Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 18. Miklavžev tek 2018 - TPOK

Tek Tekma:18. Miklavžev tek 2018 - TPOK Datum:02.12.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Absolutno
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 267 Blatnik Kiara Ženski SLO OŠ BLANCA 00:07:56.2 16
2 . 294 Poljanšek Jana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:25.9 25
3 . 192 Radej Nika Ženski SLO OŠ BLANCA 00:08:50.4 33
4 . 289 Dimec Neža Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:34.1 50
5 . 208 Jerala Ana Ženski SLO LET'S DANCE 00:09:48.3 57
6 . 106 Oblak Hana Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:09:58.3 61
7 . 136 HRIBAR AJDA Ženski SLO PIRŠEVO 00:10:18.0 69
8 . 188 Soklič Ana Ženski SLO ŠENTURŠKI OKTET 00:10:28.7 72
9 . 465 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:10:29.5 73
10 . 409 Dolenc Neja Ženski SLO KISOVEC 00:10:31.9 74
11 . 293 Slapnik Hana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:37.2 75
12 . 302 Dimec Eva Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:40.3 76
13 . 399 Šubic Maruša Ženski SLO TIMING POLJANE 00:10:46.0 77
14 . 120 Vrankar Zala Ženski SLO A SMO, A NISMO? 00:10:52.2 79
15 . 379 Svetic Pia Ženski SLO VRHPOLJE 00:10:57.5 82
16 . 295 Plankar Ota Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:11:10.3 86
17 . 215 Frlan Brina Ženski SLO ŠD POLJANE 00:11:12.6 88
18 . 246 Korenjak Gobbo Moeti Ženski SLO LJUBLJANA 00:11:34.4 89
19 . 247 Kitanović Dunja Ženski SLO LJUBLJANA 00:11:36.9 91
20 . 144 Souidi Veronika Ženski SLO LJUBLJANA 00:11:42.5 92
21 . 384 Svetic Teja Ženski SLO VRHPOLJE 00:12:01.8 94
22 . 141 Podbevšek Sabina Ženski SLO DRAŽEVNIK 00:12:06.4 95
23 . 304 Berlec Taja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:27.9 97
24 . 303 Burja Karin Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:28.1 99
25 . 292 Štrajhar Klara Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:28.4 98
26 . 291 Šuštar Viktorija Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:30.4 100
27 . 84 JERIČ AJDA Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:13:02.2 101
28 . 171 Bilban Eva Ženski SLO TURNOVŠE 00:14:16.1 102
29 . 213 Frlan Zarja Ženski SLO ŠD POLJANE 00:15:04.8 104
DNS 287 Štupar Irena Ženski SLO OŠ ŠMARTNO --
DNS 300 Levec Erika Ženski SLO OŠ ŠMARTNO --
DNS 299 Levec Maja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO --
DNS 140 Kladnik Ana Ženski SLO DRAŽEVNIK --
DNS 193 Radej Tjaša Ženski SLO OŠ BLANCA --
DNS 373 Klemen Kristina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO --
DNS 194 Radej Anja Ženski SLO OŠ BLANCA --
DNS 2 Rehar Zupan Tia Ženski SLO AK VELENJE --
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 222 Česen Nal Moški SLO KAMNIK 00:07:19.8 4
2 . 485 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT Papež 00:07:24.7 5
3 . 164 Klemenc Karel Moški SLO LJUBLJANA 00:07:26.8 6
4 . 272 Slemenšek Urban Moški SLO OŠ BLANCA 00:07:26.9 7
5 . 314 Korošec Žiga Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:07:30.5 8
6 . 271 Slemenšek David Moški SLO OŠ BLANCA 00:07:34.8 10
7 . 418 Slapničar Matija Moški SLO LJUBLJANA 00:07:45.3 12
8 . 361 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:50.0 14
9 . 360 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:06.7 19
10 . 362 Stražar Andraž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:08:24.7 23
11 . 480 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:25.7 24
12 . 439 Avšič Tobija Moški SLO REČICA OB PAKI 00:08:28.8 26
13 . 438 Avšič Daniel Moški SLO REČICA OB PAKI 00:08:36.5 29
14 . 206 Berlec Oskar Moški SLO DOBENO 00:08:38.1 30
15 . 129 Janžekovič Erazem Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:09:07.1 35
16 . 143 Černe David Moški SLO DVA OGENJČKA 00:09:09.8 36
17 . 185 Ahčin Ažbe Moški SLO LOKE 00:09:09.8 37
18 . 65 Žnidar Taj Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:14.5 40
