Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MAROSTARJEV KRONOMETER ZA PSLO 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:MAROSTARJEV KRONOMETER ZA PSLO Datum:19.05.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek
MASTER A-M
1 . 155 Curk Tomi Moški SLO KK Izvir Vipava 12:49.0 00:00.0
2 . 148 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 13:00.5 00:11.5
3 . 149 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 13:22.9 00:33.9
4 . 146 Žitko Aleš Moški SLO VO2 Sport 13:27.3 00:38.3
5 . 156 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 13:31.1 00:42.1
6 . 147 Tomšič Denis Moški SLO 14:05.3 01:16.3
7 . 154 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:10.8 01:21.8
8 . 150 Kutnar Aleš Moški SLO UNI TEAM - CULT 14:16.4 01:27.4
9 . 152 Kovač Anže Moški SLO KK Postojna 14:23.7 01:34.7
10 . 157 Mlakar Marko Moški SLO MDM 14:25.5 01:36.5
11 . 153 Korelc Matej Moški SLO KK Encijan 14:57.0 02:08.0
12 . 151 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 15:41.6 02:52.6
ŽENSKE A-Ž
1 . 16 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 14:42.1 00:00.0
2 . 18 Dolinar Nina Ženski SLO E.LECLERC - Klub POLET 15:02.9 00:20.8
3 . 15 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 15:47.8 01:05.7
4 . 14 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 16:49.9 02:07.8
ŽENSKE B-Ž
1 . 8 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 15:58.1 00:00.0
2 . 10 Bezjak Andreja Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 16:12.7 00:14.6
3 . 9 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 16:42.1 00:44.0
ŽENSKE C-Ž
1 . 2 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 15:53.0 00:00.0
2 . 1 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 17:03.9 01:10.9
3 . 3 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 21:06.8 05:13.8
AMATERJI -M
1 . 160 Sikošek Gregor Moški SLO KD SPRINT Novo mesto 12:40.1 00:00.0
2 . 162 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 12:42.6 00:02.5
3 . 179 Šuler Nik Moški SLO KD Rog 13:04.6 00:24.5
4 . 171 Fujs Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 13:04.7 00:24.6
5 . 176 Kravos Matej Moški SLO KK Izvir Vipava 13:15.7 00:35.6
6 . 165 Lozar Rok Moški SLO KD BRDA DOBROVO 13:16.1 00:36.0
7 . 169 Hrovat Jan Moški SLO UNI TEAM - CULT 13:23.2 00:43.1
8 . 167 Kulišić Tomislav Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 13:36.3 00:56.2
9 . 180 Lisjak Matej Moški SLO ŠD 3ŠPORT 13:37.4 00:57.3
10 . 164 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 13:43.6 01:03.5
11 . 163 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 13:44.2 01:04.1
12 . 178 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 13:52.4 01:12.3
13 . 161 Robič Matic Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 14:17.1 01:37.0
14 . 200 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:31.8 01:51.7
15 . 173 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 14:48.1 02:08.0
16 . 175 Bevec Jure Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 15:30.6 02:50.5
MASTER B-M
1 . 138 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 11:46.2 00:00.0
2 . 124 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 11:51.1 00:04.9
3 . 136 Kopše Igor Moški SLO Team Korak Naprej 12:01.7 00:15.5
4 . 131 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 12:43.8 00:57.6
5 . 137 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 12:44.1 00:57.9
6 . 128 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 13:00.7 01:14.5
7 . 123 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 13:09.4 01:23.2
8 . 139 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 13:13.1 01:26.9
9 . 125 Štrbenc Igor Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 13:13.5 01:27.3
10 . 133 Mori Mitja Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 13:25.0 01:38.8
11 . 126 Smolej Uroš Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 13:26.1 01:39.9
12 . 132 Mištrafovič Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 13:36.0 01:49.8
13 . 127 Primožič Peter Moški SLO KD ALPE 14:06.1 02:19.9
14 . 121 Zugna Davide Moški ITA WILIER TRIESTINA 14:10.0 02:23.8
15 . 122 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 14:15.7 02:29.5
16 . 141 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 14:16.3 02:30.1
17 . 135 Krohne Aljoša Moški SLO E.LECLERC - Klub POLET 14:26.6 02:40.4
18 . 129 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 14:57.4 03:11.2
19 . 134 Lipovec Simon Moški SLO 15:44.7 03:58.5
MASTER C-M
1 . 115 Grilj Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 12:41.3 00:00.0
2 . 114 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 12:50.8 00:09.5
3 . 109 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 12:57.3 00:16.0
4 . 113 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 13:14.9 00:33.6
5 . 108 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 13:17.7 00:36.4
6 . 111 Kovač Marjan Moški SLO 4MK 13:26.2 00:44.9
7 . 107 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 13:54.2 01:12.9
8 . 112 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 13:55.4 01:14.1
