Moški CRO 05:27 (0:50) 16:46 (1:01) 08:24 0:32:30 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:27 (0:50) 16:46 (1:01) 08:24
Čas: 0:32:30
6 . 114 Tavčar Blaž
Moški SLO 06:18 (0:49) 15:44 (1:44) 08:33 0:33:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 06:18 (0:49) 15:44 (1:44) 08:33
Čas: 0:33:10
7 . 118 Vidmar Gaj
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 06:41 (1:21) 16:45 (1:24) 09:31 0:35:43 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 06:41 (1:21) 16:45 (1:24) 09:31
Čas: 0:35:43
TRIATLON ZA VSAKOGAR - W-Ž
1 . 111 Lavrič Lara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 05:28 (0:51) 15:09 (0:55) 08:32 0:30:57 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:28 (0:51) 15:09 (0:55) 08:32
Čas: 0:30:57
2 . 120 Korbun Karmen
Ženski SLO 06:25 (1:21) 16:55 (1:16) 11:23 0:37:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 06:25 (1:21) 16:55 (1:16) 11:23
Čas: 0:37:22
CICIBANI-M
1 . 9 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2018TZS408 01:16 (0:39) 04:41 (0:56) 01:48 0:09:22 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS408
Časi: 01:16 (0:39) 04:41 (0:56) 01:48
Čas: 0:09:22
2 . 13 Mori Maks
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS577 01:39 (0:44) 04:20 (0:51) 01:56 0:09:32 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS577
Časi: 01:39 (0:44) 04:20 (0:51) 01:56
Čas: 0:09:32
3 . 10 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS273 01:24 (0:47) 04:39 (1:05) 02:08 0:10:05 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS273
Časi: 01:24 (0:47) 04:39 (1:05) 02:08
Čas: 0:10:05
4 . 12 Rihar Val
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS589 01:31 (0:50) 04:52 (1:13) 02:30 0:10:57 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS589
Časi: 01:31 (0:50) 04:52 (1:13) 02:30
Čas: 0:10:57
5 . 11 Vidmar Maks
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS487 01:39 (0:44) 05:14 (0:59) 02:25 0:11:02 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS487
Časi: 01:39 (0:44) 05:14 (0:59) 02:25
Čas: 0:11:02
6 . 4 Hudovornik Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS283 01:41 (0:55) 05:43 (1:22) 02:14 0:11:56 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS283
Časi: 01:41 (0:55) 05:43 (1:22) 02:14
Čas: 0:11:56
7 . 16 Dolinar Urban
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2018TZS533 01:39 (1:15) 05:15 (1:20) 02:33 0:12:03 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS533
Časi: 01:39 (1:15) 05:15 (1:20) 02:33
Čas: 0:12:03
8 . 15 Jurčič Anej
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 2018TZS652 01:31 (0:53) 04:44 (1:51) 03:37 0:12:39 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS652
Časi: 01:31 (0:53) 04:44 (1:51) 03:37
Čas: 0:12:39
9 . 5 Mori Nik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 02:48 (1:09) 07:39 (1:22) 02:33 0:15:34 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 02:48 (1:09) 07:39 (1:22) 02:33
Čas: 0:15:34
CICIBANKE-Ž
1 . 1 Martinšek Enja
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS568 01:42 (0:44) 05:43 (1:06) 02:13 0:11:30 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS568
Časi: 01:42 (0:44) 05:43 (1:06) 02:13
Čas: 0:11:30
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 28 Denša Tian
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS528 01:16 (0:45) 04:02 (0:52) 01:49 0:08:46 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS528
Časi: 01:16 (0:45) 04:02 (0:52) 01:49
Čas: 0:08:46
2 . 25 Verbič Miha
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS612 01:31 (0:43) 04:16 (0:56) 01:57 0:09:24 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS612
Časi: 01:31 (0:43) 04:16 (0:56) 01:57
Čas: 0:09:24
3 . 22 Hudovornik Erik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS265 01:09 (0:52) 04:29 (0:56) 02:06 0:09:35 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS265
Časi: 01:09 (0:52) 04:29 (0:56) 02:06
Čas: 0:09:35
4 . 27 Jurman Samo
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS552 01:30 (0:46) 04:55 (0:49) 02:10 0:10:12 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS552
Časi: 01:30 (0:46) 04:55 (0:49) 02:10
Čas: 0:10:12
