Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Kal 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Kal Datum:29.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje
MTB DO 30LET-M
1 . 106 STOJAN TOMAŽ Moški SLO KK ROGLA SLOVENSKE 00:34:29 Ne
2 . 101 Vrbnjak Blaž Moški SLO KD HRASTNIK 00:35:32 Da
3 . 089 LESKOVŠEK TIMOTEJ Moški SLO / 00:35:45 Ne
4 . 114 BREČKO NEJC Moški SLO RUDIS 00:40:25 Ne
5 . 045 POBERŽNIK JUŠ Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 00:40:45 Ne
6 . 064 Rupar Žan Moški SLO / 00:42:01 Ne
7 . 082 MARKOVIČ TOMAŽ Moški SLO RUDIS 00:50:33 Ne
8 . 075 GROŠELJ MARKO Moški SLO RUDIS 00:54:45 Ne
9 . 079 PETEK MATEJ Moški SLO RUDIS 00:56:13 Ne
10 . 086 PICIGA UROŠ Moški SLO RUDIS 00:59:03 Ne
MTB NAD 30LET-M
1 . 047 STRNAD SIMON Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:31:35 Ne
2 . 017 Nemeček Dejan Moški SLO KD UNI TEAM 00:34:24 Da
3 . 046 ROŽANC PETER Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 00:37:11 Ne
4 . 063 RUPAR TOMAŽ Moški SLO / 00:37:38 Ne
5 . 088 KREŽE SAMO Moški SLO RUDIS 00:41:05 Ne
6 . 081 GORJUP ANDREJ Moški SLO RUDIS 00:42:44 Ne
7 . 074 JAZBEC TOMAŽ Moški SLO RUDIS 00:44:30 Ne
8 . 076 LEBAN MIRAN Moški SLO RUDIS 00:46:47 Ne
9 . 083 MARKOVIČ ANTON Moški SLO RUDIS 00:48:12 Ne
10 . 126 TURNŠEK MARJAN Moški SLO / 00:50:47 Ne
11 . 077 ZUPANC KRIŠTOF Moški SLO RUDIS 00:54:15 Ne
12 . 085 BREČKO BOJAN Moški SLO RUDIS 00:56:10 Ne
13 . 078 IZGORŠEK TOMAŽ Moški SLO RUDIS 01:01:59 Ne
14 . 115 VRBEC UROŠ Moški SLO RUDIS 01:03:38 Ne
MASTER A-M
1 . 119 KITEK SAŠO Moški SLO BIKE REPUBLIC 00:28:46 Da
2 . 120 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:32:44 Da
3 . 058 MIHOVEC LUKA Moški SLO KD CALCIT KAMNIK 00:32:50 Ne
4 . 125 Kutnar Aleš Moški SLO UNI TEAM - CULT 00:33:14 Da
5 . 555 UDOVČ TOMAŽ Moški SLO KD HRASTNIK 00:33:50 Ne
6 . 105 VERDEL ROK Moški SLO KD HRASTNIK 00:34:16 Da
7 . 067 Soršak Jaka Moški SLO KD ALPE 00:35:39 Da
8 . 039 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:35:52 Da
9 . 093 LANGOF LADO Moški SLO ŠD TURBO M LJUBLJANA 00:38:22 Ne
10 . 096 LOBODA PETER Moški SLO IPA LJUBLJANA 00:39:24 Ne
11 . 095 LOBODA JANEZ Moški SLO IPA LJUBLJANA 00:40:32 Ne
12 . 092 GRINDŽAN MARKO Moški SLO KD HRASTNIK 00:44:56 Ne
ŽENSKE A-Ž
1 . 061 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:42:41 Da
2 . 020 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:45:19 Da
ŽENSKE B-Ž
1 . 091 Srdoč Nataša Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:39:40 Da
2 . 109 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 00:40:00 Da
ŽENSKE C-Ž
1 . 024 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:39:20 Da
2 . 030 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 00:44:45 Da
AMATERJI -M
1 . 029 Sikošek Gregor Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 00:27:20 Da
2 . 032 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 00:27:26 Da
3 . 052 Bošnjak Matic Moški SLO BIKE REPUBLIC 00:27:32 Da
4 . 108 Kimovec Matej Moški SLO VAŠKA RUNDA 00:28:05 Ne
5 . 123 Hrovat Jan Moški SLO KD UNI TEAM 00:28:43 Da
6 . 050 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 00:29:01 Da
7 . 051 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 00:30:35 Da
8 . 111 ZAKŠEK RINO Moški SLO / 00:31:28 Ne
9 . 124 Glavič Miha Moški SLO KD UNI TEAM 00:32:33 Da
10 . 090 FINK MATEJ Moški SLO KD SEVNICA 00:32:54 Da
11 . 043 ŽUČKO MATEJ Moški SLO KD ALPE KAMNIK 00:34:02 Da
12 . 048 KORINŠEK ŽAN Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 00:34:56 Ne
13 . 070 GROM ANŽE Moški SLO / 00:38:42 Ne
14 . 080 POVŠE ERVIN Moški SLO RUDIS 00:38:54 Ne
15 . 102 Potočin Mitja Moški SLO KD HRASTNIK 00:41:07 Da
16 . 087 JERMAN PRIMOŽ Moški SLO RUDIS 00:44:04 Ne
MASTER B-M
1 . 023 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:27:41 Da
2 . 044 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 00:28:37 Da
3 . 097 PLANINŠEK BORUT Moški SLO Bicikel.com 00:29:10 Da
4 . 099 Pustoslemšek Luka Moški SLO KD ALPE 00:30:16 Da
