Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, SLOXCUP ELITE+U23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, SLOXCUP ELITE+U23 Datum:01.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca No. Laps Čas vožnje Zaostanek
ELITE+U23-M
1 . 2 Haring Martin Moški SVK SLOVAK NATIONAL TEAM 10005540195 5 01:33:54 --
2 . 6 DMYTRO TITARENKO Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10006764722 5 01:42:18 08:24:00
3 . 14 Zeťák Michael Moški CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN 10010127588 5 01:43:28 09:34:00
4 . 5 Tabacchi Mirko Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006914060 5 01:46:27 12:33:00
5 . 35 Bonetto Edoardo Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10007423110 5 01:52:14 18:20:00
6 . 1 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 5 01:58:29 00:35:00
7 . 31 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 5 02:01:31 03:37:00
8 . 13 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 5 02:05:50 07:56:00
9 . 30 Benoit Igoulen Moški FRA A.C. BEAMUES DE VENISE 10004685787 4 01:39:13 --
10 . 22 Bonetto Francesco Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10009838410 4 01:40:12 --
11 . 9 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 4 01:40:58 --
12 . 18 Girke Luca Moški DEU FREIBURGER PILSNER MERIDA TEAM 10015773594 4 01:42:57 --
13 . 25 Skuzin Matej Moški CRO BBK POžEGA 10008607015 4 01:48:37 --
14 . 21 Simčić Đani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10003346480 4 01:50:08 --
15 . 23 Kubín Filip Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10008063411 4 01:52:23 --
16 . 27 Brancati Alberto Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR 10011064246 4 02:03:15 --
17 . 12 Bilić Anthony Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10011182868 3 01:32:59 --
18 . 10 Roman Aleksandar Moški SRB SERBIA NATIONAL TEAM 10008819203 3 01:33:57 --
19 . 36 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 3 01:35:56 --
20 . 19 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 3 01:36:47 --
21 . 24 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 3 01:40:16 --
22 . 34 Fedrigo Elia Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10015801785 3 01:53:08 --
23 . 37 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 2 02:16:00 --
24 . 32 Cargnelutti Diego Moški ITA WILIER FORCE 7C 10010579953 2 08:03:00 --
DNF 17 Setti Mattia Moški ITA TEAM GIANT-LIV POLIMEDICAL 10007885373 3 01:06:25 --
DNF 7 Paprstka Tomáš Moški CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN 10006629528 2 09:44:00 --
DNF 3 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 2 12:48:00 --
DNF 26 Reho Tom Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10011221264 2 18:57:00 --
DNF 8 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 1 17:35:00 --
DNF 4 VOLODYMYR KOZLOVSKYY Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10009839420 1 18:43:00 --
DNF 11 Lukan Pavlo Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 1 20:02:00 --
DNF 15 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 -- --
DNS 20 Barberini Alessandro Moški ITA VALLERBIKE ASD 10032574503 -- --

Komentarji