Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 - absolutno

Tek - gorski Tekma:GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 - absolutno Datum:29.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
ABSOLUTNO M-M
1 . 1 Kuhar Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:25:33 --
2 . 65 Mihelič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:26:09 00:00:36
3 . 71 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:28:51 00:03:18
4 . 227 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:29:13 00:03:40
5 . 128 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:30:17 --
6 . 225 Döcke Max Moški AUT ASKOE VILLACH 01:31:07 00:05:34
7 . 4 Zewe Philipp Moški HUN 01:31:28 00:05:55
8 . 104 Manning Tommy Moški 01:34:48 00:04:31
9 . 3 Žitnik Urban Moški SLO 01:36:03 00:10:30
10 . 38 Kersnik Matevž Moški SLO AO RADOVLJICA 01:36:11 00:10:38
11 . 73 Delavec Primož Moški SLO / 01:36:25 00:10:52
12 . 77 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:36:34 00:11:01
13 . 222 DELLA GIUSEPPE MEA Moški ITA ALDO MERO 01:36:47 00:11:14
14 . 133 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:38:06 00:07:49
15 . 62 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:38:13 00:12:40
16 . 219 ŠPOLJAR Nikola Moški CRO AK ZABOK 01:40:01 00:14:28
17 . 72 Ambrožič Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:40:31 00:14:58
18 . 74 Kožar Uroš Moški SLO KINVITAL 01:40:39 00:15:06
19 . 140 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE 01:40:45 --
20 . 217 PRAGER XAVER Franz Moški LG PASSAU 01:41:02 --
21 . 44 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 01:41:25 00:15:52
22 . 32 Lajevec Miha Moški SLO KŠD PEčE 01:42:18 00:16:45
23 . 100 Pintar Boštjan Moški SLO / 01:42:46 00:12:29
24 . 129 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:43:22 00:13:05
25 . 27 Markuš Klemen Moški SLO 01:43:34 00:18:01
26 . 134 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:43:52 00:13:35
27 . 64 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:44:04 00:18:31
28 . 2 Zupan Primož Moški SLO 01:44:10 00:18:37
29 . 75 Ulbl Denis Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:44:37 00:19:04
30 . 20 Rudan Igor Moški CRO 01:45:00 00:19:27
31 . 18 Saksida Marko Moški SLO 01:45:13 00:19:40
32 . 124 Arbajter Iztok Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV 01:45:40 00:15:23
33 . 36 Kovač Marko Moški SLO 01:46:02 00:20:29
34 . 43 Gračan Vedran Moški CRO HOKA EGS 01:46:20 00:20:47
35 . 220 Špehar Luka Moški CRO SPORTSKO DRUŠTVO LASTAVICA ZLATAR 01:46:52 00:21:19
36 . 14 Sobočan Anže Moški SLO 01:48:46 00:23:13
37 . 48 Čačulovič Matic Moški SLO 01:49:02 00:23:29
38 . 229 Jazbec Matija Moški SLO / 01:49:02 00:18:45
39 . 28 Markuš Rok Moški SLO 01:49:51 00:24:18
40 . 149 Močnik Metod Moški SLO SLO ODLO MARATON TEAM 01:50:10 00:09:25
41 . 221 SCHREIER Markus Moški AUT KELAG ENERGY 01:50:26 00:24:53
42 . 91 Štiglic Boštjan Moški SLO 01:50:35 00:20:18
43 . 139 Pritržnik Robert Moški SLO TSK LIMA 01:50:46 00:20:29
44 . 6 Wernig Stefan Moški AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA 01:50:52 00:25:19
45 . 80 Kolar Aljaž Moški SLO TSK LIMA 01:51:44 00:26:11