5 . 29 Bregar Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS521 01:43 (0:45) 04:46 (0:58) 02:03 0:10:16 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS521
Časi: 01:43 (0:45) 04:46 (0:58) 02:03
Čas: 0:10:16
6 . 26 Martinšek Tian
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS569 () () 0:10:22 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS569
Časi: () ()
Čas: 0:10:22
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 36 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS508 01:19 (0:41) 04:26 (0:56) 02:03 0:09:28 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS508
Časi: 01:19 (0:41) 04:26 (0:56) 02:03
Čas: 0:09:28
2 . 39 Bela Kočar Lina
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2018TZS366 01:26 (0:44) 04:25 (0:53) 02:24 0:09:53 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS366
Časi: 01:26 (0:44) 04:25 (0:53) 02:24
Čas: 0:09:53
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 73 Alenabi Nik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS518 03:49 (0:30) 13:53 (0:55) 07:22 0:26:30 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS518
Časi: 03:49 (0:30) 13:53 (0:55) 07:22
Čas: 0:26:30
2 . 68 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS250 03:48 (0:29) 13:29 (1:01) 07:53 0:26:41 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS250
Časi: 03:48 (0:29) 13:29 (1:01) 07:53
Čas: 0:26:41
3 . 64 Zennaro Gianluca
CUS PADOVA UNIPD
Moški ITA CUS PADOVA UNIPD 03:56 (0:33) 14:45 (0:57) 08:08 0:28:21 >
Klub CUS PADOVA UNIPD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 03:56 (0:33) 14:45 (0:57) 08:08
Čas: 0:28:21
4 . 67 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS251 04:12 (0:27) 13:43 (1:09) 08:49 0:28:22 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS251
Časi: 04:12 (0:27) 13:43 (1:09) 08:49
Čas: 0:28:22
5 . 71 Vimos Kocbek Nevan
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS614 04:14 (0:43) 14:45 (0:51) 09:21 0:29:56 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS614
Časi: 04:14 (0:43) 14:45 (0:51) 09:21
Čas: 0:29:56
6 . 70 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS497 04:27 (0:39) 14:01 (1:12) 09:47 0:30:08 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS497
Časi: 04:27 (0:39) 14:01 (1:12) 09:47
Čas: 0:30:08
7 . 66 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS264 04:05 (0:41) 15:49 (1:13) 08:49 0:30:39 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS264
Časi: 04:05 (0:41) 15:49 (1:13) 08:49
Čas: 0:30:39
8 . 65 Valentinčič Jurij
Moški SLO 04:24 (2:01) 19:40 (0:55) 09:42 0:36:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:24 (2:01) 19:40 (0:55) 09:42
Čas: 0:36:43
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 62 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2018TZS162 03:50 (0:32) 14:02 (0:57) 07:42 0:27:06 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS162
Časi: 03:50 (0:32) 14:02 (0:57) 07:42
Čas: 0:27:06
2 . 53 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS249 03:53 (0:35) 13:49 (0:53) 08:11 0:27:23 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS249
Časi: 03:53 (0:35) 13:49 (0:53) 08:11
Čas: 0:27:23
3 . 51 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2018TZS407 03:51 (0:41) 14:37 (0:54) 08:25 0:28:31 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS407
Časi: 03:51 (0:41) 14:37 (0:54) 08:25
Čas: 0:28:31
4 . 56 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS478 04:23 (0:39) 14:07 (1:02) 08:46 0:28:58 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS478
Časi: 04:23 (0:39) 14:07 (1:02) 08:46
Čas: 0:28:58
5 . 58 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS484 04:10 (0:37) 15:11 (0:50) 08:29 0:29:19 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS484
Časi: 04:10 (0:37) 15:11 (0:50) 08:29
Čas: 0:29:19
6 . 63 Popov Ana
Triatlon klub SAVA
Ženski SRB Triatlon klub SAVA 04:19 (0:35) 15:36 (1:12) 09:01 0:30:44 >
Klub Triatlon klub SAVA
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 04:19 (0:35) 15:36 (1:12) 09:01
Čas: 0:30:44
7 . 60 Hajdinjak Ana Nana
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS545 04:55 (0:39) 16:11 (1:18) 08:45 0:31:50 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS545
