Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Unior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup Datum:15.09.2018 Kvalifikacije
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE M-M
1 . 9 Sehnal Stanislav Moški KELLYS FACTORY TEAM 100 077 105 00:03:31
2 . 1 Berginc Luka Moški KK ČRN TRN 100 094 414 00:03:31
3 . 3 Vauh Miran Moški KK ČRN TRN 100 042 745 00:03:32
4 . 10 Rojček Adam Moški CTM RACING TEAM 100 100 326 00:03:33
5 . 8 Lukasik Slawomir Moški 100 074 059 00:03:33
6 . 7 Oražem Tomaž Moški BATT TEAM 100 150 979 00:03:35
7 . 42 Herd Sam Moški 100 088 279 00:03:38
8 . 6 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 100 160 207 00:03:38
9 . 2 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVčE 100 088 339 00:03:40
10 . 4 Habjan Matic Moški BATT TEAM 100 176 092 00:03:41
11 . 5 Scheriau Marco Moški A.S.D. 360 MTB 100 336 109 00:03:45
12 . 18 Bašić Ivan Moški BK TNT PAZIN 100 162 581 00:03:45
13 . 51 Ferk Tilen Moški BATT TEAM 100 081 860 00:03:46
14 . 36 Colonnello Alessandro Moški TRIVIUM FROGGY TEAM 100 340 495 00:03:49
15 . 25 Teskač Žan Moški ŠD SUPERSNURF 100 160 208 00:03:50
16 . 19 Vidovič Andreas Moški SPANK RACING TEAM 100 133 777 00:03:52
17 . 22 Markič Jan Moški ŠKTD AVčE 100 150 984 00:03:52
18 . 23 Štrucelj Jošt Moški MTB TRBOVLJE 100 176 088 00:03:54
19 . 33 Leban Tilen Moški DEŠ FLEŠ 100 081 697 00:03:59
20 . 21 Turk Janez Moški KK ČRN TRN 100 068 269 00:04:00
21 . 16 Miščič Matija Moški ŠKTD AVčE 100 176 409 00:04:00
22 . 40 Sperandio Gianluca Moški CYCLELAB A.S.D 100 794 465 00:04:03
23 . 27 Povšnar Jan Moški ŠD SUPERSNURF 100 807 340 00:04:03
24 . 32 Bukovski Mislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 100 284 126 00:04:08
25 . 28 Tucman Maks Moški BK TNT PAZIN 100 157 977 00:04:15
26 . 29 Rijavec Ambrož Moški ŠKTD AVčE 100 176 389 00:04:15
27 . 37 Tomat Tilen Moški KD GROSUPLJE 100 176 348 00:04:53
28 . 20 TOPOLAND Berislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 100 067 557 00:05:16
29 . 48 Holjevac Antonio Moški KK JASTREBARSKO - WD40 100 091 645 00:05:54
VETERANI-M
1 . 96 Podbrecnik Philipp Moški GIANT STATTEGG 100 089 509 00:03:50
2 . 90 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVčE 100 133 766 00:03:58
3 . 91 Garbelotto Daniele Moški ASD X TEAM PIERO BICYA 100 336 185 00:04:11
4 . 94 Legiša Tomaž Moški KK ČRN TRN 100 824 603 00:04:28
AMATERJI-M
1 . 105 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 100 121 143 00:03:53
2 . 100 Bavdaž Robert Moški DEŠ FLEŠ 100 134 32 00:04:01
3 . 102 Ornik Sandi Moški ŠKTD AVčE 100 124 912 00:04:01
4 . 101 Vohar Blaž Moški ŠKD PANK KURA 100 176 077 00:04:04
5 . 115 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVčE 100 176 411 00:04:17
6 . 104 Jereb Nejc Moški BATT TEAM 100 554 746 00:04:44
U15 M-M
1 . 124 Kolle Nikolas Moški BIKECLUB GIANT STATTEGG 100 351 262 00:04:18
2 . 121 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 100 807 342 00:04:23
3 . 123 Kuhar Maj Moški ŠD SUPERSNURF 100 807 347 00:04:48
4 . 120 Joksimović Terpin Tomo Moški SINTER BRAKES TEAM 100 523 222 00:05:14
5 . 122 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 100 620 066 00:05:35
U17 M-M
1 . 60 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 100 176 410 00:03:36
2 . 61 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 100 176 301 00:03:41
3 . 66 Kisak Robert Moški KK JASTREBARSKO - WD40 100 613 538 00:04:08
4 . 64 Belingar Črt Moški ŠKTD AVčE 100 538 841 00:04:12
