Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kronometer Kamniška Bistrica

Cestno kolesarstvo Tekma:Kronometer Kamniška Bistrica Datum:01.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek
REKREATIVCI DO 30 LET-M
1 . 2 Pintarič Luka Moški SLO Brez kluba 15:45.2 00:00.0
2 . 1 Bevec Jure Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 16:15.2 00:30.0
3 . 16 Loboda Peter Moški SLO KK PRO M TEAM RACING NOŽICE 17:10.4 01:25.2
REKREATIVCI DO 40 LET-M
1 . 5 Glavnik Dejan Moški SLO BikeRepublic 14:19.9 00:00.0
2 . 11 Kavčič Pavel Moški SLO Brez kluba 14:44.3 00:24.4
3 . 8 Vida Gregor Moški SLO Kavitec 14:46.7 00:26.8
4 . 13 Mlakar Marko Moški SLO Brez kluba 15:47.4 01:27.5
5 . 15 Krumpestar Matej Moški SLO Brez kluba 15:48.6 01:28.7
6 . 14 Nadvešnik Tadej Moški SLO brez kluba 16:14.7 01:54.8
7 . 17 Loboda Janez Moški SLO Brez kluba 17:34.2 03:14.3
REKREATIVCI DO 50 LET-M
1 . 10 Rot Matjaž Moški SLO KK SOČA 14:42.2 00:00.0
2 . 18 Breznik Edvin Moški SLO Brez kluba 16:15.3 01:33.1
3 . 7 Ošep Dani Moški SLO brez kluba 17:10.0 02:27.8
REKREATIVCI DO 60 LET-M
1 . 9 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 16:14.9 00:00.0
REKREATIVCI NAD 60 LET-M
1 . 6 Varga Joško Moški SLO ŠD BAM.BI 16:38.9 00:00.0
2 . 3 Gec Blaž Moški SLO Brez kluba 24:42.2 08:03.3
MASTER A-M
1 . 54 Stubelj Aleš Moški SLO KK Pantal 14:22.5 00:00.0
2 . 75 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 14:26.1 00:03.6
3 . 120 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 15:36.2 01:13.7
4 . 116 Soršak Jaka Moški SLO KD ALPE 16:22.7 02:00.2
ŽENSKE A-Ž
1 . 119 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 16:52.0 00:00.0
2 . 111 Dolinar Nina Ženski SLO E.LECLERC - Klub POLET 17:33.3 00:41.3
3 . 45 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 19:36.0 02:44.0
ŽENSKE B-Ž
1 . 124 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 18:38.7 00:00.0
ŽENSKE C-Ž
1 . 106 Trojar Andreja Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 19:16.3 00:00.0
2 . 88 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 19:25.9 00:09.6
3 . 95 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 19:57.6 00:41.3
4 . 103 Vrbančič Saša Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 21:48.0 02:31.7
5 . 105 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 34:46.1 15:29.8
AMATERJI -M
1 . 91 Porenta Primož Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 14:02.8 00:00.0
2 . 98 Hrovat Jan Moški SLO UNI TEAM - CULT 14:08.6 00:05.8
3 . 125 Šuler Nik Moški SLO KK ROG FRANEK 14:13.8 00:11.0
4 . 53 Rok Mitja Moški SLO KK PANTAL 14:21.6 00:18.8
5 . 94 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE 14:56.2 00:53.4
6 . 52 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 15:03.8 01:01.0
MASTER B-M
1 . 51 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 13:26.6 00:00.0
2 . 47 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 13:33.1 00:06.5
3 . 41 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 13:42.6 00:16.0
4 . 82 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 13:49.0 00:22.4
5 . 56 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 14:06.5 00:39.9
6 . 92 Primožič Peter Moški SLO KD Alpe 15:21.2 01:54.6
7 . 40 Lukan Gorazd Moški SLO KD MENGEŠ 15:48.4 02:21.8
MASTER C-M
1 . 104 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 13:36.9 00:00.0
2 . 62 Grilj Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 13:59.2 00:22.3
3 . 61 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 14:13.1 00:36.2
4 . 86 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 15:02.1 01:25.2
5 . 76 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:14.7 01:37.8
6 . 121 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI 15:28.7 01:51.8
7 . 59 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:41.0 02:04.1
8 . 85 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 15:48.1 02:11.2
9 . 43 Muhič Zvone Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 17:14.1 03:37.2
MASTER D-M
1 . 71 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 13:40.6 00:00.0
2 . 44 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 13:57.4 00:16.8
3 . 77 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:02.6 01:22.0
4 . 99 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 15:05.2 01:24.6
4 . 73 Solič Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:05.2 01:24.6
6 . 112 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:22.9 01:42.3
7 . 74 Vidic Oton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:23.3 01:42.7
8 . 42 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 15:45.5 02:04.9
9 . 60 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 15:46.0 02:05.4
10 . 102 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 15:50.5 02:09.9
11 . 113 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:21.5 02:40.9
12 . 72 Trampuž Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:28.9 02:48.3
13 . 87 Kreševac Drago Moški SLO ŠD BAM.BI 17:12.0 03:31.4
14 . 114 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 17:27.7 03:47.1
MASTER E-M
1 . 117 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 14:06.5 00:00.0
2 . 109 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 14:34.5 00:28.0
3 . 70 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 14:50.5 00:44.0
4 . 107 Brvar Jože Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 15:54.3 01:47.8
5 . 55 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:54.9 01:48.4
6 . 83 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 15:59.2 01:52.7
7 . 79 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:03.1 01:56.6
8 . 108 Detiček Edvard Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 16:29.5 02:23.0
9 . 126 Juvan Miran Moški SLO Energijateam.com 16:46.7 02:40.2
10 . 101 Hadžić Muradif Moški SLO KK SOČA 17:38.5 03:32.0
MASTER F-M
1 . 81 Ropret Bojan Moški SLO ŠD BAM.BI 14:47.9 00:00.0
2 . 115 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 15:16.5 00:28.6
3 . 58 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:25.9 00:38.0
4 . 48 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 15:36.7 00:48.8
5 . 123 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 16:28.1 01:40.2
6 . 50 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 16:30.0 01:42.1
7 . 97 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 16:32.4 01:44.5
8 . 96 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 17:49.0 03:01.1
9 . 46 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 19:25.5 04:37.6
MASTER G-M
1 . 80 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 15:35.8 00:00.0
2 . 89 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 15:57.4 00:21.6
3 . 122 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 16:51.8 01:16.0
4 . 66 Samokec Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:56.0 01:20.2
5 . 118 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 17:36.0 02:00.2
6 . 57 Govekar Ivan Moški SLO ŠD BAM.BI 17:46.1 02:10.3
7 . 93 Trkman Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 17:48.3 02:12.5
8 . 49 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 18:26.4 02:50.6
9 . 78 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 19:11.8 03:36.0
MASTER H-M
1 . 127 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 16:24.1 00:00.0
2 . 63 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:37.5 00:13.4
3 . 100 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 17:48.6 01:24.5
4 . 90 Končina Rafael Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 18:07.8 01:43.7
5 . 65 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 19:06.5 02:42.4
6 . 67 Štrancar Jože Moški SLO IZVIR VIPAVA 19:16.6 02:52.5
7 . 64 Čopi Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 20:15.9 03:51.8
MASTER I-M
1 . 84 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 17:34.1 00:00.0
2 . 69 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 18:01.7 00:27.6
3 . 110 Hafner Jože Moški SLO ŠD Kondor Godešič 18:47.1 01:13.0
4 . 68 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 20:59.2 03:25.1

Komentarji