9 . 110 Muhič Zvone Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 14:52.1 02:10.8
10 . 106 Žagar Gregor Moški SLO 15:57.5 03:16.2
11 . 116 Kumer Miran Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 16:05.5 03:24.2
12 . 105 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA 16:07.2 03:25.9
13 . 117 Koželj Damjan Moški SLO ŠD Jama 23:44.5 11:03.2
MASTER D-M
1 . 91 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 12:43.0 00:00.0
2 . 99 Baloh Marko Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 12:56.7 00:13.7
3 . 93 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 12:57.2 00:14.2
4 . 90 SuliČ Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 12:57.8 00:14.8
5 . 95 Kepic Anton Moški SLO 13:21.1 00:38.1
6 . 98 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 13:28.1 00:45.1
7 . 89 Trampuž Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 13:34.9 00:51.9
8 . 104 Krejan Simon Moški SLO Kolo klub Šprikla 13:49.3 01:06.3
9 . 92 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 13:55.5 01:12.5
10 . 97 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 13:59.9 01:16.9
11 . 94 Krušič Marko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 14:03.1 01:20.1
12 . 103 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 14:09.6 01:26.6
13 . 102 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI 14:13.3 01:30.3
14 . 101 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:18.1 01:35.1
15 . 96 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 14:19.5 01:36.5
MASTER E-M
1 . 80 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 12:55.0 00:00.0
2 . 79 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 12:56.1 00:01.1
3 . 73 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 12:59.9 00:04.9
4 . 83 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 13:54.0 00:59.0
5 . 81 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 13:58.1 01:03.1
6 . 82 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 14:10.2 01:15.2
7 . 76 Juvan Miran Moški SLO Energijateam.com 14:34.2 01:39.2
8 . 78 Francelj Andrej Moški SLO ŠD TURBO M 14:42.7 01:47.7
9 . 77 Hadžić Muradif Moški SLO KK SOČA 15:02.3 02:07.3
10 . 74 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:03.7 02:08.7
11 . 84 Čuk Tomo Moški SLO 15:07.5 02:12.5
12 . 85 Legat Slavko Moški SLO MDM 15:50.4 02:55.4
MASTER F-M
58 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO ODST 00:00.0
1 . 59 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 13:19.9 00:00.0
2 . 62 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 13:41.8 00:21.9
3 . 65 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:17.9 00:58.0
4 . 57 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:20.9 01:01.0
5 . 66 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 14:22.0 01:02.1
6 . 60 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 14:34.9 01:15.0
7 . 64 Dobnik Drago Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 14:54.4 01:34.5
8 . 61 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 15:30.7 02:10.8
9 . 67 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:28.3 03:08.4
10 . 63 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:38.5 03:18.6
MASTER G-M
1 . 48 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 13:44.6 00:00.0
2 . 46 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 14:02.8 00:18.2
3 . 47 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:42.6 00:58.0
4 . 44 Trkman Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 14:46.9 01:02.3
5 . 52 Mihovilovič Ivan Moški SLO KK Izvir Vipava 15:00.6 01:16.0
6 . 51 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:19.0 01:34.4
7 . 45 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 15:30.5 01:45.9
8 . 49 Govekar Ivan Moški SLO ŠD BAM.BI 16:02.9 02:18.3
9 . 50 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 16:03.9 02:19.3
10 . 53 Vrhovec Branko Moški SLO 16:24.6 02:40.0
11 . 43 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:31.6 02:47.0
MASTER H-M
1 . 33 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 13:41.2 00:00.0
2 . 36 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 14:09.1 00:27.9
3 . 34 Končina Rafael Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 14:58.4 01:17.2
4 . 32 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:03.5 01:22.3
5 . 38 Rode Alojz Moški SLO Kokrica 15:37.2 01:56.0
6 . 31 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 15:42.6 02:01.4
7 . 35 Čopi Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:21.8 02:40.6
8 . 37 Benko Ivan Peter Moški SLO KK ROG FRANEK 17:01.2 03:20.0
MASTER I-M
1 . 24 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 14:36.3 00:00.0
2 . 25 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 14:46.1 00:09.8
3 . 23 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 15:04.2 00:27.9
4 . 27 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 15:27.8 00:51.5
5 . 26 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:59.5 01:23.2
6 . 28 Geč Blaž Moški SLO 21:26.3 06:50.0

Komentarji