19 . 68 Dolinar Jaka Moški SLO ZELENICA 00:09:15.8 41
20 . 119 Podjed Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:20.9 43
21 . 385 Mali Urban Moški SLO BREZ KLUBA 00:09:24.7 46
22 . 242 Kugler Matej Moški SLO LJUBLJANA 00:09:25.6 48
23 . 310 Štupar Gregor Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:31.7 49
24 . 148 Souidi Martin Moški SLO LJUBLJANA 00:09:41.9 52
25 . 317 Bizjak Matevž Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:42.6 53
26 . 316 Boštaj Vid Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:47.5 55
27 . 77 KALUDER Lovro Moški SLO GORIČICA PRI MORAVČAH 00:09:53.5 59
28 . 91 Pulin Anže Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 00:09:55.5 60
29 . 88 KANIŽAR MARK Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:10:02.6 62
30 . 422 Sporiš Anže Moški SLO ŠD HOMEC 00:10:04.0 63
31 . 153 Bajec Aljaž Moški SLO KAMNIK 00:10:14.7 67
DNS 324 Hiršman Leon Moški SLO OŠ ŠMARTNO --
DNS 315 Hiršman Svit Moški SLO OŠ ŠMARTNO --
DNS 311 Pirš Anže Moški SLO OŠ ŠMARTNO --
DNS 14 Klemen Blatnik Ian Moški SLO ROŽIČNO --
DNS 395 Grohar Črt Moški SLO LJUBLJANA --
KP - DEKLICE-Ž
1 . 298 Pančur Zarja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:07:32.5 9
2 . 70 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:52.5 15
3 . 79 Podgoršek Ana Ženski SLO AK MEDVODE 00:08:14.2 20
4 . 94 Osolnik Lejla Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:08:23.2 22
5 . 145 Souidi Kristina Ženski SLO LJUBLJANA 00:08:42.1 32
6 . 262 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:17.8 42
7 . 305 Bajde Lucija Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:21.6 44
8 . 301 Jerič Manja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:08.2 65
9 . 477 Skvarča Neža Ženski SLO GODIČ 00:10:54.7 80
10 . 296 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:11:10.3 87
11 . 214 Frlan Mina Ženski SLO ŠD POLJANE 00:15:04.9 105
DNS 297 Pirš Tjaša Ženski SLO OŠ ŠMARTNO --
KP - DEčKI-M
1 . 73 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:08.6 3
2 . 161 Zdovc Kralj Nejc Moški SLO NOGOMETNI KLUB KAMNIK 00:07:41.3 11
3 . 212 Jerala Jakob Moški SLO LET'S DANCE 00:07:45.3 13
4 . 306 Učakar Domen Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:07:59.8 17
5 . 312 Petek Jošt Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:02.7 18
6 . 421 Sporiš Blaž Moški SLO ŠD HOMEC 00:08:14.4 21
7 . 308 Drolec Kristjan Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:30.3 27
8 . 138 HRIBAR MATEVŽ Moški SLO PIRŠEVO 00:09:46.9 54
9 . 478 Skvarca Jaša Moški SLO GODIČ 00:10:04.5 64
10 . 313 Majdič Luka Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:10.0 66
11 . 173 Bilban Žan Moški SLO TURNOVŠE 00:16:50.1 107
DNS 430 Globočnik Tim Moški SLO ZAGORICA PRI ROVAH --
DNS 117 Berlec Alen Moški SLO NK KAMNIK --
DSQ 176 Bohorč Bor Moški SLO RADOMLJE 00:35:44.2 168
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 474 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:17.4 1
2 . 265 Dacar Luka Moški SLO AK DOMŽALE 00:06:32.8 2
3 . 309 Bajde Samo Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:11.1 38
4 . 264 Dacar Jaka Moški SLO VRHPOLJE 00:09:12.7 39
5 . 307 Jerič Luka Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:24.8 70
6 . 211 Jerala Filip Moški SLO LET'S DANCE 00:27:44.1 38
DNS 372 Močnik Martin Moški SLO SLO MARATON --
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 146 Souidi Katarina Ženski SLO LJUBLJANA 00:08:34.2 28
2 . 190 Soklič Neža Ženski SLO ŠENTURŠKI OKTET 00:09:47.9 56
DNS 252 Žibert Klara Ženski SLO LASENO --
KP - MLADINKE-Ž
1 . 507 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE 00:27:35.3 36
2 . 239 Rihtaršič Nika Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:39:11.7 229
DNS 132 Ravnihar Nina Ženski SLO VIRMAŠE --
KP - MLADINCI-M
1 . 405 ŠPANRING Klemen Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA 00:25:11.1 10
