Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 - absolutno

Tek - gorski Tekma:GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 - absolutno Datum:29.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
ABSOLUTNO M-M
1 . 1 Kuhar Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:25:33 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:25:33
Zaostanek: 00:00:00
2 . 65 Mihelič Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:26:09 00:00:36 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:26:09
Zaostanek: 00:00:36
3 . 71 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:28:51 00:03:18 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:28:51
Zaostanek: 00:03:18
4 . 227 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:29:13 00:03:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:29:13
Zaostanek: 00:03:40
5 . 128 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:30:17 -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:30:17
Zaostanek: 00:00:00
6 . 225 Döcke Max
ASKOE VILLACH
Moški AUT ASKOE VILLACH 01:31:07 00:05:34 >
Klub ASKOE VILLACH
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 01:31:07
Zaostanek: 00:05:34
7 . 4 Zewe Philipp
Moški HUN 01:31:28 00:05:55 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 01:31:28
Zaostanek: 00:05:55
8 . 104 Manning Tommy
Moški 01:34:48 00:04:31 >
Klub
Država
Spol: Moški
Čas: 01:34:48
Zaostanek: 00:04:31
9 . 3 Žitnik Urban
Moški SLO 01:36:03 00:10:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:36:03
Zaostanek: 00:10:30
10 . 38 Kersnik Matevž
AO RADOVLJICA
Moški SLO AO RADOVLJICA 01:36:11 00:10:38 >
Klub AO RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:36:11
Zaostanek: 00:10:38
11 . 73 Delavec Primož
/
Moški SLO / 01:36:25 00:10:52 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:36:25
Zaostanek: 00:10:52
12 . 77 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:36:34 00:11:01 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:36:34
Zaostanek: 00:11:01
13 . 222 DELLA GIUSEPPE MEA
ALDO MERO
Moški ITA ALDO MERO 01:36:47 00:11:14 >
Klub ALDO MERO
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:36:47
Zaostanek: 00:11:14
14 . 133 Globočnik Dušan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:38:06 00:07:49 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:38:06
Zaostanek: 00:07:49
15 . 62 Potočnik Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:38:13 00:12:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:38:13
Zaostanek: 00:12:40
16 . 219 ŠPOLJAR Nikola
AK ZABOK
Moški CRO AK ZABOK 01:40:01 00:14:28 >
Klub AK ZABOK
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:40:01
Zaostanek: 00:14:28
17 . 72 Ambrožič Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:40:31 00:14:58 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:40:31
Zaostanek: 00:14:58
18 . 74 Kožar Uroš
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 01:40:39 00:15:06 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:40:39
Zaostanek: 00:15:06
19 . 140 Vivod Milan
ŠD TEAM MOZIRJE
Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE 01:40:45 -- >
Klub ŠD TEAM MOZIRJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:40:45
Zaostanek: 00:00:00
20 . 217 PRAGER XAVER Franz
LG PASSAU
Moški LG PASSAU 01:41:02 -- >
Klub LG PASSAU
Država
Spol: Moški
Čas: 01:41:02
Zaostanek: 00:00:00
21 . 44 Florjanič Marko
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 01:41:25 00:15:52 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:41:25
Zaostanek: 00:15:52
22 . 32 Lajevec Miha
KŠD PEčE
Moški SLO KŠD PEčE 01:42:18 00:16:45 >
Klub KŠD PEčE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:42:18
Zaostanek: 00:16:45
23 . 100 Pintar Boštjan
/
Moški SLO / 01:42:46 00:12:29 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:42:46
Zaostanek: 00:12:29
24 . 129 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:43:22 00:13:05 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:43:22
Zaostanek: 00:13:05
25 . 27 Markuš Klemen
Moški SLO 01:43:34 00:18:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:43:34
Zaostanek: 00:18:01
26 . 134 Bregar Metod
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:43:52 00:13:35 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:43:52
Zaostanek: 00:13:35
