Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TRIGLAV TRIATLON BLED 2018

Triatlon Tekma:TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 Datum:01.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
TRIATLON ZA VSAKOGAR - čLANI-M
1 . 324 RUTTMAN STEFAN Moški DEU 07:51 (1:36) 26:04 (0:46) 14:51 00:51:11
2 . 153 Zabret Boštjan Moški SLO 10:52 (1:48) 29:52 (0:46) 19:06 01:02:26
3 . 121 Andrašić Alen Moški SLO 08:49 (1:28) 32:46 (1:29) 22:11 01:06:44
TRIATLON ZA VSAKOGAR - STAREJšE MLADINKE-Ž
1 . 97 Mikuž Maruša Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 06:06 (0:39) 30:39 (0:30) 23:48 01:01:44
TRIATLON ZA VSAKOGAR - STAREJšI MLADINCI-M
1 . 127 HILBER RENE Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 04:10 (0:22) 19:59 (0:34) 11:28 00:36:35
2 . 135 Medan Nikola Moški SRB 04:23 (0:25) 22:43 (0:37) 13:12 00:41:22
3 . 322 Bela Kočar Luka Moški SLO TK Utrip 2018TZS366 04:32 (0:21) 22:27 (0:32) 14:15 00:42:10
4 . 149 STOCKER LORENZ Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 04:49 (0:27) 23:24 (0:39) 13:21 00:42:43
TRIATLON ZA VSAKOGAR - čLANICE-Ž
1 . 128 Klemenc Petra Ženski SLO 05:53 (1:39) 28:17 (0:38) 15:30 00:51:59
2 . 132 Lavrič Lara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 07:15 (0:49) 26:40 (0:37) 17:34 00:52:58
3 . 151 Strnad Petra Ženski SLO Arnold Profi 06:41 (1:03) 27:02 (1:50) 18:01 00:54:40
4 . 154 Zalaznik Nina Ženski SLO 07:25 (3:14) 32:54 (1:11) 17:01 01:01:47
DNF5 . 130 Košelnik Kristina Ženski SLO DNF
TRIATLON ZA VSAKOGAR - VETERANI 1-M
1 . 329 JANC JANUŠ Moški SLO 05:05 (0:44) 22:51 (0:44) 14:31 00:43:57
2 . 141 Rak Silvester Moški SLO KD Tanin Sevnica 05:38 (0:44) 22:26 (0:52) 14:58 00:44:39
3 . 145 Rotovnik Tomaž Moški SLO 06:06 (0:38) 23:25 (0:56) 15:17 00:46:24
4 . 138 Oberrauner Gerhard Moški AUT 06:46 (0:56) 24:12 (0:50) 15:56 00:48:43
5 . 134 Marolt Marko Moški SLO ŠD Dobrepolje 06:04 (1:03) 25:24 (0:47) 15:51 00:49:11
6 . 155 Zennaro Andrea Moški ITA 05:41 (0:31) 25:48 (1:07) 16:29 00:49:38
7 . 327 Koren Rok Moški SLO Brezmejni 05:59 (1:29) 26:10 (0:57) 15:55 00:50:32
8 . 150 Strgaršek Matej Moški SLO 05:53 (1:39) 27:19 (1:13) 18:20 00:54:26
9 . 142 Rauch Robert Moški SLO 07:17 (1:10) 26:55 (1:35) 17:57 00:54:55
10 . 152 Uranjek Jure Moški SLO / 07:26 (3:19) 32:55 (1:13) 16:51 01:01:47
TRIATLON ZA VSAKOGAR - VETERANI 2-M
1 . 328 MARKELJ TADEJ Moški SLO 05:08 (0:50) 24:14 (0:54) 14:57 00:46:04
2 . 321 HAGER JORG HANS Moški AUT Triatlon ATSV Braunan 06:58 (0:49) 23:18 (1:01) 16:50 00:48:57
3 . 125 Bergant Janez Moški SLO 06:21 (0:58) 23:50 (1:07) 18:02 00:50:20
4 . 122 Andrašić Franjo Moški SLO 09:33 (1:43) 32:42 (1:54) 20:51 01:06:45
TRIATLON ZA VSAKOGAR - VETERANKE 1-Ž
1 . 312 PARTENIA VALENTINA Ženski ITA 06:32 (1:09) 27:40 (1:12) 17:17 00:53:53
2 . 133 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO EF Alumni 07:21 (1:47) 28:57 (0:36) 17:52 00:56:36
3 . 137 Notaro Giovanna Ženski ITA Eastside Triathlon Gorizia 07:23 (1:03) 34:43 (1:11) 16:49 01:01:11
4 . 146 Rožič Darja Ženski SLO 07:49 (1:29) 33:45 (1:19) 21:12 01:05:36
TRIATLON ZA VSAKOGAR - VETERANKE 2-Ž
1 . 123 Andrašić Marina Ženski SLO 09:14 (1:22) 34:42 (0:46) 17:47 01:03:53
CICIBANI-M
1 . 41 Rotovnik Bor Moški SLO TK Velenje 00:02:49
2 . 318 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS190 00:02:57
3 . 319 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS190 00:03:10
4 . 29 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS273 00:03:13
5 . 4 Belluco Thomas Moški ITA 00:03:14
6 . 25 Lampe Andrea Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 00:03:15
7 . 52 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 2018TZS385 00:03:16
