Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Dirka za pokal Andreja Hauptmana 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:Dirka za pokal Andreja Hauptmana 2013 Datum:20.04.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Vmesni Neto Čas Vožnje Licenca
MASTER A-M
1 . 2 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 1983 0:36:50.0 1:09:10.3 1:09:10.4 DA
2 . 83 KOMAC UROŠ Moški SLO Bicikel.com 1981 0:36:51.0 1:09:45.1 1:09:46.1 DA
3 . 111 KITEK SAŠO Moški SLO BikeRepublic 1979 0:36:51.9 1:09:43.1 1:09:46.7
4 . 82 BLATNIK TADEJ Moški SLO Bicikel.com 1981 0:36:51.4 1:09:45.0 1:09:46.8 DA
5 . 17 Stubelj Aleš Moški SLO KK Pantal 1983 0:36:52.1 1:10:17.9 1:10:18.2 DA
6 . 61 MELINC MATEVŽ Moški SLO Kolesarski klub Soca 1980 0:36:50.4 1:11:29.9 1:11:32.1 DA
7 . 59 VANTUR MIHAEL Moški SLO Tušmobil 1979 0:36:51.4 1:12:01.8 1:12:01.9 DA
7 . 79 ROSENSTEIN ERIK Moški SLO KD ALPE 1979 0:36:54.7 1:12:00.3 1:12:01.9
9 . 90 SALAVEC GORAN Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1980 0:36:52.4 1:12:00.4 1:12:02.4 DA
10 . 30 VENE UROŠ Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1982 0:36:50.9 1:12:02.4 1:12:02.7 DA
11 . 212 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1980 0:36:54.1 1:12:00.8 1:12:03.9 DA
12 . 203 PORENTA JURIJ Moški SLO ŠD BAM.BI 1983 0:36:55.1 1:13:38.9 1:13:44.7 DA
13 . 101 Kutnar Aleš Moški SLO UNI TEAM - CULT 1980 0:36:52.8 1:13:43.2 1:13:45.1
14 . 104 Podgornik Dean Moški SLO KK PANTAL 1983 0:36:52.1 1:13:43.0 1:13:46.5
15 . 31 DULAR JERNEJ Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1983 0:36:53.5 1:14:01.9 1:14:04.0
16 . 112 Holc Andrej Moški SLO BVG GULC 1983 0:38:47.5 1:17:14.1 1:17:16.5 DA
17 . 122 Kovač Anže Moški SLO 1983 0:38:39.9 1:17:12.5 1:17:16.6
18 . 211 SORŠAK JAKA Moški SLO KD ALPE 1981 0:38:48.7 1:17:19.4 1:17:21.8 DA
19 . 153 MIKLAVČIČ SAŠO Moški SLO 1981 0:38:49.4 1:18:13.6 1:18:15.9
20 . 148 INDOF ANŽE Moški SLO VAŠKA RUNDA 1981 0:38:47.5 1:18:14.4 1:18:19.7
21 . 158 ZAJC ROBERT Moški SLO 1979 0:40:21.2 1:20:03.5 1:20:10.9
22 . 87 ŠINKOVEC ANDREJ Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1982 0:40:22.5 1:20:40.2 1:20:44.2 DA
23 . 55 Klanjšček Erik Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1981 0:42:04.3 1:21:10.2 1:21:15.7 DA
24 . 120 M TYSON ZLATKO Moški SLO Team Korak Naprej 1980 0:40:34.2 1:23:34.2 1:23:38.3
DNF 131 CURK TOMI Moški SLO IZVIR VIPAVA 1980 ODS
DNF 133 GREGOR VIDA Moški SLO KAVITEC ŠPICA ŠPORT 1982 0:36:54.1 ODS
ŽENSKE A-Ž
1 . 50 Svetlik Danijela Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1980 0:37:33.5 1:15:36.5 1:15:37.4 DA
2 . 202 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 1982 0:39:14.0 1:18:40.6 1:18:45.4 DA
3 . 84 RUGELJ ANJA Ženski SLO Bicikel.com 1986 0:39:10.9 1:20:47.4 1:20:49.1 DA
4 . 77 MERMAL NINA Ženski SLO KD ALPE 1990 0:41:12.2 1:23:14.0 1:23:18.0 DA
5 . 23 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1984 0:49:20.7 1:40:06.7 1:40:15.7 DA
6 . 54 Skočir Nika Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1987 0:50:46.7 1:42:35.6 1:42:41.0 DA