2 . 482 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:25.5 13
3 . 444 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:30.9 15
4 . 470 Ravnikar Žan Moški SLO MOSTE 00:25:38.4 16
5 . 457 Jeretina Marko Moški SLO ROG AS 00:26:34.9 26
6 . 359 Krkoč Urban Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:27:21.3 33
7 . 375 Stražar Uroš Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:34:21.7 139
8 . 17 Radosavljević Peter Moški SLO POSTOJNA 00:37:37.5 201
KP - ČLANICE-Ž
1 . 504 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:29.0 23
2 . 506 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TRIATLON KLUB RIBNICA 00:27:19.0 32
3 . 110 Klinar Tina Ženski SLO 00:27:59.5 41
4 . 230 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD NAKLO 00:28:36.1 52
5 . 326 Skube Nives Ženski SLO SLO MARATON & PROGLAS 00:29:04.4 56
6 . 429 Radej Alenka Ženski SLO BLANCA 00:29:34.7 62
7 . 34 Drnovšek Monja Ženski SLO SLO MARATON & PROGLAS 00:30:44.5 75
8 . 228 Oblak Darja Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:31:07.0 83
9 . 191 Zupan Špela Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:11.5 85
10 . 205 Berlec Barbara Ženski SLO DOBENO 00:31:49.0 92
11 . 90 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:32:19.0 100
12 . 54 Knez Tadeja Ženski SLO DOB 00:32:20.7 103
13 . 59 Kos Kaja Ženski SLO JUNIJKA 2017 00:32:30.6 107
14 . 209 Jerala Marjeta Ženski SLO LET'S DANCE 00:32:38.6 111
15 . 46 Grm Ksenija Ženski SLO KINVITAL 00:32:44.7 113
16 . 38 Baloh Janja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:32:51.9 115
17 . 432 Žerjav Andreja Ženski SLO JURIŠNA VAS 00:33:23.1 123
18 . 133 Dobrotinšek Anita Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 00:33:43.1 128
19 . 53 Perc Veronika Ženski SLO ŠD AD-VENTURE.SI 00:33:53.6 130
20 . 203 Dacar Darja Ženski SLO TOPOLE 00:34:06.3 135
21 . 25 Urbanc Eva Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:34:11.1 136
22 . 456 Jeretina Katja Ženski SLO KD MENGEŠ 00:34:20.0 138
23 . 158 Lušina Manja Ženski SLO ŠD DRAŽGOŠE 00:34:25.9 140
24 . 237 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:34:33.3 144
25 . 226 Kuhar Mateja Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 00:34:46.3 148
26 . 330 Mali Karmen Ženski SLO ŠD ŠMARTNO – TELOVADNICA JANJA 00:34:50.8 151
27 . 416 Šipelj Špela Ženski SLO PULZ ŠPORT 00:34:59.2 155
28 . 427 Keržan Brigita Ženski SLO DOMŽALE 00:35:18.4 160
29 . 263 Mazovec Maruša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:35:52.5 172
30 . 335 Štiftar Gabrijela Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:35:53.7 174
31 . 37 Kanižar Joži Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:36:02.9 177
32 . 174 Bohorč Saša Ženski SLO RADOMLJE 00:36:24.2 180
33 . 463 Grum Petra Ženski SLO LJUBLJANA-POLJE 00:36:30.9 182
34 . 435 Krpič Urša Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:36:34.4 183
35 . 63 MALI BARBARA Ženski SLO ZNOJILE 00:36:42.4 186
36 . 280 Lužovec Minka Ženski SLO PRIPRAVE 00:36:56.3 188
37 . 36 Žnidar Nina Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:00.1 189
38 . 130 Poljanšek Nuša Ženski SLO SREDNJA VAS 00:37:54.2 207
39 . 337 Škafar Novak Urška Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:37:56.0 209
40 . 147 Marinović Sara Ženski SLO LJUBLJANA 00:38:00.7 210
41 . 182 Kreft Tjaša Ženski SLO VRH NAD KRAŠNJO 00:38:08.0 212
42 . 253 žibert renata Ženski SLO LASENO 00:38:49.5 220
43 . 101 Krašovec Bogdana Ženski SLO TRZIN 00:38:55.0 222
44 . 85 Jerič Mateja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:02.4 225
45 . 204 Švigel Klavdija Ženski SLO VRHNIKA 00:39:27.5 232
46 . 172 Bilban Saša Ženski SLO URBANI TEKAČI 00:39:27.8 233
47 . 75 KALUDER Saša Ženski SLO PRIPRAVE LJMARATON 00:39:36.2 235
48 . 154 Kajzer Maja Ženski SLO BIZGECI 00:40:04.7 242
49 . 275 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:40:20.8 244
