Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Akvatlon Rajhenburg 2018

Akvatlon Tekma:Akvatlon Rajhenburg 2018 Datum:27.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca run 1 Rnk run 1 Time T1 Rnk T1 Time swim Rnk swim Time T2 Rnk T2 Time run 2 Rnk run 2 Time Rezultat
CICIBANI-M
1 . 9 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje TZS 1 1:05.4 4 0:09.7 1 1:03.4 2 0:11.4 1 1:30.3 4:00.4
2 . 10 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto TZS 2 1:06.2 2 0:08.8 2 1:08.6 1 0:11.4 6 1:39.6 4:14.7
3 . 11 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIp TZS 4 1:09.5 7 0:11.5 4 1:20.9 5 0:15.1 2 1:32.0 4:29.2
4 . 12 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIp TZS 5 1:11.5 11 0:15.5 3 1:14.2 4 0:14.7 3 1:35.8 4:31.9
5 . 13 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto TZS 6 1:11.7 5 0:10.3 6 1:32.8 6 0:15.7 4 1:36.2 4:46.9
6 . 14 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD Posavje 2018TZS652 8 1:14.2 3 0:09.7 8 1:39.3 3 0:13.0 7 1:40.9 4:57.2
7 . 15 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 9 1:15.4 6 0:10.8 14 1:59.6 7 0:16.3 8 1:46.1 5:28.3
8 . 16 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo mesto TZS 7 1:12.9 14 0:17.0 13 1:59.6 11 0:23.0 5 1:38.2 5:30.9
9 . 17 Rebernik Jaka Moški SLO TK Novo mesto TZS 13 1:20.4 8 0:13.9 9 1:51.5 8 0:17.8 10 1:48.9 5:32.6
10 . 18 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIp TZS 14 1:20.5 1 0:05.3 10 1:54.8 10 0:22.5 12 1:51.4 5:34.7
11 . 19 Majdič Jure Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS072 12 1:20.2 13 0:16.9 7 1:34.0 14 0:34.0 11 1:50.3 5:35.5
12 . 20 Pezdirc Aljaž Moški SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 15 1:23.6 9 0:13.9 5 1:24.3 16 0:42.4 13 1:53.3 5:37.7
13 . 21 Šepec Jaka Moški SLO TK Novo mesto TZS 10 1:19.5 12 0:15.6 17 2:10.2 12 0:24.5 22 2:07.4 6:17.4
14 . 22 Podbrežnik Žiga Moški SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 20 1:29.1 15 0:18.3 11 1:55.2 17 0:47.6 16 1:59.9 6:30.3
15 . 23 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 22 1:32.9 10 0:14.7 19 2:24.1 9 0:22.1 17 2:00.4 6:34.3
16 . 24 LupŠe Liam Moški SLO TK UTRIp 11 1:20.1 21 0:33.3 18 2:19.3 15 0:41.6 14 1:55.8 6:50.2
17 . 25 Rebernik Miha Moški SLO TK Novo mesto TZS 21 1:30.1 16 0:18.7 21 2:35.6 13 0:25.3 21 2:05.9 6:55.7
18 . 26 Tomić Naj Moški SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 3 1:07.8 22 0:33.4 15 2:01.4 22 1:42.3 9 1:48.4 7:13.5
19 . 27 Bunetić Tristan Moški SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 18 1:27.2 17 0:19.9 12 1:59.4 20 1:36.8 15 1:57.0 7:20.5
20 . 28 Moravac Jernej Moški SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 23 2:06.3 23 3:19.4 19 2:03.6 7:29.4
21 . 29 Božič Lukas Moški SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 19 1:27.4 18 0:23.2 16 2:04.4 21 1:38.1 20 2:03.9 7:37.2
22 . 30 Sikošek Karlo Moški SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 16 1:25.0 19 0:28.5 20 2:33.9 19 1:34.2 18 2:03.0 8:04.7
23 . 31 KULŠAK ŽIGA Moški SLO ŠDP 17 1:25.7 20 0:28.8 22 2:56.8 18 1:16.7 23 2:09.4 8:17.7
CICIBANKE-Ž
1 . 1 Martinšek Enja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 1 1:09.7 3 0:11.1 3 1:31.9 3 0:13.5 1 1:43.5 4:50.0
