Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, SLOXCUP ELITE+U23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, SLOXCUP ELITE+U23 Datum:01.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE+U23-M
1 . 2 Haring Martin
SLOVAK NATIONAL TEAM
Moški SVK SLOVAK NATIONAL TEAM 10005540195 5 01:33:54 -- >
Klub SLOVAK NATIONAL TEAM
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10005540195
No. Laps: 5
Čas vožnje: 01:33:54
Zaostanek: 00:00:00
2 . 6 DMYTRO TITARENKO
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10006764722 5 01:42:18 08:24:00 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 10006764722
No. Laps: 5
Čas vožnje: 01:42:18
Zaostanek: 08:24:00
3 . 14 Zeťák Michael
EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN
Moški CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN 10010127588 5 01:43:28 09:34:00 >
Klub EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010127588
No. Laps: 5
Čas vožnje: 01:43:28
Zaostanek: 09:34:00
4 . 5 Tabacchi Mirko
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006914060 5 01:46:27 12:33:00 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
No. Laps: 5
Čas vožnje: 01:46:27
Zaostanek: 12:33:00
5 . 35 Bonetto Edoardo
ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM
Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10007423110 5 01:52:14 18:20:00 >
Klub ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
No. Laps: 5
Čas vožnje: 01:52:14
Zaostanek: 18:20:00
6 . 1 Pettinà Nicholas
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 5 01:58:29 00:35:00 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
No. Laps: 5
Čas vožnje: 01:58:29
Zaostanek: 00:35:00
7 . 31 Rolland Bastien
SC BRIANCON
Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 5 02:01:31 03:37:00 >
Klub SC BRIANCON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10012287961
No. Laps: 5
Čas vožnje: 02:01:31
Zaostanek: 03:37:00
8 . 13 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 5 02:05:50 07:56:00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
No. Laps: 5
Čas vožnje: 02:05:50
Zaostanek: 07:56:00
9 . 30 Benoit Igoulen
A.C. BEAMUES DE VENISE
Moški FRA A.C. BEAMUES DE VENISE 10004685787 4 01:39:13 -- >
Klub A.C. BEAMUES DE VENISE
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10004685787
No. Laps: 4
Čas vožnje: 01:39:13
Zaostanek: 00:00:00
10 . 22 Bonetto Francesco
ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM
Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10009838410 4 01:40:12 -- >
Klub ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009838410
No. Laps: 4
Čas vožnje: 01:40:12
Zaostanek: 00:00:00
11 . 9 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 4 01:40:58 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
No. Laps: 4
Čas vožnje: 01:40:58
Zaostanek: 00:00:00
12 . 18 Girke Luca
FREIBURGER PILSNER MERIDA TEAM
Moški DEU FREIBURGER PILSNER MERIDA TEAM 10015773594 4 01:42:57 -- >
Klub FREIBURGER PILSNER MERIDA TEAM
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015773594
No. Laps: 4
Čas vožnje: 01:42:57
Zaostanek: 00:00:00
13 . 25 Skuzin Matej
BBK POžEGA
Moški CRO BBK POžEGA 10008607015 4 01:48:37 -- >
Klub BBK POžEGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008607015
No. Laps: 4
Čas vožnje: 01:48:37
Zaostanek: 00:00:00
14 . 21 Simčić Đani
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10003346480 4 01:50:08 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10003346480
No. Laps: 4
Čas vožnje: 01:50:08
Zaostanek: 00:00:00
15 . 23 Kubín Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10008063411 4 01:52:23 -- >
Klub GT OPPORTUNITY BRNO
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008063411
No. Laps: 4
Čas vožnje: 01:52:23
Zaostanek: 00:00:00
16 . 27 Brancati Alberto
ELIOS SR-SUNTOUR
Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR 10011064246 4 02:03:15 -- >
Klub ELIOS SR-SUNTOUR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
No. Laps: 4
Čas vožnje: 02:03:15
Zaostanek: 00:00:00
17 . 12 Bilić Anthony
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10011182868 3 01:32:59 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011182868
No. Laps: 3
Čas vožnje: 01:32:59
Zaostanek: 00:00:00
18 . 10 Roman Aleksandar
SERBIA NATIONAL TEAM
Moški SRB SERBIA NATIONAL TEAM 10008819203 3 01:33:57 -- >
Klub SERBIA NATIONAL TEAM
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10008819203
No. Laps: 3
Čas vožnje: 01:33:57
Zaostanek: 00:00:00
19 . 36 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 3 01:35:56 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008745037
No. Laps: 3
Čas vožnje: 01:35:56
Zaostanek: 00:00:00
20 . 19 Trabalza Alessio
VALLERBIKE ASD
Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 3 01:36:47 -- >
Klub VALLERBIKE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033096582
No. Laps: 3
Čas vožnje: 01:36:47
Zaostanek: 00:00:00
21 . 24 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 3 01:40:16 -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
No. Laps: 3
Čas vožnje: 01:40:16
Zaostanek: 00:00:00
22 . 34 Fedrigo Elia
FOUR ES RACING TEAM
Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10015801785 3 01:53:08 -- >
Klub FOUR ES RACING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015801785
No. Laps: 3
Čas vožnje: 01:53:08
Zaostanek: 00:00:00
23 . 37 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 2 02:16:00 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007928520
No. Laps: 2
Čas vožnje: 02:16:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 32 Cargnelutti Diego
WILIER FORCE 7C
Moški ITA WILIER FORCE 7C 10010579953 2 08:03:00 -- >
Klub WILIER FORCE 7C
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010579953
No. Laps: 2
Čas vožnje: 08:03:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 17 Setti Mattia
TEAM GIANT-LIV POLIMEDICAL
Moški ITA TEAM GIANT-LIV POLIMEDICAL 10007885373 3 01:06:25 -- >
Klub TEAM GIANT-LIV POLIMEDICAL
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007885373
No. Laps: 3
Čas vožnje: 01:06:25
Zaostanek: 00:00:00
DNF 7 Paprstka Tomáš
EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN
Moški CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN 10006629528 2 09:44:00 -- >
Klub EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006629528
No. Laps: 2
Čas vožnje: 09:44:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 3 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 2 12:48:00 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
No. Laps: 2
Čas vožnje: 12:48:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 26 Reho Tom
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10011221264 2 18:57:00 -- >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 10011221264
No. Laps: 2
Čas vožnje: 18:57:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 8 Agostinelli Alessio
SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 1 17:35:00 -- >
Klub SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
No. Laps: 1
Čas vožnje: 17:35:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 4 VOLODYMYR KOZLOVSKYY
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10009839420 1 18:43:00 -- >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009839420
No. Laps: 1
Čas vožnje: 18:43:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 11 Lukan Pavlo
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 1 20:02:00 -- >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 10011083040
No. Laps: 1
Čas vožnje: 20:02:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 15 Pellegrini Lorenzo
VALLERBIKE ASD
Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 -- -- >
Klub VALLERBIKE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013492478
No. Laps:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 20 Barberini Alessandro
VALLERBIKE ASD
Moški ITA VALLERBIKE ASD 10032574503 -- -- >
Klub VALLERBIKE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032574503
No. Laps:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content