Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kronometer Sebeščan 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:Kronometer Sebeščan 2013 Datum:28.04.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek Hitrost Dolžina proge
MASTER A-M
1 . 105 Tomi Curk Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:22:44,71 43,76 16,6 km
2 . 100 Stubelj Aleš Moški SLO KK Pantal 0:23:19,44 0:00:34,73 42,70 16,6 km
3 . 103 Sašo Kitek Moški SLO BikeRepublic 0:23:47,82 0:01:03,11 41,82 16,6 km
4 . 102 Zorna Ribič Moški SLO KK BIKE EK HALOZE 2002 0:24:29,23 0:01:44,52 40,67 16,6 km
5 . 106 Holc Andrej Moški SLO ŠD B.V.G. GULC 0:25:55,47 0:03:10,76 38,42 16,6 km
6 . 104 Jurij Porenta Moški SLO ŠD BAM.BI 0:25:58,06 0:03:13,35 38,36 16,6 km
7 . 101 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:29:03,13 0:06:18,42 34,28 16,6 km
ŽENSKE A-Ž
1 . 6 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:13:08 37,90 8,3 km
2 . 8 Dolinar Nina Ženski SLO E.LECLERC - Klub POLET 0:13:30 0:00:21,71 36,89 8,3 km
3 . 7 Andreja Klemenčič Ženski SLO KK PANTAL 0:13:57 0:00:49,08 35,68 8,3 km
4 . 5 Brežnik Nika Ženski SLO KK Sava Kranj 0:14:02 0:00:53,47 35,45 8,3 km
5 . 9 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:08 0:00:59,87 35,23 8,3 km
ŽENSKE B-Ž
1 . 10 Bezjak Andreja Ženski SLO KK BIKE EK HALOZE 2002 0:15:05 8,3 km
ŽENSKE C-Ž
1 . 1 Vida Uršic Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:14:23 34,59 8,3 km
2 . 2 Saša Vrbančič Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:16:17 0:01:53,60 30,57 8,3 km
AMATERJI -M
1 . 38 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.Bi 0:22:45,97 43.72 16,6 km
2 . 32 Nik Šuler Moški SLO KD Rog 0:23:38,14 0:00:52,17 42.14 16,6 km
3 . 43 Hrovat Jan Moški SLO Uni Team CULT 0:23:46,50 0:01:00,53 41.86 16,6 km
4 . 35 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 0:23:51,60 0:01:05,63 41.71 16,6 km
5 . 41 Mitja Rok Moški SLO KK PANTAL 0:24:07,01 0:01:21,04 41.3 16,6 km
6 . 42 Kulišić Tomislav Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 0:24:19,41 0:01:33,44 40.95 16,6 km
7 . 46 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE EK HALOZE 2002 0:24:51,26 0:02:05,29 40.07 16,6 km
8 . 39 Robič Matic Moški SLO KK BIKE EK HALOZE 2002 0:25:37,46 0:02:51,49 38.87 16,6 km
9 . 36 Hrovat Hrovat Moški SLO ŠRK CELJE 0:25:44,37 0:02:58,40 38.7 16,6 km
10 . 40 Matej Flisar Moški SLO KK TROPOVCI 0:26:46,92 0:04:00,95 37.17 16,6 km
11 . 37 Hladnik Peter Moški SLO ŠD BAM.Bi 0:28:36,57 0:05:50,60 34.79 16,6 km
12 . 34 Miha Režonja Moški SLO KK TROPOVCI 0:28:55,38 0:06:09,41 34.44 16,6 km
MASTER B-M
1 . 91 Kopše Igor Moški SLO Team korak naprej 0:21:48,66 45,63 16,6 km
2 . 93 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 0:22:26,12 0:00:37,46 44,39 16,6 km
3 . 92 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:22:36,47 0:00:47,81 44,06 16,6 km
4 . 94 Glavnik Dejan Moški SLO BikeRepublic 0:23:35,34 0:01:46,68 42,22 16,6 km
5 . 98 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0:23:49,17 0:02:00,51 41,81 16,6 km
6 . 90 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:23:52,11 0:02:03,45 41,73 16,6 km
7 . 97 Miran Titan Moški SLO KK TROPOVCI 0:24:50,17 0:03:01,51 40,10 16,6 km
8 . 95 Boštjan Žgavec Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:25:14,07 0:03:25,41 39,47 16,6 km
9 . 96 Danijel Dervarič Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:25:26,00 * 0:03:37,34 39,16 16,6 km
MASTER C-M
1 . 83 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:22:45,27 43,77 16,6 km
2 . 88 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:23:18,93 0:00:33,66 42,69 16,6 km
3 . 87 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:23:33,38 0:00:48,11 42,28 16,6 km
4 . 85 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 0:24:07,77 0:01:22,50 41,25 16,6 km
5 . 89 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:25:00,14 0:02:14,87 39,84 16,6 km
6 . 84 Košič Vojko Moški SLO KK BIKE EK HALOZE 2002 0:26:35,86 0:03:50,59 37,42 16,6 km
7 . 86 Muhič Zvone Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:27:13,85 0:04:28,58 36,55 16,6 km
MASTER D-M
1 . 76 Lucijan Premrn Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:22:12,06 44,86 16,6 km
