Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 6. KRAS KROS MTB 2018

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:6. KRAS KROS MTB 2018 Datum:11.03.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Več
MEN 18-29-M
1 . 6 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:37:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:37:09
2 . 8 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:39:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:39:05
3 . 110 Logar Tadej
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:39:37 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:39:37
4 . 83 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:40:00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:40:00
5 . 184 Govekar Matevž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:40:30 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:40:30
6 . 243 BRAVIN Andrea
UCI CAPRIVESI
Moški ITA UCI CAPRIVESI 01:41:36 >
Klub UCI CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:41:36
7 . 221 POZZELLO Daniel
EPPINGER TEAM
Moški ITA EPPINGER TEAM 01:41:37 >
Klub EPPINGER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:41:37
8 . 195 Mervig Danijel
KI-CO-SYS TEAM
Moški ITA KI-CO-SYS TEAM 01:49:03 >
Klub KI-CO-SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:49:03
9 . 99 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:51:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:25
10 . 163 Lakota Luka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 01:51:43 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:43
11 . 164 Uršič Blaž
KK Pantal
Moški SLO KK Pantal 01:54:11 >
Klub KK Pantal
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:54:11
12 . 112 Hirci Jernej
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:54:27 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:54:27
13 . 113 Dolenšek Anže
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:56:53 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:56:53
14 . 148 Torroni Andrea
Ki.Co.Sys Team
Moški ITA Ki.Co.Sys Team 01:58:18 >
Klub Ki.Co.Sys Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:18
15 . 162 WAYER Benjamin
U.C. Caprivesi
Moški ITA U.C. Caprivesi 01:59:46 >
Klub U.C. Caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:46
16 . 97 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:59:56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:56
17 . 96 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:01:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:01:50
18 . 227 MINCA Massimo
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:05:04 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:05:04
19 . 95 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:05:47 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:47
20 . 134 Sulini Diego
S.C. COTTUR
Moški ITA S.C. COTTUR 02:06:01 >
Klub S.C. COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:06:01
21 . 262 Vovk Ambrož
Moški SLO 02:08:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:08:11
22 . 255 ZANET Andrea
Moški 02:08:12 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:08:12
23 . 192 Persoglia Manuel
Moški 02:11:14 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:11:14
24 . 94 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:11:30 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:11:30
25 . 98 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:12:55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:12:55
26 . 185 Jereb Jan
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 02:17:21 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:17:21
27 . 165 CAMPANIELLO Nicola
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:17:26 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:26
28 . 93 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:18:12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:18:12
29 . 159 TONIZZO Cesare
Borgo mtb
Moški SLO Borgo mtb 02:20:51 >
Klub Borgo mtb
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:20:51
30 . 160 SAMBUCCO Michele
ASD rolling riders
Moški ITA ASD rolling riders 02:20:51 >
Klub ASD rolling riders
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:20:51
31 . 20 Abbrescia Matteo
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:25:09 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:25:09
32 . 203 VITASORIČ Aleš
Moški 02:30:58 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:30:58
33 . 186 Jereb Tine
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 02:35:30 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:35:30
34 . 242 Starman Gal
Moški SLO 02:51:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:51:20
MEN 30-39-M
1 . 1 CARGNELUTTI Diego
Wilier Force 7C MTB team
Moški ITA Wilier Force 7C MTB team 01:37:08 >