Časi: 04:55 (0:39) 16:11 (1:18) 08:45
Čas: 0:31:50
8 . 55 Bernot Ema
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS256 04:38 (0:41) 16:07 (1:03) 10:24 0:32:54 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS256
Časi: 04:38 (0:41) 16:07 (1:03) 10:24
Čas: 0:32:54
9 . 61 Bregar Živa
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS522 05:29 (0:51) 17:37 (1:18) 09:20 0:34:37 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS522
Časi: 05:29 (0:51) 17:37 (1:18) 09:20
Čas: 0:34:37
10 . 57 Mikuž Maruša
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 05:29 (0:38) 16:23 (0:58) 11:19 0:34:49 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:29 (0:38) 16:23 (0:58) 11:19
Čas: 0:34:49
KADETI-M
1 . 92 Mamič Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS566 03:31 (0:26) 12:39 (0:51) 06:50 0:24:18 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS566
Časi: 03:31 (0:26) 12:39 (0:51) 06:50
Čas: 0:24:18
2 . 89 Zalar Patrik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS616 03:28 (0:27) 12:42 (0:51) 07:59 0:25:29 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS616
Časi: 03:28 (0:27) 12:42 (0:51) 07:59
Čas: 0:25:29
3 . 84 Pregelj Mark
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2018TZS359 03:27 (0:37) 13:23 (0:58) 07:31 0:25:58 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS359
Časi: 03:27 (0:37) 13:23 (0:58) 07:31
Čas: 0:25:58
4 . 91 Rihar Mai
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS590 03:34 (0:28) 13:23 (0:55) 07:53 0:26:14 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS590
Časi: 03:34 (0:28) 13:23 (0:55) 07:53
Čas: 0:26:14
5 . 93 Jurček Jure
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS551 04:22 (0:36) 13:47 (0:56) 07:18 0:27:02 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS551
Časi: 04:22 (0:36) 13:47 (0:56) 07:18
Čas: 0:27:02
6 . 98 ćulibrk Ognjen
Triatlon klub SAVA
Moški Triatlon klub SAVA 04:07 (0:37) 14:06 (1:07) 07:25 0:27:25 >
Klub Triatlon klub SAVA
Država
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:07 (0:37) 14:06 (1:07) 07:25
Čas: 0:27:25
7 . 97 škrbić Damjan
Triatlon klub SAVA
Moški Triatlon klub SAVA 04:09 (0:34) 14:06 (1:09) 07:53 0:27:53 >
Klub Triatlon klub SAVA
Država
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:09 (0:34) 14:06 (1:09) 07:53
Čas: 0:27:53
8 . 88 Čop Aljaž
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS060 03:52 (0:35) 13:57 (0:55) 08:35 0:27:56 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS060
Časi: 03:52 (0:35) 13:57 (0:55) 08:35
Čas: 0:27:56
9 . 90 Veselinovič Gal
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS635 04:16 (0:36) 14:08 (1:12) 07:52 0:28:07 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS635
Časi: 04:16 (0:36) 14:08 (1:12) 07:52
Čas: 0:28:07
10 . 95 Denša Ul
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS529 04:23 (0:28) 13:55 (1:11) 08:08 0:28:08 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS529
Časi: 04:23 (0:28) 13:55 (1:11) 08:08
Čas: 0:28:08
11 . 94 Goli Nejc
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS539 04:29 (0:28) 14:06 (1:19) 10:09 0:30:33 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS539
Časi: 04:29 (0:28) 14:06 (1:19) 10:09
Čas: 0:30:33
11 . 96 Mlakar Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS174 04:25 (0:28) 14:07 (1:06) 10:25 0:30:33 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS174
Časi: 04:25 (0:28) 14:07 (1:06) 10:25
Čas: 0:30:33
13 . 86 Karbič Enej
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS501 04:56 (0:42) 16:55 (1:24) 14:10 0:38:09 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS501
Časi: 04:56 (0:42) 16:55 (1:24) 14:10
Čas: 0:38:09
DNF14 . 87 Tomšič Staš
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS085 03:38 (0:25) () DNF >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS085
Časi: 03:38 (0:25) ()
Čas: DNF
KADETINJE-Ž
1 . 83 Gavrilović Lana
Triatlon klub Sava
Ženski SRB Triatlon klub Sava 03:55 (0:32) 14:01 (1:08) 07:54 0:27:33 >
Klub Triatlon klub Sava
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 03:55 (0:32) 14:01 (1:08) 07:54
Čas: 0:27:33