50 . 224 Grkman Nina Ženski SLO PODSTUDENEC 00:40:57.8 251
51 . 281 Lunar Mateja Ženski SLO HUDI GRABEN 00:41:04.1 252
52 . 440 Božič Nataša Ženski SLO RADOMLJE 00:41:14.6 253
53 . 434 Jakšič Petra Ženski SLO PODLUBNIK 00:41:39.6 259
54 . 115 Bradač Irena Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:41:50.7 260
55 . 249 Gobbo Živa Ženski SLO TEKAČI 1107 00:42:10.8 263
56 . 139 Keuc Bernarda Ženski SLO POTOČE 00:42:17.7 265
57 . 178 Dekleva Lea Ženski SLO LJUBLJANA 00:42:24.9 266
58 . 448 Thuma Polona Ženski SLO KAMNIK 00:42:31.5 269
59 . 22 Mohorič Mateja Ženski SLO SELCA 00:42:50.2 273
60 . 327 Redžić Medina Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:43:06.1 276
61 . 128 Janžekovič Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:18.8 279
62 . 333 Rodić željka Ženski SLO ŽELJKA TEAM 00:43:27.6 281
63 . 50 Rems Anita Ženski SLO ŠENČUR 00:43:45.5 283
64 . 179 Ašanin Renata Ženski SLO LJUBLJANA 00:43:59.5 287
65 . 162 skvarča janja Ženski SLO GODIČ 00:44:15.4 289
66 . 269 Bošković Ribarski Marija Ženski SLO BREG PRI BOROVNICI 00:44:15.7 290
67 . 223 Seljak Janja Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:45:27.8 297
68 . 248 Kitanović Nudžejma Ženski SLO TEKAČI 1107 00:46:08.7 300
69 . 254 Rajh Tjaša Ženski SLO DOMŽALE 00:46:09.7 301
70 . 413 Pangeršič Katarina Ženski SLO KAMNIK 00:46:16.3 302
71 . 403 šerbec Tinka Ženski SLO POGUMNA 00:47:34.3 306
72 . 55 Gerič Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:47:48.1 308
73 . 334 Novak Helena Ženski SLO MORAVČE 00:47:52.9 309
74 . 404 Amigoni Maja Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:48:05.9 310
75 . 93 MALI IRENA Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:48:39.5 312
76 . 92 Mali Urša Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:50:19.6 318
77 . 468 Zabret Polona Ženski SLO DOMŽALE 00:50:49.3 319
78 . 198 VELENŠEK Alenka Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:51:03.1 320
79 . 331 Milanovič Anuša Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:53:33.1 321
80 . 329 Pavlović Ivana Ženski SLO ŽELJKA TEAM 00:54:33.3 322
81 . 328 Šolaja Ksenija Ženski SLO ŽELJKA TEAM 00:54:33.4 323
82 . 229 Oplotnik Lucija Ženski SLO ČEČE 00:55:10.5 325
DNS 376 Bavčar Alja Ženski SLO KAMNIK --
DNS 218 Železnikar Sara Ženski SLO TORTILJE --
DNS 167 Fabjan Tanja Ženski SLO PODKRAJ PRI VELENJU --
DNS 166 Repenšek Andreja Ženski SLO TIROSE --
DNS 7 Nemec Klara Ženski SLO SLOVENIJA --
DNS 336 Slemenšek Goličnik Katja Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. --
DNS 1 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM --
DNS 181 Boštaj Jožica Ženski SLO ŠMARTNO V TUHINJU --
DNS 383 Berlec Svetic Brigita Ženski SLO VRHPOLJE --
DNS 219 Meglič Nika Ženski SLO TORTILJE --
DNS 332 Svjetličić Jasminka Ženski SLO ŽELJKA TEAM --
DNS 266 Smolič Mateja Ženski SLO LJUBLJANA --
KP - ČLANI A-M
1 . 501 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:06.2 1
2 . 503 Porenta Primož Moški SLO AD OLIMPIK 00:23:03.5 2
3 . 502 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:07.1 3
4 . 278 Dolinar Grega Moški SLO TK RIBNICA 00:24:14.9 5
5 . 256 Obreza Anže Moški SLO AD HITROST 00:24:59.2 7
6 . 109 Bajde Matej Moški SLO SENOŽETI 00:25:12.6 11
7 . 114 Žitnik Urban Moški SLO TRŽIČ 00:25:15.7 12
8 . 464 Korošec Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:49.9 17
9 . 484 GRENIER Sebastien Moški FRA CA Possesion 00:25:51.7 18
10 . 417 Koželj Simon Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:25:59.2 19
11 . 389 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:26:24.7 22
12 . 95 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROŽ TEAM 00:26:32.8 25
13 . 466 Vidmar Mitja Moški SLO DOMŽALE 00:27:11.3 31
14 . 186 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:25.4 34
15 . 69 Orehek Jure Moški SLO STEGNE 00:28:04.1 42
16 . 284 Bitenc Jure Moški SLO AMFIBIJA 00:28:10.5 46
17 . 89 Oman Tomaž Moški SLO LTH AKTIV 00:28:10.8 47