Klub Wilier Force 7C MTB team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:37:08
2 . 3 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:40:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:40:48
3 . 5 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:41:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:41:44
4 . 223 Čefuta Tomaž
EPPINGER TEAM
Moški ITA EPPINGER TEAM 01:44:21 >
Klub EPPINGER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:44:21
5 . 154 Bole Miran
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 01:45:51 >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:45:51
6 . 263 Klavora Mitja
Moški SLO 01:51:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:37
7 . 187 Podgornik Tadej
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:51:47 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:47
8 . 201 Rode Peter
Moški 01:51:52 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 01:51:52
9 . 108 Pahor Sebastjan
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 01:54:12 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:54:12
10 . 222 Sandri Simone
EPPINGER TEAM
Moški ITA EPPINGER TEAM 01:56:14 >
Klub EPPINGER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:56:14
11 . 63 FEDRIGO Paolo
ASD FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE 01:56:36 >
Klub ASD FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:56:36
12 . 219 RIOSA Andrea
Moški ITA 01:58:17 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:17
13 . 14 Carli Peter
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 01:58:20 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:20
14 . 220 Venturini Davide
Moški ITA 01:58:33 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:33
15 . 188 Tušar Matej
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:58:38 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:58:38
16 . 42 Zajc Robert
Moški SLO 01:59:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:06
17 . 131 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 02:03:32 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:03:32
18 . 17 Vidovic Sasa
Bk Grobnik
Moški CRO Bk Grobnik 02:04:33 >
Klub Bk Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:04:33
19 . 217 BALANTIČ Marko
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 02:05:38 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:38
20 . 37 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 02:07:24 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:07:24
21 . 172 Zamparutti Daniel
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:07:35 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:07:35
22 . 12 SARDI Matteo
Team Zerobike
Moški ITA Team Zerobike 02:09:33 >
Klub Team Zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:09:33
23 . 156 HUMAR Gregor
Moški SLO 02:09:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:09:59
24 . 25 MAKOVEC Gregor
Ciclisti Goricjani
Moški SLO Ciclisti Goricjani 02:10:00 >
Klub Ciclisti Goricjani
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:10:00
25 . 166 TREVISAN Fabio
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:12:07 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:12:07
26 . 191 Vodopivec Luka
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 02:14:34 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:14:34
27 . 224 PIOVESAN Mauro
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 02:14:38 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:14:38
28 . 116 PRAMPARO Christian
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 02:15:06 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:15:06
29 . 117 BIASOTTO Mosè
Team Zerobike
Moški ITA Team Zerobike 02:17:12 >
Klub Team Zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:17:12
30 . 137 Vidmar Gregor
KD KM
Moški SLO KD KM 02:20:38 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:20:38
31 . 256 MILAZZO salvatore
Moški 02:22:30 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:22:30
32 . 167 FRANCESCO Zannier
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:23:27 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:23:27
33 . 55 CINELLO Marco
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 02:24:05 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:24:05
34 . 173 CANCIAN Marco
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:24:14 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:24:14
35 . 135 LEBAN Aleš
brez
Moški SLO brez 02:24:16 >
Klub brez
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:24:16
36 . 65 Sanapo Michele
XC Team Trieste
Moški ITA XC Team Trieste 02:25:15 >
Klub XC Team Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:25:15
37 . 36 TOFFANIN Fabio
GRUPPO VULKAN
Moški ITA GRUPPO VULKAN 02:27:45 >
Klub GRUPPO VULKAN
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:45
38 . 170 TONELLO Raffaele
