Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. Vzpon na Mašun 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:11. Vzpon na Mašun 2013 Datum:16.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek
DEčKI A/B/C-M
1 . 81 Finkšt Matic Moški SLO KD ALPE 30:17.4 00:00.0
MTB MOšKI A-M
1 . 126 Kopinšek Gregor Moški SLO Dramlje 34:51.0 00:00.0
MTB MOšKI B-M
1 . 54 Strnad Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27:57.5 00:00.0
2 . 139 Brecelj Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA 29:45.9 01:48.4
3 . 20 Potažak Milan Moški SLO Kolektor 31:13.7 03:16.2
4 . 70 Šajn Aljaž Moški SLO Nova Gorica 34:14.0 06:16.5
5 . 135 Urbančič Jernej Moški SLO KK Postojna 36:27.7 08:30.2
MTB MOšKI C-M
1 . 136 Fabec Boris Moški SLO Ilirska Bistrica 46:01.8 00:00.0
MTB ŽENSKE A-Ž
1 . 145 Rutar Katja Ženski SLO KK Postojna 39:32.3 00:00.0
2 . 127 Tomšič Helena Ženski SLO Pivka 43:13.3 03:41.0
MASTER A-M
1 . 44 Stubelj Aleš Moški SLO KK Pantal 26:13.3 00:00.0
2 . 65 Pahor Andraž Moški SLO ŠD Povž 28:40.8 02:27.5
3 . 89 Kutnar Aleš Moški SLO UNI TEAM - CULT 28:58.4 02:45.1
4 . 118 Kovač Anže Moški SLO KK Postojna 29:11.7 02:58.4
5 . 147 Potepan Damjan Moški SLO Ilirska Bistrica 29:15.5 03:02.2
6 . 26 Lipec Blaž Moški SLO KK Postojna 29:21.7 03:08.4
7 . 104 Soršak Jaka Moški SLO KD ALPE 30:03.4 03:50.1
8 . 110 Miklavič Sašo Moški SLO KK Soča Kobarid 31:34.6 05:21.3
ŽENSKE A-Ž
1 . 17 Svetlik Danijela Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 28:06.9 00:00.0
2 . 64 Rebec Valentina Ženski SLO Logatec 28:39.9 00:33.0
3 . 25 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 30:57.9 02:51.0
4 . 141 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 36:07.9 08:01.0
5 . 108 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 37:24.7 09:17.8
ŽENSKE B-Ž
1 . 102 Srdoč Nataša Ženski SLO ŠD BAM.BI 33:27.1 00:00.0
2 . 144 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 35:08.6 01:41.5
3 . 120 Milharčič Karmen Ženski SLO Postojna 43:02.4 09:35.3
ŽENSKE C-Ž
1 . 27 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 33:17.7 00:00.0
2 . 78 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 36:41.7 03:24.0
3 . 10 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 40:38.6 07:20.9
AMATERJI -M
1 . 53 Porenta Primož Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 24:27.5 00:00.0
2 . 109 Bošnjak Matic Moški SLO ŠD SKB 25:08.8 00:41.3
3 . 91 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 25:10.8 00:43.3
4 . 146 Rupnik Jure Moški SLO Radenska 25:30.2 01:02.7
5 . 69 Rok Mitja Moški SLO KK PANTAL 25:41.6 01:14.1
6 . 97 Ličan Marko Moški SLO Ilirska Bistrica 26:10.9 01:43.4
7 . 130 Modic Aleš Moški SLO Calcit Bike Team 26:24.0 01:56.5
8 . 94 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 26:44.3 02:16.8
9 . 72 Maretič Žiga Moški SLO KD Mobilni 26:48.7 02:21.2
10 . 90 Glavič Miha Moški SLO Uni - Team Cult 27:11.9 02:44.4
11 . 84 Žučko Matej Moški SLO KD ALPE 27:38.4 03:10.9
12 . 123 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 28:08.0 03:40.5
13 . 138 Vodopivec Luka Moški SLO ŠKTD Kamnje 28:47.0 04:19.5
14 . 140 Počkaj Valentin Moški SLO KK Postojna 30:19.8 05:52.3
15 . 132 Černač Domen Moški SLO KK Postojna 31:45.2 07:17.7
16 . 117 Gerželj Aljoša Moški SLO KK Postojna 36:36.7 12:09.2
MASTER B-M
1 . 4 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 24:29.0 00:00.0
2 . 9 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 24:34.9 00:05.9
3 . 83 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 24:54.3 00:25.3
4 . 106 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 25:13.9 00:44.9
5 . 119 Planinšek Borut Moški SLO Bicikel.com 25:26.7 00:57.7
6 . 88 Pustoslemšek Luka Moški SLO KD ALPE 25:30.9 01:01.9
7 . 31 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 25:38.5 01:09.5
8 . 76 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 26:04.6 01:35.6
9 . 60 Komac Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26:07.7 01:38.7
10 . 87 Primožič Peter Moški SLO KD Alpe 27:05.8 02:36.8
11 . 98 Trbižan Boštjan Moški SLO KK CASTRA 27:25.6 02:56.6
12 . 128 Matulji Milan Moški SLO BK Opatija 27:40.2 03:11.2
13 . 137 Berce Aleš Moški SLO TSK Logatec 27:42.4 03:13.4
14 . 16 Klanjšček Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 28:03.8 03:34.8
15 . 75 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 28:14.1 03:45.1
16 . 18 Golob Lovro Moški SLO KD Brda Dobrovo 28:45.7 04:16.7
17 . 114 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 29:38.9 05:09.9
18 . 129 Laginja Ivica Moški SLO BK Opatija 30:15.4 05:46.4
19 . 112 Kenda Primož Moški SLO IRT 3000 30:30.0 06:01.0
20 . 111 Košir Andrej Moški SLO KK Soča Kobarid 31:35.8 07:06.8
21 . 15 Česnik Boštjan Moški SLO KK Postojna 33:05.9 08:36.9
22 . 134 Franjkovič Mitja Moški SLO Šmarje 33:26.5 08:57.5
MASTER C-M
1 . 93 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 25:02.1 00:00.0
2 . 7 Volarič Milko Moški SLO KK Soča Kobarid 25:09.5 00:07.4
3 . 14 Grilj Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 25:25.4 00:23.3
4 . 85 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 25:32.5 00:30.4
5 . 67 Rot Matjaž Moški SLO IRT 3000 25:34.1 00:32.0
6 . 122 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 26:09.8 01:07.7
7 . 39 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 26:45.6 01:43.5