ŽENSKE B-Ž
1 . 135 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 1964 0:44:28.5 1:28:41.5 1:28:47.1
ŽENSKE C-Ž
1 . 117 TROJAR ANDREJA Ženski SLO KD Mobilni 1961 0:46:11.8 1:30:50.8 1:30:55.0 DA
2 . 95 URŠIC VIDA Ženski SLO Bam.bi a2u 1953 0:46:12.1 1:33:07.0 1:33:10.9 DA
3 . 67 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 1960 0:47:19.3 1:33:06.8 1:33:12.6
AMATERJI -M
1 . 63 BONCA BLAŽ Moški SLO Tušmobil 1989 0:36:51.3 1:08:39.7 1:09:06.1
2 . 65 Sikošek Gregor Moški SLO Sprint Novo mesto 1984 0:36:50.6 1:09:05.7 1:09:06.2 DA
3 . 89 OBAL PRIMOŽ Moški SLO ŠD Team turbo Tropovci 1990 0:36:50.3 1:09:05.0 1:09:06.3 DA
4 . 71 Porenta Primož Moški SLO Bam.bi a2u 1988 0:36:51.2 1:09:30.8 1:09:32.0 DA
5 . 10 Hrovat Jan Moški SLO UNI TEAM CULT 1988 0:36:50.3 1:09:43.0 1:09:45.0
6 . 210 NOVAK SIMON Moški SLO KD ALPE 1984 0:36:49.7 1:09:44.8 1:09:45.1
7 . 36 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 1985 0:36:50.8 1:09:44.3 1:09:46.7 DA
8 . 147 KIMOVEC MATEJ Moški SLO VAŠKA RUNDA 1984 0:36:48.2 1:10:50.0 1:10:53.7
9 . 70 BOŠNJAK MATIC Moški SLO 1992 0:36:52.2 1:10:58.6 1:11:00.6
10 . 108 PINTER UROŠ Moški SLO BikeRepublic 1989 0:36:53.7 1:10:57.1 1:11:01.0
11 . 49 Černigoj Uroš Moški SLO KK Izvir Vipava 1985 0:36:50.5 1:11:21.2 1:11:21.2
12 . 15 Kurent Simon Moški SLO KD Alpe 1994 0:36:50.7 1:12:01.4 1:12:02.7 DA
13 . 157 KULUŠIC TOMISLAV Moški SLO ŠD BAMBI 1985 0:36:53.8 1:11:59.5 1:12:03.0
14 . 76 MARETIC ŽIGA Moški SLO KD Mobilni 1987 0:36:53.2 1:12:00.5 1:12:04.0
15 . 143 PETRIČ ALEŠ Moški SLO KK TEMPO SIGAS 1991 0:36:52.7 1:12:03.4 1:12:05.1
16 . 134 HROVAT BLAŽ Moški SLO ŠRK CELJE 1992 0:36:53.3 1:12:49.8 1:12:54.7
17 . 114 KRAMAR MIHA Moški SLO KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 1985 0:36:54.8 1:13:57.9 1:14:03.0
18 . 8 GOLOB MARKO Moški SLO ŠD BAM.BI 1988 0:37:47.0 1:16:32.7 1:16:33.0 DA
19 . 113 Bošnjak Miha Moški SLO BVG GULC 1984 0:38:48.2 1:17:15.0 1:17:18.2 DA
20 . 46 FINK MATEJ Moški SLO KD Sevnica 1989 0:38:41.5 1:17:15.3 1:17:20.8 DA
21 . 138 MEDAR LUKA Moški SLO ŠD TURBO M 1990 0:41:53.2 1:20:07.4 1:20:12.9
21 . 85 KOREN GAŠPER Moški SLO KK Soca Kobarid 1991 0:39:25.1 1:20:08.0 1:20:12.9 DA
23 . 140 CIRNSKI SIMON Moški SLO KK TEMPO SIGAS 1994 0:40:24.6 1:20:36.6 1:20:40.7
24 . 136 KAVČIČ JERNEJ Moški SLO 1985 0:43:12.2 1:27:18.4 1:27:24.1
25 . 207 BIČEK NEJC Moški SLO Bam.bi a2u 1985 0:47:18.9 1:29:31.5 1:29:37.5 DA
26 . 156 FINKŠT MATIC Moški SLO KD ALPE 1999 0:44:27.9 1:29:46.9 1:29:48.5
27 . 102 KORIMŠEK ŽAN Moški SLO KK ZAGORJE 1997 0:45:09.3 1:30:36.2 1:30:43.3
29 . 132 MIRTIC MIHA Moški SLO 1988 0:47:09.3 1:33:08.2 1:33:14.0
30 . 86 KOREN VASJA Moški SLO KK SOČA 1991 0:48:15.8 1:33:33.8 1:33:38.8 DA
31 . 123 ZLODEJ SEBASTIAN Moški SLO 1985 0:47:20.8 1:33:38.0 1:33:45.2
32 . 144 DEČMAN ŽIGA Moški SLO KK TEMPO SIGAS 1994 0:53:32.1 1:45:52.7 1:45:57.7
DNF 62 BRATINA ROK Moški SLO KD Sloga 1902 1994 0:36:53.2 ODS
AMATERJI -Ž
28 . 127 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 1990 0:47:17.6 1:28:40.6 1:31:37.5
MASTER B-M