2 . 81 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS241 03:42 (0:30) 13:30 (1:06) 09:14 0:28:04 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS241
Časi: 03:42 (0:30) 13:30 (1:06) 09:14
Čas: 0:28:04
3 . 82 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS510 04:08 (0:35) 13:43 (0:59) 09:13 0:28:40 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS510
Časi: 04:08 (0:35) 13:43 (0:59) 09:13
Čas: 0:28:40
4 . 80 Krenn Katja
FC Donald
Ženski AUT FC Donald 545052 04:36 (0:47) 15:55 (0:51) 08:12 0:30:23 >
Klub FC Donald
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 545052
Časi: 04:36 (0:47) 15:55 (0:51) 08:12
Čas: 0:30:23
5 . 99 Ovčar Lara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2018TZS417 03:56 (0:37) 15:57 (0:57) 09:26 0:30:56 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS417
Časi: 03:56 (0:37) 15:57 (0:57) 09:26
Čas: 0:30:56
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 265 Gašparič Nande
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS538 10:30 (0:31) 31:46 (0:56) 17:29 1:01:14 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS538
Časi: 10:30 (0:31) 31:46 (0:56) 17:29
Čas: 1:01:14
2 . 268 Medved Jakob
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS572 11:07 (0:30) 32:03 (0:57) 17:30 1:02:10 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS572
Časi: 11:07 (0:30) 32:03 (0:57) 17:30
Čas: 1:02:10
3 . 260 Škufca Elias Moritz
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS082 10:39 (0:29) 32:37 (0:50) 17:40 1:02:16 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS082
Časi: 10:39 (0:29) 32:37 (0:50) 17:40
Čas: 1:02:16
4 . 256 Mavric Mrak Filip
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS570 10:50 (0:33) 32:25 (0:59) 17:58 1:02:47 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS570
Časi: 10:50 (0:33) 32:25 (0:59) 17:58
Čas: 1:02:47
5 . 255 Berlec Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS237 11:07 (0:32) 33:39 (0:51) 19:30 1:05:40 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS237
Časi: 11:07 (0:32) 33:39 (0:51) 19:30
Čas: 1:05:40
6 . 242 Mrak Nik
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS525 11:47 (0:30) 36:07 (1:01) 20:47 1:10:12 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS525
Časi: 11:47 (0:30) 36:07 (1:01) 20:47
Čas: 1:10:12
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 164 Vitasović Valentina
TK PULA
Ženski CRO TK PULA 2018-0873 12:24 (0:42) 37:27 (1:04) 21:33 1:13:12 >
Klub TK PULA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2018-0873
Časi: 12:24 (0:42) 37:27 (1:04) 21:33
Čas: 1:13:12
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 269 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS233 10:04 (0:28) 31:46 (0:56) 17:28 1:00:44 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS233
Časi: 10:04 (0:28) 31:46 (0:56) 17:28
Čas: 1:00:44
2 . 261 Škufca Maks
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS083 10:44 (0:30) 33:03 (0:56) 18:07 1:03:22 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS083
Časi: 10:44 (0:30) 33:03 (0:56) 18:07
Čas: 1:03:22
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 169 vrtačič Tjaša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS234 10:30 (0:29) 34:02 (0:53) 18:55 1:04:51 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS234
Časi: 10:30 (0:29) 34:02 (0:53) 18:55
Čas: 1:04:51
2 . 167 Hočevar Katja
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS546 11:08 (0:29) 36:00 (0:53) 19:54 1:08:26 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS546
Časi: 11:08 (0:29) 36:00 (0:53) 19:54
Čas: 1:08:26
3 . 163 Pluško Lana
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS584 11:55 (0:32) 36:25 (1:00) 19:55 1:09:49 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS584
Časi: 11:55 (0:32) 36:25 (1:00) 19:55
Čas: 1:09:49
4 . 161 Pevec Hanah
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS100 13:50 (0:38) 39:52 (1:15) 21:54 1:17:31 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS100
Časi: 13:50 (0:38) 39:52 (1:15) 21:54
Čas: 1:17:31
ČLANI 1-M
1 . 273 Bojanc Klemen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS230 09:51 (0:22) 30:35 (0:59) 16:05 0:57:54 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS230
