Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kronometer v Idrijsko Belo 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:Kronometer v Idrijsko Belo Datum:22.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje
MASTER A-M
1 . 99 Stubelj Aleš Moški SLO 0:08:17,11
2 . 105 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:08:38,27
3 . 101 MELINC MATEVŽ Moški SLO 0:08:49,85
4 . 100 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09:49,02
5 . 102 Klanjšček Erik Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:01,47
ŽENSKE A-Ž
1 . 8 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:09:53,25
2 . 10 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:55,90
3 . 12 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:11:08,89
4 . 9 Skočir Nika Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:01,05
ŽENSKE B-Ž
1 . 124 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 0:10:33,53
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 ŠLERLJ IVANKA Ženski SLO KD BRDA 0:10:46,46
2 . 6 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 0:10:52,08
3 . 1 URŠIČ VIDA Ženski SLO ŠD BAMBI 0:11:26,98
4 . 7 VRBANČIČ SAŠA Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:11:53,20
5 . 3 Skočir Mira Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:05,24
6 . 2 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:15:23,91
AMATERJI -M
1 . 113 ŠULER NIK Moški SLO KD ROG 0:08:11,05
2 . 106 Hrovat Jan Moški SLO UNI TEAM CULT 0:08:12,71
3 . 109 Sikošek Gregor Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:08:28,86
4 . 112 ROK MITJA Moški SLO 0:08:49,34
5 . 114 GROŠELJ MATIC Moški SLO IDRIJA 0:09:18,26
6 . 107 KOREN GAŠPER Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:09:22,26
7 . 115 MRAK PRIMOŽ Moški SLO SLOGA 1902 0:10:10,80
MASTER B-M
1 . 86 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:08:07,48
2 . 89 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:10,18
3 . 122 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0:08:19,23
4 . 87 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:08:31,50
5 . 97 BRATUŠ DEAN Moški SLO SLOGA 1902 0:08:53,33
6 . 93 Primožič Peter Moški SLO 0:08:55,64
7 . 91 OTONIČAR DOMEN Moški SLO 0:09:06,73
8 . 94 ŽGAVEC BOŠTJAN Moški SLO 0:09:10,96
9 . 88 ŠVALJ IVAN Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 0:09:56,93
10 . 90 PERMOZER SIMON Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:09:58,37
MASTER C-M
1 . 79 POGLAVEC ALOJZ Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:08:13,92
2 . 78 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:08:14,64
3 . 82 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:37,63
4 . 81 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:40,18
5 . 123 LAPAJNE ALEXANDER Moški SLO CK RINGEN-SWE 0:09:15,67
6 . 80 Žgavec Milan Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 0:10:26,72
MASTER D-M
1 . 65 PREMRN LUCIJAN Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 0:08:16,75
2 . 73 SuliČ Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:27,54
3 . 75 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:08:28,34
4 . 66 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX 0:08:46,27
5 . 69 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:08:48,51
6 . 71 Bonča Valter Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:00,66
7 . 95 BAJEC FRANC Moški SLO 0:09:01,30
8 . 64 KREJAN SIMON Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 0:09:08,11
9 . 68 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:10,20
10 . 76 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:09:10,46
11 . 74 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:10,98
12 . 72 Trampuž Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:29,21
13 . 70 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:45,81
MASTER E-M
1 . 52 Debeljak Janez Moški SLO 0:08:23,62
2 . 53 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:08:26,25
3 . 61 BOJANC BRANKO Moški SLO 0:08:58,02
4 . 58 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:11,75
5 . 59 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:28,44
6 . 50 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 0:09:32,98
7 . 60 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:42,04
8 . 62 DETIČEK EDVARD Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:09:47,20
9 . 49 JUG SERGEJ Moški SLO KK DJAK 0:10:14,96
10 . 51 Hadžić Muradif Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:10:23,41
MASTER F-M
1 . 41 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 0:08:34,71
2 . 45 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:08:59,85
3 . 39 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:09:20,30
4 . 42 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:09:20,86
5 . 47 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:09:25,16
6 . 46 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 0:10:22,34
7 . 43 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:52,11
8 . 44 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:11:09,50
9 . 48 ALEŠ MIRAN Moški SLO BVG GULČ BTS COMPANY 0:12:44,28
MASTER G-M
1 . 30 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:08:56,89
2 . 37 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:09:56,54
3 . 34 Samokec Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:05,96
4 . 31 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:10:06,43
5 . 32 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 0:10:08,05
6 . 33 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:10,43
7 . 38 Govekar Ivan Moški SLO ŠD BAM.BI 0:10:17,17
8 . 35 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:36,71
9 . 36 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:41,78
MASTER H-M
1 . 29 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 0:09:09,85
2 . 22 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:26,73
3 . 20 OTONIČAR JANEZ Moški SLO KK Postojna 0:09:37,73
4 . 28 OBLAK LOJZE Moški SLO ŠD BAMBI 0:09:55,98
5 . 21 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:56,17
6 . 26 Končina Rafael Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 0:10:04,58
7 . 27 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:10:42,01
8 . 23 Čopi Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:45,98
9 . 24 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA 0:10:59,47
MASTER I-M
1 . 16 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 0:09:48,62
2 . 13 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:09:58,48
3 . 19 BAHAR MIRAN Moški SLO 0:10:44,02
4 . 14 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:11:41,57

Komentarji