Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Logatec 2018

Duatlon Tekma:Duatlon Logatec 2018 Datum:02.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Time
CICIBANI-M
1 . 54 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje TZS 0:02:15 (0:37) 0:02:00 (0:16) 0:01:44 0:06:54
2 . 39 Mori Maks Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 0:02:11 (0:58) 0:02:00 (0:03) 0:01:58 0:07:12
3 . 27 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:02:18 (0:31) 0:02:17 (0:22) 0:01:53 0:07:23
4 . 28 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:01:56 (0:28) 0:02:51 (0:22) 0:01:59 0:07:39
5 . 25 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:01:59 (0:35) 0:02:49 (0:26) 0:01:52 0:07:43
6 . 1 Brecelj Brin Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:02:10 (0:31) 0:02:53 (0:20) 0:02:03 0:07:58
7 . 45 Hudovornik Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:01:58 (0:33) 0:03:06 (0:24) 0:01:58 0:08:01
8 . 31 Zupan Luka Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:02:00 (0:31) 0:02:56 (0:21) 0:02:12 0:08:02
9 . 48 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:04 (0:25) 0:02:55 (0:23) 0:02:17 0:08:05
10 . 53 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip TZS 0:02:00 (0:36) 0:03:07 (0:21) 0:02:07 0:08:13
11 . 177 Jeram Maks Moški SLO TK Logatec TZS 0:02:10 (0:39) 0:02:52 (0:23) 0:02:10 0:08:16
12 . 13 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:02:16 (0:36) 0:02:57 (0:20) 0:02:05 0:08:17
13 . 18 Podobnik Matevž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:02:03 (0:32) 0:03:12 (0:27) 0:02:06 0:08:21
14 . 173 COLJA Erazem Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:02:07 (0:37) 0:02:58 (0:24) 0:02:16 0:08:24
15 . 9 Vidmar Maks Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:02:11 (0:31) 0:03:02 (0:25) 0:02:19 0:08:30
16 . 17 Mihajlovič Svit Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:02:12 (0:34) 0:03:09 (0:23) 0:02:14 0:08:35
17 . 5 Lulik Nai Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:02:17 (0:32) 0:03:32 (0:19) 0:02:09 0:08:51
18 . 40 Mori Nik Moški SLO TK Telemach Ljubljana 0:02:21 (0:40) 0:03:18 (0:28) 0:02:11 0:08:59
19 . 179 Turšič Luka Moški SLO TK Utrip TZS 0:02:08 (0:49) 0:03:21 (0:27) 0:02:16 0:09:05
20 . 36 Dolinar Urban Moški SLO TK Telemach Ljubljana 0:02:29 (0:35) 0:03:10 (0:22) 0:02:33 0:09:11
21 . 20 Gjerek Bor Moški SLO TK Logatec TZS 0:02:14 (0:38) 0:03:31 (0:33) 0:02:14 0:09:12
22 . 16 KAVČIČ Timotej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:02:58 (0:36) 0:03:48 (0:26) 0:02:44 0:10:34
CICIBANKE-Ž
1 . 6 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:01:58 (0:25) 0:03:02 (0:20) 0:01:57 0:07:45
2 . 11 Kromar Urša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:02:05 (0:28) 0:02:54 (0:23) 0:02:04 0:07:55
3 . 14 Križan Ela Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:02:06 (0:33) 0:02:53 (0:26) 0:02:15 0:08:16
4 . 2 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:02:17 (0:30) 0:03:17 (0:22) 0:02:18 0:08:46
5 . 49 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:11 (0:58) 0:03:03 (0:23) 0:02:10 0:08:47
6 . 172 ŠKRLJ Vida Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:02:21 (0:33) 0:03:24 (0:22) 0:02:24 0:09:06
7 . 168 VALIČ Lia Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina TZS 0:02:11 (0:50) 0:03:26 (0:21) 0:02:23 0:09:13
8 . 47 Jokič Tija Atalija Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:20 (0:39) 0:03:28 (0:25) 0:02:49 0:09:43
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 35 Denša Tian Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:01:41 (0:22) 0:02:29 (0:18) 0:01:42 0:06:34
2 . 38 Jurman Samo Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:01:47 (0:22) 0:02:41 (0:19) 0:01:52 0:07:02
3 . 42 Verbič Miha Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:01:47 (0:26) 0:02:42 (0:20) 0:01:47 0:07:04
4 . 44 Dežman Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:01:51 (0:21) 0:02:31 (0:32) 0:01:51 0:07:08