Časi: 09:51 (0:22) 30:35 (0:59) 16:05
Čas: 0:57:54
2 . 275 Klenovšek Urh
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS554 09:49 (0:25) 31:08 (0:59) 16:26 0:58:49 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS554
Časi: 09:49 (0:25) 31:08 (0:59) 16:26
Čas: 0:58:49
3 . 274 Cauz Francesco
LIGER TEAM
Moški ITA LIGER TEAM 09:28 (0:34) 31:13 (0:57) 16:46 0:59:00 >
Klub LIGER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 09:28 (0:34) 31:13 (0:57) 16:46
Čas: 0:59:00
4 . 272 Kojc Nik
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2018TZS029 09:20 (0:34) 31:30 (0:58) 18:24 1:00:47 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS029
Časi: 09:20 (0:34) 31:30 (0:58) 18:24
Čas: 1:00:47
5 . 259 Podbevšek Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS229 10:58 (0:33) 32:33 (0:57) 18:32 1:03:35 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS229
Časi: 10:58 (0:33) 32:33 (0:57) 18:32
Čas: 1:03:35
6 . 257 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS227 13:03 (0:34) 34:05 (0:53) 17:56 1:06:33 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS227
Časi: 13:03 (0:34) 34:05 (0:53) 17:56
Čas: 1:06:33
7 . 239 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS173 13:06 (0:32) 35:25 (0:58) 20:39 1:10:42 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS173
Časi: 13:06 (0:32) 35:25 (0:58) 20:39
Čas: 1:10:42
8 . 241 Bone Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS483 13:59 (0:48) 34:07 (1:06) 20:46 1:10:48 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS483
Časi: 13:59 (0:48) 34:07 (1:06) 20:46
Čas: 1:10:48
9 . 216 Urbanc Rok
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 14:28 (0:44) 35:37 (1:20) 20:16 1:12:26 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:28 (0:44) 35:37 (1:20) 20:16
Čas: 1:12:26
10 . 232 Kavčič Tilen
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 13:07 (2:30) 36:55 (2:46) 23:20 1:18:40 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:07 (2:30) 36:55 (2:46) 23:20
Čas: 1:18:40
DNF11 . 266 Lavrenčič Tine
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS479 11:16 (0:37) () DNF >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS479
Časi: 11:16 (0:37) ()
Čas: DNF
DNF11 . 252 Suhadolnik Luka
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS603 13:49 (0:39) 34:14 () DNF >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS603
Časi: 13:49 (0:39) 34:14 ()
Čas: DNF
ČLANICE 1-Ž
1 . 165 Mandl Nina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško 2018TZS470 10:38 (0:30) 35:47 (1:02) 19:39 1:07:39 >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS470
Časi: 10:38 (0:30) 35:47 (1:02) 19:39
Čas: 1:07:39
2 . 160 Bedene Pia
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2018TZS165 13:23 (1:14) 35:41 (1:07) 20:02 1:11:30 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS165
Časi: 13:23 (1:14) 35:41 (1:07) 20:02
Čas: 1:11:30
3 . 157 Kozjek Ana Karin
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS559 11:27 (1:21) 40:42 (1:54) 22:19 1:17:46 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS559
Časi: 11:27 (1:21) 40:42 (1:54) 22:19
Čas: 1:17:46
4 . 154 Šumah Ana
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM 2018TZS466 14:47 (0:45) 44:31 (1:15) 23:27 1:24:47 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS466
Časi: 14:47 (0:45) 44:31 (1:15) 23:27
Čas: 1:24:47
ČLANI 2-M
1 . 276 Kovačič Jaroslav
ŠDP
Moški SLO ŠDP 2018TZS042 09:56 (0:34) 30:16 (0:50) 16:57 0:58:36 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS042
Časi: 09:56 (0:34) 30:16 (0:50) 16:57
Čas: 0:58:36
2 . 271 Leitner Christoph
#TEAMTRIGONOMIC
Moški AUT #TEAMTRIGONOMIC 10:09 (0:27) 30:30 (0:57) 16:57 0:59:03 >
Klub #TEAMTRIGONOMIC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 10:09 (0:27) 30:30 (0:57) 16:57
Čas: 0:59:03
3 . 270 Majdič Jure
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS072 09:46 (0:32) 31:08 (0:56) 16:57 0:59:21 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS072
Časi: 09:46 (0:32) 31:08 (0:56) 16:57
Čas: 0:59:21
4 . 267 Dolinar Grega