1 . 97 Kopše Igor Moški SLO Team korak naprej 1974 0:36:51.9 1:09:21.0 1:09:23.0
2 . 1 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1976 0:36:50.1 1:09:43.1 1:09:44.7 DA
3 . 205 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA 1976 0:36:50.4 1:09:44.8 1:09:45.0 DA
4 . 209 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1975 0:36:49.9 1:09:45.4 1:09:45.5 DA
5 . 141 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAMBI 1977 0:36:52.1 1:10:17.9 1:10:18.9 DA
6 . 78 PUSTOSLEMŠEK LUKA Moški SLO KD ALPE 1978 0:36:55.2 1:10:50.4 1:10:51.9 DA
7 . 53 Filipič Grega Moški SLO KD Alpe 1976 0:36:50.0 1:10:50.8 1:10:53.0 DA
8 . 60 MAHORIC MITJA Moški SLO Tušmobil 1976 0:36:51.9 1:11:00.1 1:11:00.2 DA
9 . 74 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 1975 0:36:51.5 1:10:59.6 1:11:01.1 DA
10 . 25 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 1975 0:36:54.6 1:10:59.9 1:11:01.9 DA
11 . 208 Komac Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1977 0:36:53.1 1:10:58.9 1:11:02.7 DA
12 . 81 MIŠTRAFOVIĆ DANILO Moški SLO ŠD BAM.BI 1974 0:36:48.6 1:11:20.0 1:11:21.3 DA
13 . 130 PLANINŠEK BORUT Moški SLO Bicikel.com 1974 0:36:52.5 1:11:17.9 1:11:21.8
14 . 18 matej dakskobler Moški SLO KK Pantal 1976 0:36:53.0 1:12:00.6 1:12:02.8 DA
15 . 29 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 0:36:53.4 1:13:56.8 1:13:56.8 DA
16 . 128 JURAK ANDREJ Moški SLO ŠD BAM.BI 1974 0:36:55.4 1:13:59.0 1:13:59.2 DA
17 . 137 KRUMPESTAR MATEJ Moški SLO TUNJICE 1977 0:36:55.5 1:13:59.6 1:14:02.9
18 . 206 Primožič Peter Moški SLO KD Alpe 1978 0:36:55.2 1:13:59.5 1:14:03.2 DA
19 . 51 Klanjšček Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1975 0:37:46.2 1:16:25.6 1:16:29.5 DA
20 . 150 POTOČNIK PRIMOŽ Moški SLO VAŠKA RUNDA 1975 0:38:47.9 1:17:14.4 1:17:20.2
21 . 16 ERMAN GAŠPER Moški SLO KD ALPE 1978 0:38:49.1 1:19:36.0 1:19:39.3 DA
22 . 109 PANČUR MIHA Moški SLO 1977 0:43:11.1 1:20:02.0 1:22:56.7
23 . 119 PODPEČAN TADEJ Moški SLO KD ALPE 1977 0:38:48.7 1:32:53.3 1:32:57.1
24 . 159 Koritnik Matija Moški SLO ENERGIJA.COM 1975 0:50:09.2 1:34:03.7 1:36:53.4
MASTER C-M
1 . 99 HREN ALEŠ Moški SLO ŠD POLJANE 1972 0:35:28.1 1:10:03.6 1:10:03.8 DA
2 . 88 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1973 0:36:09.3 1:11:23.5 1:11:23.5 DA
3 . 34 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1971 0:36:07.5 1:11:27.6 1:11:27.7 DA
4 . 40 KRAPEŽ ALEŠ Moški SLO KK Izvir Vipava 1973 0:36:08.5 1:11:30.0 1:11:31.1 DA
5 . 35 LIKAR ROBERT Moški SLO KK Izvir Vipava 1969 0:36:09.0 1:11:37.8 1:11:39.1 DA
6 . 139 Rajter Fredo Moški SLO CALCIT BIKE TEAM GT 1972 0:36:10.4 1:11:44.2 1:11:44.2
7 . 105 OŽBOLD TOMAŽ Moški SLO ŠD GRMADA 1973 0:36:10.6 1:12:14.1 1:12:15.6
8 . 126 NOVAK ROBERT Moški SLO IRT 3000 1971 0:36:10.9 1:12:14.0 1:12:15.8
9 . 72 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1969 0:37:35.1 1:15:13.1 1:15:15.1 DA
10 . 43 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 1973 0:37:34.2 1:15:22.2 1:15:24.1 DA
11 . 66 ŠKORJAK MARKO Moški SLO Bicikel.com 1972 0:37:33.9 1:15:25.3 1:15:25.3 DA
