Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK

Tek Tekma:19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK Datum:29.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 321 Bilban Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
2 . 318 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
3 . 319 Gorenčič Eliza Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
4 . 320 Gorenčič Mirjam Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
5 . 334 Leban Jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE --
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 301 Krašovec Timotej Moški SLO AK SEVNICA --
2 . 303 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 302 Trček Luka Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
4 . 337 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
5 . 336 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 333 WHITWORTH Tilen Moški HOPE VALLEY HURRICANES --
KP - DEKLICE-Ž
1 . 335 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE --
2 . 324 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 325 Podgoršek Ana Ženski SLO AK MEDVODE --
4 . 323 Kermc Julija Ženski SLO AK SEVNICA --
5 . 322 Vencelj Iza Ženski SLO AK SEVNICA --
KP - DEčKI-M
1 . 305 Fatur Tanej Moški SLO --
2 . 309 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
3 . 306 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA --
4 . 310 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
5 . 311 Pritržnik Jon Moški SLO TSK LIMA --
6 . 304 Rakowski Oliver Moški INDEPENDENT --
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 314 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
2 . 317 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LIMA --
3 . 313 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
4 . 316 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
5 . 315 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 329 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
2 . 328 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
3 . 330 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA --
4 . 327 Levec Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA --
KP - MLADINKE-Ž
1 . 257 Gonza Špela Ženski SLO AD ŠTAJERSKA --
2 . 259 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI --
3 . 258 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE --
KP - MLADINCI-M
1 . 251 ŠPANRING Klemen Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA --
2 . 253 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
3 . 256 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
4 . 255 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
5 . 254 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 260 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - ČLANICE-Ž
1 . 199 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 186 Trunkelj Barbara Ženski SLO KinVital --
3 . 195 Belušić Barbara Ženski CRO AK ISTRA PULA --
4 . 190 Klinar Tina Ženski SLO --
5 . 191 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO --
6 . 223 Wernig Martina Ženski AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA --
7 . 196 Marukić Maja Ženski CRO ADCLUB BIKESPEAK --
8 . 198 Zupan Špela Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
9 . 192 Evangelist Julia Ženski AUT ALPINX --
10 . 201 Švigelj Marta Ženski SLO Primorski gorski teki --
11 . 208 Delingerová Marie Ženski CZE SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN --
12 . 202 Race Petra Ženski SLO AD MASS LJ --
13 . 209 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
14 . 205 Kosec Nataša Ženski SLO --
15 . 204 Krašovec Bogdana Ženski SLO --
16 . 187 Munih Jasmina Ženski SLO --
17 . 206 Kaplan Rakowski Regina Ženski KMF --
18 . 197 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE --
19 . 189 Marolt Katja Ženski SLO TSK JUB DOL --
20 . 203 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO --
21 . 185 Zampieri Stefania Ženski ITA TRIESTE ATLETICA --
22 . 194 Bizmana Amina Ženski ITA TRIESTE ATLETICA --
KP - ČLANI A-M