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS095 10:38 (0:33) 31:02 (1:09) 16:35 0:59:59 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS095
Časi: 10:38 (0:33) 31:02 (1:09) 16:35
Čas: 0:59:59
5 . 264 Galassi Fabio
Moški ITA 11:31 (0:33) 33:30 (1:01) 16:51 1:03:28 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 11:31 (0:33) 33:30 (1:01) 16:51
Čas: 1:03:28
6 . 250 Korelc Matej
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 2018TZS144 13:10 (0:45) 33:01 (1:09) 19:13 1:07:21 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS144
Časi: 13:10 (0:45) 33:01 (1:09) 19:13
Čas: 1:07:21
7 . 197 Dolinar Jure
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 13:06 (0:33) 33:22 (1:03) 19:37 1:07:43 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:06 (0:33) 33:22 (1:03) 19:37
Čas: 1:07:43
8 . 251 Pavlovčič Urban
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2018TZS301 13:36 (0:58) 34:32 (1:14) 18:03 1:08:24 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS301
Časi: 13:36 (0:58) 34:32 (1:14) 18:03
Čas: 1:08:24
9 . 196 Štrus Luka
Moški SLO 12:35 (1:06) 34:14 (1:00) 20:02 1:09:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:35 (1:06) 34:14 (1:00) 20:02
Čas: 1:09:00
10 . 249 Lepojič Sašo
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS564 14:59 (0:54) 34:20 (1:28) 19:04 1:10:47 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS564
Časi: 14:59 (0:54) 34:20 (1:28) 19:04
Čas: 1:10:47
11 . 229 Martinčič Darjan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2018TZS299 13:39 (1:22) 36:16 (1:30) 19:16 1:12:04 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS299
Časi: 13:39 (1:22) 36:16 (1:30) 19:16
Čas: 1:12:04
12 . 222 Gregec Nenad
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2018TZS680 13:50 (1:29) 37:11 (1:38) 20:38 1:14:48 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS680
Časi: 13:50 (1:29) 37:11 (1:38) 20:38
Čas: 1:14:48
13 . 191 Pelko žiga
Moški SLO 14:34 (1:03) 36:27 (1:45) 21:00 1:14:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:34 (1:03) 36:27 (1:45) 21:00
Čas: 1:14:51
14 . 198 Andolšek Andraž
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS519 14:29 (0:57) 36:21 (1:30) 21:38 1:14:58 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS519
Časi: 14:29 (0:57) 36:21 (1:30) 21:38
Čas: 1:14:58
15 . 192 slak miha
Moški SLO 16:39 (1:16) 35:40 (1:12) 20:39 1:15:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:39 (1:16) 35:40 (1:12) 20:39
Čas: 1:15:28
16 . 185 Mahkovič Marko
Moški SLO 14:37 (1:30) 38:52 (1:37) 21:17 1:17:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:37 (1:30) 38:52 (1:37) 21:17
Čas: 1:17:54
17 . 199 Nemec Matej
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 16:17 (1:20) 38:17 (1:23) 21:37 1:18:56 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:17 (1:20) 38:17 (1:23) 21:37
Čas: 1:18:56
18 . 202 MEŽNARČIČ Andrej
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2018TZS426 16:45 (1:28) 40:04 (1:26) 20:10 1:19:54 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS426
Časi: 16:45 (1:28) 40:04 (1:26) 20:10
Čas: 1:19:54
19 . 195 štrubelj Luka
ŠD GEN
Moški SLO ŠD GEN 15:37 (2:06) 39:09 (1:53) 22:22 1:21:10 >
Klub ŠD GEN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:37 (2:06) 39:09 (1:53) 22:22
Čas: 1:21:10
20 . 225 Juvan Tine
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2018TZS681 14:19 (1:33) 40:39 (1:57) 22:46 1:21:16 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS681
Časi: 14:19 (1:33) 40:39 (1:57) 22:46
Čas: 1:21:16
21 . 194 Bole Simon
Moški SLO 16:43 (2:09) 40:05 (1:46) 25:55 1:26:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:43 (2:09) 40:05 (1:46) 25:55
Čas: 1:26:39
22 . 193 Herlec Jure
Moški SLO 15:09 (2:39) 39:08 (1:50) 30:34 1:29:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:09 (2:39) 39:08 (1:50) 30:34
Čas: 1:29:21
ČLANICE 2-Ž
1 . 168 Dolinar Majdič Simona
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS096 10:57 (0:41) 37:01 (1:04) 18:44 1:08:29 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS096
Časi: 10:57 (0:41) 37:01 (1:04) 18:44
Čas: 1:08:29
2 . 162 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2018TZS168 13:44 (0:36) 35:16 (1:19) 19:52 1:10:49 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS168