46 . 70 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:51:58 00:26:25
47 . 23 Pogačnik Nejc Moški SLO 01:52:05 00:26:32
48 . 177 Čufer Stanko Moški SLO PGT 01:52:25 00:11:23
49 . 111 Juvan Miha Moški SLO ŠD METEK 01:52:40 00:22:23
50 . 88 Tremolada Roberto Moški SLO 01:53:06 00:22:49
51 . 151 Lotrič Stane Moški SLO AGP PRO 01:53:15 00:12:30
52 . 162 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA 01:53:32 00:12:47
53 . 169 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:53:55 00:13:10
54 . 81 Vovk Samo Moški SLO ŠD KOTREDEž 01:53:57 00:28:24
55 . 37 Kočevar Simon Moški SLO SK LOŠKA DOLINA 01:54:05 00:28:32
56 . 15 Škulj Miha Moški SLO 01:54:08 00:28:35
57 . 87 Tursic Tom Moški SLO BRICALP 01:54:22 00:24:05
58 . 31 Lajič Dalibor Moški SLO THERMOWAVE 01:54:25 00:28:52
59 . 108 Kosec Sebastjan Moški SLO SVETA VALBURGA 01:54:49 00:24:32
60 . 103 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIŠNA 01:54:52 00:24:35
61 . 183 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:55:26 00:14:24
62 . 54 Bajde Matej Moški SLO GAMA 01:56:50 00:31:17
63 . 130 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:57:00 00:26:43
64 . 79 Golob Nejc Moški SLO TEK.SI 01:57:11 00:31:38
65 . 33 Kulstrunk Matthias Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR 01:57:30 00:31:57
66 . 45 Deželak Iztok Moški SLO 01:58:02 00:32:29
67 . 218 šebenik Marjan Moški SLO TEAM GRMADA 01:58:09 00:17:24
68 . 58 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:58:21 00:32:48
69 . 57 Maraž žiga Moški SLO ŠD GRMADA 01:58:27 00:32:54
70 . 131 Trobevšek Tadej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:59:17 00:29:00
71 . 231 JAKOME Matjaž Moški SLO VALINA 02:00:05 00:29:48
72 . 226 Laj Gregor Moški SLO TKD BELA KRAJINA 02:00:34 00:35:01
73 . 35 Kreber Domagoj Moški CRO KCIPT SAMOBOR 02:01:08 00:35:35
74 . 89 Thaler Matjaž Moški SLO KARANTANIJA 02:01:20 00:31:03
75 . 85 Verčič Klemen Moški SLO FORCH 02:01:53 00:31:36
76 . 66 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:02:06 00:36:33
77 . 107 Kosirnik Janez Moški SLO 02:02:27 00:32:10
78 . 176 Drole Boris Moški SLO 02:02:45 00:21:43
79 . 156 Čufer Mirko Moški SLO 02:02:47 00:22:02
80 . 119 Dolinar Gregor Moški SLO GRS KRANJ 02:03:18 00:33:01
81 . 136 Ferbežar Gregor Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 02:03:23 00:33:06
82 . 24 Podbregar Grega Moški SLO RAVNSKI STROJI 02:03:31 00:37:58
83 . 110 Kereži Robert Moški SLO ULTRAROBERT.SI 02:04:03 00:33:46
84 . 164 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:04:24 00:23:39
85 . 52 Benčina Boštjan Moški SLO 02:05:19 00:39:46
86 . 161 Kralj Vane Moški SLO IRT3000 02:05:44 00:24:59
87 . 67 Kožuh Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:06:36 00:41:03
88 . 175 Jesenko Andrej Moški SLO 02:06:55 00:25:53
89 . 49 Bokal Jurij Moški SLO TAPETNIšTVO ZOFA 02:07:01 00:41:28
90 . 144 Šnevajs Radomír Moški CZE KHB RADEGAST 02:07:13 00:26:28
91 . 112 Jusić Esmir Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE 02:07:26 00:37:09
92 . 61 Razpotnik Simon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:07:36 00:42:03