12 . 125 ROT MATJAŽ Moški SLO IRT 3000 1971 0:36:09.6 1:15:40.0 1:15:40.0
13 . 155 PODJED MARJAN Moški SLO ŠD BAMBI 1971 0:39:13.4 1:16:47.5 1:16:49.6
14 . 106 Grilj Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 1970 0:34:56.4 1:17:12.2 1:17:13.1
15 . 32 CESAR IGOR Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1970 0:39:13.7 1:17:18.9 1:17:21.0 DA
16 . 69 VOLARIČ MILKO Moški SLO KK Soca Kobarid 1970 0:36:08.8 1:17:57.3 1:17:59.3 DA
17 . 57 Trojer Tomo Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1972 0:39:11.9 1:19:42.6 1:19:44.3 DA
18 . 21 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1970 0:40:21.8 1:20:06.2 1:20:08.1 DA
19 . 201 MAROLT ANDREJ Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 1971 0:39:13.0 1:20:36.4 1:20:36.8
20 . 160 VIDERGAR SAMO Moški SLO 1971 0:47:19.8 1:33:56.7 1:34:03.7
DNF 91 OSOJNIK BORUT Moški SLO ŠD TURBO M 1970 ODS DA
MASTER D-M
1 . 28 MELANŠEK IZTOK Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 1966 0:34:56.2 1:09:20.8 1:09:22.5
2 . 38 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1966 0:35:27.9 1:10:21.1 1:10:21.2
3 . 3 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 1967 0:36:08.4 1:11:23.7 1:11:23.8 DA
4 . 19 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1966 0:36:10.5 1:12:51.4 1:12:51.5 DA
5 . 96 ŽAKELJ VLADIMIR Moški SLO ŠD BAM-BI 1965 0:37:34.2 1:15:24.9 1:15:26.0 DA
6 . 92 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1964 0:37:33.6 1:15:45.6 1:15:49.0 DA
7 . 145 Kalan Aleš Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 1968 0:39:12.4 1:17:18.4 1:17:19.7
8 . 11 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1964 0:39:11.6 1:17:18.7 1:17:20.8 DA
9 . 45 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1964 0:40:20.9 1:20:00.1 1:20:05.1 DA
10 . 98 MESOJEDEC MATJAŽ Moški SLO ŠD TURBO M 1964 0:40:21.3 1:20:02.3 1:20:06.9
11 . 107 BAJEC FRANC Moški SLO KK Postojna 1966 0:40:22.1 1:20:36.5 1:20:39.9
12 . 154 STARMAN ALJAŽ Moški SLO 1968 0:42:38.1 1:24:45.0 1:24:52.3
13 . 152 AVBELJ PETER Moški SLO KLUB POLET PERISKINDOL 1967 0:47:18.3 1:33:03.3 1:33:10.8
DNF12 . 149 POTOČNIK TONE Moški SLO VAŠKA RUNDA 1968 0:41:10.9 DSQ
MASTER E-M
1 . 9 BOJANC BRANKO Moški SLO KD SPRINT 1963 0:36:09.9 1:11:13.1 1:11:13.5 DA
2 . 80 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 0:36:10.2 1:11:28.5 1:11:28.9
3 . 146 NOVAK BRANKO Moški SLO ŠD BAMBI 1962 0:37:34.7 1:15:25.6 1:15:26.7
4 . 33 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1963 0:37:34.4 1:15:34.5 1:15:36.8 DA
5 . 142 SRNEL MARJAN Moški SLO KD ROG 1959 0:39:12.2 1:17:19.3 1:17:20.2
6 . 116 BRVAR JOŽE Moški SLO KD Mobilni 1963 0:39:12.6 1:17:21.4 1:17:21.8 DA
7 . 20 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1959 0:39:14.5 1:17:19.0 1:17:22.9 DA
8 . 12 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1961 0:39:13.4 1:17:53.0 1:17:55.2 DA
9 . 94 DETIČEK EDVARD Moški SLO CVS SPORT STYLE 1962 0:39:12.0 1:18:01.2 1:18:03.2 DA
10 . 124 BOKALIC MARKO Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1960 0:40:20.8 1:20:00.6 1:20:05.8
