Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK

Tek Tekma:23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK Datum:31.03.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 101 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 23
2 . 111 Krapež Kaja Ženski SLO ZŽS STRANJE -- 23
3 . 107 Uršič Alja Ženski SLO ZŽS STRANJE -- 23
4 . 112 POGAČAR IRIS Ženski SLO ZŽS STRANJE -- 23
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 104 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 23
2 . 103 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 23
3 . 106 Pavlin Filip Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 23
4 . 108 RUS Anže Moški SLO ZŽS STRANJE -- 23
5 . 110 Krapež Jakob Moški SLO ZŽS STRANJE -- 23
6 . 105 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 23
7 . 109 ŠERKEZI JOŽA Moški SLO ZŽS STRANJE -- 23
8 . 113 PAVLIN AŽBE Moški SLO -- 23
KP - DEKLICE-Ž
1 . 60 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
2 . 59 Osolnik Lejla Ženski SLO -- 24
KP - DEčKI-M
1 . 58 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
2 . 57 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 24
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 62 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
2 . 63 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
KP - MLADINKE-Ž
1 . 68 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE -- 24
KP - MLADINCI-M
1 . 64 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
2 . 66 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
3 . 67 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
4 . 65 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
KP - ČLANICE-Ž
1 . 30 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
2 . 31 Vrečar Ana Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 24
3 . 26 Klinar Tina Ženski SLO -- 24
4 . 32 Kozjek Tina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 24
5 . 27 Blatnik Marjeta Ženski SLO -- 24
6 . 24 Vrhovnik Tanja Ženski SLO -- 24
7 . 29 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
8 . 73 Kanižar Joži Ženski SLO Telovadnica Janja -- 24
9 . 25 Knez Tadeja Ženski SLO -- 24
10 . 72 Žnidar Nina Ženski SLO Telovadnica Janja -- 24
11 . 28 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- 24
KP - ČLANI A-M
1 . 13 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
2 . 3 Kramarič Luka Moški SLO B3 SERVIS ADIDAS -- 24
3 . 4 Blatnik Nejc Moški SLO ŠD VERTIKALA -- 24
4 . 9 Rezai Bashir Moški SLO TK. ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 24
5 . 6 Erjavšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- 24
6 . 1 Žitnik Urban Moški SLO -- 24
7 . 2 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROž TEAM -- 24
8 . 5 Banovič Tadej Moški SLO -- 24
9 . 7 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 24
10 . 8 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 24
11 . 11 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
12 . 12 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
KP - ČLANI B-M
1 . 20 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 24
2 . 16 Globočnik Dušan Moški SLO -- 24
3 . 21 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 24
4 . 23 Krnc Matjaž Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 24
5 . 74 Vukovic Elmin Moški SLO ŠD ZAGORICA -- 24
6 . 70 Vodlan Martin Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
7 . 71 Spruk Marko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
8 . 15 Iglič Robert Moški SLO SD PRESERJE -- 24
9 . 14 Jeglič Robert Moški SLO -- 24
10 . 17 mali anton Moški SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU -- 24
KP - VETERANI A-M
1 . 39 Sušnik Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
2 . 35 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 24
3 . 33 Škrijelj Redža Moški SLO -- 24
4 . 41 Vrečar Branko Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 24
5 . 36 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 24
6 . 38 Urh Lado Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
7 . 34 Kotar Dušan Moški SLO -- 24
8 . 46 Korošec Janez Moški SLO PUSTOLOVECRAJD -- 24
9 . 40 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
10 . 37 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 24
11 . 75 Bregar Drago Moški SLO -- 24
KP - VETERANI B-M
1 . 51 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 24
2 . 50 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 24
3 . 43 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE -- 24
4 . 45 Mali Karol Moški SLO -- 24
5 . 42 Zvržina Bojan Moški SLO -- 24
6 . 49 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 24
7 . 48 Grum Miroslav Moški SLO TK TRžIšKE STRELE -- 24
8 . 44 Povše Brane Moški SLO DU KAMNIK -- 24
9 . 47 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK -- 24
10 . 52 Urh Ivan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 24
KP - VETERANKE-Ž
1 . 54 Meža Boža Ženski SLO -- 24
2 . 55 Bogataj Helena Ženski SLO -- 24
3 . 53 žlogar Ivica Ženski SLO LJUBLJANA -- 24
4 . 56 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- 24

Komentarji