Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Akvatlon Rajhenburg 2018 - SUPER POKAL

Super pokal Tekma:Akvatlon Rajhenburg 2018 - SUPER POKAL Datum:27.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca run 1 Rnk run 1 Time T1 Rnk T1 Time swim Rnk swim Time T2 Rnk T2 Time run 2 Rnk run 2 Time Rezultat Več
MOšKI-M
1 . 186 Škrjanc Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 3 7:47.6 7 0:07.7 3 13:42.4 2 0:08.1 3 8:48.4 30:34.4 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 3
run 1 Time: 7:47.6
T1 Rnk: 7
T1 Time: 0:07.7
swim Rnk: 3
swim Time: 13:42.4
T2 Rnk: 2
T2 Time: 0:08.1
run 2 Rnk: 3
run 2 Time: 8:48.4
Rezultat: 30:34.4
2 . 187 Mandič Mark
TK UTRIp
Moški SLO TK UTRIp TZS 2 7:47.0 4 0:07.0 5 13:52.4 4 0:09.3 4 8:51.6 30:47.5 >
Klub TK UTRIp
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 2
run 1 Time: 7:47.0
T1 Rnk: 4
T1 Time: 0:07.0
swim Rnk: 5
swim Time: 13:52.4
T2 Rnk: 4
T2 Time: 0:09.3
run 2 Rnk: 4
run 2 Time: 8:51.6
Rezultat: 30:47.5
3 . 188 Klenovšek Urh
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 4 7:48.1 12 0:10.6 4 13:45.1 8 0:11.9 5 8:54.3 30:50.2 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 4
run 1 Time: 7:48.1
T1 Rnk: 12
T1 Time: 0:10.6
swim Rnk: 4
swim Time: 13:45.1
T2 Rnk: 8
T2 Time: 0:11.9
run 2 Rnk: 5
run 2 Time: 8:54.3
Rezultat: 30:50.2
4 . 189 Močnik Matic
ŠDP
Moški SLO ŠDP TZS 7 8:13.7 2 0:06.7 2 13:30.8 5 0:09.4 6 9:22.6 31:23.4 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 7
run 1 Time: 8:13.7
T1 Rnk: 2
T1 Time: 0:06.7
swim Rnk: 2
swim Time: 13:30.8
T2 Rnk: 5
T2 Time: 0:09.4
run 2 Rnk: 6
run 2 Time: 9:22.6
Rezultat: 31:23.4
5 . 190 Dečman Matej
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 9 8:46.9 3 0:07.0 1 12:53.7 1 0:08.0 10 9:31.7 31:27.4 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 9
run 1 Time: 8:46.9
T1 Rnk: 3
T1 Time: 0:07.0
swim Rnk: 1
swim Time: 12:53.7
T2 Rnk: 1
T2 Time: 0:08.0
run 2 Rnk: 10
run 2 Time: 9:31.7
Rezultat: 31:27.4
6 . 191 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 6 7:57.9 8 0:08.2 6 14:27.5 3 0:08.3 9 9:27.2 32:09.3 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 6
run 1 Time: 7:57.9
T1 Rnk: 8
T1 Time: 0:08.2
swim Rnk: 6
swim Time: 14:27.5
T2 Rnk: 3
T2 Time: 0:08.3
run 2 Rnk: 9
run 2 Time: 9:27.2
Rezultat: 32:09.3
7 . 192 Medved Jakob
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 5 7:48.4 17 0:13.4 9 15:14.9 18 0:16.9 2 8:41.1 32:14.7 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 5
run 1 Time: 7:48.4
T1 Rnk: 17
T1 Time: 0:13.4
swim Rnk: 9
swim Time: 15:14.9
T2 Rnk: 18
T2 Time: 0:16.9
run 2 Rnk: 2
run 2 Time: 8:41.1
Rezultat: 32:14.7
8 . 193 Cebin Bojan
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 1 7:46.3 16 0:13.0 11 15:53.7 11 0:12.7 1 8:23.1 32:28.9 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 1
