Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Završnica 2018 UCI C2 Elite-U23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma: XCO Završnica 2018 UCI C2 Elite-U23 Datum:22.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. of laps Gap Best lap
ELITE+U23-M
1 . 1 Parti András Moški HUN WABERER'S TREK TEAM 10004031140 -- 6 00:00:00,00 00:12:27
2 . 17 MEDVEDEV DIMITRI Moški RUS METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10056060728 -- 6 00:01:22,85 00:14:20
3 . 16 CLERICI DAVIDE Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823757 -- 6 00:01:42,77 00:14:17
4 . 5 Palumby Zsombor Moški HUN SVS PRO TEAM 10008821223 -- 6 00:02:04,37 00:14:31
5 . 8 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 -- 6 00:02:33,67 00:14:27
6 . 6 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 -- 6 00:02:55,61 00:14:44
7 . 7 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 6 00:03:53,55 00:14:17
8 . 14 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 6 00:03:56,50 00:14:48
9 . 3 VOLODYMYR KOZLOVSKYY Moški UKR UKRAINE TEAM 10009839420 -- 6 00:04:08,49 00:14:40
10 . 30 Pozzo Marco Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10008835670 -- 6 00:06:14,42 00:15:06
11 . 11 Bagnol joris Moški FRA TEAM NCA BERGAMONT LEVENS VTT 10006455837 -- 6 00:07:03,23 00:15:09
12 . 22 Cerutti Gregorio Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823656 -- 6 00:07:57,52 00:15:09
13 . 18 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 -- 6 00:08:15,28 00:15:21
14 . 10 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 6 00:10:23,35 00:15:31
15 . 25 SEGAT SIMONE Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10013694764 -- 6 00:10:56,59 00:15:37
16 . 33 Charmes Theo Moški FRA SUNN BEAUMES DE VENISE 10015697210 -- 6 00:12:21,31 00:16:04
17 . 35 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 -- 6 00:12:52,75 00:16:02
18 . 20 Dalla Pria Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014209672 -- 6 00:15:11,12 00:16:03
19 . 27 ZARANTONELLO TOMMASO Moški ITA METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10015637895 -- 6 00:15:21,40 00:16:43
20 . 24 PAVLO Lukan Moški UKR UKRAINE TEAM 10011083040 -- 6 00:15:27,13 00:15:55
21 . 9 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 10028402590 -- 6 00:15:31,63 00:16:51
22 . 21 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 -- 6 00:15:35,30 00:16:54
23 . 29 Mazzucchelli Marco Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10009844268 -- 6 00:16:54,40 00:16:01
24 . 28 Roccon Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349415 -- 6 00:18:17,27 00:16:51
25 . 19 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 -- 6 00:19:33,19 00:15:29
26 . 12 Borsos Benedek Moški HUN SVS PRO TEAM 10010834173 -- 5 00:01:52,70 00:16:39
27 . 13 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 5 00:02:08,78 00:16:53
28 . 23 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 -- 5 00:19:50,78 00:16:57
DNF 2 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 4 -01:32:35,92 00:14:03
DNF 31 Cerri Luca Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10009448992 -- 3 -01:25:56,69 00:16:49
DNF 15 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10010728281 -- 3 -01:29:00,47 00:16:36
DNF 26 ZORDAN EDDY Moški ITA METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10014350627 -- 1 -02:50:13,52 00:16:39
DNS 4 DMYTRO TITARENKO Moški UKR UKRAINE TEAM 10006764722 -- 1 00:10:39,52 01:37:05
DNS 32 Mihalkovits Lukas Moški AUT ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM 10013974246 -- 1 00:10:40,89 01:37:06
DNS 34 Lunardi Pietro Moški ITA CORRATEC MTB RACING TEAM 10029475856 -- 1 00:10:42,19 01:37:07

Komentarji