27 . 64 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:44:04 00:18:31 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:04
Zaostanek: 00:18:31
28 . 2 Zupan Primož
Moški SLO 01:44:10 00:18:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:10
Zaostanek: 00:18:37
29 . 75 Ulbl Denis
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:44:37 00:19:04 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:37
Zaostanek: 00:19:04
30 . 20 Rudan Igor
Moški CRO 01:45:00 00:19:27 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:45:00
Zaostanek: 00:19:27
31 . 18 Saksida Marko
Moški SLO 01:45:13 00:19:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:45:13
Zaostanek: 00:19:40
32 . 124 Arbajter Iztok
ŠPORTNA ENOTA SV
Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV 01:45:40 00:15:23 >
Klub ŠPORTNA ENOTA SV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:45:40
Zaostanek: 00:15:23
33 . 36 Kovač Marko
Moški SLO 01:46:02 00:20:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:46:02
Zaostanek: 00:20:29
34 . 43 Gračan Vedran
HOKA EGS
Moški CRO HOKA EGS 01:46:20 00:20:47 >
Klub HOKA EGS
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:46:20
Zaostanek: 00:20:47
35 . 220 Špehar Luka
SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR
Moški CRO SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR 01:46:52 00:21:19 >
Klub SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:46:52
Zaostanek: 00:21:19
36 . 14 Sobočan Anže
Moški SLO 01:48:46 00:23:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:48:46
Zaostanek: 00:23:13
37 . 48 Čačulovič Matic
Moški SLO 01:49:02 00:23:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:49:02
Zaostanek: 00:23:29
38 . 229 Jazbec Matija
/
Moški SLO / 01:49:02 00:18:45 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:49:02
Zaostanek: 00:18:45
39 . 28 Markuš Rok
Moški SLO 01:49:51 00:24:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:49:51
Zaostanek: 00:24:18
40 . 149 Močnik Metod
SLO ODLO MARATON TEAM
Moški SLO SLO ODLO MARATON TEAM 01:50:10 00:09:25 >
Klub SLO ODLO MARATON TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:50:10
Zaostanek: 00:09:25
41 . 221 SCHREIER Markus
KELAG ENERGY
Moški AUT KELAG ENERGY 01:50:26 00:24:53 >
Klub KELAG ENERGY
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 01:50:26
Zaostanek: 00:24:53
42 . 91 Štiglic Boštjan
Moški SLO 01:50:35 00:20:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:50:35
Zaostanek: 00:20:18
43 . 139 Pritržnik Robert
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 01:50:46 00:20:29 >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:50:46
Zaostanek: 00:20:29
44 . 6 Wernig Stefan
SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA
Moški AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA 01:50:52 00:25:19 >
Klub SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 01:50:52
Zaostanek: 00:25:19
45 . 80 Kolar Aljaž
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 01:51:44 00:26:11 >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:51:44
Zaostanek: 00:26:11
46 . 70 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:51:58 00:26:25 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:51:58
Zaostanek: 00:26:25
47 . 23 Pogačnik Nejc
Moški SLO 01:52:05 00:26:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:05
Zaostanek: 00:26:32
48 . 177 Čufer Stanko
PGT
Moški SLO PGT 01:52:25 00:11:23 >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:25
Zaostanek: 00:11:23
49 . 111 Juvan Miha
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 01:52:40 00:22:23 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:40
Zaostanek: 00:22:23
50 . 88 Tremolada Roberto
Moški SLO 01:53:06 00:22:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:06
Zaostanek: 00:22:49
51 . 151 Lotrič Stane
AGP PRO
Moški SLO AGP PRO 01:53:15 00:12:30 >
Klub AGP PRO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:15
Zaostanek: 00:12:30
52 . 162 Krasovec Dusan
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 01:53:32 00:12:47 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:32
Zaostanek: 00:12:47
53 . 169 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:53:55 00:13:10 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:55
Zaostanek: 00:13:10
54 . 81 Vovk Samo
ŠD KOTREDEž
Moški SLO ŠD KOTREDEž 01:53:57 00:28:24 >