run 1 Time: 7:46.3
T1 Rnk: 16
T1 Time: 0:13.0
swim Rnk: 11
swim Time: 15:53.7
T2 Rnk: 11
T2 Time: 0:12.7
run 2 Rnk: 1
run 2 Time: 8:23.1
Rezultat: 32:28.9
9 . 194 Mori Mitja
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana TZS 8 8:31.1 5 0:07.4 7 14:36.5 10 0:12.1 8 9:23.8 32:50.9 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 8
run 1 Time: 8:31.1
T1 Rnk: 5
T1 Time: 0:07.4
swim Rnk: 7
swim Time: 14:36.5
T2 Rnk: 10
T2 Time: 0:12.1
run 2 Rnk: 8
run 2 Time: 9:23.8
Rezultat: 32:50.9
10 . 195 Škufca Maks
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 11 9:00.4 1 0:05.9 8 15:10.6 6 0:09.5 7 9:23.6 33:50.1 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 11
run 1 Time: 9:00.4
T1 Rnk: 1
T1 Time: 0:05.9
swim Rnk: 8
swim Time: 15:10.6
T2 Rnk: 6
T2 Time: 0:09.5
run 2 Rnk: 7
run 2 Time: 9:23.6
Rezultat: 33:50.1
11 . 196 HARDNOLD PETER
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS 10 8:50.3 6 0:07.7 10 15:21.0 7 0:11.0 11 9:37.8 34:08.1 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 10
run 1 Time: 8:50.3
T1 Rnk: 6
T1 Time: 0:07.7
swim Rnk: 10
swim Time: 15:21.0
T2 Rnk: 7
T2 Time: 0:11.0
run 2 Rnk: 11
run 2 Time: 9:37.8
Rezultat: 34:08.1
12 . 197 Mandič Pero
TK UTRIp
Moški SLO TK UTRIp TZS 12 9:11.8 19 0:15.7 13 17:48.3 19 0:22.1 13 10:03.6 37:41.8 >
Klub TK UTRIp
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 12
run 1 Time: 9:11.8
T1 Rnk: 19
T1 Time: 0:15.7
swim Rnk: 13
swim Time: 17:48.3
T2 Rnk: 19
T2 Time: 0:22.1
run 2 Rnk: 13
run 2 Time: 10:03.6
Rezultat: 37:41.8
13 . 198 Adamič Marko
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY TZS 13 9:29.5 10 0:09.3 17 20:24.2 15 0:15.3 14 10:09.1 40:27.6 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 13
run 1 Time: 9:29.5
T1 Rnk: 10
T1 Time: 0:09.3
swim Rnk: 17
swim Time: 20:24.2
T2 Rnk: 15
T2 Time: 0:15.3
run 2 Rnk: 14
run 2 Time: 10:09.1
Rezultat: 40:27.6
14 . 199 Verdenik Marko
ŠD RIBA
Moški SLO ŠD RIBA TZS 17 10:57.5 20 0:15.9 12 17:14.8 21 0:30.2 20 12:25.8 41:24.4 >
Klub ŠD RIBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 17
run 1 Time: 10:57.5
T1 Rnk: 20
T1 Time: 0:15.9
swim Rnk: 12
swim Time: 17:14.8
T2 Rnk: 21
T2 Time: 0:30.2
run 2 Rnk: 20
run 2 Time: 12:25.8
Rezultat: 41:24.4
15 . 200 Povhe Tadej
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 15 9:41.5 13 0:12.3 20 20:44.9 16 0:15.6 15 10:34.0 41:28.5 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 15
run 1 Time: 9:41.5
T1 Rnk: 13
T1 Time: 0:12.3
swim Rnk: 20
swim Time: 20:44.9
T2 Rnk: 16
T2 Time: 0:15.6
run 2 Rnk: 15
run 2 Time: 10:34.0
Rezultat: 41:28.5
16 . 201 Balabanič Damjan
ŠD Posavje
Moški SLO ŠD Posavje TZS 16 10:03.2 9 0:09.1 18 20:33.3 12 0:13.5 16 10:45.5 41:44.7 >
Klub ŠD Posavje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 16