8 . 51 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27:00.4 01:58.3
9 . 59 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 27:33.4 02:31.3
10 . 131 Maček Silvo Moški SLO Logatec 27:42.9 02:40.8
11 . 24 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 27:50.8 02:48.7
12 . 62 Novak Robert Moški SLO IRT3000 27:51.2 02:49.1
13 . 77 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 28:08.5 03:06.4
14 . 40 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 28:22.8 03:20.7
15 . 96 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 28:50.8 03:48.7
16 . 113 Šabe Matej Moški SLO KK Postojna 30:09.5 05:07.4
17 . 13 Trojer Tomo Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:22.2 05:20.1
18 . 105 Gržina Toni Moški SLO Ilirska Bistrica 30:49.3 05:47.2
19 . 30 Malacko Robert Moški SLO KK Postojna 32:00.0 06:57.9
20 . 143 Škodič Deler Franci Moški SLO KK Postojna 35:19.1 10:17.0
MASTER D-M
1 . 100 Melanšek Iztok Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 25:23.1 00:00.0
2 . 73 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna 25:40.3 00:17.2
3 . 61 Bonča Valter Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26:19.5 00:56.4
4 . 66 Premrn Lucijan Moški SLO KK Izvir Vipava 26:24.4 01:01.3
5 . 80 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 26:40.8 01:17.7
6 . 63 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 26:44.7 01:21.6
7 . 124 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 27:02.2 01:39.1
8 . 38 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27:14.9 01:51.8
9 . 86 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27:17.2 01:54.1
10 . 55 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 29:14.6 03:51.5
11 . 28 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 29:17.5 03:54.4
12 . 32 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 29:24.1 04:01.0
13 . 57 Kreševac Drago Moški SLO ŠD BAM.BI 30:03.1 04:40.0
14 . 74 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 30:20.0 04:56.9
15 . 1 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:25.2 05:02.1
16 . 12 Sulič Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 32:32.6 07:09.5
17 . 142 Škodič Janez Moški SLO KK Postojna 35:24.5 10:01.4
MASTER E-M
1 . 58 Debeljak Janez Moški SLO ŠD Bam.Bi 25:42.9 00:00.0
2 . 116 Zupan Tine Moški SLO Sova Scott team 27:47.4 02:04.5
3 . 121 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 28:48.1 03:05.2
4 . 56 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 29:12.8 03:29.9
5 . 52 Detiček Edvard Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 29:28.5 03:45.6
6 . 50 Brvar Jože Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 30:41.3 04:58.4
7 . 37 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:41.5 04:58.6
8 . 33 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 31:20.8 05:37.9
9 . 99 Stibilj Jurij Moški SLO KK CASTRA 31:57.6 06:14.7
MASTER F-M
1 . 71 Ropret Bojan Moški SLO ŠD BAM.BI 27:14.4 00:00.0
2 . 92 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 28:18.3 01:03.9
3 . 5 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 28:57.8 01:43.4
4 . 48 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 29:04.8 01:50.4
5 . 43 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 29:42.0 02:27.6
6 . 3 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 30:02.7 02:48.3
7 . 6 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 30:51.4 03:37.0
8 . 133 Kozjek Anton Moški SLO Team Granzon 31:05.7 03:51.3
9 . 19 Blažič Jože Moški SLO KD BRDA DOBROVO 34:00.3 06:45.9
10 . 79 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 34:16.3 07:01.9
11 . 107 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 37:41.9 10:27.5
MASTER G-M
1 . 46 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 28:25.7 00:00.0
2 . 95 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 30:55.5 02:29.8
3 . 34 Samokec Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 31:06.2 02:40.5
4 . 41 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 31:12.6 02:46.9
5 . 101 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 32:46.2 04:20.5
6 . 21 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 34:07.2 05:41.5
7 . 8 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 35:27.8 07:02.1
8 . 11 Govekar Ivan Moški SLO ŠD BAM.BI 35:40.4 07:14.7
9 . 23 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 35:42.7 07:17.0
MASTER H-M
1 . 47 Lampe Bojan Moški SLO ŠD Turbo M 30:25.5 00:00.0
2 . 36 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:33.9 00:08.4
3 . 125 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 33:28.2 03:02.7
4 . 2 Štrancar Jože Moški SLO KK Izvir Vipava 35:01.1 04:35.6
5 . 42 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 35:57.7 05:32.2
6 . 35 Čopi Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 37:40.9 07:15.4
MASTER I-M
1 . 49 Kotnik Harbert Moški SLO KD MENGEŠ 33:48.1 00:00.0
2 . 22 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 34:20.7 00:32.6
3 . 29 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 35:17.5 01:29.4
4 . 82 Hafner Jože Moški SLO ŠD Kondor Godešič 37:51.0 04:02.9
5 . 68 Čopi Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 46:54.1 13:06.0
6 . 45 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 49:24.0 15:35.9

Komentarji