Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 30th world military championship in cycling 2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:30th world military championship in cycling 2018 Datum:13.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. of laps Gap Best lap
M-M
1 . 31 SCHEIRE Ruben Moški BEL BELGIUM 01:09:41 5 -- 00:13:16 1
2 . 32 Schuermans Jens Moški BEL BELGIUM 01:10:27 5 00:00:46 00:13:40 1
3 . 16 PFÄFFLE Christian Moški DEU GERMANY 01:11:02 5 00:01:21 00:13:36 1
4 . 33 LUYTEN Jeff Moški BEL BELGIUM 01:12:17 5 00:02:36 00:13:37 1
5 . 35 SANDER Eelen Moški BEL BELGIUM 01:14:59 5 00:05:18 00:14:16 1
6 . 3 BAUM Lukas Moški DEU GERMANY 01:15:40 5 00:05:59 00:13:35 1
7 . 12 Rysenko Sergii Moški UKR UKRAINE 01:15:47 5 00:06:06 00:14:27 1
8 . 13 DMYTRO TITARENKO Moški UKR UKRAINE 01:16:53 5 00:07:12 00:14:32 1
9 . 25 BRAGAGIA Fabien Moški FRA FRANCE 01:17:42 5 00:08:01 00:14:12 1
10 . 34 VERSTRAETE Peter Moški BEL BELGIUM 01:21:38 5 00:11:57 00:15:36 1
11 . 10 BALTACIS Kārlis Moški LVA LATVIA 01:22:47 5 00:13:06 00:15:15 1
12 . 27 MUNIER Charles Moški FRA FRANCE 01:24:30 5 00:14:49 00:15:56 1
13 . 8 ZARĪTIS Rolands Moški LVA LATVIA 01:25:01 5 00:15:20 00:15:46 1
14 . 28 DUPRAT Charly Moški FRA FRANCE 01:25:59 5 00:16:18 00:16:01 1
15 . 9 KĻAVIŅŠ Sandijs Moški LVA LATVIA 01:26:31 5 00:16:50 00:16:22 1
16 . 1 Tomšič Valter Moški SLO SLOVENIJA 01:28:06 5 00:18:25 00:16:37 1
17 . 23 ANCEL Pierre-Yves Moški FRA FRANCE 01:29:47 5 00:20:06 00:16:37 1
18 . 29 NISSEN Luuk Moški NEDERLAND 01:30:03 5 00:20:22 00:16:38 1
19 . 4 RIHTARIČ David Moški SLO SLOVENIJA 01:30:47 5 00:21:06 00:18:00 1
20 . 19 JORGENSEN DALSJO Michael Moški DNK DENMARK 01:31:03 5 00:21:22 00:16:52 1
21 . 30 VERBOVEN Erik Moški NEDERLAND 01:31:23 5 00:21:42 00:17:08 1
22 . 26 MEHOIS Tanguy Moški FRA FRANCE 01:33:00 5 00:23:19 00:17:30 1
23 . 7 PURIŅŠ Mārtiņš Moški LVA LATVIA 01:33:29 5 00:23:48 00:17:54 1
24 . 22 KARIC Vedad Moški BOSNIA-HERZEGOVINA 01:33:42 5 00:24:01 00:18:00 1
25 . 21 MACLASSEN ANDREAS Johan Moški DNK DENMARK 01:36:22 5 00:26:41 00:18:00 1
26 . 2 Novak Rajko Moški SLO SLOVENIJA 01:37:18 5 00:27:37 00:18:00 1
27 . 15 KIRSTEN Sven Moški DEU GERMANY 01:37:26 5 00:27:45 00:18:00 1
28 . 17 MÜLLER Alexsander Moški DEU GERMANY 01:40:06 5 00:30:25 00:18:00 1
29 . 5 Murn Matic Moški SLO SLOVENIJA 01:43:18 5 00:33:37 00:18:00 1
30 . 20 SVENSEN Jorn Moški DNK DENMARK 01:50:46 5 00:41:05 00:18:00 1
DNF 18 LINDHOLM Michael Moški DNK DENMARK 00:21:32 1 -4 00:21:32 1
W-Ž
1 . 101 Žakelj Tanja Ženski SLO SLOVENIJA 01:07:24 4 -- 00:16:24 1
2 . 105 ENAUX Sabrina Ženski FRA FRANCE 01:08:44 4 00:01:20 00:16:12 1
3 . 106 MOSCHETTI Margot Ženski FRA FRANCE 01:19:44 4 00:12:20 00:18:11 1
4 . 102 OZOLA Lāsma Ženski LVA LATVIA 01:21:45 4 00:14:21 00:12:00 1
5 . 107 CARRE Ludivine Ženski FRA FRANCE 01:27:59 4 00:20:35 00:12:00 1
6 . 103 SEIFERT Venessa Ženski DEU GERMANY 01:31:18 4 00:23:54 00:12:00 1

Komentarji