1 . 1 Kuhar Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 65 Mihelič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 71 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 227 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
5 . 225 Döcke Max Moški AUT ASKOE VILLACH --
6 . 4 Zewe Philipp Moški HUN --
7 . 3 Žitnik Urban Moški SLO --
8 . 38 Kersnik Matevž Moški SLO AO RADOVLJICA --
9 . 73 Delavec Primož Moški SLO / --
10 . 77 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
11 . 222 DELLA GIUSEPPE MEA Moški ITA ALDO MERO --
12 . 62 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
13 . 219 ŠPOLJAR Nikola Moški CRO AK ZABOK --
14 . 72 Ambrožič Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
15 . 74 Kožar Uroš Moški SLO KINVITAL --
16 . 44 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE --
17 . 32 Lajevec Miha Moški SLO KŠD PEčE --
18 . 27 Markuš Klemen Moški SLO --
19 . 64 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
20 . 2 Zupan Primož Moški SLO --
21 . 75 Ulbl Denis Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
22 . 20 Rudan Igor Moški CRO --
23 . 18 Saksida Marko Moški SLO --
24 . 36 Kovač Marko Moški SLO / --
25 . 43 Gračan Vedran Moški CRO HOKA EGS --
26 . 220 Špehar Luka Moški CRO SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR --
27 . 14 Sobočan Anže Moški SLO --
28 . 48 Čačulovič Matic Moški SLO --
29 . 28 Markuš Rok Moški SLO --
30 . 221 SCHREIER Markus Moški AUT KELAG ENERGY --
31 . 6 Wernig Stefan Moški AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA --
32 . 80 Kolar Aljaž Moški SLO TSK LIMA --
33 . 70 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
34 . 23 Pogačnik Nejc Moški SLO --
35 . 81 Vovk Samo Moški SLO ŠD KOTREDEž --
36 . 37 Kočevar Simon Moški SLO SK LOŠKA DOLINA --
37 . 15 Škulj Miha Moški SLO --
38 . 31 Lajič Dalibor Moški SLO THERMOWAVE --
39 . 54 Bajde Matej Moški SLO GAMA --
40 . 79 Golob Nejc Moški SLO TEK.SI --
41 . 33 Kulstrunk Matthias Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR --
42 . 45 Deželak Iztok Moški SLO --
43 . 58 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE --
44 . 57 Maraž žiga Moški SLO ŠD GRMADA --
45 . 226 Laj Gregor Moški SLO TKD BELA KRAJINA --
46 . 35 Kreber Domagoj Moški CRO KCIPT SAMOBOR --
47 . 66 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
48 . 24 Podbregar Grega Moški SLO RAVNSKI STROJI --
49 . 52 Benčina Boštjan Moški SLO --
50 . 67 Kožuh Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
51 . 49 Bokal Jure Moški SLO TAPETNIšTVO ZOFA --
52 . 61 Razpotnik Simon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
53 . 40 Kajfeš Ivan Moški CRO CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM --
54 . 59 Kovač Darko Moški SLO ŠKD MEKINJE --
55 . 82 Kolenc Samo Moški SLO ŠD KOTREDEž --
56 . 46 čufer Matija Moški SLO SLADKI POWHI --
57 . 30 Lesičar Nikola Moški CRO SD LASTAVICA --
58 . 9 Tajnik Dejan Moški SLO --
59 . 17 Bizjak Manca Moški SLO ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA --
60 . 5 Zajc Robert Moški SLO --
61 . 7 Vuković Ante Moški CRO TK.DO.PUNTE --
62 . 39 Kapušin Jani Moški SLO --
63 . 41 Irt Iztok Moški SLO MARATHON NOVO MESTO --
64 . 21 Rizzetto Gino Moški ITA ASD TRIESTE ATLETICA --
65 . 10 Tacar Pino Moški SLO --
66 . 60 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
67 . 42 Hamar Balint Moški HUN --
68 . 12 Suchánek Lukáš Moški CZE KHB RADEGAST --
69 . 230 Kosmac Metod Moški SLO / --
70 . 47 Černe Aljaž Moški SLO --
71 . 78 Bernat Robert Moški CRO AK SLJEME --
72 . 22 Porčić Muris Moški CRO TK MARATON KRAPINA --
73 . 25 Petrovič Denis Moški SLO TRAILLAKERS --
KP - ČLANI B-M
1 . 128 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS --
2 . 104 Manning Tommy Moški --
3 . 133 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 100 Pintar Boštjan Moški SLO / --
5 . 129 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
6 . 134 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
7 . 124 Arbajter Iztok Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV --
8 . 229 Jazbec Matija Moški SLO / --
9 . 91 Štiglic Boštjan Moški SLO Turni smučarji --
10 . 139 Pritržnik Robert Moški SLO TSK LIMA --
11 . 111 Juvan Miha Moški SLO ŠD METEK --
12 . 88 Tremolada Roberto Moški SLO --