18 . 420 Voglar Jure Moški SLO NAKLO 00:28:12.2 48
19 . 381 Bergant Niko Moški SLO KINVITAL 00:28:37.6 53
20 . 29 Čarman Matej Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:28:53.4 54
21 . 366 Mir Rok Moški SLO RADENSKA-RONI TEAM 00:28:54.3 55
22 . 52 Brankovič Matej Moški SLO CERKLJE 00:29:16.7 57
23 . 30 Cevec Mirko Moški SLO VEGAN.SI 00:29:20.2 58
24 . 216 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE 00:29:31.2 60
25 . 386 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:29:32.1 61
26 . 243 Birk Simon Moški SLO ŠD JAVORŠICA 00:29:57.1 64
27 . 447 Golob Urban Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:22.2 69
28 . 48 Sinkovič David Moški SLO ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA 00:30:31.6 71
29 . 16 Radosavljević Uroš Moški SLO POSTOJNA 00:30:35.7 72
30 . 268 Stare Luka Moški SLO SP. BRNIK 00:30:42.8 74
31 . 19 Pivk Miha Moški SLO SOPOTNICA 00:30:45.4 76
32 . 388 Pokovec Jurij Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:30:53.2 79
33 . 354 Stražar Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:30:59.5 81
34 . 195 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:08.7 84
35 . 45 Galin Rok Moški SLO MODRIJAN AM 00:31:57.4 93
36 . 102 Razboršek Rok Moški SLO TROJANE 00:31:58.9 94
37 . 47 Grm Žan Moški SLO KINVITAL 00:32:19.7 101
38 . 390 Vodnik Iztok Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:32:30.1 106
39 . 358 Božič Primož Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:33:09.5 119
40 . 368 Benedičič Žiga Moški SLO TS RADENSKA 00:33:13.9 121
41 . 392 Osenar Sašo Moški SLO KD MENGEŠ 00:33:19.0 122
42 . 3 Primožič Matjaž Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:33:37.0 124
43 . 234 Barbo Sebastjan Moški SLO LJUBLJANA 00:33:39.7 126
44 . 251 Kitanović Aleksandar Moški SLO TEKAČI 1107 00:33:48.2 129
45 . 159 Lušina Mitja Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE 00:34:01.3 133
46 . 233 Udrih Matic Moški SLO SPORTNI FENOMEN 00:34:04.8 134
47 . 235 Klančnik Gregor Moški SLO SPODNJE DUPLJE 00:34:30.6 143
48 . 220 Peterka Jernej Moški SLO TORTILJE 00:34:37.6 145
49 . 71 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:34:48.3 150
50 . 107 Razboršek Matej Moški SLO JELENK 00:34:51.0 152
51 . 353 Kveder Borut Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:35:46.8 171
52 . 232 Zagoričnik Primož Moški SLO ŽLAHTNA KAPLJICA 00:35:57.7 175
54 . 13 Blatnik Davor Moški SLO ROŽIČNO 00:37:40.8 204
55 . 163 sporn jakob Moški SLO GODIČ 00:37:51.8 206
56 . 357 Takač Matevž Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:38:35.2 216
57 . 51 Rems Mitja Moški SLO ŠENČUR 00:38:51.1 221
58 . 221 HABJAN Rok Moški SLO TORTILJE 00:38:57.8 223
59 . 250 Sečan Milivoj Moški SLO TEKAČI 1107 00:38:58.3 224
60 . 355 Klemenc Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:25.4 245
61 . 103 Vetršek Lovro Moški SLO BREZJE - ČEMŠENIK 00:40:45.9 249
62 . 351 Hribernik Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:48.2 250
63 . 137 HRIBAR TOMAŽ Moški SLO PIRŠEVO 00:41:57.4 261
64 . 424 Smodič Marko Moški SLO STUDENEC 00:42:08.6 262
65 . 274 Petrušič Rok Moški SLO JELES 00:43:06.2 277
66 . 349 Lapaš Igor Moški SLO ŽELJKA TEAM 00:43:25.0 280
67 . 363 Kapl Goran Moški SLO RADENSKA RONI TEAM 00:43:58.4 286
68 . 446 Grčar Matej Moški SLO DOMŽALE 00:44:10.7 288
69 . 367 Belak Hieronim Moški SLO RADENSKA - RONI TEAM 00:45:08.5 293
70 . 255 železnikar Blaž Moški SLO DOMŽALE 00:45:26.1 296
71 . 356 Jeras Borut Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:55:27.1 326
DNS 393 Steinbach Mitja Moški SLO ŠD SAO RAVNO --
DNS 419 Urbanija Blaž Moški SLO SERJUČE --
DNS 364 Avbelj Luka Moški SLO SV. ANDREJ --
DNS 157 CERAR Nejc Moški SLO MODRI DIRKAČI RODEX --
DNS 350 Mali Primož Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
DNS 455 Krajnik Aleš Moški SLO AD OLIMPIK --
DNS 202 Brodar Toni Moški SLO KŠD PEČE --