8 . 27 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2018TZS371 00:03:17
9 . 14 Hudovornik Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS283 00:03:19
10 . 317 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS191 00:03:27
11 . 51 REMIH GREGOR Moški SLO 00:03:34
12 . 48 Vidmar Maks Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS487 00:03:37
13 . 26 Majdič Jure Moški SLO 00:03:39
14 . 39 Rihar Val Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS589 00:03:45
15 . 34 Plevnik Nejc Moški SLO Last minute team 00:03:46
16 . 32 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2018TZS365 00:03:47
17 . 12 GEIER FABIO Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 00:03:56
18 . 55 LupŠe Liam Moški SLO TK UTRIP 00:04:16
19 . 21 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2018TZS653 00:04:28
20 . 38 Pulko Tomas Moški AUT Arnold Profi 00:04:37
CICIBANKE-Ž
1 . 13 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS274 00:03:11
2 . 36 PUCHER SARAH Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 00:03:29
3 . 44 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS280 00:03:40
4 . 42 Saračević Una Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2018-0430 00:03:48
5 . 1 Babin Ema Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2018-0449 00:03:49
6 . 22 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2018TZS067 00:04:24
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 3 Belluco Jacopo Moški ITA CUS Padova 00:08:23
2 . 16 ILAR Lun Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS267 00:08:59
3 . 8 Denša Tian Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS528 00:09:08
4 . 15 Hudovornik Erik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS265 00:09:33
5 . 9 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS271 00:09:57
6 . 47 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS269 00:10:09
7 . 30 MOSSHAMMER MAXI Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 00:10:17
8 . 49 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS488 00:10:25
9 . 28 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS477 00:10:30
10 . 320 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS176 00:10:41
11 . 10 FLORIAN Luca Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 00:10:42
11 . 6 ČIKOVIĆ Neo Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2018-0437 00:10:42
13 . 53 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2018TZS386 00:10:43
14 . 35 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS270 00:13:51
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 54 Perc Živa Ženski SLO TK Velenje 2018TZS412 00:09:16
2 . 5 Colombo Maya Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 00:09:20
3 . 17 JESENKO Hannah Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 00:09:25
4 . 2 Ban Elena Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2018-0432 00:09:26
5 . 40 RITTER Kathrin Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 00:09:43
6 . 37 PUCHER LAURA Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 00:10:13
7 . 20 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS508 00:10:33
8 . 23 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2018TZS066 00:11:14
9 . 50 WUKSCH Sophie Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 00:11:20
10 . 31 NESTOROVSKI Bruna Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2018-0433 00:12:42
11 . 11 GEIER ELENA Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 00:14:17
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 63 Berlot Sebastian Moški ITA GO Tri Team ASD 05:09 (0:28) 22:11 (0:43) 13:31 00:42:04
