Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Kočevje 2018 - SUPER POKAL

Super pokal Tekma:Triatlon Kočevje 2018 - SUPER POKAL Datum:09.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca
MOšKI-M
1 . 111 Meden Matija Moški SLO TK 3KM -- 1:03:06 2018TZS457
2 . 31 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:03:49 2018TZS236
3 . 121 Močnik Matic Moški SLO ŠDP -- 1:04:18 2018TZS051
4 . 136 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:04:50 2018TZS230
5 . 135 klenovšek urh Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:05:01 2018TZS554
6 . 202 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:05:25 2018TZS072
7 . 143 Cebin Bojan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:06:01 2018TZS059
8 . 156 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:06:10 2018TZS233
9 . 61 Mandič Mark Moški SLO TK Utrip -- 1:07:05 2018TZS373
9 . 60 Medved Jakob Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:07:05 2018TZS572
11 . 199 Škufca Maks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:07:20 2018TZS083
12 . 20 Škufca Elias Moritz Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:07:25 2018TZS082
13 . 142 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:08:11 2018TZS061
14 . 184 Kit Mitja Moški SLO TK 3KM -- 1:08:14 2018TZS450
15 . 206 Fluher Boris Moški SLO TK Logatec -- 1:08:16 2018TZS154
16 . 194 Povše Vasja Moški SLO ŠRK Celje -- 1:08:27 2018TZS021
17 . 153 Berlec Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:08:48 2018TZS237
18 . 161 Petelinšek Amadej Moški SLO 74. PEHP -- 1:09:25 2018TZS459
19 . 22 Kromar Damijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:09:33 2018TZS068
20 . 112 Meden Sašo Moški SLO TK 3KM -- 1:09:37 2018TZS458
21 . 97 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:09:47 2018TZS232
22 . 181 Rizmal Jurij Moški SLO TK Krško -- 1:09:53 2018TZS312
23 . 201 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:09:57 2018TZS227
24 . 116 Radivojević Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:10:07 2018TZS078
25 . 137 Mavric Mrak Filip Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:10:31 2018TZS570
26 . 157 Suhadolnik Luka Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:10:43 2018TZS603
27 . 3 Mihelič Dejan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:11:00 2018TZS074
28 . 115 Paradiž Matej Moški SLO PU Koper -- 1:11:01 2018TZS350
29 . 182 Gašparič Nande Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:12:34 2018TZS538
30 . 4 Šilc France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:12:40 2018TZS080
31 . 155 Lavrič Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:12:59
32 . 180 Korelc Matej Moški SLO ŠD Akson -- 1:13:05 2018TZS144
33 . 64 Mandič Pero Moški SLO TK Utrip -- 1:14:18 2018TZS370
34 . 105 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:14:25 2018TZS198
35 . 152 Štrus Luka Moški SLO 15. PVL -- 1:14:33
36 . 148 Velepec Jure Moški SLO ŠPE -- 1:14:45
37 . 139 šekoranja Janez Moški SLO ŠD Akson -- 1:14:50 2018TZS149
38 . 173 Gostinčar Robert Moški SLO TK 3KM -- 1:15:13 2018TZS447
39 . 50 Medvedec Uroš Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:15:22 2018TZS476
40 . 154 Lavrič Rok Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:15:31
41 . 52 Lulik Dimitrij Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:15:49 2018TZS490
42 . 134 Adamič Marko Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:15:57 2018TZS517
43 . 147 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:16:03 2018TZS674
44 . 183 Jazbec Matija Moški SLO ESD -- 1:16:41
45 . 170 Jamšček Nejc Moški SLO CVŠ -- 1:16:43
46 . 6 Škulj Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:16:52 2018TZS088