Časi: 13:44 (0:36) 35:16 (1:19) 19:52
Čas: 1:10:49
3 . 156 Vesel Eva
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS613 17:46 (1:16) 41:00 (1:19) 21:59 1:23:22 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS613
Časi: 17:46 (1:16) 41:00 (1:19) 21:59
Čas: 1:23:22
VETERANI 1-M
1 . 263 Mori Mitja
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS578 10:32 (0:44) 30:35 (0:54) 17:48 1:00:34 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS578
Časi: 10:32 (0:44) 30:35 (0:54) 17:48
Čas: 1:00:34
2 . 254 Majdič Tomaž
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS094 09:37 (0:36) 33:35 (1:04) 17:35 1:02:29 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS094
Časi: 09:37 (0:36) 33:35 (1:04) 17:35
Čas: 1:02:29
3 . 253 Radivojević Aleksander
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS078 12:16 (0:46) 33:25 (1:15) 19:04 1:06:47 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS078
Časi: 12:16 (0:46) 33:25 (1:15) 19:04
Čas: 1:06:47
4 . 247 Pančur Miha
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS217 11:56 (0:51) 33:41 (1:04) 20:10 1:07:43 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS217
Časi: 11:56 (0:51) 33:41 (1:04) 20:10
Čas: 1:07:43
5 . 248 Medvedec Uroš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS476 12:52 (0:49) 34:40 (1:11) 19:59 1:09:33 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS476
Časi: 12:52 (0:49) 34:40 (1:11) 19:59
Čas: 1:09:33
6 . 224 Povhe Tadej
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS585 14:26 (0:39) 35:45 (1:07) 19:43 1:11:42 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS585
Časi: 14:26 (0:39) 35:45 (1:07) 19:43
Čas: 1:11:42
7 . 205 Pohlen Boštjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS218 12:06 (1:14) 36:25 (1:18) 21:15 1:12:19 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS218
Časi: 12:06 (1:14) 36:25 (1:18) 21:15
Čas: 1:12:19
8 . 233 Tašler Mitja
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2018TZS405 14:11 (0:41) 35:23 (1:21) 23:19 1:14:57 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS405
Časi: 14:11 (0:41) 35:23 (1:21) 23:19
Čas: 1:14:57
9 . 231 Jegrišnik Uroš
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2018TZS418 16:54 (1:21) 35:05 (1:31) 21:43 1:16:35 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS418
Časi: 16:54 (1:21) 35:05 (1:31) 21:43
Čas: 1:16:35
10 . 223 Jereb Robert
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS172 18:11 (1:11) 37:45 (1:34) 25:21 1:24:04 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS172
Časi: 18:11 (1:11) 37:45 (1:34) 25:21
Čas: 1:24:04
VETERANKE 1-Ž
1 . 159 Maček Mateja
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS456 15:25 (1:25) 39:35 (1:19) 21:41 1:19:27 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS456
Časi: 15:25 (1:25) 39:35 (1:19) 21:41
Čas: 1:19:27
2 . 152 Kompara Karmen
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 15:11 (1:48) 40:49 (1:36) 24:59 1:24:25 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 15:11 (1:48) 40:49 (1:36) 24:59
Čas: 1:24:25
3 . 151 Bole Breznik Mateja
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport 2018TZS287 13:39 (1:19) 43:00 (1:59) 29:40 1:29:40 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS287
Časi: 13:39 (1:19) 43:00 (1:59) 29:40
Čas: 1:29:40
VETERANI 2-M
1 . 240 Pilih Tomaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS208 15:14 (0:37) 34:02 (0:58) 19:04 1:09:58 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS208
Časi: 15:14 (0:37) 34:02 (0:58) 19:04
Čas: 1:09:58
2 . 213 Bregar Gorazd
Moški SLO 13:42 (0:40) 36:53 (1:08) 20:27 1:12:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:42 (0:40) 36:53 (1:08) 20:27
Čas: 1:12:51
3 . 228 Podgornik Bojan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2018TZS334 17:57 (1:28) 35:33 (2:13) 23:00 1:20:13 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS334
Časi: 17:57 (1:28) 35:33 (2:13) 23:00
Čas: 1:20:13
4 . 190 Trpin Matej
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS205 17:18 (1:16) 36:55 (1:36) 23:37 1:20:42 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS205