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:31:41 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:31:41
39 . 68 Sobot Filip
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 02:35:31 >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:35:31
40 . 209 BELLIAN Enrico
Moški 02:35:40 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:35:40
41 . 76 TRATNJEK Blaž
KOLOKA
Moški SLO KOLOKA 02:43:37 >
Klub KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:43:37
42 . 225 FRANCOLI Erik
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 02:47:16 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:47:16
43 . 64 PEROSA Marco
XC Team Trieste
Moški ITA XC Team Trieste 02:47:40 >
Klub XC Team Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:47:40
44 . 169 FRANCESCHINA Marco
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:57:13 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:57:13
45 . 161 ANTONELLI Matias
no team
Moški ITA no team 02:57:31 >
Klub no team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:57:31
46 . 109 Blatnik Žiga
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 02:58:33 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:58:33
47 . 248 PAURI Alessandro
Moški ITA 03:13:55 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:13:55
48 . 75 GARDIN Michele
L.P. trail mtb
Moški ITA L.P. trail mtb 03:21:25 >
Klub L.P. trail mtb
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:21:25
49 . 252 GRUDEN Max
Moški SLO 03:25:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:25:59
50 . 253 ZUZEK Robis
Moški 03:26:06 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 03:26:06
MEN 40-49-M
1 . 59 DAPRETTO Giampiero
federclubtrieste
Moški ITA federclubtrieste 01:43:33 >
Klub federclubtrieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:43:33
2 . 189 Blaznik Robert
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:45:55 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:45:55
3 . 10 Breški Uroš
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 01:49:02 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:49:02
4 . 4 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:50:32 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:50:32
5 . 190 Boškin Aleš
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:51:39 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:51:39
6 . 265 RIZZI Giuliano
Moški 01:51:42 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 01:51:42
7 . 53 FABBRONI LUCA Gian
Team zerobike
Moški ITA Team zerobike 01:51:55 >
Klub Team zerobike
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:51:55
8 . 43 Zotti Ivan
BIKE & RUN GIRIZIA
Moški ITA BIKE & RUN GIRIZIA 01:51:56 >
Klub BIKE & RUN GIRIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:51:56
9 . 87 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:52:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:52:58
10 . 21 Gava Alessandro
KI.KO.SYS TEAM
Moški ITA KI.KO.SYS TEAM 01:53:53 >
Klub KI.KO.SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:53:53
11 . 88 Konič Sebastjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:54:37 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:54:37
12 . 139 DELLA CLAUDIO Ricca
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 01:54:57 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:54:57
13 . 67 Petrič Dejan
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:57:16 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:57:16
14 . 151 MARSI CARLO
ASD XC TEAM TRIESTE
Moški ITA ASD XC TEAM TRIESTE 01:57:40 >
Klub ASD XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:57:40
15 . 228 SCLIP Gianni
FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 01:58:48 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:48
16 . 80 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 01:58:57 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:58:57
17 . 105 BODINI GIACOMO Lorenzo
deda
Moški ITA deda 01:59:02 >
Klub deda
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:02
18 . 50 BARTOLICH Alessandro
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 01:59:10 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:10
19 . 136 Iskra Tomi
KD BRDA
Moški SLO KD BRDA 02:00:31 >
Klub KD BRDA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:00:31
20 . 30 DAGRI Alessandro
FEDERCLUB
Moški ITA FEDERCLUB 02:02:44 >
Klub FEDERCLUB
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:02:44
21 . 138 PRANZO Marco
ASD FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE 02:02:44 >
Klub ASD FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:02:44
22 . 196 PRADELLA Paolo
Moški 02:03:00 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:03:00
23 . 16 BIZZOTTO Alessandro
ASD COTTUR
Moški ITA ASD COTTUR 02:03:09 >
Klub ASD COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:03:09
