Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Ankaran 2018 - CICI - AKVATLON

Cici Tekma:Triatlon Ankaran 2018 - cici Datum:26.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi Rezultat Licenca
CM0-M
1 . 3 JESENKO Florian Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:03:34
2 . 13 Žagar Filip Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:56
3 . 9 Koritnik Kristijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:04:01
CZ0-Ž
1 . 7 Franjga Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:04:31
CICIBANI-M
1 . 18 Prpić Luka Moški CRO TK Matulji 0:02:48
2 . 26 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:02:59 2018TZS273
3 . 24 Rihar Val Moški SLO TK Telemach Ljubljana 0:03:11 2018TZS589
4 . 28 Smole Martin Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:46 2018TZS275
CICIBANKE-Ž
1 . 25 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:02:51 2018TZS274
2 . 27 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:05 2018TZS280
3 . 19 Saračević Una Ženski CRO TK Matulji 0:03:21
4 . 33 Kok Tara Ženski SLO 0:03:27
5 . 14 Babin Ema Ženski CRO TK Matulji 0:03:46
6 . 11 Štefanc Taja Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:54
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 202 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:18
2 . 16 ČIKOVIĆ Neo Moški CRO TK Matulji 0:07:44
3 . 30 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:58 2018TZS269
4 . 23 Bregar Jakob Moški SLO TK Telemach Ljubljana 0:08:20 2018TZS521
5 . 2 FLORIAN Luca Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:08:42
6 . 31 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:05 2018TZS268
7 . 10 Pleše Žan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:09:58 2018TZS093
8 . 12 Štefanec Žan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:10:10
9 . 20 VUJASIN Ante Moški CRO TK Matulji 0:10:11
10 . 8 Koritnik Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:10:54 2018TZS065
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 1 Colombo Maya Ženski ITA GO TRI Team ASD 0:07:17
2 . 4 JESENKO Hannah Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:07:24
3 . 5 RITTER Kathrin Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:07:32
4 . 15 BAN Elena Ženski CRO TK Matulji 0:07:58
5 . 21 Debelić Dora Ženski CRO TK Rab 0:08:01
6 . 6 WUKSCH Sophie Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:09:06
7 . 17 NESTOROVSKI Bruna Ženski CRO TK Matulji 0:09:57
8 . 22 Šerkinić Nika Ženski CRO TK Rab 0:10:12

Komentarji