5 . 29 Strniša Lovro Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:01:51 (0:29) 0:02:40 (0:23) 0:01:47 0:07:12
6 . 21 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec TZS 0:01:48 (0:23) 0:02:51 (0:20) 0:01:49 0:07:13
7 . 32 Bregar Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:01:48 (0:34) 0:02:41 (0:22) 0:01:56 0:07:23
8 . 171 LAVRENČIČ Vid Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:55 (0:27) 0:02:43 (0:21) 0:01:57 0:07:24
9 . 43 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:01:53 (0:24) 0:02:47 (0:26) 0:01:57 0:07:29
10 . 10 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:59 (0:29) 0:02:43 (0:20) 0:01:59 0:07:31
11 . 4 Krapež Lovro Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:03 (0:29) 0:02:45 (0:24) 0:01:52 0:07:36
12 . 176 Špoljar Marko Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:01:57 (0:30) 0:02:50 (0:21) 0:01:58 0:07:37
13 . 51 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:00 (0:31) 0:02:54 (0:20) 0:01:51 0:07:38
14 . 46 Hudovornik Erik Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:01:56 (0:39) 0:02:53 (0:20) 0:01:57 0:07:47
15 . 24 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:02:01 (0:35) 0:02:54 (0:25) 0:01:52 0:07:49
16 . 26 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:02:10 (0:31) 0:02:45 (0:30) 0:01:56 0:07:55
17 . 170 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP TZS 0:02:06 (0:27) 0:02:57 (0:36) 0:01:48 0:07:56
18 . 185 ŠALAMON Jaša* Moški SLO TK Logatec TZS 0:02:04 (0:36) 0:02:54 (0:23) 0:01:58 0:07:57
19 . 33 Ciuha Mrak Jaka Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:02:05 (0:36) 0:02:40 (0:25) 0:02:10 0:07:58
20 . 23 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:02:08 (0:30) 0:03:23 (0:31) 0:01:30 0:08:03
21 . 30 Zamida Mark Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:02:02 (0:34) 0:02:57 (0:25) 0:02:05 0:08:05
22 . 34 Daca Matic Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 2018TZS658 0:01:58 (0:34) 0:03:08 (0:23) 0:02:03 0:08:08
23 . 178 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:04 (0:26) 0:02:59 (0:28) 0:02:13 0:08:11
24 . 174 COLJA Oskar Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:11 (0:29) 0:02:54 (0:26) 0:02:10 0:08:12
25 . 7 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:08 (0:28) 0:02:57 (0:25) 0:02:35 0:08:35
26 . 22 Bartelj Miha Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:02:14 (0:35) 0:03:17 (0:25) 0:02:08 0:08:41
27 . 12 Koritnik Aleksander Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:02:21 (0:33) 0:03:15 (0:22) 0:02:14 0:08:46
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 3 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:50 (0:36) 0:02:39 (0:19) 0:01:46 0:07:11
2 . 15 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM TZS 0:01:59 (0:30) 0:02:38 (0:24) 0:02:02 0:07:35
3 . 8 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:52 (0:28) 0:02:56 (0:21) 0:02:02 0:07:41
4 . 50 Strgar Taja Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:05 (0:30) 0:02:51 (0:22) 0:01:59 0:07:49
5 . 55 Preložnik Ana Ženski SLO TK Velenje TZS 0:02:03 (0:32) 0:02:57 (0:29) 0:01:57 0:07:59
6 . 52 Bela KoČar Lina Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:02:06 (0:25) 0:02:55 (0:23) 0:02:15 0:08:07
7 . 169 VALIČ Ela Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:07 (0:34) 0:03:10 (0:20) 0:02:27 0:08:40
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 70 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:41 (0:24) 0:15:21 (0:18) 0:04:37 0:27:24
2 . 89 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:55 (0:26) 0:14:59 (0:25) 0:04:45 0:27:32
3 . 83 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:23 (0:21) 0:14:35 (0:27) 0:04:45 0:27:33
4 . 78 Medved Jure Moški SLO Športno društvo Tek je lek TZS 0:06:44 (0:26) 0:15:52 (0:25) 0:04:07 0:27:37
5 . 64 Žagar Jurij Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:06:52 (0:25) 0:16:42 (0:22) 0:04:27 0:28:50
6 . 57 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:07:37 (0:27) 0:15:57 (0:21) 0:05:11 0:29:35