5 . 107 KOLENC DAMJAN Moški SLO KD HRASTNIK 00:30:20 Ne
6 . 034 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:32:15 Da
7 . 068 Primožič Peter Moški SLO KD ALPE KAMNIK 00:32:17 Da
MASTER C-M
1 . 037 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:29:00 Da
2 . 036 Košič Vojko Moški SLO KK BIKE EK-HALOZE 2002 00:30:02 Da
3 . 065 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:30:43 Da
4 . 066 PEČNIK ERIH Moški SLO KK BIKE EK-HALOZE 2002 00:31:30 Da
5 . 054 Hafner Ivo Moški SLO ŠD BAM.BI 00:32:10 Ne
6 . 011 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 00:32:31 Da
7 . 062 LAPORNIK ANDREJ Moški SLO / 00:32:46 Ne
8 . 038 CESAR IGOR Moški SLO KD PAPEŽ - PODGORJE 00:32:49 Da
9 . 071 Setničar Tomaž Moški SLO IPA LJUBLJANA 00:35:21 Ne
10 . 098 DOLENC GREGOR Moški SLO ŠD RIKI TEAM 00:35:38 Ne
11 . 041 ČEBIN ANDREJ Moški SLO KD HRASTNIK 00:35:48 Ne
12 . 103 BENKO TOMAŽ Moški SLO KD HRASTNIK 00:44:55 Ne
MASTER D-M
1 . 056 CVET MIRAN Moški SLO KD HRASTNIK 00:27:05 Da
2 . 012 ŠIRAJ ANDREJ Moški SLO KK Postojna 00:30:09 Da
3 . 003 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 00:30:59 Da
4 . 015 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:31:38 Da
5 . 057 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:32:37 Da
6 . 025 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:35:47 Da
7 . 004 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:46 Da
8 . 118 FAZLIČ MESUDIN Moški SLO TRBOVLJE 00:39:50 Ne
9 . 084 MOŽIČ TONI - Moški SLO RUDIS 10:00:00 Ne
MASTER E-M
1 . 035 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 00:28:58 Da
2 . 060 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.Bi KRANJ 00:30:17 Da
3 . 094 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:33:15 Da
4 . 059 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 00:34:29 Ne
5 . 042 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ - PODGORJE 00:36:21 Da
6 . 014 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:34 Da
7 . 006 DRAKSLER VIKI Moški SLO / 00:39:58 Ne
8 . 110 ŠINKOVEC BORUT Moški SLO KD HRASTNIK 00:44:16 Da
MASTER F-M
1 . 069 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 00:33:43 Da
2 . 104 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE 00:33:57 Da
3 . 001 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 00:34:50 Da
4 . 117 Papič Milivoj Moški SLO / 00:35:12 Ne
5 . 005 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:35:37
6 . 040 Dobnik Drago Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:37:45 Da
7 . 031 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 00:40:51 Da
8 . 122 LOZINŠEK BRANKO Moški SLO / 00:41:09 Ne
9 . 026 BLAŽIČ JOŽE Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:42:24 Da
10 . 019 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:44:15 Da
11 . 112 BURILOV MIHA Moški SLO IPA LJUBLJANA 00:55:33 Ne
MASTER G-M
1 . 072 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 00:32:54 Da
2 . 053 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 00:36:15 Da
3 . 013 Samokec Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:44 Da
4 . 010 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:37:18
5 . 055 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:37:28 Da
6 . 027 Govekar Ivan Moški SLO ŠD BAM.BI 00:41:24 Da
7 . 018 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:41:43 Da
8 . 022 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:43:15 Da
9 . 116 PETERNEL JANEZ Moški SLO / 00:49:57 Ne
MASTER H-M
1 . 016 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:35:42 Da
2 . 073 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M LJUBLJANA 00:38:06 Da
3 . 113 Končina Rafael Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 00:40:54 Da
4 . 049 ŠTRANCAR JOŽE Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 00:43:44 Da
MASTER I-M
1 . 008 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 00:39:59 Da
2 . 021 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 00:43:27 Da

Komentarji