24 . 79 Simonič Erik
KK IZVIR
Moški SLO KK IZVIR 02:04:38 >
Klub KK IZVIR
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:04:38
25 . 28 TERPIN David
TOURNE MOBIL
Moški SLO TOURNE MOBIL 02:05:41 >
Klub TOURNE MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:41
26 . 132 FABRIS Michele
A.S.D.FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA A.S.D.FEDERCLUB TRIESTE 02:07:34 >
Klub A.S.D.FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:07:34
27 . 250 Mazgon Stefano
Beerbanty Factory Racing
Moški ITA Beerbanty Factory Racing 02:08:00 >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:08:00
28 . 144 PERETTO Massimo
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 02:08:09 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:08:09
29 . 207 PRESSIN Fulvio
Moški 02:13:24 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:13:24
31 . 208 Fazzini Massimiliano
Moški 02:16:26 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:16:26
32 . 205 DEVIVO Enrico
Moški 02:16:50 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:16:50
33 . 254 MARTINA Ravi
Moški 02:17:11 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:17:11
35 . 77 Kovač Klemen
Triatlon Klub Gorenjska
Moški SLO Triatlon Klub Gorenjska 02:17:56 >
Klub Triatlon Klub Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:17:56
36 . 180 BIASUTTO Francesco
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:18:57 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:18:57
37 . 247 TOSSUTTI Marco
Moški 02:18:59 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:18:59
38 . 61 TECOVICH Alessandro
FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 02:20:03 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:20:03
39 . 82 STAFUZZA Gianluca
Alpini bike mossa
Moški ITA Alpini bike mossa 02:20:11 >
Klub Alpini bike mossa
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:20:11
40 . 153 Tommasi Kristian
L.P. Trail MTB
Moški SLO L.P. Trail MTB 02:20:25 >
Klub L.P. Trail MTB
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:20:25
41 . 232 Bandi Fabio
Moški SLO 02:21:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:21:04
42 . 238 STEFANUTO Fabino
Moški ITA 02:21:27 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:21:27
43 . 244 ČESNIK Tomaz
Jb team
Moški SLO Jb team 02:21:31 >
Klub Jb team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:21:31
44 . 34 Simčič Marijan
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:21:32 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:21:32
45 . 13 Iurissevich Daniele
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:22:01 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:01
46 . 106 MAKUC Cristian
Beerbanty Factory Team
Moški ITA Beerbanty Factory Team 02:22:22 >
Klub Beerbanty Factory Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:22
47 . 129 LOMBARDI Massimiliano
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:22:23 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:23
48 . 15 MICOLI Andrea
Ki.Co.Sys team
Moški ITA Ki.Co.Sys team 02:22:26 >
Klub Ki.Co.Sys team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:26
49 . 78 ERMACORA Tiziano
Moški ITA 02:22:33 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:33
50 . 206 VIATORI Stefano
Moški ITA 02:23:34 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:23:34
51 . 246 milani marco
Moški 02:24:28 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:24:28
52 . 44 Vidmar Gabrjel
Federclubtrieste
Moški SLO Federclubtrieste 02:25:00 >
Klub Federclubtrieste
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:25:00
53 . 202 HVALIČ Massimo
Moški ITA 02:25:19 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:25:19
54 . 152 KOVIC Manuel
L.P. Trail mtb
Moški ITA L.P. Trail mtb 02:26:02 >
Klub L.P. Trail mtb
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:26:02
55 . 127 BOROVNIK Tine
Moški SLO 02:26:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:26:55
56 . 57 MANZIN Andrea
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:27:55 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:55
57 . 155 Smilovich Michele
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:28:14 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:28:14
58 . 211 TARELLO Alesssandro
Moški ITA 02:28:32 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:28:32
59 . 51 Federico Enzo
XC Team Trieste - ASD
Moški ITA XC Team Trieste - ASD 02:28:43 >
Klub XC Team Trieste - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:28:43
60 . 58 PITTAO Fulvio
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:30:20 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:30:20
61 . 234 NEZNANI Neznani
Moški SLO 02:30:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:30:43
62 . 257 Fontana Federico
Individuale
Moški SLO Individuale 02:34:37 >