2 . 2 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 3 1:17.4 2 0:09.6 1 1:29.4 1 0:12.3 2 1:44.3 4:53.2
3 . 3 KROMAR URŠKA Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2 1:14.5 1 0:09.1 2 1:30.9 2 0:12.8 3 1:54.6 5:02.1
4 . 4 Podbrežnik Hana Ženski SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 5 1:29.1 5 0:16.9 4 1:52.5 4 0:18.3 5 1:59.4 5:56.4
5 . 5 Šoba Tjaša Ženski SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 4 1:22.1 4 0:13.8 5 1:54.8 5 0:33.4 4 1:58.0 6:02.3
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 41 ILAR Lun Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 2 1:32.6 1 0:06.7 1 3:38.6 1 0:09.8 3 2:11.8 7:39.7
2 . 42 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIp TZS 1 1:30.9 9 0:10.9 2 4:32.0 6 0:18.1 1 2:05.6 8:37.7
3 . 43 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 4 1:38.6 3 0:08.3 4 4:35.6 2 0:10.8 2 2:06.8 8:40.3
4 . 44 Špoljar Marko Moški SLO TK Novo mesto TZS 8 1:49.8 4 0:09.1 3 4:34.6 4 0:13.2 8 2:27.5 9:14.3
5 . 45 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIp TZS 3 1:35.7 5 5:33.3 9 2:29.0 9:38.1
6 . 46 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIp TZS 10 1:52.3 5 0:09.3 6 5:33.5 3 0:11.2 5 2:22.2 10:08.7
7 . 47 Martinšek Tian Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 6 1:47.8 6 0:09.4 8 5:54.7 5 0:17.2 4 2:17.6 10:26.8
8 . 48 Daca Matic Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 7 1:48.6 7 0:09.5 9 5:57.3 8 0:18.9 7 2:26.1 10:40.6
9 . 49 Zakšek Žiga Moški SLO Športno društvo Posavje dnevna licenca 9 1:51.7 12 0:12.5 7 5:36.6 11 0:27.8 12 2:35.7 10:44.5
10 . 50 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK Novo mesto TZS 11 1:53.5 11 0:12.2 11 6:08.9 7 0:18.5 10 2:30.1 11:03.4
11 . 51 Zamida Mark Moški SLO TK Novo mesto TZS 5 1:46.3 2 0:07.2 12 6:15.8 12 0:28.9 13 2:38.3 11:16.6
12 . 52 Bartelj Miha Moški SLO TK Novo mesto TZS 14 2:08.6 8 0:10.7 10 6:03.4 9 0:21.6 14 2:42.5 11:27.0
13 . 53 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo mesto TZS 13 1:57.1 10 0:11.1 13 6:42.3 10 0:22.1 6 2:24.8 11:37.5
14 . 54 BRAČUN GAJ Moški SLO ŠD Posavje 12 1:55.9 13 0:17.3 14 8:07.0 13 0:41.4 11 2:30.3 13:32.2
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 35 Perc Živa Ženski SLO TK Velenje TZS 1 1:39.6 2 0:08.5 1 3:53.0 1 0:12.7 1 2:16.6 8:10.6
2 . 36 Preložnik Ana Ženski SLO TK Velenje TZS 2 1:43.9 1 0:07.7 2 6:08.5 2 0:13.0 2 2:23.9 10:37.2
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 71 ILAR NAL Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 1 3:18.3 4 0:09.2 1 6:22.9 2 0:08.9 4 4:00.5 14:00.0
2 . 72 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 5 3:36.8 8 0:10.2 2 6:38.3 4 0:10.6 2 3:55.8 14:31.8
3 . 73 Alenabi Nik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 2 3:21.5 5 0:09.9 3 6:59.1 3 0:09.8 1 3:53.9 14:34.3
4 . 74 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 4 3:34.1 2 0:08.8 8 8:09.3 1 0:07.9 3 3:58.2 15:58.4
5 . 75 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 7 3:51.6 9 0:10.3 5 7:24.0 10 0:19.1 6 4:24.8 16:10.1
6 . 76 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 6 3:49.4 6 0:09.9 7 7:48.5 7 0:14.7 5 4:13.1 16:15.9
7 . 77 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 10 4:01.4 1 0:07.9 4 7:19.3 8 0:15.9 9 4:34.8 16:19.4
