Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Prvomajski Novigradski XCM 2018 - kraća staza

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Prvomajski Novigradski XCM 2018 - kraća staza Datum:01.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Time
IMK-JUNIORI-M
1 . 163 Ruba Marko Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 01:52:26
2 . 179 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 1 01:55:18
3 . 166 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 1 01:59:57
4 . 165 Baldas Paolo Moški CRO BK POREČ 1 02:06:57
IMK-U30-M
1 . 182 Leskovšek Timotej Moški SLO KD HRASNIK 1 01:50:00
2 . 128 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 1 01:51:01
3 . 173 Brajković Manuel Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 01:58:05
4 . 181 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 1 02:04:19
5 . 143 IliČiĆ Marko Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:08:45
6 . 164 Lučić Hrvoje Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:11:54
7 . 115 Sabol Andrej Moški CRO BK PULA 1 02:13:27
8 . 168 PAHOVIĆ FRANKO Moški CRO INDIVIDUAL 1 03:32:41
IMK-U45-M
1 . 110 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 01:45:13
2 . 175 Kučan Tomaž Moški CRO KD RAJD 1 01:51:48
3 . 180 Vidovic Sasa Moški CRO BK GROBNIK 1 01:54:14
4 . 171 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 1 01:55:15
5 . 145 KRASTIĆ KRISTIAN Moški CRO INDIVIDUAL 1 01:57:11
6 . 159 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 01:58:57
7 . 148 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 1 01:59:58
8 . 107 GRBAC DORIJAN Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:00:17
9 . 121 Radeticchio Daniel Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 02:00:22
10 . 108 Rudež Vice Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:02:34
11 . 184 Starman Jan Moški SLO CALCIT TEAM 1 02:02:42
12 . 177 VOLF Tomaž Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:03:08
13 . 133 Vitasović Vedran Moški CRO BK AXA 1 02:07:54
14 . 131 JACIN DENIS Moški CRO BK BUJŠTINA 1 02:08:19
15 . 136 Vošćon Kristijan Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:08:25
16 . 152 Šmid Miran Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:08:55
17 . 154 Kiš Albert Moški CRO BK POREČ 1 02:09:22
18 . 176 SLADONJA DRAGAN Moški CRO BK CRIKVENICA 1 02:09:49
19 . 167 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 1 02:09:51
20 . 172 Horvat Igor Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:11:09
21 . 135 MRAK ANDREJ Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:11:25
22 . 125 Atanasić Andrej Moški CRO BK NOVIGRAD 1 02:11:50
23 . 109 Corelli Edi Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:14:21
24 . 146 KENDA BOŠTIJAN Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:14:56
25 . 157 Orzan Michele Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 02:18:38
26 . 174 Tončić Marko Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:18:59
27 . 153 Podlesnik Blaz Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:29:44
28 . 147 Ban Tom Moški CRO BK POREČ 1 02:32:54
29 . 120 Sambt Goran Moški SLO KD RAKETA 1 02:34:59
30 . 183 MAMULA ZORAN Moški CRO BK AXA 1 02:36:45
31 . 141 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 1 02:37:46
32 . 102 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 1 02:40:39
33 . 116 Koglot Denis Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:47:25
34 . 155 Hrncic Vjekoslav Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 02:50:22
35 . 117 Sulic Mitja Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:51:18
36 . 124 Rupnik Gaber Moški SLO INDIVIDUAL 1 02:51:22
37 . 113 Riha Zeljko Moški CRO INDIVIDUAL 1 03:46:36
38 . 114 ULJEŠIĆ NEBOJŠA Moški CRO INDIVIDUAL 1 03:48:02
39 . 156 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 04:09:30
IMK-U45+-M
1 . 129 BENIC ALFREDO Moški CRO BK CAMPETTO 1 01:58:09
2 . 140 Bonas Drago Moški CRO INDIVIDUAL 1 01:58:24
3 . 139 Bilić Loris Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 02:00:23
4 . 111 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 1 02:02:44
5 . 122 Benčić Roberto Moški CRO INDVIDUAL 1 02:03:51
6 . 178 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 1 02:06:05
7 . 104 Brozic Matteo Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 1 02:09:02
8 . 138 ČakareviĆ Rade Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:11:06
9 . 162 Petropoli Željko Moški CRO TEAM RODEO 1 02:14:23
10 . 137 Radović Bazilio Moški CRO ISTRA BIKE LABIN 1 02:16:49
11 . 123 Duić Tomislav Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:18:40
12 . 132 Srblin Aldo Moški CRO BK AXA 1 02:22:53
13 . 106 GRBAC VIKTOR Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:24:46
14 . 151 MONSTRAGELO ALBERTO Moški ITA SC. COTTUR A.S.D. 1 02:30:08
15 . 127 ALTIN MARČELO Moški CRO BK GROŽNJAN 1 02:30:25
16 . 118 Sepic Ervin Moški CRO INDIVIDUAL 1 02:34:17
17 . 103 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 1 02:36:01
18 . 100 TOBIAS BOGDAN Moški SLO INDIVIDQUAL 1 03:29:50
19 . 170 PRCAČ MILENKO Moški SLO INDIVIDUAL 1 04:07:30
20 . 160 SMOLIČ ANDREJ Moški SLO INDIVIDUAL 1 04:09:27
IMK-ŽENSKE-Ž
1 . 149 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1 02:06:19
2 . 112 Zupan Maja Ženski SLO BLED BIKE FESTIVAL 1 02:09:48
3 . 150 Cosliani Donatella Ženski ITA SC. COTTUR A.S.D. 1 02:30:10
4 . 130 Marušić Romina Ženski CRO INDIVIDUAL 1 02:32:03
5 . 142 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 1 02:37:44
6 . 126 KRIŽNIČ ANDREJA Ženski SLO INDIVIDUAL 1 02:46:25
7 . 169 SOTENŠEK JASMINA Ženski SLO INDIVIDUAL 1 04:07:29
8 . 161 SMOLIĆ TANIA Ženski SLO INDIVIDUAL 1 04:09:28

Komentarji