2 . 61 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS518 04:44 (0:25) 23:25 (0:36) 13:59 00:43:10
3 . 66 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS250 04:23 (0:25) 23:31 (0:38) 15:33 00:44:32
4 . 95 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS251 05:10 (0:30) 23:46 (0:49) 15:37 00:45:55
5 . 116 Zennaro Gianluca Moški ITA CUS Padova UNIPD 04:43 (0:27) 25:31 (0:37) 14:41 00:46:01
6 . 75 HAUSER Jonas Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 04:41 (0:30) 24:17 (0:50) 16:34 00:46:54
7 . 86 Lampe Diego Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 04:46 (0:54) 26:33 (0:37) 15:30 00:48:21
8 . 62 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS255 05:26 (0:32) 25:59 (0:44) 17:47 00:50:30
9 . 115 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS614 05:06 (0:29) 28:13 (0:54) 15:48 00:50:33
10 . 79 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS497 05:44 (0:38) 26:13 (0:46) 17:34 00:50:58
11 . 108 Rotovnik Tine Moški SLO 04:43 (0:43) 26:55 (0:38) 19:04 00:52:06
12 . 87 Lampe Davide Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 05:28 (1:05) 28:26 (0:42) 16:57 00:52:40
13 . 105 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS260 05:37 (0:40) 28:42 (0:42) 18:09 00:53:52
14 . 89 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS259 05:47 (0:42) 29:23 (0:39) 19:05 00:55:38
15 . 93 Medved Jure Moški SLO Športno društvo Tek je lek 2018TZS571 05:47 (0:33) 31:04 (1:29) 18:36 00:57:30
DNF16 . 100 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS264 DNF
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 96 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2018TZS162 04:43 (0:28) 24:12 (0:52) 14:15 00:44:32
2 . 109 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS249 04:26 (0:27) 25:09 (0:39) 16:02 00:46:45
3 . 98 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS263 05:23 (0:37) 27:00 (0:35) 15:13 00:48:49
4 . 84 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS484 05:30 (0:36) 27:33 (0:33) 15:48 00:50:01
5 . 77 KINKELA TIA Ženski CRO TRIATLON KLUB MATULJI 2018-0440 05:24 (0:36) 29:36 (0:49) 18:50 00:55:18
6 . 64 Bernot Ema Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS256 05:23 (0:36) 29:32 (0:46) 19:30 00:55:50
7 . 72 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS545 05:36 (0:42) 33:34 (1:10) 17:31 00:58:35
8 . 112 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS262 06:19 (0:42) 34:27 (0:43) 22:03 01:04:16
KADETI-M
1 . 91 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS240 04:38 (0:26) 20:56 (0:34) 12:52 00:39:29
2 . 113 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS085 04:15 (0:22) 21:59 (0:37) 13:06 00:40:22
3 . 102 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2018TZS383 04:43 (0:25) 20:57 (0:39) 13:44 0.028125
4 . 103 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2018TZS384 04:39 (0:25) 21:47 (0:39) 13:45 00:41:17
5 . 104 Pregelj Mark Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2018TZS359 04:11 (0:38) 22:42 (0:38) 14:11 00:42:22
6 . 313 Jurček Jure Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS551 05:12 (0:27) 23:00 (0:45) 14:00 00:43:25
7 . 69 Denša Ul Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS529 04:59 (0:24) 23:05 (0:41) 14:16 00:43:27
8 . 326 Kovic Januš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS649 04:37 (0:25) 23:34 (0:42) 14:13 00:43:32
9 . 99 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2018TZS397 05:02 (0:39) 23:32 (0:32) 14:08 00:43:55
10 . 106 Rihar Mai Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS590 04:32 (0:28) 22:57 (0:41) 15:41 00:44:22
11 . 67 Čop Aljaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS060 04:47 (0:30) 24:07 (0:34) 15:37 00:45:37
