Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 4. Triatlon Ljubljana 2018

Triatlon Tekma:4. Triatlon Ljubljana 2018 Datum:26.08.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Čas
TRIATLON ZA VSAKOGAR - M-M
1 . 119 Bela Kočar Luka Moški SLO TK Utrip 03:41 (0:22) 12:30 (0:49) 08:26 0:25:51
2 . 113 Verdenik Marko Moški SLO ŠD Riba 03:48 (0:57) 14:10 (1:09) 07:43 0:27:50
3 . 112 Zennaro Andrea Moški ITA 04:30 (0:58) 13:44 (1:35) 08:44 0:29:33
4 . 117 Berkenjačević Marko Moški SLO TK Velenje 2018TZS421 04:32 (0:45) 14:14 (1:09) 09:39 0:30:21
5 . 116 Kuna Diego Moški CRO 05:27 (0:50) 16:46 (1:01) 08:24 0:32:30
6 . 114 Tavčar Blaž Moški SLO 06:18 (0:49) 15:44 (1:44) 08:33 0:33:10
7 . 118 Vidmar Gaj Moški SLO TK Logatec 06:41 (1:21) 16:45 (1:24) 09:31 0:35:43
TRIATLON ZA VSAKOGAR - W-Ž
1 . 111 Lavrič Lara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 05:28 (0:51) 15:09 (0:55) 08:32 0:30:57
2 . 120 Korbun Karmen Ženski SLO 06:25 (1:21) 16:55 (1:16) 11:23 0:37:22
CICIBANI-M
1 . 9 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje 2018TZS408 01:16 (0:39) 04:41 (0:56) 01:48 0:09:22
2 . 13 Mori Maks Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS577 01:39 (0:44) 04:20 (0:51) 01:56 0:09:32
3 . 10 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS273 01:24 (0:47) 04:39 (1:05) 02:08 0:10:05
4 . 12 Rihar Val Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS589 01:31 (0:50) 04:52 (1:13) 02:30 0:10:57
5 . 11 Vidmar Maks Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS487 01:39 (0:44) 05:14 (0:59) 02:25 0:11:02
6 . 4 Hudovornik Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS283 01:41 (0:55) 05:43 (1:22) 02:14 0:11:56
7 . 16 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2018TZS533 01:39 (1:15) 05:15 (1:20) 02:33 0:12:03
8 . 15 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD POSAVJE 2018TZS652 01:31 (0:53) 04:44 (1:51) 03:37 0:12:39
9 . 5 Mori Nik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 02:48 (1:09) 07:39 (1:22) 02:33 0:15:34
CICIBANKE-Ž
1 . 1 Martinšek Enja Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS568 01:42 (0:44) 05:43 (1:06) 02:13 0:11:30
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 28 Denša Tian Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS528 01:16 (0:45) 04:02 (0:52) 01:49 0:08:46
2 . 25 Verbič Miha Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS612 01:31 (0:43) 04:16 (0:56) 01:57 0:09:24
3 . 22 Hudovornik Erik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS265 01:09 (0:52) 04:29 (0:56) 02:06 0:09:35
4 . 27 Jurman Samo Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS552 01:30 (0:46) 04:55 (0:49) 02:10 0:10:12
5 . 29 Bregar Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS521 01:43 (0:45) 04:46 (0:58) 02:03 0:10:16
6 . 26 Martinšek Tian Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS569 () () 0:10:22
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 36 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS508 01:19 (0:41) 04:26 (0:56) 02:03 0:09:28
2 . 39 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK UTRIP 2018TZS366 01:26 (0:44) 04:25 (0:53) 02:24 0:09:53
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 73 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS518 03:49 (0:30) 13:53 (0:55) 07:22 0:26:30