11 . 151 Juvan Miran Moški SLO ŠD ENERGIJA 1959 0:44:26.2 1:26:36.9 1:26:43.6
MASTER F-M
1 . 47 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1958 0:37:35.3 1:15:20.5 1:15:21.9 DA
2 . 129 CAR LJUBO Moški SLO BRANIK MARIBOR 1955 0:39:13.2 1:17:20.3 1:17:22.7 DA
3 . 52 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 1958 0:39:15.1 1:17:20.7 1:17:22.8 DA
4 . 4 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1958 0:39:11.9 1:17:50.9 1:17:54.4
5 . 115 COLNARIČ SLAVKO Moški SLO KD Mobilni 1956 0:40:21.9 1:20:07.2 1:20:09.2 DA
6 . 75 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 1955 0:41:11.4 1:23:12.3 1:23:14.3
7 . 103 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 1957 0:41:11.9 1:23:09.9 1:23:14.9 DA
8 . 68 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 1956 0:44:29.2 1:26:57.5 1:27:04.5
9 . 100 IVANUŠA BOJAN Moški SLO KK MURETINCI 1958 0:46:12.4 1:31:46.7 1:31:50.4 DA
10 . 7 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1954 0:47:19.0 1:33:02.6 1:33:11.0 DA
11 . 24 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1956 0:49:20.0 1:40:06.2 1:40:15.1 DA
12 . 64 AVBAR FRANCI Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1956 0:55:44.4 1:54:10.6 1:54:20.4 DA
DNF 121 PERME GORAZD Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1956 ODS
DNF 48 Čuden Marjan Moški SLO BVG GULC - BTS Company 1957 0:39:13.8 ODS DA
MASTER G-M
1 . 118 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1951 0:37:34.7 1:17:17.5 1:17:17.8 DA
2 . 26 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 1953 0:39:10.5 1:17:20.5 1:17:22.0 DA
3 . 204 MIHOVILOVIČ IVAN Moški SLO KK Izvir Vipava 1949 0:40:21.6 1:20:06.0 1:20:08.0 DA
4 . 41 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1951 0:44:26.7 1:26:37.9 1:26:44.7 DA
5 . 5 Govekar Ivan Moški SLO ŠD BAM.BI 1950 0:44:30.1 1:28:39.8 1:28:47.1 DA
6 . 44 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 1950 0:46:11.0 1:32:06.2 1:32:12.1 DA
DNF 42 ZLOBEC RADIVOJ Moški SLO KK Izvir Vipava 1952 0:39:12.9 ODS
MASTER H-M
1 . 27 Lampe Bojan Moški SLO ŠD Turbo M 1947 0:39:14.0 1:17:22.2 1:17:25.3
2 . 13 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1948 0:39:14.9 1:17:52.7 1:17:56.4 DA
3 . 37 Štrancar Jožef Moški SLO KK Izvir Vipava 1947 0:46:13.2 1:31:45.7 1:31:50.5 DA
4 . 6 Čopi Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1946 0:46:11.5 1:31:45.7 1:31:51.0 DA
5 . 93 OTONIČAR JANEZ Moški SLO KK Postojna 1948 0:47:18.5 1:33:02.6 1:33:11.6 DA
6 . 14 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1947 0:47:17.9 1:33:04.7 1:33:13.8 DA
MASTER I-M
1 . 58 Kotnik Herbert Moški SLO KD Mengeš 1943 0:42:44.6 1:25:58.0 1:26:01.9 DA
2 . 39 Mikuž Franc Moški SLO KK Izvir Vipava 1943 0:44:27.7 1:27:02.0 1:27:05.2 DA
3 . 56 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1938 0:44:27.6 1:28:35.9 1:28:39.1 DA
4 . 73 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1940 0:44:30.9 1:28:48.6 1:28:52.4 DA
5 . 22 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1941 0:55:44.0 1:54:49.0 1:55:04.6 DA

Komentarji