12 . 78 KOKOT JAN Moški SLO TK Velenje 04:17 (0:41) 24:23 (1:04) 16:37 00:47:04
13 . 314 Mlakar Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS174 05:04 (0:28) 26:33 (0:42) 14:35 00:47:24
14 . 310 Veselinovič Gal Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS635 05:24 (0:31) 27:04 (0:47) 16:25 00:50:13
15 . 71 Dolinar Lenart Moški SLO AD MASS LJ 05:52 (1:31) 29:38 (0:38) 15:42 00:53:24
16 . 73 HANZA MISLAV Moški CRO TRIATLON KLUB MATULJI 2018-0444 05:33 (0:49) 30:33 (0:43) 16:29 00:54:09
17 . 311 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS244 05:44 (0:31) 33:39 (0:59) 19:32 01:00:27
DNF18 . 90 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS566 (0:27) 22:57 (0:43) 12:22 DNF
KADETINJE-Ž
1 . 74 HAUSER Leonie Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 04:40 (0:26) 24:32 (0:40) 15:13 00:45:33
2 . 114 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIP 2018TZS377 04:36 (0:26) 26:01 (0:42) 15:06 00:46:53
3 . 101 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS241 04:38 (0:30) 23:51 (0:43) 17:49 00:47:33
4 . 80 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS510 04:57 (0:38) 25:05 (0:34) 17:20 0.03375
5 . 92 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS246 05:51 (0:30) 26:17 (0:42) 16:56 00:50:18
6 . 82 Kovic Sara Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 74720 04:54 (0:36) 28:19 (0:41) 15:49 00:50:22
7 . 110 Škufca Ana Klarisa Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS081 04:52 (0:27) 26:36 (0:47) 18:42 00:51:27
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 94 Medved Jakob Moški SLO Športno društvo Tek je lek 2018TZS572 04:21 (0:24) 19:50 (0:42) 11:56 00:37:15
2 . 111 Škufca Elias Moritz Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS082 04:13 (0:25) 20:48 (0:34) 12:50 00:38:52
3 . 323 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS570 04:19 (0:26) 21:15 (0:39) 12:36 00:39:17
4 . 68 Čubrilo Nik Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS525 04:29 (0:24) 21:56 (0:39) 13:44 00:41:15
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 248 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS233 21:44 (0:22) 1:10:38 (0:32) 0:38:58 02:12:16
2 . 274 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS083 22:21 (0:30) 1:09:57 (0:37) 0:42:23 02:15:50
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 208 Hočevar Katja Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS546 23:32 (0:26) 1:22:04 (0:38) 0:42:47 02:29:28
2 . 258 Pluško Lana Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS584 24:48 (0:41) 1:23:12 (0:40) 0:44:25 02:33:47
3 . 270 Stopar Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS505 32:53 (1:15) 1:39:09 (0:49) 0:52:03 03:06:11
ČLANI 1-M
1 . 259 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS229 24:08 (0:24) 1:11:35 (0:35) 0:40:27 02:17:11
2 . 243 Mramor Veno Moški SLO KCL 24:10 (0:29) 1:13:59 (0:40) 0:40:24 02:19:44
3 . 229 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS227 27:55 (0:36) 1:14:47 (0:40) 0:40:48 02:24:48
4 . 315 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS173 27:58 (0:28) 1:17:29 (0:36) 0:45:56 02:32:29
5 . 197 Dolenc Aleš Moški SLO 3K Šport 2018TZS288 29:37 (1:05) 1:19:19 (1:07) 0:49:24 02:40:34
6 . 226 Lavrič Rok Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 32:37 (0:33) 1:25:26 (0:46) 0:45:41 02:45:03
7 . 211 Kalan Benjamin Moški SLO 38:55 (2:19) 1:22:10 (1:12) 0:47:02 02:51:40
8 . 292 Krajnc Davor Moški SLO 43:50 (2:28) 1:30:30 (3:09) 1:07:12 03:27:11
9 . 293 Pirih Luka Moški SLO 44:57 (2:52) 1:39:59 (1:23) 1:00:28 03:29:40