DNS 352 Toman Matej Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. --
DNS 9 Karič Damir Moški SLO SLOVENIJA --
DNS 476 Vasiljević Nenad Moški SLO LJUBLJANA --
DNS 472 Grmšek Jure Moški SLO KGT PAPEŽ --
DNS 365 Pisklak Martin Moški NOVI JINČIN -CZECH REPUBLIC --
KP - ČLANI B-M
1 . 189 Soklič Tomaž Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 00:24:01.2 4
2 . 431 Globočnik Dušan Moški SLO KD PAPEZ 00:24:49.1 6
3 . 83 Juvan Miha Moški SLO ŠD METEK 00:25:06.8 8
4 . 346 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:26.2 14
5 . 231 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:26:08.8 20
6 . 210 Jerala Borut Moški SLO LET'S DANCE 00:26:38.7 27
7 . 397 Osolnik Damjan Moški SLO ČEPLJE 00:27:05.5 30
8 . 35 Jerič Robert Moški SLO JUNAKI KRVAVCA 00:27:35.1 35
9 . 257 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA 00:27:39.1 37
10 . 32 Hudernik Aleš Moški SLO CELJE 00:27:45.9 39
11 . 382 Vukovic Elmin Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:27:49.5 40
12 . 31 Eržen Igor Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:28:04.5 43
13 . 458 Jeretina Primož Moški SLO KOLESARJI MENGEŠ 00:28:10.5 45
14 . 475 Žnidaršič Aljoša Moški SLO LJUBLJANA 00:28:32.2 51
15 . 113 Juteršek Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:29:30.0 59
16 . 454 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 00:29:58.5 65
17 . 396 Grohar Gregor Moški SLO LJUBLJANA 00:30:04.1 66
18 . 126 Groznik Franci Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:30:17.4 68
19 . 451 Ličen Viktor Moški SLO AJDOVŠČINA 00:30:24.3 70
20 . 24 Iglič Robert Moški SLO RADOMLJE 00:30:36.7 73
21 . 461 Kostanjevec Stojan Moški SLO PEDAGOŠKA FAKULTETA 00:30:49.7 78
22 . 425 Gril Andrej Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:31:16.1 86
23 . 481 Firm Aljaž Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 00:31:48.9 91
24 . 142 Černe Andrej Moški SLO DVA OGENJČKA 00:32:08.7 96
25 . 244 Štembal Mitja Moški SLO PENZION MOJCA 00:32:20.2 102
26 . 227 Gašperšič Gregor Moški SLO TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC 00:32:23.2 104
27 . 64 mali anton Moški SLO ŠKD SELA 00:32:31.7 108
28 . 380 Svetic Franci Moški SLO VRHPOLJE 00:32:34.8 109
29 . 122 Hribar Darko Moški SLO KAMNIK 00:32:37.4 110
30 . 12 Grčar Jože Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:32:42.4 112
31 . 20 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 00:32:47.8 114
32 . 187 Kern Marko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:32:58.7 116
33 . 169 Urh Anton Moški SLO SNOVIK 00:33:09.4 118
34 . 398 Dacar Srečo Moški SLO GABROVNICA 00:33:41.7 127
35 . 423 Sporiš Matjaž Moški SLO ŠD HOMEC 00:33:55.4 131
36 . 175 Bohorč Miha Moški SLO RADOMLJE 00:33:56.3 132
37 . 26 Vukotič Dejan Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:34:11.3 137
38 . 391 Vodnik Brane Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:34:29.8 141
39 . 270 Štiftar Jurij Moški SLO PRIPRAVE 00:34:44.8 147
40 . 116 Podjed Samo Moški SLO KAMNIK 00:35:07.3 158
41 . 370 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:35:32.9 163
42 . 61 Gorjup Armin Moški SLO LJUBLJANA 00:35:40.2 166
43 . 406 Polanec Primož Moški SLO TRENERT 00:35:46.5 170
44 . 348 Jerič Janez Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:37:10.8 192
45 . 276 Kancilija Marjan Moški SLO GABROVNICA 00:37:24.2 197
46 . 8 Zdolsek Ivan Moški SLO ZALOŽE 00:37:50.9 205
47 . 104 Oblak Janez Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:38:45.5 219
48 . 5 Rauch Robert Moški SLO KRANJ 00:39:04.9 226
49 . 259 Prešeren Matjaž Moški SLO PODBORŠT 00:39:47.7 239
50 . 155 Kajzer Janez Moški SLO BIZGECI 00:39:50.3 240
51 . 236 Lukan Gorazd Moški SLO KD MENGEŠ 00:40:11.2 243
52 . 245 Anžin Jurij Moški SLO PENZION MOJCA 00:40:44.1 248
53 . 282 Vajs Gregor Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 00:41:18.2 254