2 . 68 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS250 03:48 (0:29) 13:29 (1:01) 07:53 0:26:41
3 . 64 Zennaro Gianluca Moški ITA CUS PADOVA UNIPD 03:56 (0:33) 14:45 (0:57) 08:08 0:28:21
4 . 67 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS251 04:12 (0:27) 13:43 (1:09) 08:49 0:28:22
5 . 71 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS614 04:14 (0:43) 14:45 (0:51) 09:21 0:29:56
6 . 70 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS497 04:27 (0:39) 14:01 (1:12) 09:47 0:30:08
7 . 66 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS264 04:05 (0:41) 15:49 (1:13) 08:49 0:30:39
8 . 65 Valentinčič Jurij Moški SLO 04:24 (2:01) 19:40 (0:55) 09:42 0:36:43
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 62 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2018TZS162 03:50 (0:32) 14:02 (0:57) 07:42 0:27:06
2 . 53 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS249 03:53 (0:35) 13:49 (0:53) 08:11 0:27:23
3 . 51 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje 2018TZS407 03:51 (0:41) 14:37 (0:54) 08:25 0:28:31
4 . 56 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS478 04:23 (0:39) 14:07 (1:02) 08:46 0:28:58
5 . 58 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS484 04:10 (0:37) 15:11 (0:50) 08:29 0:29:19
6 . 63 Popov Ana Ženski SRB Triatlon klub SAVA 04:19 (0:35) 15:36 (1:12) 09:01 0:30:44
7 . 60 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS545 04:55 (0:39) 16:11 (1:18) 08:45 0:31:50
8 . 55 Bernot Ema Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS256 04:38 (0:41) 16:07 (1:03) 10:24 0:32:54
9 . 61 Bregar Živa Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS522 05:29 (0:51) 17:37 (1:18) 09:20 0:34:37
10 . 57 Mikuž Maruša Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 05:29 (0:38) 16:23 (0:58) 11:19 0:34:49
KADETI-M
1 . 92 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS566 03:31 (0:26) 12:39 (0:51) 06:50 0:24:18
2 . 89 Zalar Patrik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS616 03:28 (0:27) 12:42 (0:51) 07:59 0:25:29
3 . 84 Pregelj Mark Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2018TZS359 03:27 (0:37) 13:23 (0:58) 07:31 0:25:58
4 . 91 Rihar Mai Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS590 03:34 (0:28) 13:23 (0:55) 07:53 0:26:14
5 . 93 Jurček Jure Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS551 04:22 (0:36) 13:47 (0:56) 07:18 0:27:02
6 . 98 ćulibrk Ognjen Moški Triatlon klub SAVA 04:07 (0:37) 14:06 (1:07) 07:25 0:27:25
7 . 97 škrbić Damjan Moški Triatlon klub SAVA 04:09 (0:34) 14:06 (1:09) 07:53 0:27:53
8 . 88 Čop Aljaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS060 03:52 (0:35) 13:57 (0:55) 08:35 0:27:56
9 . 90 Veselinovič Gal Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS635 04:16 (0:36) 14:08 (1:12) 07:52 0:28:07
10 . 95 Denša Ul Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS529 04:23 (0:28) 13:55 (1:11) 08:08 0:28:08
11 . 94 Goli Nejc Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS539 04:29 (0:28) 14:06 (1:19) 10:09 0:30:33
11 . 96 Mlakar Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS174 04:25 (0:28) 14:07 (1:06) 10:25 0:30:33
13 . 86 Karbič Enej Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS501 04:56 (0:42) 16:55 (1:24) 14:10 0:38:09
DNF14 . 87 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS085 03:38 (0:25) () DNF
KADETINJE-Ž