run 1 Time: 10:03.2
T1 Rnk: 9
T1 Time: 0:09.1
swim Rnk: 18
swim Time: 20:33.3
T2 Rnk: 12
T2 Time: 0:13.5
run 2 Rnk: 16
run 2 Time: 10:45.5
Rezultat: 41:44.7
17 . 202 Pilih Tomaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 14 9:35.3 18 0:14.0 21 21:52.5 13 0:14.8 12 9:56.1 41:52.8 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 14
run 1 Time: 9:35.3
T1 Rnk: 18
T1 Time: 0:14.0
swim Rnk: 21
swim Time: 21:52.5
T2 Rnk: 13
T2 Time: 0:14.8
run 2 Rnk: 12
run 2 Time: 9:56.1
Rezultat: 41:52.8
18 . 203 Kromar Nejc
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 20 11:24.2 22 0:29.0 14 17:53.8 9 0:12.1 21 12:39.0 42:38.3 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 20
run 1 Time: 11:24.2
T1 Rnk: 22
T1 Time: 0:29.0
swim Rnk: 14
swim Time: 17:53.8
T2 Rnk: 9
T2 Time: 0:12.1
run 2 Rnk: 21
run 2 Time: 12:39.0
Rezultat: 42:38.3
19 . 204 Martič Zvezdan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 21 11:34.2 11 0:09.9 16 19:32.1 14 0:15.1 18 12:11.3 43:42.7 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 21
run 1 Time: 11:34.2
T1 Rnk: 11
T1 Time: 0:09.9
swim Rnk: 16
swim Time: 19:32.1
T2 Rnk: 14
T2 Time: 0:15.1
run 2 Rnk: 18
run 2 Time: 12:11.3
Rezultat: 43:42.7
20 . 205 Krajnc Igor
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 19 11:22.3 14 0:12.5 19 20:41.8 17 0:16.4 19 12:12.5 44:45.7 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 19
run 1 Time: 11:22.3
T1 Rnk: 14
T1 Time: 0:12.5
swim Rnk: 19
swim Time: 20:41.8
T2 Rnk: 17
T2 Time: 0:16.4
run 2 Rnk: 19
run 2 Time: 12:12.5
Rezultat: 44:45.7
21 . 206 Žagar Toni
Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 18 11:03.9 15 0:12.5 22 22:15.3 20 0:24.1 17 11:40.6 45:36.7 >
Klub Triatlon klub Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 18
run 1 Time: 11:03.9
T1 Rnk: 15
T1 Time: 0:12.5
swim Rnk: 22
swim Time: 22:15.3
T2 Rnk: 20
T2 Time: 0:24.1
run 2 Rnk: 17
run 2 Time: 11:40.6
Rezultat: 45:36.7
22 . 207 Josipović Matko
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Moški SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 22 14:11.5 21 0:21.8 15 19:00.9 22 1:09.0 22 14:30.9 49:14.3 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 22
run 1 Time: 14:11.5
T1 Rnk: 21
T1 Time: 0:21.8
swim Rnk: 15
swim Time: 19:00.9
T2 Rnk: 22
T2 Time: 1:09.0
run 2 Rnk: 22
run 2 Time: 14:30.9
Rezultat: 49:14.3
ŽENSKE-Ž
1 . 173 Dolinar Majdič Simona
Gazelce
Ženski SLO Gazelce TZS 1 9:01.0 1 0:11.4 2 15:11.2 3 0:11.1 1 9:50.9 34:25.7 >
Klub Gazelce
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 1
run 1 Time: 9:01.0
T1 Rnk: 1
T1 Time: 0:11.4
swim Rnk: 2
swim Time: 15:11.2
T2 Rnk: 3
T2 Time: 0:11.1
run 2 Rnk: 1
run 2 Time: 9:50.9
Rezultat: 34:25.7
2 . 174 Hočevar Katja