Klub Individuale
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:34:37
63 . 150 DA SIMONE Re
ASD Magnarota team
Moški ITA ASD Magnarota team 02:36:41 >
Klub ASD Magnarota team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:36:41
64 . 236 ŠIJANEC Robert
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 02:36:42 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:36:42
65 . 45 LOGAR Borut
Moški SLO 02:37:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:37:03
66 . 215 LANDO Simone
Moški ITA 02:37:37 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:37:37
67 . 122 Stein Daniele
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 02:39:57 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:39:57
68 . 226 GEREBIZZA Samuele
Gold Mountain Bikers
Moški ITA Gold Mountain Bikers 02:41:17 >
Klub Gold Mountain Bikers
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:41:17
69 . 23 AHAČIČ Uroš
TKO PD Tržič
Moški SLO TKO PD Tržič 02:41:21 >
Klub TKO PD Tržič
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:41:21
70 . 31 costanzo fabio
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 02:44:32 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:44:32
71 . 240 Tommasi Mauro
L.P. TRAIL MTB
Moški ITA L.P. TRAIL MTB 02:50:49 >
Klub L.P. TRAIL MTB
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:50:49
72 . 24 MRAK Andrej
Moški SLO 02:51:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:51:41
73 . 199 Riosa Denis
Moški 02:52:32 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:52:32
74 . 125 LOI Antonluca
BORAMULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORAMULTISPORTRIESTE 02:57:11 >
Klub BORAMULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:57:11
75 . 147 URDIH Dean
Moški SLO 03:00:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:00:55
76 . 251 BREGANT Mauro
Beerbanty Factory Racing
Moški ITA Beerbanty Factory Racing 03:02:26 >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:02:26
77 . 38 PERIN Cristiano
ILLY SPORTIVA
Moški ITA ILLY SPORTIVA 03:03:09 >
Klub ILLY SPORTIVA
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:03:09
78 . 39 ZAGO Michele
Gold Mountain Bikers
Moški ITA Gold Mountain Bikers 03:09:10 >
Klub Gold Mountain Bikers
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:09:10
79 . 81 PRIMC Simon
Moški SLO 03:11:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 03:11:51
80 . 107 CECHET Paolo
L. P. Trail mtb
Moški ITA L. P. Trail mtb 03:13:05 >
Klub L. P. Trail mtb
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:13:05
81 . 102 TUROLO Federico
L.P.trail MTB
Moški L.P.trail MTB 03:21:30 >
Klub L.P.trail MTB
Država
Spol: Moški
Time: 03:21:30
82 . 141 TROPEANO Raffaello
LP TRAIL MTB
Moški ITA LP TRAIL MTB 03:21:31 >
Klub LP TRAIL MTB
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:21:31
83 . 123 TOMASETIG Luca
Moški ITA 03:26:22 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:26:22
84 . 174 SORRENTINO Antonino
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 03:32:16 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:32:16
MEN 50-59-M
1 . 11 KUZMIN Koka
Bike shop Šempeter
Moški SLO Bike shop Šempeter 01:59:16 >
Klub Bike shop Šempeter
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:16
2 . 235 Robič Iztok
KK Bike ek Haloze
Moški SLO KK Bike ek Haloze 01:59:16 >
Klub KK Bike ek Haloze
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:59:16
3 . 218 Brancati Giuliano
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 01:59:55 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 01:59:55
4 . 261 COPETTI Marino
Moški ITA 02:00:42 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:00:42
5 . 249 Maniacco Renzo
Beerbanty Factory Racing
Moški SLO Beerbanty Factory Racing 02:00:53 >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:00:53
6 . 124 Murgelj Matjaž
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 02:02:02 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:02:02
7 . 121 Germani Maurizio
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:07:36 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:07:36
8 . 204 PALADINO Gianfranco
Moški 02:07:42 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:07:42
9 . 52 PITTON GIORGIO Pier
bike&run Gorizia
Moški ITA bike&run Gorizia 02:08:01 >
Klub bike&run Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:08:01
10 . 239 FIROTO Luca
Moški 02:10:28 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:10:28
11 . 62 SAVIANO Giacomo
ASD FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE 02:11:51 >
Klub ASD FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:11:51
12 . 100 BOGO Alessandro
Cicli CUK
Moški ITA Cicli CUK 02:19:44 >
Klub Cicli CUK
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:19:44
13 . 146 ZAVADLAV Nevjo
ind.
Moški ITA ind. 02:22:28 >
Klub ind.