5 . 62 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 100 807 684 00:04:16
6 . 63 Janežič Pitka Jan Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 950 00:04:22
7 . 65 Ipavec Aljaž Moški ŠKTD AVčE 100 495 054 00:04:40
8 . 74 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 100 825 484 00:04:53
9 . 69 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 100 824 003 00:04:57
10 . 71 Colautti Federico Moški ASD TRIVIUM-FROGGY TEAM 100 294 339 00:05:06
U19 M-M
1 . 11 Gomilšček Žak Moški SINTER BRAKES TEAM 100 176 407 00:03:45
2 . 17 Radolovic Noa Moški BK TNT PAZIN 100 284 343 00:03:53
3 . 43 Ferenczi Marcell Moški HYPNO RACING TEAM 100 637 735 00:03:54
4 . 15 Žibert Sebastijan Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 733 00:03:58
5 . 49 Dolenc Klemen Moški WOLF RACING TEAM 100 603 974 00:03:59
6 . 12 Kokelj Matic Moški WOLF RACING TEAM 100 176 229 00:04:01
7 . 50 Krnjovšek Jaka Moški BATT TEAM 100 554 759 00:04:06
8 . 44 Cotič Tim Moški KKJ WD40 GRAVITY TEAM 100 176 071 00:04:13
9 . 46 Tadl Bor Moški RAJD LJUBLJANA 100 633 212 00:04:18
10 . 31 Kvaternik Val Moški RAJD LJUBLJANA 100 523 218 00:04:19
11 . 39 Malovrh Miha Moški WOLF RACING TEAM 100 807 678 00:04:43
12 . 34 Gracin Tin Moški BK TNT PAZIN 100 284 306 00:04:45
ŽENSKE-Ž
1 . 82 Horvat Špela Ženski BEFLY WORLD TEAM 100 074 780 00:04:28
2 . 80 Primožič Katarina Ženski BATT TEAM 100 160 182 00:04:28
3 . 81 Stipanič Naja Ženski KK ČRN TRN 100 826 739 00:06:06
HOBBY-TOURIST-M
1 . 113 Pall Alexander Moški BIKECLUB GIANT STATTEGG 00:04:03
2 . 107 Leposa Dusan Moški BBK Ivanščica SLO19780818 00:04:04
3 . 108 Kokelj Nino Moški 00:04:04
4 . 111 Holsedl Mihael Moški ŠD SVETI JURIJ SLO19901209 00:04:16
5 . 106 Vantur Nejc Moški 00:04:24
6 . 109 Ćosibegović Dino Moški SLO19850120 00:04:44
7 . 112 Gutman Kasjak Jaša Moški 00:04:57
8 . 114 MEH Blaž Moški 00:05:20
9 . 110 Ilić David Moški RAJD LJUBLJANA 00:11:05
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup Datum:16.09.2018 Finale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE M-M
1 . 9 Sehnal Stanislav Moški KELLYS FACTORY TEAM 100 077 105 00:03:26
2 . 3 Vauh Miran Moški KK ČRN TRN 100 042 745 00:03:27
3 . 8 Lukasik Slawomir Moški 100 074 059 10007405932 00:03:27
4 . 10 Rojček Adam Moški CTM RACING TEAM 100 100 326 00:03:30
5 . 7 Oražem Tomaž Moški BATT TEAM 100 150 979 00:03:31
6 . 42 Herd Sam Moški 100 088 279 10008827990 00:03:34
7 . 6 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 100 160 207 00:03:35
8 . 2 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVčE 100 088 339 00:03:39
9 . 4 Habjan Matic Moški BATT TEAM 100 176 092 00:03:41
10 . 51 Ferk Tilen Moški BATT TEAM 100 081 860 00:03:42
11 . 19 Vidovič Andreas Moški SPANK RACING TEAM 100 133 777 00:03:44
12 . 18 Bašić Ivan Moški BK TNT PAZIN 100 162 581 00:03:45
13 . 23 Štrucelj Jošt Moški MTB TRBOVLJE 100 176 088 00:03:46
14 . 25 Teskač Žan Moški ŠD SUPERSNURF 100 160 208 00:03:47
15 . 22 Markič Jan Moški ŠKTD AVčE 100 150 984 00:03:49
16 . 36 Colonnello Alessandro Moški TRIVIUM FROGGY TEAM 100 340 495 00:03:53
17 . 33 Leban Tilen Moški DEŠ FLEŠ 100 081 697 00:03:55
18 . 40 Sperandio Gianluca Moški CYCLELAB A.S.D 100 794 465 00:03:56
19 . 27 Povšnar Jan Moški ŠD SUPERSNURF 100 807 340 00:03:56
20 . 16 Miščič Matija Moški ŠKTD AVčE 100 176 409 00:03:58
21 . 21 Turk Janez Moški KK ČRN TRN 100 068 269 00:03:59
22 . 28 Tucman Maks Moški BK TNT PAZIN 100 157 977 00:04:00
23 . 20 Topol Berislav Moški KK JASTREBARSKO - 100 067 557 00:04:04