8 . 78 Povhe Anže Moški SLO --- 8 3:52.6 7 0:10.0 6 7:25.0 11 0:21.2 8 4:30.7 16:19.6
9 . 79 Medved Jure Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 3 3:33.5 10 0:10.5 9 8:30.3 9 0:17.9 7 4:30.4 17:02.8
10 . 80 Škrabec Leonard Moški SLO 9 3:53.3 11 0:10.8 11 9:00.4 5 0:12.1 10 4:48.9 18:05.7
11 . 81 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 11 4:21.5 3 0:08.8 10 8:38.8 6 0:12.3 11 5:23.6 18:45.2
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 58 Mihevc Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA TZS 2 3:20.8 2 0:10.8 1 6:31.3 1 0:10.3 1 3:50.1 14:03.5
2 . 59 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje TZS 1 3:20.5 1 0:09.1 2 6:33.0 3 0:13.5 3 4:21.4 14:37.7
3 . 60 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 3 3:39.6 3 0:11.5 3 7:38.4 4 0:14.5 2 4:07.4 15:51.5
4 . 61 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 4 3:43.9 4 0:17.9 4 9:08.6 2 0:11.7 4 4:25.5 17:47.8
KADETI-M
1 . 85 Mamič Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 1 2:53.3 5 0:08.5 3 6:24.0 5 0:10.7 1 3:29.2 13:05.7
2 . 86 Tomšič Staš Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 2 2:53.5 4 0:08.1 4 6:29.0 4 0:10.5 4 3:46.9 13:28.2
3 . 87 Močnik Jakob Moški SLO ŠD Posavje TZS 4 2:59.5 1 0:06.9 2 6:23.6 1 0:09.3 6 3:53.8 13:33.1
4 . 88 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIp TZS 3 2:54.5 6 0:09.7 6 6:42.5 2 0:09.4 2 3:39.0 13:35.3
5 . 89 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIp TZS 5 3:01.0 10 0:13.6 5 6:40.8 8 0:12.7 3 3:39.0 13:47.4
6 . 90 Zalar Patrik Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 8 3:18.8 3 0:07.9 1 6:11.5 10 0:13.6 8 3:57.4 13:49.4
7 . 91 Mlakar Maks Moški SLO TK Novo mesto TZS 6 3:15.1 7 0:10.1 9 7:35.3 9 0:13.4 7 3:55.6 15:09.7
8 . 92 PAVLIN DAVID ALJOŠA Moški SLO TK UTRIp TZS 7 3:17.9 2 0:07.3 10 7:46.2 7 0:11.1 5 3:50.5 15:13.1
9 . 93 Čop Aljaž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 9 3:46.9 8 0:10.5 8 7:17.0 3 0:09.5 9 4:22.0 15:46.1
10 . 94 Hojnik Črtomir Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF TZS 10 3:53.2 9 0:13.6 7 7:11.6 6 0:11.0 10 4:29.1 15:58.7
KADETINJE-Ž
1 . 65 Ilar Ula Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 1 3:18.2 4 0:11.4 2 6:19.9 2 0:10.6 1 3:50.8 13:51.0
2 . 66 Ilar Lina Ženski SLO AK Krka Novo mesto TZS 2 3:34.8 2 0:09.3 4 6:43.0 1 0:08.0 2 4:25.7 15:00.9
3 . 67 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 5 4:07.8 1 0:09.1 3 6:40.2 4 0:13.4 4 4:48.2 15:58.8
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 122 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 1 7:47.6 2 0:07.7 2 13:42.4 1 0:08.1 2 8:48.4 30:34.4
2 . 123 Močnik Matic Moški SLO ŠD Posavje TZS 3 8:13.7 1 0:06.7 1 13:30.8 2 0:09.4 3 9:22.6 31:23.4
3 . 124 Medved Jakob Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 2 7:48.4 3 0:13.4 3 15:14.9 3 0:16.9 1 8:41.1 32:14.7
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 98 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIp TZS 1 9:49.9 1 0:12.7 1 14:43.9 1 0:11.3 1 11:02.3 36:00.3
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 128 Dečman Matej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 2 8:46.9 2 0:07.0 1 12:53.7 1 0:08.0 3 9:31.7 31:27.4