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:22:28
14 . 258 BIANCO Giuseppe
Moški 02:22:29 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:22:29
15 . 33 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 02:23:16 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 02:23:16
16 . 149 Bastiani Mauro
ASD Federclub Trieste
Moški ITA ASD Federclub Trieste 02:25:00 >
Klub ASD Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:25:00
17 . 48 TORRICELLI Luigi
INDIVIDUALE
Moški ITA INDIVIDUALE 02:25:02 >
Klub INDIVIDUALE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:25:02
18 . 90 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:25:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:25:06
19 . 26 Demichele Paolo
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 02:25:37 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:25:37
20 . 231 PAVAN Claudio
Moški ITA 02:27:03 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:03
21 . 66 blasi andrea
Xc team Trieste
Moški ITA Xc team Trieste 02:27:05 >
Klub Xc team Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:27:05
22 . 210 BERTESI Marco
Moški ITA 02:28:32 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:28:32
23 . 143 Felluga Stefano
A.S.D Gruppo Generali Trieste
Moški ITA A.S.D Gruppo Generali Trieste 02:29:17 >
Klub A.S.D Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:29:17
24 . 230 DE CARLO Rossi
ASD BIKETEAM
Moški ITA ASD BIKETEAM 02:35:19 >
Klub ASD BIKETEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:35:19
25 . 260 MARANGONI Massimo
Moški 02:35:32 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:35:32
26 . 194 Brozic Matteo
As Pedale ronchese
Moški ITA As Pedale ronchese 02:35:50 >
Klub As Pedale ronchese
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:35:50
27 . 177 CASONATO Mauro
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:38:52 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:38:52
28 . 259 VITTURI Claudio
Moški 02:39:53 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 02:39:53
29 . 46 Crevatin Franco
INDIVIDUALE
Moški ITA INDIVIDUALE 02:41:31 >
Klub INDIVIDUALE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:41:31
30 . 178 MONGIAT Sergio
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 02:41:58 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:41:58
31 . 212 ŠEGEK Uroš
Moški SLO 02:50:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:50:25
32 . 47 GAMBIN Lucio
INDIVIDUALE
Moški ITA INDIVIDUALE 02:53:54 >
Klub INDIVIDUALE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:53:54
33 . 176 TONEGUZZO Stefano
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 03:06:56 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:06:56
34 . 114 DON Marco
Collio Bike Team
Moški ITA Collio Bike Team 03:17:24 >
Klub Collio Bike Team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:17:24
35 . 264 SERAFINI Davide
Moški 03:21:07 >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 03:21:07
36 . 175 CENTAZZO Ivan
MTB Zero Asfalto
Moški ITA MTB Zero Asfalto 03:21:21 >
Klub MTB Zero Asfalto
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:21:21
37 . 237 BETTIN Mauro
Moški ITA 03:25:54 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:25:54
38 . 140 Rosini Giuliano
Xc Team Trieste ASD
Moški ITA Xc Team Trieste ASD 03:30:31 >
Klub Xc Team Trieste ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:30:31
MEN 60+-M
1 . 193 LIVON Luciano
Trivium-Froggy Team
Moški SLO Trivium-Froggy Team 02:05:25 >
Klub Trivium-Froggy Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:05:25
2 . 115 MERVIG Franco
Team Gradisca d\'Isonzo
Moški SLO Team Gradisca d\'Isonzo 02:17:14 >
Klub Team Gradisca d\'Isonzo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 02:17:14
3 . 101 ZOTTI Maurizio
Caprivesi
Moški ITA Caprivesi 02:28:01 >
Klub Caprivesi
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:28:01
4 . 133 PADOAN Giorgio
Cadenabike Trieste
Moški ITA Cadenabike Trieste 02:45:26 >
Klub Cadenabike Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 02:45:26
5 . 104 Sandri Daniele
Vulkan MTB Trieste
Moški ITA Vulkan MTB Trieste 03:05:52 >
Klub Vulkan MTB Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Time: 03:05:52
WOMEN-Ž
1 . 200 Guidolin Nicol
Ženski 02:06:15 >
Klub
Država
Spol: Ženski
Time: 02:06:15
2 . 84 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 02:11:43 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 02:11:43
3 . 234 Kos Kaja
Ženski SLO 02:30:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 02:30:43

Komentarji

 

Mobile content