DNF10 . 219 Koželj Simon Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS226 24:56 (0:42) 1:17:27 (0:53) 1:50:58 DNF
DNF10 . 234 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 2018TZS373 20:35 (0:25) 1:13:44 (0:36) 1:59:35 DNF
DNF10 . 252 Petelinšek Amadej Moški SLO TK 3KM 2018TZS459 27:16 (0:30) () DNF
ČLANICE 1-Ž
1 . 235 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 2018TZS470 22:21 (0:30) 1:20:49 (0:40) 0:43:37 02:27:58
2 . 284 Vukadinovič Nataša Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana 37:29 (1:28) 1:48:53 (1:46) 0:53:20 03:22:58
ČLANI 2-M
1 . 232 Majdič Jure Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS072 20:33 (0:27) 1:08:15 (0:44) 0:38:15 0.0890625
2 . 198 Dolinar Grega Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS095 22:42 (0:33) 1:09:31 (0:37) 0:36:58 02:10:23
3 . 190 Cebin Bojan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS059 23:39 (0:25) 1:12:08 (0:42) 0:36:24 02:13:20
4 . 213 Klančnik Janez Moški SLO TK OLIMPIJA 2018TZS328 25:27 (0:25) 1:08:58 (0:46) 0:37:43 02:13:21
5 . 216 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 2018TZS144 27:55 (0:34) 1:17:22 (0:48) 0:43:08 02:29:49
6 . 294 Stranjak Robert Moški SLO Dnevnik 2018TZS602 32:59 (1:03) 1:13:07 (1:09) 0:41:59 02:30:19
7 . 238 Medessi Stefano Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA FITRI ITALY 32:03 (1:34) 1:17:32 (0:56) 0:39:34 02:31:40
8 . 201 Drobnič Jurij Moški SLO 27:25 (1:32) 1:19:01 (1:54) 0:45:12 02:35:06
9 . 257 Plevnik David Moški SLO ŠRK CELJE 2018TZS019 35:26 (1:43) 1:20:58 (1:05) 0:42:10 02:41:24
10 . 202 Fabiani Luka Moški SLO AŠK Žabice 32:08 (0:59) 1:21:31 (1:05) 0:47:30 02:43:15
11 . 237 Markun Tadej Moški SLO Bajsi 35:26 (1:43) 1:18:20 (1:10) 0:49:08 02:45:49
12 . 217 Kos Jernej Moški SLO Arnold Profi 33:03 (0:34) 1:21:34 (0:45) 0:49:56 02:45:53
13 . 185 Bratun Tomaž Moški SLO 28:09 (1:09) 1:27:34 (1:19) 0:48:09 02:46:21
14 . 245 MURRAY JONES - Moški SLO 32:15 (1:38) 1:27:43 (1:46) 0:55:00 02:58:23
DNF15 . 194 Danieli Marco Moški ITA Desenzano Triathlon (0:32) () DNF
ČLANICE 2-Ž
1 . 199 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO Gazelce 2018TZS096 23:37 (0:32) 1:24:39 (0:41) 0:42:50 02:32:21
2 . 316 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2018TZS168 29:52 (0:30) 1:24:41 (1:09) 0:46:48 02:43:01
3 . 288 Žnidar Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS220 26:25 (0:31) 1:27:01 (0:48) 0:49:12 02:43:58
4 . 246 Najvirt Ines Ženski SLO 32:52 (0:34) 1:34:14 (1:34) 0:46:24 02:55:40
5 . 325 CASTELLAN SILVIA Ženski ITA East Side Triathlon 28:43 (0:51) 1:49:21 (1:09) 0:52:17 03:12:23
VETERANI 1-M
1 . 233 Majdič Tomaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS094 20:33 (0:30) 1:17:23 (0:46) 0:39:50 0.0965625
2 . 254 PICHLER CHRISTIAN Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 28:23 (0:39) 1:14:23 (0:55) 0:42:47 02:27:08
3 . 250 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS217 24:54 (0:29) 1:16:14 (1:06) 0:45:51 02:28:36
4 . 239 Medvedec Uroš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS476 28:42 (1:10) 1:23:27 (0:56) 0:46:46 02:41:03
5 . 227 Leghissa Marco Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 36:08 (1:19) 1:20:38 (1:01) 0:46:20 02:45:28
6 . 260 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS218 26:28 (0:35) 1:26:48 (1:21) 0:50:35 02:45:50
7 . 225 Laing Gregor Moški SLO 3K Šport 32:56 (0:52) 1:27:26 (1:20) 0:48:01 02:50:37
8 . 280 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS486 32:09 (0:58) 1:24:00 (0:52) 0:53:08 02:51:10
9 . 285 Zotti Massimo Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA Fi.tri Italy 27:34 (0:47) 1:32:23 (1:11) 0:52:27 02:54:23