7 . 85 Dežman Anže Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:24 (0:23) 0:17:13 (0:21) 0:04:48 0:30:11
8 . 94 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:00 (0:24) 0:16:44 (0:21) 0:04:59 0:30:31
9 . 66 Žagar Taj Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:24 (0:25) 0:17:03 (0:24) 0:05:24 0:30:41
10 . 91 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:45 (0:27) 0:17:03 (0:30) 0:05:16 0:31:03
11 . 82 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:01 (0:27) 0:16:47 (0:23) 0:05:26 0:31:06
12 . 65 Žagar Matic Moški SLO Rog AS TZS 0:07:21 (0:23) 0:18:41 (0:19) 0:04:50 0:31:36
13 . 86 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:31 (0:22) 0:19:20 (0:22) 0:05:49 0:34:25
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 67 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec TZS 0:06:38 (0:21) 0:15:52 (0:18) 0:04:18 0:27:29
2 . 95 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:01 (0:22) 0:15:28 (0:18) 0:04:59 0:28:09
3 . 61 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:07:00 (0:26) 0:15:59 (0:20) 0:04:38 0:28:26
4 . 103 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje TZS 0:06:39 (0:28) 0:16:21 (0:22) 0:04:43 0:28:34
5 . 90 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:27 (0:26) 0:17:01 (0:20) 0:04:24 0:29:40
6 . 74 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:43 (0:26) 0:17:06 (0:28) 0:04:49 0:30:34
7 . 60 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:07:05 (0:26) 0:17:40 (0:23) 0:04:59 0:30:35
8 . 98 Andrejič Vanesa Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:07:59 (0:29) 0:16:45 (0:22) 0:05:58 0:31:35
10 . 71 Kotnik Zoja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:56 (0:30) 0:20:14 (0:26) 0:05:07 0:34:16
11 . 96 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:52 (0:23) 0:20:03 (0:25) 0:05:53 0:35:39
12 . 93 POROVNE LANA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:09:13 (0:29) 0:20:21 (0:30) 0:06:34 0:37:10
13 . 68 Prelaz Ula Ženski SLO TK Logatec TZS 0:08:43 (0:32) 0:22:23 (0:22) 0:05:43 0:37:44
KADETI-M
1 . 77 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:05:43 (0:28) 0:14:19 (0:20) 0:04:00 0:24:52
2 . 100 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP TZS 0:05:54 (0:21) 0:14:15 (0:22) 0:04:04 0:24:58
3 . 63 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:05:42 (0:22) 0:14:48 (0:20) 0:03:55 0:25:09
4 . 87 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:05:55 (0:25) 0:14:33 (0:21) 0:03:57 0:25:13
5 . 73 Dolgan Tjaž Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:30 (0:22) 0:14:17 (0:19) 0:04:18 0:25:48
6 . 167 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:26 (0:26) 0:14:22 (0:30) 0:04:15 0:26:01
7 . 180 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP TZS 0:06:09 (0:33) 0:14:35 (0:24) 0:04:24 0:26:07
8 . 75 Jurček Jure Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:39 (0:23) 0:14:49 (0:17) 0:04:18 0:26:28
9 . 81 Zalar Patrik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:44 (0:23) 0:14:43 (0:20) 0:04:26 0:26:38
10 . 59 Kovic Januš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:06:36 (0:22) 0:14:51 (0:23) 0:04:25 0:26:40
11 . 72 Denša Ul Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:42 (0:22) 0:15:09 (0:23) 0:04:33 0:27:11
12 . 80 Veselinovič Gal Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:06:44 (0:27) 0:15:37 (0:17) 0:04:19 0:27:26
13 . 79 Rihar Mai Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:07:11 (0:23) 0:14:55 (0:24) 0:04:51 0:27:46
14 . 102 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:53 (0:21) 0:15:38 (0:25) 0:04:29 0:27:48
15 . 69 Mlakar Maks Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:06:43 (0:31) 0:15:47 (0:24) 0:05:17 0:28:45
16 . 84 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:19 (0:22) 0:16:35 (0:25) 0:05:03 0:29:45
17 . 56 Karbič Enej Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:07:38 (0:28) 0:17:33 (0:34) 0:04:54 0:31:10
18 . 175 MARC Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:07:37 (0:31) 0:17:35 (0:31) 0:06:58 0:33:14
KADETI-Ž
