Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK

Tek Tekma:13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK Datum:27.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 4 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
2 . 5 Gorenčič Eliza Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
3 . 6 Gorenčič Mirjam Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
4 . 101 POLJANŠEK Laura Ženski SLO --
5 . 2 brinovec alicija Ženski SLO ŽNK RADOMLJE --
6 . 3 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
7 . 108 ZAKONŠEK Jerca Ženski SLO ŠD MOTNIK --
8 . 1 Osolnik Rubi Ženski SLO --
9 . 102 PIŠEK Reza Ženski SLO NK RADOMLJE --
KP - MLAJšI DEčKI-Ž
1 . 110 KRAŠOVEC Timotej Ženski SLO AK SEVNICA --
KP - MLAJšI DEčKI-M
2 . 39 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 36 Trček Luka Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
4 . 37 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
5 . 38 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 40 Pačnik Jaka Moški SLO AK RADOVLJICA --
KP - MLAJšI DEčKI-Ž
7 . 105 JEMEC Tim Ženski SLO --
KP - DEKLICE-Ž
1 . 8 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 111 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA --
3 . 104 Osolnik Lejla Ženski SLO --
4 . 9 Podgoršek Ana Ženski SLO AK MEDVODE --
KP - DEčKI-M
1 . 41 Fatur Tanej Moški SLO OŠ RIBNICA --
2 . 43 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
3 . 44 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 112 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA --
5 . 42 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
DNF6 . 45 Češnovar Jure Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:12:00
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 48 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
2 . 46 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE --
3 . 49 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 47 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
5 . 50 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 12 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
2 . 14 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA --
3 . 10 Levec Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA --
4 . 11 Močnik Eva Ženski SLO AK DOMŽALE --
5 . 13 Pačnik Eva Ženski SLO AK RADOVLJICA --
KP - MLADINKE-Ž
1 . 17 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI --
2 . 15 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE --
3 . 16 Durn Sara Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS --
KP - MLADINCI-M
1 . 52 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 53 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 57 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
4 . 56 Trontelj Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
5 . 55 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 51 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
7 . 54 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - ČLANICE-Ž
1 . 22 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 24 Kozjek Tina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
3 . 23 Vrečar Ana Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
4 . 18 Klinar Tina Ženski SLO --
5 . 25 Ferlin Katarina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
6 . 30 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
7 . 19 Zupan Špela Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
8 . 20 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
9 . 27 Knez Tadeja Ženski SLO --
10 . 26 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO --
11 . 28 Hlastec Vodlan Martina Ženski SLO --
DNF 29 Godec Andreja Ženski SLO --
KP - ČLANI A-M
1 . 68 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 66 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 60 Kramarič Luka Moški SLO --
4 . 70 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
5 . 69 Rezai Bashir Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
6 . 100 Žitnik Urban Moški SLO --
7 . 67 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
8 . 61 Bajde Matej Moški SLO - --
9 . 95 Saksida Marko Moški SLO --
10 . 62 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE --
11 . 59 Kveder Miha Moški SLO --
12 . 63 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
13 . 65 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
DNF 58 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROž TEAM --
DNF 64 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - ČLANI B-M
1 . 75 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 98 Pintar Boštjan Moški SLO --
3 . 76 Krnc Matjaž Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
4 . 73 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
5 . 74 Vodlan Martin Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 99 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE --
7 . 71 Jercic Vasja Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD --
8 . 106 Lindič Mih Moški SLO PGD MOTNIK --
9 . 72 Glogovšek Robert Moški SLO --
10 . 93 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE --
11 . 107 ZAKONŠEK Matej Moški SLO ŠD MOTNIK --
KP - VETERANI A-M
1 . 79 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 77 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE --
3 . 81 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA --
4 . 82 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE --
5 . 97 Videčnik Anton Moški SLO Td Vzpon 2 --
6 . 83 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE --
7 . 86 Vrečar Branko Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
8 . 80 Cvelbar Igor Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK --
9 . 85 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
10 . 84 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
KP - VETERANI B-M
1 . 96 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE --
2 . 92 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE --
3 . 94 Derganc Anton Moški SLO REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM --
4 . 91 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP --
5 . 90 Meza Stane Moški SLO TD VZPON --
DNF 87 Mali Karol Moški SLO --
KP - VETERANKE-Ž
1 . 34 Trobec Urška Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 32 Bogataj Helena Ženski SLO --
3 . 31 žlogar Ivica Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA --
4 . 35 Meža Boža Ženski SLO TOP ATLET --

Komentarji