2 . 69 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:23:01,85 0:00:49,79 43,22 16,6 km
3 . 77 SuliČ Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:23:09,22 0:00:57,16 43,02 16,6 km
4 . 71 Franc Bajec Moški SLO KK Postojna 0:24:41,77 0:02:29,71 40,30 16,6 km
5 . 74 Simon Krejan Moški SLO KK Šprikla Krško 0:24:55,65 0:02:43,59 39,93 16,6 km
6 . 78 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:24:59,92 0:02:47,86 39,82 16,6 km
7 . 72 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:25:00,81 0:02:48,75 39,79 16,6 km
8 . 70 Trampuž Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:25:51,67 0:03:39,61 38,49 16,6 km
9 . 82 Gorjanec Dušan Moški SLO KD Papež Podgorje 0:26:43,55 0:04:31,49 37,24 16,6 km
10 . 79 Simon Gregorčič Moški SLO KK BIKE EK HALOZE 2002 0:28:03,55 0:05:51,49 35,48 16,6 km
MASTER E-M
1 . 67 Brecelj Miloš Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:23:02,29 43,23 16,6 km
2 . 64 Debeljak Janez Moški SLO Debeljak ŠD BAM.BI 0:23:04,92 0:00:02,63 43,12 16,6 km
3 . 63 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:23:40,85 0:00:38,56 42,03 16,6 km
4 . 60 Branko Novak Moški SLO ŠD BAM.BI 0:24:52,84 0:01:50,55 40,00 16,6 km
5 . 58 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:25:01,88 0:01:59,59 39,76 16,6 km
6 . 66 Marijan Gros Moški SLO SAVA Kranj 0:25:53,06 0:02:50,77 38,48 16,6 km
7 . 68 Edvard Detiček Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:26:25,26 0:03:22,97 37,70 16,6 km
8 . 61 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:26:29,83 0:03:27,54 37,57 16,6 km
9 . 65 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:27:09,45 0:04:07,16 36,67 16,6 km
MASTER F-M
1 . 50 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 0:23:43,98 41,94 16,6 km
2 . 54 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:24:09,39 0:00:25,41 41,23 16,6 km
3 . 52 Popovič Ivan Moški SLO ŠD B.V.G. GULC 0:24:53,59 0:01:09,61 39,98 16,6 km
4 . 55 Čuden Marjan Moški SLO ŠD B.V.G. GULC 0:25:50,45 0:02:06,47 38,54 16,6 km
5 . 53 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:26:08,25 0:02:24,27 38,11 16,6 km
6 . 48 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:26:23,46 0:02:39,48 37,74 16,6 km
7 . 57 Boris Fabjan Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:26:24,84 0:02:40,86 37,68 16,6 km
8 . 51 Dobnik Drago Moški SLO KK Bike-EK Haloze 2002 0:27:31,86 0:03:47,88 36,16 16,6 km
9 . 49 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:30:40,67 0:06:56,69 32,45 16,6 km
10 . 56 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:31:13,82 0:07:29,84 31,88 16,6 km
MASTER G-M
1 . 30 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 0:12:01,27 39,95 8,3 km
2 . 25 Mihovec Matej Moški SLO ŠD Turbo M Lj 0:12:03,66 0:00:02,39 37,82 8,3 km
3 . 28 Ivan Mihovilović Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:13:05,79 0:01:04,52 34,54 8,3 km
4 . 26 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:35,50 0:01:34,23 34,50 8,3 km
5 . 29 Trkman Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:21,88 0:01:20,61 33,57 8,3 km
6 . 23 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:14:59,76 0:02:58,49 30,61 8,3 km
MASTER H-M
1 . 20 Lampe Bojan Moški SLO ŠD Turbo M 0:12:01 41,41 8,3 km
2 . 21 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:22 0:00:21,89 40,24 8,3 km
3 . 17 Končina Rafael Moški SLO KD Hrastnik 0:13:18 0:01:17,27 37,40 8,3 km
4 . 18 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:46 0:01:45,71 36,16 8,3 km
5 . 19 Štrancar Jožef Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:14:06 0:02:05,80 35,30 8,3 km
6 . 16 Čopi Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:36 0:02:35,59 34,10 8,3 km
7 . 22 Benko Ivan Peter Moški SLO KK ROG FRANEK 0:15:29 0:03:28,41 32,16 8,3 km
MASTER I-M
1 . 11 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:09 37,83 8,3 km
2 . 14 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 0:13:13 0:00:03,59 37,65 8,3 km
3 . 15 Mikuž Franc Moški SLO KK IZVIR Vipava 0:13:29 0:00:20,07 36,93 8,3 km
4 . 12 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:15:05 0:01:56,45 33,00 8,3 km

Komentarji