Klub ŠD KOTREDEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:57
Zaostanek: 00:28:24
55 . 37 Kočevar Simon
SK LOŠKA DOLINA
Moški SLO SK LOŠKA DOLINA 01:54:05 00:28:32 >
Klub SK LOŠKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:05
Zaostanek: 00:28:32
56 . 15 Škulj Miha
Moški SLO 01:54:08 00:28:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:08
Zaostanek: 00:28:35
57 . 87 Tursic Tom
BRICALP
Moški SLO BRICALP 01:54:22 00:24:05 >
Klub BRICALP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:22
Zaostanek: 00:24:05
58 . 31 Lajič Dalibor
THERMOWAVE
Moški SLO THERMOWAVE 01:54:25 00:28:52 >
Klub THERMOWAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:25
Zaostanek: 00:28:52
59 . 108 Kosec Sebastjan
SVETA VALBURGA
Moški SLO SVETA VALBURGA 01:54:49 00:24:32 >
Klub SVETA VALBURGA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:49
Zaostanek: 00:24:32
60 . 103 Mihelič Blaž
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA 01:54:52 00:24:35 >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:52
Zaostanek: 00:24:35
61 . 183 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:55:26 00:14:24 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:55:26
Zaostanek: 00:14:24
62 . 54 Bajde Matej
GAMA
Moški SLO GAMA 01:56:50 00:31:17 >
Klub GAMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:56:50
Zaostanek: 00:31:17
63 . 130 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:57:00 00:26:43 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:57:00
Zaostanek: 00:26:43
64 . 79 Golob Nejc
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI 01:57:11 00:31:38 >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:57:11
Zaostanek: 00:31:38
65 . 33 Kulstrunk Matthias
TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR 01:57:30 00:31:57 >
Klub TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:57:30
Zaostanek: 00:31:57
66 . 45 Deželak Iztok
Moški SLO 01:58:02 00:32:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:02
Zaostanek: 00:32:29
67 . 218 Šebenik Marjan
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA 01:58:09 00:17:24 >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:09
Zaostanek: 00:17:24
68 . 58 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:58:21 00:32:48 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:21
Zaostanek: 00:32:48
69 . 57 Maraž žiga
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 01:58:27 00:32:54 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:27
Zaostanek: 00:32:54
70 . 131 Trobevšek Tadej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:59:17 00:29:00 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:59:17
Zaostanek: 00:29:00
71 . 231 JAKOME Matjaž
VALINA
Moški SLO VALINA 02:00:05 00:29:48 >
Klub VALINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:00:05
Zaostanek: 00:29:48
72 . 226 Laj Gregor
TKD BELA KRAJINA
Moški SLO TKD BELA KRAJINA 02:00:34 00:35:01 >
Klub TKD BELA KRAJINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:00:34
Zaostanek: 00:35:01
73 . 35 Kreber Domagoj
KCIPT SAMOBOR
Moški CRO KCIPT SAMOBOR 02:01:08 00:35:35 >
Klub KCIPT SAMOBOR
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:01:08
Zaostanek: 00:35:35
74 . 89 Thaler Matjaž
KARANTANIJA
Moški SLO KARANTANIJA 02:01:20 00:31:03 >
Klub KARANTANIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:01:20
Zaostanek: 00:31:03
75 . 85 Verčič Klemen
FORCH
Moški SLO FORCH 02:01:53 00:31:36 >
Klub FORCH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:01:53
Zaostanek: 00:31:36
76 . 66 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:02:06 00:36:33 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:02:06
Zaostanek: 00:36:33
77 . 107 Kosirnik Janez
Moški SLO 02:02:27 00:32:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:02:27
Zaostanek: 00:32:10
78 . 176 Drole Boris
Moški SLO 02:02:45 00:21:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:02:45
Zaostanek: 00:21:43
79 . 156 Čufer Mirko
Moški SLO 02:02:47 00:22:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:02:47
Zaostanek: 00:22:02
80 . 119 Dolinar Gregor
GRS KRANJ
Moški SLO GRS KRANJ 02:03:18 00:33:01 >
Klub GRS KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:18
Zaostanek: 00:33:01
81 . 136 Ferbežar Gregor