54 . 347 Petek Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:42:15.3 264
55 . 76 KALUDER Kristjan Moški SLO GORIČICA PRI MORAVČAH 00:42:26.5 267
56 . 23 Fajfer Boris Moški SLO RADEČE 00:42:49.9 272
57 . 345 Rade Saša Moški SLO ŽELJKA TEAM 00:43:47.9 284
DNS 415 Cvetković Dragan Moški SLO SV 157 .LOGP --
DNS 369 Klemen Damjan Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
DNS 453 Bertoncelj Uroš Moški SLO ŠD KOLOKA --
DNS 33 Letnar Matjaž Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI --
DNS 240 Varlec Grega Moški SLO DOBENO --
KP - VETERANI A-M
1 . 442 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM 00:25:08.3 9
2 . 459 Močnik Metod Moški SLO TEAM SLO MARATON 00:26:13.3 21
3 . 135 Mraz Zdenko Moški SLO PROGLAS 00:26:29.3 24
4 . 156 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:26:41.5 28
5 . 443 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:26:48.8 29
6 . 410 Vrhunc Matjaž Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 00:28:09.2 44
7 . 441 Božič Ivan Moški SLO ŠD ZVD 00:28:18.7 49
8 . 58 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:08.5 67
9 . 378 Opetnik Siegfried Moški AUT HSV KLAGENFURT 00:30:46.4 77
10 . 436 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUF INSULATION 00:31:03.1 82
11 . 99 Zupančič Silvo Moški SLO BEVKE 00:31:18.4 87
12 . 196 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:33.5 88
13 . 150 SeniČar Zdravko Moški SLO DRAMLJE 00:32:03.3 95
14 . 97 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:32:14.9 98
15 . 134 Polajžer Zlatko Moški SLO HROVAČA 00:32:15.2 99
16 . 467 Sikošek Edo Moški SLO KAMNIK 00:33:38.8 125
17 . 100 Breznik Andrej Moški SLO DOB 00:35:03.1 157
18 . 121 Vrankar Lojze Moški SLO A SMO, A NISMO? 00:35:15.4 159
19 . 473 Senegačnik Marjan Moški SLO KRANJ 00:35:22.4 161
20 . 445 Uršič Miran Moški SLO KAMNIK 00:35:26.7 162
21 . 402 Nagode Mitja Moški SLO KAMNIK 00:35:36.8 165
22 . 460 Korošec Tone Moški SLO SP.BREŽNICA 00:35:43.4 167
23 . 371 Jerič Jure Moški SLO KD MENGEŠ 00:36:11.3 178
24 . 151 Snedec Franci Moški SLO CANIFIT TEAM 00:36:37.5 184
25 . 4 Pirc Franci Moški SLO TEKAŠKI FORUM 00:36:42.1 187
26 . 60 Dzamastagic Senad Moški SLO JESENICE 00:37:01.2 190
27 . 273 Valant Rajko Moški SLO TEČEMO Z NASMEHOM - KLEMEN DOLENC 00:37:02.9 191
28 . 462 šmid Peter Moški SLO SREDNJE BITNJE 00:37:33.0 199
29 . 184 Kreft Zdravko Moški SLO VRH NAD KRAŠNJO 00:38:08.0 211
30 . 426 Kepic Rajko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:38:16.5 213
31 . 412 Lestan Darko Moški SLO LJUBJANA 00:38:32.2 215
32 . 67 Kušar Vinko Moški SLO A SMO, A NISMO? 00:38:43.7 218
33 . 165 Urbanc Franci Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:39:11.2 228
34 . 15 Radosavljević Miro Moški SLO POSTOJNA 00:39:14.9 230
35 . 81 Srečnik Drago Moški SLO GC TRŽIČ 00:39:22.3 231
36 . 344 Vrankar Robert Moški SLO VGVRANKAR 00:39:34.2 234
37 . 452 Ereiz Ivo Moški SLO SERJUČE 00:39:38.4 237
38 . 177 Štalec Vladimir Moški SLO AK ŽELEZNIKI 00:39:40.1 238
39 . 118 Kmetič Miran Moški SLO KISOVEC 00:41:20.8 255
40 . 108 Oitzl Nikolaj Moški SLO ZGORNJE RUTE 00:43:12.2 278
41 . 96 Stele Vladimir Moški SLO 4X4 OFF-ROAD CLUB 00:46:20.6 303
DNS 27 Stopar Janez Moški SLO KD MENGEŠ --
DNS 479 Suljič Jasmin Moški SLO VRHNIKA --
DNS 408 Bregar Drago Moški SLO TERME SNOVIK --
KP - VETERANI B-M
1 . 18 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:29.8 50
2 . 343 Jesenko Andrej Moški SLO STARA LOKA 00:29:54.3 63
3 . 261 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO ŠD RIKITEAM-MARIBOR 00:30:59.1 80
4 . 168 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 00:31:33.6 89
5 . 285 Debenec Bojan Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 00:32:12.1 97
6 . 377 Valant Frenk Moški SLO AVTOMEHANIKA VALANT 00:32:29.7 105
7 . 6 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE 00:33:00.1 117
8 . 127 Rožman Franc Moški SLO OKOSLAVCI 00:33:11.9 120