DNF19 . 101 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:06:52 (0:24) () DNF
KADETINJE-Ž
1 . 62 Bartol Monika Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:06:16 (0:25) 0:14:33 (0:19) 0:04:00 0:25:34
2 . 88 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:01 (0:26) 0:15:59 (0:23) 0:04:31 0:28:23
3 . 92 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:40 (0:21) 0:15:16 (0:23) 0:05:43 0:30:25
4 . 58 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:08:12 (0:25) 0:16:38 (0:31) 0:07:27 0:33:14
5 . 99 Mandič Tara Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:07:34 (0:27) 0:19:18 (0:29) 0:05:30 0:33:20
DNF6 . 97 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:12 (0:30) () DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 162 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:15:24 (0:20) 0:30:57 (0:17) 0:08:48 0:55:48
2 . 181 Močnik Matic Moški SLO ŠDP TZS 0:16:11 (0:22) 0:31:30 (0:25) 0:09:37 0:58:07
3 . 147 Medved Jakob Moški SLO Športno društvo Tek je lek TZS 0:15:30 (0:18) 0:32:43 (0:20) 0:09:41 0:58:34
4 . 128 Škufca Elias Moritz Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:11 (0:19) 0:32:02 (0:23) 0:10:34 0:59:31
5 . 146 Mavric Mrak Filip Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:17:32 (0:26) 0:31:55 (0:27) 0:10:08 1:00:31
6 . 143 Gašparič Nande Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:16:28 (0:23) 0:33:01 (0:25) 0:12:04 1:02:23
MLAJŠE MLADINKE-Ž
DNF1 . 164 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP TZS (0:22) () DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 158 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:16:09 (0:20) 0:31:34 (0:20) 0:10:12 0:58:36
2 . 129 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:10 (0:19) 0:33:23 (0:22) 0:10:04 1:00:20
3 . 150 Repše Maks Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:17:32 (0:21) 0:33:45 (0:27) 0:11:29 1:03:35
4 . 122 Dečman Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:17:32 (0:20) 0:35:29 (0:21) 0:10:50 1:04:34
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 186 Hočevar Katja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:18:45 (0:25) 0:36:05 (0:25) 0:10:42 1:06:23
2 . 149 Pluško Lana Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:18:46 (0:23) 0:36:58 (0:22) 0:10:51 1:07:22
3 . 152 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:19:54 (0:24) 0:36:38 (0:22) 0:11:28 1:08:48
4 . 126 Pevec Hanah Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:18:46 (0:25) 0:38:47 (0:25) 0:11:37 1:10:02
ČLANI 1-M
1 . 160 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:15:21 (0:19) 0:30:59 (0:18) 0:07:59 0:54:58
2 . 116 Lavrenčič Tine Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:15:23 (0:22) 0:30:55 (0:21) 0:08:21 0:55:24
3 . 153 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:15:23 (0:20) 0:30:58 (0:22) 0:08:24 0:55:29
4 . 144 klenovšek urh Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:15:24 (0:18) 0:31:00 (0:22) 0:08:43 0:55:50
5 . 163 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP TZS 0:15:24 (0:19) 0:34:08 (0:21) 0:09:15 0:59:29
6 . 151 Suhadolnik Luka Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 0:16:09 (0:22) 0:33:21 (0:24) 0:09:46 1:00:04
7 . 157 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:16:52 (0:23) 0:34:23 (0:17) 0:09:39 1:01:36
8 . 156 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:16:51 (0:27) 0:34:22 (0:21) 0:09:45 1:01:48
9 . 161 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:17:33 (0:20) 0:33:34 (0:20) 0:10:43 1:02:32
10 . 115 Boné Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:19:09 (0:23) 0:34:14 (0:25) 0:10:45 1:04:57
11 . 139 Rozman Marko Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:18:25 (0:35) 0:34:18 (0:22) 0:11:20 1:05:02
12 . 154 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:18:24 (0:26) 0:37:07 (0:27) 0:10:24 1:06:50
13 . 104 Vidnar Rok Moški SLO KK TROPOVCI TZS 0:22:11 (1:02) 0:43:45 (1:22) 0:14:25 1:22:48
ČLANICE 1-Ž
1 . 105 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško TZS 0:18:42 (0:31) 0:36:53 (0:25) 0:10:23 1:06:56