93 . 159 Bavdek Dare Moški SLO TEAM GRMADA 02:07:45 00:27:00
94 . 101 Mlakar Vojko Moški SLO 02:07:54 00:37:37
95 . 40 Kajfeš Ivan Moški CRO CROSSLIFTGYM/TROJAN GYM 02:09:45 00:44:12
96 . 97 Rupar Robert Moški SLO 02:10:05 00:39:48
97 . 146 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION-PD CEMPIN 02:10:18 00:29:33
98 . 59 Kovač Darko Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:10:41 00:45:08
99 . 83 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM 02:11:10 00:40:53
100 . 82 Kolenc Samo Moški SLO ŠD KOTREDEž 02:12:00 00:46:27
101 . 46 čufer Matija Moški SLO SLADKI POWHI 02:12:32 00:46:59
102 . 30 Lesičar Nikola Moški CRO SD LASTAVICA 02:12:39 00:47:06
103 . 109 Klančnik Tomislav Moški SLO UTVV 02:13:01 00:42:44
104 . 184 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 02:13:05 00:32:03
105 . 160 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE 02:13:26 00:32:41
106 . 9 Tajnik Dejan Moški SLO 02:14:07 00:48:34
107 . 17 Sinkovič David Moški SLO ŠPORTNE AKTIVNOSTI IZOLA 02:14:09 00:48:36
108 . 145 Šipec Robert Moški SLO 02:14:09 00:33:24
109 . 5 Zajc Robert Moški SLO 02:14:49 00:49:16
110 . 138 Ortynski Aleksandar Moški CRO AK SLJEME 02:14:49 00:44:32
111 . 7 Vuković Ante Moški CRO TK.DO.PUNTE 02:16:07 00:50:34
112 . 84 Whitworth Mark Moški DARK PEAK FELL RUNNERS 02:17:22 00:47:05
113 . 90 Šuler Renato Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE 02:18:16 00:47:59
114 . 167 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:19:48 00:39:03
115 . 166 Sušnik Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:20:32 00:39:47
116 . 121 Breznik Iztok Moški SLO 02:20:58 00:50:41
117 . 154 Korošec Janez Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 02:21:33 00:40:48
118 . 155 Gelletti Marco Moški ITA 02:21:46 00:41:01
119 . 215 Vukovic Elmin Moški SLO ŠD ZAGORICA 02:21:49 00:51:32
120 . 125 ANTON MALI Moški SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 02:22:10 00:51:53
121 . 39 Kapušin Jani Moški SLO 02:22:56 00:57:23
122 . 41 Irt Iztok Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 02:23:03 00:57:30
123 . 21 Rizzetto Gino Moški ITA ASD TRIESTE ATLETICA 02:23:28 00:57:55
124 . 102 Mlakar Boštjan Moški SLO ŠD POLJANE 02:23:32 00:53:15
125 . 10 Tacar Pino Moški SLO 02:24:05 00:58:32
126 . 150 Miholić Ranko Moški CRO S.D.LASTAVICA 02:24:12 00:43:27
127 . 174 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 02:24:12 00:43:10
128 . 92 Špunt Marjan Moški SLO 02:24:40 00:54:23
129 . 60 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:25:00 00:59:27
130 . 42 Hamar Balint Moški HUN 02:25:44 01:00:11
131 . 165 Ferbežar Boštjan Moški SLO KLUB POLET 02:26:36 00:45:51
132 . 86 Valas Luka Moški CHE LEPA 02:28:47 00:58:30
133 . 147 Pirc Franci Moški SLO TEKAšKI FORUM 02:29:53 00:49:08
134 . 181 Pudgar Danilo Moški SLO TD BURJA VIPAVA 02:30:03 00:49:01
135 . 168 Kramar Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:30:07 00:49:22
136 . 116 Glogovšek Robert Moški SLO 02:30:33 01:00:16
137 . 115 Hlade Branko Moški SLO 02:30:41 01:00:24
138 . 113 Jercic Vasja Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 02:32:09 01:01:52