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 3 9:25.2 3 0:13.6 4 15:20.6 2 0:10.4 4 10:42.3 35:52.4 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 3
run 1 Time: 9:25.2
T1 Rnk: 3
T1 Time: 0:13.6
swim Rnk: 4
swim Time: 15:20.6
T2 Rnk: 2
T2 Time: 0:10.4
run 2 Rnk: 4
run 2 Time: 10:42.3
Rezultat: 35:52.4
3 . 175 Pogačar Neža
TK UTRIp
Ženski SLO TK UTRIp TZS 5 9:49.9 2 0:12.7 1 14:43.9 4 0:11.3 6 11:02.3 36:00.3 >
Klub TK UTRIp
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 5
run 1 Time: 9:49.9
T1 Rnk: 2
T1 Time: 0:12.7
swim Rnk: 1
swim Time: 14:43.9
T2 Rnk: 4
T2 Time: 0:11.3
run 2 Rnk: 6
run 2 Time: 11:02.3
Rezultat: 36:00.3
4 . 176 Mandl Nina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško TZS 6 10:02.8 8 0:20.9 3 15:14.3 1 0:09.8 3 10:39.2 36:27.2 >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 6
run 1 Time: 10:02.8
T1 Rnk: 8
T1 Time: 0:20.9
swim Rnk: 3
swim Time: 15:14.3
T2 Rnk: 1
T2 Time: 0:09.8
run 2 Rnk: 3
run 2 Time: 10:39.2
Rezultat: 36:27.2
5 . 177 Pluško Lana
Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Ženski SLO Triatlonski klub Telemach Ljubljana TZS 4 9:25.9 5 0:14.1 6 17:13.2 5 0:11.9 5 10:44.3 37:49.6 >
Klub Triatlonski klub Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 4
run 1 Time: 9:25.9
T1 Rnk: 5
T1 Time: 0:14.1
swim Rnk: 6
swim Time: 17:13.2
T2 Rnk: 5
T2 Time: 0:11.9
run 2 Rnk: 5
run 2 Time: 10:44.3
Rezultat: 37:49.6
6 . 178 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO TZS 2 9:17.9 7 0:20.2 7 19:01.3 6 0:18.0 2 10:16.9 39:14.5 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 2
run 1 Time: 9:17.9
T1 Rnk: 7
T1 Time: 0:20.2
swim Rnk: 7
swim Time: 19:01.3
T2 Rnk: 6
T2 Time: 0:18.0
run 2 Rnk: 2
run 2 Time: 10:16.9
Rezultat: 39:14.5
7 . 179 Jeromen Tina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško TZS 7 10:53.1 4 0:13.7 5 16:53.5 7 0:18.5 7 11:35.0 39:54.1 >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 7
run 1 Time: 10:53.1
T1 Rnk: 4
T1 Time: 0:13.7
swim Rnk: 5
swim Time: 16:53.5
T2 Rnk: 7
T2 Time: 0:18.5
run 2 Rnk: 7
run 2 Time: 11:35.0
Rezultat: 39:54.1
8 . 180 Novak Špela
TK TELEMACH LJUBLJANA
Ženski SLO TK TELEMACH LJUBLJANA TZS 9 12:46.9 9 0:22.2 8 23:34.0 8 0:19.4 8 13:20.8 50:23.5 >
Klub TK TELEMACH LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
run 1 Rnk: 9
run 1 Time: 12:46.9
T1 Rnk: 9
T1 Time: 0:22.2
swim Rnk: 8
swim Time: 23:34.0
T2 Rnk: 8
T2 Time: 0:19.4
run 2 Rnk: 8
run 2 Time: 13:20.8
Rezultat: 50:23.5
9 . 181 KOPAČ ANDREJA
TK NM
Ženski SLO TK NM 8 12:35.1 6 0:20.2 9 24:26.2 9 0:23.1 9 13:59.6 51:44.3 >
Klub TK NM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
run 1 Rnk: 8
run 1 Time: 12:35.1
T1 Rnk: 6
T1 Time: 0:20.2
swim Rnk: 9
swim Time: 24:26.2
T2 Rnk: 9
T2 Time: 0:23.1
run 2 Rnk: 9
run 2 Time: 13:59.6
Rezultat: 51:44.3

Komentarji

 

Mobile content