9 . 160 Mali Karol Moški SLO GODIČ 00:34:41.3 146
10 . 74 Rus Matjaž Moški SLO LJUBLJANA 00:34:46.9 149
11 . 387 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 00:34:51.8 153
12 . 483 REBOLJ Janez Moški SLO Gora pri Pečah 00:35:44.9 169
13 . 43 Vizjak Miljko Moški SLO ZALI LOG 00:36:16.9 179
14 . 57 Rajgelj Franci Moški SLO ZARICA 00:36:28.1 181
15 . 342 Pančur Franc Moški SLO POTOK 00:36:41.7 185
16 . 123 CEHUN SRECKO Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:37:39.0 202
17 . 225 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:38:22.6 214
18 . 10 Dedić Ismet Moški SLO SIJ ELEKTRODE 00:39:06.8 227
19 . 283 Gajić Mićo Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:39:37.1 236
20 . 341 Švab Vinko Moški SLO ZG. VETERNO 00:40:01.2 241
21 . 170 Mišov Dragan Moški SLO PODLUBNIK 00:40:25.8 246
22 . 277 Mali Jernej Moški SLO SNOVIK 00:40:26.3 247
23 . 28 Hribovšek Vladimir Moški SLO TEK.SI 00:41:28.9 257
24 . 42 Prešeren Tone Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:30.4 268
25 . 260 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 00:43:32.6 282
26 . 471 Misja Vladimir Moški SLO ZADRUŽNA 00:48:27.1 311
DNS 78 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE --
KP - VETERANKE-Ž
1 . 207 žlogar Ivica Ženski SLO LJUBLJANA 00:31:47.4 90
2 . 11 Bogataj Helena Ženski SLO KAMNIK 00:34:29.1 142
3 . 433 Cvišič Dragica Ženski SLO LJ-TEKAČI 00:34:52.1 154
4 . 112 Meža Boža Ženski SLO TURNI.SI 00:35:02.0 156
5 . 44 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:35:36.5 164
6 . 98 Zupančič Nasta Ženski SLO BEVKE 00:35:53.0 173
7 . 450 Robida Mira Ženski SLO ŠD SKB 00:36:02.2 176
8 . 21 Škrjanec Tatjana Ženski SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:37:20.7 194
9 . 131 Štupar Ema Ženski SLO MOSTE 00:37:21.5 195
10 . 87 Hribar Marija Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:21.6 196
11 . 111 Mohorič Janja Ženski SLO KRANJ 00:37:26.6 198
12 . 80 Mohorč Lilijana Ženski SLO TRŽIČ 00:37:33.6 200
13 . 86 Spruk Branka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:39.2 203
14 . 238 Slapar Slavka Ženski SLO BREG 00:37:54.4 208
15 . 66 Kušar Andreja Ženski SLO A SMO, A NISMO? 00:38:43.6 217
16 . 82 Vertnik Ivanka Ženski SLO SP.BRNIK 00:41:27.2 256
17 . 149 Petač Jolanda Ženski SLO A SMO, A NISMO? 00:41:33.7 258
18 . 125 Krašovec Darja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:42.7 270
19 . 62 Tičar Zlatka Ženski SLO ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN DOLSKO 00:42:49.6 271
20 . 200 STRAŠEK DRAGICA Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:42:52.6 274
21 . 201 PETELINŠEK JANA Ženski SLO ŠD RADOST 00:42:52.7 275
22 . 279 Medved Marjetka Ženski SLO LIVEK 00:43:57.4 285
23 . 340 Drolc Milka Ženski SLO SNOVIK 00:44:43.9 291
24 . 180 LOVŠE VIDA Ženski SLO LJUBLJANA 00:44:52.1 292
25 . 39 Kanižar Meta Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:25.6 295
26 . 40 Prešeren Poldka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:25.6 294
27 . 338 Tičar Marta Ženski SLO SNOVIK 00:45:58.4 298
28 . 124 Pavlič Darja Ženski SLO ZGOŠA 00:46:08.3 299
29 . 411 Leskovec Tadeja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:58.2 304
30 . 183 klemen tatjana Ženski SLO KAMNIK 00:47:27.4 305
31 . 469 Zabret Danica Ženski SLO DOMŽALE 00:47:36.6 307
32 . 258 Pajenk Marjanca Ženski SLO DOMŽALE 00:49:00.9 313
33 . 339 Meglič Jana Ženski SLO VADIČE 00:49:22.2 314
34 . 428 Jekoš Blaži Angelca Ženski SLO CELJE 00:49:34.4 315
35 . 199 OBREZ JELKA Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:49:52.7 316
36 . 41 Baloh Mihelca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:49:54.2 317
37 . 414 Jerič Maja Ženski SLO KD MENGEŠ 00:55:10.4 324
DNS 374 Pančur Marija Ženski SLO POTOK --
DNS 56 Šporar Jožica Ženski SLO TELOVADNICA JANJA --
DNS 197 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO --

Komentarji