10 . 307 Gabrieli Diego Moški ITA Bardolino team 32:41 (2:17) 1:31:31 (1:20) 0:50:25 02:58:16
11 . 295 Marter Borut Moški SLO 33:37 (2:38) 1:42:48 (2:43) 1:08:51 03:30:39
VETERANKE 1-Ž
1 . 308 Montagnoli Lorenza Ženski ITA Bardolino team 25:24 (1:28) 1:38:14 (1:08) 0:46:56 02:53:12
2 . 184 Bertoncelj Helena Ženski SLO TK Gorenjska 2018TZS117 33:18 (1:15) 1:39:00 (1:12) 0:57:38 03:12:25
VETERANI 2-M
1 . 187 Brumat Fausto Moški ITA Eastside Triathlon Gorizia 52187 33:12 (0:49) 1:19:11 (0:59) 0:45:03 02:39:17
2 . 203 Fegac Maurizio Moški ITA 25:46 (0:57) 1:27:30 (1:24) 0:50:54 02:46:33
3 . 244 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska 2018TZS128 33:45 (1:20) 1:20:15 (1:29) 0:53:41 02:50:32
4 . 206 Gulich Danijel Moški ITA ASD Federclub Trieste 32:01 (0:40) 1:23:57 (1:38) 0:53:31 02:51:49
5 . 220 Krajnc Boštjan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2018TZS453 33:12 (0:49) 1:31:45 (2:00) 0:51:23 02:59:11
6 . 196 dobnik David Moški SLO 36:31 (5:23) 1:25:13 (2:58) 0:50:47 03:00:55
7 . 192 Cociancich Massimo Moški ITA ASD Federclub Trieste 36:55 (1:42) 1:33:57 (1:26) 0:54:27 03:08:29
8 . 276 Valentinčič Aljoša Moški SLO 34:29 (1:41) 1:41:12 (2:04) 1:07:14 03:26:42
DNF9 . 218 Kovač Matjaž Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS491 26:52 (0:27) 1:10:28 (1:08) DNF
VETERANKE 2-Ž
1 . 236 Marega Daniela Ženski ITA Eastside Triathlon Gorizia Fi.tri. Italy 40:43 (0:53) 1:37:26 (1:07) 0:53:32 03:13:43
2 . 193 colla cristina Ženski ITA Eastside Triathlon Gorizia 35:10 (0:58) 1:41:45 (1:22) 1:03:59 03:23:16
VETERANI 3-M
1 . 291 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS198 28:48 (0:41) 1:19:21 (0:46) 0:42:11 02:31:49
2 . 221 Krašovec Beno Moški SLO 27:38 (0:38) 1:18:55 (1:39) 0:43:16 02:32:07
3 . 181 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 2018TZS517 33:23 (0:38) 1:17:07 (0:46) 0:42:39 02:34:34
4 . 200 Dr Czigány Róbert Moški HUN PSN ZRT. Pécs 25:26 (0:57) 1:28:13 (0:48) 0:39:57 02:35:23
5 . 195 De Cillia Alessandro Moški ITA CUS Udine Triathlon 32:07 (0:36) 1:18:25 (0:50) 0:45:29 02:37:29
6 . 289 MENOTTI MAURO Moški ITA East Side Triathlon 27:23 (0:56) 1:25:49 (1:02) 0:46:00 02:41:11
DNF7 . 183 Bartenjev Mitja Moški SLO 35:53 (2:42) 1:42:48 (3:14) 1:10:18 DNF
VETERANI 4-M
1 . 222 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS193 27:42 (0:32) 1:15:03 (0:54) 0:42:38 02:26:50
2 . 290 Jereb Samo Moški SLO 3K Šport 2018TZS293 36:00 (1:03) 1:17:59 (1:15) 0:42:50 02:39:09
3 . 209 Hren Marko Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS194 35:34 (1:00) 1:19:02 (1:05) 0:45:29 02:42:11
4 . 228 Libanora Luca Moški ITA A3 ASD Italy 34:34 (0:32) 1:20:06 (0:45) 0:46:50 02:42:50
5 . 304 Wohlfahrt Andreas Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 482678 32:19 (0:48) 1:35:24 (1:28) 0:57:14 03:07:15
6 . 305 WOHLDAHRT MARIO Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 41:21 (1:02) 1:30:34 (1:34) 0:58:52 03:13:25
7 . 249 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 304 39 39:06 (3:23) 1:35:20 (2:12) 0:57:32 03:17:35
DNF8 . 306 SCHEIKL ERICH Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit an der Glan 35:24 (1:49) () DNF
VETERANI 5-M
1 . 275 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2018TZS150 35:28 (0:43) 1:24:28 (1:39) 0:46:15 02:48:35
DNF2 . 267 SCHROTTENBACH MANFRED Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 42:40 (2:26) () DNF
VETERANI 6-M
1 . 253 PICHLER Teodor Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 41:44 (1:41) 1:36:39 (0:52) 1:05:35 03:26:34
2 . 189 Carella Enrico Moški ITA ASD Federclub Trieste 70232 37:41 (1:32) 1:35:37 (2:00) 1:15:38 03:32:30

Komentarji