139 . 179 Alič Anton Moški SLO PGD HOTAVLJE 02:32:35 00:51:33
140 . 12 Suchánek Lukáš Moški CZE KHB RADEGAST 02:33:24 01:07:51
141 . 230 Kosmač Metod Moški SLO / 02:34:14 01:08:41
142 . 106 Ličen Viktor Moški SLO 02:34:36 01:04:19
143 . 141 Toplak Slavko Moški SLO MAJSTRI LENART 02:36:29 00:55:44
144 . 99 Rakowski David Moški INDEPENDENT 02:36:34 01:06:17
145 . 47 Černe Aljaž Moški SLO 02:37:43 01:12:10
146 . 180 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 02:40:09 00:59:07
147 . 173 Maksimović Vitomir Moški SLO 02:40:37 00:59:35
148 . 157 Čadež Milan Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN 02:40:40 00:59:55
149 . 228 Maraž Klavdij Moški SLO DLT FILIPIDES 02:41:26 01:00:41
150 . 224 ŠPIK Janez Moški SLO P.D. CEMPIN 02:41:46 01:11:29
151 . 78 Bernat Robert Moški CRO AK SLJEME 02:43:31 01:17:58
152 . 163 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA 02:44:18 01:03:33
153 . 22 Porčić Muris Moški CRO TK MARATON KRAPINA 02:45:38 01:20:05
154 . 152 Lemajič Gorazd Moški SLO 02:47:35 01:06:50
155 . 25 Petrovič Denis Moški SLO TRAILLAKERS 02:48:01 01:22:28
156 . 98 Rauter Dušan Moški SLO AO KOZJAK MARIBOR 02:57:56 01:27:39
157 . 94 Špehar Marko Moški CRO 02:58:02 01:27:45
158 . 158 Becht Lothar Moški DEU 02:59:45 01:19:00
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 199 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:39:58 --
2 . 186 Trunkelj Barbara Ženski SLO 01:45:52 00:05:54
3 . 195 Belušić Barbara Ženski CRO AK ISTRA PULA 01:48:36 00:08:38
4 . 190 Klinar Tina Ženski SLO 01:51:03 00:11:05
5 . 191 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO TEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLO 02:00:21 00:20:23
6 . 223 Wernig Martina Ženski AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR / COMPRESSPORT AUSTRIA 02:02:09 00:22:11
7 . 196 Marukić Maja Ženski CRO ADCLUB BIKESPEAK 02:02:35 00:22:37
8 . 198 Zupan Špela Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:04:01 00:24:03
9 . 213 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:05:19 --
10 . 211 Jelovčan Ana Ženski SLO - 02:05:28 00:00:09
11 . 192 Evangelist Julia Ženski AUT ALPINX 02:06:11 00:26:13
12 . 201 Švigelj Marta Ženski SLO PGT 02:08:56 --
13 . 208 Delingerová Marie Ženski CZE SKI FORTEX MORAVSKý BEROUN 02:15:12 00:06:16
14 . 202 Race Petra Ženski SLO 02:15:54 00:06:58
15 . 209 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 02:16:51 00:07:55
16 . 205 Kosec Nataša Ženski SLO 02:18:24 00:09:28
17 . 204 Krašovec Bogdana Ženski SLO 02:21:48 00:12:52
18 . 187 Munih Jasmina Ženski SLO 02:25:04 00:45:06
19 . 206 Kaplan Rakowski Regina Ženski KMF 02:25:19 00:16:23
20 . 197 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 02:27:30 00:47:32
21 . 189 Marolt Katja Ženski SLO TSK JUB DOL 02:31:12 00:51:14
22 . 203 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO 02:34:39 00:25:43
23 . 214 Meža Boža Ženski SLO TOP ATLET 02:34:47 --
24 . 185 Zampieri Stefania Ženski ITA TRIESTE ATLETICA 02:36:58 00:57:00
25 . 194 Bizmana Amina Ženski ITA TRIESTE ATLETICA 02:37:00 00:57:02
26 . 210 žlogar Ivica Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA 02:42:55 00:37:36

Komentarji