Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kamnik 2018 UCI C1 - U23+Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kamnik 2018 UCI C1 - U23+Elite Datum:13.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. of laps Gap Best lap
U23+ELITE M-M
1 . 1 Colledani Nadir Moški ITA BIANCHI COUNTERVAIL 10007946001 01:24:57 6 -- 00:13:50
2 . 16 Pettinà Nicholas Moški ITA CS CARABINIERI 10006447248 01:26:39 6 00:01:42 00:13:51
3 . 2 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:27:12 6 00:02:15 00:14:13
4 . 3 Parti András Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10004031140 01:28:38 6 00:03:41 00:14:32
5 . 6 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:29:10 6 00:04:13 00:14:25
6 . 22 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 01:29:58 6 00:05:01 00:14:45
7 . 24 MEDVEDEV DIMITRI Moški RUS METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10056060728 01:30:24 6 00:05:27 00:14:27
8 . 12 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 01:30:32 6 00:05:35 00:14:23
9 . 4 Dina Márton Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10008816775 01:30:39 6 00:05:42 00:14:33
10 . 10 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:31:34 6 00:06:37 00:15:01
11 . 11 Benjamin Le Ny Moški FRA SCOTT CREUSE OXYGENE GUERET 10011010389 01:32:01 6 00:07:04 00:14:39
12 . 28 Meier Jordan Moški FRA TEAM VTT VCA ANJOS 10014802180 01:32:46 6 00:07:49 00:15:10
13 . 9 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:32:51 6 00:07:54 00:15:06
14 . 25 CLERICI DAVIDE Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009823757 01:33:40 6 00:08:43 00:15:12
15 . 7 Palumby Zsombor Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10008821223 01:33:48 6 00:08:51 00:14:58
16 . 21 Lenzi Alberto Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349011 01:34:30 6 00:09:33 00:15:29
17 . 15 Shevtsov Artem Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10007673387 01:34:51 6 00:09:54 00:15:30
18 . 35 Barberini Alessandro Moški ITA VALLERBIKE ASD 10032574503 01:35:04 6 00:10:07 00:15:43
19 . 13 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:35:41 6 00:10:44 00:15:51
20 . 50 Zordan Eddy Moški ITA METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10014350627 01:35:51 6 00:10:54 00:15:37
21 . 27 Dal Piva Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 01:36:41 6 00:11:44 00:15:39
22 . 23 De cosmo Gioele Moški ITA TREK SELLE SAN MARCO- TONELLO 10009823858 01:37:34 6 00:12:37 00:15:32
23 . 52 Olivetti Simone Moški ITA VALLERBIKE ASD 10009824060 01:37:35 6 00:12:38 00:15:52
24 . 43 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:38:49 6 00:13:52 00:16:08
25 . 26 Brancati Alberto Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10011064246 01:39:23 6 00:14:26 00:16:08
26 . 5 Righettini Andrea Moški ITA TREK SELLE SAN MARCO- TONELLO 10006806552 01:39:28 6 00:14:31 00:15:11
27 . 29 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:39:58 6 00:15:01 00:16:25
28 . 53 Besaha Mikhail Moški BELARUSSIAN NATIONAL TEAM 10007909322 01:40:42 6 00:15:45 00:16:24
29 . 39 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:41:38 6 00:16:41 00:16:10
30 . 8 Valter Attila Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10009820727 01:25:01 5 -1 00:15:45
31 . 14 Konyaev Oleksandr Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10009442225 01:25:09 5 -1 00:15:22
32 . 20 Borsos Benedek Moški HUN SVS PRO TEAM 10010834173 01:27:27 5 -1 00:17:04
33 . 19 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 01:28:32 5 -1 00:16:54
34 . 40 Zarantonello Tommaso Moški ITA METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10015637895 01:29:43 5 -1 00:16:54
35 . 38 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:30:25 5 -1 00:17:41
36 . 37 Dalla Pria Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014209672 01:30:39 5 -1 00:17:34
37 . 51 Molinari Rudy Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 01:31:04 5 -1 00:17:10
38 . 41 Roccon Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349415 01:31:04 5 -1 00:17:44
39 . 45 Reho Tom Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10011221264 01:31:05 5 -1 00:17:08
40 . 44 Almonti Andrea Moški ITA UCLA 1991 10014349213 01:32:45 5 -1 00:17:37
41 . 48 Bondarenko Ruslan Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10034821768 01:34:27 5 -1 00:16:24
DNF 47 Vidoni Matteo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075663 00:47:27 3 -3 00:13:35
DNF 34 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 00:53:11 3 -3 00:15:38
DNF 46 Lukan Pavlo Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 01:07:54 4 -2 00:16:20
DNF 17 Pellizzon Moreno Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008625304 00:48:31 3 -3 00:15:08
DNF 36 Cerutti Gregorio Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823656 00:51:28 3 -3 00:16:32
DNF 31 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:58:47 3 -3 00:17:46

Komentarji