Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 17. Ptujski triatlon 2018 - CICI - AKVATLON

Cici Tekma:17. Ptujski triatlon 2018 - cici Datum:06.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Swim T1 Bike T2 Run Čas
CICIBANI-M
1 . 340 Navodnik Grega Moški SLO TK VELENJE TZS 1:12,3 2:04,0 03:16,3
2 . 350 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 1:09,6 2:10,2 03:19,8
3 . 317 JURČIČ Anej Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO POSAVJE TZS 1:22,7 2:19,9 03:42,7
4 . 337 Miletić Einar Moški SLO TRIATLON KLUB RIVAL 1:20,8 2:24,0 03:44,9
5 . 313 Hudovornik Domen Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 1:27,0 2:19,7 03:46,8
6 . 338 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP TZS 1:32,9 2:14,3 03:47,2
7 . 308 Dobravac Lovro Moški SLO TRIATLON KLUB RIVAL 1:30,3 2:18,4 03:48,8
8 . 311 Goznik Bine Moški SLO 1:21,6 2:29,5 03:51,1
9 . 336 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 1:24,0 2:27,3 03:51,4
10 . 332 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP TZS 1:26,8 2:27,2 03:54,1
11 . 349 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 1:40,0 2:15,6 03:55,7
12 . 364 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 1:29,3 2:29,1 03:58,5
13 . 329 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 1:41,7 2:18,1 03:59,8
14 . 354 Štebe Liam Moški SLO TK UTRIP TZS 1:25,8 2:37,2 04:03,1
15 . 348 Rihar Val Moški SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA TZS 1:21,9 2:48,9 04:10,8
16 . 360 Vidmar Maks Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 1:35,2 2:37,5 04:12,8
17 . 353 Smole Martin Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 1:46,2 2:41,9 04:28,2
18 . 324 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 2:13,9 2:32,1 04:46,0
19 . 346 Rebernik Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 2:07,5 2:39,7 04:47,2
20 . 357 Šepec Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 2:05,7 2:46,3 04:52,0
21 . 378 PURGAJ Jaka Moški SLO 2:16,9 2:42,5 04:59,5
22 . 377 PURGAJ Gaj Moški SLO 2:34,9 2:26,0 05:00,9
23 . 328 KUZMAN MARCEL Blaž Moški SLO 2:12,5 2:51,1 05:03,7
24 . 331 Lulik Nai Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 2:22,7 2:46,7 05:09,5
25 . 368 JAKŠE Tjan Moški SLO TK UTRIP 2:39,8 2:30,0 05:09,9
26 . 367 Turšič Luka Moški SLO TK UTRIP TZS 2:20,3 2:51,3 05:11,6
27 . 347 Rebernik Miha Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 2:30,5 2:55,5 05:26,0
28 . 320 Koritnik Kristijan Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 3:08,6 3:02,5 06:11,1
DNS 366 Žagar Filip Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA DNS
CICIBANKE-Ž
1 . 312 Hribar Anja Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 1:14,9 2:28,4 03:43,4
2 . 342 Peteršič Sofija Ženski SLO 1:36,2 2:24,6 04:00,8
3 . 352 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 1:34,7 2:26,8 04:01,5
4 . 333 Martinšek Enja Ženski SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA TZS 1:36,4 2:25,2 04:01,7
5 . 325 Križan Ela Ženski SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA TZS 1:45,3 2:26,2 04:11,5
6 . 319 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 1:37,8 2:49,3 04:27,2
7 . 370 Štefanc Taja Ženski SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 2:03,3 3:27,0 05:30,3
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 315 ILAR Lun Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 03:14,0 04:10,5 07:24,5
2 . 306 Denša Tian Moški SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA TZS 04:20,1 03:52,5 08:12,6
3 . 307 DEŽMAN Luka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 04:12,4 04:09,3 08:21,8
4 . 358 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 04:01,4 04:34,5 08:36,0
5 . 356 Strniša Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 04:41,2 04:15,3 08:56,5
6 . 314 Hudovornik Erik Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 03:54,6 05:05,8 09:00,4
7 . 361 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 04:30,5 04:48,8 09:19,4
8 . 359 Šporn Mark Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 04:37,0 04:44,7 09:21,8
9 . 318 Jurman Samo Moški SLO TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA TZS 05:23,3 04:23,7 09:47,1
10 . 339 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP TZS 05:11,9 04:36,2 09:48,1
11 . 310 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP TZS 05:06,7 04:41,9 09:48,6
12 . 305 Černelič Matic Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 05:13,2 04:36,0 09:49,3
13 . 323 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 05:13,8 04:50,1 10:03,9
14 . 365 Zupančič Izak Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM TZS 05:05,3 05:05,2 10:10,5
15 . 335 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 04:49,9 05:34,6 10:24,5
16 . 330 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 05:39,7 04:47,7 10:27,5
17 . 375 SARIĆ Luka Moški SLO 05:10,6 05:22,4 10:33,0
18 . 345 Primosich Michael Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS 04:47,3 05:53,5 10:40,9
19 . 302 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 05:25,8 05:15,5 10:41,3
20 . 363 Vuić Leon Moški SLO TRIATLON KLUB RIVAL 05:06,3 05:57,5 11:03,8
21 . 304 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 06:39,9 04:48,8 11:28,7
22 . 369 ŠTEFANC Žan Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA 05:28,2 06:48,6 12:16,8
23 . 343 Pleše Žan Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA TZS 07:15,3 06:19,9 13:35,2
24 . 321 Koritnik Aleksander Moški SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA TZS 07:28,8 06:41,2 14:10,0
25 . 371 TIRŠEK FILIP Bizjak Moški SLO SWIM CLINIC 07:19,7 07:24,1 14:43,9
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 341 Perc Živa Ženski SLO TK VELENJE TZS 03:26,8 04:34,4 08:01,2
2 . 326 Križan Mia Ženski SLO TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA TZS 04:02,4 04:50,0 08:52,5
3 . 301 BAN Elena Ženski SLO TRIATLON KLUB MATULJI 04:44,9 04:17,9 09:02,8
4 . 322 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 04:55,1 04:47,6 09:42,8
5 . 362 VOHAR Ela Ženski SLO SWIM CLINIC 04:39,5 05:17,8 09:57,3
6 . 376 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 05:41,3 04:52,4 10:33,8
7 . 344 Preložnik Ana Ženski SLO TK VELENJE TZS 05:14,7 05:19,6 10:34,4
8 . 303 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK Utrip TZS 05:21,1 05:21,0 10:42,1

Komentarji