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 02:03:23 00:33:06 >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:23
Zaostanek: 00:33:06
82 . 24 Podbregar Grega
RAVNSKI STROJI
Moški SLO RAVNSKI STROJI 02:03:31 00:37:58 >
Klub RAVNSKI STROJI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:31
Zaostanek: 00:37:58
83 . 110 Kereži Robert
ULTRAROBERT.SI
Moški SLO ULTRAROBERT.SI 02:04:03 00:33:46 >
Klub ULTRAROBERT.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:04:03
Zaostanek: 00:33:46
84 . 164 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:04:24 00:23:39 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:04:24
Zaostanek: 00:23:39
85 . 52 Benčina Boštjan
Moški SLO 02:05:19 00:39:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:05:19
Zaostanek: 00:39:46
86 . 161 Kralj Vane
IRT3000
Moški SLO IRT3000 02:05:44 00:24:59 >
Klub IRT3000
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:05:44
Zaostanek: 00:24:59
87 . 67 Kožuh Aljaž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:06:36 00:41:03 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:06:36
Zaostanek: 00:41:03
88 . 175 Jesenko Andrej
Moški SLO 02:06:55 00:25:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:06:55
Zaostanek: 00:25:53
89 . 49 Bokal Jure
TAPETNIšTVO ZOFA
Moški SLO TAPETNIšTVO ZOFA 02:07:01 00:41:28 >
Klub TAPETNIšTVO ZOFA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:01
Zaostanek: 00:41:28
90 . 144 Šnevajs Radomír
KHB RADEGAST
Moški CZE KHB RADEGAST 02:07:13 00:26:28 >
Klub KHB RADEGAST
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 02:07:13
Zaostanek: 00:26:28
91 . 112 Jusić Esmir
TEKAšKA SKUPINA JESENICE
Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE 02:07:26 00:37:09 >
Klub TEKAšKA SKUPINA JESENICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:26
Zaostanek: 00:37:09
92 . 61 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:07:36 00:42:03 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:36
Zaostanek: 00:42:03
93 . 159 Bavdek Dare
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA 02:07:45 00:27:00 >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:45
Zaostanek: 00:27:00
94 . 101 Mlakar Vojko
Moški SLO 02:07:54 00:37:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:54
Zaostanek: 00:37:37
95 . 40 Kajfeš Ivan
CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM
Moški CRO CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM 02:09:45 00:44:12 >
Klub CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:09:45
Zaostanek: 00:44:12
96 . 97 Rupar Robert
Moški SLO 02:10:05 00:39:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:10:05
Zaostanek: 00:39:48
97 . 146 Pustovrh Niko
KNAUFINSULATION-PD CEMPIN
Moški SLO KNAUFINSULATION-PD CEMPIN 02:10:18 00:29:33 >
Klub KNAUFINSULATION-PD CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:10:18
Zaostanek: 00:29:33
98 . 59 Kovač Darko
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:10:41 00:45:08 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:10:41
Zaostanek: 00:45:08
99 . 83 Žnidaršič Aljoša
ML TEAM
Moški SLO ML TEAM 02:11:10 00:40:53 >
Klub ML TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:11:10
Zaostanek: 00:40:53
100 . 82 Kolenc Samo
ŠD KOTREDEž
Moški SLO ŠD KOTREDEž 02:12:00 00:46:27 >
Klub ŠD KOTREDEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:12:00
Zaostanek: 00:46:27
101 . 46 čufer Matija
SLADKI POWHI
Moški SLO SLADKI POWHI 02:12:32 00:46:59 >
Klub SLADKI POWHI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:12:32
Zaostanek: 00:46:59
102 . 30 Lesičar Nikola
SD LASTAVICA
Moški CRO SD LASTAVICA 02:12:39 00:47:06 >
Klub SD LASTAVICA
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:12:39
Zaostanek: 00:47:06
103 . 109 Klančnik Tomislav
UTVV
Moški SLO UTVV 02:13:01 00:42:44 >
Klub UTVV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:01
Zaostanek: 00:42:44
104 . 184 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP 02:13:05 00:32:03 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:05
Zaostanek: 00:32:03
105 . 160 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 02:13:26 00:32:41 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:26
Zaostanek: 00:32:41
106 . 9 Tajnik Dejan
Moški SLO 02:14:07 00:48:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:14:07
Zaostanek: 00:48:34
107 . 17 Bizjak Manca
ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA
Moški SLO ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA 02:14:09 00:48:36 >
Klub ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:14:09
Zaostanek: 00:48:36
108 . 145 Šipec Robert
Moški SLO 02:14:09 00:33:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:14:09
Zaostanek: 00:33:24
109 . 5 Zajc Robert
Moški SLO 02:14:49 00:49:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:14:49
Zaostanek: 00:49:16
110 . 138 Ortynski Aleksandar
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 02:14:49 00:44:32 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:14:49
Zaostanek: 00:44:32
111 . 7 Vuković Ante
TK.DO.PUNTE
Moški CRO TK.DO.PUNTE 02:16:07 00:50:34 >
Klub TK.DO.PUNTE
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:16:07
Zaostanek: 00:50:34
112 . 84 Whitworth Mark
DARK PEAK FELL RUNNERS
Moški DARK PEAK FELL RUNNERS 02:17:22 00:47:05 >
Klub DARK PEAK FELL RUNNERS
Država
Spol: Moški
Čas: 02:17:22
Zaostanek: 00:47:05
113 . 90 Šuler Renato
TEKAšKA SKUPINA JESENICE
Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE 02:18:16 00:47:59 >
Klub TEKAšKA SKUPINA JESENICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:18:16
Zaostanek: 00:47:59
114 . 167 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:19:48 00:39:03 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:19:48
Zaostanek: 00:39:03
115 . 166 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:20:32 00:39:47 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:20:32
Zaostanek: 00:39:47
116 . 121 Breznik Iztok
Moški SLO 02:20:58 00:50:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:20:58
Zaostanek: 00:50:41
117 . 154 Korošec Janez
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 02:21:33 00:40:48 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:21:33
Zaostanek: 00:40:48
118 . 155 Gelletti Marco
Moški ITA 02:21:46 00:41:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:21:46
Zaostanek: 00:41:01
119 . 215 Vukovic Elmin
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 02:21:49 00:51:32 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:21:49
Zaostanek: 00:51:32
120 . 125 MALI Anton
ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Moški SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 02:22:10 00:51:53 >
Klub ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:10
Zaostanek: 00:51:53
121 . 39 Kapušin Jani
Moški SLO 02:22:56 00:57:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:56
Zaostanek: 00:57:23
122 . 41 Irt Iztok
MARATHON NOVO MESTO
Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 02:23:03 00:57:30 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:23:03
Zaostanek: 00:57:30
123 . 21 Rizzetto Gino
ASD TRIESTE ATLETICA
Moški ITA ASD TRIESTE ATLETICA 02:23:28 00:57:55 >
Klub ASD TRIESTE ATLETICA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:23:28
Zaostanek: 00:57:55
124 . 102 Mlakar Boštjan
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 02:23:32 00:53:15 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:23:32
Zaostanek: 00:53:15
125 . 10 Tacar Pino
Moški SLO 02:24:05 00:58:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:24:05
Zaostanek: 00:58:32
126 . 150 Miholić Ranko
S.D.LASTAVICA
Moški CRO S.D.LASTAVICA 02:24:12 00:43:27 >
Klub S.D.LASTAVICA
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:24:12
Zaostanek: 00:43:27
127 . 174 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 02:24:12 00:43:10 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:24:12
Zaostanek: 00:43:10
128 . 92 Špunt Marjan
Moški SLO 02:24:40 00:54:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:24:40
Zaostanek: 00:54:23
129 . 60 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:25:00 00:59:27 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:25:00
Zaostanek: 00:59:27
130 . 42 Hamar Balint
Moški HUN 02:25:44 01:00:11 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 02:25:44
Zaostanek: 01:00:11
131 . 165 Ferbežar Boštjan
KLUB POLET
Moški SLO KLUB POLET 02:26:36 00:45:51 >
Klub KLUB POLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:26:36
Zaostanek: 00:45:51
132 . 86 Valas Luka
LEPA
Moški CHE LEPA 02:28:47 00:58:30 >
Klub LEPA
Država CHE
Spol: Moški
Čas: 02:28:47
Zaostanek: 00:58:30
133 . 147 Pirc Franci