47 . 198 Lovšin Marko Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:17:03 2018TZS071
48 . 99 Petrič Slavko Moški SLO ŠD Posavje -- 1:17:13 2018TZS047
49 . 166 Majcen Boris Moški SLO CVŠ -- 1:17:28
50 . 144 Poljšak Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL -- 1:17:37
51 . 54 KAJTAZOVIČ Edin Moški SLO Kočevje -- 1:18:42
52 . 192 Eržen Gregor Moški SLO VZE -- 1:18:55
53 . 165 Kostanjevec Matej Moški SLO CVŠ -- 1:18:59
54 . 186 Štabuc Roman Moški SLO ŠK Triatlon Lajf -- 1:19:31 2018TZS040
55 . 174 Rajh Marko Moški SLO TK 3KM -- 1:19:34 2018TZS460
56 . 207 Križan Peter Moški SLO TKD Bela Krajina -- 1:20:03
57 . 126 Pezdir Roman Moški SLO Trenert ŠD -- 1:20:40 2018TZS431
58 . 81 Hojnik Damir Moški SLO PU CELJE PP ŽALEC -- 1:21:00
59 . 51 Vidmar Denis Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 1:21:16 2018TZS486
60 . 205 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD Turbo M -- 1:21:49 2018TZS115
61 . 197 Verbajs Matej Moški SLO TK Povodni mož -- 1:21:54
62 . 109 Egart Janez Moški SLO DISCOGROUP -- 1:22:21
63 . 92 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec -- 1:22:38 2018TZS150
64 . 5 BRADASCHIA Maurizio Moški ITA Pool Sport Trieste -- 1:22:49
65 . 128 Lasič Martin Moški SLO ŠD Riba -- 1:23:24
66 . 187 Unger Ivan Moški SLO 74. PEHP -- 1:24:37
67 . 163 Ivanović Ivan Moški SLO -- 1:24:49
68 . 177 Kolman Miran Moški SLO LOGBR / POV -- 1:24:51
69 . 146 GRGURIČ Miha Moški SLO -- 1:25:19
70 . 114 MAVRIN HUKY Mircho Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:25:24
71 . 65 SCHIAVON Giacomo Moški ITA Triathlon Trieste -- 1:25:26
72 . 189 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:25:29 2018TZS087
73 . 188 ČRNČEC Mitja Moški SLO 74. PEHP -- 1:26:13
74 . 8 Pleše Goran Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:26:35 2018TZS092
75 . 162 Petelinšek Karl Moški SLO GPU UPS OKC -- 1:27:43
76 . 125 Košmrlj Andraž Moški SLO ESD -- 1:28:21
77 . 100 Rogan Franc Moški SLO TK Velenje -- 1:30:34 2018TZS414
78 . 91 Črešnar Rok Moški SLO TK Novo mesto -- 1:30:52 2018TZS171
79 . 120 Erhovnic Tomaž Moški SLO ŠD Turbo M -- 1:31:37 2018TZS110
80 . 195 Pozvek Jože Moški SLO TK Logatec -- 1:33:53 2018TZS155
81 . 203 BENKO Robert Moški SLO -- 1:35:44
82 . 169 Knap Bojan Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 1:41:05 2018TZS192
83 . 172 Kabaj Milan Moški SLO TK 3KM -- 2:07:25 2018TZS449
DNF84 . 69 Perc Jan Moški SLO TK Velenje -- DNF 2018TZS410
ŽENSKE-Ž
1 . 113 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 1:13:19 2018TZS234
2 . 138 Hočevar Katja Ženski SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:15:17 2018TZS546
3 . 110 Mandl Nina Ženski SLO MULTISPORT KRšKO -- 1:15:26 2018TZS470
4 . 78 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo mesto -- 1:15:35 2018TZS168
5 . 159 Marič Alja Ženski SLO TK Telemach Ljubljana -- 1:16:13 2018TZS567
6 . 119 Pogačar Neža Ženski SLO TK Utrip -- 1:16:55 2018TZS363
7 . 193 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 1:17:25 2018TZS235
8 . 124 Pevec Hanah Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:17:49 2018TZS100
9 . 118 Bedene Pia Ženski SLO TK Novo mesto -- 1:22:17 2018TZS165
10 . 164 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 1:25:41 2018TZS098
11 . 171 Maček Mateja Ženski SLO TK 3KM -- 1:25:54 2018TZS456
12 . 150 Švajger Tamara Ženski SLO ŠPE -- 1:25:57
13 . 70 Perc Jana Ženski SLO TK Velenje -- 1:29:15 2018TZS413
14 . 140 šekoranja marija Ženski SLO ŠD Akson -- 1:31:00
15 . 200 Flerin Mojca Ženski SLO 132. GORP -- 1:33:20
16 . 149 Bradač Irena Ženski SLO EEB -- 1:36:11
17 . 176 Kobentar Katja Ženski SLO LOGBR -- 1:39:41

Komentarji