Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Završnica - PS mladi

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Završnica - PS mladi Datum:09.06.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Najhitrejši krog Zaostanek krogov Zaostanek
HOBI-M
1 . 711 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:43:29:00
2 . 712 Bojkovič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT brez 00:44:21:00
3 . 713 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:46:22:00
4 . 715 Makuc Aleš Moški SLO PEDAL CULT TEAM 00:37:40:00 -1
5 . 720 Mežek Matic Moški SLO KK ZAVRŠNICA brez 00:40:47:00 -1
6 . 719 Jagodič Zoran Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT brez 00:41.18:00 -1
DNF 716 Vodenik Žiga Moški SLO KD HRASTNIK 1171 00:42.21:00
DNF 718 Potočin Mitja Moški SLO KD HRASTNIK 1173 00:46:23:00
HOBI-Ž
1 . 721 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:43:29:00
U17-M
1 . 1701 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 686 00:49:57:00
2 . 1703 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 277 00:49:58:00
3 . 1702 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:52:02:00
4 . 1707 Čibej Simon Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 566 00:52:35:00
5 . 1704 Žvan Grega Moški SLO Kolesarski klub Završnica 517 00:55:04:00
6 . 1709 Štucin Jan Moški SLO PEDAL CULT TEAM 00:55:35:00
7 . 1706 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:55:46:00
8 . 1705 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 689 00:50:34:00 -1
9 . 1708 Strehar Žiga Moški SLO KD HRASTNIK 1174 00:51:09:00 -1
10 . 1711 Kuret Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:60:08:00 -1
11 . 1710 Eržen Primož Moški SLO PEDAL CULT TEAM brez 00:54:32:00 -2
U15-M
1 . 1501 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 588 00:37:02:00
2 . 1502 Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA Kranj SCOTT Team 787 00:38:45:00
3 . 1503 Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 568 00:40:07:00
4 . 1507 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 683 00:40:29:00
5 . 1504 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 693 00:41:22:00
6 . 1505 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 690 00:41:24:00
7 . 1506 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 1135 00:44:20:00
8 . 1508 Vesel Urban Moški SLO UNI TEAM CULT 1136 00:45:27:00
9 . 1509 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE brez 00:39:49:00 -1
U15-Ž
1 . 1521 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:48:49:00
2 . 1522 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:37:38:00 -1
3 . 1523 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 712 00:38.54:00 -1
4 . 1524 Černilogar Katja Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN brez 00:39:19:00 -1
U13-M
1 . 1302 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 276 00:26:00:00
2 . 1303 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 1181 00:26:17:00
3 . 1306 Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:27:12:00
4 . 1301 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 894 00:27:17:00
5 . 1304 Novak Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:28:16:00
6 . 1309 Lahajnar Matej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1186 00:28:59:00
7 . 1319 Klinc Tilen Moški SLO PEDAL CULT TEAM brez 00:29:27:00
8 . 1312 Peternel Sergej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 512 00:29:46:00
9 . 1305 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:29:47:00
10 . 1307 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:29:59:00
11 . 1310 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com 706 00:30:00:00
12 . 1308 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 710 00:30:01:00
13 . 1316 Kuncic Beno Moški SLO Kolesarski klub Završnica 1117 00:32:39:00
14 . 1314 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com 711 00:33:50:00
15 . 1311 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 708 00:35:18:05
16 . 1317 Hirci Jernej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 1159 00:35:45:00
17 . 1313 Sladič Kristjan Moški SLO KD HRASTNIK 1210 00:36:04:00
18 . 1318 Tolar Jernej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA brez 00:32:23:00 -1
U13-Ž
1 . 1321 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 713 00:32:23:00
2 . 1326 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 00:36:10:00
3 . 1322 Čibej Barbara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 564 00:36:59:00
4 . 1324 Zorjan Špela Ženski SLO PEDAL CULT TEAM brez 00:38:06:00
DNF 1325 Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO Energijateam.com DNF
U11-M
1 . 1101 Svetličič Peter Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 567 00:16:15:00
2 . 1104 Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica 510 00:16:17:00
3 . 1102 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:16:18:00
4 . 1105 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 589 00:17:00:00
5 . 1103 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 275 00:17:06:00
6 . 1106 Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica 515 00:17:25:00
7 . 1107 Felc Maj Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1185 00:18:29:00
8 . 1108 Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1187 00:19:09:00
9 . 1114 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE brez 00:19:50:00
10 . 1109 Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 561 00:19:53:00
11 . 1110 Novak David Svit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 562 00:21:44:00
12 . 1111 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com 707 00:16:27:00 -1
13 . 1112 Langus Luka Moški SLO KK Završnica 584 00:17:43:00 -1
U9-M
1 . 914 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX brez 00:10:22:00
2 . 901 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:10:36:00
3 . 904 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:11:35:00
4 . 905 Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 516 00:12:32:00
5 . 907 Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 565 00:12:35:00
6 . 906 Rupnik Žan Moški SLO ORBEA GEAX 1168 00:12:47:00
7 . 909 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:12:58:00
8 . 912 Skok Marcel Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA brez 00:13:18:00
9 . 902 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:13:22:00
10 . 913 Svetličič Jošt Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA brez 00:13:32:00
11 . 910 Bastič Ožbej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:13:53:00
12 . 908 Robič Nal Jure Moški SLO Kolesarski klub Završnica 511 00:14:44:00
13 . 903 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:14:58:00
U9-Ž
1 . 921 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:11:47:00
2 . 922 Čuk Špela Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 569 00:12:42:00
3 . 923 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:13:33:00
4 . 924 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 744 00:15:14:00
5 . 925 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com brez 00:15:55:00
U7-M
1 . 702 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:08:14:00
2 . 703 Gnezda Žan Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA brez 00:08:29:00
3 . 701 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 1229 00:09:16:00
U7-Ž
1 . 706 Langus Ana Ženski SLO Kolesarski klub Završnica 584 00:09:23:00
2 . 707 Novak Ivana Rosa Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA brez 00:09:53:00

Komentarji