TEKAšKI FORUM
Moški SLO TEKAšKI FORUM 02:29:53 00:49:08 >
Klub TEKAšKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:29:53
Zaostanek: 00:49:08
134 . 181 Pudgar Danilo
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 02:30:03 00:49:01 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:30:03
Zaostanek: 00:49:01
135 . 168 Kramar Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:30:07 00:49:22 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:30:07
Zaostanek: 00:49:22
136 . 116 Glogovšek Robert
Moški SLO 02:30:33 01:00:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:30:33
Zaostanek: 01:00:16
137 . 115 Hlade Branko
Moški SLO 02:30:41 01:00:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:30:41
Zaostanek: 01:00:24
138 . 113 Jercic Vasja
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 02:32:09 01:01:52 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:32:09
Zaostanek: 01:01:52
139 . 179 Alič Anton
PGD HOTAVLJE
Moški SLO PGD HOTAVLJE 02:32:35 00:51:33 >
Klub PGD HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:32:35
Zaostanek: 00:51:33
140 . 12 Suchánek Lukáš
KHB RADEGAST
Moški CZE KHB RADEGAST 02:33:24 01:07:51 >
Klub KHB RADEGAST
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 02:33:24
Zaostanek: 01:07:51
141 . 230 Kosmac Metod
/
Moški SLO / 02:34:14 01:08:41 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:34:14
Zaostanek: 01:08:41
142 . 106 Ličen Viktor
Moški SLO 02:34:36 01:04:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:34:36
Zaostanek: 01:04:19
143 . 141 Toplak Slavko
MAJSTRI LENART
Moški SLO MAJSTRI LENART 02:36:29 00:55:44 >
Klub MAJSTRI LENART
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:36:29
Zaostanek: 00:55:44
144 . 99 Rakowski David
INDEPENDENT
Moški INDEPENDENT 02:36:34 01:06:17 >
Klub INDEPENDENT
Država
Spol: Moški
Čas: 02:36:34
Zaostanek: 01:06:17
145 . 47 Černe Aljaž
Moški SLO 02:37:43 01:12:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:37:43
Zaostanek: 01:12:10
146 . 180 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 02:40:09 00:59:07 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:40:09
Zaostanek: 00:59:07
147 . 173 Maksimović Vitomir
Moški SLO 02:40:37 00:59:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:40:37
Zaostanek: 00:59:35
148 . 157 Čadež Milan
ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN 02:40:40 00:59:55 >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:40:40
Zaostanek: 00:59:55
149 . 228 Maraž Klavdij
DLT FILIPIDES
Moški SLO DLT FILIPIDES 02:41:26 01:00:41 >
Klub DLT FILIPIDES
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:41:26
Zaostanek: 01:00:41
150 . 224 ŠPIK Janez
P.D. CEMPIN
Moški SLO P.D. CEMPIN 02:41:46 01:11:29 >
Klub P.D. CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:41:46
Zaostanek: 01:11:29
151 . 78 Bernat Robert
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 02:43:31 01:17:58 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:43:31
Zaostanek: 01:17:58
152 . 163 Čufer Damijan
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 02:44:18 01:03:33 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:44:18
Zaostanek: 01:03:33
153 . 22 Porčić Muris
TK MARATON KRAPINA
Moški CRO TK MARATON KRAPINA 02:45:38 01:20:05 >
Klub TK MARATON KRAPINA
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:45:38
Zaostanek: 01:20:05
154 . 152 Lemajič Gorazd
Moški SLO 02:47:35 01:06:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:47:35
Zaostanek: 01:06:50
155 . 25 Petrovič Denis
TRAILLAKERS
Moški SLO TRAILLAKERS 02:48:01 01:22:28 >
Klub TRAILLAKERS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:48:01
Zaostanek: 01:22:28
156 . 98 Rauter Dušan
AO KOZJAK MARIBOR
Moški SLO AO KOZJAK MARIBOR 02:57:56 01:27:39 >
Klub AO KOZJAK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:57:56
Zaostanek: 01:27:39
157 . 94 Špehar Marko
Moški CRO 02:58:02 01:27:45 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:58:02
Zaostanek: 01:27:45
158 . 158 Becht Lothar
Moški DEU 02:59:45 01:19:00 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 02:59:45
Zaostanek: 01:19:00
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 199 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:39:58 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:39:58
Zaostanek: 00:00:00