13 . 87 Tursic Tom Moški SLO BRICALP --
14 . 108 Kosec Sebastjan Moški SLO SVETA VALBURGA --
15 . 103 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIŠNA --
16 . 130 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
17 . 131 Trobevšek Tadej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
18 . 231 JAKOME Matjaž Moški SLO VALINA --
19 . 89 Thaler Matjaž Moški SLO KARANTANIJA --
20 . 85 Verčič Klemen Moški SLO FORCH --
21 . 107 Kosirnik Janez Moški SLO CZR Domžale --
22 . 119 Dolinar Gregor Moški SLO GRS KRANJ --
23 . 136 Ferbežar Gregor Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA --
24 . 110 Kereži Robert Moški SLO ULTRAROBERT.SI --
25 . 112 Jusić Esmir Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE --
26 . 101 Mlakar Vojko Moški SLO --
27 . 97 Rupar Robert Moški SLO --
28 . 83 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM --
29 . 109 Klančnik Tomislav Moški SLO UTVV --
30 . 138 Ortynski Aleksandar Moški CRO AK SLJEME --
31 . 84 Whitworth Mark Moški DARK PEAK FELL RUNNERS --
32 . 90 Šuler Renato Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE --
33 . 121 Breznik Iztok Moški SLO --
34 . 215 Vukovic Elmin Moški SLO ŠD ZAGORICA --
35 . 125 ANTON MALI Moški SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU --
36 . 102 Mlakar Boštjan Moški SLO ŠD POLJANE --
37 . 92 Špunt Marjan Moški SLO --
38 . 86 Valas Luka Moški CHE LEPA --
39 . 116 Glogovšek Robert Moški SLO --
40 . 115 Hlade Branko Moški SLO --
41 . 113 Jercic Vasja Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD --
42 . 106 Ličen Viktor Moški SLO --
43 . 99 Rakowski David Moški INDEPENDENT --
44 . 224 ŠPIK Janez Moški SLO P.D. CEMPIN --
45 . 98 Rauter Dušan Moški SLO AO KOZJAK MARIBOR --
46 . 94 Špehar Marko Moški CRO --
KP - VETERANI A-M
1 . 140 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE --
2 . 149 Močnik Metod Moški SLO SLO ODLO MARATON TEAM --
3 . 151 Lotrič Stane Moški SLO AGP PRO --
4 . 162 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA --
5 . 169 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 218 Šebenik Marjan Moški SLO TEAM GRMADA --
7 . 156 Čufer Mirko Moški SLO --
8 . 164 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE --
9 . 161 Kralj Vane Moški SLO IRT3000 --
10 . 144 Šnevajs Radomír Moški CZE KHB RADEGAST --
11 . 159 Bavdek Dare Moški SLO TEAM GRMADA --
12 . 146 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION-PD CEMPIN --
13 . 160 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE --
14 . 145 Šipec Robert Moški SLO --
15 . 167 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
16 . 166 Sušnik Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
17 . 154 Korošec Janez Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD --
18 . 155 Gelletti Marco Moški ITA --
19 . 150 Miholić Ranko Moški CRO S.D.LASTAVICA --
20 . 165 Ferbežar Boštjan Moški SLO KLUB POLET --
21 . 147 Pirc Franci Moški SLO TEKAšKI FORUM --
22 . 168 Kramar Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
23 . 141 Toplak Slavko Moški SLO MAJSTRI LENART --
24 . 157 Čadež Milan Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN --
25 . 228 Maraž Klavdij Moški SLO DLT FILIPIDES --
26 . 163 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA --
27 . 152 Lemajič Gorazd Moški SLO --
28 . 158 Becht Lothar Moški DEU --
KP - VETERANI B-M
1 . 217 PRAGER XAVER Franz Moški LG PASSAU --
2 . 177 Čufer Stanko Moški SLO PGT --
3 . 183 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE --
4 . 176 Drole Boris Moški SLO --
5 . 175 Jesenko Andrej Moški SLO --
6 . 184 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP --
7 . 174 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA --
8 . 181 Pudgar Danilo Moški SLO TD BURJA VIPAVA --
9 . 179 Alič Anton Moški SLO PGD HOTAVLJE --
10 . 180 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE --
11 . 173 Maksimović Vitomir Moški SLO --
KP - VETERANKE-Ž
1 . 213 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 211 Jelovčan Ana Ženski SLO - --
3 . 214 Meža Boža Ženski SLO TOP ATLET --
4 . 210 Žlogar Ivica Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA --

Komentarji