2 . 129 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 1 7:57.9 3 0:08.2 2 14:27.5 2 0:08.3 2 9:27.2 32:09.3
3 . 130 Škufca Maks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 3 9:00.4 1 0:05.9 3 15:10.6 3 0:09.5 1 9:23.6 33:50.1
STAREJŠI MLADINCI-Ž
1 . 102 Hočevar Katja Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 1 9:25.2 1 0:13.6 1 15:20.6 1 0:10.4 1 10:42.3 35:52.4
2 . 103 Pluško Lana Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 2 9:25.9 2 0:14.1 2 17:13.2 2 0:11.9 2 10:44.3 37:49.6
ČLANI 1-M
1 . 134 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIp TZS 1 7:47.0 1 0:07.0 2 13:52.4 1 0:09.3 1 8:51.6 30:47.5
2 . 135 Klenovšek Urh Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 2 7:48.1 2 0:10.6 1 13:45.1 2 0:11.9 2 8:54.3 30:50.2
3 . 136 Kromar Nejc Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 3 11:24.2 3 0:29.0 3 17:53.8 3 0:12.1 3 12:39.0 42:38.3
ČLANICE 1-Ž
1 . 107 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško TZS 1 10:02.8 1 0:20.9 1 15:14.3 1 0:09.8 1 10:39.2 36:27.2
ČLANI 2-M
1 . 140 Cebin Bojan Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 1 7:46.3 2 0:13.0 1 15:53.7 1 0:12.7 1 8:23.1 32:28.9
2 . 141 Balabanič Damjan Moški SLO ŠD Posavje TZS 2 10:03.2 1 0:09.1 3 20:33.3 2 0:13.5 2 10:45.5 41:44.7
ČLANICE 2-Ž
1 . 111 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 1 9:01.0 1 0:11.4 1 15:11.2 1 0:11.1 1 9:50.9 34:25.7
2 . 112 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo mesto TZS 2 9:17.9 3 0:20.2 2 19:01.3 2 0:18.0 2 10:16.9 39:14.5
3 . 113 KOPAČ ANDREJA Ženski SLO 3 12:35.1 2 0:20.2 3 24:26.2 3 0:23.1 3 13:59.6 51:44.3
VETERANI 1-M
1 . 145 Mori Mitja Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 1 8:31.1 1 0:07.4 1 14:36.5 2 0:12.1 1 9:23.8 32:50.9
2 . 146 HARDNOLD PETER Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS 2 8:50.3 2 0:07.7 2 15:21.0 1 0:11.0 2 9:37.8 34:08.1
3 . 147 Povhe Tadej Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 3 9:41.5 3 0:12.3 3 20:44.9 3 0:15.6 3 10:34.0 41:28.5
VETERANKE 1-Ž
1 . 117 Jeromen Tina Ženski SLO Multisport Krško TZS 1 10:53.1 1 0:13.7 1 16:53.5 1 0:18.5 1 11:35.0 39:54.1
2 . 118 Novak Špela Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 2 12:46.9 2 0:22.2 2 23:34.0 2 0:19.4 2 13:20.8 50:23.5
VETERANI 2-M
1 . 151 Mandič Pero Moški SLO TK UTRIp TZS 1 9:11.8 3 0:15.7 1 17:48.3 3 0:22.1 2 10:03.6 37:41.8
2 . 152 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 2 9:35.3 2 0:14.0 3 21:52.5 1 0:14.8 1 9:56.1 41:52.8
3 . 153 Krajnc Igor Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 3 11:22.3 1 0:12.5 2 20:41.8 2 0:16.4 3 12:12.5 44:45.7
VETERANI 3-M
1 . 157 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY TZS 1 9:29.5 1 0:09.3 2 20:24.2 1 0:15.3 1 10:09.1 40:27.6
2 . 158 Josipović Matko Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 2 14:11.5 2 0:21.8 1 19:00.9 2 1:09.0 2 14:30.9 49:14.3
VETERANI 4-M
1 . 162 Martič Zvezdan Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 1 11:34.2 1 0:09.9 1 19:32.1 1 0:15.1 1 12:11.3 43:42.7
VETERANI 5-M
1 . 166 Žagar Toni Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 1 11:03.9 1 0:12.5 1 22:15.3 1 0:24.1 1 11:40.6 45:36.7

Komentarji