Časi: 17:18 (1:16) 36:55 (1:36) 23:37
Čas: 1:20:42
5 . 220 Krajnc Igor
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS561 14:38 (1:54) 39:17 (1:40) 24:39 1:22:11 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS561
Časi: 14:38 (1:54) 39:17 (1:40) 24:39
Čas: 1:22:11
6 . 212 Valentinčič Aljoša
Moški SLO 15:28 (1:54) 42:39 (2:11) 26:34 1:28:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:28 (1:54) 42:39 (2:11) 26:34
Čas: 1:28:48
VETERANKE 2-Ž
1 . 155 Gradišar Andreja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS212 16:09 (1:01) 36:23 (1:26) 23:18 1:18:18 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS212
Časi: 16:09 (1:01) 36:23 (1:26) 23:18
Čas: 1:18:18
VETERANI 3-M
1 . 243 Adamič Marko
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS517 15:00 (0:53) 34:15 (1:10) 19:02 1:10:22 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS517
Časi: 15:00 (0:53) 34:15 (1:10) 19:02
Čas: 1:10:22
2 . 226 Centa Albin
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 15:25 (1:03) 38:53 (1:35) 21:39 1:18:37 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:25 (1:03) 38:53 (1:35) 21:39
Čas: 1:18:37
3 . 209 Kink Lovro
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2018TZS295 19:01 (1:25) 37:33 (1:52) 23:16 1:23:09 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS295
Časi: 19:01 (1:25) 37:33 (1:52) 23:16
Čas: 1:23:09
4 . 235 Plut Rafael
DR MOL
Moški SLO DR MOL 16:49 (1:36) 40:05 (2:27) 22:17 1:23:16 >
Klub DR MOL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:49 (1:36) 40:05 (2:27) 22:17
Čas: 1:23:16
VETERANI 4-M
1 . 246 Kregar Miro
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS193 12:59 (0:38) 33:38 (1:10) 18:10 1:06:37 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS193
Časi: 12:59 (0:38) 33:38 (1:10) 18:10
Čas: 1:06:37
2 . 244 KOGOJ IGOR
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2018TZS296 11:49 (0:54) 33:41 (1:45) 19:53 1:08:04 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS296
Časi: 11:49 (0:54) 33:41 (1:45) 19:53
Čas: 1:08:04
3 . 183 Kokalj Andrej
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS555 17:39 (0:59) 39:30 (1:45) 25:25 1:25:20 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS555
Časi: 17:39 (0:59) 39:30 (1:45) 25:25
Čas: 1:25:20
4 . 208 Olaj Dušan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2018TZS300 20:29 (1:52) 40:15 (2:33) 26:41 1:31:53 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS300
Časi: 20:29 (1:52) 40:15 (2:33) 26:41
Čas: 1:31:53
5 . 182 Knap Bojan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS192 18:49 (0:54) 41:24 (1:42) 40:14 1:43:05 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS192
Časi: 18:49 (0:54) 41:24 (1:42) 40:14
Čas: 1:43:05
6 . 186 Maksl Franc
Moški SLO 25:17 (5:24) 44:17 (1:27) 26:55 1:43:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 25:17 (5:24) 44:17 (1:27) 26:55
Čas: 1:43:22
VETERANKE 4-Ž
1 . 158 Rotovnik Kozjek Nada
Triatlonski klub Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS592 13:58 (1:14) 38:13 (1:52) 24:18 1:19:36 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2018TZS592
Časi: 13:58 (1:14) 38:13 (1:52) 24:18
Čas: 1:19:36
VETERANI 5-M
1 . 237 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2018TZS150 18:16 (0:42) 35:32 (1:07) 19:41 1:15:20 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS150
Časi: 18:16 (0:42) 35:32 (1:07) 19:41
Čas: 1:15:20
2 . 238 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2018TZS012 17:06 (1:05) 37:05 (1:26) 21:56 1:18:39 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS012
Časi: 17:06 (1:05) 37:05 (1:26) 21:56
Čas: 1:18:39
3 . 187 Žagar Toni
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS087 15:52 (1:06) 38:37 (1:28) 23:55 1:21:01 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS087
Časi: 15:52 (1:06) 38:37 (1:28) 23:55
Čas: 1:21:01
VETERANI 6-M
1 . 181 Brajnik Damjan
Triatlonski klub Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 20:19 (2:30) 41:12 (2:48) 26:39 1:33:30 >
Klub Triatlonski klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 20:19 (2:30) 41:12 (2:48) 26:39
Čas: 1:33:30

Komentarji

 

Mobile content