1 . 83 Gavrilović Lana Ženski SRB Triatlon klub Sava 03:55 (0:32) 14:01 (1:08) 07:54 0:27:33
2 . 81 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS241 03:42 (0:30) 13:30 (1:06) 09:14 0:28:04
3 . 82 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS510 04:08 (0:35) 13:43 (0:59) 09:13 0:28:40
4 . 80 Krenn Katja Ženski AUT FC Donald 545052 04:36 (0:47) 15:55 (0:51) 08:12 0:30:23
5 . 99 Ovčar Lara Ženski SLO TK Velenje 2018TZS417 03:56 (0:37) 15:57 (0:57) 09:26 0:30:56
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 265 Gašparič Nande Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS538 10:30 (0:31) 31:46 (0:56) 17:29 1:01:14
2 . 268 Medved Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS572 11:07 (0:30) 32:03 (0:57) 17:30 1:02:10
3 . 260 Škufca Elias Moritz Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS082 10:39 (0:29) 32:37 (0:50) 17:40 1:02:16
4 . 256 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS570 10:50 (0:33) 32:25 (0:59) 17:58 1:02:47
5 . 255 Berlec Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS237 11:07 (0:32) 33:39 (0:51) 19:30 1:05:40
6 . 242 Čubrilo Nik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS525 11:47 (0:30) 36:07 (1:01) 20:47 1:10:12
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 164 Vitasović Valentina Ženski CRO TK PULA 2018-0873 12:24 (0:42) 37:27 (1:04) 21:33 1:13:12
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 269 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS233 10:04 (0:28) 31:46 (0:56) 17:28 1:00:44
2 . 261 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS083 10:44 (0:30) 33:03 (0:56) 18:07 1:03:22
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 169 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS234 10:30 (0:29) 34:02 (0:53) 18:55 1:04:51
2 . 167 Hočevar Katja Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS546 11:08 (0:29) 36:00 (0:53) 19:54 1:08:26
3 . 163 Pluško Lana Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS584 11:55 (0:32) 36:25 (1:00) 19:55 1:09:49
4 . 161 Pevec Hanah Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS100 13:50 (0:38) 39:52 (1:15) 21:54 1:17:31
ČLANI 1-M
1 . 273 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS230 09:51 (0:22) 30:35 (0:59) 16:05 0:57:54
2 . 275 Klenovšek Urh Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS554 09:49 (0:25) 31:08 (0:59) 16:26 0:58:49
3 . 274 Cauz Francesco Moški ITA LIGER TEAM 09:28 (0:34) 31:13 (0:57) 16:46 0:59:00
4 . 272 Kojc Nik Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2018TZS029 09:20 (0:34) 31:30 (0:58) 18:24 1:00:47
5 . 259 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS229 10:58 (0:33) 32:33 (0:57) 18:32 1:03:35
6 . 257 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS227 13:03 (0:34) 34:05 (0:53) 17:56 1:06:33
7 . 239 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS173 13:06 (0:32) 35:25 (0:58) 20:39 1:10:42
8 . 241 Boné Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS483 13:59 (0:48) 34:07 (1:06) 20:46 1:10:48
9 . 216 Urbanc Rok Moški SLO TK Velenje 14:28 (0:44) 35:37 (1:20) 20:16 1:12:26
10 . 232 Kavčič Tilen Moški SLO Brez kluba 13:07 (2:30) 36:55 (2:46) 23:20 1:18:40
DNF11 . 266 Lavrenčič Tine Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS479 11:16 (0:37) () DNF
DNF11 . 252 Suhadolnik Luka Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS603 13:49 (0:39) 34:14 () DNF