24 . 32 Bukovski Mislav Moški KK JASTREBARSKO - 100 284 126 00:04:11
25 . 29 Rijavec Ambrož Moški ŠKTD AVčE 100 176 389 00:04:18
26 . 37 Tomat Tilen Moški KD GROSUPLJE 100 176 348 00:04:37
27 . 1 Berginc Luka Moški KK ČRN TRN 100 094 414 00:04:41
28 . 48 Holjevac Antonio Moški KK JASTREBARSKO - 100 091 645 00:05:38
29 . 5 Scheriau Marco Moški A.S.D. 360 MTB 100 336 109 00:06:53
VETERANI-M
1 . 96 Podbrecnik Philipp Moški GIANT STATTEGG 100 089 509 00:03:47
2 . 90 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVčE 100 133 766 00:03:56
3 . 91 Garbelotto Daniele Moški ASD X TEAM PIERO BICYA 100 336 185 00:04:09
4 . 94 Legiša Tomaž Moški KK ČRN TRN 100 824 603 00:04:17
AMATERJI-M
1 . 105 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 100 121 143 00:03:55
3 . 102 Ornik Sandi Moški ŠKTD AVčE 100 124 912 00:03:57
4 . 101 Vohar Blaž Moški ŠKD PANK KURA 100 176 077 0.00276875
7 . 100 Bavdaž Robert Moški DEŠ FLEŠ 100 134 32 00:04:02
8 . 115 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVčE 100 176 411 00:04:09
11 . 104 Jereb Nejc Moški BATT TEAM 100 554 746 00:04:37
U15 M-M
1 . 124 Kolle Nikolas Moški BIKECLUB GIANT STATTEGG 100 351 262 00:04:04
2 . 121 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 100 807 342 00:04:14
3 . 123 Kuhar Maj Moški ŠD SUPERSNURF 100 807 347 00:04:42
4 . 120 Joksimović Terpin Tomo Moški SINTER BRAKES TEAM 100 523 222 00:05:11
5 . 122 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 100 620 066 00:05:12
U17 M-M
1 . 60 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 100 176 410 00:03:36
2 . 61 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 100 176 301 00:03:40
3 . 66 Kisak Robert Moški KK JASTREBARSKO - 100 613 538 00:04:02
4 . 64 Belingar Črt Moški ŠKTD AVčE 100 538 841 00:04:09
5 . 62 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 100 807 684 00:04:15
6 . 63 Janežič Pitka Jan Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 950 00:04:23
7 . 74 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 100 825 484 00:04:50
8 . 69 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 100 824 003 00:04:55
9 . 71 Colautti Federico Moški ASD TRIVIUM-FROGGY TEAM 100 294 339 00:05:00
U19 M-M
1 . 11 Gomilšček Žak Moški SINTER BRAKES TEAM 100 176 407 00:03:43
2 . 43 Ferenczi Marcell Moški HYPNO RACING TEAM 100 637 735 00:03:44
3 . 17 Radolovic Noa Moški BK TNT PAZIN 100 284 343 00:03:51
4 . 12 Kokelj Matic Moški WOLF RACING TEAM 100 176 229 00:03:53
5 . 15 Žibert Sebastijan Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 733 00:03:55
6 . 49 Dolenc Klemen Moški WOLF RACING TEAM 100 603 974 00:03:57
7 . 44 Cotič Tim Moški KKJ WD40 GRAVITY TEAM 100 176 071 00:04:04
8 . 46 Tadl Bor Moški RAJD LJUBLJANA 100 633 212 00:04:12
9 . 50 Krnjovšek Jaka Moški BATT TEAM 100 554 759 00:04:24
10 . 34 Gracin Tin Moški BK TNT PAZIN 100 284 306 00:04:42
11 . 39 Malovrh Miha Moški WOLF RACING TEAM 100 807 678 00:04:46
ŽENSKE-Ž
1 . 82 Horvat Špela Ženski BEFLY WORLD TEAM 100 074 780 00:04:15
2 . 80 Primožič Katarina Ženski BATT TEAM 100 160 182 00:04:24
3 . 81 Stipanič Naja Ženski KK ČRN TRN 100 826 739 00:06:13
HOBBY-TOURIST-M
1 . 113 Pall Alexander Moški BIKECLUB GIANT STATTEGG 00:03:56
2 . 107 Leposa Dusan Moški BBK Ivanščica SLO19780818 00:03:59
3 . 108 Kokelj Nino Moški 00:04:00
4 . 111 Holsedl Mihael Moški ŠD SVETI JURIJ SLO19901209 00:04:11
5 . 106 Vantur Nejc Moški 00:04:14
6 . 109 Ćosibegović Dino Moški SLO19850120 00:04:43
7 . 112 Gutman Kasjak Jaša Moški 00:04:43
8 . 114 MEH Blaž Moški 00:05:28

Komentarji