Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Češnjiški tek 2018 - DP gor-dol ABSOLUTNO

Tek - gorski Tekma:Češnjiški tek 2018 - DP gor-dol ABSOLUTNO Datum:27.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
ABSOLUTNO M-M
1 . 68 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 79 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
3 . 66 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
4 . 60 Kramarič Luka Moški SLO -- --
5 . 70 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
6 . 69 Rezai Bashir Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
7 . 100 Žitnik Urban Moški SLO -- --
8 . 67 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
9 . 75 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
10 . 77 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE -- --
11 . 98 Pintar Boštjan Moški SLO -- --
12 . 61 Bajde Matej Moški SLO - -- --
13 . 76 Krnc Matjaž Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
14 . 96 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
15 . 73 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
16 . 81 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA -- --
17 . 95 Saksida Marko Moški SLO -- --
18 . 82 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
19 . 62 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
20 . 97 Videčnik Anton Moški SLO Td Vzpon 2 -- --
21 . 83 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
22 . 59 Kveder Miha Moški SLO -- --
23 . 86 Vrečar Branko Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
24 . 74 Vodlan Martin Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
25 . 63 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
26 . 99 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE -- --
27 . 71 Jercic Vasja Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD -- --
28 . 106 Lindič Mih Moški SLO PGD MOTNIK -- --
29 . 80 Cvelbar Igor Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK -- --
30 . 72 Glogovšek Robert Moški SLO -- --
31 . 85 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
32 . 93 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE -- --
33 . 92 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE -- --
34 . 94 Derganc Anton Moški SLO REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM -- --
35 . 107 ZAKONŠEK Matej Moški SLO ŠD MOTNIK -- --
36 . 84 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
37 . 91 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP -- --
38 . 65 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
39 . 90 Meza Stane Moški SLO TD VZPON -- --
DNF 58 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROž TEAM -- --
DNF 87 Mali Karol Moški SLO -- --
DNF 64 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 22 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 24 Kozjek Tina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
3 . 23 Vrečar Ana Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
4 . 18 Klinar Tina Ženski SLO -- --
5 . 25 Ferlin Katarina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
6 . 34 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
7 . 30 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
8 . 19 Zupan Špela Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
9 . 32 Bogataj Helena Ženski SLO -- --
10 . 31 Žlogar Ivica Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA -- --
11 . 20 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
12 . 27 Knez Tadeja Ženski SLO -- --
13 . 26 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO -- --
14 . 28 Hlastec Vodlan Martina Ženski SLO -- --
15 . 35 Meža Boža Ženski SLO TOP ATLET -- --
DNF 29 Godec Andreja Ženski SLO -- --

Komentarji