ČLANICE 1-Ž
1 . 165 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 2018TZS470 10:38 (0:30) 35:47 (1:02) 19:39 1:07:39
2 . 160 Bedene Pia Ženski SLO TK NOVO MESTO 2018TZS165 13:23 (1:14) 35:41 (1:07) 20:02 1:11:30
3 . 157 Kozjek Ana Karin Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS559 11:27 (1:21) 40:42 (1:54) 22:19 1:17:46
4 . 154 Šumah Ana Ženski SLO TK 3KM 2018TZS466 14:47 (0:45) 44:31 (1:15) 23:27 1:24:47
ČLANI 2-M
1 . 276 Kovačič Jaroslav Moški SLO ŠDP 2018TZS042 09:56 (0:34) 30:16 (0:50) 16:57 0:58:36
2 . 271 Leitner Christoph Moški AUT #TEAMTRIGONOMIC 10:09 (0:27) 30:30 (0:57) 16:57 0:59:03
3 . 270 Majdič Jure Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS072 09:46 (0:32) 31:08 (0:56) 16:57 0:59:21
4 . 267 Dolinar Grega Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS095 10:38 (0:33) 31:02 (1:09) 16:35 0:59:59
5 . 264 Galassi Fabio Moški ITA 11:31 (0:33) 33:30 (1:01) 16:51 1:03:28
6 . 250 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 2018TZS144 13:10 (0:45) 33:01 (1:09) 19:13 1:07:21
7 . 197 Dolinar Jure Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 13:06 (0:33) 33:22 (1:03) 19:37 1:07:43
8 . 251 Pavlovčič Urban Moški SLO 3K Šport 2018TZS301 13:36 (0:58) 34:32 (1:14) 18:03 1:08:24
9 . 196 Štrus Luka Moški SLO 12:35 (1:06) 34:14 (1:00) 20:02 1:09:00
10 . 249 Lepojič Sašo Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS564 14:59 (0:54) 34:20 (1:28) 19:04 1:10:47
11 . 229 Martinčič Darjan Moški SLO 3K Šport 2018TZS299 13:39 (1:22) 36:16 (1:30) 19:16 1:12:04
12 . 222 Gregec Nenad Moški SLO 3K Šport 2018TZS680 13:50 (1:29) 37:11 (1:38) 20:38 1:14:48
13 . 191 Pelko žiga Moški SLO 14:34 (1:03) 36:27 (1:45) 21:00 1:14:51
14 . 198 Andolšek Andraž Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS519 14:29 (0:57) 36:21 (1:30) 21:38 1:14:58
15 . 192 slak miha Moški SLO 16:39 (1:16) 35:40 (1:12) 20:39 1:15:28
16 . 185 Mahkovič Marko Moški SLO 14:37 (1:30) 38:52 (1:37) 21:17 1:17:54
17 . 199 Nemec Matej Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 16:17 (1:20) 38:17 (1:23) 21:37 1:18:56
18 . 202 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 2018TZS426 16:45 (1:28) 40:04 (1:26) 20:10 1:19:54
19 . 195 štrubelj Luka Moški SLO ŠD GEN 15:37 (2:06) 39:09 (1:53) 22:22 1:21:10
20 . 225 Juvan Tine Moški SLO 3K Šport 2018TZS681 14:19 (1:33) 40:39 (1:57) 22:46 1:21:16
21 . 194 Bole Simon Moški SLO 16:43 (2:09) 40:05 (1:46) 25:55 1:26:39
22 . 193 Herlec Jure Moški SLO 15:09 (2:39) 39:08 (1:50) 30:34 1:29:21
ČLANICE 2-Ž
1 . 168 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS096 10:57 (0:41) 37:01 (1:04) 18:44 1:08:29
2 . 162 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2018TZS168 13:44 (0:36) 35:16 (1:19) 19:52 1:10:49
3 . 156 Vesel Eva Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS613 17:46 (1:16) 41:00 (1:19) 21:59 1:23:22
VETERANI 1-M
1 . 263 Mori Mitja Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS578 10:32 (0:44) 30:35 (0:54) 17:48 1:00:34
2 . 254 Majdič Tomaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS094 09:37 (0:36) 33:35 (1:04) 17:35 1:02:29
3 . 253 Radivojević Aleksander Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS078 12:16 (0:46) 33:25 (1:15) 19:04 1:06:47
4 . 247 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS217 11:56 (0:51) 33:41 (1:04) 20:10 1:07:43