ČLANI 2-M
1 . 121 Cebin Bojan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:15:22 (0:19) 0:31:00 (0:18) 0:08:07 0:55:08
2 . 111 Ljubič Luka Moški SLO AD HITROST TZS 0:15:22 (0:21) 0:30:58 (0:24) 0:08:43 0:55:51
3 . 184 Majdič Jure Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:16:28 (0:20) 0:31:13 (0:23) 0:09:20 0:57:46
4 . 123 Dolinar Grega Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:15:30 (0:26) 0:33:26 (0:23) 0:08:57 0:58:44
5 . 133 Fluher Boris Moški SLO TK Logatec TZS 0:16:29 (0:23) 0:33:00 (0:26) 0:09:31 0:59:50
6 . 155 Hribar Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:17:09 (0:26) 0:32:15 (0:39) 0:09:48 1:00:17
7 . 109 Cipot Boštjan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:16:50 (0:41) 0:32:23 (0:29) 0:09:57 1:00:23
8 . 106 Balabanič Damjan Moški SLO ŠD Posavje TZS 0:18:36 (0:34) 0:34:08 (0:24) 0:11:03 1:04:47
9 . 132 Dolinar Jure Moški SLO TK Ljubljana 0:18:38 (0:22) 0:34:18 (0:20) 0:11:15 1:04:55
10 . 134 Ložnar Enej Moški SLO TK Logatec TZS 0:19:50 (0:39) 0:35:05 (0:29) 0:11:26 1:07:31
11 . 142 Dolgan Boštjan Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana 0:18:32 (0:27) 0:37:04 (0:24) 0:11:41 1:08:10
12 . 117 Lulik Dimitrij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:21:39 (0:30) 0:35:02 (0:32) 0:12:06 1:09:51
13 . 138 Črešnar Rok Moški SLO TK Novo mesto TZS 0:20:56 (0:36) 0:41:31 (0:22) 0:12:36 1:16:04
ČLANICE 2-Ž
1 . 125 Majdič Dolinar Simona Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:17:51 (0:25) 0:36:32 (0:24) 0:09:53 1:05:07
2 . 140 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo mesto TZS 0:18:26 (0:27) 0:34:41 (0:38) 0:11:26 1:05:41
3 . 127 Podrecca Tea Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:21:21 (0:40) 0:42:24 (0:35) 0:11:56 1:16:58
4 . 118 Lulik Ana Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:21:58 (0:56) 0:40:38 (0:58) 0:12:49 1:17:20
VETERANI 1-M
1 . 148 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM TZS 0:16:29 (0:20) 0:31:41 (0:23) 0:09:28 0:58:23
2 . 166 Harnold Peter Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS 0:16:21 (0:20) 0:34:59 (0:22) 0:09:21 1:01:25
3 . 119 Medvedec Uroš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:19:09 (0:24) 0:34:12 (0:24) 0:10:55 1:05:07
4 . 120 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:21:42 (0:35) 0:35:20 (0:32) 0:13:21 1:11:32
DNF5 . 124 Majdič Tomaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS (0:21) () DNF
VETERANI 2-M
1 . 113 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:17:31 (0:28) 0:33:42 (0:27) 0:10:30 1:02:41
2 . 110 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:18:39 (0:28) 0:33:08 (0:25) 0:11:05 1:03:46
3 . 159 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:19:04 (0:24) 0:34:14 (0:29) 0:10:19 1:04:33
4 . 114 Gajser Leon Moški SLO TK 3KM TZS 0:17:52 (0:36) 0:34:52 (0:42) 0:10:38 1:04:41
5 . 112 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:20:25 (0:53) 0:35:49 (0:49) 0:11:45 1:09:44
6 . 136 Rant Domen Moški SLO Dnevnik TZS 0:19:25 (0:42) 0:39:57 (0:48) 0:11:50 1:12:44
VETERANI 3-M
1 . 141 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY TZS 0:17:29 (0:22) 0:32:00 (0:26) 0:10:08 1:00:27
2 . 135 Pozvek Jože Moški SLO TK Logatec TZS 0:21:37 (0:59) 0:40:49 (1:06) 0:13:07 1:17:40
VETERANI 4-M
1 . 107 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM TZS 0:19:59 (0:33) 0:35:11 (0:38) 0:11:39 1:08:02
2 . 182 HUDOKLIN Slavko Moški SLO TK Logatec TZS 0:19:58 (0:47) 0:36:10 (0:38) 0:11:35 1:09:11
VETERANI 5-M
1 . 137 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec TZS 0:19:04 (0:30) 0:36:37 (0:30) 0:10:51 1:07:34
2 . 183 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY TZS1 0:21:28 (0:43) 0:34:59 (0:57) 0:12:27 1:10:35
3 . 130 Žagar Toni Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:21:03 (0:37) 0:41:10 (0:35) 0:11:44 1:15:10
VETERANI 6-M
1 . 108 Buzeti Štefan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI TZS 0:19:10 (0:45) 0:38:55 (0:44) 0:11:06 1:10:41

Komentarji