2 . 186 Trunkelj Barbara
Ženski SLO 01:45:52 00:05:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:45:52
Zaostanek: 00:05:54
3 . 195 Belušić Barbara
AK ISTRA PULA
Ženski CRO AK ISTRA PULA 01:48:36 00:08:38 >
Klub AK ISTRA PULA
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 01:48:36
Zaostanek: 00:08:38
4 . 190 Klinar Tina
Ženski SLO 01:51:03 00:11:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:51:03
Zaostanek: 00:11:05
5 . 191 Klančnik Pobežin Karmen
TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO
Ženski SLO TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO 02:00:21 00:20:23 >
Klub TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:00:21
Zaostanek: 00:20:23
6 . 223 Wernig Martina
SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA
Ženski AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA 02:02:09 00:22:11 >
Klub SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 02:02:09
Zaostanek: 00:22:11
7 . 196 Marukić Maja
ADCLUB BIKESPEAK
Ženski CRO ADCLUB BIKESPEAK 02:02:35 00:22:37 >
Klub ADCLUB BIKESPEAK
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 02:02:35
Zaostanek: 00:22:37
8 . 198 Zupan Špela
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:04:01 00:24:03 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:04:01
Zaostanek: 00:24:03
9 . 213 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:05:19 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:05:19
Zaostanek: 00:00:00
10 . 211 Jelovčan Ana
-
Ženski SLO - 02:05:28 00:00:09 >
Klub -
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:05:28
Zaostanek: 00:00:09
11 . 192 Evangelist Julia
ALPINX
Ženski AUT ALPINX 02:06:11 00:26:13 >
Klub ALPINX
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 02:06:11
Zaostanek: 00:26:13
12 . 201 Švigelj Marta
Primorski gorski teki
Ženski SLO Primorski gorski teki 02:08:56 -- >
Klub Primorski gorski teki
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:08:56
Zaostanek: 00:00:00
13 . 208 Delingerová Marie
SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN
Ženski CZE SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN 02:15:12 00:06:16 >
Klub SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN
Država CZE
Spol: Ženski
Čas: 02:15:12
Zaostanek: 00:06:16
14 . 202 Race Petra
Ženski SLO 02:15:54 00:06:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:15:54
Zaostanek: 00:06:58
15 . 209 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 02:16:51 00:07:55 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:16:51
Zaostanek: 00:07:55
16 . 205 Kosec Nataša
Ženski SLO 02:18:24 00:09:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:18:24
Zaostanek: 00:09:28
17 . 204 Krašovec Bogdana
Ženski SLO 02:21:48 00:12:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:21:48
Zaostanek: 00:12:52
18 . 187 Munih Jasmina
Ženski SLO 02:25:04 00:45:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:25:04
Zaostanek: 00:45:06
19 . 206 Kaplan Rakowski Regina
KMF
Ženski KMF 02:25:19 00:16:23 >
Klub KMF
Država
Spol: Ženski
Čas: 02:25:19
Zaostanek: 00:16:23
20 . 197 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 02:27:30 00:47:32 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:27:30
Zaostanek: 00:47:32
21 . 189 Marolt Katja
TSK JUB DOL
Ženski SLO TSK JUB DOL 02:31:12 00:51:14 >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:31:12
Zaostanek: 00:51:14
22 . 203 Lotrič Dolinar Aleša
Ženski SLO 02:34:39 00:25:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:34:39
Zaostanek: 00:25:43
23 . 214 Meža Boža
TOP ATLET
Ženski SLO TOP ATLET 02:34:47 -- >
Klub TOP ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:34:47
Zaostanek: 00:00:00
24 . 185 Zampieri Stefania
TRIESTE ATLETICA
Ženski ITA TRIESTE ATLETICA 02:36:58 00:57:00 >
Klub TRIESTE ATLETICA
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 02:36:58
Zaostanek: 00:57:00
25 . 194 Bizmana Amina
TRIESTE ATLETICA
Ženski ITA TRIESTE ATLETICA 02:37:00 00:57:02 >
Klub TRIESTE ATLETICA
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 02:37:00
Zaostanek: 00:57:02
26 . 210 Žlogar Ivica
PRIPRAVE LJUBLJANA
Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA 02:42:55 00:37:36 >
Klub PRIPRAVE LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:42:55
Zaostanek: 00:37:36

Komentarji

 

Mobile content