5 . 248 Medvedec Uroš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS476 12:52 (0:49) 34:40 (1:11) 19:59 1:09:33
6 . 224 Povhe Tadej Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS585 14:26 (0:39) 35:45 (1:07) 19:43 1:11:42
7 . 205 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS218 12:06 (1:14) 36:25 (1:18) 21:15 1:12:19
8 . 233 Tašler Mitja Moški SLO TK Velenje 2018TZS405 14:11 (0:41) 35:23 (1:21) 23:19 1:14:57
9 . 231 Jegrišnik Uroš Moški SLO TK Velenje 2018TZS418 16:54 (1:21) 35:05 (1:31) 21:43 1:16:35
10 . 223 Jereb Robert Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS172 18:11 (1:11) 37:45 (1:34) 25:21 1:24:04
VETERANKE 1-Ž
1 . 159 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS456 15:25 (1:25) 39:35 (1:19) 21:41 1:19:27
2 . 152 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 15:11 (1:48) 40:49 (1:36) 24:59 1:24:25
3 . 151 Bole Breznik Mateja Ženski SLO 3K Šport 2018TZS287 13:39 (1:19) 43:00 (1:59) 29:40 1:29:40
VETERANI 2-M
1 . 240 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS208 15:14 (0:37) 34:02 (0:58) 19:04 1:09:58
2 . 213 Bregar Gorazd Moški SLO 13:42 (0:40) 36:53 (1:08) 20:27 1:12:51
3 . 228 Podgornik Bojan Moški SLO 3K Šport 2018TZS334 17:57 (1:28) 35:33 (2:13) 23:00 1:20:13
4 . 190 TRPIN MATEJ Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS205 17:18 (1:16) 36:55 (1:36) 23:37 1:20:42
5 . 220 Krajnc Igor Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS561 14:38 (1:54) 39:17 (1:40) 24:39 1:22:11
6 . 212 Valentinčič Aljoša Moški SLO 15:28 (1:54) 42:39 (2:11) 26:34 1:28:48
VETERANKE 2-Ž
1 . 155 Gradišar Andreja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS212 16:09 (1:01) 36:23 (1:26) 23:18 1:18:18
VETERANI 3-M
1 . 243 Adamič Marko Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS517 15:00 (0:53) 34:15 (1:10) 19:02 1:10:22
2 . 226 Centa Albin Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 15:25 (1:03) 38:53 (1:35) 21:39 1:18:37
3 . 209 Kink Lovro Moški SLO 3K Šport 2018TZS295 19:01 (1:25) 37:33 (1:52) 23:16 1:23:09
4 . 235 Plut Rafael Moški SLO DR MOL 16:49 (1:36) 40:05 (2:27) 22:17 1:23:16
VETERANI 4-M
1 . 246 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS193 12:59 (0:38) 33:38 (1:10) 18:10 1:06:37
2 . 244 KOGOJ IGOR Moški SLO 3K Šport 2018TZS296 11:49 (0:54) 33:41 (1:45) 19:53 1:08:04
3 . 183 Kokalj Andrej Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS555 17:39 (0:59) 39:30 (1:45) 25:25 1:25:20
4 . 208 Olaj Dušan Moški SLO 3K Šport 2018TZS300 20:29 (1:52) 40:15 (2:33) 26:41 1:31:53
5 . 182 Knap Bojan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS192 18:49 (0:54) 41:24 (1:42) 40:14 1:43:05
6 . 186 Maksl Franc Moški SLO 25:17 (5:24) 44:17 (1:27) 26:55 1:43:22
VETERANKE 4-Ž
1 . 158 Rotovnik Kozjek Nada Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS592 13:58 (1:14) 38:13 (1:52) 24:18 1:19:36
VETERANI 5-M
1 . 237 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2018TZS150 18:16 (0:42) 35:32 (1:07) 19:41 1:15:20
2 . 238 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2018TZS012 17:06 (1:05) 37:05 (1:26) 21:56 1:18:39
3 . 187 Žagar Toni Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS087 15:52 (1:06) 38:37 (1:28) 23:55 1:21:01
VETERANI 6-M
1 . 181 Brajnik Damjan Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 20:19 (2:30) 41:12 (2:48) 26:39 1:33:30

Komentarji